Rossmann cz. XXVIII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-01, 17:37   #5011
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Czy wchodzi już na promocję Insta Dri Sally Hansen? Wczoraj rano nie wchodził.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 17:43   #5012
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Czy wchodzi już na promocję Insta Dri Sally Hansen? Wczoraj rano nie wchodził.
Wchodzi, kupowalam dzis
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 17:44   #5013
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dzięki dziewczyny Co do masełka, to właściwie myślałam właśnie o jagodowym lub waniliowym, ale właśnie tylko pod warunkiem gdyby ta wanilia była ledwo wyczuwalna. Original ew.ale hmm takie całkiem bezzapachowe też średnio.:P

A co do korektorów, to zależy mi głównie na rozświetleniu i nawilżeniu, na kryciu też, ale nie musi duże, choć np.ten z Wibo był za słaby. Może wypróbuję tym razem z Maybelline.

Kupiłam wczoraj lakier z Maybelline Super Stay w kolorze pudrowego różu, naprawdę cudny I dwa zmywacze z Isany. Koniec zakupów na tę chwilę
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 17:51   #5014
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

No ja ten Super Stay Rose Poudre kocham. Najpiękniejszy nudziak dla mojej oliwkowej karnacji ever.
Z rozświetlaczy to ja bym brała Maybelline Dream LUMI. Maybelline ma najlepsze korektory rozświetlające pod oczy z drogeryjnych marek. No można jeszcze płynne Catrice nabyć. Albo ten rozświetlający L'oreal, ale te z L'oreal są ciężkie. Bardzo dobrze kryją, ale wchodzą w załamania i ciężko temu zapobiec. Ja przeszłam z L'oreal na Maybelline. L'oreal tylko jak mam bardzo mocne cienie. No i nie planuję być w makijażu cały dzień.
Jaki puder sypki z rossa nadawała by się do utrwalenia ciemnej szminki?
Pytam bo zwykle sypkich nie używam. Jako fixer stosuję ulubione prasowańce. Ale do szminek na jesień chyba lepszy sypki. Wibo Fixer się nada czy lepiej coś innego?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-10-01 o 17:55
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 19:22   #5015
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jaki puder sypki z rossa nadawała by się do utrwalenia ciemnej szminki?
Pytam bo zwykle sypkich nie używam. Jako fixer stosuję ulubione prasowańce. Ale do szminek na jesień chyba lepszy sypki. Wibo Fixer się nada czy lepiej coś innego?
A co to za sposób z pudrem? Z drogeryjnych fajny jest puder sypki Burżuja, zużyłam dwa opakowania. Kolory są tylko dwa i na skórze nie widzę między nimi różnicy, a raz miałam peach, drugi raz rose.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 20:26   #5016
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Serio 7 pomadek ochronnych starcza Ci tylko na pół roku? To u mnie idą max dwie Fakt,że na noc używam tej maści, ale w ciągu dnia używam balsamów z kilka/kilkanaście razy i wolno schodzą

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może gubi? Ja muszę mieć więcej, szczególnie na sezon narciarski dla całej rodzinki. No i TŻ zawsze gubi. Mnie tak idą 2-3 szminki na zimny sezon albo 2 szminki plus 1 masło do ust na noc. Ta Nivea jest ogromna.
Jedna (jeśli nie zgubię ) wystarcza mi z reguły tak na trochę ponad miesiąc. Ale niestety, akurat pomadki zdarza mi się gubić często.

Co do masełek z nivei - są baaardzo wydajne, więc ciężko zużyć jak się nie trafi z zapachem. Miałam malinowe i waniliowe, każde starczyło mi na ok.3-4 miesiące. Teraz kończę jagodowe i mama dzisiaj oddała mi kokosowe bo jej nie pasuje zapach. Zdecydowanie jak dla mnie najładniejszy zapach ma jagoda
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 23:17   #5017
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A co to za sposób z pudrem? Z drogeryjnych fajny jest puder sypki Burżuja, zużyłam dwa opakowania. Kolory są tylko dwa i na skórze nie widzę między nimi różnicy, a raz miałam peach, drugi raz rose.
Nawet w magazynie Joy masz teraz o tym krok po kroku. Ale metoda znana od lat. Pudrujesz najpierw bazę, a potem pomadkę przez jedną warstwę chusteczki higienicznej. Tylko puder musi być sypki,raczej drobno zmielony. By nie zmieniał koloru pomadki najlepszy jest transparentny. A jak chcesz zobaczyć to na zdjęciach to polecam zajrzeć do tej gazety albo filmików na youtube poszukać- dużo o tym jak malować czerwoną szminką dobrze to pokazuje.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 23:52   #5018
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

