Maturzystki 2008 . . . - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 19:19   #541
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak: na próbną zdeklaruje podstawę, ale będę się cały czas przygotowywać do rozszerzenia. Próbne rozszerzenie zrobię sobie w domu i zobaczę co umiem a co muszę nadrobić. Jeśli chce iść na dzienne studia na dobra uczelnię no to niestety muszę zdawać rozszerzenie... Jak każdy...



Ja też teraz czytam lekkie, niepotrzebne książki. W końcu mam na to czas! Tęskniłam za takimi książkami.

HulaGirl, kasia89 - chodzicie do klas matematycznych?
Ja niestety nie. Bardzo żałuję, że nie wybrałam takiego profilu.



Ja od połowy 2 klasy chodzę na matematykę. Na angielski też chodzę do szkoły językowej, więc to nie korki. Aczkolwiek od nowego roku już nie będę chodzić, ponieważ nie czuję abym dużo więcej umiała, a jest to drogie więc wolę te pieniądze przeznaczyć na więcej godzin korków matmy. Do angielskiego jakoś się sama przygotuję.
U mnie w klasie korki do matury zaczęły może z 4 osoby. Ale wiem, że od 3 klasy WSZYSCY mają taki zamiar. Swoją drogą jakie to dziwne, że szkoła nie potrafi nas dobrze przygotować do matury i każdy musi na korki chodzić. Chore to jest moim zdaniem...

Ja chodzę do klasy matematycznej i tak jak Ty musze zdawać rozszrzenie żeby się dostać na dobrą uczelnie (Politechnika, Akademia Ekonomiczna)

u mnie ludzie chodzą na korki z polskiego ale to dlatego, że mam beznadzejnego nauczyciela;/ Ja chyba będe chodzić na korki z matmy ale to jeszcze niejest pewne
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:24   #542
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
ja korzystam z książki której autorem jest pan o nazwisku Kiełbasa są 2 części tej książki, tytuł to coś w stylu: zadania do matury czy coś takiego
Spotkałam się z samymi dobrymii opiniami o tej książce
Ja też właśnie słyszałam o tych książkach, i chyba w nie zainwestuję

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość

Ja też teraz czytam lekkie, niepotrzebne książki. W końcu mam na to czas! Tęskniłam za takimi książkami.
Cieszę się, że nie jestem sama

Cytat:
HulaGirl, kasia89 - chodzicie do klas matematycznych?
Ja niestety nie. Bardzo żałuję, że nie wybrałam takiego profilu.
Chodzę do matematycznej klasy W przyszłym roku będę nadal chodzić na korki z matmy, i jeśli zdecyduję się na rozszerzony angielski, to chciałbym też na korki. Ale zobaczymy co z tego będzie
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:28   #543
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
to największa głupota, że piszemy jednak jeden poziom ;/ oddałabym wszystko za pisanie 2
to juz jest pewne i ustalone ze nie piszmy dwoch poziomow?

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
HulaGirl, kasia89 - chodzicie do klas matematycznych?
Ja niestety nie. Bardzo żałuję, że nie wybrałam takiego profilu.
tez chodze do klasy matematycznej i ja zaluje ze poszlam na ten profil, tak jak 2/3 klasy znalazlo sie na tym profilu przypadkowo i malo osob pisze mature z matmy.. ja rowniez nie.

a co do korkow, to na pewno bede chodzila na biologie( bo niedawno sie dowiedzialam ze na psychologie potrzebna mi biologia rozszerzona) z anglika moze pod koniec powtorzyc gramatyke.

a bedziecie chodzic na korki z polskiego z prezentacja?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:34   #544
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Ja chodzę do klasy matematycznej i tak jak Ty musze zdawać rozszrzenie żeby się dostać na dobrą uczelnie (Politechnika, Akademia Ekonomiczna)
Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Chodzę do matematycznej klasy W przyszłym roku będę nadal chodzić na korki z matmy, i jeśli zdecyduję się na rozszerzony angielski, to chciałbym też na korki. Ale zobaczymy co z tego będzie
Eee, to dziewczyny na pewno nie macie się czym martwić jak chodzicie do matematycznych klas. Ja może nie powinnam narzekać, bo mam świetną panią profesor,która dobrze tłumacze i stara się nam wcisnąć na lekcjach jak najwięcej rozszerzenia. Ale nie może zbytnio szaleć bo klasa sobie nie poradzi.
Na pewno jesteście lepiej przygotowane ode mnie.

