Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-16, 08:44   #4981
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Odezwałam się ja

O mamuniu! Jaki piękny ten kominek! Pasowałby do mojego "drzewiasto-leśnego" wystroju pokoju. Pewnie stanąłby niedaleko świecznika z wilkiem haha
No to by Ci idealnie pasował do wystroju

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
OBOZEBOZE!!!one!!onejeden !!! SOWA! Tyż chcem sowem!

Nie ma co, pokazałaś sowę z pompą!
Jest super Empee Zdejmujesz głowe,wsadzasz do zamrazalnika na 3 minutki i naciskasz wosk i POP, wyskakuje

Jakby co służe namiarami

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Nowe Village candle:
https://www.bestofcandles.com/villag...ction-preview/

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ciekawe

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Czy tylko ja widziałam te nowe woski Prodige na MŚ czy wszyscy udają i wypierają to ze swojej świadomości
No i jeszcze Village na jesień,chcę większość z nich😯
https://www.bestofcandles.com/villag...ction-preview/

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Udaje, ze nie widze ale co ja sie bede oszukiwac , na pewno kupie przy kolejnym zamowieniu,a to, ze killery, to tylko jeszcze bardziej mnie zachęca

No to palę w swoim pięknym sowim kominku drugi wosk Moment in Time i jest ładny,otulający,perfumowa ny . Co do mocy to jeszcze nie wiem, bo palę w salonie a 1/salon duzy, 2/ jest dosc zimno. ALe mysle, ze bedzie dobrze
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 09:29   #4982
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Właśnie też tak myślę,że mogą powalać mocą.
Mój pokój jest średnich rozmiarów, dlatego wolę nie rzucać się na tak mocne zapachy. Tym bardziej, że idzie do jesieni/zimy i niechętnie będą okna otwierane

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No to by Ci idealnie pasował do wystroju

No to palę w swoim pięknym sowim kominku drugi wosk Moment in Time i jest ładny,otulający,perfumowa ny . Co do mocy to jeszcze nie wiem, bo palę w salonie a 1/salon duzy, 2/ jest dosc zimno. ALe mysle, ze bedzie dobrze
Oj, pasowały mi ten kominek, pasował haha Podoba Ci się Moment in Time? Właśnie chcę zrobić zamówienie na PW i z nowości GC czaję się na kotki i te światełka, ale chyba kotki wygrają.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 09:55   #4983
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Moze ktoś poleciłby mi jakiś fajny miętowo-waniliowy zapach,no taką słodką mięte po prostu,gdzid najczęściej jest taki czerwono-biały cukierek na zdjęciu. Zastanawiam się nad Peppermint snowflake GC,ale może ktoś mi podrzuci coś ciekawszego. Z góry dziękuje

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 12:43   #4984
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Moze ktoś poleciłby mi jakiś fajny miętowo-waniliowy zapach,no taką słodką mięte po prostu,gdzid najczęściej jest taki czerwono-biały cukierek na zdjęciu. Zastanawiam się nad Peppermint snowflake GC,ale może ktoś mi podrzuci coś ciekawszego. Z góry dziękuje

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Klasyczny cukierek biało czerwony to Candy Cane Lane z YC.


http://www.waxaddicts.co.uk/village-...017/4593382246
A tu reszta etykiet z VC na zimę! (na samym dole)
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 12:50   #4985
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Klasyczny cukierek biało czerwony to Candy Cane Lane z YC.


http://www.waxaddicts.co.uk/village-...017/4593382246
A tu reszta etykiet z VC na zimę! (na samym dole)
No miałam ten YC,nawet kilka razy,tylko właś nie chciałam coś z innej firmy.
A kto miał Vanilla Wonderland z GC?

Z Village chcę Change of season i Autumn colors! Przepiękne naklejki i opisy tych zapachów też brzmią cudownie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 13:36   #4986
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mój pokój jest średnich rozmiarów, dlatego wolę nie rzucać się na tak mocne zapachy. Tym bardziej, że idzie do jesieni/zimy i niechętnie będą okna otwierane

Oj, pasowały mi ten kominek, pasował haha Podoba Ci się Moment in Time? Właśnie chcę zrobić zamówienie na PW i z nowości GC czaję się na kotki i te światełka, ale chyba kotki wygrają.
Kotki to prawie to samo co Autumn Romance, a Swiatelka cos blizej Autumn Glow

