Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XII.2010 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 13:38   #481
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Paulinka Amelka śliczna

jak byś ją urodziła SN to naprawdę było by coś
koleżanka ostatnio urodziła córę 2200 bez znieczulenia
ale to był drugi poród więc odrobine łatwiej



Kończę juz 37tc więc zaczyna sie odliczanie
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:51   #482
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez Artystka23 Pokaż wiadomość
jak mialas bolesne okresy,to chyba porod nie bedzie taki zlynadal uwazam ze moje rzeznickie@ byly gorsze od boli porodowych z krzyza,bo przynajmniej nie tracilam przytomnosci i nie wymiotowalam serio
oby i u mnie tak było-po cichu na to liczę bo ile można cierpieć...nie dość że @ okropne to jeszcze poród?!?

uczę się do egzaminów ale jestem załamana-nie dość że się stresuję odpowiedziami to jeszcze brzuch mi twardnieje-tak jak opisujecie-więc to chyba skurcze przepowiadające i tym się jeszcze bardziej stresuje... nie wiem czy jechać na ten zjazd to miał byc ostatni...
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:57   #483
rypka85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje nowe miejsce na ziemi:)
Wiadomości: 3 403
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

A ja dziewczyny znowu męcze się z tym bólem i kluciem w żołądku

Przeszło na niecały tydzien i znowu boli mam nadzieje ze nie bedzie tak samo bo nie wytrzymam.

Mam nadzieje ze szybko przejdzie.

Znowu dzidzia się jakoś przesunela na żołądek i mnie niesamowicie uciska.
__________________



NOWY PAŹDZIERNIKOWY WĄTEK!!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=648909



NOWY WĄTEK DLA MAMUŚ I DZIECI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=714154
rypka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:15   #484
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Dziewczyny to co oni robia badanie na posiew...to konkretnie na co to jest??Wlasnie zadzwonili do mnie z gabinetu ze maja wyniki i cos mi tam wyszlo i kazali brac antybiotyk Bylam pewna ze nie bedzie potrzeby i nic nie wyjdzie...nawet lekarza nie dopytywalam na co to jest a tu
Szkoda ze musze truc sie antybiotykiem na sam koniec
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:20   #485
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

zenia na paciorkowca ten posiew. Nigdy nie mozna byc pewnym jesli chodzi o paciorkowce i gronkowce. Bo tego nei widac i nie daje zadnych objawow.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:24   #486
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

No wiem ze nie mozna byc pewnym tylko szczerze mowiac po prostu nawet nie bralam tego pod uwage ze cos mi wyjdzie no ale trudno... A miala ktoras z was tego paciorkowca??Zastanawiam sie czy nie jest za pozno na antybiotyk doustny...
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:30   #487
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

zenia nie jest za pozno.
Ja bede miala posiew pobierany dopeiro 6go grudnia wiec jak wyjdzie to zobacz jeszcze mniej czasu, chyb aze wtedy przy porodzie dostane ja i dziecko zastrzyk. nie wiem nawet.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:35   #488
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Kliwia dzieki tak sie jeszcze zastanawiam czy kupic jakis probiotyk do tego antybiotyku...
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:40   #489
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Paulinka gratulacje !!!

KarolinaB - Jaś jest cudowny !!!!
też chcę mieć już mojego Jasia na zewnatrz



Cytat:
Napisane przez Eliza86 Pokaż wiadomość
....Mi tez sie obnizyl i kolo pepka mam mega rozstepy........
Eliza chyba musisz moje rozstępy zobaczyć - bo na pewno mam ich więcej


witam
a u mnie nic ciekawego wyszłam ze szpitala bo i tak by mi tam nic nie robili tylko bym czekała więc wolę w domu
skurcze na ktg wychodzą (nie wiem ile % ale podobno spore) i je czuje właśnie ale szyjka jeszcze nie skrócona.
badanie nie bolało -ale po nim myślałam, że się popłaczę do samochodu dojść nie mogłam tak kuło w środku :/
a i od nocy po troszku dalej czop mi odchodzi tylko już nie bezbarwny a taki jakby z zaschniętą krwią
dziś w nocy mały mi się tak wysoko ułożył że wątrobę to chyba mi pod cycka wepchał - jak chciałam wstać i się zgiełam to był taki ból niemiłosierny ( nacisnęłam na małego żebrami), że nie dałam rady a on i tak nie zmienił pozycji
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:42   #490
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
Kliwia dzieki tak sie jeszcze zastanawiam czy kupic jakis probiotyk do tego antybiotyku...
Zenia, zapytaj w aptece. Na pewno doradzą co wziąć i jak dawkować

