DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 16:07   #481
anely
Przyczajenie
 
Avatar anely
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
GG do anely
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez ginza Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić dr Wasyłyszyna, który przyjmuje w Warszawie. Wizyta nie jest tania, bo 120 zł, ale za to leki zawsze kosztują 10zl
Lekarz przepisuje robione specyfiki - płyn plus maść. U mnie zadziałało, ale zastosowałam się do jego wskazówek : nie używać kosmetyków typu fluid, myć twarz tylko zwykłym mydlem w kostce, jeśli krem to tylko podstawowy Nivea, można używać pudru w kamieniu. Odstawić wszystkie "dobre kosmetyki". Stosowałam się do jego zaleceń i trądzik zniknął, a borykałam sie z tym problemem kilka lat. Aha pozwala stosować kosmetyki Neostrata (niestety kosztują majątek jak dla mnie i są trudno dostępne w Polsce) Lekarz jest ok
Mam wielką prośbę, czy możesz napisać gdzie ten lekarz przyjmuje?
anely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:52   #482
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja gorąco polecam w Gdynii dr Malgorzate Sokołowską- Wojdyło. Przyjmuje w derm-art na batalionow chlopskich.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:27   #483
di1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Zielona Góra-Dermatolog

dobry dermatolog jest na kupieckiej 32B, ja tam chodzę
di1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:13   #484
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zielona Góra-Dermatolog

Równiez polecam dr Króla .

ale wyciągnęłaś stary wątek
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:55   #485
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A ja dr. Jagielską polecam, z kliniki dr. Sankowskiego, notabene żona pana w Wojtka Jagielskiego z tv
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:34   #486
di1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Zielona Góra-Dermatolog

no fakt, nie zwróciłam na to uwagi ;p
di1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:35   #487
belli10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Talking Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dobry dermatolog to skarb..... mnie kiedyś jedna pani doktor nieźle załatwiła,,, a o dr Jagielskiej też od kumpeli w pracy słyszałam że dobra,,,
ale nigdy bym nie skojarzyła z p. Wojtkiem,,,
belli10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 16:51   #488
kalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ja polecam skin laser studio w katowicach, na innych postach mozna przeczytac,co tam robilam,ale jestem z katowic i to taki pierwszy gabinet w tej okolicy,wiec zostalam mu wierna maja swietny sprzet i sa bardzo mili.

skin-laser.pl
katowice, ul. mickiewicza
kalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:07   #489
noraLuca
Raczkowanie
 
Avatar noraLuca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
Dot.: dermatolog Warszawa

Ja się właśnie zapisałam do dermatologa w "Lecznica Centrum" na Śliskiej 5 w Warszawie (to jest samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej) do dr Wysockiego...Czy ktoś może wie coś o tym lekarzu? zanim pójdę wolałabym wiedzieć czy w ogóle warto, bo czytając to forum można się przekonać, że niektórzy lekarze są straszni...
noraLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:48   #490
kalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: dermatolog Warszawa

ach, mi sie wydaje, ze to wszystko zalezy... gdybysmy chcieli nazywac potworem kazdego lekarza,z ktorego ktos kiedys byl niezadowolony i napisal cos w necie,to bysmy w ogole chorowac nie powinni... ja uwazam,ze zawsze powinno sie isc i samemu przekonac-przeciez jak nie wzbudzi zaufania, mozna sie nie stosowac do tego i wyjsc. a wiele mozna stracic kierujac sie tylko czyims doswiadczeniem, ktore raz jest dobre,a raz zle. dlatego mysle,ze nie masz co sie bac, nie wierze,zeby ta pani byla "straszna"
kalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 23:09   #491
rockgirl9045
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Mam pytanie: Czy był ktoś u Pani dr. Beaty Wiśnickiej we Wrocławiu?? Bo mam zamiar się tam wybrać, ale nie wiem czy warto. Podobno jest dobra, ale wiem to tylko z Internetu. Może ktoś był i napisze trochę o efektach spotkań z tą Panią i o cenie wizyt?

Bardzo proszę o pomoc.
rockgirl9045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 19:42   #492
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez anely Pokaż wiadomość
Mam wielką prośbę, czy możesz napisać gdzie ten lekarz przyjmuje?
Jasne, dr Wasyłyszyn przyjmuje na Andersa 23 m 4. Ma swoją stronę więc w googlach mozna go wyszukać.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie za pozno :/
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:15   #493
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

odświeżam wątek, może jakieś nowe doświadczenia z dermatologami z prawdziwego zdarzenia w KATOWICACH ?
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 11:47   #494
lomatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Talking Do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

CZY WY JESTEŚCIE JAKIEŚ GŁUPIE ALBO NIEPEŁNOSPRAWNE UMYSŁOWO?????????????