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość

a bedziecie chodzic na korki z polskiego z prezentacja?
Hm, w sumie nie zastanawiałam się nad tym. Myślę, że sama sobie poradzę jakoś. A jak nie no to pójdę parę razy na korki po cenne rady.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:37   #545
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
to juz jest pewne i ustalone ze nie piszmy dwoch poziomow?



tez chodze do klasy matematycznej i ja zaluje ze poszlam na ten profil, tak jak 2/3 klasy znalazlo sie na tym profilu przypadkowo i malo osob pisze mature z matmy.. ja rowniez nie.

a co do korkow, to na pewno bede chodzila na biologie( bo niedawno sie dowiedzialam ze na psychologie potrzebna mi biologia rozszerzona) z anglika moze pod koniec powtorzyc gramatyke.

a bedziecie chodzic na korki z polskiego z prezentacja?

moja chrzestna jest polonistką i do tego metodykiem co prawda mieszka w innym mieście ale mam zamiar wysłać do niej moją prezentację mailem i ona mi sprawdzi i poprawi i odeśle, ale to sobie wymyśliłam
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:40   #546
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

.

Edytowane przez i_n_e_s
Czas edycji: 2007-08-19 o 18:27
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:50   #547
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

i_n_e_s czyżbyś chciała iść na SGH bo zestaw przedmiotów by na to wskazywał, bo tam są potrzebne 2 języki obce???
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 19:54   #548
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Co do korkow u mnie duzo osob chodzi na angielski. Jestem w klasie biol-chem-fiz-z biologii i chemii nikt nie chodzi na korki,a z fizyki chyba ktos chodzi ale nie jestem pewna.
Ja bym chetnie na dodatkowa biologie chodzila, ale w sumie nie wiem czy jest sens, czy nie wystarczy mi samej sie jej nauczyc.
Super_karo co do ksiazek to ja narazie ucze sie z podrecznikow operona, mam jak juz wczesniej wspomnialam zbior "maturalnie ze zdasz" ale nie jest najlepszy... Podlaczam sie wiec do Twojego pytania
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 20:00   #549
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
i_n_e_s czyżbyś chciała iść na SGH bo zestaw przedmiotów by na to wskazywał, bo tam są potrzebne 2 języki obce???
Chciałabym, a resztę kierunków gdzie będę składać już sobie do przedmiotów dopasuje.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 20:06   #550
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Ja zdaje praktycznie to samo co Ty, oprócz tego niemca.

chociaż ciągle się zastanawiam czy na 100% odrzucam SGH, niby wyczytałam ze można składac papiery jak się nie zdawało wszystkichtych przedmiotów na maturze no ale wiadomo wtedy że ma się mniejsze szanse
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:58   #551
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez super_karo
a bedziecie chodzic na korki z polskiego z prezentacja?

ale po co z prezentacją? przecież ona się liczy tzn. punktują ją tylko na studia na polonistykę chyba? A tak to, byle zdać a jak się ją przygotuje samemu to chyba nie ma opcji, żeby nie zdać?
Dla mnie kompletna strata pieniędzy

Cytat:
Napisane przez HulaGirl
ja korzystam z książki której autorem jest pan o nazwisku Kiełbasa
u nas też polecają Kiełbasę podobno dobry
ja się nie wypowiem na ten temat bo nienawidzę maty


Aha, na korki nie będę z niczego chodzić, nie widzę sensu, może w przypadku przedmiotów ścisłych jest sens, ale humanistycznych?
Strata pieniędzy, jak dla mnie oczywiście, moje subiektywne zdanie


Cytat:
Napisane przez super_karo
tez chodze do klasy matematycznej i ja zaluje ze poszlam na ten profil, tak jak 2/3 klasy znalazlo sie na tym profilu przypadkowo i malo osob pisze mature z matmy.. ja rowniez nie.
ja tak samo, ale u mnie jeszcze deklarują, że matmę piszą, ciekawe jak będzie po próbnej
__________________
koniec.


Edytowane przez ciekawa_świata
Czas edycji: 2007-07-11 o 15:49
ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 11:10   #552
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
ale po co z prezentacją? przecież ona się liczy tzn. punktują ją tylko na studia na polonistykę chyba?
Tak, ocena z prezentacji liczy się na polonistykę(przynajmniej na UŚ), więc będę musiała się naprawdę postarać.
A tak nawiasem to macie już dostęp do tematów w Waszych szkołach?
Ja tak, chyba nawet zdecydowałam się już na temat, który będę opracowywać.


