Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-10, 08:35   #5011
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Evkill Pokaż wiadomość
Dzasta11 kiedy idziesz na histeroskopie? Dowiadywałaś się co i jak? np. Ile będziesz w szpitalu? w którym dniu cyklu musisz być? Czy to bedzie histero polączona z laparo?

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------



Ja w styczniu bede mieć 37 lat, staramy sie od 4 lat a u dr od lutego. Załamujecie mnie swoim wiekiem.
Dziewczyny, ja chyba jestem weteranka, 37 lat. U doktorka od maja, od razu decyzja o in vitro i badania. Obecnie jestem 4dpt. Mam jeszcze 3 Eskimoski przebadane PGS. Wiek nie jest przeszkodą. Doktor był mocno zaskoczony, że w moim wieku 4 wysłane na badania i 4 zdrowe. Barierą może być tylko sprawa finansowa, a nie wiek. Łącznie od maja wydaliśmy już około 40000. Jednak, by zostać rodzicami, jesteśmy w stanie zrobić wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 08:43   #5012
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Evkill ja laparoskopię miałam robioną we wrześniu i na wypisie ze szpitala pisze, że mam zgłosić się ponownie na histeroskopię. W 1 dc mam wysłać smsa do doktora Gawlika i podobnie jak przy laparo doktor wyznaczy mi termin. Ogólnie spędzę jeden dzień w szpitalu. Po badaniu jedzie się na kilka godzin na oddział i potem do domu. Badanie trwa króciutko, ale jest pod narkozą

Oby laparo nie była potrzebna bo w przyszłym tygodniu robimy inseminację i mam nadzieję, że w końcu się uda.

Edytowane przez Dzasta11
Czas edycji: 2018-11-10 o 08:45
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 09:28   #5013
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć dziewczyny wpadam sie pochwalić ze dnia 1.11.2018r g.14.55 przywitalismy Naszego synka Tymonka to byla dla nas niespodzianka bo synek sie spieszyl porod sn 37t2d takze w samą porę 3150g 53cm

Nie poddawajcie sie ja tez juz sil nie mialam najpierw problem z wywolaniem owulacji, potem poronienia, szczepienia mysl o in vitro ale wkoncu sie udalo. Wam tez sie uda tylko w odpowiednim czasie.Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki
__________________
Nie pytaj co to życie. Nie odpowiem.
Jednak wiem co w życiu ważne: znaleźć cel, dążyć do niego i mimo wszelkich niepowodzeń nie poddawać się!
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 09:41   #5014
edi1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ann555 do rozpuszczenia środka na oczyszczenie przed laparoskopią polecam sok z czarnej porzeczki - wypróbowałam na sobie i nawet ze smakiem wypiłam.


Dziewczyny wiek nie jest żadną przeszkodą - jestem tego jednym z wielu przykładów. W tym roku kończę 39 lat, a jestem w 29 tc. Leczenie u dr ponad 2 lata, brak efektu w związku z tym w tamtym roku in vitro. Niestety 2 nieudane transfery zdrowych zarodków. Początkiem tego roku szczepienia i ciąża naturalna przy jednym drożnym jajowodzie, bez żadnej stymulacji, bez leków na podtrzymanie i póki co wszystko przebiega dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, na pewno się uda

Edytowane przez edi1988
Czas edycji: 2018-11-10 o 09:43
edi1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 09:45   #5015
Hestia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny ja chce podzielić sie swoja historia, o dzidziusia staramy sie z meżem od 4lat, do doktorka trafiłam od stycznia , od razu decyzja o in- vitro i oczywiście dodatkowe badania . Za namowa doktorka przebadaliśmy wszystkie 4 zarodki PGS, zostały 3. Jestem 8dpt pierwszego zarodka , niestety ciaży brak. Doktor był bardzo zawiedziony- nie wspomne tu o mnie, bo wiem kto przeżył to samo wie co czuje...
Doktor zlecił nam teraz badania immunologiczne w Prokocimiu .Pisze tu o tym dla przestrogi i w pewnym sensie nauki- wiem ,że nie wszystkie przypadki sa takie same, ale każda z nas jest niezwykle zdeterminowana w walce o dziecko, dlatego prosze w miare możliwości finansowych oczywiście ,badźcie świadome i pytajcie o te badania wcześniej przed transferem aby rozwiać watpliwości ,dokonać kluczowej niekiedy diagnozy by w jakimś stopniu zapobiec stracie.
Dodam że w żadnym razie nie krytykuje doktorka bo to wspaniały, złoty człowiek- poprostu chciałam dla przykładu przywołać własna historie i może pomóc komuś w podjeciu decyzji. Wierze ,że kiedyś nam też sie uda -tyle tu na forum wspaniałych zakończeń ❤️
Hestia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 09:58   #5016
fropa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Hestia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja chce podzielić sie swoja historia, o dzidziusia staramy sie z meżem od 4lat, do doktorka trafiłam od stycznia , od razu decyzja o in- vitro i oczywiście dodatkowe badania . Za namowa doktorka przebadaliśmy wszystkie 4 zarodki PGS, zostały 3. Jestem 8dpt pierwszego zarodka , niestety ciaży brak. Doktor był bardzo zawiedziony- nie wspomne tu o mnie, bo wiem kto przeżył to samo wie co czuje...
Doktor zlecił nam teraz badania immunologiczne w Prokocimiu .Pisze tu o tym dla przestrogi i w pewnym sensie nauki- wiem ,że nie wszystkie przypadki sa takie same, ale każda z nas jest niezwykle zdeterminowana w walce o dziecko, dlatego prosze w miare możliwości finansowych oczywiście ,badźcie świadome i pytajcie o te badania wcześniej przed transferem aby rozwiać watpliwości ,dokonać kluczowej niekiedy diagnozy by w jakimś stopniu zapobiec stracie.
Dodam że w żadnym razie nie krytykuje doktorka bo to wspaniały, złoty człowiek- poprostu chciałam dla przykładu przywołać własna historie i może pomóc komuś w podjeciu decyzji. Wierze ,że kiedyś nam też sie uda -tyle tu na forum wspaniałych zakończeń
Hestia86 jaki zestaw leków miałaś po transferze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fropa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 10:24   #5017
Hestia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Myśle że standardowo ; 4 dni przed transferem i kontynuacja po:
Lanzetto2x2 , Pregna start 1x1, Neoparin 1x1, Metypred 1x2 , Duphaston 3x1,Progesteron Besins 3x2,Prolutex1x1 oraz Crinone 1 na noc