ja lubię puder sypki z manhattan'u, jest bardzo wydajny, zdarza mi się pudrować kontur ust, żeby pomadka nie wypływała i daje radę
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:15   #5019
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No ja ten Super Stay Rose Poudre kocham. Najpiękniejszy nudziak dla mojej oliwkowej karnacji ever.
Z rozświetlaczy to ja bym brała Maybelline Dream LUMI. Maybelline ma najlepsze korektory rozświetlające pod oczy z drogeryjnych marek. No można jeszcze płynne Catrice nabyć. Albo ten rozświetlający L'oreal, ale te z L'oreal są ciężkie. Bardzo dobrze kryją, ale wchodzą w załamania i ciężko temu zapobiec. Ja przeszłam z L'oreal na Maybelline. L'oreal tylko jak mam bardzo mocne cienie. No i nie planuję być w makijażu cały dzień.
Jaki puder sypki z rossa nadawała by się do utrwalenia ciemnej szminki?
Pytam bo zwykle sypkich nie używam. Jako fixer stosuję ulubione prasowańce. Ale do szminek na jesień chyba lepszy sypki. Wibo Fixer się nada czy lepiej coś innego?
No to z Maybelline kupię Wolę lekki korektor zdecydowanie

Co do pudru nie pomogę, bo używam pudru nie z Rossmanna-ryżowego z Paese.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:56   #5020
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja tylko kupiłam pomadke Lovely Lasting F nr 2 chciałam nr 1 też, ale nie było.
Jeszcze muszę dokupić zmywacz Laura i pewnie tyle.
Bardziej czekam na promocje pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 11:47   #5021
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
No to z Maybelline kupię Wolę lekki korektor zdecydowanie

Co do pudru nie pomogę, bo używam pudru nie z Rossmanna-ryżowego z Paese.
Nie musi być puder z rossa. Może być inny. Byle nadawał się do tego celu. Z rossa można taniej,ale jeśli inny lepszy to zerknę.
Tak jak pisałam, z sypkimi nie mam niestety doświadczenia.
Ależ cisza w wątku. Nikt nie chwali się zakupami. Szkoda.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 12:13   #5022
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie musi być puder z rossa. Może być inny. Byle nadawał się do tego celu. Z rossa można taniej,ale jeśli inny lepszy to zerknę.
Tak jak pisałam, z sypkimi nie mam niestety doświadczenia.
Ależ cisza w wątku. Nikt nie chwali się zakupami. Szkoda.
No to sypki ryżowy z Paese bardzo dobrze się u mnie spisuje, lecz na usta raczej rzadko nanoszę, tylko przy intensywnych kolorach. Na pewno jest lepszy niż ten w kamieniu z Rimmela jeśli chodzi o utrwalenie i matowienie. No i baaardzo wydajny.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2016-10-02 o 12:15
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:35   #5023
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie musi być puder z rossa. Może być inny. Byle nadawał się do tego celu. Z rossa można taniej,ale jeśli inny lepszy to zerknę.
Tak jak pisałam, z sypkimi nie mam niestety doświadczenia.
Ależ cisza w wątku. Nikt nie chwali się zakupami. Szkoda.
Mnie się wydaje, że z roku na rok jest jednak mniejszy szał na tych promocjach na wątku. Jednak wszyscy przywykli,że takie promo jest ,jak nie tu, to w innych drogeriach i już nie ma tej ekscytacji
Ja z góry zaplanowałam, co kupię, na poszczególnych tygodniach i choć jeszcze wczoraj miałam w planach wybrać się po parę lakierów drugi raz na tygodniu, to jednak tego nie zrobię. Nawet miałam brać Blistex na zapas, ale się powstrzymałam i pomyślałam,że zapas 5 mazideł do ust (Neutrogena, Blistex, Vasseline różaną(swoją drogą mam nadzieję,że da się jej używać bardziej niż masełka Nivea-dostałam w prezencie, Carmex w słoiczku i wczoraj kupiona Himalaya,w zupełności wystarczy do kolejnej promocji, przy założeniu,że mam dopiero co napoczętą Bebe z poprzedniej promo i jeszcze troszkę Bielendy miód. Po namyśle dam szansę jakimś z GR, szminkom też, bo nigdy nie miałam, a wlaśnie uświadomiłam sobie,że nie muszę nawet zamawiać przez internet, bo mam prawie na miejscu.
Także kiedyś w jesienną słotę pójdę i kupię parę rzeczy na poprawę humoru.
Bo rozumiem,że w stacjonarnych GR nie są testowane kosmetyki pełnowartościowe,prawda? Spokojnie mogę kupić tam szminkę i lakier?