A tak poza tym muszę przyznać, że bardziej boję się próbnej matury niż tej właściwej.
Słyszałam ,że próbna zawsze jest trudniejsza Zastanawiam się teraz, czy od razu na próbną brać rozszerzony polski czy lepiej na początek dać podstawę, a dopiero potem, w maju rozszerzony. Moze byłoby to lepsze rozwiązanie, bo jak mam napisać tą próbną słabo...eh, wakacje są, a ja nie mogę sobie miejsca znaleźć. Cały czas myślę o tej próbnej maturze...
__________________
[ori_pyc]168616[/ori_pyc]

***

n89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:23   #553
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Mi narazie nauka przeszkadza w wakacyjnym "odnajdywaniu siebie" wiec ani sie nie ucze ani nic nie robie:P a dni mijaja
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:24   #554
madzia815
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

To moze i ja sie do was dołącze.. Ja rowniez pisze mature w przyszłym roku.
A zdaje matematyke, j. polski i j. angielski.

Co do poziomów to raczej podstawowe z wszytskiego. Chciałam pisać matematyke rozszerzoną, ale jeśli jest matura tak jak w tym roku jednopoziomowa to raczej zrezygnuje..
n89 - ja również zastanawiam sie zeby próbną spr.na poziomie rozszerzonym.. ale ciągle sie jeszce zastanawiam.
Co do ksiązki z której sie przygotowuje to równiez korzystam z Kiełbasy
Miałam poswiecic wakacje, przynajmniej jeden miesiąc na rozwiązywanie tych zadan, ale kurcze jakos nie moge sie za to zabrac:/

Co do korków, to ja niestety musiałam skorzystać.. Chodze na angielski, ale nie dlatego ze jestem zielona, bo umiem angielski, ale dlatego zeby ktos sie za mnie wziął pod kątem maturki, bo nauczycieli nam co chwile zmieniają i robią nam taki mentlik, ze juz wszyscy jesteśmy zieloni
O matematyce tez w sumie myslalam, ale stwierdziłam ze sama sie za nią wezme, no i w sumie matematyxzke mamy świetną. Więc licze na to ze nasz dobrze do tego przygotuje..

A sa tu może osoby co zdają egzamin na technika?? Tez sie go strasznie boje..:/
Uczycie sie cos, czy raczej liczycie na szczęscie i na nauczycieli?

Pozdrawiam.
__________________
"Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę szeptaną przez moje serce.."
madzia815 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 11:55   #555
beacia133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Braniewo
Wiadomości: 41
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

angellka, UsMiEcHnIeTa89 - ja rowniez, tak jak Wy zdaje biologie i chemie (najprawdopodobniej rozszerzone) wiec jestesmy juz we trzy. Najbardziej obawiam sie chemii ale mam b. dobra nauczycielke i wierze ze fakultety w trzeciej klasie duzo mi dadza, jednak bede musiala duzo nadrobic bo nie jestem w klasie bio-chem.... A mam ksiazki z poziomem rozszerzonym z OPERONu jednak jakos narazie nie moge zmotywowac sie do nauki
beacia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 15:33   #556
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez beacia133 Pokaż wiadomość
angellka, UsMiEcHnIeTa89 - ja rowniez, tak jak Wy zdaje biologie i chemie (najprawdopodobniej rozszerzone) wiec jestesmy juz we trzy. Najbardziej obawiam sie chemii ale mam b. dobra nauczycielke i wierze ze fakultety w trzeciej klasie duzo mi dadza, jednak bede musiala duzo nadrobic bo nie jestem w klasie bio-chem.... A mam ksiazki z poziomem rozszerzonym z OPERONu jednak jakos narazie nie moge zmotywowac sie do nauki
Ciesze sie ze jest nas wiecej Ksiazki z Operonu sa bardzo dobre moim zdaniem wiec dobrze ze je masz, ja tez sie z nich ucze(tak tak, juz sie ucze, wczoraj o dziwo nie moglam sie odciagnac od wirusow i bakterii )
Ktoras moze planuje skladac papiery na fizjoterapie? Jezeli tak to moze wiecie na czym polegaja tam testy sprawnosciowe? Chcialabym wiedziec czy sa trudne i trzeba byc dobrze wysportowanym zeby je przejsc
Beacia a na jakie kierunki zamierzasz skladac papiery?
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 16:42   #557
beacia133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Braniewo
Wiadomości: 41
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

