30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 199 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 20:29   #5941
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszka, ja go kupiłam bardziej na ciało - dekolt, ramiona, jak wychodzę już z krótkim rękawem, a jest słońce. Ale jest taki fajny, że idzie na twarz
Jakoś mi się nawarstwiło trochę rzeczy do zrobienia i to pilnych. Póki pamiętam - zaczęłam zapisywać - 30 pozycji już mi wyszło

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:32
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:32   #5942
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Ten kremik jest tez fajny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Kusisz Kama..Idę na Tron(film-ku gwoli ścisłosci)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:35   #5943
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszka , ona do rurek się nie nadaje to elegancka sukienka... Dla mnie idealny krój.... Te rękawki i to rozcięcie nad biustem .......może ze 3 kg powinnam do niej schudnąć , bo jest dość opięta ...No , ale jest zdecydowanie za krótka ....

Miszka , napisz mi na PW, po ile one są, te sukienki, obie ... Tak mi w tym momencie przyszło do głowy, że może by ją przedłużyć jakoś ....


Kama , pewnie mówimy, o dwóch różnych sukienkach ... Ty pewnie masz czarną taką , jak ja granatową ... Tę rozpinaną na suwak .... Ta jest właśnie przed kolano ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:42   #5944
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Mam na suwak i czarna i granatową i jeszcze "zakonnicę" - jak ja określa Miszka Ale fakt - jedynym miejscem, gdzie bez problemu noszę krótkie sukienki - jest urlop w hotelu W domu nie założę czegoś, co niepokoi moje sumienie , bardziej...wyzywającego Na urlopie - hulaj dusza. I tak daleko mi do wiekowych, spalonych słońcem matron, które uparcie nie nakładają stanika, nakładają mini albo pareo, albo sama bluzkę - i tak przyłażą na obiad. Wakacyjny luz powinien mieć granice - na przykład estetyczne
Tz podsunął, że powinniśmy już przejrzeć ciuchy letnie pod katem wyjazdu, to już tylko miesiąc
Tig, przetestuj omlet Xniki - dobrze działa na metabolizm

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:44
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:19   #5945
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kama doszly dzis rano Dzieki
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:53   #5946
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

to miłego oglądania
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:31   #5947
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Pojęczę sobie
Odwołali wiosnę.
Jest zimno i wieje
Głowa mi pęka, nie śpię od piątej, możliwe,że nie mam ciśnienia
Kawa nie pomaga.
Prochy też.
Nawet snikersik
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 12:02   #5948
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Beata jestem z Tobą Również pojęczę.

Moje ciśnienie jest na maxa, ranek porównam z tornadem. Koszmarny początek dnia. Jeszcze jak zabrałam się za płacenie rachunków typu prąd, gaz, zus to mnie już osłabiło
Teraz kawa i postudiuję kremy na dzień, które polecacie.

Jedno co mnie ucieszyło: doszła do mnie przesyłka z szybką do mojego ukochanego iphona Dziś będzie ponownie cały i śliczny. Czy jest inna fanka tego super ślicznego, najlepszego i jeszcze raz naj naj naj urządzenia ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:09   #5949
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Czy jest inna fanka tego super ślicznego, najlepszego i jeszcze raz naj naj naj urządzenia ?
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:12   #5950
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Czy jest inna fanka tego super ślicznego, najlepszego i jeszcze raz naj naj naj urządzenia ?
Jestem ANTYfanką tego urządzonka
Moj najukochańszy telefon to lg prada 850 czy ileś tam, pierwszy model, jeszcze nie smartfon, ale ja używam telefonu wyłącznie do dzwonienia i wysyłania sms..Reszta mnie nie obchodzi. Używalam go ponad 4 lata i pewnie jeszcze pouzywam, bo nadal świetnie działa, tylko nieco porysowany jest...Jak znajdę gdzieś ten model, to go jeszcze raz kupię na pewno.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:15   #5951
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Beata jestem z Tobą Również pojęczę.

