Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 19:31   #481
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Głupoty to co najwyżej Ty piszesz ale nie będę wchodziła z Tobą w polemikę jak Cię bawi to wiesz good for You, a ulotek nie kamufluje tylko jak ją raz przeczytam to ją wyrzucam proste, nie napisałam, że wszystkim szkodzi-czytaj ze zrozumieniem, widać nie jesteś normalna skoro nie potrafisz uważnie przeczytać tego co napisałam a swoje zarzuty schowaj sobie do kieszeni, bo śmierdzisz reklamą na kilometr, dzięki za elaborat, mam z tego beke
Dziewczynko droga, trochę szacunku do starszej cioci, bo ja o Tobie nie piszę, że jesteś nienormalna i odnoszę się do Ciebie z szacunkiem. Jeśli nie potrafisz wypowiadać się odnośnie produktu tylko robisz prywatne wycieczki i innych obrażasz to zaraz możesz otrzymać bana.
Proponuję też zapoznać się ze słownikiem języka polskiego [kamuflować się (za słownikiem języka polskiego PWN) "ukrywać swoje prawdziwe zamiary, uczucia lub charakter"], bo widzę, że nie tylko z kulturą jesteś na bakier. Niemniej jednak mogę Ci powiedzieć, że ja ulotek też nie kamufluję co najwyżej zostawiam tak długo jak używam danego produktu, szczególnie takiego, który ma wpływ na mój wzrok.

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-04-24 o 19:35
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:20   #482
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Dziewczynko droga, trochę szacunku do starszej cioci, bo ja o Tobie nie piszę, że jesteś nienormalna i odnoszę się do Ciebie z szacunkiem. Jeśli nie potrafisz wypowiadać się odnośnie produktu tylko robisz prywatne wycieczki i innych obrażasz to zaraz możesz otrzymać bana.
Proponuję też zapoznać się ze słownikiem języka polskiego [kamuflować się (za słownikiem języka polskiego PWN) "ukrywać swoje prawdziwe zamiary, uczucia lub charakter"], bo widzę, że nie tylko z kulturą jesteś na bakier. Niemniej jednak mogę Ci powiedzieć, że ja ulotek też nie kamufluję co najwyżej zostawiam tak długo jak używam danego produktu, szczególnie takiego, który ma wpływ na mój wzrok.

Dziewczynką to może jesteś Ty, a swoje groźby schowaj sobie do kieszeni bo jesteś śmieszna... Na bakier to jesteś- co najwyżej Ty cofnij się do swoich postów i wczytaj się dokładnie komu zarzuciłaś, że jest nienormalny i kupuje na bazarze...rozumiem, że takie sugestie uważasz za szacunek? bo chyba nie wiesz już co piszesz, nie bardzo mnie interesuje co Ty robisz z ulotką, byłaś tak ciekawa co robię ja, więc Ci odpisałam
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 06:20   #483
Zuzia1978
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia1978
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
GG do Zuzia1978
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny, nie kłóćcie się proszę.
Wszystkie chcemy mieć ładne rzęsiska (ja czekam, az mi wyrosną wyrwane z cebulkami).

Powiem Wam, ze zaczełam bardzo delikatnie znowu z tym LiLash, tak ciuteczek, co jakis czas i póki co tfu, tfu stanu zapalnego nie ma.
Ide do okulisty niedługo, to mi powie, jak wygladaja oczy w srodku, czy wszystko gra.

Pozdrawiam Was i życzę miłego wiosennego dnia.