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Moze ktoś poleciłby mi jakiś fajny miętowo-waniliowy zapach,no taką słodką mięte po prostu,gdzid najczęściej jest taki czerwono-biały cukierek na zdjęciu. Zastanawiam się nad Peppermint snowflake GC,ale może ktoś mi podrzuci coś ciekawszego. Z góry dziękuje

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Mialam Ci własnie pisac, ze Winter Wonderland to piekna mieta i Frozen in Time

Polecial Fireside at the lake z Cheerfula i mam ognisko w domu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 13:48   #4987
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No miałam ten YC,nawet kilka razy,tylko właś nie chciałam coś z innej firmy.
A kto miał Vanilla Wonderland z GC?

Z Village chcę Change of season i Autumn colors! Przepiękne naklejki i opisy tych zapachów też brzmią cudownie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
O God, jaka piękna naklejka tego Wonderland z GC.

Ja na pewno Let it snow.

A tu zapachy miesiąca z Yankee na 1 półrocze 2018.



Nie ogarniam, dlaczego Cherry Blossom i Clean Cotton to styczeń, skoro są to typowo kwietniowo-majowe zapachy. Pierwsze pranie na świeżym powietrzu i kwiaty wiśni raczej nie pasują do stycznia, który jest bury i ponury, tu bardziej przydałoby się coś rozgrzewającego i ciepłego -np. kaszmir, Morrocan Argan Oil czy coś. Nie wiem też czemu maliny to czerwiec, skoro teraz mamy je we wrześniu. Black Coconut bardziej pasowałby do czerwca, natomiast tegoroczna lipcowa Black Cherry to przyszłoroczny luty. WTF.

Przecież w tym roku dostosowywali rzekomo ZM pod wyniki sprzedaży i dopasowanie do okresu, pory roku, itp, po tym jak w 2016 dali Candy Cane Lane na grudzień i zaliczyli podobno ostrą wpadkę z tym, mieli się zreflektować i bardziej trafiać z zapachami. Tu jest IMO wszystko nie tak. :/

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-09-16 o 13:54
empee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 14:10   #4988
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ale forum ostatnio jest aktywne Bardzo fajnie, czuć, że idzie jesień i coraz czesciej i chętniej sięga się po świece i woski Robia taki niepowtarzalny klimat

Dembi piękny kominek Też czaje się na kominek eltryczny. Powedz mi proszę, czy instesywność zapachu w kominku elektrycznym jest większa niż w normalnym? Gdzieś takie opinie słyszałam

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Szukasz gorącej kochanki,
Na wejściu zostaw Yankee
Gdy ci libido fika
Pamiętaj by dać na Gosse Creeka
Gdy masz ochotę na figle
Kup nam Village i Kringle
Możesz też stracić fanty
Gdy nie przyniesiesz Country
Albo dostaniesz z liścia w nochala
Jeśli nie kupisz nam Coloniala.


A jeśli nie chcesz urazić swej dumy
Dorzuć nam jeszcze woski i llumy
Bo wszystko dotrze do twojej żony
I będziesz jak knot w Woodwicku spalony











Dziękuję, kocham was, rekrutacja rozpoczęta!
Empee jesteś genialny Mam nadzieję, że pracujesz w marketingu, bo na podstawie tych tekstów czuje, że pasujesz tam idelanie

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
O God, jaka piękna naklejka tego Wonderland z GC.

Ja na pewno Let it snow.

A tu zapachy miesiąca z Yankee na 1 półrocze 2018.



Nie ogarniam, dlaczego Cherry Blossom i Clean Cotton to styczeń, skoro są to typowo kwietniowo-majowe zapachy. Pierwsze pranie na świeżym powietrzu i kwiaty wiśni raczej nie pasują do stycznia, który jest bury i ponury, tu bardziej przydałoby się coś rozgrzewającego i ciepłego -np. kaszmir, Morrocan Argan Oil czy coś. Nie wiem też czemu maliny to czerwiec, skoro teraz mamy je we wrześniu. Black Coconut bardziej pasowałby do czerwca, natomiast tegoroczna lipcowa Black Cherry to przyszłoroczny luty. WTF.