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-02 o 12:41
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:42   #5024
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że z roku na rok jest jednak mniejszy szał na tych promocjach na wątku. Jednak wszyscy przywykli,że takie promo jest ,jak nie tu, to w innych drogeriach i już nie ma tej ekscytacji
Ja z góry zaplanowałam, co kupię, na poszczególnych tygodniach i choć jeszcze wczoraj miałam w planach wybrać się po parę lakierów na tygodniu, to jednak tego nie zrobię. Po namyśle dam szansę jakimś z GR, szminkom też, bo nigdy nie miałam, a wlaśnie uświadomiłam sobie,że nie muszę nawet zamawiać przez internet, bo mam prawie na miejscu.
Także kiedyś w jesienną słotę pójdę i kupię parę rzeczy na poprawę humoru.
Bo rozumiem,że w stacjonarnych GR nie są testowane kosmetyki pełnowartościowe,prawda? Spokojnie mogę kupić tam szminkę i lakier?
Pewnie zależy od miejsca. Ja kupuję GR w małej drogerii w rodzinnym mieście, tam pani ma na wierzchu jedynie testery a pełnowymiarowy produkt podaje z zamkniętej szafki
Kiedyś moja przyjaciółka kupiła szminki na takiej hmm wyspie GR w galerii, wiecie o co chodzi niestety, były zmacane.
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:51   #5025
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Pewnie zależy od miejsca. Ja kupuję GR w małej drogerii w rodzinnym mieście, tam pani ma na wierzchu jedynie testery a pełnowymiarowy produkt podaje z zamkniętej szafki
Kiedyś moja przyjaciółka kupiła szminki na takiej hmm wyspie GR w galerii, wiecie o co chodzi niestety, były zmacane.
A ja z kolei kupując szminkę na wyspie w galerii, dostałam ją nową zaplombowaną z szafki. Problem może być z konturówkami, no i nie wiem jak lakiery.

Na obecnej promocji nie poszalałam - kupiłam tylko top coat Wibo Diamonds are forever, żurawinowy olejek do ust Eveline, nową jeżynową pomadkę Nivea i kokosowego Lip Smackera z Olafem.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:08   #5026
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja na tej promce też nie poszalałam, w sumie: dwa lakiery, dwa zmywacze, dwie konturówki do ust z Wibo i z Lovely (druga raczej koszmarna). Jednak wolę produkty z GR jeśli chodzi o usta, tanie i dobre. Chociaż i tak drogeryjnymi ulubieńcami były Caresse z L'Oreala Miałam kupić jeszcze masełko z Nivei, ale chyba jednak postawię na Tisane. Mam dwie pomadki ochronne póki co, żółtą Bebe i tę z granatem z Alterry i jakieś mazidło bardziej treściwe też by się przydało.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2016-10-02 o 13:12
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:27   #5027
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja zapasy mam i nic nie kupuje na promocji. No dobra, może żółciaka na tuszach przydatne, że dwa, ale tylko jak będą z opakowania zbiorczego podkłady, róże, cienie, kredki i inne cuda mam duuuuzo
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:26   #5028
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