List_Wawa i Myszola21 zakopcie topór wojenny.
Szkoda zycia a mamy sie wspierać, nie sonie dowalać
Buziaki dla Was i wszystkich Długorzęsek
Zuzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 01:44   #484
daisy_yy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

POLECAM! miałam mega problemy z rzęsami wypadały mi strasznie i były krótkie po odżywce revitalash znajomi zwracają mi uwagę co zrobiłam ,że ma takie długie rzęsy! gorąco polecam!
daisy_yy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:21   #485
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam. Dawno się nie odzywałam ale u mnie nic nowego tylko przykro czytać te niepotrzebne kłótnie Na mnie Revi nie działa, nie tak jak bym tego chciała i miałam sporo efektów ubocznych ale nadal jej używam. Jedno muszę jej przyznać jest bardzo wydajna. Ja od 9 miesięcy stosuję ją codziennie, jeżeli robiłam jakieś przerwy to 1 góra 2 dniowe raz na jakiś czas i nadal mi się nie kończy. Znam osoby na które Revi działa i nic im nie szkodzi, więc wychodzi na to, że niestety ale trzeba wypróbować ją na sobie. Szkoda tylko, że cena jest taka a nie inna. Serdecznie wszystkie pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:31   #486
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Zuzia1978 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kłóćcie się proszę.
Ja się z nikim nie kłócę tylko nie lubię jak jakaś dziewczyneczka nie umie czytać i wmawia mi, że wyzywam kogoś od nienormalnych, podczas gdy nigdy o nikim czegoś takiego nie napisałam.
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
cofnij się do swoich postów i wczytaj się dokładnie komu zarzuciłaś, że jest nienormalny i kupuje na bazarze...
Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem dorosła i biorę odpowiedzialność za to co piszę. Jeśli Ty widzisz coś innego niż to co jest napisane to proponuję wizytę u okulisty.

Pytanie czy ktoś kupuje coś na bazarze nie świadczy wcale o obrażaniu kogoś ani braku szacunku do tej osoby czy jej wypowiedzi. Jeśli tak by było musiałabym obrazić 90% Polaków, którzy robią zakupy na bazarach.
Pytanie o to co kto robi z ulotką było retoryczne [tłumaczenie specjalne dla koleżanki, która nie zna języka polskiego] retoryczne czyli nie wymagające odpowiedzi... a już na pewno nie spodziewałam się, że ktoś napisze, że ulotkę kamufluje ))))
Jeśli o mnie chodzi, może ją nawet zjeść, bo w końcu za nią zapłacił i jest jego )))
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Dziewczynką to może jesteś Ty, a swoje groźby schowaj sobie do kieszeni bo jesteś śmieszna...
Jeśli to są dla Ciebie groźby to potwierdzasz tylko, że masz problemy z rozumieniem tego co czytasz. Proponuję iść na policję i złosić to jako groźbę karalną z odpowiedniego paragrafu k.k. [Kodeks Karny - jakbyś nie wiedziała co to k.k.]
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:17   #487
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

dziękuje Ci bardzo za zapewnienie rozrywki, bawisz mnie niezmiernie swoją elokwencją...
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 23:21   #488
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
dziękuje Ci bardzo za zapewnienie rozrywki, bawisz mnie niezmiernie swoją elokwencją...
Chociaż coś niestety ja o Tobie nie mogę powiedzieć tego samego

Kończę temat poboczny.

