nowości Oriflame - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 16:50   #5131
Kasiulka28
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 89
GG do Kasiulka28
Dot.: nowości Oriflame

Witam serdecznie
Szukam konsultantki -oriflame z Bolesławca Śl. bądz okolic. Bardzo prosze o wiadmosc
Kasiulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:38   #5132
lafaza
Raczkowanie
 
Avatar lafaza
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 244
Dot.: nowości Oriflame

Hej jestem ze Zgorzelca , pasowało by ci ?? O ile chodzi o ten Bolesławiec
Moj kontakt : 713119
lafaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:40   #5133
darki
Raczkowanie
 
Avatar darki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 38
GG do darki
Dot.: nowości Oriflame

Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, wiec mówie dzien dobry i z góry przepraszam, ze nie uzywam polskich znaków w pisowni, ale cos mi sie stalo i wychodza jakies inne znaki

Od iedawna jestem konsultantka Ori i jeszcze zbyt wielu produktów nie znam, ale powoli wszystko poznaje i przyznam sie, ze bardzo mi pomagaja wasze opinie

Co do katalogu 6 to moja lista ciagle ulega zmianie na razie pewne jest, ze zamówie:

- maseczke Tea Tree
- szampon do wlosów brazowych
- nawilzajacy krem do stóp na noc
- dwustronna kredka do powiek VISIONS (TOM & JERRY)
- emalia do francuskiego manicure (jeszcze sie zastanawiam nad kolorem )

no i dla siostry:
- tusz wydluzajacy i pogrubiajacy rzesy GG
i dla mamy:
- krem ECOLlAGEN krem na dzien (którego zabraklo z katalogu 5)

Do tego dochodza jeszcze akcesoria dla klientów, czyli torebki papierowe, bibulki do zapachów i etui na próbki



Pozdrawiam
darki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:43   #5134
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kasiulka28 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Szukam konsultantki -oriflame z Bolesławca Śl. bądz okolic. Bardzo prosze o wiadmosc
Cytat:
Napisane przez darki Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, wiec mówie dzien dobry i z góry przepraszam, ze nie uzywam polskich znaków w pisowni, ale cos mi sie stalo i wychodza jakies inne znaki

Od iedawna jestem konsultantka Ori i jeszcze zbyt wielu produktów nie znam, ale powoli wszystko poznaje i przyznam sie, ze bardzo mi pomagaja wasze opinie

Co do katalogu 6 to moja lista ciagle ulega zmianie na razie pewne jest, ze zamówie:

- maseczke Tea Tree
- szampon do wlosów brazowych
- nawilzajacy krem do stóp na noc
- dwustronna kredka do powiek VISIONS (TOM & JERRY)
- emalia do francuskiego manicure (jeszcze sie zastanawiam nad kolorem )

no i dla siostry:
- tusz wydluzajacy i pogrubiajacy rzesy GG
i dla mamy:
- krem ECOLlAGEN krem na dzien (którego zabraklo z katalogu 5)

Do tego dochodza jeszcze akcesoria dla klientów, czyli torebki papierowe, bibulki do zapachów i etui na próbki



Pozdrawiam
Witamy zapraszamy czesciejja tez nie mam polskich liter
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:47   #5135
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez darki Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, wiec mówie dzien dobry i z góry przepraszam, ze nie uzywam polskich znaków w pisowni, ale cos mi sie stalo i wychodza jakies inne znaki

Od iedawna jestem konsultantka Ori i jeszcze zbyt wielu produktów nie znam, ale powoli wszystko poznaje i przyznam sie, ze bardzo mi pomagaja wasze opinie

Co do katalogu 6 to moja lista ciagle ulega zmianie na razie pewne jest, ze zamówie:

- maseczke Tea Tree
- szampon do wlosów brazowych
- nawilzajacy krem do stóp na noc
- dwustronna kredka do powiek VISIONS (TOM & JERRY)
- emalia do francuskiego manicure (jeszcze sie zastanawiam nad kolorem )

no i dla siostry:
- tusz wydluzajacy i pogrubiajacy rzesy GG
i dla mamy:
- krem ECOLlAGEN krem na dzien (którego zabraklo z katalogu 5)

