Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 15:07   #541
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
tak, możesz. refleks opalizujący z 6.22 wybije złoto a popielaty z 6.1 zlikwiduje miedz.
Zafirah im bardziej Cię czytam tym mocniej już chcę do Ciebie przyjść!!!!

Ps. Też myślę o tej mieszance kolorów, ale to jeszcze uzgodnimy 29...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:33   #542
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Viki 7.1 to nadal blond i choć w necie wygląda dość ciemno na włosach widać, że to blond. Pamiętaj, że blond nie kończy się na tych jasnych i ultrajasnych kolorach, które powszechnie traktuje się jako blond. Jest przecież ciemny blond i w palecie barw jest to poziom 6, czyli poziom 7 to średni blond. Wejdź na tę aukcję http://allegro.pl/item510976154_supe...do_wlosow.html
Tutaj są bardzo wyraźne zdjęcia karty kolorów majirel. Zobacz, jak wygląda odcień 7.1 i 6.1.
Z tej palety to faktycznie - najbardziej podoba mi sie 7.0 albo 7.1 wcześniej oglądałam jakaś inną i tam poziom 6 i 5 były dość jasne...a z tymi refleksami t ja już sama nie wiem... mam wrażenie ze mi by oba pasowały ale narazie jestem za zimnym... ale mnie kusi to frabowanie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 15:21   #543
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Question Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny widzę przeczytałam już prawie cały wątek i widzę ,że jesteście specjalistkami w dziedzinie brązów.Otóż mój problem jest taki miałam nałożony szampon koloryzujący czarny ale zupełnie był dla mnie za ciemny źle się czułam w tym kolorze kilka dni temu byłam na dekoloryzacji ściąganiu koloru.Niestety wyszedł mi kolor kasztanowo-rudy,który mi kompletnie nie pasuje.Chciałabym teraz wrócić do chłodnego brązu (kolor jak Kinga Rusin tak w przybliżeniu) przymierzam się do zakupu farby Wella Koleston pewnie muszę zakupic jakiś brązik popielaty.Wiem ,że muszę odczekać kilka tygodni po ściąganiu koloru(no właśnie ile??)i doradźcie jaki kolor kolestonu zakupić(który numer?)licze na Was
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 15:30   #544
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