A wracając do tematu głównego:
Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Dawno się nie odzywałam ale u mnie nic nowego tylko przykro czytać te niepotrzebne kłótnie Na mnie Revi nie działa, nie tak jak bym tego chciała i miałam sporo efektów ubocznych ale nadal jej używam. Jedno muszę jej przyznać jest bardzo wydajna. Ja od 9 miesięcy stosuję ją codziennie, jeżeli robiłam jakieś przerwy to 1 góra 2 dniowe raz na jakiś czas i nadal mi się nie kończy. Znam osoby na które Revi działa i nic im nie szkodzi, więc wychodzi na to, że niestety ale trzeba wypróbować ją na sobie. Szkoda tylko, że cena jest taka a nie inna. Serdecznie wszystkie pozdrawiam
Helll, 9 m-cy to dość długo... na moje oko to musisz malutko smarować. A jakie masz efekty uboczne? Ja generalnie raczej bym Ci odradzała stosowanie jeśli masz jakieś... nigdy nie wiadomo co może po czasie się okazać jeśli teraz coś się dzieje... pamiętaj, że oczy mamy jedne na całe życie.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 13:06   #489
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam serdecznie. Wydaje mi się, że nakładam standardowo- kreska na lewym oku, zamoczenie pędzelka i kreska na prawym. Był nawet okres, że nakładałam na dolne rzęsy -to z tego co "zostało" na pędzelku ale zrezygnowałam. Dodam, że mam odżywkę o pojemnosci 3,5. Efekty uboczne to często pojawiający się jęczmień lub stan zapalny bez nacieku Bordowa kreska na lini nakaładania Revi, mam tam rozszerzone naczynka. Poza tym przekrwione i przesuszone oczy. Przede wszystkim najbardziej rozczarował mnie efekt a właściwie praktycznie jego brak. Zastanawiam się nawet czy nadal jej używać (pod koniec sierpnia minie rok ). Nigdy nie miałam powalających rzęs i po Revi nadal tak jest. Owszem są dłuższe ale nie na tyle widocznie aby ktoś oprócz mnie to zauważył i niestety ale nie zagęsciły mi się. Denerwuje mnie bardzo okres kiedy zaczynaja wypadać a te co zostają wygladają jakby każda rosła w inną stronę To chyba na tyle, dodam może, że odnoszę wrażenie jakby te stany zapalne robiły mi się rzadziej. Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez helll
Czas edycji: 2013-05-04 o 13:09
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:00   #490
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Wydaje mi się, że nakładam standardowo- kreska na lewym oku, zamoczenie pędzelka i kreska na prawym. Był nawet okres, że nakładałam na dolne rzęsy -to z tego co "zostało" na pędzelku ale zrezygnowałam. Dodam, że mam odżywkę o pojemnosci 3,5.
Ja też używam zawsze 3,5 ml, ale mi starcza raczej na 5-6 m-cy.
Smaruję górne i dolne rzęsy, ale raczej nie żałuję jeśli chodzi o ilość. Jednak nakładam zawsze pędzelkiem takim otartym o boki pojemniczka, żeby się z niego nie lało i nie nalało mi się do oka. Wtedy najczęściej potrzebuję dwa maźnięcia na jedną kreskę.

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Efekty uboczne to często pojawiający się jęczmień lub stan zapalny bez nacieku
To jest moim zdaniem niepokojące. Ja raczej bym odstawiła w takiej sytuacji a już na pewno wybrała się na wizytę do jakiegoś okulisty. Byłaś może?

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Bordowa kreska na lini nakaładania Revi, mam tam rozszerzone naczynka. Poza tym przekrwione i przesuszone oczy.
O kreskach słyszałam często. Słyszałam też, że po odstawieniu znikają. Ja nie wiem czy mam, bo mam permanentny
O przekrwawionych i przesuszonych oczach też często słyszałam, ale to przy ilości godzin spędzanych współcześnie przy komputerach często normalne
Ja wiem, że jak dziewczyny robiły zdjęcia przed zastosowaniem i po to okazywało się, że wcześniej też miały przekrwawione tylko nie zwracały na to uwagi ja też miałam podobnie
Po stosowaniu Revi bardziej przyglądamy się naszym oczom

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Przede wszystkim najbardziej rozczarował mnie efekt a właściwie praktycznie jego brak. Zastanawiam się nawet czy nadal jej używać (pod koniec sierpnia minie rok ). Nigdy nie miałam powalających rzęs i po Revi nadal tak jest. Owszem są dłuższe ale nie na tyle widocznie aby ktoś oprócz mnie to zauważył i niestety ale nie zagęsciły mi się. erwuje mnie bardzo okres kiedy zaczynaja wypadać a te co zostają wygladają jakby każda rosła w inną stronę
Nadal zastanawiam się czy ten efekt, albo raczej jego brak (w sensie spektakularnego) nie jest spowodowany małą ilością jaką nakładasz, ale przy Twoich problemach nawet nie proponuję byś nakładała więcej.