Do tego dochodza jeszcze akcesoria dla klientów, czyli torebki papierowe, bibulki do zapachów i etui na próbki



Pozdrawiam
Ja również witam . Ja też jestem od niedawna konsultantką, ale ten wątek dostarcza mi wiele cennych rad i inspiracji.
I wydaję przez niego o wiele więcej pieniędzy na kosmetyki hi hi
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:17   #5136
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Słuchajcie, muszę się pochwalić - właściwie nie się tylko kosmetyki Ori

Otóż w sobotę rano pomalowałam oczka - kremowy cień Forever (infinitive brown) i tusz podkręcająco-wydłużający rzęsy. Makijaż przetrwał bez poprawek:
- cały sobotni dzień (spędzony w domu)
- imprezę w knajpie do późnej nocy
- przespaną w łóżku noc
- kolejny spokojny dzień niedzielny

Wiem wiem, podstawowy błąd, że nie zmyłam po powrocie, ale nie nocowałam u siebie i nie miałam możliwości Niesamowite, że rano obudziłam się i nic a nic nie było rozmazane, wszystko na swoim miejscu! Respect
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:26   #5137
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, muszę się pochwalić - właściwie nie się tylko kosmetyki Ori

Otóż w sobotę rano pomalowałam oczka - kremowy cień Forever (infinitive brown) i tusz podkręcająco-wydłużający rzęsy. Makijaż przetrwał bez poprawek:
- cały sobotni dzień (spędzony w domu)
- imprezę w knajpie do późnej nocy
- przespaną w łóżku noc
- kolejny spokojny dzień niedzielny

Wiem wiem, podstawowy błąd, że nie zmyłam po powrocie, ale nie nocowałam u siebie i nie miałam możliwości Niesamowite, że rano obudziłam się i nic a nic nie było rozmazane, wszystko na swoim miejscu! Respect
ale kusisz a moge wiedziec jaka masz cere bo ja mam mieszana i cienie sie mi walkuja i szybko znikaja ? dlatego jesli to nie klopot to bylabym wdzieczna a pozatym to moze sie skusze na nie skoro takie dobre chyba sa w 7 na promocji?
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 20:28   #5138
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję, bo tez mam mieszaną cerę a latem to już wogóle się świecę jak latarnia od upałów
Mam nadzieję, że będzie lekki ten krem
Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
w końcu pisze, że to fluid...
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przy okazji powiem, że ja już jakiś czas temu pisałam, że ten fluid jest niezły i ma dobre filtry, nie jest tłusty, nie śweci się, nie jest biały... Mam go i zadowolona jestem z zakupu
Ja co prawda miałam tylko próbkę, więc użyłam tylko i aż 2 razy, ale zgadzam się ze snowqueen Filtr wydaje się całkiem przyjemny, bezproblemowy, można na nim wykonać makijaż. I w sumie gdyby nie to, że obawiam się wysypu ze strony shea, to bym go wzięła, bo tani jest, ale jednak wolę nie ryzykować. Zresztą po ostatnich wysypach ciągle nie mogę doprowadzić twarzy do ładu i składu, ciągle mi coś kiełkuje pod skórą...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:41   #5139
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: nowości Oriflame

ja sie intensywnie zastanawiam nad podkladem rozswietlajacym GG nie wiem tylko jak z tymi odcieniami , czy sa przeklamane, czy podkresli suche skorki i czy mnie nie uczuli bo ostatnio duzo kosmetykow jest do tego zdolnych
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:46   #5140
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