to zalezy od kondycji ;/ jesli nie sa tak jakby z "gumy" to zafarbuj jednak nie wyjdzie ci po 1 farbowaniu zimny braz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:19   #545
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Smile Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To znaczy jestem dopiero kilka dni po dekoloryzacji ale nie zauważyłam jakiegoś drastycznego wypadania włosów czy suchości wiec planuje zafarbować za około 2 tygodnie tylko proszę wizażanki doradźcie jakim brązem z kolestonu welli najbardziej wychłodzić tę rudość ?????chodzi mi konkretnie o to jaki numer wybrać z tej bogatej palety i jak się jej używa tzn emulsję utleniającą też z welli koniecznie należy zakupić??farbowałam tylko wella colour touch wiec wybaczcie ale jestem początkujaca w farbowaniu profesjonalnymi proszę o rady ..........
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:40   #546
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja niestety nie znam się na kolestonach, nie wiem, jaki utleniacz do nich dodawać. Może Shade coś poradzi, bo ona farbowała kolestonem. Ze swojej strony mogę doradzić spróbowanie majirel, ponieważ moim skromnym zdaniem (zresztą pewnie nie tylko moim ) ma najładniejsze chłodne brązy ze wszystkich farb profesjonalnych. Z tego, co pamiętam Shade pisała, że koleston nie bardzo sie spisał i nie ochłodził koloru włosów.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:59   #547
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Unhappy Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziękuje madziunia , a więc kieruje teraz pytanie do Shade czy Kolleston napewno nie wychłodził rudości na Twoich włosach??? bo ja mam obecnie rudeprzez dekoloryzację z czarnego proszę Shade doradź mi jaki marijel lub kolleston chłodny brąz użyć tzn jaki kolor (numer farbki) bo miałaś do czynienia z obiema farbkami z tego co się wczytałam. Pomóż bo długo nie zniosę tej rudości na moich włoskach ojj co ja najlepszego zrobiłam.... zachciało mi się dekoloryzacji ale naprawdę czarnego koloru już nie mogłam zniesć.Liczę ,że mi poradzicie dziewczyny niedługo sie wybieram po świętach po farbę ale jaką ???żeby zakryć tę okropną rudość(jeszcze nigdy nie mialam tak okropnego koloru) i mieć w koncu brązowe włosy, a nie kasztanowo-czerwono- rude tak bym chciała mieć brąz wiem ,że chłodnyod razu nie będzie hmmm co tu robić?
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 20:24   #548
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a czego sie spodziewałas sciagajac czarna farbe? platynowego blondu?;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:20   #549
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nie wspominałam ani słowem o blondzie... chciałam rozjasnic kolor o 2 tony przepraszam ale pytanie kierowałam do Shade.....
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 01:27   #550
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amandi Pokaż wiadomość
Dziękuje madziunia , a więc kieruje teraz pytanie do Shade czy Kolleston napewno nie wychłodził rudości na Twoich włosach??? bo ja mam obecnie rudeprzez dekoloryzację z czarnego proszę Shade doradź mi jaki marijel lub kolleston chłodny brąz użyć tzn jaki kolor (numer farbki) bo miałaś do czynienia z obiema farbkami z tego co się wczytałam. Pomóż bo długo nie zniosę tej rudości na moich włoskach ojj co ja najlepszego zrobiłam.... zachciało mi się dekoloryzacji ale naprawdę czarnego koloru już nie mogłam zniesć.Liczę ,że mi poradzicie dziewczyny niedługo sie wybieram po świętach po farbę ale jaką ???żeby zakryć tę okropną rudość(jeszcze nigdy nie mialam tak okropnego koloru) i mieć w koncu brązowe włosy, a nie kasztanowo-czerwono- rude tak bym chciała mieć brąz wiem ,że chłodnyod razu nie będzie hmmm co tu robić?
Już jestem! Koleston... Hmmm... Powiem tak.. Farba dobra - cudnie pachnie i ma super konsystencję. Miałam kolor 6.71 czyli teoretycznie bardzo zimny. (1 - popiel, 7 - metalik). Wybrałam ciemny blond (poziom 6) ponieważ nie chciałam już więcej przyciemniać moich i tak prawie czarnych włosów (brrr!). Kolor wyszedł fajny - bezpieczny - nie przyciemnił. Niestety nie wychłodził aż tak jak bym sobie marzyła moich miedziano-czerwonawych refleksów. Z tym że Majirel także tego nie zrobił!! Więc coż... jeśli chcesz spróbować Koleston to się nie wahaj, bo serio jest ok. Ja zostanę przy L'Orealku tylko dlatego, że wolę tę firmę i jak już będę mieć rozjaśnione (pasemkami) włosy to położę na nie na pewno mieszankę Majirelków lub LuoColor.
Moim zdaniem powinnaś wybierać kolorki na bazie 6. I tak przeważnie wychodzą jak jasne lub średnie brązy a na pewno nie wpakują Cię w czerń. Jeśli chodzi o utleniacz to ja miałam z różnych firm i zawsze 6%.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2008-12-22 o 01:30
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:05   #551
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

amandi: a jaką farbę miałaś nakładaną zaraz po dekoloryzacji?
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 09:20   #552
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

amandi teraz to Ci wyjdzie bardzo zimny ) heh
Shade czyli jednak pasemka .. a co pózniej?? bo mnie madzia troche załamała ze bedzie schodził mi kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:37   #553
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini, gdzie ja Ci napisałam, że akurat Tobie kolor będzie schodził?? Napisałam, że u mnie szybko się wypłukiwał, ale ja miałam przez długi okres rozjaśniane włosy pasmami. Napisałam też, że wszystko zależy od stanu Twoich włosów i ich struktury.

Tak samo, dziewczyny, jak nie napisałam, że na pewno nie wyjdzie zielony kolor (tylko, że mi nigdy nie wyszedł, trzeba wiedzieć co z czym połączyć), ani, że po dekoloryzacji nie można farbować włosów (można jak najbardziej, to też wiem)....skąd się Wam to wzięło?? Naprawdę czytajcie dokładnie i zwracajcie uwagę, że kolejne posty są zazwyczaj odpowiedzią na poprzednie, a nie kompletnie odrębną wiadomością.

edit: jestem czepliwa dzisiaj i szlag mnie trafił, jak weszłam na forum i przeczytałam te rzeczy, więc wybaczcie, jeśli któraś czuje się urażona.

edit2: Shade, u mnie majirel wychodzi dokładnie, jak na palecie, tzn. że poziom 6 to ciemny blond, a poziom 5 jasny brąz, nie mam czerni ani ciemnego brązu z 5. Ciekawe od czego to zależy?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-12-22 o 09:39
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 10:13   #554
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade to ktora lepiej farbe polozyc? ktora bardziej trwala? koleston 6/71 czy moze majirel 6.22+6.1?