Podobnie jak Ty nie lubię tych momentów kiedy zaczynają wypadać, ale raczej dlatego, że są różnych długości jednak wtedy bardziej przykładam się do nakładania.

Co do zagęszczenia to moje też raczej dużo bardziej się nie zagęściły, ale zdecydowanie bardziej się wydłużyły. Chociaż czasem mam wrażenie, że w tych okresach kiedy dokładniej nakładam to później wyrastają gęściej... ale to takie raczej luźne spostrzeżenie niż wniosek.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:04   #491
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

używam revitalash od lutego i efekty są takie sobie...

pewnie ważne jest to, że od roku noszę jedwabne rzęsy, swoje naturalne zawsze miałam słabe, ale gdzieś po około 9 miesiącach przedłużania okazało się, że... prawie nie mam swoich rzęs, że nie ma do czego przyczepiać jedwabnych... kupiłam odżywkę i smaruję rzęsy 2 razy dziennie... planowałam, że po 3 miesiącach zdejmę jedwabne, bo wszyscy mnie zapewniali, że będę miała ładne rzęsy swoje (nikt nie mówił, że będę miała efekt sztucznych rzęs, bo nie będę...), a tu tych fajnych rzęs nie widać
zastanawiam się więc, czy nadal przedłużać, żeby w ogóle mieć coś na oczach, czy zdjąć jedwab (czego się bardzo boję, wiem, że moje oko będzie wyglądać mniej korzystnie, że będę się długo przyzwyczajać do tego "powrotu do natury") i smarować odżywką czekając na ten super powalający efekt - macie jakieś sugestie, podpowiedzi dla mnie?
z góry za wszystkie odpowiedzi dziękuję
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 23:56   #492
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
macie jakieś sugestie, podpowiedzi dla mnie?
Mój pomysł jest taki, żeby spróbować ściągnąć. Sztuczne zawsze obciążąją naturalne, klej je niszczy itd. Wiem, bo kiedyś też kilka razy zakładałam.
Ściągniesz, zobaczysz co się dzieje... może przez 3 m-ce i wtedy stwierdzisz czy znów założyć...
Ja myślę, że 3 + kolejne 3 bez sztucznych powinno dać fajny efekt.
Co prawda efekty są różne, niemniej jednak ja się mogę pochwalić, że moje wyglądają jak sztuczne a nawet lepiej, bo nie ma łączenia, wypadania kępek itp. z utrzymaniem sztucznych miałam ogromne problemy i bardzo szybko mi się odklejały a te... głupio to powiedzieć, trochę mi się znudziły, bo już tak przyzwyczaiłam się do efektu WOW, że go praktycznie nie zauważam. Przypomina mi się o nim tylko jak ktoś obcy to skomentuje... w sensie, że mam ładne sztuczne rzęsy )))

Karola a jak Ty smarujesz 2 razy dziennie jeśli to się nakłada przed snem?
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:01   #493
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Karola a jak Ty smarujesz 2 razy dziennie jeśli to się nakłada przed snem?
moja kosmetyczka powiedziała, że mogę też rano przed makijażem więc tak też robię... ale sama nie wiem czy to ma sens, skoro efekty u mnie marne...

co do Twojego pomysłu to chyba tak zrobię - zdejmę i może przez 3 miesiące coś urośnie (chciałabym do sierpnia mieć efekt, bo mam wesele w rodzinie TŻa)
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:25   #494
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i rady. Moja znajoma używa Revi o pjemności 2 i ma tyle samo czasu co ja, ponieważ zawsze "ociera" pędzelek o butelkę bo boi się, że wpłynie jej coś do oka a rzęsy ma jak marzenie Osobiście myślę, że trzeba mieć jakieś predyspozycje genetyczne. Jezeli chodzi o przekrwienie i przesuszenie to prawda, że wcześniej miałam te problemy m.in. przez to, że nosze szkła kontaktowe, ale zauważyłam, że odkąd używam Revi problem się nasilił. Serdecznie pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 23:39   #495
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Helll, ja mam problem z noszeniem kontaktów... nie lubię tego efektu suchego oka... jakoś nie potrafię się do tego przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
moja kosmetyczka powiedziała, że mogę też rano przed makijażem
Dziwne... pierwsze słyszę...