UsMiEcHnIeTa89, kolezanka zamierza skladac papiery na fizjoterapie i z tego co mowila test sprawnosciowy polega na jak najszybszym przeplynieciu danego dystansu (bodajze 50 m ale nie jestem pewna), ale niewiadomo czy na wszystkich uczelniach jest tak samo. Mi to sie marzy analityka medyczna, ale nie wiem czy podolam i czy w ogole dostane sie ewentualnie zostaje dietetyka, albo sama nie wiem co... a Ty co chcialabys studiowac?
beacia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 16:50   #558
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Tak naprawde to nie wiem dokladnie Myslalam o farmacji, ale to chyba nie dla mnie-zbyt energiczna jestem Lubie ruch, chcialabym pracowac z ludzmi wiec wpadlam wlasnie na pomysl zeby isc na fozjoterapie. Idac do klasy biol-chem planowalam najpierw isc albo na medycyne albo na kosmetologie, ale znajac siebie i swoje mozliwosci na medycyne bym sie nie dostala. Z kosmetologia znowu jest taki problem ze wymagaja tam mature tylko podstawowa z chemii i biologii a ja chce zdawac rozszerzona.
A najbardziej bym chciala studiowac prawo ale wiem ze nie dam rady nadrobic zaleglosci z historii
Wiec jak widac bardzo ciezko u mnie z wyborem studiow
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 17:10   #559
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Ja chyba już postanowiłam... ehh ale i tak do końca nie jestem pewna na co iść...
polski -podstawowy
angielski -rozszerzony
biologia -podstawowy
matematyka -rozszerzony

matma będzie jako dodatkowy przedmiot bo i tak musze zdawać rozszerzoną, a chciałabym iść na jakiś marketing i zarządzanie, albo bankowość... biologia na wszeli wypadek jakbym nie zdała matmy, wtedy pojdę na pedagogikę na AP (podobno dla Panien praca związana z edukacją jest idealna - ahh te horoskopy )
I tych kierunków będę raczej szukała w krakowie, aleee moje wymarzone studia są we wrocławiu - psychologia w bankowości. Niestety płatne :/ Może w wakacje wyjade do WB i sobie na nie zarobie ha!
Przydało by się zaopatrzyć już w jakieś książki i lektury poczytać... łaaaa a już prawie połowa lipca ja oszaleję! ale i tak nie mogę się doczekać studiów...

PS. a może znacie jakieś ciekawe kierunki w Krk, na których wymagają właśnie takiej matury? Help me
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 18:03   #560
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

JA UsMiEcHnIeTa89 własnie zatsanawiam się nad ta medycyną chce spróbowac ale niewiem czy się dostane. Z fizyką nie mam problemów więc mysle że z podstawą sobie poradze tylko pytanie jest na ile. O farmacji też myślałam ale to nie dla mnie.
UsMiEcHnIeTa89 Ja tez wkoncu musze się wziąc do nauki:? zmotywujcie mnie jakoś.

Glas ja chyba w przyszłym tyg pojade do szkocji zrabiac na dodatkowe lekcjie.

Pytałam o te korki bo umnie to w drugiej klasie już połowa ludzi chodziła. Normalnie wyścig szczurów jeszcze częśc się nie przyznaje że wogole gdzieś chodzi wielka tajmnica. Czy uwas na uczyciele uczący biorą swojich uczniów na korki ?? Ja w drugiej klasie chodziłam na angileki bo mam niemca rozszezonego ale zdaje maturez angielskiego. Od tego roku zamierzm iśc na fizyke i zastanawiam się jeszcze nad chcemią. Nie mam z nią jakiś problemów ale może by pasowało z kims porobi trudniejsze zdania.
Z biologi zamierzam sie sma przygotowac.
Musze kupi więcej książek z pakietami
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 18:10   #561
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
JA UsMiEcHnIeTa89 własnie zatsanawiam się nad ta medycyną chce spróbowac ale niewiem czy się dostane. Z fizyką nie mam problemów więc mysle że z podstawą sobie poradze tylko pytanie jest na ile. O farmacji też myślałam ale to nie dla mnie.
UsMiEcHnIeTa89 Ja tez wkoncu musze się wziąc do nauki:? zmotywujcie mnie jakoś.

Glas ja chyba w przyszłym tyg pojade do szkocji zrabiac na dodatkowe lekcjie.