a co ogolnie myslicie dziewczyny o kolorach tzw naturalnych lub glebokich? jak one wychodza? robila któraś z was nimi? moze najpierw na cieply odcien bezpiecznie jest polozyc wlasnie taka nature lub gleboki a potem mieszanke zimnych farb?
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:10   #555
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Lightbulb Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jestem Ci wdzięczna Shade za tyle porad właśnie teraz muszę przyciemnić tę rudość do brązu ale nie chce wpakować się w czerń.
Zafirah już piszę jaki miałam nakładany bezpośrednio po koloryzacji -fryzjerka nałożyła mi po dekoloryzacji karmelowy brąz z farb bodajże all waves (mogę się mylić bo znam te farbę tylko ze słyszenia) na palecie wydawał się ciemnym brązikiem, ale po prostu moje włosy nie chwyciły koloru i wyszedł kasztanowo-rudy.
Zafirah pewnie sobie wyobrażasz jaka jestem załamana święta ,a ze mnie taki rudzielec heh no więc powiem tak wiem teraz , że muszę wybrać kolor czy Welli czy Loreala marijel z jedynką w numerze bo to odcień popieli, ale jeśli chce uzyskać w miarę zimny brąz a nie czerń -brązową to czy ta pierwsza cyferka z numeracji farby to ma byc 6 czy 5 a może 4 już sama się w tym pogubiłam.czwórki zawsze mi wychodziły jak czekoladowe brązy ale po czasie wypłukiwały się z refleksem miedzianym więc hmm nie znam się Zafirah więc pytam Ciebie co byś zrobiła na moim miejscu??na allegro widziałam jest paleta Kolestonu ale jak na nią patrzę to nadal nie wiem co wybrać
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:59   #556
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziu pisałysmy o tym i wiem ze u mnie bedzie podobnie. gdy rozjasniłam wlosy i połozyłam czekolade po tyg nie miałam juz nic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:14   #557
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

amandi: hmm... kolor karmelowy kojarzy mi sie tylko z cieplym odcieniem, chyba fryzjerka zle dobrala kolor jesli mial byc chlodny.

Nie wiem jakie teraz masz wlosy, ale jesli sa tam rudawe refleksy to oczywiscie powinnas nalozyc farbę popielatą czyli jak dobrze napisalas, z 1 po kropce w numeracji. Jesli wlosy masz w typowym dla Polek mysisz średnim brązie to wybierz wysokosc tonu 6 lub 5 bo 4 moze wyjsc za ciemno, to jest naprawde głęboki dość ciemny brąz.
A co do rudości - tez sa fajne mam na głowie miedzianą czerwień i bardzo ją lubię
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:39   #558
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Cool Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziękuje Zafirah za wszelkie Twoje rady no więc mój obecny kolor określę jako kasztanowo-miedziano-czerwonawy innymi słowy rudy, będe dążyła do brązu chłodnego ale nie przypominającego czerni w żadnym wypadku.Myślę,że w takim razie będe musiała wybrać ton 5 z jedynka w numeracji , ale mam tutaj pewna wątpliwość czy jest ryzyko ,ze włosów w moim obecnym kolorze "nie przykryje"ta piątka?z drugiej strony gdybym pokusiła sie o czwórkę będe się bała że wyjdzie czerń hmmm ach te dylematy nasze....Tak już na marginesie dziewczyny jaki kolor brązu pasuje do jasnej karnacji (ale nie porcelanowej,białej) i zielonych oczu?no powiem Wam ,że jakoś w chłodnych kolorach lepiej się czuje i wszyscy mówią mi wtedy ,że jestem "bardzo wyrazista"
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:56   #559
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini1991 JEDNAK pasemka To dla mnie jedyna opcja na rozjaśnianie. Dekoloryzacji całych włosów bym się bała. Chcę mieć dużo jasnych pasemek żeby zejść z tej "brązowej czerni" którą obecnie mam. A potem? Potem na to coś jasnego. Może Majirel 7.1 albo Luo. Zobaczymy. Wypłukiwać się kolor na pewno będzie! Nie raz tak miałam i zawsze tak było - ale do czasu. Po którymś farbowaniu jasne pasma "łykały" pigment i było już ok. Zresztą mi akurat tak mocno nie zależy, bo podobają mi się kontrasty i CHCĘ mieć jaśniejsze odcienie
Madziunia80 ja też nie wiem od czego to zależy. Moje włosy są chyba po prostu "inne" Ja już za nimi nie nadążam. Robią co chcą. Zawsze wszystko wychodzi mi ciemniej. A co do wkurzania się - nie martw się ja mam podobnie. Od kilku lat nie lubię świąt i jestem poirytowana na samą myśl. W tym roku szczególnie bo się z facetem rozstałam niedawno Ale mnie akurat ten wątek w jakiś sposób "wycisza" (sorki za takiego priva i off'ka)
Małolata nie poradzę bo nie jestem fryzjerką, i nie mieszałam jak dotąd farb. Ciężko przewidzieć jaki może być etap końcowy Miałam tylko styczność z Kolestonem 6.71 LuoColor 6.12 i Majirel 7.1, 6.1, 5.1 oraz Richesse. Z tych wszystkich najzimniej i na dość długo wyszedł mi Majirel 5.1 ale niestety baaardzo ciemny. Więc coś za coś.
Zafirah jak się wkurzę na maxa to kopnę te wszystkie zimnie brązy w ... i też se machnę wściekłą marchewkę! A co!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 20:25   #560
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja trochę z innej beczki, Zafirah ile może kosztować dekoloryzacja? Jest to drogi zabieg?