Moje ciśnienie jest na maxa, ranek porównam z tornadem. Koszmarny początek dnia. Jeszcze jak zabrałam się za płacenie rachunków typu prąd, gaz, zus to mnie już osłabiło
Teraz kawa i postudiuję kremy na dzień, które polecacie.

Jedno co mnie ucieszyło: doszła do mnie przesyłka z szybką do mojego ukochanego iphona Dziś będzie ponownie cały i śliczny. Czy jest inna fanka tego super ślicznego, najlepszego i jeszcze raz naj naj naj urządzenia ?
Oj tak jest nie wyobrażam sobie życia bez mojego białego 4s, a latem będzie 5 albo 5s

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Mam na suwak i czarna i granatową i jeszcze "zakonnicę" - jak ja określa Miszka Ale fakt - jedynym miejscem, gdzie bez problemu noszę krótkie sukienki - jest urlop w hotelu W domu nie założę czegoś, co niepokoi moje sumienie , bardziej...wyzywającego Na urlopie - hulaj dusza. I tak daleko mi do wiekowych, spalonych słońcem matron, które uparcie nie nakładają stanika, nakładają mini albo pareo, albo sama bluzkę - i tak przyłażą na obiad. Wakacyjny luz powinien mieć granice - na przykład estetyczne
Tz podsunął, że powinniśmy już przejrzeć ciuchy letnie pod katem wyjazdu, to już tylko miesiąc
Tig, przetestuj omlet Xniki - dobrze działa na metabolizm
Kama, cała moja dieta tak dobrze działa zawsze miałam problemy, a odkąd ćwiczę i jem wg rozpisanej diety zapomniałam że miałam kiedyś kłopoty.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 12:30   #5952
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

ciekawy talerzyk
http://www.trendsetterka.com/produkt...ko-na-ciastka/
Zimno, ale dziś nie planuję wyjścia. Patrzę na listę zadań - i nie chce mi się Ale i tak zaraz telefon do funduszu...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:46   #5953
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Oooo widzę, że moja miłość do iphona nie jest osamotniona. Nie jestem gadżeciarą, ale ten sprzęt (a niech tam, powiem to głośno ) daje mi dużo szczęścia jak jest w mej dłoni trzymany . Nie wspomnę ile daje przyjemności w obsłudze. Cudeńko.
Beata a Ty cicho siedź .

Znacie lakiery https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...z-bambusa.html
Czerwień z tej serii jest zabójcza.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Kama te dekory śliczne
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:48   #5954
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Elsa, gdzie znikłaś...?
Jestem, jestem Kama......Podczytuję, ale ostatnio czasu mam mniej na pisanie. Meble przyjechały dla Małej...szukam fajnych gałek, materaca odpowiedniego, lampę już znalazłam...i sezon Loppemarketów się rozpoczął.......A szukam paru rzeczy teraz...zwłaszcza takich kryształowych rzeźb Mata Jonassona...dla Małej do pokoju...o takich...http://www.glasboden.com/display/mj/...age_mj_wl1.php
Szczególnie ptaków i niedźwiedzi.......Ostat nio znalazłam w stanie idealnym z sygnaturami za 20 NOK........niedźwiedz ia polarnego..tego..http://www.glasboden.com/matsjonasson/mats_jonasson_polar_bear_ 33550.php...
Potrzebuję jeszcze dwóch.
Poza tym tutaj piękna pogoda już trzeci tydzień...nie bardzo ciepło (ok. 7 stopni)...ale teraz sporo z Małą w lesie za domem siedzę...mrowisko ogladamy i ptaki...
Miszka ciekawie bardzo wygląda ten krem Sensilis....... kupię go w PL....Pierogów lepić nie znoszę...ale jeść lubię i to bardzo....