Sent from my iPhone using Tapatalk
Hestia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 10:27   #5018
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Hestia86 Pokaż wiadomość
Myśle że standardowo ; 4 dni przed transferem i kontynuacja po:
Lanzetto2x2 , Pregna start 1x1, Neoparin 1x1, Metypred 1x2 , Duphaston 3x1,Progesteron Besins 3x2,Prolutex1x1 oraz Crinone 1 na noc



Sent from my iPhone using Tapatalk
Mam to samo, tylko metypred jest mi obcy. Ja po badaniach na Prokocimiu do tego zestawu mam accofil. Mam kiry hamujące zagnieżdżane zarodka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 10:51   #5019
Hestia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mam to samo, tylko metypred jest mi obcy. Ja po badaniach na Prokocimiu do tego zestawu mam accofil. Mam kiry hamujące zagnieżdżane zarodka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie to musimy teraz sprawdzić, dlaczego odrzuciłam zdrowy zarodek, a o ile pamietam Metypred miał dopomóc w zagnieżdżeniu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hestia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 10:59   #5020
Ina26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 100
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej dziewczyny!
Byłam wczoraj u naszego dr i teram mam mały mętlik w głowie.
Dr powiedział, że tym razem przepisze mi dodatkowy lek encorton, więc wypytałam o dawkowanie itd.
Aleee później jak już wróciłam do domu to patrzę na drugą receptę z zestawem w wypadku gdy w tym cyklu się nie uda.. a tam oprócz tego co zwykle czyli lamette, ovitrelle jest jeszcze Gonapeptyl Daily ....
Przeczytałam w internecie o tym, ale Dr nic mi nie mówił jak i kiedy to stosować... Może, któraś z Was też to bierze i mi podpowie co i jak???
__________________
---------------------------------------------------------------------
Czasem są takie dni, że nawet herbata jest za słodka...
Ina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 11:14   #5021
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Ina26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Byłam wczoraj u naszego dr i teram mam mały mętlik w głowie.
Dr powiedział, że tym razem przepisze mi dodatkowy lek encorton, więc wypytałam o dawkowanie itd.
Aleee później jak już wróciłam do domu to patrzę na drugą receptę z zestawem w wypadku gdy w tym cyklu się nie uda.. a tam oprócz tego co zwykle czyli lamette, ovitrelle jest jeszcze Gonapeptyl Daily ....
Przeczytałam w internecie o tym, ale Dr nic mi nie mówił jak i kiedy to stosować... Może, któraś z Was też to bierze i mi podpowie co i jak???
Ja miałam gonalpeptyl podać go sobie wraż z ovitrelle, to również jest na pękniecie o ile się nie mylę
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 11:24   #5022
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dokładnie tak jak pisze Aniołek. Gonapeptyl jest na pęknięcie pęcherzyków i trzeba go wstrzyknąć razem z Ovitrelle
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 11:31   #5023
Ina26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 100
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dżasta i Aniołek - wielkie dzięki!!
__________________
---------------------------------------------------------------------
Czasem są takie dni, że nawet herbata jest za słodka...
Ina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 12:45   #5024
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny- wątek skończony. Czy któraś Was założy czy mam Wam założyć?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 13:16   #5025
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ina26

Ja tez dostalam encorton

1 x dziennie 10 mg ja akurat kupilam 5 mg wiec biore 2 tabl. Po śniadaniu

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

gr8Ania

Załóż
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 14:14   #5026
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Jakbyś mogła wstawić link do nowego wątku
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 14:58   #5027
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261455

Część 7
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.