Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 12:22   #541
marta00110011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 278
Dot.: włoski na rękach

Ojej, nie róbcie tego dziewczyny, nie golcie rąk!!! Szorstkie od odrastających włosków jeszcze ujdą jakoś, ale szorstkie ręce? Brrr, okropieństwo-miałam przyjemność przez przypadek dotknąć kiedyś w tłumie.
__________________
Napisz list do chorego dziecka! http://marzycielskapoczta.pl/
marta00110011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:34   #542
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: włoski na rękach

ja używam wosku
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:49   #543
kusalagupagup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: to tu, to tam :)
Wiadomości: 161
Dot.: włoski na rękach

Ja używam zwykłej maszynki do golenia
kusalagupagup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:25   #544
Anulkaaa300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 43
Dot.: włoski na rękach

Nie chce golić bo potem jest takie okropne uczucie gdy rece kują.. a co do włosków to nie mam tak strasznie gęstych tylko troche. Ale przeszkadzaja mi bo są czarne..
Anulkaaa300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 06:09   #545
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: włoski na rękach

Nic mnie nie kłuje,bo golę je codziennie lub co dwa dni I są bardzo gładziutkie,smaruję je oliwką na wilgotną skórę.

Jak się komuś nie chce golić to potem ma kłujące
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 06:30   #546
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: włoski na rękach

Cytat:
Napisane przez Anulkaaa300 Pokaż wiadomość
Nie chce golić bo potem jest takie okropne uczucie gdy rece kują.. a co do włosków to nie mam tak strasznie gęstych tylko troche. Ale przeszkadzaja mi bo są czarne..
ja mam w miare jasne, ale moja skora jest jeszcze jasniejsza i ygladaja prawie na czarne (naturalnie mam wlos rudo-blondowy ) ale wlasnie sa dlugie.
wosk i po klopocie, nawet pozniej jak te wloski odrastaja nie wyglada to jakos koszmarnie tyko naturalnie.
wosk to moim zdaniem najtanszy sposob - pomysl jak na lapkach wygladac moga rozjasniane wlosy z odrostem (sama to praktykowalam -okropnosc).
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:37   #547
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: włoski na rękach

Cytat:
Napisane przez Anulkaaa300 Pokaż wiadomość
Witam! Mam dosyć gęste, czarne włoski na rękach i chciałabym je jakoś rozjaśnić. Słyszałam że dobra jest woda utleniona..ale jak często ją stosować? i przed czy po myciu? A może jakieś inne pomysły..? pozdrawiam
wody raczej nie stosuj bo na dłuższą metę nic nie daje a jeżeli jakieś efekty byłyby no to musisałabyś ją stoswać bardzo długo.

jeżeli nie jesteś bardzo wrażliwa na ból to depilacja
a jeżeli tak do epilacja laserowa
może jeszcze być maszynka, ale to najlepsze jeżeli zastosujesz to raz na jakiś czas

b. dobre efekty daje rozjaśniacz Sally Hansen stosowałam go przez 3 lata. Natomiast jego wadą jest to że po 2 tyg. a nawet mniej trzeba na nową nałożyć warstwę.
Dobre rozwiązanie na lato w słońcu mało co widać te włoski i praktycznie rzadziej możesz go stosować gorzej jest w cieniu bo widać jeżeli utlenienie trochę puści.
na zimę możesz dać odpocząć włoskom od rozjaśniania bo nie odkrywasz rąk , chyba że masz pracę która tego wymaga
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 18:58   #548
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: włoski na rękach

Chyba najlepiej to pochodzić do kosmetyczki na depilację rąk woskiem, z każdym zabiegiem odrastają coraz słabsze i jaśniejsze
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 00:23   #549
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: włoski na rękach

Gol sie, chocby i codziennie. Dzisiaj to juz nawet faceci gola rece, to bardzo dziwnie wyglada jak kobieta jest nieogolona.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:48   #550
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: włoski na rękach

polecam kremem usunąć włoski maszynką pare razy mi się zdarzyło ale nie fajnie kłują, odrastając, i przede wszystkim częściej trzeba niż przy kremie.
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 16:31   #551
Anulkaaa300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 43
Dot.: włoski na rękach

a znacie jakieś fajne kremy albo żele do usuwania włosków?
Anulkaaa300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:30   #552
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: włoski na rękach

od tego jest katalog KWC
spora możliwość wyboru żeli/kremow, ja osobiscie robie jakims z rossmanna .

Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:31
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:56   #553
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: włoski na rękach

Golenie łapek to chyba kiepski pomysł, będę odrastały wciąż i wciąż w nieskończoność
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:59   #554
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: włoski na rękach

jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wosk i laser (chociaż on nie zawsze pomaga)
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:52   #555
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: włoski na rękach

Laser - świetny, ale niestety drogi, zaś wosk tani i łatwo dostępny, najlepiej zabieg wykonywać u kosmetyczki, ale przy odrobinie wprawy to i w domu można
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:01   #556
Ammannka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Talking

Witam.

Więc co bardziej polecacie - wosk czy krem? Bo nie wiem na co się zdecydować.
Ammannka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:40   #557
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

kochane a słyszałyście coś lub próbowałyście może produktu Remington ipl5000? zobaczyłam takie coś na allegro i się zastanawiam czy nie byłoby to lepsze niż tradycyjna "laserówka"... działa na podobnej zasadzie, jednakże można sobie w domku używać bez skrępowania... jednak zanim kupie wolałabym zasięgnąć opini kogoś kto używał bo trochę to kosztuje, ale i tak najtańsze jeśli chodzi o efekt... za wszelkie info będę wdzięczna
munks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:03   #558
Chris_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Witam serdecznie.

Jako, ze jestem swierzak, wybaczcie ma niewiedze..

Chcialem sprawic zonie prezent, wlasnie przegladalem kilka depilatorow laserowych i trafilem tez na wspomniany wyzej nowy system z Remingtona - IPL, poczytalem troche i musze przyznac ze jak za ta cene moze bym sie skusil, zona ma w miare jasna karnacje i wlosy koloru ciemny blond, wiec widze, ze wszystko by pasowalo...

Moze ktokolwiek trzymal to cudo w rece, badz depilowal sie urzadzeniem w systemie IPL ?

Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
Chris_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:20   #559
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Jak dla mnie depilacja rąk to już przesada - zastanawiam się, jaka będzie następna moda, jeśli chodzi o depilację - policzki? plecy?
Nigdy rąk nie depilowałam, a i tak są gładziutkie. A jeśli któraś ma naprawdę mocne i szybko rosnące włosy, to polecam wizytę u endokrynologa.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 12:05   #560
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

jak juz, pisałam wyżej włosy z czasem się wycierają wypadają i znikają - a golone - depilowane się tylko umacniają - osobiście choć sama mam wlosy na rekach długaśne i popielate to odradzam depilacje i ich usuwanie.. chyba ze chcecie byc szczotką za kilka lat nie wiem już lepiej przytulić się do miłej w dotyku choć owłosionej rączki aniżeli do szczotki drucianej - na samą myśl mnie dreszcz przechodzi - zresztą pewną historie wyżej opisywałam.

A owłosienie na rekach (jak mnie pani endykrynolog oświeciła) nie jest kwestią nieprawidlowych hormonów
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 15:06   #561
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Samo owłosienie nie jest kwestią hormonów, ale jeśli włosy są grube i czarne, oraz bardzo mocne, a zwłaszcza jeśli nagle nastąpiła zmiana ze zwykłych włosków na takie jak mają mężczyźni na twarzy - to może być coś nie tak
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:21   #562
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Kochani nie robcie tego, to naprawde nikogo nie razi, a jest jedynie urojeniem w Waszych głowach. W lecie z racji tego ze jestescie brunetakami Wasze rece szybko zlapia kolor, a przez to i wlosy stana sie jasne.
Mnie razi i będę to robić Nie mam też ochoty smażyć się na słońcu, żeby ręce "złapały kolor".


