Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 20:16   #511
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

I ja do Was kochane wracam

Pysia a ja jestem jako czarna zapisana w tabelce???

Jak milo widziec jak wszystkie wracaj stare dobre kumpele do odchudzania, az milo sie tu wchodzi tyle napisane

A wiec ekipa paróweczek Odchudzamy sie wiosna tuz tuz!!!
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:28   #512
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

ciociu w tej czesci obecnej specjalnie ja wstawialam zeby mobilizacja niektorym wrocila sory, ze siegnelam po tak drastyczne srodki, w sumie to moglam pojsc po jeszcze bardziej drastyczne ale je zostawie sobie w rekawie
wlasnie to miala byc taka terapia szokowa jaka stosuja w kilku programach

mielnka nigdziebyc na dobre nas opuscila, a czerwona chyba sie jeszcze wstydzi na fb ciagle ja mozna zlapac
biedro love popieram to, u mnie mam po mieso jezdzi do carfura ale jak sie umowimy z kims kto ma auto, a tak to czasem w leklerku bierzemy ale malo jakos wolimy carfura wiec u mnie jest big love biedronka i love carfur
co do xboxa to cwicz na nim, bo ci ktoregos dnia zabiore

camila wiedzialam, ze to kwestia czasu

co do przyznawania sie do wagi to moja ciagle w podpisie aktualizowana
czarna tak zgadza sie, znamy sie na tyle, ze operuje skrotami
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-02-06 o 20:31
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:55   #513
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Pochwale sie ze dzis pierwsze 40 minut na wii za mną i pierwsze ograniczenia jedzenia...

od czegoś trzeba zacząć..

no .. i jestem fanką biedronki
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:13   #514
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

nie grzeszyłam dzis <jupi> byłam nawet pocwiczyc jestem z siebie dumna dziewczyni bardzo mi Was brakowało razem łatwiej a do Biedronki tez chodze jestem biedakiem kupuje w biedronce
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:52   #515
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

hehe ale nam sie fan klub biedronki zrodzil

a juz myslalam, ze nikogo nie zastane o tej porze. Sama nie moge spac wiec buszuje po necie.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

o matko na co wpadlam porzadkujac konto

wpis na blogu z dnia 18stycznia 2011
Cytat:
WAGA:68.6kg
BMI: -28.15
łydka -41cm
udo 63cm
biodra106cm
brzuch
-103cm
biust-104cm
a w rzeczywistosci:
lydka 43cm +2cm
udo 67cm +4cm
biodra 115cm +9cm
brzuch 104cm +1cm
biust 110cm +6cm

razem za duzo +22cm
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 07:59   #516
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej Paroweczki.
Zaczelam dzien od powtorki "Domu nad rozlewiskiem" i spalenia 300 kcal na rowerku . Teraz pora na kawe i sniadanko. Po poludniu jade do Lublina na zakupy i pewnie zostane na noc u tesciowej . A Wy jakie macie plany na dzis?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:13   #517
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
W sumie to ja tez czesto robie zakupy w Biedronce, bo uwierzcie mi, ze ceny w sklepach spozywczych w mojej wsi sa zawrotne. Nic dziwnego skoro tych sklepow jest 2 na krzyz to i ceny winduja, bo ludzie nie maja wyjscia i musza kupic codziennie chociaz podstawowe produkty.
U mnie na wsi tez ceny maja z kosmosu, chodze tam, gdy tylko musze, bo akurat zabraklo czegos no i po pieczywo

lufer nie tylko biedni lyudzie kupuja w biedronie, znam takich co im sie swienie powodzi, mogliby robic zakupy w bomi, almie, albo w piotrze i pwale, ale jezdza do biedronki, bo jakos produktow nie oszukujmy sie ale jest wysoka, nie wszystkich, ale wiekszosci

czarownica znow mnie wyprzedzilahehehe ja wlasnie wstalam, zjadlam sniadanko i zaraz sie biore za sprzatanko, obiadek mam, tylko ziemniaki musze ostrugac

Dziewczyny czy nied uwazaci, ze takie niewchodzenie na wage jest troche nie fair wobec was samych i nas? Trzeba stanac na wage, zmierzyc sie ze swoim wrogiem i zaczac dzialac!!!!!

Ogolnie to dzien dobry! jak milo sie tu wchodzi i jest tyle do poczytaniadopij am herbatke i sie biore, pozniej cwiczenia, a pozniej bede przepisywac stare przepisy "tesciowej" Zycze milego dnia!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 08:22   #518
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy nied uwazaci, ze takie niewchodzenie na wage jest troche nie fair wobec was samych i nas? Trzeba stanac na wage, zmierzyc sie ze swoim wrogiem i zaczac dzialac!!!!!

