Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 16:18   #511
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
no juz widze jak chlopcy pomykaja do szkoly np w dlugich lnianych spodniach.
Ok, len dla starszych, ale takie spodnie moro są już przykładem młodzieżowego wykorzystania bawełny.



Na marginesie: może rzeczywiście porozumienie jest niemożliwe do osiagnięcia, tak więc autorce wątku zostaje jedna, ostateczna forma wyrażenia swojego niezadowolenia - zmienić szkołę.

Rzucić tę szkołę w pieruny i iśc szukać takiej, gdzie zasady nie zostały zmienione.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:18   #512
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
juz nawet nei chodzi o te spodnice, ale zeby chlopcy nie mogli chodzic w krotkich spodenkach? to jest dla ciebie normalne?? 30 stopni a ty siedzisz soebie 7 czy 8 godzin w dusznej kalsie, bo przewanie jak jest upal na polu tio sie nie da wysiedziec takie goraco w szkole.



mozesz nas nie obrazac? ja ciebie nie obrazam i nie wypominam ci w jakim watku sie udzielalas bo to mnei nie interesuje. ja oceniam poglady w tej sprawei nie to kto w jakim watku bierze udzial ;/
moment,moment,ja cię nie obrazam.
przeciez tak się same nazywacie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=284253
mocne,twarde,gorace...

jesli uwazasz to za obraźliwe wciśnij ZłY POST

ja udzielałam się w grzesznicach,a dziś o moherowym wątku-nawróciłam sie

mów do mnie moher.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:20   #513
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

barbie tocza wojne ze stereotypami....a na swoim watku komentuja inne wizazanki ( wiadomej przynaleznosci )przy pomocy haseł zapozyczonych z tzw. nonsensopedii....
polecam zatem http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Barbie

milego czytania

koniec OT ...forgive me

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moment,moment,ja cię nie obrazam.
przeciez tak się same nazywacie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=284253
mocne,twarde,gorace...

jesli uwazasz to za obraźliwe wciśnij ZłY POST

ja udzielałam się w grzesznicach,a dziś o moherowym wątku-nawróciłam sie

mów do mnie moher.

margo zapomnialas dodac ztetryczaly moher
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:21   #514
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Złosiu! Wiem dostanę punkty ale przepraszam muszę !!!!!!

Po pierwsze G****NO prawda!!!!!!!

zaszwe i każdy ocenia ludzi po wyglądzie bo to naturalny pierwszy odruch. liczy się pierwsze wrażenie. Dopiero jak kogoś poznasz możesz cokolwiek o nim powiedzieć. Ale pierwsze trzy słowa o danej osobie mówimy zawsze na podstawie tego co ma na sobie. I nie ważne że ma bytu z jarmarku i spodnie starszej siostrze. Mogę o takiej uczennicy powiedzieć, że jest schludna i czysta. szanuje szkołę. O gościu w worach czapce z daszkiem i kspturze na łbie powiem, że mu odbiło bo szkoła to nie skejt park.

Może jakby jedna z druga dostały od ojca lub matki WP****OL za makijaż do szkoły i zainteresowanie tym jak być sexy i pociągającym w wieku nastu lat to by się opamiętały . Takim zachowaniem jak teraz i bezsensowną walką z wiatrakami dajecie wyraz waszemu wychowaniu i szacunkowi do szkoły. Pokazujecie bezsilność wychowawczą waszych rodziców w wieku kiedy należało Was wychować i ukierunkować. Bo skoro nie możecie zrozumieć że w szkole zawsze muszą być jakieś zasady dress code i estetyki ubioru, to to jest luka w wychowaniu

Ja dostałam po łbie od matki za to, że w wieku 15 lat pomalowałam rzęsy i usta do szkoły i wiesz co???? Dziękuję jej za to. Bo nauczyłam się, że nie liczy się to co mam w portfelu, na dupie, i na głowie . czyli że nie muszę się wyyrózniać wyglądem by zostać zauważoną. Wyróżniam się tym co mam w głowie i w sercu
Mam pomysł Wjedźmy z bejsbolami do szkoły i przyłóżmy każdej barbie, skejtowi i metalowi Jak nie przeżyje - co z tego, i tak był pusty


Po raz koeljny nie rozumiem , czemu bicie w PL nie jest zakazane tak jak w cywilizowanych krajach i takich ludzi nie zamykają??????? ????
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:22   #515
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Złosiu! Wiem dostanę punkty ale przepraszam muszę !!!!!!