Xnika wspaniały efekt!!......jednym słowem kupa ciężkiej pracy! ..ale faktycznie do startów w fitness sylwetkowym masy musisz jeszcze nabrać... proporcje masz świetne, jeszcze trochę masy i bedą sukcesy!...
Jeśli chodzi o brzuch...to są dwie sprawy, jedna to taki na którym nie ma za dużo tłuszczu a jest wydęty i druga to otłuszczenie...W pierwszym przypadku zmiana diety (jeśli się ma dzieci to sprawdzenie czy mięśnie się nie rozeszły) i wzmocnienie mięśni przez ćwiczenia (jak są słabe to jak to się mówi...."flaczki się wywalają")....w drugim przypadku dieta to 70% sukcesu...reszta ćwiczenia...Co do aerobów przed czy po terningu siłowym...i ich przydatności jako "spalacza"...to robi się je zazwyczaj na końcu...nie z powodu takego, że lepiej wpłynie to na spalanie "po" i metabolizm spoczynkowy...ale dlatego, że po solidnym wysiłku kardio będzie trudno zrobić solidny trening z obciążeniem........ot zmeczenie materiału...
Generalnie co do przydatności typowego kardio przy redukcji...to już się podejście zmieniło...nie jest to najlepszy sposób...zwłaszcza na dłuższą metę...Oczywiście jak ktoś startuje w zawodach...to ma inne priorytety...jak chcociażby okresowe odtłuszcenie i odwodnienie do poziomu, który utrzymywany przez dłuższy czas zaburza kompletnie układ hormonalny kobiety....

Edytowane przez Elsa...
Czas edycji: 2013-04-09 o 12:50
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:33   #5955
Joanna Karolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 111
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kama, już wiem, na co pracuję !. Biżuteria z trendset. mnie oczarowała, mam już typy dla siebie i ulubionych kobiet .
Joanna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:38   #5956
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Też nie mam Iphona..Moje palce są za szybkie,telefony za wolne..Albo ja za głupiaGeneralni e tez tylko potrzebuje do dzwonienia i smsów..Prada superZazdroszczę za to tym ,które opanowały technikę palcówki... Męża tel to dla mnie czarna magiaNAwet syna,mnie przerastaKaśka wyszłam dzis na dwór i wspomniałam Twoją wzmiankę wczorajszej pogody..Ten śnieg ,dziś dotarł w dolnośląskie..Zimno jak diabli..brrrr....RBR sprzedanyElsa krem warty kupna..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:01   #5957
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

U mnie właśnie zaczął padać śnieg
Misz , wysłałam Ci te czarną sukienkę , bo założyłam do rurek i do getrów i podnosiła mi się do góry... Zresztą mi się wydaje, że ona tylko do rajstop pasuje ....
Kropka, Ty POWINNAŚ sobie ją wziąć ... Jest mega sexi , to rozcięcie nad biustem .... nie chamskie i ordynarne , odsłania tyle ile trzeba , a Ty jesteś niewysoka , więc dla Ciebie na długość powinna być w sam raz ...
Materiał dość gruby i elastyczny, ukrywa wałeczki ...

Za tę granatową wyślę przelew, jak tylko skądeś zdobędę pieniądze ... Tę sukienkę powinna mieć w szafie każda kobieta ... Jest i na co dzień i od święta i do szpilek i do płaskich butków, fajnie podkreśla figurę ...
Jak pojawią się czarne to też poproszę A za granatową dziękuję bardzo !!!!
Po spodnie skórkopodobne się zgłoszę , ale jak schudnę w końcu ... Czy to w końcu kiedyś nastapi ? Nie wiem ...bo zabieram się do tego , jak pies do jeża ...
Problemy z zaparciami , mam ostatnio ogromne ... wróciło , to co było kiedyś ... nawet nie działają środki przeczyszczające
Wczoraj wypiłam na noc podwójną herbatkę - Xennę i NIC
Nie mogę z niczym skojarzyć , co się zmieniło , że tak nagle się pogorszyło znów ....
Dobra ... dosc o kupie , a właściwie o jej braku ....