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
co do Twojego pomysłu to chyba tak zrobię - zdejmę i może przez 3 miesiące coś urośnie (chciałabym do sierpnia mieć efekt, bo mam wesele w rodzinie TŻa)
Ja na początku stosowania... to pamiętam, że właśnie te pierwsze pół roku miałam przepiękne rzęsy i byłam mega zadowolona i zachwycona teraz przyzwyczajenie naprawdę robi swoje... ale jak pomyślę, że miałabym mieć moje stare rzęsy to od razu doceniam nawet to, że wydają mi się już zwykłe, normalne i przeciętne do następnego komplementu
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 01:14   #496
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej Stosuje revi od listopada planuje wlasnie zakup drugiego opakowania ale.. ostatnio zauważyłam, że wypadają mi rzęsy.. codziennie po kilka i na jednym oku na srodku mam praktycznie dziurę. Wiecie moze czym to jest spowodowane? Kurcze nie zmieniłam raczej pielęgnacji, demakijaz oka zmywam tymi samymi produktami co wczesniej, tusz raczej tez ich nie osłabia..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:40   #497
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
ostatnio zauważyłam, że wypadają mi rzęsy.. codziennie po kilka i na jednym oku na srodku mam praktycznie dziurę.
właśnie to jest to, czego się boję przy revi... zresztą mam tak przy jedwabnych - obecnie dziury na środku na obu powiekach... wiem, że sztuczne obciążają rzęsy - dzięki revi mam je w ogóle...

a dlaczego tak się dzieje, to nie wiem, słyszałam tylko, że może tak być i kilka dziewczyn, które znam z mojego salonu też miało takie przejściowe kłopoty...

przy moich rzęsach kosmetyczka argumentowała tylko wypadanie reakcją na przyjmowane leki (w niektórych okresach roku biorę leki sterydowe)

a ja dziś postanowiłam, zamiast uzupełnić, to zdjąć jedwab... zobaczymy co będzie jak będę stosowała tylko odżywkę
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:28   #498
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
właśnie to jest to, czego się boję przy revi... zresztą mam tak przy jedwabnych - obecnie dziury na środku na obu powiekach... wiem, że sztuczne obciążają rzęsy - dzięki revi mam je w ogóle...

a dlaczego tak się dzieje, to nie wiem, słyszałam tylko, że może tak być i kilka dziewczyn, które znam z mojego salonu też miało takie przejściowe kłopoty...

przy moich rzęsach kosmetyczka argumentowała tylko wypadanie reakcją na przyjmowane leki (w niektórych okresach roku biorę leki sterydowe)

a ja dziś postanowiłam, zamiast uzupełnić, to zdjąć jedwab... zobaczymy co będzie jak będę stosowała tylko odżywkę
Ostatnio w sumie troszkę sobie odpusciłam z revi nie smarowałam regularnie tzn co drugi dzień smarowałam, albo 2 dni smarowałam jeden przerwa i może to od tego tak wypadają.. leków zadnych nie przyjmuję więc to tez nie reakcja po lekach.

Ja bym na Twoim miejscu też zdjęła jedwabne rzęsy i smarowała revi i czekała na efekty. Zawsze jak Ci się nie spodoba efekt możesz ponownie przedlużyc rzęsy a po paru miesiącach powinny juz ladnie odrosnąc i bez odżywki a z odżywką to już w ogole powinno byc dobrze
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:27   #499
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu też zdjęła jedwabne rzęsy i smarowała revi i czekała na efekty. Zawsze jak Ci się nie spodoba efekt możesz ponownie przedlużyc rzęsy a po paru miesiącach powinny juz ladnie odrosnąc i bez odżywki a z odżywką to już w ogole powinno byc dobrze
Zdjęłam dziś jedwabne ciężko jest, bo różnica jest ogromna... w każdym razie moja kosmetyczka powiedziała, że nie ma tragedii, widziała już dużo gorszy stan po zdjęciu rzęs i widziała też łzy dziewczyn a ja byłam dzielna, bo nawet jest ich troszkę... wyglądają śmiesznie, bo są tylko niewiele dłuższe od tych dolnych smarowanych revi