BTW, mama mojej mamy była Zenobia i zdrabnialiśmy właśnie Zenia, więc baaaaardzo ciepło mi się kojarzysz...
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:43   #491
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Zenia jak teraz weźmiesz to chyba nie za późno ważne że będzie przeleczony, to nie trzeba będzie dziecku od razu po urodzeniu podawać. Ja miałam pobierany w piątek i nie dzwonili-to chyba nic nie wyszło

ale ja przed ciążą leczyłam różne bakterie u dermatologa antybiotykami-to może wszystko wtedy wybiłam...
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:52   #492
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

As mi kolezanki tak zdrobnily imie ale od żanety
Mam nadzieje ze wylecze to badziewie przed porodem...wiecie co jest najlepsze ze sama jestem farmaceuta a jak mam zadecydowac o sobie,a bardziej chodzi mi o dzidzie to jest bardzo ciezko.Kupie chyba jogurty i bede wcinac...lepsze to niz nastepna tabletka.
Malinka tez leczylam rozne infekcje przed ciaza i w ciazy...bo ja mam czesto z tym problem.Ale najwidoczniej jakies dziadostwo sie utrzymalo.Trudno...mam nadzieje ze wylecze do porodu.Tyle ze tego antybiotyku w opakowaniu jest 14 tabletek wiec starczy mi go na 7 dni a ja wizyte mam dopiero 14 grudnia.
Sorki ze wam tak truje
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:06   #493
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Hej!!!
Ja już po wizycie. Więc tak:
Rozwarcie nadal 2cm, mała jest już nisko w kanale, ułożenie główkowe, wody w normie i łożysko 2 stopnia.
Dostałam skierowanie do szpitala. Jutro mam zadzwonić i dokładnie ustalić datę na poniedziałek lub wtorek. I mam się stawić na 8 rano na czczo. KTG nie miałam robionego.
Trochę mam stracha

Widzę kolejną rozpakowana więc Gratuluje!!!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam od gina...i co? i nic....zero rozwarcia oczywiście już mam doła, bo dostałam skierowanie do szpitala na poniedziałek..
więc to chyba nie reguła...miałam w nocy takie kłucia w pochwie, jak piszesz, bóle jak na @ i twardnienie brzucha, a jestem zamknięta na amen..porażka
i tak przy okazji spytałam Go co sądzi o tych wszystkich naturalnych sposobach wywoływania porodu, to odpowiedział, że mogą pomóc, ale nie muszą i wyglądał raczej na sceptycznie nastawionego do nich..
No to kochana witaj w klubie
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:06   #494
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Sophie, nie strasz mnie tym balonem ;-) ja jutro liczę tylko na kroplowke i piłkę ewentualnie ;-) no i tzta nie bedzie bo 12 godzin pracy akurat na jutro :-( a tak bardzo chcialam zeby byl :-(
nie bójcie sie tego balona, to nie jest takie złe, gorsza o wiele jest kroplówka, ja mialam na noc balon no fakt pobolewało ale tak samo jak podczas okresu, ja miałam zawsze bolesne okresy dlatego ten ból nie był aż taki mocny dla mnie. A zreszta jak kogos bardzo boli to oni wyciągają tego balona.
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:07   #495
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Wrocilam od gina.Podobno to nie wody bo ph mi sie nie zmienilo.Ale te twardnienia brzucha to skurcze i to spore, bo mialam tez ktg i wlasnie mi brzuch twardnial. Gin mnie badal i przy badaniu powiedzial: o! Glowka juz niska, szyjka miekka i krotka.Maly sie szykuje.Mam zadzwonic o wyniki testu na paciorkowca jutro, a nie w poniedzialek..No i mam zrobic sobie termin na poniedzialek jezeli bede jeszcze w dwupaku.No wiec moze sie w koncu i u mnie cos ruszy bo we wtorek jeszcze zadnych objwow zblizajacego sie porodu nie mialam. Ide was nadrabiac.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:09   #496
_As_
Raczkowanie
 