Przecież w tym roku dostosowywali rzekomo ZM pod wyniki sprzedaży i dopasowanie do okresu, pory roku, itp, po tym jak w 2016 dali Candy Cane Lane na grudzień i zaliczyli podobno ostrą wpadkę z tym, mieli się zreflektować i bardziej trafiać z zapachami. Tu jest IMO wszystko nie tak. :/
Ja też nie ogarniam ich polityki. Zimą ewidentnie powinny być zapachy cięższe, perfumowane itp, wiosną kwiatki, latem owocki, świeżaki. A na świece yankee candle to i tak jestem obrażona.:pal a: Obok mnie palą się pianki yankowee-świeca, a w drugim pokoju za zamknietymi drzwiami wosk Kc mango. Zgadnicjcie co bardziej czuje?? Tzn. co wogóle czuje:coj est:
Tylę pieniędzy wydać na świeczkę i w dodatku, żeby nie było jej czuć to gruba przesad
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 14:20   #4989
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Ale forum ostatnio jest aktywne Bardzo fajnie, czuć, że idzie jesień i coraz czesciej i chętniej sięga się po świece i woski Robia taki niepowtarzalny klimat

Dembi piękny kominek Też czaje się na kominek eltryczny. Powedz mi proszę, czy instesywność zapachu w kominku elektrycznym jest większa niż w normalnym? Gdzieś takie opinie słyszałam

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



Empee jesteś genialny Mam nadzieję, że pracujesz w marketingu, bo na podstawie tych tekstów czuje, że pasujesz tam idelanie

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Ja też nie ogarniam ich polityki. Zimą ewidentnie powinny być zapachy cięższe, perfumowane itp, wiosną kwiatki, latem owocki, świeżaki. A na świece yankee candle to i tak jestem obrażona.:pal a: Obok mnie palą się pianki yankowee-świeca, a w drugim pokoju za zamknietymi drzwiami wosk Kc mango. Zgadnicjcie co bardziej czuje?? Tzn. co wogóle czuje:coj est:
Tylę pieniędzy wydać na świeczkę i w dodatku, żeby nie było jej czuć to gruba przesad
Och, dziękuję. Póki co, nie. Jedynie 22 lata wybite na razie, ale nie wykluczam w przyszłości.

U mnie Fireside Treats czuć mocno bardzo. I póki co, u mnie w domu same świeczki YC plus jedną mam z WW.

W tym roku były w styczniu Soft Blanket i Aloe Water, kocyk całkiem udany, ale ten aloes już średnio. Teraz jeszcze zapachy w miarę pasują do miesięcy, w których obowiązują, natomiast przyszły rok to jakaś porażka. Jedynie Guava i Havana pasują jako tako do maja-czerwca, chociaż uważam, że Guava to bardziej lipiec. W lipcu i sierpniu w takiej konfiguracji obstawiam Szafran, Autumn Glow albo Mulberry, na październik Linden Tree, a na grudzień Peony.

Właśnie, dlaczego nie dali Linden Tree? D: Przecież to jest kwiecień-maj jak nic! Powinni dać Linden Tree i Cherry Blossom w tych miesiącach.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 15:13   #4990
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Och, dziękuję. Póki co, nie. Jedynie 22 lata wybite na razie, ale nie wykluczam w przyszłości.

U mnie Fireside Treats czuć mocno bardzo. I póki co, u mnie w domu same świeczki YC plus jedną mam z WW.

W tym roku były w styczniu Soft Blanket i Aloe Water, kocyk całkiem udany, ale ten aloes już średnio. Teraz jeszcze zapachy w miarę pasują do miesięcy, w których obowiązują, natomiast przyszły rok to jakaś porażka. Jedynie Guava i Havana pasują jako tako do maja-czerwca, chociaż uważam, że Guava to bardziej lipiec. W lipcu i sierpniu w takiej konfiguracji obstawiam Szafran, Autumn Glow albo Mulberry, na październik Linden Tree, a na grudzień Peony.

Właśnie, dlaczego nie dali Linden Tree? D: Przecież to jest kwiecień-maj jak nic! Powinni dać Linden Tree i Cherry Blossom w tych miesiącach.
Empee,Ty masz jakieś mega szczęście do tych YC,albo my pecha
Masakra,dopiero co się obkupiłam,a juz robię symulację koszykową . Zwariuję sama ze sobą.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 15:22   #4991
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Kotki to prawie to samo co Autumn Romance, a Swiatelka cos blizej Autumn Glow
Dzięki wielkie. Wezmę chyba te kociaki

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Empee,Ty masz jakieś mega szczęście do tych YC,albo my pecha
Masakra,dopiero co się obkupiłam,a juz robię symulację koszykową . Zwariuję sama ze sobą.
Ja nawet za woskami Yankee nie przepadam. Albo trafiają mi się same zwietrzałe, nie mam pojęcia. Mam w swoich zapasach kilka sztuk votivów, wykorzystam jako woski i zobaczę jak będzie z intensywnością zapachów.