Ogolnie to dzien dobry! jak milo sie tu wchodzi i jest tyle do poczytaniadopij am herbatke i sie biore, pozniej cwiczenia, a pozniej bede przepisywac stare przepisy "tesciowej" Zycze milego dnia!
Milenka, uwazam, ze masz racje z tym niewchodzeniem na wage przez inne dziewczyny. Skoro znamy sie tyle czasu, to chyba nie powinnysmy miec przed soba tajemnic (zwlaszcza wagowych). Moje 90 kg to tez nie powod do dumy a jednak sie przyznalam. Bo wiem, ze z Wami dam rade. Co do przepisywania zeszytu to dosc ryzykowne zajecie- na pewno jest tam mnostwo pomyslow na rozne smakolyki .
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:22   #519
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

miiilenka, czy ja mam wrażenie, czy Ty ciągle sprzątasz? Co przeczytam jakiś Twój post, to widzę "myłam podłogę" albo "idę poodkurzać". Normalnie czuję się jak jakiś brudas, który sprząta raz na tydzień! ;-)
Ja też powoli wrócę do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Jednak - hmm... trochę zdziczałam i muszę przejść proces resocjalizacji Chyba że od razu zafundujecie mi elektrowstrząsy i pranie mózgu

Moje plany na dzisiaj to uczenie się, cały dzień, nieprzerwanie, do skutku, bez przerw, bez litości. Jutro mam egzamin i boję się jak jasna cholerka.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:06   #520
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

ciociu musimy sie kiedys umowic na meting jak znowu wpadniesz na zakupy(kto wie czy razem nie pojdziemy) i zostaniesz u tesciowej

milenka biedronka sklep numer 1 na swiecie i w dodatku glowny sponsor euro

wy tez to zauwazylyscie, ze odkad jest sponsorem w pytaniu na sniadaniu wiekszosc produktow uzywaja biedronkowych

nie mam apetetu przez ten @ zrobilam sobie 2tosty z pieczywa ciemnego z serem zoltym i pomidorem doslownie meczylam je, a wczesniej specjalnie lecialam do sklepu po sok grejfrutowy, bo mialam taka wielka ochote na niego ale nie bylo jakis za specjalnych smakow

u was tez w leklerku pojawisz sie taki sok jablkowy z uprawy ekologicznej? U mnie jest i dwa razy go kupilam zwalisty ale drogi. Pakowany w szklanych butelkach roznej wielkosci albo w 5l speclanym kartonie. Kupie go sobie jak przyjda pieniazki.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:19   #521
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
miiilenka, czy ja mam wrażenie, czy Ty ciągle sprzątasz? Co przeczytam jakiś Twój post, to widzę "myłam podłogę" albo "idę poodkurzać". Normalnie czuję się jak jakiś brudas, który sprząta raz na tydzień! ;-)
Ja też powoli wrócę do Was, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Jednak - hmm... trochę zdziczałam i muszę przejść proces resocjalizacji Chyba że od razu zafundujecie mi elektrowstrząsy i pranie mózgu

Moje plany na dzisiaj to uczenie się, cały dzień, nieprzerwanie, do skutku, bez przerw, bez litości. Jutro mam egzamin i boję się jak jasna cholerka.
Tak poprostu rano zascielam lozko, skladam ciuchy,wynosze naczynia z pokoju, puste buletlki po wodzie itd. dodatkowo mam psa, odkurzac musze codziennie, bo wyczesywanie nie pomaga TZ tez walnie wszystko gdzie popadnie a ja lubie jak wszystko ma swoje miejsceNa dole podlogi sa w kafelkach wiec, codziennie po kocie i psie trzeba myc. Jestem jedyna osoba w domu, ktora nie pracuje, wiec sprzatam poprostu, zeby "tesciowej" bylo lzej. Nie ucze sie, nie pracuje, chyba by mnie roznioslo, jakbym miala siedziec, wiec nie przejmuj sie ja poprostu tak mam
Z czego ten egzamin? Zycze powodzenia!