Avatar _As_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Hej!!!
Ja już po wizycie. Więc tak:
Rozwarcie nadal 2cm, mała jest już nisko w kanale, ułożenie główkowe, wody w normie i łożysko 2 stopnia.
Dostałam skierowanie do szpitala. Jutro mam zadzwonić i dokładnie ustalić datę na poniedziałek lub wtorek. I mam się stawić na 8 rano na czczo. KTG nie miałam robionego.
Trochę mam stracha
Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne spotkanie z maleństwem

De, za Twoje również

Edytowane przez _As_
Czas edycji: 2010-11-25 o 15:13
_As_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:26   #497
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Hej!!!
Ja już po wizycie. Więc tak:
Rozwarcie nadal 2cm, mała jest już nisko w kanale, ułożenie główkowe, wody w normie i łożysko 2 stopnia.
Dostałam skierowanie do szpitala. Jutro mam zadzwonić i dokładnie ustalić datę na poniedziałek lub wtorek. I mam się stawić na 8 rano na czczo. KTG nie miałam robionego.
Trochę mam stracha

Widzę kolejną rozpakowana więc Gratuluje!!!
Moze przez weekend cos sie rozkreci?Trzymam kciuki!
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:31   #498
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
No wiem ze nie mozna byc pewnym tylko szczerze mowiac po prostu nawet nie bralam tego pod uwage ze cos mi wyjdzie no ale trudno... A miala ktoras z was tego paciorkowca??Zastanawiam sie czy nie jest za pozno na antybiotyk doustny...
ja miałam robione badanie na paciorkowca na tydzień przed planowanym terminem porodu i wyszło mi że mam to dziadostwo, gin przepisał mi maść dopochwowo i antybiotyk doustnie, po tygodniu wynik był OK, właśnie go dziś odebrałam i jest cacy, więc nie ma się czym przejmować

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Hej!!!
Ja już po wizycie. Więc tak:
Rozwarcie nadal 2cm, mała jest już nisko w kanale, ułożenie główkowe, wody w normie i łożysko 2 stopnia.
Dostałam skierowanie do szpitala. Jutro mam zadzwonić i dokładnie ustalić datę na poniedziałek lub wtorek. I mam się stawić na 8 rano na czczo. KTG nie miałam robionego.
Trochę mam stracha

Widzę kolejną rozpakowana więc Gratuluje!!!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


No to kochana witaj w klubie
łeeee ale klub hehe masz tylko trochę stracha?? bo ja to mam taaaakiego że ho ho
__________________
TP 19.11.2010
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:33   #499
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
ja miałam robione badanie na paciorkowca na tydzień przed planowanym terminem porodu i wyszło mi że mam to dziadostwo, gin przepisał mi maść dopochwowo i antybiotyk doustnie, po tygodniu wynik był OK, właśnie go dziś odebrałam i jest cacy, więc nie ma się czym przejmować

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------



łeeee ale klub hehe masz tylko trochę stracha?? bo ja to mam taaaakiego że ho ho
A jaki mialas antybiotyk i jaka masc??Tylko ze ja mam jeszcze troche do terminu a przeczytalam ze to dziadostwo moze wrocic.Ciekawe czy sprawdza to jakos przed porodem...
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 15:33   #500
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
nie bójcie sie tego balona, to nie jest takie złe, gorsza o wiele jest kroplówka, ja mialam na noc balon no fakt pobolewało ale tak samo jak podczas okresu, ja miałam zawsze bolesne okresy dlatego ten ból nie był aż taki mocny dla mnie. A zreszta jak kogos bardzo boli to oni wyciągają tego balona.
to mnie trochę pocieszyłaś, bo ja też miałam baaardzo bolesne okresy, więc może rzeczywiście nie będzie tak źle...
__________________
TP 19.11.2010
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:35   #501
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