Cytat:
BŁAGAM WAS NIE GÓLCIE RĄK - bo chyba nie chcecie miec rąk takich jak nóg?
Rozumiem, że nóg też nie golisz, skoro włosy odrastają?
Ja włosy na rękach usuwam właśnie dlatego, żeby były takie jak nogi, czytaj gładziutkie.

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
jak juz, pisałam wyżej włosy z czasem się wycierają wypadają i znikają
Powiedz to tym wszystkim kobietom, które są porośnięte futrem widuję takie wcale nierzadko- im jakoś nic się nie wytarło i nie wypadło. Nie prowadź tu kampanii progąszczowej, doprawdy.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2010-04-04 o 16:22
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 00:36   #563
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

owszem, żaluje że zaczełam golić nogi.. ale zaczelam i musze kontynuować niestety, co prawda rozpoczelam laser wiec mam nadzieje, że już mnie będę musiala golić.

a pisałam chyba, że sama mam włosy na rękach, niektóre dochodza do 2 cm długości i są ciemne..

jak już pisałam, goliłam dwa razy maszynką dwa razy woskiem depilowałam - i na przedramieniach mam wiecej niż przed, ale nie będę golić, bo wiem, że wiećej sobie problemu narobie, aniżeli pożytku, poprostu wiem to wyciągając wnioski z ud czy łydek.

Ponadto nie zamierzam również spędzać czasu na goleniu - a potem kłuciu innych.. bo należałoby golic ręce co dwa dni.. albo i codzień.. szkoda mi czasu na takie zbędne czynności

nogi, ręce i co jeszcze?

oczywiście ja nikomu nie zabraniam jak ktoś ma ochote niech sobie goli nawet całego - jego wybór.

Ja tylko ostrzegam - a każdy ma rozumek i niech robi po swojemu.

Piszę tylko aby osoby które chcą sobie golić ręce czy coś innego, miały na względzie to, że ręcę z czasem będą wyglądać jak nogi - lub też zarost męski. Lepiej o tym pomyśleć wcześniej, bo pójźniej to już będzie za późno.

A co do smarzenia, wcale nie trzeba się smarzyć, robi się ciepło to automatycznie ubiera się krótki rękawek i ręce łapią słońce a u brunek szybko sie to dzieje..

Ale tak jak pisze każdy ma swój rozumek i robi jak uważa, warto mieć jednak na względzie niektóre aspekty, dlatego napisałam co napisałam.

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Powiedz to tym wszystkim kobietom, które są porośnięte futrem widuję takie wcale nierzadko- im jakoś nic się nie wytarło i nie wypadło. Nie prowadź tu kampanii progąszczowej, doprawdy.
no własnie widujesz - czyli się nie golą - dzięki im

nie prowadze kampani piszę jedynie, aby mieć na względzie, że włosy staną się twardsze i ciemniejsze jak na nogach.. warto mieć wszystkie aspekty na względzie.

Ponadto neiwyobrazam sobie, kobiet, które z jakiś powodów w późniejszym życiu nie będą już w stanie golić sobie nóg czy rąk wtedy to dopiero będa miąły futro.

Ja mówię o kobietach które nigdy się nie goliły - chodzi mi o ich owłosienie nóg i rąk. - to co do tego wycierania - popatrz na babcie swoją np. - moja ma np. pojedyncze na nogach i rekach i trzeba sie przypatrzec - a jak ja pytam czy miala to mowi ze kiedys tak, ale juz nie ma, a nigduy nie goliła.

Chcesz się golić kobieto to się gól, sądze że to bezsensu, ale jeśli masz taką wolę, jednak dlaczego ja nie mogę wygłość swoich poglądów? tylko mi z kampanią wyjeżdżasz.