a ja mam pytanie ktory podklad nie podkresla suchych skorek ten do cery mieszanej? jak to jest z nim? gdyz musze miec do cery mieszanej ale moja cery ma tez sklonosci do przesuszen i juz wielu probowalam ale jakos zaden nie spasowal mi nawet ten GG lekko podkresla
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:52   #5141
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ale kusisz a moge wiedziec jaka masz cere bo ja mam mieszana i cienie sie mi walkuja i szybko znikaja ? dlatego jesli to nie klopot to bylabym wdzieczna a pozatym to moze sie skusze na nie skoro takie dobre chyba sa w 7 na promocji?
Ja też mam cerę mieszaną. Jednak jeśli chodzi o cienie, to KAŻDE się wałkują, jeśli pomaluję całą powiekę - te też tak zrobiły, gdy użyłam ich pierwszy raz. Później jednak zaczęłam malować oczy tak, że cieniami robię tylko taką grubą krechę nad rzęsami, nie maluję całej powieki. Wtedy nie ma szans żeby się zrolowało Natomiast co do znikania to te nie znikają wcale - trzymają się świetnie i to bez żadnych podkładów na powieki Polecam tym bardziej że faktycznie są w promocji w kat 7. Szkoda tylko że nie ma więcej kolorków bo tylko ten jeden brązowy mi sie podoba.
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 21:15   #5142
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Ja też mam cerę mieszaną. Jednak jeśli chodzi o cienie, to KAŻDE się wałkują, jeśli pomaluję całą powiekę - te też tak zrobiły, gdy użyłam ich pierwszy raz. Później jednak zaczęłam malować oczy tak, że cieniami robię tylko taką grubą krechę nad rzęsami, nie maluję całej powieki. Wtedy nie ma szans żeby się zrolowało Natomiast co do znikania to te nie znikają wcale - trzymają się świetnie i to bez żadnych podkładów na powieki Polecam tym bardziej że faktycznie są w promocji w kat 7. Szkoda tylko że nie ma więcej kolorków bo tylko ten jeden brązowy mi sie podoba.
Bardzo dziekuje za odpowiedz
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:18   #5143
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Ja potwierdzam opinię Marteczki83 o kremowych cieniach - są meeega trwałe

a teraz fotki próbeczek pomadek nabłyszczających - kolory w takiej kolejności jak w katalogu. Tak szczerze mówiąc to nie zachwyciły mnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5458.jpg (71,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5460.jpg (78,5 KB, 119 załadowań)
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 06:22   #5144
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość

a teraz fotki próbeczek pomadek nabłyszczających - kolory w takiej kolejności jak w katalogu. Tak szczerze mówiąc to nie zachwyciły mnie...
Jakie ładne
Coś mi się zdaje, że będą podobne do tych nowych szminek z Avonu z kat.7 , które mają błyszczeć jak błyszczyki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 06:36   #5145
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, muszę się pochwalić - właściwie nie się tylko kosmetyki Ori

Otóż w sobotę rano pomalowałam oczka - kremowy cień Forever (infinitive brown) i tusz podkręcająco-wydłużający rzęsy. Makijaż przetrwał bez poprawek:
- cały sobotni dzień (spędzony w domu)
- imprezę w knajpie do późnej nocy
- przespaną w łóżku noc
- kolejny spokojny dzień niedzielny

Wiem wiem, podstawowy błąd, że nie zmyłam po powrocie, ale nie nocowałam u siebie i nie miałam możliwości Niesamowite, że rano obudziłam się i nic a nic nie było rozmazane, wszystko na swoim miejscu! Respect
Hm, to naprawdę niesamowita trwałość! Kusisz mnie tymi cieniami, ostatni raz jak były w promocji dziewczyny także się o nich rozpisywały, ale wtedy oparłam się pokusie Musze zużyć chociaż część tego, co mam... Chyba poczekam do następnej promocji, ale z drugiej strony na lato i upały pewnie byłyby idealne.