Czytajcie wszystkie wątki i bierzcie adresy a nie pytajcie setny raz o lekarza z Koziej Wólki, bo wam się czytać nie chce.

Co za piep.rzone lenie!!!! A co to jest? Niebieska linia??????

Pełno osób dało tu adresy, napisało swoje hoistorie, dzieliło się doświadczeniami a jakieś głupie idiotki przyłażą i w du.pie mają pracę innych tylko zaśmiecają forum pisząc "szukam w Otwocku", pomimo tego, że nad nimi wisi wyraźnie "W Otwocku polecam..."

Trzeba być debilem albo minimum farbowaną bondynką!!!!

We Wrocławiu jest najlepszy dermatolog w Polsce, dr Ziarkiewicz czy jakoś tak, poszukajcie sobie

Poza tym przestrzegam przed jednym-szukajcie dermatologa bez specjalizacji z medycyny setetycznej, bo ci zazwyczaj nie sprawdzają się przy chorobach skóry!!!
lomatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:21   #495
effa1314
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: mgr.Lilianna Jeżowa mikrobiolog z Poznania - kto zna? jakie opinie

Witam!Byłam razem z mężem u tej pani doktor mamy paciorkowca i gronkowca złocistego w gardle i w nosie też.Boję się, że mój 14-sto miesięczny synek też to ma, źle sypia, chrapie mam złudzenie , że wciąż ma zatkany nos. Czy może któraś z pań spotkała sie z tym problemem u swego dziecka i robiła wymazy u pani doktor, a może pobrać samemu, ale jak to zrobic fachowo?Czy takie bakterie są u dzieci szkodliwe?Prosze o odpowiedź , jak da rade.Z góry dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!
effa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:37   #496
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez lomatko Pokaż wiadomość
CZY WY JESTEŚCIE JAKIEŚ GŁUPIE ALBO NIEPEŁNOSPRAWNE UMYSŁOWO?????????????

Czytajcie wszystkie wątki i bierzcie adresy a nie pytajcie setny raz o lekarza z Koziej Wólki, bo wam się czytać nie chce.

Co za piep.rzone lenie!!!! A co to jest? Niebieska linia??????

Pełno osób dało tu adresy, napisało swoje hoistorie, dzieliło się doświadczeniami a jakieś głupie idiotki przyłażą i w du.pie mają pracę innych tylko zaśmiecają forum pisząc "szukam w Otwocku", pomimo tego, że nad nimi wisi wyraźnie "W Otwocku polecam..."

Trzeba być debilem albo minimum farbowaną bondynką!!!!

We Wrocławiu jest najlepszy dermatolog w Polsce, dr Ziarkiewicz czy jakoś tak, poszukajcie sobie

Poza tym przestrzegam przed jednym-szukajcie dermatologa bez specjalizacji z medycyny setetycznej, bo ci zazwyczaj nie sprawdzają się przy chorobach skóry!!!
nerwy w konserwy i na export
nie wiem co Ci dało obrażanie innych, moze taka mowa jaki charakter
zwróć uwagę ze ten wątek jest zlepkiem wielu innych tematycznych: "poznań" "kraków" itd porozstawianych równiez w czasie, moze stąd powielanie pytań?...

a czy ten dr Ziarkiewicz jest jakis sympatyczny?
chodzilam kiedys do lekarza, ktory całą sciane miał pełną dyplomów, znany w Polsce, na ścianie zdjęcia z 'gwiazdami i celebrytami', ale z każda wizyta czułam się jak jakis parobek w domu wielkiego pana - wtyd mi bylo nawet pytac o cokolwiek, zreszta on sam w ogole o nic nie pytal: tylko badanie, recepta i dowidzenia. Zrezygnowalam i poszlam do jego sąsiada - leczenie skuteczne i przyjazne. Wiec chcialabym wiedziec czy ten doktor chociaz rozmawia, pyta o cokolwiek swoich pacjentów? ad stosowanej pielegnacji, historii choroby?
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:53   #497
BENAME
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: mgr.Lilianna Jeżowa mikrobiolog z Poznania - kto zna? jakie opinie