do tego okazało się, że po ponad roku noszenia sztucznych oduczyłam się czynności malowania rzęs! cała się umazałam za pierwszym razem
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 20:49   #500
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A ja rycynowego używam ale poza mniejsza ilością wypadania rzęs nic nie czuję...niemniej zdańia na temat tej odżywki są tak podzielone ze się obawiam wydać tyle....;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 14:10   #501
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

tak, zdania są podzielone... wczoraj nawet kupując tusz w hebe usłyszałam od konsultantki, że revi jest wycofywane ze sprzedaży, bo stwierdzono bardzo poważny efekt uboczny - coś się dzieje z tęczówką oka... nie do końca zrozumiałam co (odbarwia się?)
to pewnie ze względu na fakt, że skład tej odżywki jest podobny do leku na jaskrę (Lumigan)... znam kobitki, które zamiast kupować b. drogą odżywkę załatwiają sobie te krople właśnie...
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:22   #502
Polarna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Naprawdę Revitalash jest wycofywany ze sprzedazy?a ja miałam siostrze na urodziny kupić, bo chociaż ja sama używam innej odżywki (efekt porównywalny a jaest tańsza) ona uparłą się na Revi;-) jednak w tej sytuacji to już sama nie wiem, trochę mnie przestraszyłąś tym "odbarwieniem tęczówki".Bedę musiałą poszukać na ten temat jakiś info.
Polarna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:18   #503
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Polarna1 Pokaż wiadomość
Naprawdę Revitalash jest wycofywany ze sprzedazy?a ja miałam siostrze na urodziny kupić, bo chociaż ja sama używam innej odżywki (efekt porównywalny a jaest tańsza) ona uparłą się na Revi;-) jednak w tej sytuacji to już sama nie wiem, trochę mnie przestraszyłąś tym "odbarwieniem tęczówki".Bedę musiałą poszukać na ten temat jakiś info.
wiesz, przekazuję tylko to, co powiedziała mi konsultantka w hebe...
gdy mi proponowała odżywkę dermena lash, powiedziałam jej, że i tak wykorzystam do końca revi, mimo ostrzeżeń... i wzięłam tylko mascarę dermena lash, a revi dalej używam - wiedziałam, że jest na bazie Lumiganu i co ten lek powoduje (mój dziadek jest chory na jaskrę), że pod żadnym pozorem nie można go stosować bez zaleceń... ale prawda jest taka, że b. dużo osób używa także tych kropli... wiadomo, że nawet jak smarujesz tylko na linii rzęs to jakieś niewielkie ilości zawsze się do oka dostają, nie ma innej opcji...

gdy nosiłam jedwabne rzęsy i smarowałam revi, to b. często wręcz odżywka "wlewała" mi się do oka... na razie nie mam z oczami nic niepokojącego, ale obserwuję... teraz bez jedwabiu na rzęsach (od czwartku!) smaruję już bardziej precyzyjniej

decyzja co do zakupu powinna być decyzją Twojej siostry, bo to ona ostatecznie weźmie odpowiedzialność za swoje oczęta może porozmawiaj z nią o tych odżywkach przed zakupem, i skoro Twoja działa podobnie a nie ma takich kontrowersji wokół działań niepożądanych, to może ją przekonasz?
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 17:37   #504
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