No ja może skuszę się jeszcze na jakiś puder sypki i to chyba wszystko.
Kupiłam tylko jedną nowość, a tak to zapas tego, co miałam już sprawdzone.
Wydałam 13 zł więcej niż planowałam bo skusiłam się na 2 błyszczyki Bell.
A poza tym tak, kupowałam z dobrze wcześniej przemyślaną listą.
2 kosmetyki ochronne mam dla TŻ'ta. Reszta jest dla mnie. Tak akurat.
Fakt, Rouge Caresse były fajne. Mam jeszcze 2 z poprzedniego promo i jedną w użyciu. Szkoda, że już ich w rossmann nie ma. :-/ A czy te promocje są zawsze- no do tej pory były, ale ja nigdy nie biorę niczego za pewnik. Może kiedyś ich nie będzie. Ale pewnie zawsze gdzieś jakieś okazje się znajdą. Na pewno kupować nie wiadomo ile na zapas nie ma sensu.
Na waciki by mi się promo przydało i na chusteczki Facelle intim bo oprócz mnie pod zużycia podpięły mi się 2 koty i strasznie szybko mi to teraz idzie. Jakby te produkty były w promo, dajcie proszę znać.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że z roku na rok jest jednak mniejszy szał na tych promocjach na wątku. Jednak wszyscy przywykli,że takie promo jest ,jak nie tu, to w innych drogeriach i już nie ma tej ekscytacji
Ja z góry zaplanowałam, co kupię, na poszczególnych tygodniach i choć jeszcze wczoraj miałam w planach wybrać się po parę lakierów drugi raz na tygodniu, to jednak tego nie zrobię. Nawet miałam brać Blistex na zapas, ale się powstrzymałam i pomyślałam,że zapas 5 mazideł do ust (Neutrogena, Blistex, Vasseline różaną(swoją drogą mam nadzieję,że da się jej używać bardziej niż masełka Nivea-dostałam w prezencie, Carmex w słoiczku i wczoraj kupiona Himalaya,w zupełności wystarczy do kolejnej promocji, przy założeniu,że mam dopiero co napoczętą Bebe z poprzedniej promo i jeszcze troszkę Bielendy miód. Po namyśle dam szansę jakimś z GR, szminkom też, bo nigdy nie miałam, a wlaśnie uświadomiłam sobie,że nie muszę nawet zamawiać przez internet, bo mam prawie na miejscu.
Także kiedyś w jesienną słotę pójdę i kupię parę rzeczy na poprawę humoru.
Bo rozumiem,że w stacjonarnych GR nie są testowane kosmetyki pełnowartościowe,prawda? Spokojnie mogę kupić tam szminkę i lakier?
Jak masz obawy to kup przez internet. Wtedy zawsze masz te 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Ja wybieram tą opcję by nie mieć nigdy problemu z reklamacją.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:48   #5029
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dostałam w styczniu kartę upominkową na 200 zł i do dziś zostało mi na niej 85. Ceny wielu produktów, których używam są mocno zawyżone, warto je kupować tylko w promocjach, wiele produktów jest nieobecnych na półkach w R. Muszę zainteresować się tymi produktami dostępnymi wyłącznie tam. Wkładki Facelle to chyba najlepsze jakie miałam. Miałam kiedyś dawno temu szampon Alterra i był ok.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
A ja z kolei kupując szminkę na wyspie w galerii, dostałam ją nową zaplombowaną z szafki.

Ja też.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że z roku na rok jest jednak mniejszy szał na tych promocjach na wątku. Jednak wszyscy przywykli,że takie promo jest ,jak nie tu, to w innych drogeriach i już nie ma tej ekscytacji
Drogerie też walczą między sobą o klienta, niektóre może nie mają takiej reklamy, ale promocje równie dobre, choć może nie tak głośne.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 15:10   #5030
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Bo rozumiem,że w stacjonarnych GR nie są testowane kosmetyki pełnowartościowe,prawda? Spokojnie mogę kupić tam szminkę i lakier?
GR na wyspach czy w sklepach mają tylko testery wystawione, a produkty dają z szafki, z tego co kojarzę to szminki są zafoliowane, płynne w kartonikach. Jedynie konturówki nie mają testerów a szkoda :/ Lakiery to jak są w koszach to czasem ktoś otwiera, ale panie upominają.
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
No to z Maybelline kupię Wolę lekki korektor zdecydowanie

Co do pudru nie pomogę, bo używam pudru nie z Rossmanna-ryżowego z Paese.
Ten korektor jest spoko lepiej kryje niż z Wibo.

Widziałam zapowiedź Wibo też wypuści ryżowy puder.

Moje zakupy były małe olejek żurwinka z Eveline, jeden zmywacz z Isany i olejek do paznokci i skórek z Laury Conti z CND.