Ps. wkurzyłam się na wszystkie zimne brązy Jak nie mogę ich mieć to wracam do blondu, z resztą nawet chyba w blondzie mi lepiej
Tylko nie wiem co wyjdzie po dekoloryzacji, bo mam teraz brąz tak na moje oko na poziomie 6 i mają miedziany odcień, boję się no ale cóż, może jakoś będzie.

Edytowane przez EMdz
Czas edycji: 2008-12-22 o 20:31
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 20:52   #561
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no no a miałas doczynienia z jakimis tanszymi farbami?? bo ja nie chce wydac 80 zł na tydz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:21   #562
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade: ja bardzo lubię robić rudości więc jak się wkurzysz to bedzie jeszcze fajniej

Mini: zobacz paletę farb Helen Seward, calkiem fajne kolory i dobra firma a tańsza na pewno.

EMdz: powiem Ci jak to wygląda u mnie - kolor sciaga sie tzw Efassorem, za jedną saszetkę płacisz 30 zl i starcza to na wlosy sredniej grubosci mniej wiecej do ramion, jesli wlosy sa dluzsze lub bardzo grube to schodzą dwie saszetki czyli 60 zl - do tego farba + strzyzenie (po dekolorze ZAWSZE trzeba trochę skrocic koncowki) czyli dodatkowe 160 zl. Reasumując: zaplacisz od 190 zl do 220 zl. Ale przypuszczam, ze znajdziesz salony gdzie jest taniej.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:33   #563
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
EMdz: powiem Ci jak to wygląda u mnie - kolor sciaga sie tzw Efassorem, za jedną saszetkę płacisz 30 zl i starcza to na wlosy sredniej grubosci mniej wiecej do ramion, jesli wlosy sa dluzsze lub bardzo grube to schodzą dwie saszetki czyli 60 zl - do tego farba + strzyzenie (po dekolorze ZAWSZE trzeba trochę skrocic koncowki) czyli dodatkowe 160 zl. Reasumując: zaplacisz od 190 zl do 220 zl. Ale przypuszczam, ze znajdziesz salony gdzie jest taniej.
Ok dziękuję
A jest jakiś inny sposób na rozjaśnienie włosów prócz dekoloryzacji?
Tak jak pisałam mam teraz włosy gdzieś na poziomie 6, końcówki trochę ciemniejsze. Nie wiem czy da radę jakoś pasemkami na blond wejść czy nie złapie po prostu?
Albo jakimś mocnym rozjaśniaczem czy coś takiego?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 22:30   #564
sylvie.joanne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam! Wprawdzie wątek z brązem w tytule, ale potrzebuje porady w zakresie "ochłodzenia" złocistego blondu.

Mój naturalny kolor włosów określiłabym jako popielaty blond, choć w słońcu widać lekki złoty refleks. Swego czasu potraktowałam włosy farbą ( nie pamiętam co to było) w kolorze średniego blondu. Wyszło rudo włosy nabrały ciepłego, miedzianego odcienia. Obecnie wpada toto ( na moje niewprawne oko) w kolor starego złota, no w każdym razie jest jakieś takie zażółcone, ok 2 tony jaśniejsze o od koloru odrostów.