Misz, a ten podkład RBR to był dla Ciebie za ciemny ? Czy oprócz koloru , po prostu efekt Cię nie zachwycił ? Czemu poszedł w świat ?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A o Iphonie marzę ... Gadżeciarą nie jestem, ale koleżanka ma i pokazała mi jak fajnie można wykorzystywać jego różne funkcje i aplikacje ...
Planuję kupno ..... kiedyś ... Jak wrócą dobre czasy ....Jeśli wrócą ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:09   #5958
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Problemy z zaparciami , mam ostatnio ogromne ... wróciło , to co było kiedyś ... nawet nie działają środki przeczyszczające
Wczoraj wypiłam na noc podwójną herbatkę - Xennę i NIC
Sprobuj herbatkę herbapolu na przeczyszczenie. Figura 1. Przez max tydzień można ją pić. Ale podstawą jest to, co kama Ci powtarza, regularne posiłki, zwłaszcza śniadania I naprawdę, spróbuj jeść paszę. Ale codziennie, o określonej porze (choć to pewnie magiczne myślenie trochę) ale mi pomaga...

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Pokaż, Tigi, te granatową kieckę...Co prawda sukienek nie lubie i nie nosze, ale uwielbiam granat
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:17   #5959
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Wrócą Tig, muszą wrócić ! Wierzę w to. Mam do remontu kuchnię i fajne wakacje w planie, więc wierzę w to co mówię.

Miszka sprzedałaś RBR.... może to i lepiej, ja się na niego szykowałam i pewnie po trawieniu kilkudniowym byłby mój. Tak jest po problemie
Mam dziś carite na buzi, jestem z niego zadowolona. Nie mam połowy kosmetyków kolorowych, które posiadałam. Córka pakując się ślicznie zapakowało sobie to co jej się podobało Czas na zakupy delikatne, więc to co poszłoby na RBR pójdzie na konto braków w kolorówce.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Podpinam się pod Beatę. Pokażcie to sukienkowe cudo. Ja sukienki noszę, lubię.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 15:04   #5960
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

To ta sukienka granatowa http://allegro.pl/wloska-matmazel-ro...150685717.html Ta pudrowa tez jest fajna http://allegro.pl/sukienka-wloska-pu...160837965.html Tig do tej czarnej,miałam portki ,ala getry,z wstawkami jak przy kiecce,skórzanymi..Babka jak tak ubrała,wyglądała niesamowicie..Idealnie pasowało..U nas to niestety tunika..Lub mini ,która nie przystoi nosic samą...Chyba,że obiad bys w niej gotowała dla R,w zaciszu domowymA mnie to tez juz nie dziwi,bo mam klientki,które po domu ,do kuchni,kupują takie rzeczy,że czasami ,aż nie dowierzam w to co słyszęRBR kolor dla mnie miał nie dobry..Nie był niby ciemny mocno...A jak juz podkład kupujesz za tyle kasy- to nawet najlepszy,nie bedzie fajny,zle dobrany kolorem..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:33   #5961
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dekory śliczne, ale skusiłam się na talerzyk-ciasteczko Z trendsetterki kupiłam torbę z Alicją w Krainie Czarów
Poskreślałam już sporo z listy have to, ale jeszcze sporo przede mną...Zaraz biorę się za znienawidzoną kolejkę do funduszu Z rzeczy przyjemnych - szarlotka w piecu, a jak pachnie w domu...Szarlotki na liście nie było, to gratis
O telefonach nie dyskutuję, nie dorobiłam się niczego nowego, nic mnie nie kusi, Nokia chodzi przyzwoicie, a odkąd spadła w czasie wizyty u Miszki - naprawiły się problemy z określaniem czasu
Tig, problemy z metabolizmem siedzą w głowie. Czemu ja mam zawsze problemy na urlopie...? No, może nie zawsze, ale bardzo często?! Wsuwam wtedy więcej warzyw, błonnik dosypuję, gdzie mogę, dużo piję - i figa A herbatki xenna, figura - często nie dają efektu...Psychika, mówię Ci, psychika
Sukienka na człowieku wygląda lepiej, niż na modelu. Dopasowana, ale nie obcisła, ma pasek gumowy. Sexi i elegancko zarazem Trzeba brac rozmiar większą.
__________________
Kama
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:51   #5962
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 575871_532337656818045_1986506007_n.jpg (36,0 KB, 17 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:00   #5963
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Beti , piłam kiedyś figurę1 i też nie bardzo działała

