Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 12:12   #5011
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

a w którym tygodniu ta pierwsza wizyta była??

Ta poprzednia wizyta była w 14 tygodniu i ewidentnie widziałam coś między nogami (USG dopochwowe). Teraz jestem w 18 tc miałam już robione USG przez brzuch. Lekarz powiedział, że ten nasz mały interesik, który widzieliśmy wtedy to mogła być pępowina albo wargi sromowe, które na tym etapie są mocno wysunięte na zewnątrz. A mój TŻ tak bardzo chciał dziewczynkę
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:32   #5012
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mój też chce ze mną chodzić, pomimo dowcipnego USG
Na szczęście godziny wizyt nie stanowią problemu, bo sam sobie jest szefem

Ciekawe kiedy będę miała USG przez brzuch ... Wie ktoś czy to zależy od lekarza?
chyba zależy to od lekarza i sprzętu jakim operuje, bo różnie miały tu dziewczyny na forum. Ja pierwsze USG w 10 tc miałam dowcipnie a drugie czyli to prenatalne w 12 tc już przez brzuch, ale tak jak mówiłam,różnie miały dziewczyny. Jeśli nie chcesz dowcipnego to spytaj czy nie mógłby zbadać przez brzuch
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:44   #5013
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Witajcie!

Nie nadążam za wami. Ostanio miałam dużo rzeczy do roboty wiadomo jak to przed świętami.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png

Edytowane przez justyna_g4
Czas edycji: 2012-12-19 o 12:46
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:42   #5014
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Dzien dobry! witam sie dopiero teraz, bo mialam mega kryzys. wczoraj tak strasznie rozbolala mnie glowa, o wymiotach juz pisalam...padlam jak mucha i spalam do 23. wstalam i znow poszlam spac, ale tym razem wymeczylam sie w lozku. leb bolal jakby mi tam mial zaraz jakis tetniak peknac, takie straszne klucie gdzies w srodku. nie wiem czy to znow moje zatoki, czy od zoladka...w kazdym razie myslalam, ze wykituje :P w domu tylko ibuprom, wiec postanowilam byc dzielna do rana...niby w ulotce napisali, ze mozna stosowac w 2 i 3 trymestrze, ale odpuscilam. do tej pory nie lykalam zadnych lekow w ciazy. obudzilam sie nieprzytomna kolo 5, zrezygnowalam z pojscia na badania. w sumie lekarz przepisal mi cos na poczatek stanu zapalnego, wiec zuzyje najpierw te czopki, a pozniej bede robic badania. miedzy swietami, a nowym rokiem jakies laboratorium musi byc czynne...od rana lezalam sobie przed tv, zjadlam lekkie sniadanie i wydawalo mi sie, ze jest ok, ale chyba glowa znow zaczyna bolec tz ma kupic cos przeciwbolowego jak bedzie wracal. ehh znajac moje szczescie rozlozy mnie na swieta

ps. dziekuje za zaproszenie do klubu milo z Waszej strony.

Cytat:
Napisane przez klaudziora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Dziś byłam u gina. Na ostatniej wizycie ewidentnie było widać coś między nogami - lekarz powiedział, że to chłopczyk, a dziś niespodzianka: po tym czymś między nogami ani śladu i wszystko wskazuje na to, że będzie córcia. A ja już dostałam tyle chłopięcych ubranek
wymienisz sie z kims na forum moze beda inne pomylki

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Ok

Ja przeczuć nie mam żadnych
ja tez zupelnie nie mam przeczuc. chcialabym corcie, bo siostra ma syna, brat dwoch synow a z drugiej strony dla synka mialabym cala wyprawke z glowy :P zobaczymy. tesciowa oficjalnie powiedziala, ze ona wolalaby dziewczynke i tz chyba jej posluchal, bo imie wybral tylko dla corci i do brzucha mowi "zensko" a jeszcze zanim bylam w ciazy w kolko mi powtarzal, ze bedzie chlopak, bo musi mi zrobic na zlosc i wie, ze ja czekam na coreczke. on pilkarz, wiec chcialby miec z kim pokopac, ale chcemy miec parke :P wec wszystko przed nami

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Własnie oglądałam wiadomości, urodziło się maleństwo w 23 tygodniu, wazyło 600 gram i miało 30 cm. To było 2 miesiące temu, przeżyła ta dziewczynka. Podobno przy 2 kg wyjdzie do domu, ale taka kruszynka mini.
to jest dla mnie niesamowite! wspanialy cud medycyny. ze sa w stanie zapewnic dzidziusiom warunki "brzuchowe". mnie mama urodzila w 7 miesiacu, waga 1400gramow i byla przerazona. przytyla tylko 7-8kg, gdzie przy starszym rodzenstwie za kazdym razem po 20kg. lekarz wprost powiedzial zeby sie modlila o corke, bo syn nie przezyje. za slabo rozwiniete pluca. i tez do 2kg lezalam w inkubatorze, nie mialam brwi, rzes, powieki spuchniete, prawie zrosniete. urodziwa nie bylam do teraz mama smieje sie, ze bylam kilo z koscia i choc bylo to jej 3 dziecko bala sie mnie na poczatku kapac. a rodzenstwo odbierajac mnie ze szpitala (dzieci byly na tych pietrowych wozkach) pytalo czy musza brac do domu takie brzydkie dziecko, skoro te obok sa takie fajne

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dzisiaj postanowiłam, że pójdę prywatnie na wizytę do gina, no i poszłam było super, z dzidziusiem wszystko dobrze, rączki, nóżki, żołądek, pęcherz moczowy, główka, tętno 150u/min, ładnie się ruszał

No i na milion procent będzie SYNEK

Wizyta przebiegła w spokoju i miłej atmosferze ( nie to co na nfz )

wg usg termin porodu na 6 maja wg ostatniej miesiączki 13 maja
gratulacje dla synka za ujawnienie sprzetu

i nadrabiam dalej...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziękuję!! w głębi serca liczyłam na dziewczynkę,ale dziewczynka będzie jako druga lub trzecia (albo czwarta, bo córeczkę też chcę mieć:P)
ale jestem naprawdę szczęśliwa, że z dzieciątkiem wszystko dobrze, że się ładnie rozwija
znajomi tez tak mowili i maja 5 synow ale tatus uparcie twierdzi, ze nie spocznie poki nie zmajstruja corki. stac ich, wiec niech szaleja i powiekszaja rodzinke, bo dzieciaki maja superowe!

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Jestem i ja.

Więc nie będę się wyłamywać z szeregu
SYN będzie
Lekarz się pyta:
"Czy chcą Państwo poznać płeć?"
Ja na to: "Ja już chyba widzę"
Taki siusiak między nogami, że z niczym nie da się pomylić.
Także będę miała w domu trzech chłopów

Generalnie wszystko z małym w porządku, waży już prawie 400g. termin się potwierdził co do dnia. Mam ładną fotkę buzi w 3D

Bardzo się cieszę, że zdrowy i taki kochany
gratulacje fajnie tak byc damskim rodzynkiem...jak w rodzinka.pl

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mój też chce ze mną chodzić, pomimo dowcipnego USG
Na szczęście godziny wizyt nie stanowią problemu, bo sam sobie jest szefem

Ciekawe kiedy będę miała USG przez brzuch ... Wie ktoś czy to zależy od lekarza?
ja mialam wewnetrzne tylko na poczatku ciazy. chyba do 13 tygodnia. pozniej juz caly czas brzuchowe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:58   #5015
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

AAA KONIEC WATKU nie zauwazylam. inne gapy zapraszam tu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664122
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.