Pys nie ogladam telewizji sniadaniowej, rano to tylko wstajesz i wiesz na tvn24. Leklerka u Nas nie ma, wiec nie odpowiem na pytanie ja ostatnio mialam ochote na malze normalnie smaki mam jak nie wiem

Pocwiczylam juz, teraz ide sie ogarnac, zjem II sniadanko i musze do sklepu po pieczywo zajscnaprawde nie chce mi sie z domu nosa wynuzac, ale moj pies bedzie wielce zadowolona
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:34   #522
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

my to tak we dwie mamy z tym sprzataniem tyle, ze ja nie mam kafelkow tylko panele i zaledwie 3chodniczki

zaraz i ja bede porzadkowac ale wpierw ide sie kapac. Na obiad dzis u mnie miesko co wczoraj ale bedzie maczane w ciescie nalesnikowym i pestkami slonecznika(eksperyment) do tego ta sama surowka i ryz/kasza gryczana do wyboru, bo sis nie lubi kaszy, a my z mama tak, zupe krem robilam wczoraj brokulowa ale dawalam tylko torebki na smak do rosolu z marchwia, pietruszka, porem i duzym ziemniakiem tartym. , bo brokul swiezy strasznie maly i drogi, a nie pomyslalam wczoraj zeby wziasc cos z mrozonek.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:24   #523
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Witam

Ja też jestem fanka biedronki Teraz mam fajnie bo mieszkam akurat przy biedronce więc zawsze moge do niej wyskoczyć na jakieś zakupki, zawsze taniej

Tak, powodzenia na egzaminie Ja juz po sesji - nie mam całe szczęście poprawek, ale zamiast się obijać i cieszyć feriami to musze sie brać za licencjat - nie wiem jak ja go napisze

Milenka, ja bym chętnie wlazła juz na wagę, ale jestem u rodziców, oni maja jakąś inną, że różnica wycodzi nawet ze 3 kg, więc zważę się u siebie na niedawno zakupionej wadze

A wiem ile moge ważyć, na pewno ponad 80 kg. Przed sesją ważyłam 79,7 kg, ale wiem, że na bank mi teraz przybyło dwa tygodnie siedzenia w domu i dogadzania sobie - bo przecież trzeba sie uczyć
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:50   #524
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ja w piatek jade na wieksze zakupy, tez sie zaopatrze w mrozonki do zup

Sun ja swoj licencjat meczylam i meczylam, no ale obronilamrok temu co do wagi to ja w sobote wyjezdzam do swojego rodzinnego miasta na tydzien i tez sie nie bede mogla wazyc, chodziaz waga jest dokladna to nie cyfrowa

Ide zaraz poczynic przygotowania do obiadu i zmyc podloge na dole, bo butami ufajdalam Poszlam sobie cwiczyc a w piecu malo mi nie wygaslo tak wiec robie za praczke, sprzataczke, kucharke i palacza hehehe a pracy znalezc nie moge, a tyle fachow mam w reku
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:57   #525
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

no tak to niestety juz jest, a mowia w programach, ze coraz wiecej osob nie moze pracy znalesc nawet tej pierwszej tak dziala nasz rzad

ja mam juz poskladanie ryz i kasza ugotowane czyli wolne. Zrobilam sobie kakao, bo sie kawa skonczyla, zajadam banana z malym jogurtem, slonecznikiem, sliwkani i migdalami. Skoncze jesc i wezme psa na spacer, a potem moze pojde na chwile spac.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:05   #526
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

miiilenka, z biotechnologii ogólnej
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:03   #527
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

obiad wyszedl szalowy nawet brat cioteczny to twierdzil, bo dalam mu na sprobowanie

no wiec laski pomysl na miesko do wyprobowania:
dzien wczesniej marynujemy mieso jakie mamy w domu krojone tak jak lubicie w przyprawach z odrobina oleju/oliwi i kostka rosolowa
nastepnego dnia przed smazeniem robimy ciasto nalesnikowe u mnie bylo 1jako, 2lyzki mleka, troche wody gazowanej i garsc slonecznika, a takze pieprz ziolowy i odrobina wegety.
Mieso wrzycamy do ciastka nalesnikowego i dajemy na bardzo rozgrzany tluszcz, smazymy na zloto i odsaczamy na papierze.

wersja dla mnie byly to grubo pokrojone plastry pomidora w tym ciescie, bo zostalo.

a teraz bede troche sie rozciagac
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:13   #528
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Pys wprobuje ale tylko w wersji dla TZta, bo ja unikam smazenia Ja dzis mialam kotlety sojowe z ziemniaczkami i buraczkami.

Na dole "tesciowa" smazy nalesniki, zapach jest obledny, jednakze probuje sie powstrzymac Zaraz na podwieczorek bedzie kisiel sasasasa!

Poprzepisywalam troche przepisow, jesc mi sie przy nich nie chcialo.

