Akneroxid - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 12:26   #31
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Akneroxid 5%

Hm ja uzywam akneroxidu od ponad roku ale tylko miejscowo - tak jak zalecil mi dermatolog. Przynaje ze w moim pzrypadku sprawdza sie swietnie w przypadku nagle wyskakujacych i niechcianych 'niespodzianek'. Zaznaczam tylko ze nie mozna go stosowac zbyt czesto w jednym miejscu bo nastepstwem tego jest wysuszenie skory:/ a z tym pozniej jest problem.

Pozdrawiam
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:04   #32
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Akneroxid 5%

ja używałam Akneroxidu 10% na trądzik na plecach, trądzik został wyleczony, po długim czasie, ale jednak. a co do tej samej substancji czynnej, to kiedyś próbowałam użyć Benzacne 5% punktowo na twarz i strasznie mi podrażniło skórę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:51   #33
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Akneroxid 5%

up up

jakie konkretnie ma wlasciwosci akneroxid? mam przepisany niby na blizny, ale z tego co wyczytalam to dziewczyny stosowaly go na wagry: http://porady.zdrowo.info.pl/poradnik-skora.html
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2015-12-27 o 14:14
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:05   #34
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Akneroxid 5%

Ja stosowałam akneroxid od początku wakacji do moze konca wrzesnia, i naprawdę mi pomógł przede wszystkim na zaskórniki, poza nim stosowałam jeszcze na dzień żel clindacne. I trądzik wyleczony od czasu do czasu przed okresem wyskoczy mi coś małego a teraz na przebarwienia po trądziku od października używam acne-derm, i naprawdę pomaga. Przebarwienia są dużo jasniejsze, zostało mi ok. 1/3 tubki i jestem dobrej myśli
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:07   #35
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Akneroxid 5%

Zaskorniki schodza mowisz po akneroxidzie? bo tez mam co nie co na nosku (mimo, ze mam przepisany na plecy- tradzik) i tak sie zastanawiam czy nie sprobowac...
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:11   #36
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Akneroxid 5%

Myślę, że na pewno Ci nie zaszkodzi...dermatolog przepisała mi akneroxid własnie na zaskórniki, a na widoczne już krostki to clindacne własnie (tez super )A akneroxid jest bardzo wydajny, stosowalam codziennie przez 3 miesiące a jeszcze go trochę zostało w buteleczce
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 06:15   #37
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Akneroxid 5%

To fajnie. Na noc posmarowalam sie nim. Nic mnie nie sciagala, nie pieklo i mam zamiar dalej stosowac. Mam nadzieje, ze po jakims czasie zobacze efekty
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 12:31   #38
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Akneroxid 5%

MI tez pomogl akneroxid 5% i byl lepszy niz benzacne-chociaz maja te sama subst. czynna... polecam rowniez clindacne!
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:00   #39
Wertizzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 56
Akneroxid L - stosował ktoś?

Czy ktoś z Was stosował Akneroxid L? Zastanawiam się czy to w ogóle pomaga, bo zawiera tylko 4% nadtlenek benzoilu, poza tym płyn nanosi się na skórę tylko na 2 minuty a potem zmywa... sama nie wiem... proszę o jakieś opinie
Wertizzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 12:20   #40
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Akneroxid 5%

gubie sie w tych forach... dopiero co zarejestrowalam sie na wizazu i nie moge znalezc aktualnego forum o tradziku... A chcialabym o tym z kims pogadac no bo dermatolog wczoraj przepisal mi differin i po tym jednym dniu moge stwierdzic, ze raczej mi nie pomoze, poniewaz w ogole nie ogranicza przetluszczania skory Wczesniej stosowalam Akneroxid 5% (zuzylam 2 tubki), ale doszlam do wniosku, ze cera mi sie przyzwyczaila... A mialam ja nawet dobra (zadnych pryszczy, troszeczke zaskornikow), ale wydzielala nadmierna ilosc sebum:/ Czasem mam wrazenie, ze czolo swieci mi sie jak latarnia morska;P I wlasnie w tym szkopul! Wczesniej (kilka lat temu) mialam wieksze problemy z cera- stosowalam Zineryt, lecz pani dermatolog poszla na urlop i nie rozpoczelam 2 buteleczki, jednym slowem kuracje szlag trafil- ale teraz juz jest calkiem dobrze. Tylko ja marze o naprawde aksamitnej cerze!!! Czy znajde w koncu cos naprawde skutecznego?? Acha, dodam jeszcze, ze z policzkami nie mam zadnych problemow, przetluszczaja mi sie tylko czolo i nos. Pozdrawiam !!!
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:17   #41
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Akneroxid - wątek zbiorczy

Czesc Chcialabym sie was poradzic odnosnie podanego w tytule akneroxid'u L.. Mam duzo pryszczy, zaskornikow i takich rzeczy na plecach i dekolcie. Bylam dzisiaj u dermatologa i zostalo mi to przepisane. Dodatkowo dostalam jakis plyn do zrobienia w aptece o skladzie ->
detreomycyni 2,5
ac salicilici 3,0
spir Vini 70% ad 100,0
Zastanawiam sie czy to wykupic poniewaz pani doktor potraktowala mnie stasznie nieprzyjemnie..nakrzyczal a na mnie ze zawracam jej glowe, ze z takimi problemami sie nie przychodzi do lekarza i ze za mloda jestem (mam 18 lat). Co o tym myslicie, pomoze? czy raczej bylo to tylko tak zebym dala jej spokoj?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 19:31   #42
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: Akneroxid L