Cytat:
Napisane przez effa1314 Pokaż wiadomość
Witam!Byłam razem z mężem u tej pani doktor mamy paciorkowca i gronkowca złocistego w gardle i w nosie też.Boję się, że mój 14-sto miesięczny synek też to ma, źle sypia, chrapie mam złudzenie , że wciąż ma zatkany nos. Czy może któraś z pań spotkała sie z tym problemem u swego dziecka i robiła wymazy u pani doktor, a może pobrać samemu, ale jak to zrobic fachowo?Czy takie bakterie są u dzieci szkodliwe?Prosze o odpowiedź , jak da rade.Z góry dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!
Witaj, byłam z moim synem (10 lat) na pobraniu wymazu u dr Jeżowej. Wyniki były złe-gronkowiec, paciorkowiec, pneumokoki, dlatego zaszczepiłam od razu mojego młodszego syna (2 latka) na pneumokoki. Starszy syn Brał autoszczepionki najpierw domięsnioowo-wynik był lepszy ale jeszcze został mu gronkowiec i paciorkowiec. Potem brał autoszczepionki doustnie. Lekarka mówiła że po drugim razie bedzie już dobrze, ale tego nie wiem czy jest dobrze bo już do niej nie pojechałam. Za dużo pieniędzy mnie to kosztowało, niestety. Jeśli chodzi o objawy mojego starszego syna-czyli chrząkanie i spływająca tylną ścianą gardła wydzielina, one są wciąż , także autoszczepionki tego nie usunęły, więc i bakterie dalej mają warunki do rozwoju.
Co do Twojego synka to moze ma suche powietrze w pokoju, może trzeba mu je nawilżać. Może sól morska w sprayu mu pomoże, lekarze często zalecają. Zapytaj przy okazji lekarza o synka, bo skoro wy macie bakterie to czy on nie może ich przejąć? Pozdrawiam.
BENAME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:47   #498
nickela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Jakieś 4 lata temu wybrałam się do dr Ziarkiewicza, ponieważ zaczęłam intensywnie łysieć. Uznał (zresztą nie tylko on), że moje łysienie uwarunkowane jest najprawdopodobniej genetycznie, w związku z czym nie ma na to lekarstwa. Możecie sobie wyobrazić czym taka diagnoza jest dla kobiety. Faktycznie, wyłysiałam niemal całkowicie, po czym włosy zaczęły odrastać, jak gdyby nigdy nic. Do tej pory nie wiem co było powodem łysienia - być może stres (chociaż pan dr uważał, że to raczej niemożliwe) lub leki, jakie brałam w związku z zabiegiem chirurgicznym (nie była to chemia onkologiczna). Jednak diagnoza, jaką zaserwował mi dr Ziarkiewicz spowodowała, że nie mam o nim najlepszego zdania. Bo na parę ładnych tygodni odebrał mi nadzieję.
nickela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 01:33   #499
elmik12
Przyczajenie
 
Avatar elmik12
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

witajcie dziewczyny doskwiera mi trądzik
szukam dobrego dermatologa w Łodzi ewentualnie w Koninie
w internecie znalazłam dość pochlebne informacje na temat dermatolog prof Ewy Robak może ktoś miał z tą Panią do czynienia? a jeśli nie to byłabym wdzięczna za inne nazwiska
elmik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 19:59   #500
czerwcowa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ja tam wogóle dermaologów nie polecam, chyba ze bylby naprawde sprawdzony, ja zawsze trafialam na nieumiejących.
czerwcowa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 08:32   #501
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Katowice
- dr Misiewicz-Opiela - chodziłam do niej z moimi problemami z wysypką na dłoniach, problemy szybko zniknęły
- dr Szeremeta-Bazylewicz - do niej poszłam usunąć sobie prosaki laserem, zabieg drogi, ale było warto

Pełen profesjonalizm, duża wiedza, dodatkowo panie bardzo sympatyczne.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 13:07   #502
effa1314
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: mgr.Lilianna Jeżowa mikrobiolog z Poznania - kto zna? jakie opinie

witam .Już nie wiem co mam robic z tą autoszczepionką.Jestem w trakcie tz.dwa zastrzyki juz dostałam ,ale okazało się,że mam zapalenie gardła.Do tej pani doktor nie mogę się dodzwonić.Temperatury nie mam tak więc przerwać szczepionke ,czy nie?Mąż to w sumie wciąż ma infekcje gardła,no to kiedy miałby to brać?????????????Jak cos Pani wie o przeciwskazaniach to bardzo proszę o podpowiedż.
effa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:38   #503
s.s.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego dermatologa w Szczecinie, ale państwowo w ramach nfz? Niestety nie stać mnie na wizytę prywatną...
s.s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:52   #504
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a może ktoś z Bydgoszczy?