Po pierwsze G****NO prawda!!!!!!!

zaszwe i każdy ocenia ludzi po wyglądzie bo to naturalny pierwszy odruch. liczy się pierwsze wrażenie. Dopiero jak kogoś poznasz możesz cokolwiek o nim powiedzieć. Ale pierwsze trzy słowa o danej osobie mówimy zawsze na podstawie tego co ma na sobie. I nie ważne że ma bytu z jarmarku i spodnie starszej siostrze. Mogę o takiej uczennicy powiedzieć, że jest schludna i czysta. szanuje szkołę. O gościu w worach czapce z daszkiem i kspturze na łbie powiem, że mu odbiło bo szkoła to nie skejt park.

Może jakby jedna z druga dostały od ojca lub matki WP****OL za makijaż do szkoły i zainteresowanie tym jak być sexy i pociągającym w wieku nastu lat to by się opamiętały . Takim zachowaniem jak teraz i bezsensowną walką z wiatrakami dajecie wyraz waszemu wychowaniu i szacunkowi do szkoły. Pokazujecie bezsilność wychowawczą waszych rodziców w wieku kiedy należało Was wychować i ukierunkować. Bo skoro nie możecie zrozumieć że w szkole zawsze muszą być jakieś zasady dress code i estetyki ubioru, to to jest luka w wychowaniu

Ja dostałam po łbie od matki za to, że w wieku 15 lat pomalowałam rzęsy i usta do szkoły i wiesz co???? Dziękuję jej za to. Bo nauczyłam się, że nie liczy się to co mam w portfelu, na dupie, i na głowie . czyli że nie muszę się wyyrózniać wyglądem by zostać zauważoną. Wyróżniam się tym co mam w głowie i w sercu
Mądra wypowiedź, bardzo. Lecz sorry, ale ja mam gdzieś co myślą o mnie inni ludzie z mojego wieku w szkole i nie zależy mi na tym, żeby być sexy, w pomalowanych na różowo usteczkach, bo to już nawet nie chodzi o to, że to nie mój styl, tylko też uważam za niestosowny mega makijaż i jakieś tam rażące stroje. Muszę się podporządkować systemowi i to robię. Mogę się z nim nie zgadzać i głośno o tym mówić, też to robię.
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:22   #516
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Złosiu! Wiem dostanę punkty ale przepraszam muszę !!!!!!

Po pierwsze G****NO prawda!!!!!!!

zaszwe i każdy ocenia ludzi po wyglądzie bo to naturalny pierwszy odruch. liczy się pierwsze wrażenie. Dopiero jak kogoś poznasz możesz cokolwiek o nim powiedzieć. Ale pierwsze trzy słowa o danej osobie mówimy zawsze na podstawie tego co ma na sobie. I nie ważne że ma bytu z jarmarku i spodnie starszej siostrze. Mogę o takiej uczennicy powiedzieć, że jest schludna i czysta. szanuje szkołę. O gościu w worach czapce z daszkiem i kspturze na łbie powiem, że mu odbiło bo szkoła to nie skejt park.

Może jakby jedna z druga dostały od ojca lub matki WP****OL za makijaż do szkoły i zainteresowanie tym jak być sexy i pociągającym w wieku nastu lat to by się opamiętały . Takim zachowaniem jak teraz i bezsensowną walką z wiatrakami dajecie wyraz waszemu wychowaniu i szacunkowi do szkoły. Pokazujecie bezsilność wychowawczą waszych rodziców w wieku kiedy należało Was wychować i ukierunkować. Bo skoro nie możecie zrozumieć że w szkole zawsze muszą być jakieś zasady dress code i estetyki ubioru, to to jest luka w wychowaniu

Ja dostałam po łbie od matki za to, że w wieku 15 lat pomalowałam rzęsy i usta do szkoły i wiesz co???? Dziękuję jej za to. Bo nauczyłam się, że nie liczy się to co mam w portfelu, na dupie, i na głowie . czyli że nie muszę się wyyrózniać wyglądem by zostać zauważoną. Wyróżniam się tym co mam w głowie i w sercu
nie unos sie tak.
nigdy nie dostalam wp** za makijaz do szkoly i jakos zyje, mam sie dobrze.
i nie mow o bezsilnosci wychowawczej naszych rodzicow, nie mieszaj ich w to, nic ci do tego. Nie znasz ich nie wiesz jacy sa a to ze nigdy mi nie wpier** to nie znaczy ze nie umieja mnie wychowac.
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:22   #517
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź.
... a dorośli częto zapominają o tym, że sami byli nastolatkami i uważają się za kogoś lepszego od nastolatka. Nie raz się z taką postwą spotakałm, nawet na tym wątku.
Owszem było się nastolatką i nie zapomniało się jak to było będąc nastolatką/kiem/kami,ale nie takimi jakimi jest dzisiejsza młodzież.I zapewne dlatego to dorosłych przeraża,iż macie zero zasad,szacunku do starszych itp Nie wszyscy,ale.......


Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
a czy to ja komentowalam?? nie. oceniaj ludzi indywidualnie a nie grupowo. To ze ktos tak powieddzial w tym watku nie znaczy ze inna osoba tak mysli.
Ok. Nie pisałam o tobie,tylko ogólnie o waszym wątku.


Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
to "przerażające" akurat nie należy odnosić do mojej szkoły. Ile razy mam jeszcze powtórzyć, że nikt się nie kolczykował, czy ubierał jak na wybieg mody! Ojjj.
A czy ja pisałam o twojej szkole,nie tylko ogólnie przerązające jest jaka ta dzisiejsza młodzież się zachowuje.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:23   #518
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Tak zażarcie walczycie o tę odrobinę tuszu, błyszczyka, kawałek tipsa czy blond.

Pytanie tylko czemu tyle o tym mówicie???????????? Bo stawiacie to na pierwszym miejcu. Nie dziwcie się kpinie i drwinom. BTW przeczytałam calusieński wąteczek i na paluszkach dwóch rączek mogę przeczytać posty w których którakolwiek z Was mówi o nauce :P. Więc nie ma chyba sensu spierać się o szkołe z osobami które raczej sporadycznie o niej myślą

To nie jest złośliwość!!!!! Tylko wniosek jaki się nasuwa po przestudiowaniu Waszych wypowiedzi
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:23   #519
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Bo nie lubie stereotypów i walczę z nimi całe życie? Bo nie rozumiem jak ktoś może szerzyć nietolerancję? Dla mnie ta dyskusja jest raczej bez sensu, non stop te same stereotypy i zaślepienie, wiec autorko - trzyma się w swojej niezbyt przyjaznej szkole
Nietolerancję. Zaślepienie
Czy nie uważacie/uważasz, że uderzasz w zbyt wysokie tony? to tylko ciuchy. Ja rozumiem, że dla kogos moga być całym życiem, całą osobowością i całym "ja". Ale to nadal pozostają tylko ciuchy.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A reszta niech świecie wierzy, ze jak ubierze swoja córkę w spódnice do kostek to na pewno nie będzie sie dziewczyna szmacić w kibelku na przerwie i osiągnie szczyty inteligencji
No cóż. Indyjskie spódnice które nosiłaś to chyba do ziemi były? I co, podobno nie zaszkodziło ci to na inteligencje i cnotę?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Ale rozumiem zażarta walkę o własną indywidualnośc, która u niektórych osób ukryta jest w przedmiotach, no bo bez tych przedmiotów, kolorów, wzorów, długości... znikną niezauważone
O to chodzi. To jest ten ból nieistnienia

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
no juz widze jak chlopcy pomykaja do szkoly np w dlugich lnianych spodniach.
To nie o len chodzi
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:24   #520
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ok, len dla starszych, ale takie spodnie moro są już przykładem młodzieżowego wykorzystania bawełny.



Na marginesie: może rzeczywiście porozumienie jest niemożliwe do osiagnięcia, tak więc autorce wątku zostaje jedna, ostateczna forma wyrażenia swojego niezadowolenia - zmienić szkołę.

Rzucić tę szkołę w pieruny i iśc szukać takiej, gdzie zasady nie zostały zmienione.
Jestem cierpliwa, kolejny raz się powtarzam- wieś, dość daleko miasta, nie mam możliwości zmiany szkoły.
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:26   #521
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Mam pomysł Wjedźmy z bejsbolami do szkoły i przyłóżmy każdej barbie, skejtowi i metalowi Jak nie przeżyje - co z tego, i tak był pusty


Po raz koeljny nie rozumiem , czemu bicie w PL nie jest zakazane tak jak w cywilizowanych krajach i takich ludzi nie zamykają??????? ????
No właśnie takie czasy. Wszystko wolno. Nietrzeba by włazić z kijami jakby smarkacze przestrzegali zasad a rodzice zwracali większą uuwagę na to jak i w czym ich pociechy maszerują do szkoły.
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:27   #522
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Tak zażarcie walczycie o tę odrobinę tuszu, błyszczyka, kawałek tipsa czy blond.

