...::: Być FIT ! :::... - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 10:12   #541
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

A o to Ci chodzilo, nie no to nie sa moje jedyne posilki, troche niezrozumiale to napisalam. Jem normalnie 5 posilkow na dzien a na obiad wtedy tez nie zjadlam tylko zupy. Jak zwykle nie moglam wytrzymac

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:15
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:23   #542
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
A o to Ci chodzilo, nie no to nie sa moje jedyne posilki, troche niezrozumiale to napisalam. Jem normalnie 5 posilkow na dzien a na obiad wtedy tez nie zjadlam tylko zupy. Jak zwykle nie moglam wytrzymac
bo sie przestraszylam ,ze to jedyne posilki ..jestes na redukcji tak???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:32   #543
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

tak jakby a co?
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:30   #544
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
tak jakby a co?
nie wiem czy sie nie mysle ale wydaje mi sie ,ze torszjke meczysz sie na tej diecie ,ze potrzebujesz wiecej ale boisz sie ,ze jak cos zjesz wiecej to sobie zaszkodzisz. Jesli sie mysle to sorrki ale tak wyczuwam .Jesli moge ci cos doradzic to proponuje ci troszke inny zewstaw posilkow np : sniadanie bulka grahamka na to ser bialy (moze byc pol tlusty lub chudy -takie plastry grube na to juz wedle uznania moze byc pomidoprek ,cebulka itd) ,rob sobie do tego zestawu herbate czerwona i np biala . Czerwona wspomaga przemiane materii a biala jest swietnym antyoxydantem . Po jakis 2-ch godzinach zjedz sobie jakis zestaw owocow . Mozesz tez zjesc np jogurt z owocami platami .

Potem obiadek ja poroponuje ci np piers z kurczaka , indyka ,filet z ryby do tego kasze moze byc tatercza ,gryczana lub np ryz brazowy oraz zestaw suriwek . Po 2-3 godzinkach jaks przekaska moga byc znowu owce lub np orzechy , nie zapominaj o podwieczorku oraz kolacji najlepiej bialkowej z mala iloscia weglowodanow mozesz je zupelnie odstawic pod wieczor.

Jesli trnujesz cos to jeszcze wprowadz posilki przed i po treningowe

Ja trzy razy dziennie pije czerwona jherbate i biala bardzo pozytywnie dzialaja na roganizm
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:55   #545
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Dzieki wielkie Aaliyah1981. W sumie to nie meczylam sie za bardzo na tej diecie ale dzieki za sporo dobrych rad szczegolnie o tej herbacie Na pewno skorzystam. Dzis na sniadanie zjadlam museli z jogurtem+ srednie jablko+ zielona herbata, na 2 sniadanie dwie kanapki z szynka i bialym chlebem. No co ja poradze ze nie bylo ciemnego?? Ale nie lubie jesc np. kanapek z maslem i np. szynka lub jakimis serami. Wszyscy sie ze mnie smieja ale jak chocby troszeczke jest masla pod wedlinka to mnie mdli. Od dziecka tak mam. Jem sam chleb z szynka czy tam seremA jezeli np. posmaruje chleb maslem i zjem bez niczego tylko np. z pomidorkiem to jest ok. Nie wiem czemu tak mam xD A co proponujesz jesc przed cwiczeniami i po? Sory ale nie za bardzo sie znam
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:12   #546
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie Aaliyah1981. W sumie to nie meczylam sie za bardzo na tej diecie ale dzieki za sporo dobrych rad szczegolnie o tej herbacie Na pewno skorzystam. Dzis na sniadanie zjadlam museli z jogurtem+ srednie jablko+ zielona herbata, na 2 sniadanie dwie kanapki z szynka i bialym chlebem. No co ja poradze ze nie bylo ciemnego?? Ale nie lubie jesc np. kanapek z maslem i np. szynka lub jakimis serami. Wszyscy sie ze mnie smieja ale jak chocby troszeczke jest masla pod wedlinka to mnie mdli. Od dziecka tak mam. Jem sam chleb z szynka czy tam seremA jezeli np. posmaruje chleb maslem i zjem bez niczego tylko np. z pomidorkiem to jest ok. Nie wiem czemu tak mam xD A co proponujesz jesc przed cwiczeniami i po? Sory ale nie za bardzo sie znam