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
ja sie intensywnie zastanawiam nad podkladem rozswietlajacym GG nie wiem tylko jak z tymi odcieniami , czy sa przeklamane, czy podkresli suche skorki i czy mnie nie uczuli bo ostatnio duzo kosmetykow jest do tego zdolnych
Bardzo dużo tu o nim pisałyśmy jakiś czas temu, poznasz mnóstwo opinii po przejrzeniu wątku
Ze swojej strony mogę tylko dodac, że mimo pięknego efektu, o którym się rozpisywałam, to obecnie jest głównym podejrzanym mojego uczulenia - dodam, że pierwszego w życiu.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Ja potwierdzam opinię Marteczki83 o kremowych cieniach - są meeega trwałe

a teraz fotki próbeczek pomadek nabłyszczających - kolory w takiej kolejności jak w katalogu. Tak szczerze mówiąc to nie zachwyciły mnie...
A mnie się podobają Ja nie mam chyba ze 4 kolorów, w tym clover haze, który spodobał mi się w katalogu i na Twoim zdjęciu. Natomiast Pink Punch jest śliczny
Z tym, że ja najczęściej używam błyszczyków, szminek rzadko, więc chyba na razie po prostu zużyję te próbki - to pewnie i tak zajmie mi sporo czasu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jakie ładne
Coś mi się zdaje, że będą podobne do tych nowych szminek z Avonu z kat.7 , które mają błyszczeć jak błyszczyki
Fajnie błyszczą, chociaż do błyszczyków to im daleko - wg mnie to mimo wszystko trochę inny efekt.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 08:22   #5146
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
a teraz fotki próbeczek pomadek nabłyszczających - kolory w takiej kolejności jak w katalogu. Tak szczerze mówiąc to nie zachwyciły mnie...
dzięki Anciu za fotki

Mi się podobają a najbardziej zainteresowała mnie Rose Bite, nie podchodzi czasem pod czerwony?
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:11   #5147
justyssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wolsztyn-Wielkopolska
Wiadomości: 38
GG do justyssa
Dot.: nowości Oriflame

a widzial ktos moze na zywo zestaw trio? jest wart zakupu?
justyssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:13   #5148
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
a teraz fotki próbeczek pomadek nabłyszczających - kolory w takiej kolejności jak w katalogu. Tak szczerze mówiąc to nie zachwyciły mnie...
Na ręce nawet ładnie się mienią. A nakładałaś je może na usta (wysuszają? szybko się zjadają? czy może są trwałe? Czemu jesteś na nie?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 13:09   #5149
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie ktory podklad nie podkresla suchych skorek ten do cery mieszanej? jak to jest z nim? gdyz musze miec do cery mieszanej ale moja cery ma tez sklonosci do przesuszen i juz wielu probowalam ale jakos zaden nie spasowal mi nawet ten GG lekko podkresla
mam ten podkład do cery mieszanej ale koniecznie muszę sie zastanowić nad zmianą bo bardzo podkreśla suche skórki wiec jak masz przesuszoną cerę to nie polecam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jakie ładne
Coś mi się zdaje, że będą podobne do tych nowych szminek z Avonu z kat.7 , które mają błyszczeć jak błyszczyki
Isa, nowy avatar nie mogę uwierzyć
bardzo ładny

przepraszam za OT, nie mogłam się powstrzymać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 14:22   #5150
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Buuu złożyłam dzisiaj zamówienie i w brakach mam krem pod oczy Ecollagen i nawilżający krem do stóp. W dodatkie nie wiadomo kiedy będą, bo "termin nieznany"
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 15:49   #5151
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Zamawiałam w czwartek popołudniu, zamówienie miało być na 24. Tak przynajmniej pisało na podglądzie faktury. Dopiero niedawno to zauważyłam że to jednak miało być 23, tak jak myślałam. Już nie pierwszy raz coś im się myli z datami. Dalej wyczekuję kuriera i obawiam się że przegapiłam. Miałyście kiedyś taką sytuację? Będę musiała zamówić jeszcze raz?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 15:57   #5152
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Na ręce nawet ładnie się mienią. A nakładałaś je może na usta (wysuszają? szybko się zjadają? czy może są trwałe? Czemu jesteś na nie?