Chwal się na co masz oko. Może sama podpatrzę, bo dzisiaj miałam robić zamówienie, ale jeszcze się wstrzymuję

Ja u siebie palę Secrets z KC. Wielbię ten zapach.

Edytowane przez Marybeth
Czas edycji: 2017-09-16 o 15:33
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 15:29   #4992
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Ja nawet za woskami Yankee nie przepadam. Albo trafiają mi się same zwietrzałe, nie mam pojęcia. Mam w swoich zapasach kilka sztuk votivów, wykorzystam jako woski i zobaczę jak będzie z intensywnością zapachów.

Chwal się na co masz oko. Może sama podpatrzę, bo dzisiaj miałam robić zamówienie, ale jeszcze się wstrzymuję

Ja u siebie palę Secrets z KC. Wielbię ten zapach.
Ja tez za woskami YC nie przepadam,często ich nie czuję po prostu.
Same GC napchałam Vanilla Wanderland,Peppermint,Hib iscus,Vanilla orange,Strawberry jam i te nowe światełka a i jeszcze WW Wood smoke.


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 19:30   #4993
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Empee,Ty masz jakieś mega szczęście do tych YC,albo my pecha
Masakra,dopiero co się obkupiłam,a juz robię symulację koszykową . Zwariuję sama ze sobą.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Sweet Sunday, Ty ewidentnie palisz te woski w nieodpowiednie dni. Z Havaną też miałaś przeboje, a jednak... Druga sprawa jest taka, że jak wielbię MŚ tak YC wolę kupować albo stacjonarnie albo brać z pierwszej ręki z YankeeHome. Tam wiem, że wszystko będzie bardzo intensywne, z MŚ zdarzyły mi się też 3 słabo pachnące właśnie Yankee. Ja YC naprawdę bardzo lubię, za wszystko, nie ujmując Country, Kringlowi, czy reszcie.

Ja mam chyba pecha do Woodwicka. Albo też paliłem w nieodpowiednim czasie. O ile Ginger Macaron skradł me serce i nozdrza, był mega wyczuwalny, tak np. Radish&Rhubarb wcale nie był takim kilerem jak tutaj wychwalałyście, pozostałe tak samo. Sweet Lime Gelato w ogóle musiałem wrzucić cały, żeby COKOLWIEK było czuć, Marionberry też nie powalało mocą.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 09:19   #4994
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Na szczescie swiece YC mnie w ogóle nie ciągną , gdyz : 1/ mega słabe ( nie wszystkie, ale 80% tak) 2/ ciezko sie je pali ze wzgledu na 1 knot 2/ beda mialay brzydkie naklejki 3/ są drogie

Za woskami YC tez nie przepadam, ale ostatnie dwie q były fajne i mocne

Sówka się rozkreca i ładnie emituje zapach,jest ciut mocniejszy ale nie ma mega duzej róznicy

Bardzo polecam palić kominki, czy swiece w lampionach, to swietnie wzmacnia zapach na poczatku myslalm własnie odwrotnie jest, ale nie, jest bomba. Tylko uwaga na killery, bo wtedy mozna sie zaczadzić


Sweet Sunday, ja tez ciagle pacze i pacze i pakuje do koszyka,ale dzielnie sie trzymam i czekam na uzupełnienie towaru na ŚZ, a tam bedzie konkretnie 2 swiece i z 6 wosków


Wczoraj paliłam swiece pianki z GC własnie w latarance i było cuudnie
Dzisiaj rozdziewiczę Cabin in the woods
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 10:32   #4995
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Miałam pare świec YC, które się nawet dobrze rozpalały i było je czuć mocno, ale np. kupiłam kiedyś Christmas Memories i tak rozwarstwionego knotu jeszcze nie widziałam... raz jej nie przypilnowałam, to zaczadziła mi całe mieszkanie...