Pytanie tylko czemu tyle o tym mówicie???????????? Bo stawiacie to na pierwszym miejcu. Nie dziwcie się kpinie i drwinom. BTW przeczytałam calusieński wąteczek i na paluszkach dwóch rączek mogę przeczytać posty w których którakolwiek z Was mówi o nauce :P. Więc nie ma chyba sensu spierać się o szkołe z osobami które raczej sporadycznie o niej myślą

To nie jest złośliwość!!!!! Tylko wniosek jaki się nasuwa po przestudiowaniu Waszych wypowiedzi
A czy tematem wąyku jest nauka?
Chociaż ja o niej wspominałam tui nie raz.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
No właśnie takie czasy. Wszystko wolno. Nietrzeba by włazić z kijami jakby smarkacze przestrzegali zasad a rodzice zwracali większą uuwagę na to jak i w czym ich pociechy maszerują do szkoły.
Tylko, że u nas w szkole nikt nie musiał użyć żadnych radykalnych środków ujarzmienia kogoś ^^
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:28   #523
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

przestańmy dokarmiać...hardcore barbiesbo ta dyskusja schodzi na denny poziom
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:28   #524
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No jestes. Jakiego rownego traktowania? A kto Ciebie nierowno traktuje? Jak na razie jestes objeta obowiazkiem szkolnym i w szkole ktora wybralas jest taki a nie inny statut, ktory Ciebie obowiazuje.

Na szacunek to trzeba zasluzyc - takie same gadanie jak z prawami uczniow/dzieci - pamietanie tylko o prawach i szacunku w stosunku do nich, a zapominanie o obowiazkach i szanowaniu innych. Jakby nie patrzec, materialem na partnerstwo to to nie jest, wiec trzeba wprowadzic odgorne zasady.

Nie uwazam za konfabulacje, tylko to byla konfabulacja. A co i gdzie robie, to juz moja sprawa.
Zapominasz, ze gdy wybierala szkole, statut byl inny.

To, ze Ty za konfabulacje uwazasz, to nie znaczy, ze nia to jest. Sam mowiles, za czyjas percepcje nikt inny nie odpowiada, a wiec za Twoja nikt odpowiadal nie bedzie. Twoje odczucia sa Twoimi, ale nie powinienes pisac, ze jakas czesc Jej wypowiedzi jest tym czy innym, a jedynie okreslic, czym jest wg / Ciebie, a wiec za co Ty ja uwazasz.

Skoro co i gdzie Ty robisz to Twoja sprawa, dleczego co i gdzie Ona robi nie jest Jej sprawa?
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:28   #525
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
No patrz jak mi przykro, ale jakoś nie ja wybrałam sobie szkoły, gdyż takiej możliwośći nie miałam! Setny raz powtarzam, że mieszkam na wsi, a Ty widocznie jesteś typowym mieszczuszkiem nie mającym pojęcia o życiu "pozamiastowym", albo nie doczytałeś... na wsi jest zazwyczaj jedno gimazjum
Szanuję Twoje zdanie i opinię, bo masz do niej prawo, tym bardziej, że jesteś osobą starszą ode mnie. A to, że się ze mną nie zgadzasz to już inna broszka.
To nie pozostaje Ci nic innego jak zaakceptowac te zasady, albo probowac je zmienic za posrednictwem samorzadu uczniowskiego. Jesli czytalas, to wiele osob sie wypowiadalo, ze u nich obowiazuja podobne zasady w szkole.

Suma sumarum, to tylko ciuchy i makijaz, naprawde jest o co rozdzierac szaty? Bez jaj, przeciez:

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nietolerancję. Zaślepienie
Czy nie uważacie/uważasz, że uderzasz w zbyt wysokie tony? to tylko ciuchy. Ja rozumiem, że dla kogos moga być całym życiem, całą osobowością i całym "ja". Ale to nadal pozostają tylko ciuchy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:29   #526
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
Jestem cierpliwa, kolejny raz się powtarzam- wieś, dość daleko miasta, nie mam możliwości zmiany szkoły.
A ja nadal uważam, że istnieją bursy szkolne, internaty, stancje...