No ja już po akupunkturze. Posiedziałyśmy troszke jeszcze z położną i wypytałam ją o wszystko chyba co chciałam Ide teraz jakąś herbatke wypić bo jak tż wróci z pracy to na zakupy jedziemy bo w lodówce prawie tylko światło zostało
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:36   #502
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez _As_ Pokaż wiadomość
I właśnie dzwonili ze sklepu meblowego, że łóżeczko i komoda będą w przyszłym tygodniu do odbioru A ja się martwiłam, że przyjadą na ostatnią chwilę. I jeszcze z dobrych rzeczy- w sobotę odbiór techniczny domu a w środę podpisujemy akt notarialny i już można bedzie zamawiać fachowców od wykończeniówki
no to fajnie, że mebelki już będą na dniach no i za szybką wykończeniówkę

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mam twardnienie brzucha regularne co okolo 4 minuty do tego ból na dole brzucha i po bokach ale raczej takie klucie. Cos sie zaczyna dziać takze dzis musze sie porzadnie najesc i wypocząć. O 15.30 bede miec kontrolny zapis ktg. Wlasnie mnie skurcz lapie. Troche oddychanie nosem pomaga czuje ze dzis ostatni dzien w dwupaku bo tak mi sie jeszcze brzuch regularnie nie stawiał boje sie no ale trzeba to przejsc jakos.. Laptopa i ksiazki oddalam tztowi zeby nie zginęły mi te rzeczy tutaj. Pozniej zajrze na forum jeszcze
ooo... czyźby w końcu coś się działo

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
oj słonko świeci nad Piątkowem
daj parę promyczków nic dziwnego, że listopad to najbardziej depresyjny miesiąc, ja nie pamiętam kiedy ostatni raz słońce widziałam

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość
koleżanka ostatnio urodziła córę 2200 bez znieczulenia
ale to był drugi poród więc odrobine łatwiej
2200 to maleństwo a może coś Ci się pomyliło

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co oni robia badanie na posiew...to konkretnie na co to jest??Wlasnie zadzwonili do mnie z gabinetu ze maja wyniki i cos mi tam wyszlo i kazali brac antybiotyk Bylam pewna ze nie bedzie potrzeby i nic nie wyjdzie...nawet lekarza nie dopytywalam na co to jest a tu
Szkoda ze musze truc sie antybiotykiem na sam koniec
mi paciorkowiec nie wyszedł, ale jakieś inne paskudztwo i mam czopki

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
Kliwia dzieki tak sie jeszcze zastanawiam czy kupic jakis probiotyk do tego antybiotyku...
ja bym kupiła, bo u mnie antybiotyk=infekcja

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Wrocilam od gina.Podobno to nie wody bo ph mi sie nie zmienilo.Ale te twardnienia brzucha to skurcze i to spore, bo mialam tez ktg i wlasnie mi brzuch twardnial. Gin mnie badal i przy badaniu powiedzial: o! Glowka juz niska, szyjka miekka i krotka.Maly sie szykuje.Mam zadzwonic o wyniki testu na paciorkowca jutro, a nie w poniedzialek..No i mam zrobic sobie termin na poniedzialek jezeli bede jeszcze w dwupaku.No wiec moze sie w koncu i u mnie cos ruszy bo we wtorek jeszcze zadnych objwow zblizajacego sie porodu nie mialam. Ide was nadrabiac.
nooo... w końcu się doczekałaś jakiegoś rozkręcenia

a ja właśnie zobaczyłam, że jestem 7 na liście grudniowej bo grudniówki już skaczą
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:37   #503
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
A jaki mialas antybiotyk i jaka masc??Tylko ze ja mam jeszcze troche do terminu a przeczytalam ze to dziadostwo moze wrocic.Ciekawe czy sprawdza to jakos przed porodem...
krem dopochwowy DALACIN i antybiotyk HICONCIL (może też być AMOTAKS )a najwyżej przed terminem pójdziesz jeszcze raz na wymaz i sprawdzisz czy nie przyplątał się znowu
__________________
TP 19.11.2010
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:16   #504
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
hello dziewczynki,
byłam dziś na KTG znoowuuu i położna jak mnie znooowuuu zobaczyła, to od razu na dzień dobry sprzedała mi przepis na przyspieszenie porodu...a więc tak:
- zjeść ananasa - świeżego! nie z puszki
- wypić mocną kawkę z dużą dawką cukru
- wziąć ciepłą kąpiel
- poseksić się z TŻ-em...
to ja jutro koniecznie wysyłam tż po ananasa a wieczorem kąpiel

