Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 16:19   #5011
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Parashute świetna torba!

Dziewczyny pytanie do Was - reklamowałam uszkodzone buty w których pękła podeszwa. Szkodę naprawili. Teraz ponownie podeszwa pękła Czy w takim wypadku, skoro poprzednia naprawa nie przyniosła rezultatu, mogę ubiegać się o zwrot gotówki?
Ja niestety nie spotkałam się z przepisem mówiącym, że po 3 reklamacjach jest zwrot pieniędzy... odstąpić od umowy można jeśli naprawa/wymiana jest niemożliwa lub zbyt kosztowna...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:44   #5012
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
Piękna !!! Świetny zakup! Ja chyba kupię Cappuccino.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Parashute świetna torba!

Dziewczyny pytanie do Was - reklamowałam uszkodzone buty w których pękła podeszwa. Szkodę naprawili. Teraz ponownie podeszwa pękła Czy w takim wypadku, skoro poprzednia naprawa nie przyniosła rezultatu, mogę ubiegać się o zwrot gotówki?
Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Dopiero przy (albo po, nie pamiętam) 3 reklamacji masz możliwoćć otrzymania gotówki. Ale możesz teraz powiedzieć, ze to kolejny raz i może przychylą się do Twojej prośby
Cytat:
Napisane przez Wicked_Girl Pokaż wiadomość
To, co napisała catarina jest nieprawdą albo jakiś sklep ma swoje dziwne praktyki, bo, o ile mi wiadomo, nie ma takiego przepisu

Art. 8. 1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.


4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia.

Imo najprawdopodobniej czeka Cię kolejna naprawa, ale ciekawe jak po niej but będzie wyglądać próbuj z odzyskaniem pieniędzy
Dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie moją walkę z reklamacją butów. Jeśli Ci naprawili, i to jeszcze byle jak, buty znowu są popsute MASZ ŚWIĘTO PRAWO dostać zwrot gotówki, z podziękowaniem jeszcze!! Idź się tam wykłócać!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:53   #5013
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hej dziewczyny
U mnie dzisiaj przepięknie i bardzo ciepło Na termometrze teraz jest 25 stopni Choć niby od jutra ochłodzenie znowu. Byle weekend był ładny bo mam wolne od szkoły i marzy mi się długi spacer
Dziś udało mi się kupić słynne asymetryczne buty z Mango Mam nadzieję, że będą dobre

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
wklejam zestaw z dzisiaj i zakupy z h&m, spodnie, koszula (to chyba ta którą wanka mierzyła razem z białą marynarką) i czarna bluzka z zamkiem przy dekolcie. Wzięłam też cytrynową marynarkę, ale na zdjęciu strasznie blado wychodzi
Świetne spodnie Koszule zresztą też Się obkupiłaś w ostatnim czasie w Haemie

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj napisałam długą notę na blogu. Jakby któraś z Was miała ochotę poczytać moje wypociny, to zapraszam. Jakiekolwiek sugestie mile widziane. Dobrej nocy
Rzeczywiście długaśna Zaraz idę poczytać

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
Piękna

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Jeśli ktoś chciałby mieć/poszukuje/lubi rozkloszowaną sukienkę to polecam zajrzeć do Orsay. Dostałam dziś pozwolenie na mały spacer i wybrałam się z koleżanką oczywiście do sklepu W orsay są super sukienki na wyprzedaży po 50 zł przecenione ze 149 zł.
Kupiłam sobie zieloną, zdjęcia poniżej.
1. Różowa - neoróżowiasta fajna, ładna ale ja się prezentuję zbyt blondynkowo w tym kolorze. Kolor jak na zdjęciu ze zbliżeniem materiału.
2. Biała - myślę czy nie dokupić, choć obecnie wypadam przy niej mdło.
3. Zielona - moja

Materiał to 32% POLIESTER - 68% BAWELNA, sukienka z dość sztywnego materiału, na podszewce.
Ale jesteś zgrabniutka A sukienka śliczne, takie dziewczęce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 63620027_02_D3.jpg (19,5 KB, 22 załadowań)
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:54   #5014
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja boję się tylko, że się rozciągną... Wtedy już nie mogłabym nosić masz jakieś doświadczenie z takimi spodniami z h&m?


Wczoraj podcięłam włosy, tym razem na prosto, bo zawsze ścinałam na półokrągło. Mimo, że są krótsze to wyglądają o niebo lepiej bo przez 3,5 miesiąca zapomniałam fryzjerkę... Bardzo się cieszę, że ją znalazłam, bo nigdy nie ścięła więcej niż chciałam i kasuje za to 10zł
Spodnie z H&M ogólnie po jakimś czasie się rozciągają, szczególnie jak są z tej cieńszej bawełny

Ja jutro mam fryzjera i nie mogę się doczekać, co mi fryzjerka zaproponuje. Chcę, żeby po prostu dobrze się układały i pasowały do kształtu mojej twarzy + zrobienie porządku z tą paskudną grzywką.

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Jeśli ktoś chciałby mieć/poszukuje/lubi rozkloszowaną sukienkę to polecam zajrzeć do Orsay. Dostałam dziś pozwolenie na mały spacer i wybrałam się z koleżanką oczywiście do sklepu W orsay są super sukienki na wyprzedaży po 50 zł przecenione ze 149 zł.
Kupiłam sobie zieloną, zdjęcia poniżej.
1. Różowa - neoróżowiasta fajna, ładna ale ja się prezentuję zbyt blondynkowo w tym kolorze. Kolor jak na zdjęciu ze zbliżeniem materiału.
2. Biała - myślę czy nie dokupić, choć obecnie wypadam przy niej mdło.
3. Zielona - moja

Materiał to 32% POLIESTER - 68% BAWELNA, sukienka z dość sztywnego materiału, na podszewce.
fajne są zmierzę, bo jutro wybieram się na zakupy. jestem ciekawa tych sukienek, bo w nie każdej rozkloszowanej mi jest dobrze - zdecydowanie te dopasowane mi służą.

a Selma Korsa jest nie wiem, którą torebkę chciałabym bardziej - Modenę SP czy Selmę MK...
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:58   #5015
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
świetny zakup!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 17:23   #5016
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Piękna !!! Świetny zakup! Ja chyba kupię Cappuccino.







Dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie moją walkę z reklamacją butów. Jeśli Ci naprawili, i to jeszcze byle jak, buty znowu są popsute MASZ ŚWIĘTO PRAWO dostać zwrot gotówki, z podziękowaniem jeszcze!! Idź się tam wykłócać!
Uwierz mi, że niestety ale takiego zapisu w polskim prawie nie ma. Znam się na prawie konsumenckim więc wiem co piszę. Producent może naprawiać towar dopóty dopóki uzna to za możliwe. Inna sprawa czy mu się to będzie opłacać.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:31   #5017
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, przekroczyłyśmy 5000 postów, dajcie tytuł na nową część!!!!
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 18:39   #5018
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przekroczyłyśmy 5000 postów, dajcie tytuł na nową część!!!!
może taki sam?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:22   #5019
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ParashuteEffect - ale cudeńko !

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
może taki sam?
jestem za
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:26   #5020
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
Cudo!
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:31   #5021
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Założyłam, chodźcie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post40378235

wieczorem dodam zdjęcia z Claudii

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2013-04-18 o 19:33
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 20:35   #5022
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 04:34   #5023
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
A JA używam od 2 lat TANGLE TEZER i jestem zadowolona nie wyobrażam sobie czesania niczym innym, nie ciągnie, wygładza, nie elektryzuje sie, moj syn ma loki które non stop mu się plączą, nie płacze tylko jak jest czesany ta szczotka, no i maz tez ja uwielbia i zaczyczyl sobie wlasna.

Co do prania ja piore w proszku tylko rzeczy bardzo brudne a tak reszte w perwolu do: bialego - biale i zostaja dlugo biale zwlaszcza bielizna, do koloru rzeczy kolorowe i wg mnie naprawde przedluza i odnawia kolory i do czarnego - czarne rzeczy i np nie spiera mi sie wosk na spodniach a kolezance tak choc kupilysmy tego samego dnia woskowe spodnie i ja nosze je czescie ona juz wosku nie ma a ja ciagle mam, przykładowo ostatnio wypralam skarpety bialo - niebieskie jedna w perwolu do bialego a druga w proszku i ta z pewolu wygladala jak nowa a ta z proszku byla jakby poszarzala, odkad mieszka u mnie brat sam stwierdzil ze wiele jego poszarzałych niegdys białych koszulek jest jakby bardziej biała - dla mnie to ma sens
Myślę ze pralka tez ma znaczenie i odpowiedni program, natomiast do płukania stosuje od niedawna Lenor ale ten żółty i naprawdę zapach utrzymuje sie bardzo dlugo.

Podpinam się pod to.. W innym proszku albo płynie niż do białego, białych rzeczy nie wypiorę. Od razu widać różnicę

---------- Dopisano o 05:31 ---------- Poprzedni post napisano o 05:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ładnie w nich wyglądasz



Dzięki za wypowiedzi odnośnie prania
ja generalnie staram się delikatne rzeczy prać ręcznie, dziś właśnie kupiłam płyn do prania ręcznego, ma być delikatny dla rąk

wklejam zestaw z dzisiaj i zakupy z h&m, spodnie, koszula (to chyba ta którą wanka mierzyła razem z białą marynarką) i czarna bluzka z zamkiem przy dekolcie. Wzięłam też cytrynową marynarkę, ale na zdjęciu strasznie blado wychodzi
ale jesteś zgabna

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, się chwalę - wczoraj rozpakowałam moją torebkę i jest przepiekna! dla mnie rozmiar jest idealny (ktoś pisał, że za mała). mam 172 cm wzrostu i naprawde , nie czuje że jest mała. jest ciut wieksza od malego Hamiltona, a duży Hamilton napewno czasami jest zaduży.
prześliczna!

---------- Dopisano o 05:34 ---------- Poprzedni post napisano o 05:33 ----------

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Jeśli ktoś chciałby mieć/poszukuje/lubi rozkloszowaną sukienkę to polecam zajrzeć do Orsay. Dostałam dziś pozwolenie na mały spacer i wybrałam się z koleżanką oczywiście do sklepu W orsay są super sukienki na wyprzedaży po 50 zł przecenione ze 149 zł.
Kupiłam sobie zieloną, zdjęcia poniżej.
1. Różowa - neoróżowiasta fajna, ładna ale ja się prezentuję zbyt blondynkowo w tym kolorze. Kolor jak na zdjęciu ze zbliżeniem materiału.
2. Biała - myślę czy nie dokupić, choć obecnie wypadam przy niej mdło.
3. Zielona - moja

Materiał to 32% POLIESTER - 68% BAWELNA, sukienka z dość sztywnego materiału, na podszewce.
super . A mnie się właśnie przeterminował bon do orsay:
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:03   #5024
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Witajcie
Chętnie do Was dołączę i pooglądam Wasze cudeńka

W załączniku moje Więcej zdjęć na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-24 15.53.25.jpg (68,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0583.jpg (85,1 KB, 28 załadowań)
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.