Bo jak walczyć o sprawiedliwość, o respektowanie własnych przekonań - to do końca, z możliwością przyjęcia na klatę innych niedogodności (np. dojazdów)

Walczyć mądrze, nie wymachiwać szabelką
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:30   #527
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nietolerancję. Zaślepienie
Czy nie uważacie/uważasz, że uderzasz w zbyt wysokie tony? to tylko ciuchy. Ja rozumiem, że dla kogos moga być całym życiem, całą osobowością i całym "ja". Ale to nadal pozostają tylko ciuchy.



No cóż. Indyjskie spódnice które nosiłaś to chyba do ziemi były? I co, podobno nie zaszkodziło ci to na inteligencje i cnotę?



O to chodzi. To jest ten ból nieistnienia



To nie o len chodzi
Zaprzeczasz sama sobie - uważasz, ze strój ma coś do inteligencji - ja, ze nie i obojętnie jaki styl preferuję - nie ma to znaczenie dla mojej inteligencji, wazne że ten styl jest mój, własny
Tez nie wiem po co ta afera z ciuchami? No, ale jak widać dla dyrekcji niektórych szkół to zamiennik realnych problemów
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:31   #528
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

od tego są rodzice... raz się pomalowałam do szkoły drugi raz trzeci. Matka prosiła żebym tego nie robiła bo od tego nie będę mądrzejsza no to za czwartym poczułam ciężką rękę. A dzisiaj rodzice w takich sytuacjach sobie odpuszczają

Pewne rzeczy wpaja się od dziecka . Jak si ę dużo z dzieckiem rozmawia i wpaja mu zasady, granice rozsądku dobrego smaku i daje przy tym zrozumienie dla błędów i masę miłości to nie łajdaczenia w kibelku, picia w parkach przez dzieciaki, pyskówek i wszelkich innych spossobów na bycie zauważonym. Takie dziecko wie, że nie musi robić z siebie debila by zaistnieć i pokazać swoją indywidualność, Wszystko to wychowanie.
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:33   #529
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
No właśnie takie czasy. Wszystko wolno. Nietrzeba by włazić z kijami jakby smarkacze przestrzegali zasad a rodzice zwracali większą uuwagę na to jak i w czym ich pociechy maszerują do szkoły.
Nie ma to jak zmasakrować troche dziecko czy upokorzyc dla zasady W koncu musi wiedzieć, gdzie jego miejsce, no nie?

Czytajac wizaż często naprawde sie zastanawiam skad tacy ludzie sie biorą...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:33   #530
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moment,moment,ja cię nie obrazam.
przeciez tak się same nazywacie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=284253
mocne,twarde,gorace...

jesli uwazasz to za obraźliwe wciśnij ZłY POST

ja udzielałam się w grzesznicach,a dziś o moherowym wątku-nawróciłam sie

mów do mnie moher.
sluchasz radia mryja? jestes za Rydzykiem? obilo mi sie o uszy ze nie. mocher- njczesciej sie tak nazywa stare babki ktore wlanie sluchaja tego radia i uwielbiaja tego ksiedza i jego poglady.
Slowo barbie sie kojarz jak sie kajarzy a jednak nie mam tipsow, nie chodze cala na rozowo, nie nosze biualych kozaczkow, nie mam blond wlosow, nie chodze nalogowo do solarium(bylam tylko przed studniowka), nie chodze w miniowkach na 10 cm, nie mam kilo tapety na buzi.

i nie mowie na ciebie mochre bo udzielasz sie w takim watku
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:33   #531
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
ja to samo moge powiedziec o tobie czytajac twoje posty. stereotypy to stereotypy zawsze sa i beda ale nie kazdy jest taki jak stereotyp.

nie, nie pozwole bo znam granice. ale tez nie bede zabraniala jej wymalowania sobie rzes albo nalozenia jakiegos blyszszcyku bezbarwnego np. albo tym bardziej noszenia kolczykow.
Ok jestem w stanie zrozumieć pomalowane rzęsy i usta bezbarwnym błyszczykiem,ale to tylko tyle. No,ale prawda jest taka,że niektóre panieneczki nie znają/nie mają umiaru.



Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Żałosne jest to, co piszesz Aż tak Cie życie boli? A moja córka bedzie nosiła co chce, a co jej się bedzie podobać nie mam pojecia Kiedy bedzie gotowa na seks - też nie wiem, to kwestia indywidualna

ps. Sprawdź sobie co znaczy słowo "stereotyp" w słowniku, moze naprawde wtedy zrozumiesz o co chodzi w stereotypowym postrzeganiu ludzi
Raczej,żałosne a zarazem śmieszne jest co Ty piszesz.Nie,mnie to nie boli,bo niedaleko pada jablko od jabłoni.
A za rade podziekuje nie skorzystam.



Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Tak zażarcie walczycie o tę odrobinę tuszu, błyszczyka, kawałek tipsa czy blond.

Pytanie tylko czemu tyle o tym mówicie???????????? Bo stawiacie to na pierwszym miejcu. Nie dziwcie się kpinie i drwinom. BTW przeczytałam calusieński wąteczek i na paluszkach dwóch rączek mogę przeczytać posty w których którakolwiek z Was mówi o nauce :P. Więc nie ma chyba sensu spierać się o szkołe z osobami które raczej sporadycznie o niej myślą

To nie jest złośliwość!!!!! Tylko wniosek jaki się nasuwa po przestudiowaniu Waszych wypowiedzi
Słuszna uwaga.



Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
No właśnie takie czasy. Wszystko wolno. Nietrzeba by włazić z kijami jakby smarkacze przestrzegali zasad a rodzice zwracali większą uuwagę na to jak i w czym ich pociechy maszerują do szkoły.
Chyba powinno/a powrócić kara linijką po łapach.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:34   #532
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To nie pozostaje Ci nic innego jak zaakceptowac te zasady, albo probowac je zmienic za posrednictwem samorzadu uczniowskiego. Jesli czytalas, to wiele osob sie wypowiadalo, ze u nich obowiazuja podobne zasady w szkole.

Suma sumarum, to tylko ciuchy i makijaz, naprawde jest o co rozdzierac szaty? Bez jaj, przeciez:
Masz naprawdę duużo racji.
Ja myślę, że takie zasady są dobre, bo są. Tylko jak widać nie u nas w szkole! Jeżeli ja koleżance zwracam uwagę, że przesadziła z odzwyką do nauczyciela, bądź makijażem, a ona chce się na mnie rzucić! No przepraszam, ale też mam swoje zdanie na temat dzisiejszej młodzieży, negatywne, mimo, ze sama jeszcze do tej grupy wiekowej należę.
Dzisiejsza młodzież, co akurat widać w mojej szkole bardzo wyraźnie lubi się podporządkowywać "elitce szkolnej", czyli tym, którzy mają gdzieś zasady, "wali ich nauka", a jeśli ktoś się takiej "elitce" sprzeciwi, to biada mu!
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:35   #533
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Bic za to ,ze 14letnia dziewczyna pomalowala sobie rzesy do skzoly? czy przejechala blyszczykiem usta ??? matko ... ja to powinnam byc juz maltretowana...
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:35   #534
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Zapominasz, ze gdy wybierala szkole, statut byl inny.

To, ze Ty za konfabulacje uwazasz, to nie znaczy, ze nia to jest. Sam mowiles, za czyjas percepcje nikt inny nie odpowiada, a wiec za Twoja nikt odpowiadal nie bedzie. Twoje odczucia sa Twoimi, ale nie powinienes pisac, ze jakas czesc Jej wypowiedzi jest tym czy innym, a jedynie okreslic, czym jest wg / Ciebie, a wiec za co Ty ja uwazasz.

Skoro co i gdzie Ty robisz to Twoja sprawa, dleczego co i gdzie Ona robi nie jest Jej sprawa?
Taaa, pewnie to moja percepcja ze autorka tematu pisze:

Cytat:
Ooo właśnie "dziećmi z gimnazjum", szkoda, że nie dodałeś: takimi, co nic nie wiedzą, nie moga mieć własnego zdania i są za głupi do życia. W takim razie może wszystkich nas trzeba powybijać?? Powtarzam się, ale najwyraźniej muszę: jeżeli Tobie się jeszcze nic nie stało z powodu tego, że chodzisz po ulicy, a po niej nie raz jeżdżą piraci drogowi, to może nie powinienieś wychodzić z domu, bo pomimo to, że narazie Ci się nic nie stało, to stać się może w każdej chwili??
Pewnie to sobie wymyslilem

Jak tam Ci idzie szukanie materialow dla mnie nt. tego co sie dzieje w wiekszosci polskich szkol i jak to statuty sa nie przestrzegane? Znalazlas juz czas? Bo mam wrazenie, ze go pewnie w ogole "nie znajdziesz" - zapewne tez wina moje percepcji
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:38   #535
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
przestańmy dokarmiać...hardcore barbiesbo ta dyskusja schodzi na denny poziom
Co racja,to racja.



Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
sluchasz radia mryja? jestes za Rydzykiem? obilo mi sie o uszy ze nie. mocher- njczesciej sie tak nazywa stare babki ktore wlanie sluchaja tego radia i uwielbiaja tego ksiedza i jego poglady.
Slowo barbie sie kojarz jak sie kajarzy a jednak nie mam tipsow, nie chodze cala na rozowo, nie nosze biualych kozaczkow, nie mam blond wlosow, nie chodze nalogowo do solarium(bylam tylko przed studniowka), nie chodze w miniowkach na 10 cm, nie mam kilo tapety na buzi.

i nie mowie na ciebie mochre bo udzielasz sie w takim watku
E,to ty chyba żadną Barbie nie jesteś.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:39   #536
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
sluchasz radia mryja? jestes za Rydzykiem? obilo mi sie o uszy ze nie. mocher- njczesciej sie tak nazywa stare babki ktore wlanie sluchaja tego radia i uwielbiaja tego ksiedza i jego poglady.
Slowo barbie sie kojarz jak sie kajarzy a jednak nie mam tipsow, nie chodze cala na rozowo, nie nosze biualych kozaczkow, nie mam blond wlosow, nie chodze nalogowo do solarium(bylam tylko przed studniowka), nie chodze w miniowkach na 10 cm, nie mam kilo tapety na buzi.

i nie mowie na ciebie mochre bo udzielasz sie w takim watku
hmmm,moze go słucham?
możesz mnie tak nazywac,ja sie nie pogniewam.
mam sporo dystansu do siebie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:39   #537
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-03-05 o 16:40
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:40   #538
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Ok jestem w stanie zrozumieć pomalowane rzęsy i usta bezbarwnym błyszczykiem,ale to tylko tyle. No,ale prawda jest taka,że niektóre panieneczki nie znają/nie mają umiaru.
mi wlasnie chodzi wylacznie o takie cos. tez nie pochwalam dziewczyn ktore odrazu w 1 kalsie gimnazjum chodza w minowkach ze im du** widac czy maluja sie jak babki z pod latarni. Ale zeby w 3 klasie gimnazjum sobie rzes nie pomalowac, kolczykow nie zalozy albo krotkich albo tym bardziej krotkich spodenek dla mnie glupota.
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:41   #539
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Przykre jest to, że grupa zawsze rządziła i będzie rządzić, a jednostki się nie liczą. Ludzie którzy mają tylko powierzchowną styczność z młodzieżą, o wszytskich mają wyrobioną złą opinię. Widząc, rozmawiając z pożądnym nastolatkiem, są z góry nastawieni na NIE.
Tak samo z Polakami za granicą, o czym się przekonałam osobićie podczas poytu w Anglii, kiedy to z przechodziłam ulicą, mijałam Anglików, którzy wymśmiewali się z leżącego, pijanego żula, twierdząc, że to napewno Polak.
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:41   #540
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak zmasakrować troche dziecko czy upokorzyc dla zasady W koncu musi wiedzieć, gdzie jego miejsce, no nie?
Czytajac wizaż często naprawde sie zastanawiam skad tacy ludzie sie biorą...
Większość zaprzyjaźnionych wizażanek wię przez co przeszłam i jaka byłam na początku. Ja tylko napisałam, że dostałam od matki za makijaż i się nauczyłam a to było lata lata temu kiedy jeszcze kary cielesne były normalną rzeczą. Moja mama nie umiała mnie wychować (matka jest starsza ode mnie tylko o 16 lat) i wyobraź sobie, że dostawałam wp**ol nawet za nie umycie naczyń czy czwórkę ze sprawdzianu. Uwierz mi że jak bym znalazła kogoś teraz kto leje dziecko lub jak ty piszesz zmasakrował dziecko zabiłabym To, że napisałam w ten sposób nie znaczy że to popieram. Brzydzę się przemocą!!!

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość


Chyba powinno/a powrócić kara linijką po łapach.
Do sprawdzania czystoości uszu włosów i długości paznokci również bo jak widać na załączonym obrazku przydało by się
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.