Pytałam o te korki bo umnie to w drugiej klasie już połowa ludzi chodziła. Normalnie wyścig szczurów jeszcze częśc się nie przyznaje że wogole gdzieś chodzi wielka tajmnica. Czy uwas na uczyciele uczący biorą swojich uczniów na korki ?? Ja w drugiej klasie chodziłam na angileki bo mam niemca rozszezonego ale zdaje maturez angielskiego. Od tego roku zamierzm iśc na fizyke i zastanawiam się jeszcze nad chcemią. Nie mam z nią jakiś problemów ale może by pasowało z kims porobi trudniejsze zdania.
Z biologi zamierzam sie sma przygotowac.
Musze kupi więcej książek z pakietami
Ale na medycynę trzeba fizykę rozszerzoną przecież...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:12   #562
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Ale na medycynę trzeba fizykę rozszerzoną przecież...
Na jednej uczelni(nie pamietam na jakiej) wystarczy podstawowam a w Poznaniu nie trzeba wogole. Ale jezeli juz bym startowala na medycyne to raczej bym zdawala rozszerzona
angellka Ja sie zmotywowalam brzydka pogoda Jak narazie dobrze mi idzie, nawet wczesniej od TZta wrocilam zeby sie troche pouczyc. Jezeli chcesz isc na medycyne to naprawde zacznij teraz przygotowania, nie chce straszyc ale progi w tym roku podskoczyly do gory niestety, wiec trzeba sie przylozyc
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:19   #563
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

dziewczyny, czytam, ze jest wiecej nas, ktore wybieraja sie na medycyne
fizyka podstawowa wystarczy na AM w warszawie. przynajmniej w tym roku wystarczyla i modle sie, zeby nie zmienili zasad.
nie chcialabym tez, zeby w ogole zrezygnowano z fizyki na warszawskiej am, bo wtedy progi bylyby jeszcze bardziej zabojcze niz w tym roku ...
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:26   #564
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Agnieszka przygotowujesz sie juz jakos do biologii? Jak tak to z jakich ksiazek korzystasz?
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:30   #565
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
to juz jest pewne i ustalone ze nie piszmy dwoch poziomow?



tez chodze do klasy matematycznej i ja zaluje ze poszlam na ten profil, tak jak 2/3 klasy znalazlo sie na tym profilu przypadkowo i malo osob pisze mature z matmy.. ja rowniez nie.

a co do korkow, to na pewno bede chodzila na biologie( bo niedawno sie dowiedzialam ze na psychologie potrzebna mi biologia rozszerzona) z anglika moze pod koniec powtorzyc gramatyke.

a bedziecie chodzic na korki z polskiego z prezentacja?
hmm..z tego co pamietam, wybierasz sie na UW? tam podobno nasz rocznik nie musi zdawac biologii..jest wiekszy wybor przedmiotow. chociaz wciaz nie podano oficjalnej informacji, to nie usunieto tej:http://www.psych.uw.edu.pl/dla_kandy...?id=2&sub_id=6
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:34   #566
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Agnieszka przygotowujesz sie juz jakos do biologii? Jak tak to z jakich ksiazek korzystasz?
tak, juz zaczelam..musialam . dopiero w czerwcu zrozumialam, ze medycyna to moje powolanie..
wczesniej mialam rozszerzony polski, francuski i angielski i wybieralam sie na lingwistyke stosowana juz pisalam o tym w tym watku zreszta.

teraz wiec zaprzyjaznilam sie z podrecznikami i testami operonu. sa fajnie napisane, mam wrazenie, ze niczego nie omijaja.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 19:55   #567
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

To bardzo zmienilas swoje plany Ale jezeli jestes naprawde zdeterminowana to na pewno Ci sie uda
A zmienilas klase czy zostajesz w swojej?
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 20:19   #568
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

usmiechnieta, dziekuje
hmm..w mojej szkole nie ma podzialu klas ze wzgledu na rozszerzenia. sa miedzyklasowe grupy przedmiotowe. kazdy moze rozszerzac przedmioty w dowolnej konfiguracji.. przynajmniej wiec nie mam problemu zmiany klasy..
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 20:26   #569
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
usmiechnieta, dziekuje
hmm..w mojej szkole nie ma podzialu klas ze wzgledu na rozszerzenia. sa miedzyklasowe grupy przedmiotowe. kazdy moze rozszerzac przedmioty w dowolnej konfiguracji.. przynajmniej wiec nie mam problemu zmiany klasy..
z jednej strony to fajne jest takie rozwiązanie, bo kazdy decyduje co chce rozszezrzać i w przypadku zmiany panów nei ma problemu

z drugiej strony jak klasa ma rozszerzenie to można mówić innym nauczycielom żeby traktowali uczniów ulgowo bo przeciez np. jako klasa humanistyczna nie musza być dobrzy z matematyki
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 20:31   #570
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

To dobrze ze przynajmniej nie masz problemu, ze musisz sie przeniesc do innej klasy

Dziewczyny, musze sie przyznac ze juz swiruje, panikuje na mysl o maturze, w kolko o niej mysle i o tym czy wogole gdzies mnie przyjma I tak sie zastanawiam co to bedzie na tydzien przed matura...
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.