Naprawdę nie wiem co się stało , bo od jakiegoś czasu było całkiem , całkiem ...a teraz masakra ...


Kama, podaj mi link do aukcji z tą herbatką ,co kupiłaś Proszę ...

Do tego Xnikowego omletu , to płatki owsiane dajemy w całości i surowe ? Mieszamy z jajkiem i na patelnię ? Nie są potem twarde ? bo przecież taki omlet to się chwilkę smaży tylko ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:05   #5964
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

To jedz, Tigi, codziennie porcję płatków z otrębami...Zalewasz wodą, czekasz chwilę aż spuchną, jogurt, i całkiem smaczna się robi miotełka

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2013-04-09 o 18:08
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:16   #5965
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

No właśnie tak zamierzam ...
Muszę spróbować ścisłą dietą...
I ruszać się trza ...
Od jutra zaczynam bieganie ... Pomalutku, najpierw minutkę biegu, potem minutkę marszu ....
Znalazłam taki mini plan treningowy ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:18   #5966
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Powodzenia w bieganiu Trzymam kciuki.
A jak ci się biegi nie spodobają, zawsze możesz potrenować chodzenie. Przynajmniej pół godziny dziennie. Masz psy, to będziesz miała towarzystwo
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:35   #5967
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Beti , piłam kiedyś figurę1 i też nie bardzo działała

Naprawdę nie wiem co się stało , bo od jakiegoś czasu było całkiem , całkiem ...a teraz masakra ...


Kama, podaj mi link do aukcji z tą herbatką ,co kupiłaś Proszę ...

Do tego Xnikowego omletu , to płatki owsiane dajemy w całości i surowe ? Mieszamy z jajkiem i na patelnię ? Nie są potem twarde ? bo przecież taki omlet to się chwilkę smaży tylko ...
Tigii, do omletu daję ok 0,5 szklanki po nutelli płatków owsianych górskich (surowych w całości, nie są twarde), do tego 3 białka jaj i jedno całe, mieszam łyżką i wlewam na bardzo rozgrzaną patelnię teflonową (mam taką do naleśników więc jej nie natłuszczam niczym), chwilę smażę z jednej strony (aż widzę że boki są przypieczone) i na nast stronę.
Ja mój omlet smaruję masłem orzechowym, polecam felix (ja go nie mogę jeść bo ma sól, ale jest pycha) można też posmarowac dżemem.

Do omletu możesz też sobie dodać otrębów owsianych.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:40   #5968
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Wypozyczylam ksiazke ''Game of Thrones'', grubasna, zaczelam czytac i fajna. Ksiazek jest siedem i wszystkie grubasne

Miszka kupilam synchrovit i flavo c, juz sa w drodze do mnie. A i asystor hair tez bo znowu mi wlosy leca, a juz bylo ok