Tak co studiujesz, ze taki przedmiot?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:09   #529
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

miiilenka, biotechnologię
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 18:31   #530
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Tak to nie moj kierunek, ja bym zginela, niestety ale takie cos to nie na moj mozg.

Jak wam wieczor mija? Pys jak rozciaganie?
Wczoraj ogladalam swietna komedie "zgon na pogrzebie" polecam, usmialam sie, tylko w wersji angielskiej, nie amerykanskiej

Lece na tv

PS. ktos mi opowie co bylo wczoraj w m jak makaron? bo nie ogladalam
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:38   #531
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Laski, dziś rano weszłam na wagę, załamka. Zaczynam od zera, czyli od identycznej wagi z jaką startowałam z Wami prawie 3 lata temu. Porażka. Tyle wysiłku na nic
Dziś diety jako takiej nie było, ale zrezygnowałam z kolacji, żeby troszkę skurczyć żołądek. Będę próbowała do skutku, w końcu kiedyś się uda...
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:15   #532
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

byłam dzis na podwójnych cwiczeniach bo zjadłam 5 sliwek w czekoladzie poza tym ładnie dietuje 89 kg dzis sie ważyłam po obiedzie
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:36   #533
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

no wiec rozciagania nie bylo ani innych cwiczen, moj organizm padl i zrobil dzis sobie wakacje, usnelam jak lezalam na lozku obudzila mnie koncowka faktow i musialam isc z psem

poza obiadem zjadlam kromke chleba z almette, 2plasterki wedliny i goudy, szklanke bulionu z chilli(robilam sobie z polowy kostki rosolowej w kubku zalanej wrzatkiem), a wieczorem ogladajac jakis film garsc migdalow, troche slonecznika i sliwki.

Na slodyczy w ogole mnie nie ciagnie doslownie wcale, a w obok telewizora stoi miska z wafelkami kakaowymi i ciastkami maslanymi czyli kruchymi.

Jutro na obiad zjem sobie krem brokulowy, a laski bede mialy ryz/kasze, ogorek kiszony i zrobie im do sos w sumie to podsmaze kawalek kielbasy co zostal z cebula i doloze kilka lyzek gotowego sosu z torebki.
A na sniadanie jeszcze nie wiem bede wybieram miedzy serkiem wiejskim z jajkami albo serek/kefir i gruszke z kilkoma sliwkami.

No i postanowilam, ze kurczaki bede kupowac w calosci, a w domu dzielic, bo w koncu po kilku zajeciach to potrafie robic. Druga sprawa wyjdzie taniej.

ide spac papa

P.S. z niecierpliwoscia i ustesknieniem czekam na dzien magicznej liczby u siebie
P.S.2 milenko znajdz w google jest takie fajne forum ze streszczeniami szczegolowymi odcinkow mnostwa seriali
camila swietnie zrobilam juz pierwszy krok przed sama soba przyznalas sie do wagi
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:46
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 07:24   #534
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Laski, dziś rano weszłam na wagę, załamka. Zaczynam od zera, czyli od identycznej wagi z jaką startowałam z Wami prawie 3 lata temu. Porażka. Tyle wysiłku na nic
Dziś diety jako takiej nie było, ale zrezygnowałam z kolacji, żeby troszkę skurczyć żołądek. Będę próbowała do skutku, w końcu kiedyś się uda...
Kochana dobrze, ze weszlas na wage, zmierzylas sie ze swoim wrogiem. Dasz rade, uwierz mi! Wczoraj tak pachnialy te nalesniki, ale sie zaparlam i nie zjadlam, a uwierz mi 3 razy nad nimi stalam Niedlugo wiosna wyciagniesz swoje rolki i bedziesz jezdzic Dasz rade!
Cytat:
Napisane przez lufer Pokaż wiadomość
byłam dzis na podwójnych cwiczeniach bo zjadłam 5 sliwek w czekoladzie poza tym ładnie dietuje 89 kg dzis sie ważyłam po obiedzie
zaczynamy praktycznie z tej samej wagi
Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
1.no wiec rozciagania nie bylo ani innych cwiczen, moj organizm padl i zrobil dzis sobie wakacje, usnelam jak lezalam na lozku obudzila mnie koncowka faktow i musialam isc z psem
2.Na slodyczy w ogole mnie nie ciagnie doslownie wcale, a w obok telewizora stoi miska z wafelkami kakaowymi i ciastkami maslanymi czyli kruchymi.
3.No i postanowilam, ze kurczaki bede kupowac w calosci, a w domu dzielic, bo w koncu po kilku zajeciach to potrafie robic. Druga sprawa wyjdzie taniej.
4.P.S. z niecierpliwoscia i ustesknieniem czekam na dzien magicznej liczby u siebie
5.P.S.2 milenko znajdz w google jest takie fajne forum ze streszczeniami szczegolowymi odcinkow mnostwa seriali
1. Ja odkad sie odchudzam nie mam ochoty na spanie popoludniu, chodziaz jestem wielkim spiochem i uwielbiam spac, nie wiem, moze poprostu mi szkoda dnia?
2. Mnie tez nie ciagnie na slodkie, ale czuje, ze w pn bede musiala zjesc kawalek czekolady gorzkiej, zawsze tak mam w 1-2 dzien okresu
3. Ja zawsze kupuje cale kurczaki, osobno nie ma sensu, za drogo wychodzi, a cycki to juz w ogole "tesciowa" jak byla mloda pracowala na fermie kurczakow i tam ja nauczyli profesjonalnie rozdzielac i mnie tez nauczyla
4. 2 miesiace temu dostalam od siostry TZ nowe, nienoszone spodnie, ciemne dzinsy, wchodze w nie, ale zuje sie troche scisnieta i postanowilam sobie, ze do polowy marca beda super na mnie lezec
5. Nie wiedzialam o takim forum, poszukam pozniej Dziekuje za informacje