wiesz ja tez zrezygowalam z maselka .Wogole musze ci powiedziec, ze bialkowe posilki wspomagaja odchudzanie dlatego kladz na nie nacisk .Co przed treningiem np np placuszki owsiane lub np tunczyk do tego np makaron razowy (taki ciemny) lub kasza tatercza ryz brazowy . po treningu moze byc np piers z kurczaka , indyka ,ryba ,jesli lubisz owoce moza to moze np krewetki maja nawet wiecej bialka niz kurczak (nie boj sie tego ,organizm po wisilku ma wieksze zapotrzebowanie ) . Musze ci powiedziec ,ze na poczatku nie widzialam efektow az nagle okazalo sie ,ze waga zaczela tak spadac ,ze musze teraz naprawde duzo jesc bo organizm potrzebuje wiecej i wiecej
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:51   #547
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

A wiec kiedy zobaczylas efekty? Rzeczywiscie dobrze masz ze ci sie tak metabolizm przyspieszyl zazdroszcze A opisz dokladniej ta swoja diete. Bo ja narazie 3 dzien na diecie. I wcale nie jestem glodna chociaz sobie podliczylam mnie wiecej kcal i wyszlo ze narazie zjadlam 650 z kawaleczkiem, wiec jeszcze obiad, powieczorek, kolacja i spokojnie do 1200-1300kcal wyciagne. Ajj jeszcze katar mnie dopadl ale jestem juz praktycznie po cwiczeniach zostalo mi tylko a6w i hula-hop ale to najbardziej lubie

Wie ktoś może ile kalorii może mieć serek topiony? Ten taki trójkącik

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-01-28 o 12:22
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 20:23   #548
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

a co tu tak cicho?

dziewczyny jestem po sesji cieszę się niesłychanie a z tych stresow schudłam prawie 1 kg w ciągu 2 dni mam nadzieje ze nie wróci on tak szybko jak szybko sobie poszedł no więc oficjalnie po wczorajszym ważeniu ważę 56,4 kg przy wzroście 167 cm, póki co dążę do 56 kg to taka moja waga przygraniczna :P następnym celem jest 55 kg a jak już to osiągnę to po prostu mi wszystko jedno, bede dalej sie tak samo odzywiac i cwiczyc i jezeli bede dalej chdunac to super a jezeli nie to nie bede plakac
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 22:20   #549
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho?

dziewczyny jestem po sesji cieszę się niesłychanie a z tych stresow schudłam prawie 1 kg w ciągu 2 dni mam nadzieje ze nie wróci on tak szybko jak szybko sobie poszedł no więc oficjalnie po wczorajszym ważeniu ważę 56,4 kg przy wzroście 167 cm, póki co dążę do 56 kg to taka moja waga przygraniczna :P następnym celem jest 55 kg a jak już to osiągnę to po prostu mi wszystko jedno, bede dalej sie tak samo odzywiac i cwiczyc i jezeli bede dalej chdunac to super a jezeli nie to nie bede plakac
Gratulacje ze zdanej sesji
za dalszą dietę i ćwiczenia.
Ja właśnie wypiłam piwko i idę spać
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 19:04   #550
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Wlasnie co tu tak cicho?? Mi jak narazie dobrze idzie, codziennie cwicze, zdrowo jem, juz jutro minie tydzien jak jestem na diecie, wiec w poniedzialek sie zwaze Mam nadzieje ze chocby 1 kg mi ubylo, oby A nawet jezeli nie to trudno dalej bede cwiczyc i zdrowo odzywiac. W ogole to polubilam taki tryb zycia, chociaz tak krotko tak sie odzywiam i wgl, ale o wiele lepiej sie czuje i chce mi sie cwiczyc i ogolnie ruszac sie. Mam nadzieje ze nie wpadne w jakiegos dola i nie rzuce sie na slodycze z byle powodu Jutro pojezdze z pol godzinki na rowerku stacjonarnym i w pon wazenie, nie moge sie juz doczekac! xDD
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:43   #551
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Co tu tak ucichlo? Gdzie wszyscy sa?
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 12:21   #552
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Co tu tak ucichlo? Gdzie wszyscy sa?
moze poszli cwiczyc ) a ja od wczoraj zajadam sie slodyczami ale w wekendzik soie pozwalam na wiecej , dzis juz jestem po cwiczeniach teraz leniuchuja
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:20   #553
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

dziewczyny ratuuuuuuuuuuuunkuuuuuuuu uuuuuuu

przyjechalam do domu na przerwe miedzeysemestralną i kurcze mam zamiar sie trzymac, jutro ide na basen i chce wykupic karnet nie nieograniczona ilosc wejsc, zeby nie zaniedbac cwiczen, no a porzadnej silowni brak w mojej mieścinie, wiec zostaje tylko basen albo bieganie na -15 wybieram basen poza tym to bedzie miła odmiana po codziennym bieganiu na bieżni, aleeee..................