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2013-04-09 o 18:42
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:44   #5969
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Elsa... Pokaż wiadomość
Elsa, gdzie znikłaś...?
Jestem, jestem Kama......Podczytuję, ale ostatnio czasu mam mniej na pisanie. Meble przyjechały dla Małej...szukam fajnych gałek, materaca odpowiedniego, lampę już znalazłam...i sezon Loppemarketów się rozpoczął.......A szukam paru rzeczy teraz...zwłaszcza takich kryształowych rzeźb Mata Jonassona...dla Małej do pokoju...o takich...http://www.glasboden.com/display/mj/...age_mj_wl1.php
Szczególnie ptaków i niedźwiedzi.......Ostat nio znalazłam w stanie idealnym z sygnaturami za 20 NOK........niedźwiedz ia polarnego..tego..http://www.glasboden.com/matsjonasson/mats_jonasson_polar_bear_ 33550.php...
Potrzebuję jeszcze dwóch.
Poza tym tutaj piękna pogoda już trzeci tydzień...nie bardzo ciepło (ok. 7 stopni)...ale teraz sporo z Małą w lesie za domem siedzę...mrowisko ogladamy i ptaki...
Miszka ciekawie bardzo wygląda ten krem Sensilis....... kupię go w PL....Pierogów lepić nie znoszę...ale jeść lubię i to bardzo....

Xnika wspaniały efekt!!......jednym słowem kupa ciężkiej pracy! ..ale faktycznie do startów w fitness sylwetkowym masy musisz jeszcze nabrać... proporcje masz świetne, jeszcze trochę masy i bedą sukcesy!...
Jeśli chodzi o brzuch...to są dwie sprawy, jedna to taki na którym nie ma za dużo tłuszczu a jest wydęty i druga to otłuszczenie...W pierwszym przypadku zmiana diety (jeśli się ma dzieci to sprawdzenie czy mięśnie się nie rozeszły) i wzmocnienie mięśni przez ćwiczenia (jak są słabe to jak to się mówi...."flaczki się wywalają")....w drugim przypadku dieta to 70% sukcesu...reszta ćwiczenia...Co do aerobów przed czy po terningu siłowym...i ich przydatności jako "spalacza"...to robi się je zazwyczaj na końcu...nie z powodu takego, że lepiej wpłynie to na spalanie "po" i metabolizm spoczynkowy...ale dlatego, że po solidnym wysiłku kardio będzie trudno zrobić solidny trening z obciążeniem........ot zmeczenie materiału...
Generalnie co do przydatności typowego kardio przy redukcji...to już się podejście zmieniło...nie jest to najlepszy sposób...zwłaszcza na dłuższą metę...Oczywiście jak ktoś startuje w zawodach...to ma inne priorytety...jak chcociażby okresowe odtłuszcenie i odwodnienie do poziomu, który utrzymywany przez dłuższy czas zaburza kompletnie układ hormonalny kobiety....
Elsa, dziękuję bardzo, wiem, że masy muszę nabrać jak na razie to przybrałam 7kg na wadze w 6 miesięcy, mam jeszcze trochę czasu na nabieranie masy, ponieważ redukcję do zawodów zaczynam w listopadzie (taki plan mojego trenera wtedy będę miała treningi dwa razy dziennie i dietę redukcyjną), teraz cały czas mam trening i dietę na masę.

Ja sama z brzuchem nie mam problemu, ogólnie to do zdjęć się nie odtłuszczałam, cały czas trzymam poziom tkanki tł 13% a na zawody mam zejść na 8% więc mięśnie będą widoczne.


A co do gadżetów, to ja też nie jestem, ale bardzo lubię markę Apple, mam Iphone i nie wyobrażam sobie bez niego życia, nie umiałabym korzystać z innego telefonu, za dużo w nim przydatnych aplikacji. Tak samo uwielbiam mojego małego Ipoda, który towarzyszy mi na każdym treningu i ma cudny różowy kolor

Tż, też ma taką miłość do Apple oraz do PS3 i oryginalnych gier z figurkami
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:49   #5970
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Tez lubie apple mamy ipada i tablet samsunga, porownanie wychodzi na korzysc ipada

Kama masz/mialas ten synchroline krem, bo wiedze, ze dodalas na kwc, jakie opinie?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2013-04-09 o 18:50
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.