Hej blondi Ja bylem u dermatologa dokladnie mc temu Przepisał mi wtedy własnie akneroxid L do stosowania 2x dziennie + duac na noc
Po miesiacu stosowania efekty sa swietne,w ciagu tych 30 dni wyszly mi na poczatku moze 2-3 malutkie syfki,a od 3 tyg mam calkowity spokoj Jedynie lekkie przebarwienia sa Wiec stosuj stosuj i jeszcze raz stosuj to !!P.S tez mam 18 lat i mialem niewielki problem z tradzikiem
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:38   #43
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid L

MacieJ_) a zostaly ci jakies przebarwienia na plecach? Z tego co czytalam płyn ma wlasciwosci 'wybielajace'
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:40   #44
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid L

No tak, nie doczytalam Mocne sa te przebarwienia? W ogole jakie miales problemy, ze akneroxid tak szybko ci pomogl?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:45   #45
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: Akneroxid L

Stosowalem go tylko na twarz,wiec nie
No na ulotce pisze,zeby nie stosowac w poblizu wlosow bo wybiela,mi sie to czesto zdarzalo i jakos nie mam bialych wlosow
P.S dzis bylem na 2 wizycie u dermatologa,dostalem recepte,tylko nie moge sie odczytac,moze ktos pomoze ?---->
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:56   #46
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: Akneroxid L

Nie jestem pewien czy to akneroxid mi az tak pomogl,podejrzewam ze to zasluga duacu jednak Nigdy nie mialem zadnych problemow,jednak kilka miesiecy temu i na mnie przyszedl czas Przed pojsciem do dermatologa zawsze co kilka dni musial sie jakis ROPNY syfek pojawic,a czasem nie jeden Co do dermatologa to sadzilem ,ze jest to osoba calkowicie niekompetentna. Pani doktor zapytala mnie co sie dzieje,co stosuje,raz tylko spojrzala na twarz,caly czas notujac :/ wychodzac z gabinetu mialem mieszane uczucia.... Jednak mc minal a twarz wyglada bardzo dobrze,wiec nie ma co sie zrażac do lekarzyPrzeciez kazdy moze miec gorszy dzien
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:06   #47
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid L

No coz czekam jeszcze na jakies opinie.. Mysle ze recepty wykupie choc po tym co dzisiaj przezylam u tej pani dermatolog to stwierdzilam ze chocby mi grzyb na nosie wyrosl to wiecej tam nie pojde Badz czlowieku dobry, dbaj o siebie a potraktuja cie jak smiecia..
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:57   #48
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid L

up
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:14   #49
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Akneroxid L

ja stosowalam akneroxid ale gel takze nie wiem czy to to samo, ale poprawa jest bardzo duza tylko nie wiem czy to zasluga akneroxidu czy dalacinuT ktory tez stosowalam rownoczesnie.W kazdym razie mialam spore problemy z tradzikiem a teraz nie mam a twarzy praktycznie nic. Z tym ze moja dermatolog mowila zeby stosowac go smarowac go bardzo malutko bo inaczej mzoe bardzo wysuszyc skore.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 17:50   #50
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Używam akneroxidu od 3 miesięcy. Przy pierwszym stosowaniu moja twarz była strasznie czerwona i skóra bardzo sucha (miejscami się łuszczyła). Ale potem juz było lepiej. BArdzo poprawił stan mojej skóry - z czoła poznikało 3/4 zaskórników jeszcze na policzkach musi troche "popracowac" Mam wrażliwą skórę ale nie powoduje u mnie żadnych większych podrażnień (stosuje codziennie). Skóra jest różowawa ale to wszystko, a sucha jest od każdego specyfiku antytrądzikowego ale wystraczy nałożyc krem i jest ok.
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:24   #51
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Hmm.. jestem po 1,5 tyg kuracji akneroxidem l i mam mieszane uczucia.. nakladam na zwilzona twarz, plecy, dekolt na jakies 3 min a pozniej splukuje.. zaraz po zmyciu na twarzy widac ze wagry wygladaja jakby na wybielone ale rano juz wszystko jest tak jak bylo.. natomiast syfki na plecach sa jakby przysuszone i tyle.. wydaje mi sie ze preparat dziala bardziej na moj recznik ( z niebieskiego stal sie zolty ) niz na mnie..
Na opakowaniu napisane jest zeby stosowac od 2 do 5 tyg. Zamierzam skonczyc buteleczke ale czy jest jakis sens.. Jak to u was wygadalo?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:51   #52
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

A dlaczego spłukujesz?