najgorsze jest to że moj tata kupil dzisiaj chyba 6 rodzajow orzeszkow i to duuuuuuuże paki no i słodycze o ile ze słodyczy ruszyłam tylko 3 kostki gorzkiej czekolady to od orzeszków mnie nie można oderwać a to kaloryczne i też nie bardzo w takiej ilości jaką pochłaniam, co robić?
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:48   #554
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Orzechy to nic zlego, wrecz dobrze jest je jesc bedac na redukcji
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:06   #555
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
dziewczyny ratuuuuuuuuuuuunkuuuuuuuu uuuuuuu

przyjechalam do domu na przerwe miedzeysemestralną i kurcze mam zamiar sie trzymac, jutro ide na basen i chce wykupic karnet nie nieograniczona ilosc wejsc, zeby nie zaniedbac cwiczen, no a porzadnej silowni brak w mojej mieścinie, wiec zostaje tylko basen albo bieganie na -15 wybieram basen poza tym to bedzie miła odmiana po codziennym bieganiu na bieżni, aleeee..................

najgorsze jest to że moj tata kupil dzisiaj chyba 6 rodzajow orzeszkow i to duuuuuuuże paki no i słodycze o ile ze słodyczy ruszyłam tylko 3 kostki gorzkiej czekolady to od orzeszków mnie nie można oderwać a to kaloryczne i też nie bardzo w takiej ilości jaką pochłaniam, co robić?


dokladnie tak jak pisze megginia orzechy sa bardzo zdrowe omega 3 sie klania ,ktore wspaniale miedzy innymi dziala na stan skory ,wiedz mozesz jesc smialo sa kaloryczne ale zawsze zdrowsze niz slodycze

super ,ze wykupilas karnet na basen ja tez jak go mialam to codzilam 5 razy w tygodniu zobaczysz jak ladnie podkrecisz metabolizm i bedziesz mogla jesc nawet slodycze mnie tak waga spada ,ze nawet slodycze wcinam choc staram sie jednak ograniczac na rzecz owocow
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:12
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 20:10   #556
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

A wiec skoro waga ci tak spada to ile teraz wazysz?
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:01   #557
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
A wiec skoro waga ci tak spada to ile teraz wazysz?
58 kg wiec naprawde waga bardzo spadla bo wazylam ok 64-5 tak mi sie przytylo w uk
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:14   #558
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja zaraz biegne sie zwazyc bo nie moge juz wytrzymac Tydzien na diecie to naprawde moj rekord! Jestem juz po sniadanku, dzis przejde sie na hale gimnastyczna do sql bo w ferie otwarta, wiec sobie polatam za pilka troche.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Zwazylam sie, waga pokazuje 49 kg! Jupi 1,5 kg w dol Bo nie wazylam cale 51 tylko 50,5kg, ale tak napisalam zeby sie bardziej zmotywowac ;p Jeszcze dwa tygodnie i bedzie super, chociaz watpie zeby waga spadala caly czas w tym samym tepie, ale dzieki temu spadkowi wagi sie zmotywowalam ze hej! xD Teraz skoro w ciagu tygodnia spadlo 1,5kg to moim zdaniem troche za szybko, czyli moge sobie na troche wiecej pozwolic, zeby potem jojo nie bylo. Nie spieszy mi sie wiec nawet pol kg na tydzien bedzie spoko;p Ide poszukac jakichs zdjec mnie motywujacych i wrzuce Buziaki

Znalazlam cos takiego. Oj motywuja mnie do cwiczen, motyuja, dobra lece na hale ale pozniej do Was wpadne Papa