A swoja drogą to ja nie wiem w czym te wlosy maja przeszkadzac.. no, ale jesli komus poprawia samopoczucie golenie to - się cieszę że mają lepsze samopoczucie niech mnie tylko niekłują jak im się nie chce ogolić.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2010-04-17 o 00:41
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 01:02   #564
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Ja zazwyczaj podczas kapieli gole rece zwykla jednorazowa zyletka. Jakos sie nigdy nie zastanawialam nad tym czy na wlosy na rece ktos zwraca uwage, ale sama sie z tym zle czuje, gdy na rece mam wlosy, dlatego gole
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:25   #565
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Unhappy Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Co by Panie powiedziały na Depilator Silk-épil EverSoft 2170 przy użyciu na rekach.Ja jako małolata ogoliłam ręce jednorazową żyletką i teraz mi urosły takie mocniejsze.Dostałam Depilator Silk-épil EverSoft 2170, Braun i się zastanawiam czy opłaca się nim wydepilować ręce.Czytałam ze po nim odrastają mniej widoczne włoski.Szukam wszędzie porady.Proszę o pomoc,
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:26   #566
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Unhappy Dot.: Depilacja rąk

jak już Pani goli ręce to polecam bardziej wybrać się do kosmetyczki na depilacje woskiem. Ale to tylko moje zdanie.
Nie wyobrażam sobie rąk ogolonych żyletką
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:28   #567
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Question Dot.: Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie rąk ogolonych żyletką
Jak juz pisałam.Za mlodu mając 13-14 latpopełniłam to głupstwo.Proszę o radę jesli chodzi o Braun(Silk-epil EverSoft 2170).

Edytowane przez Nevermind991
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:45
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:30   #568
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

taa niby nikt nie zwraca uwagi pamiętam jak moj kolega powiedziałze poznał fajną laske wszystko ok tylko "te czarne włosy na rękach"
więc jakos zwracają uwagę jak widać
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:41   #569
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

jeśli już ktoś musi to tylko wosk lub laser, chyba, że depilator - jak ktoś go lubi

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

kolega koledze nierówny, a jesli Twój kolega poznał fajną dziewczyna która mu się podoba, ale ma włosy na rękach - to ja nie mam pytań codo kolegi.

zresztą niektórzy lubią jak kobieta ma wygolone na zero bikini, inni tego nie lubią.

Ponad to wszystko uważam, żeby każdy robił tak jak się dobrze czuje, a nie bo komuś się podoba tak, a nie inaczej

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

a jeśli ktoś pod kątem ogolenia całościowego stawia tezę że ktoś dba lub nie o siebie - to ja nei mam pytań więcej, i sądzę, że rozmawiac nie ma o czym.

Owłosienie u ludzi jest rzeczą normalną - więc nie róbmy z tego czegoś nienormalnego.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Nevermind991 Pokaż wiadomość
Co by Panie powiedziały na Depilator Silk-épil EverSoft 2170 przy użyciu na rekach.Ja jako małolata ogoliłam ręce jednorazową żyletką i teraz mi urosły takie mocniejsze.Dostałam Depilator Silk-épil EverSoft 2170, Braun i się zastanawiam czy opłaca się nim wydepilować ręce.Czytałam ze po nim odrastają mniej widoczne włoski.Szukam wszędzie porady.Proszę o pomoc,
a to dużo tak goliłas, jak masz czarne to polecam laser.

ja jak już pisałam też 4 razy to zrobłam, to przez dwa lata rosły na prosto, ale teraz już są ok - kładą się i są mieszane tzn część jasnych a cześć szarych. może przeczekaj, a ludźmi się nie ma co przejmować.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:42   #570
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Mimo wszystko uważam że włosy na rękach tym bardziej czarne są przeznaczone dla facetów i zdecydowanie bardziej do nich pasują
sliczna kobieta szpilki sukienka i czarny gąszcz na rękach , nie wiem bardziej mi to pasuje do mężczyzny jakie kolwiek większe owłosienie, więc czemu nie pozbywać się takowego ,nie widze w tym zadnego problemu jezeli to komus przeszkadza tyle jest specyfikow na rynku że bez sensu się z tym męczyć krępować i wstydnić jak można się pozbyć
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.