Prosiłabym o sugestie, jakie odcienie mogłabym ze sobą połączyć, żeby schłodzić i ujednolicić kolor. Czy połączenie koloru opalizującego z popielatym rozwiązałoby problem?
sylvie.joanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:10   #565
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

EMdz: wlosy mozna rozjasnic tylko pełną dekoloryzacją lub pasemkami. Pasemka z kolei robi sie rozjaśniaczem jeśli włosy są koloryzowane lub mozna farbą jeśli są naturalne. I jeśli chcesz troche je rozjaśnic to nie trzeba wcale używac bardzo mocnego rozjaśniacza.

sylvie.joanne: refleksy na blondach neutralizuje się tak jak w brązach. Poczytaj dokładnie wątek bo bez sensu pisać kilka razy to samo.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:32   #566
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

bo ja to ogólnie chce z loreala ale jak maja sie na początku bardzo wypłukiwac ;/ wole najpierw cos tanszego> Zafirah a co Ty bys radzila? jak mam pielegnowac włosy zeby łapały kolor

aa jeszcze cos .. teraz tyle obiecuja ze farba pokryje siwe włosy. moze jakbym zrobiła popielaty ciemny blond z londycolor to dłuzej sie utrzyma?? bo chyba siwe tez sa takie odporne nie?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2008-12-23 o 10:04
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:50   #567
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Red face Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jeszcze jedno pytanie do Zafirah otóż patrzyłam na kolory majirel loreala skłaniam się do wyboru brązów zimnych kolor 5.12 jasny brąz popielato-opalizujący przepraszam ale nie wiem do końca co to znaczy opalizujący i czy na rudy taki można nałożyć>?jeśli nie może wybiorę jasny brąz popielaty kolor 5.1 lub 5.11 jasny brąz popielaty głęboki więc moje konkretne pytanie brzmi czy lepiej usunąć rudy brązem popielatym czy opalizująco-popielatym?? wiem ,że pisałyście o tym dziewczyny ale nadala się nie do końca się w tym odnajdujętym bardziej,że ja w odróżnieniu od nnych farbe będe nakładała na włosy nie tylko z prześwitami rudego ale na całościowo kasztanowo-rude jeśli chodzi o Kolleston skłaniam się do 5/71 brązowo - popielaty jasny brąz. Bardzo proszę Zafirah podpowiedz mi czy te numery farb przykryją rudy kolor? bo naprawde nie chcę kolejny raz wyrzucać pieniędzy w błoto tym bardziej ,że dekoloryzacja jak wiadomo była dość kosztowna z góry dziękuje za podpowiedzi i życzę radosnych Świąt!
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:02   #568
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a co ogolnie myslicie dziewczyny o kolorach tzw naturalnych lub glebokich? jak one wychodza? robila któraś z was nimi? moze najpierw na cieply odcien bezpiecznie jest polozyc wlasnie taka nature lub gleboki a potem mieszanke zimnych farb? Zafirah ty sie na tym dobrze znasz...
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 14:40   #569
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Amandi można położyć, jak najbardziej. Opalizujący, czyli z fioletowym barwnikiem. Masz tu refleks popielaty i opalizujący, więc myślę, że dobrze wybrałaś. Jeżeli masz złote i miedziane refleksy lepiej wybrać opalizujący popiel.
edit: Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci, że odpowiedziałam na Twoje pytanie, chociaż nie było kierowane do mnie

Co do kolestonu, będzie miał zielony i niebieski barwnik, czyli metaliczno-popielaty refleks (.71)

edit: Ja uparcie myliłam farby, zamiast napisać, że połączyłam 5.12 i 5.07, pisałam 5.11 i 5.07. Ech, zycie... za pomyłkę przepraszam

A co do mojego wybuchu, babeczki kochane ajm soł soł sori Wybaczcie zaganianej Madzi nic tylko sprzątam i przygotowuję papu na święta, to i nastrój mam średni.

A z okazji Świąt życzę Wam zdrowia, spokoju i radości, spełnienia marzeń i ogromu miłości oraz szampańskiej zabawy w Sylwestra
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-12-23 o 14:54
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:42   #570
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
EMdz: wlosy mozna rozjasnic tylko pełną dekoloryzacją lub pasemkami. Pasemka z kolei robi sie rozjaśniaczem jeśli włosy są koloryzowane lub mozna farbą jeśli są naturalne. I jeśli chcesz troche je rozjaśnic to nie trzeba wcale używac bardzo mocnego rozjaśniacza.

sylvie.joanne: refleksy na blondach neutralizuje się tak jak w brązach. Poczytaj dokładnie wątek bo bez sensu pisać kilka razy to samo.
Ok dzięki za pomoc
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.