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-02-01 o 08:25
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:02   #559
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Ja zaraz biegne sie zwazyc bo nie moge juz wytrzymac Tydzien na diecie to naprawde moj rekord! Jestem juz po sniadanku, dzis przejde sie na hale gimnastyczna do sql bo w ferie otwarta, wiec sobie polatam za pilka troche.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Zwazylam sie, waga pokazuje 49 kg! Jupi 1,5 kg w dol Bo nie wazylam cale 51 tylko 50,5kg, ale tak napisalam zeby sie bardziej zmotywowac ;p Jeszcze dwa tygodnie i bedzie super, chociaz watpie zeby waga spadala caly czas w tym samym tepie, ale dzieki temu spadkowi wagi sie zmotywowalam ze hej! xD Teraz skoro w ciagu tygodnia spadlo 1,5kg to moim zdaniem troche za szybko, czyli moge sobie na troche wiecej pozwolic, zeby potem jojo nie bylo. Nie spieszy mi sie wiec nawet pol kg na tydzien bedzie spoko;p Ide poszukac jakichs zdjec mnie motywujacych i wrzuce Buziaki

Znalazlam cos takiego. Oj motywuja mnie do cwiczen, motyuja, dobra lece na hale ale pozniej do Was wpadne Papa
Bardzo prawdopodobne jest, że to co Ci teraz zleciało to tylko woda. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że jesteś dopiero tydzień na diecie.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 16:37   #560
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne jest, że to co Ci teraz zleciało to tylko woda. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że jesteś dopiero tydzień na diecie.
No mozliwe ze w pewnym stopniu to woda, ale coz..to nic jakis tam procent z tego to na pewno tluszczyk. A wody wypijalam bardzo duzo - okolo 1-1,5l+ jakies 2 szklanki herbaty dziennie+ czasami jakis kubus czy cos. Tylko do kibelka latam co chwile xDD Ale musze troche wiecej jesc bo 1,5 kg ( w tym woda) na tydzien to dosyc sporo...zaraz lece zjesc kolacyjke i ide cwiczyc.
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:59   #561
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne jest, że to co Ci teraz zleciało to tylko woda. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że jesteś dopiero tydzień na diecie.
Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
No mozliwe ze w pewnym stopniu to woda, ale coz..to nic jakis tam procent z tego to na pewno tluszczyk. A wody wypijalam bardzo duzo - okolo 1-1,5l+ jakies 2 szklanki herbaty dziennie+ czasami jakis kubus czy cos. Tylko do kibelka latam co chwile xDD Ale musze troche wiecej jesc bo 1,5 kg ( w tym woda) na tydzien to dosyc sporo...zaraz lece zjesc kolacyjke i ide cwiczyc.
Jak Sylwus pisze - szczegolnie na poczatku wiekszosc spadku wagi to woda:

Cytat:
Etapy zrzucania wagi:
Cytat:

Często po pierwszych dnia odchudzania jesteśmy zachwyceni efektami, nie zdając sobie sprawy, że pozbywamy się zapasów wody, a nie tłuszczu. O spalaniu tłuszczu możemy mówić dopiero po 11 dniach diety. A tak wygląda rozkład spalania:

Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu
Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu
Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu
Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu

Do zrzucenia wagi potrzeba więc wytrwałości i konsekwencji.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196020

Nie ma sobie co zaprzatac tym glowy niewiadomo ile, wazne, zeby dobrac wlasciwe cwiczenia, diete i dazyc do celu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:12   #562
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja lubię te poniedziałkowe ćwiczenia bo tak mnie nastrajają pozytywnie na cały tydzień i powera mi dają

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Zwazylam sie, waga pokazuje 49 kg! Jupi 1,5 kg w dol Bo nie wazylam cale 51 tylko 50,5kg, ale tak napisalam zeby sie bardziej zmotywowac ;p Jeszcze dwa tygodnie i bedzie super, chociaz watpie zeby waga spadala caly czas w tym samym tepie, ale dzieki temu spadkowi wagi sie zmotywowalam ze hej! xD Teraz skoro w ciagu tygodnia spadlo 1,5kg to moim zdaniem troche za szybko, czyli moge sobie na troche wiecej pozwolic, zeby potem jojo nie bylo. Nie spieszy mi sie wiec nawet pol kg na tydzien bedzie spoko;p Ide poszukac jakichs zdjec mnie motywujacych i wrzuce Buziaki
Woda czy nie - gratuluję . To na pewno motywuje do dalszej walki
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:23   #563
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No rzeczywiscie motywuja. A czy podczas a6w mozna zrobic sobie raz w tygodniu dzien przerwy czy lepiej nie? Bo slyszalam ze trzeba codziennie robic bo jak sie przerwie to trzeba od nowa zaczynac