A mnie kolejny raz przeraziła liczba świec w domu... W takich momentach zawsze mówię sobie, że przystopuje i nic nie kupię przez najbliższy czas. Ciekawe czy wytrwam Szczególnie, że mam na co zbierać... Tak sobie wymyśliłam, że kupię jedną nową gąskę w listopadzie i może kolejną w grudniu. A we wrześniu i październiku już nic
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 12:16   #4996
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja bardzo mocno żałuję,że mój najbardziej ulubiony zapach ever,czyli Soft blanket jest właśnie z YC. Nigdy niestety nie zdrcyduję się na świecę,nie mam zamiaru do i tak drogich świec dokupować jeszcze jakies akcesoria,żeby to się w ogóle jakoś paliło.
Ja poupychałam do koszyka ale też się dzielnie trzymam. Chociaż mam mega ochotę na Peppermint i Vanilla orange z GC.
Też czekam na jakąś dostawę Cheerful,mam nadzieję,że pojawią się te zapachy,które chciałam kupić wcześniej jak składałam zamówienie,czyli Cloud 9,Coastal redwood,Juicy apple i Peachwood.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 13:30   #4997
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja bardzo mocno żałuję,że mój najbardziej ulubiony zapach ever,czyli Soft blanket jest właśnie z YC. Nigdy niestety nie zdrcyduję się na świecę,nie mam zamiaru do i tak drogich świec dokupować jeszcze jakies akcesoria,żeby to się w ogóle jakoś paliło.
Ja poupychałam do koszyka ale też się dzielnie trzymam. Chociaż mam mega ochotę na Peppermint i Vanilla orange z GC.
Też czekam na jakąś dostawę Cheerful,mam nadzieję,że pojawią się te zapachy,które chciałam kupić wcześniej jak składałam zamówienie,czyli Cloud 9,Coastal redwood,Juicy apple i Peachwood.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Vanilla Wonderland jest bardzo ładna Jeżeli zależy Ci na zapachu, to lepiej kup niedługo, bo chyba jest wycofywany.. Ja kupiłam ostatnio z outletu na PW i podoba mi się
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 17:49   #4998
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Miałam pare świec YC, które się nawet dobrze rozpalały i było je czuć mocno, ale np. kupiłam kiedyś Christmas Memories i tak rozwarstwionego knotu jeszcze nie widziałam... raz jej nie przypilnowałam, to zaczadziła mi całe mieszkanie...

A mnie kolejny raz przeraziła liczba świec w domu... W takich momentach zawsze mówię sobie, że przystopuje i nic nie kupię przez najbliższy czas. Ciekawe czy wytrwam Szczególnie, że mam na co zbierać... Tak sobie wymyśliłam, że kupię jedną nową gąskę w listopadzie i może kolejną w grudniu. A we wrześniu i październiku już nic
Też mnie to denerwuje w yc Gąski, Village rozalają się bez problemów, a z yc cały czas coś
Mnie coś dziś głowa boli, więc zapaliłam białą herbate z yc, bez większego wow, ale zapach przyjemny
Czekam na 3 zamówienie, wszytskie to kostki Pierwsze to: nowości gąskowe, drugie to milkhouse i coś z classica i trzecie to: cheerfule
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:37   #4999
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Też mnie to denerwuje w yc Gąski, Village rozalają się bez problemów, a z yc cały czas coś
Mnie coś dziś głowa boli, więc zapaliłam białą herbate z yc, bez większego wow, ale zapach przyjemny
Czekam na 3 zamówienie, wszytskie to kostki Pierwsze to: nowości gąskowe, drugie to milkhouse i coś z classica i trzecie to: cheerfule
Gdzie sprzedają GC na kostki?

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 07:20   #5000
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Gdzie sprzedają GC na kostki?

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Czytałam, ze nie wolno gąsek sprzedawac na kostki

Narkotyzuję sie przed pracą kaszmirkiem w mojej sowie

Wczoraj wieczorem odpaliłam pierwszy raz swiece Cabin in the woods i była taka moc, ze az mnie zadusiło

No kochani, zacieram rece i czekam na cheerfule
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 07:40   #5001
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
miałam pare świec yc, które się nawet dobrze rozpalały i było je czuć mocno, ale np. Kupiłam kiedyś christmas memories i tak rozwarstwionego knotu jeszcze nie widziałam... Raz jej nie przypilnowałam, to zaczadziła mi całe mieszkanie...