Co do ręcznika- mam tak samo
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:54   #53
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Pokaż wiadomość
Hmm.. jestem po 1,5 tyg kuracji akneroxidem l i mam mieszane uczucia.. nakladam na zwilzona twarz, plecy, dekolt na jakies 3 min a pozniej splukuje.. zaraz po zmyciu na twarzy widac ze wagry wygladaja jakby na wybielone ale rano juz wszystko jest tak jak bylo.. natomiast syfki na plecach sa jakby przysuszone i tyle.. wydaje mi sie ze preparat dziala bardziej na moj recznik ( z niebieskiego stal sie zolty ) niz na mnie..
Na opakowaniu napisane jest zeby stosowac od 2 do 5 tyg. Zamierzam skonczyc buteleczke ale czy jest jakis sens.. Jak to u was wygadalo?
ja nigdy nie splukuje ( z tym ze mam taki w tubce a nie butelce...) a uzywam go juz chyba z pol roku. Takie leki stsouje sie dlugotrwale, dopiero wtedy widac efekty, nie po kilku uzyciach
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 20:10   #54
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Na opakowaniu napisane jest zeby zwilzyc skore nalozyc preparat na 1 max 2 min po czym dokladnie splukac.. Czego dokladnie nie robie bo zawsze po tym czasie przejezdzam tylko mokrym reczniczkiem i zakladam stara koszulke..
Aha i 'kuracja' powinna trwac 2 do 5 tyg.. dlatego zblizajac sie do drugiego tygodnia pytam..
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 20:30   #55
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Pokaż wiadomość
Na opakowaniu napisane jest zeby zwilzyc skore nalozyc preparat na 1 max 2 min po czym dokladnie splukac.. Czego dokladnie nie robie bo zawsze po tym czasie przejezdzam tylko mokrym reczniczkiem i zakladam stara koszulke..
Aha i 'kuracja' powinna trwac 2 do 5 tyg.. dlatego zblizajac sie do drugiego tygodnia pytam..
moze sprobuj akneroxidu5 w żelu, z tego co pamietam nie jest na recepte, nie pisze tez na ulotce zeby byly jakies przeciwwskazania do dlugotrwalego uzywania i naklada sie go na skore po dokladnym umyciu i osuszeniu. Mnie on pomogl ale jak wiadomo nie musi byc dobry dla kazdego tymbardziej ze skoro obydwa to akneroxid wiec pewnie i sklad maja podobny
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 20:52   #56
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Skoncze to opakowanie i wtedy zobaczymy jakie rezultaty.. skora mi sie troche wybielila wiec pewnie cos tam dziala.. moze faktycznie za krotko stosuje?

Mam jeszcze jedno pytanie.. Chcialabym sie wybrac na seansik na solarium a jak wiadomo preparaty z tym nadtlenkiem sa fotouczulajace.. Kiedy moge sie tam wybrac w miare bezpiecznie?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:37   #57
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Dziewczyny powiedzcie mi, czy Akneroxid to to samo co Benzacne? Z tego co tutaj piszecie to nie do końca.. Bo dermatolog przepisała mi Akneroxid na plecy , ale w aptece nie było i pan powiedział mi że to jest to samo tylko inny producent czy coś takiego. Więc już nie wiem, czy dobrze zrobiłam, czy nie.
I jeszcze pani dermatolog powiedziała, że powinno mi pomóc po kilku tygodniach, a Wy piszecie o długotrwałym leczeniu..
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:00   #58
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi, czy Akneroxid to to samo co Benzacne? Z tego co tutaj piszecie to nie do końca.. Bo dermatolog przepisała mi Akneroxid na plecy , ale w aptece nie było i pan powiedział mi że to jest to samo tylko inny producent czy coś takiego. Więc już nie wiem, czy dobrze zrobiłam, czy nie.
I jeszcze pani dermatolog powiedziała, że powinno mi pomóc po kilku tygodniach, a Wy piszecie o długotrwałym leczeniu..
z tego co sie orientuje to akneroxid ma prawie identyczny skład jak benzacne. Efekty widac owszem po kilku tygodniach ale chyba trzeba uzywac dluzej zeby efekt pozostal ( przynajmniej ja tak mam ze jak odstawie to znowu male pogorszenie stanu cery wiec wracam do niego)
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:21   #59
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
z tego co sie orientuje to akneroxid ma prawie identyczny skład jak benzacne. Efekty widac owszem po kilku tygodniach ale chyba trzeba uzywac dluzej zeby efekt pozostal ( przynajmniej ja tak mam ze jak odstawie to znowu male pogorszenie stanu cery wiec wracam do niego)
aa, dzięki
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 21:41   #60
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Akneroxid - wątek zbiorczy

Ponawiam prosbe o odp na moje pytanie.. Co z tym solarium? Po jakim czasie moge spokojnie isc? Wystarczy ze skoncze stosowac czy moze jakis dluzszy czas? Dodam ze ostatnio kolezanka byla u dermatologa a ten wrecz polecil jej solarium ale ostrzegl ze moze to byc tylko i wylacznie stojace..

Mam jeszcze jedno pytanko.. co zaczac stosowac gdy skoncze buteleczke akneroxidu l? Benzacne zel czy tonik a moze cos innego?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 12:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.