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-02-01 o 20:24
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:26   #564
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

ja utrate wagi dopiero zauwazylam po ok 3 miesiacach intensywnych cwiczen spodnie to doslownie o kilka numerow za luzne sie zrobily (wrocilam do wagi z okresu liceum i studiow , mysle ,ze po tygodniu to raczej tak jak pisza osoby wuzej o utracie tluszczyku raczej nie ma mowy .

Ale wazna jest motywacja cwicz , zdorwo sie ozdywiaj i za jakis czas napewno zobaczysz wyniki .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:33   #565
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
No rzeczywiscie motywuja. A czy podczas a6w mozna zrobic sobie raz w tygodniu dzien przerwy czy lepiej nie? Bo slyszalam ze trzeba codziennie robic bo jak sie przerwie to trzeba od nowa zaczynac
Abstrahujac juz od (bez)sensownosci uzywania A6W przy odchudzaniu - nie, nie mozna, nalezy 42dni pod rzad. Co jest zapewne powodem wiekszosci upadkow jesli chodzi o ten program.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:01   #566
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja utrate wagi dopiero zauwazylam po ok 3 miesiacach intensywnych cwiczen spodnie to doslownie o kilka numerow za luzne sie zrobily (wrocilam do wagi z okresu liceum i studiow , mysle ,ze po tygodniu to raczej tak jak pisza osoby wuzej o utracie tluszczyku raczej nie ma mowy .

Ale wazna jest motywacja cwicz , zdorwo sie ozdywiaj i za jakis czas napewno zobaczysz wyniki .
A to może wrzucisz jakieś fotki, pochwal się
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Abstrahujac juz od (bez)sensownosci uzywania A6W przy odchudzaniu - nie, nie mozna, nalezy 42dni pod rzad. Co jest zapewne powodem wiekszosci upadkow jesli chodzi o ten program.
Wyrak, Ciebie pytam jako wielkiego znawcę :brzyda l: a co się stanie jak zrobi się jeden dzień przerwy, tzn jakie będą tego konsekwencje?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:30   #567
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A to może wrzucisz jakieś fotki, pochwal się

Wyrak, Ciebie pytam jako wielkiego znawcę :brzyda l: a co się stanie jak zrobi się jeden dzień przerwy, tzn jakie będą tego konsekwencje?
no wiesz Sylwus juz tyle fotek wstawilam w zeszlym miesiacu troche sie wstydze na tym watku
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:45   #568
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A to może wrzucisz jakieś fotki, pochwal się

Wyrak, Ciebie pytam jako wielkiego znawcę :brzyda l: a co się stanie jak zrobi się jeden dzień przerwy, tzn jakie będą tego konsekwencje?
Niebo spadnie na glowe

Nie powinno sie robic jednego dnia przerwy, ale jak juz sie komus zdarzy, to trudno.
Natomiast robienie jednego dnia przerwy co tydzien jest bez sensu - bo po co w ogole wtedy A6W robic?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:57   #569
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no wiesz Sylwus juz tyle fotek wstawilam w zeszlym miesiacu troche sie wstydze na tym watku
tak? kurcze jakoś nie potrafię skojarzyć możesz dać jakieś namiary?
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Niebo spadnie na glowe

Nie powinno sie robic jednego dnia przerwy, ale jak juz sie komus zdarzy, to trudno.
Natomiast robienie jednego dnia przerwy co tydzien jest bez sensu - bo po co w ogole wtedy A6W robic?
Ale chodzi mi jakie będą tego konsekwencje jak się bedzie robić przerwy - gorsze efekty?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:17   #570
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
tak? kurcze jakoś nie potrafię skojarzyć możesz dać jakieś namiary?

Ale chodzi mi jakie będą tego konsekwencje jak się bedzie robić przerwy - gorsze efekty?
Sylwus no prosze cie na watku brzuchy ,pupy i nogi choc musze znowu zrobic nowe fotki bo figura caly czas sie zmienia )
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:22
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.