A mnie kolejny raz przeraziła liczba świec w domu... W takich momentach zawsze mówię sobie, że przystopuje i nic nie kupię przez najbliższy czas. Ciekawe czy wytrwam Szczególnie, że mam na co zbierać... Tak sobie wymyśliłam, że kupię jedną nową gąskę w listopadzie i może kolejną w grudniu. A we wrześniu i październiku już nic :d
z
Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
gdzie sprzedają gc na kostki?
Dziewczynami na fb zrobiłyśmy mini akację kosteczkową nowości gąskowych w sklepach rzeczywiście na kostki nie sprzedawają
chyba trzeba nowy wątek założyć

wysłane z mojego lg-k420 przy użyciu tapatalka
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:16   #5002
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Czytałam, ze nie wolno gąsek sprzedawac na kostki

Narkotyzuję sie przed pracą kaszmirkiem w mojej sowie

Wczoraj wieczorem odpaliłam pierwszy raz swiece Cabin in the woods i była taka moc, ze az mnie zadusiło

No kochani, zacieram rece i czekam na cheerfule
Serio? U mnie w mydlarni we Wrocku Pani zawsze mi na kostki sprzedawala,chociaż w sumie dawno mnie tam nie było,więc moze się coś pozmieniało.
Zastanawiam się z czym ja mam połączyć tego benzynowego śmierdziucha Cotton candy Croassroads,bo nie będę wyrzucać całego,dużego wosku,a solo się palić tego nie da

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:34   #5003
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

To raczej jest tak, że jak ktoś sprzedaje kostki stacjonarnie, to dystrybutor o tym nie wie... Natomiast jak Markowe Świece zaczęły sprzedawać na kostki online, to od razu im tego zabroniono.

Często na grupie fb można kupić kostki, szczególnie jak wychodzi nowa kolekcja. Ostatnio załapałam się na zapachy z Milkhouse i Classic Candle
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 11:48   #5004
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wiem,że na pewno na MŚ sprzedają Village i Bridgewater na kostki. Szkoda,że gąsek nie sprzedają,bardzo by mi odpowiadało takie przetestowanie zanim kupię cały duży wosk.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 14:26   #5005
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny, a może by tak się powymieniac kostkami? Ostatnio testuje gaskowe woski i z chęcią poznam inne zapachy kosztem tych, które już mam.
Zwłaszcza, ze decyzje o zakupie kilku świec zapadły iteraz czekają tylko na sponsora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 15:20   #5006
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 15:22   #5007
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wiem,że na pewno na MŚ sprzedają Village i Bridgewater na kostki. Szkoda,że gąsek nie sprzedają,bardzo by mi odpowiadało takie przetestowanie zanim kupię cały duży wosk.
Oj też bym chciała kupić GC na kostki. Wolę zapłacić kilka złotych za jedną niż kilkadziesiąt za jeden wosk. I nie daj Boże by mi się nie spodobał.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:20   #5008
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Po paru dniach palenia w kominku elektrycznym musze stwierdzic, ze sie mega sprawdza . Wosk roztapia się troszke dłuzej, dłuzej tez trwa wydobycie zapachu, ale jak sie kominek rozbuja, to zapach jest mega mocny i trwa o wiele dłuzej . Ostatnio paliłam kaszmirka cały dzień i nic nie zmieniło sie na mocy. Az mi szkoda było go wywalać

Teraz, hm... zastanawiam się nad lampą do palenia świec. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy, wyglądają cudnie , no tylko cena troche stopuje, bo ponad 200 zl

Co oni jeszcze wymyslą, zeby z nas kasę wyciagnąc
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:32   #5009
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Po paru dniach palenia w kominku elektrycznym musze stwierdzic, ze sie mega sprawdza . Wosk roztapia się troszke dłuzej, dłuzej tez trwa wydobycie zapachu, ale jak sie kominek rozbuja, to zapach jest mega mocny i trwa o wiele dłuzej . Ostatnio paliłam kaszmirka cały dzień i nic nie zmieniło sie na mocy. Az mi szkoda było go wywalać

Teraz, hm... zastanawiam się nad lampą do palenia świec. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy, wyglądają cudnie , no tylko cena troche stopuje, bo ponad 200 zl

Co oni jeszcze wymyslą, zeby z nas kasę wyciagnąc
która lampa tak się Tobie spodobała do palenia świec?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 12:28   #5010
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

co tam dzisiaj ciekawego palicie?
U mnie MULBERRY & FIG DELIGHT ale stwierdzam że bez szału po kilku paleniach. Czas odpalic leaves and november rain
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.