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2010-03-20 o 13:58
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:49   #505
BENAME
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: mgr.Lilianna Jeżowa mikrobiolog z Poznania - kto zna? jakie opinie

Nie wiem jak teraz ale jak ja jeździłam to dr Jeżowa przyjmuje w pn., wt., czw. od 9-11.00 i w tych właśnie dniach i godzinach należy dzwonić. Z tego co pamiętam to kurację należy przerwać jak się gorączkuję, ale lepiej się upewnij.
Pozdrawiam
BENAME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:21   #506
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ehh czy naprawde nikt nie poleca żadnego dermatologa w Łodzi? No oprócz tych z dermedu na piotrkowskiej, bo za drogo? Jeśli ktoś był u sensownego dermatologa w tym mieście to proszę o informację. Mam chyba łojotokowe zapalenie skóry , nie wiem gdzie mam się z tym udać


A może ktoś był w poradni dermatologicznej w Szpitalu Barlickiego? Może się wypowie...

Edytowane przez JaAgathaKa
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:42
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:58   #507
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Smile Dot.: DOBRY DERMATOLOG - KRAKÓW

Moja przygoda z trądzikiem zaczęła się już 8 lat temu. Przez rok brałam Diane pomogła ale po odstawieniu wszystko wróciło. Byłam załamana. Lecz mama mi powiedziała że jej koleżanka z pacy miała problem z cera i poszła do dr Kwatera (wykładał na UJ) i jej pomógł. Ma gładką i piękna cerę. Postanowiłam, że spróbuje (bo jednak wykładał na UJ i wiedzę musi mieć) i poszłam pod koniec grudnia do niego. We środę mam następną wizytę ale przez ten miesiąc jest o niebo lepiej. Dr Kwater jako pierwszy ocenił stan mojej cer, wogóle powiedział mi co się z nią dzieje i co tam mam. Powiedział jak bedzie wyglądało leczenie i co najbardziej mnie zadowoliło to to, że wypełni mi dziury które mam po wyciskaniu. Są one małe, ale są. Dr przepisał mi tabletki Salfazin, mam maść robioną przez niego, powiedział żebym robiła peeling oraz kazał używać maseczki z alg Jestem bardzo zadowolona Wizyta kosztuje 30 zł albo 35 juz nawet nie pamietam, bo tata płacił, a ja już się cieszyłam, że będę miała piękną cerę. Zainteresowani niech piszą na mojego maila kamila0404@o2.pl


Pozdrawiam
__________________
www.esukces.blog.onet.pl
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:27   #508
renata2705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
GG do renata2705
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
Ehh czy naprawde nikt nie poleca żadnego dermatologa w Łodzi? No oprócz tych z dermedu na piotrkowskiej, bo za drogo? Jeśli ktoś był u sensownego dermatologa w tym mieście to proszę o informację. Mam chyba łojotokowe zapalenie skóry , nie wiem gdzie mam się z tym udać


A może ktoś był w poradni dermatologicznej w Szpitalu Barlickiego? Może się wypowie...
witaj ja znam pana profesora Dermedu bo mam doświadczenie z nim z przed kilku lat i nie polecałabym go ale po ostatniej wizycie z corka w szpitalu na Knieziewicza gdzie on jest szefem chyba zmieniam zdanie,prowadziła nas z-ca ordynatora na oddziale dzieciecym pani Rydlewska -Cho i wyprowadzila nas ona również przyjmuje tam ale chyba mniej bierze za wizyte..sprubuj na Piotrkowskiej3/5 dr Przyk,starsza pani ,ktora byla kiedyś również ordynatorem..A jezeli chodzi o dermatologa z Barlickiego to też słyszłam dobre opinie ale nikogo tam nie znam..ja chodze z corka do poradni dermatologicznej przy szpitaly na knieziewicza..
renata2705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:05   #509
lovestory476
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: dermatolog Poznań

Ja też miałam problem z trądzikiem. Polecam dr. Piotrowskiego Przyjmuje w Szamotułach (okolica Poznania) ale w Poznaniu chyba też przyjmuje lecz niestety niewiem gdzie ;/ U doktora płaci się 50 zł za wizytę ale naprawdę warto do niego się udać. Oprócz trądziku miałam również problemy z przetłuszczającymi się włosami, kurzajkami i alergią. A teraz do niego jeżdżę tylko na kontrolę.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Bardzo proszę, znalazłam adres dr. Piotrowskiego :
Poznań, Grunwaldzka 50 lok. 21

)
lovestory476 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:40   #510
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: dermatolog Poznań

wpisuję się żeby śledzić wątek ^^
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.