Andziat - wzruszający opis porodu



Cytat:
Napisane przez zenia2211 Pokaż wiadomość
No tylko ze ja bylam tydzien temu u lekarza i twierdzil ze jestem zamknieta i nic sie nie dzieje...to myslicie ze mogla by sie zaczac szyjka rozwierac...

właśnie nie wiem jak to jest bo niby moja szyjka też zamknięta a kłucia mam czasem bardzo mocne

Paulinka - śliczne maleństwo


Lisek - Olek wspaniały -super, że tak mało zostało Ci do zrzucenia
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:21   #505
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Dziewczyny nie śpię od 4 w nocy .
Strasznie boli mnie głowa.
Wzięłam rano jeden Apap potem koło 12 następny.
Przeszło na chwilkę ale znów boli coraz mocniej.
Macie jakieś sposoby żeby się go pozbyć poza tabletkami .
Chyba zwariuję !!!!!!!!
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:40   #506
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

MILA, a mierzyłaś ciśnienie?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:47   #507
VictoriaK
Raczkowanie
 
Avatar VictoriaK
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 342
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Kretencja - jeszcze ja Ci dziś nie życzyłam spełnienia marzeń i szybciutkiego spotkania z Dzidzią

Gimikis i De - oj powodzenia Dziewczyny Czuję, że wkrótce będziecie miały Maluszki ze sobą. Kciuki za błyskawiczną akcję.

Anecka - czyżby WRESZCIE jakiś postęp? Posyłam Ci energię, dajesz Kobieto !

Zenia - dobrze, że masz diagnozę ustaloną i możesz walczyć z paskudą, kuruj się, masz jeszcze czas


Ja we wtorek poprosiłam o to badanie ale widzę, że w karcie mam wpisane HVS Dokładnie co ten posiew obejmuje? Bo lękam się, że tylko na tą opryszczkę mnie testuje Dodała jeszcze, że za dużo internetu czytam i panikuję niepotrzebnie ( w IRL nie ma nawet połowy tych badań co Wy przechodzicie). I że dziecko nie ma prawa się zarazić bo wychodząc z brzucha nie łyka wód bo jeszcze nei oddycha, potem udrażniają drogi oddechowe i dopiero wtedy odcinają pępowinę i dziecko zaczyna oddychać, ale to już za późno na zarażenie się czymkolwiek. No niby trochę racji w tym jest, ale w takim razie po co w Polsce ten posiew robiony. Znów się martwię.
__________________
Adam Sebastian ur. 26.12.2010
Warto było na Ciebie czekać Małpeczko
VictoriaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:12   #508
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

VictoriaK, dzięki

A patrzcie, co ja znalazłam na poprzedniej części naszego wątku
Pozwalam sobie przykleić, mam nadzieję, że kropka27 nie obrazi się

"Witam ja tyllko na chwilke poinformowac ze 21.11.2010 w 39 tyg 5dni przyszedl na swiat moj synek Piotrus waga 3780g, 54 cm, 10 pkt Apg jest cudny - dzis wyszlismy ze szpitala i padam jak tylko dojde do siebie napisze Wam cos wiecej!
Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy"

Dziś dodane
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:26   #509
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Czyli w dniu terminu urodzila? Piotrus, moje ulubione imie
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:26   #510
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
sms od anankee:

mamy emilkę :d o 23 odeszły mi wody, skurcze od razu co 3 min i w ciągu pół godziny zrobiło mi się całkowite rozwarcie! Podali mi narkozę i w sumie nawet nie wiem kiedy odleciałam i czy mała jest z dzisiaj czy z wczoraj.... Jeszcze jej nie widziałam na żywo. Ma 3kg i 56cm. Ja powoli dochodzę do siebie. Pozdrawiamy!
gratuluję !!! mała śliczniutka
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.