nie wiem jakie wy miałyście problemy z oczami po revi,ale pomimo tego, że ja nakładałam odżywkę wg instrukcji pogorszył mi się po niej wzrok no i oczywiście mam po niej na drugi dzień przekrwione oczy, jeśli chodzi o wycofanie jej to nic o tym nie wiem tym bardziej, że każdy z salonów do którego chodzę ma ją dalej w sprzedaży.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:39   #505
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
nie wiem jakie wy miałyście problemy z oczami po revi,ale pomimo tego, że ja nakładałam odżywkę wg instrukcji pogorszył mi się po niej wzrok no i oczywiście mam po niej na drugi dzień przekrwione oczy, jeśli chodzi o wycofanie jej to nic o tym nie wiem tym bardziej, że każdy z salonów do którego chodzę ma ją dalej w sprzedaży.
może wycofują na rynku amerykańskim?
w salonie mojej koleżanki też się nadal wszyscy zachwycają Revitalash... ja też przecież się zachwycam i używam...

a czy któraś z Was może badała ciśnienie dna oka w trakcie używania tej odżywki?
bo Lumigan (lek na jaskrę) działa tak, że obniża ciśnienie dna oka znacznie, więc jeśli Revi ma naprawdę negatywny wpływ na oczka, to pewnie to ciśnienie będzie pierwszym objawem...
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:31   #506
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
nie wiem jakie wy miałyście problemy z oczami po revi,ale pomimo tego, że ja nakładałam odżywkę wg instrukcji pogorszył mi się po niej wzrok no i oczywiście mam po niej na drugi dzień przekrwione oczy, jeśli chodzi o wycofanie jej to nic o tym nie wiem tym bardziej, że każdy z salonów do którego chodzę ma ją dalej w sprzedaży.
Ja mam dokładnie to samo i nikt nie wmówi mi, że to od komputera Wstaje rano i mam przekrwione oczy najgorzej jest wlasnie rano i wieczorem.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:40   #507
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
może wycofują na rynku amerykańskim?
w salonie mojej koleżanki też się nadal wszyscy zachwycają Revitalash... ja też przecież się zachwycam i używam...
Był wycofany ze sprzedaży w USA [nie wiem czy nadal jest]. Z tego co kojarzę chodziło tam o ilość jakiegoś składnika w produkcie i dyskutowali na temat tego czy to nie powinno być już jako lek. W każdym kraju są inne normy i ze względu na to do rozstrzygnięcia tego procesu sprzedaż miała być wstrzymana.

Cytat:
Napisane przez karolagatap Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was może badała ciśnienie dna oka w trakcie używania tej odżywki?
Ja badałam w lutym bardzo dokładnie oczy przy okazji badań okresowych do pracy, bo noszę okulary. Nie miałam żadnych niepokojących wyników.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:54   #508
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

to bardzo dobrze, że wzrok się nie pogorszył

natomiast ja zauważam coraz lepszą kondycję moich rzęs od kiedy zdjęłam jedwabne! zaczynają wyglądać dobrze i to już po tygodniu od zdjęcia (wprawdzie revi używam od lutego/marca)

mam nadzieję, że niebawem (za miesiąc, dwa?) ujrzę u siebie ten rewelacyjny efekt po odżywce już sie nie mogę doczekac
__________________
jestem na diecie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...098d68f1df.png
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:38   #509
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

a ja postanowiłam coś zmienić używam revitalash 1, 5 roku i bałam się, że jak będę to używać latami, to tak wyeksploatuje cebulki, że za kilka lat nie będę mieć rzęs

kupiłam teraz revitacell na brwi i rzęsy serum z komórkami macierzystymi, używam dopiero 2 dni, dam znać za jakiś czas czy są efekty
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 14:16   #510
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja otrzymałam dzisiaj przesyłkę z odżywką
zaaplikuję pierwszy raz wieczorem

Aktualnie mam przedłużone norkami metodą 3:1 , moje naturalne są osłabione i krótkie, mam nadzieje, że revitalash trochę pomoże. Za 4 tyg idę znów na założenie, zobaczymy czy będzie już jakiś efekt...
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.