Dzien dobry!
Jestem dzis bardzo happy, bo TZ wzial wolne w pracy a mialam jechac do miasta busem do PUPu po zaswiadczenie do lekarza, a tak to zawiezie mnie i w 30 min bede w domu Zjadlam wlasnie sniadanko i ide sie zaraz ogarnac Co dzis na obiad macie? Ja placki ziemniaczane, TZ sobie zazyczyl Milego dnia Paroweczki
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:33   #535
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Dzien dobry.
Strasznie jestem ciekawa, gdzie to ocieplenie, o ktorym caly czas trabia w tv? Jestem juz w domu i za oknem jest -15 stopni
Pysia, na zakupy mozemy sie kiedys umowic, ale moze najpierw schudnijmy choc troszke... Co Ty na to?
Milenka, Lufer w sumie we 3 startujemy z podobnej wagi, z tym ze Wy chyba jestescie wyzsze ode mnie.
Milego dnia
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:41   #536
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Pysia, na zakupy mozemy sie kiedys umowic, ale moze najpierw schudnijmy choc troszke... Co Ty na to?
Milenka, Lufer w sumie we 3 startujemy z podobnej wagi, z tym ze Wy chyba jestescie wyzsze ode mnie.
Milego dnia
Nie wiem czy jestem wyzsza, ile masz cm?
Bylam w PUP, robilam tam staz, wiec sie polapalam, ale ludzie, ktorzy tam przychodza masakra! nie wiedza, kto jest ostatni, za kim stoja itd.... ja nie wiem jacys idioci, czy co, zeby nie pilnowac swojej kolejki?

Ide zaraz poczynic przygotowania do obiadu, ciuchy poskladac i sie przebrac Mam dzis leeeeeenia, strasznego....
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:15   #537
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jestem wyzsza, ile masz cm?
Mam 167 cm wzrostu. A Ty?
Dziewczyny, chyba popadlam juz w jakas paranoje, bo caly czas mam wrazenie, ze wszyscy sie na mnie gapia z racji moich nadprogramowych kilogramow...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:41   #538
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

milenka ja to sie zastanawiam czego wczesniej nie kupowalam z mama calego kuraka chociaz ja i tak z niego toleruje tylko cycki

ciociu tez tak myslalam i by bylo cieplej
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:08   #539
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
milenka ja to sie zastanawiam czego wczesniej nie kupowalam z mama calego kuraka chociaz ja i tak z niego toleruje tylko cycki
Ja tam udkiem gotowanym nie pogardze, albo z grillowej patelniczemu tylko cycki? inne miesko tez dobre, tylko bez skory

Wlasnie jem obiad, powiesilam przed chwila firanke nowanie cierpie wieszac firan!

Czarownica ja mam gdzies tyle samo co Ty, musze sie zmierzyc
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:57   #540
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Wlasnie wcinam dukanowa nutelke. A ze jakis czas temu zamowilam sobie aromaty w sklepie internetowym, to dodalam kilka kropel takiego aromatu (o zapachu toffi) do tej nutelki. Uwierzce mi, ze smakuje i pachnie OBLEDNIE. A dzis dodatkowo zamowilam sobie barwniki spozywcze, niby wiem, ze to sama chemia, ale lubie eksperymenty w kuchni
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.