Chce jeszcze te nowe lakiery z Wibo o ile je wystawią

I to chyba tyle, bo cienie to ja chcę inne :P z ocznej może jakiś tani tusz, ale nie koniecznie. Z twarzowej też nic raczej nie potrzebuję.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:36   #5031
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Moje zakupy to skromne: żel do usuwania skórek Sally Hansen i Blistex MedPlus. Weszłam doR. tylko po to i nawet nie oglądałam się na szafy z kolorówką
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:42   #5032
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No ja może skuszę się jeszcze na jakiś puder sypki i to chyba wszystko.
Kupiłam tylko jedną nowość, a tak to zapas tego, co miałam już sprawdzone.
Wydałam 13 zł więcej niż planowałam bo skusiłam się na 2 błyszczyki Bell.
A poza tym tak, kupowałam z dobrze wcześniej przemyślaną listą.
2 kosmetyki ochronne mam dla TŻ'ta. Reszta jest dla mnie. Tak akurat.
Fakt, Rouge Caresse były fajne. Mam jeszcze 2 z poprzedniego promo i jedną w użyciu. Szkoda, że już ich w rossmann nie ma. :-/ A czy te promocje są zawsze- no do tej pory były, ale ja nigdy nie biorę niczego za pewnik. Może kiedyś ich nie będzie. Ale pewnie zawsze gdzieś jakieś okazje się znajdą. Na pewno kupować nie wiadomo ile na zapas nie ma sensu.
Na waciki by mi się promo przydało i na chusteczki Facelle intim bo oprócz mnie pod zużycia podpięły mi się 2 koty i strasznie szybko mi to teraz idzie. Jakby te produkty były w promo, dajcie proszę znać.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------


Jak masz obawy to kup przez internet. Wtedy zawsze masz te 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Ja wybieram tą opcję by nie mieć nigdy problemu z reklamacją.
Fakt fajna, mam jedną z CND i rzeczywiście szkoda,że wycofali i szkoda że nie było już więcej fajnych kolorów dla mnie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:26   #5033
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Skorzystałam dzisiaj z promo w rossmann i kupiłam dwustopniową szminkę z Deborah. To taka w typie zastygających. Poszłam jeszcze do SP i kupiłam Rouge Edition Velvet nr 14 (przez cały październik jest promocja na te szminki -50% dla osób, które mają kartę lifestyle) - nie widziałam wcześniej tego koloru - bardzo ładny jesienny. Lubię te szminki, oprócz tego mam jeszcze trzy kolory. I skusiłam się na jeszcze jedną szminkę - nowość z Sephora Rouge Mat kolor 03 - piękna .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:01   #5034
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:13   #5035
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;65939051]Treść usunięta[/QUOTE]
Miałam kiedys ten z Rimmel i bardzo lubiłam. Aktualnie pod oczy używam właśnie płynnego Catrice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 18:30   #5036
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Chce jeszcze te nowe lakiery z Wibo o ile je wystawią
chodzi Ci o te?
http://www.wibo.pl/pl/p-817-Holographic+Nail+Polish
http://www.wibo.pl/pl/p-816-Metallic+Nail+Polish

Jeśli tak to też bym je z chęcią przygarnęła. Będę wdzięczna jeśli któraś z Was da znać jak się pojawią
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:19   #5037
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
GR na wyspach czy w sklepach mają tylko testery wystawione, a produkty dają z szafki, z tego co kojarzę to szminki są zafoliowane, płynne w kartonikach. Jedynie konturówki nie mają testerów a szkoda :/ Lakiery to jak są w koszach to czasem ktoś otwiera, ale panie upominają.
I jeszcze niestety te szminki w kredce też baby namiętnie macają z tego co zauważyłam
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:20   #5038
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dziewczyny miała któraś z Was pomadki Manhattan Soft Rouge? Jakieś opinie?



Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
GR na wyspach czy w sklepach mają tylko testery wystawione, a produkty dają z szafki, z tego co kojarzę to szminki są zafoliowane, płynne w kartonikach. Jedynie konturówki nie mają testerów a szkoda :/ Lakiery to jak są w koszach to czasem ktoś otwiera, ale panie upominają.
Zależy jakie produkty
W Galerii Katowickiej jest sklep GR. Kiedyś szukałam konturówki...były normalnie wystawione i ok 90% było zmacanych
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 20:12   #5039
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

dziewczyny!

która zakłada nowy wątek?
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 20:32   #5040
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;65939051]Treść usunięta[/QUOTE]
Dzięki :rose: A nie wchodzi w zmarszczki mimiczne? Mam teraz dwa korektory, True Match i z Hean i oba to robią:/

A co do Rouge Caresse, to też ledwo zdążyłam zgarnąć dwa w moich kolorach: Rose Mademoiselle i Rock 'N Mauve. Ten pierwszy jest w użyciu praktycznie non stop Bardzo komfortowo się je nosi.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.