Ja nakładałam właściwie nic nie mogę o nich napisać bo strasznie nie mogę znieść ich zapachu po pomalowaniu ust ztarłam to. Okropnie czuć jakimiś ogórkami. jestem zawiedziona bo kolory mogłyby być ale ten zapach...no a kolory znacznie się różnią nawet pomalowane na dłoni, inaczej wyglądają na ustach.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 18:06   #5153
darki
Raczkowanie
 
Avatar darki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 38
GG do darki
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Buuu złożyłam dzisiaj zamówienie i w brakach mam krem pod oczy Ecollagen i nawilżający krem do stóp. W dodatkie nie wiadomo kiedy będą, bo "termin nieznany"
Ja w katalogu 5 zamawialam Ecollagen i byl na brakach. Teraz mi wyskakuje, ze jest i mam nadzieje, ze do momentu az zloze zamówienie z kat. 6 to znowu go nie braknie
darki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 18:17   #5154
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zamawiałam w czwartek popołudniu, zamówienie miało być na 24. Tak przynajmniej pisało na podglądzie faktury. Dopiero niedawno to zauważyłam że to jednak miało być 23, tak jak myślałam. Już nie pierwszy raz coś im się myli z datami. Dalej wyczekuję kuriera i obawiam się że przegapiłam. Miałyście kiedyś taką sytuację? Będę musiała zamówić jeszcze raz?
Pytam ponownie. Zaraz pewnie napiszę im maila. Chociaż z drugiej strony, mogłabym zamówić z tej nowej promocji bo zatęskniłam za aquavibes.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 19:16   #5155
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

Dobry Wieczór
Mam prośbę do dziewczyn, kobiet używających pudru prasowanego GG Sublime jak się sprawuje. Proszę o wszystko co wam przyjdzie do głowy w związku z tym pudrem. dziękuje. Na KWC niestety nie ma opinii. a szkoda.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 20:11   #5156
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: nowości Oriflame

Co do filtra Optimals - jak nałoży się odpowiednią ilość, czyli hojnie, to nie ma szans, cera trochę się świeci, ale filtr jest bardzo lekki, szybko się wchłania. No i nie pobiela. Gdyby nie to, że mam zapasy filtrów aptecznych, pewnie i na ten bym się skusiła ale nie tym, to może następnym razem
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 21:27   #5157
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczynki...powiedzcie czy miała któraś torebkę Disco Viva - niebieska za 12,9 w promocji...jaka ona jest...bo koleżanka strasznie się na nią napaliła. Poratujcie
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 22:11   #5158
mezi6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
GG do mezi6
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zamawiałam w czwartek popołudniu, zamówienie miało być na 24. Tak przynajmniej pisało na podglądzie faktury. Dopiero niedawno to zauważyłam że to jednak miało być 23, tak jak myślałam. Już nie pierwszy raz coś im się myli z datami. Dalej wyczekuję kuriera i obawiam się że przegapiłam. Miałyście kiedyś taką sytuację? Będę musiała zamówić jeszcze raz?
Myślę, że kurier powinien się z Tobą skontaktować jeśli nie było Cię w domu, sprawdź jeszcze raz fakturę na kiedy masz zamówienie dostać, ale mimo wszystko dziwne że dziś nie dostałaś, ja również składałam zamówienie w czwartek i dziś dostałam. Poczekaj do jutra a jak nie dostaniesz to zadzwoń do odziału lub do centrali i się dowiedz co się dzieje z paczką
mezi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 22:14   #5159
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: nowości Oriflame

właśnie zrobiłam zamówienie i oczywiście sie musiałam wkurzyć 110 punktów uzbierałam a po odjęciu tego co w brakach zostało 79 ehhhhhhhh
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 07:31   #5160
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mam ten podkład do cery mieszanej ale koniecznie muszę sie zastanowić nad zmianą bo bardzo podkreśla suche skórki wiec jak masz przesuszoną cerę to nie polecam


Isa, nowy avatar nie mogę uwierzyć
bardzo ładny

przepraszam za OT, nie mogłam się powstrzymać
Dziękuję Tak mnie jakoś nabrało na zmiany
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.