Problem w malzenstwie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 14:49   #31
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Problem w malzenstwie

On to wszystko robi po to zebys od niego odeszla i zeby mogl spokojnie zwiazac sie z panna z pracy.

Jak on cie zostawi dla innej to wyjdzie przed innymi ludzmi na dupka.

Jak ty go zostawisz to wyjdzie na biedaczka ktorego zona zostawila, a on przeciez taki cudowny maz. Pewnie przed innymi odwala role cudownego meza?

Skoro on juz prosto w twarz ci mowi takie rzeczy to znaczy ze on cie nawet nie lubi, a co dopiero tu mowic o milosci.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:17   #32
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Problem w malzenstwie

jestem dziwnie spokojna, że na pocałunku między mężem a koleżanką się nie skończyło. Dawaj numer telefonu, popiszę do Ciebie ładne smski, możesz mnie zapisać jako Krzyśka, Jurka czy innego Ksawerego. Zobaczymy, co mężuś na to.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:22   #33
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Problem w malzenstwie

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
jestem dziwnie spokojna, że na pocałunku między mężem a koleżanką się nie skończyło. Dawaj numer telefonu, popiszę do Ciebie ładne smski, możesz mnie zapisać jako Krzyśka, Jurka czy innego Ksawerego. Zobaczymy, co mężuś na to.
No też tak podejrzewam.
Dobry pomysł
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 23:40   #34
Borderlinie
Przyczajenie
 
Avatar Borderlinie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Problem w malzenstwie

Ja wierzę że facet tak szybko mógł zmienić zdanie,że tak szybko się odkochał i wogule że mu tak szybko przeszło.
Jakbym o swoim życiu czytała,mój mąż przestał mnie kochać w momencie jak urodziło się nasze dziecko.
Już mnie tak denerwował tymi swoimi tekstami że w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam mu wyp****alaj,wyprowadził się. Też go tak mocno kochałam jak autorka,mocno przeżyłam te rozstanie,nadal się z tym męczę.
On ma już inną ale mimo wszystko nadal mi nie daje spokoju,dalej mi ubliża,a ja nadal przeżywam.

Z tego waszego związku też raczej nic nie będzie,bo faceci już tak mają,temu mojemu też zawsze inne lepiej pachniały,były ładniejsze ode mnie,a na początku ja byłam tą naj naj naj,zawsze na każdą miał ochotę oprócz mnie,no i teraz nie musi się już kryć bo teraz to oficjalnie się z nią spotyka.
Twój jak Ci mówi takie rzeczy to pewnie Cię zdradza i wogule się dla niego nie liczysz,ważniejsze dla niego pewnie jest to że ma wyprane,ugotowanie itd.ma po prostu darmowy hotelik ze służącą.
Widzisz ja to w miarę wcześniej przerwałam chociaż cholernie bolało i boli nadal,ale muszę się z tego jakoś wyleczyć.
Ja bym Ci radziła,jak masz wystarczająco dużo siły żeby go zostawić to go zostaw,szkoda życia i nerwów.
Czym dłużej będziesz tkwić w takiej sytuacji to wpadniesz w większy dołek psychiczny.
Borderlinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 08:19   #35
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Problem w malzenstwie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zawsze w takich watkach najbardziej mnie zadziwia, ze w kobietachnie am złosci.

Takiej zwykłęj, zdrowej, chroniącej przed upodleniem złosci.

ja rozumiem że jest czas na płakanie i pytanie "dlaczego mi robisz co robisz".
No ale ile można? Dlaczego w kobietach nei rośnie złość w pewnym momencie i nie hukną dziada przez łeb sprowadzając ostro na ziemie z orbity na która zdążyli wejść
No własnie, gdzie ta normalna, naturalna złość? Dl mnie spokojne wysłuchiwanie takich przemyśleń męża jest dziwne.
Cytat:
Napisane przez Borderlinie Pokaż wiadomość
Ja wierzę że facet tak szybko mógł zmienić zdanie,że tak szybko się odkochał i wogule że mu tak szybko przeszło.
Jakbym o swoim życiu czytała,mój mąż przestał mnie kochać w momencie jak urodziło się nasze dziecko.
Już mnie tak denerwował tymi swoimi tekstami że w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam mu wyp****alaj,wyprowadził się. Też go tak mocno kochałam jak autorka,mocno przeżyłam te rozstanie,nadal się z tym męczę.
On ma już inną ale mimo wszystko nadal mi nie daje spokoju,dalej mi ubliża,a ja nadal przeżywam.

Z tego waszego związku też raczej nic nie będzie,bo faceci już tak mają,temu mojemu też zawsze inne lepiej pachniały,były ładniejsze ode mnie,a na początku ja byłam tą naj naj naj,zawsze na każdą miał ochotę oprócz mnie,no i teraz nie musi się już kryć bo teraz to oficjalnie się z nią spotyka.
Twój jak Ci mówi takie rzeczy to pewnie Cię zdradza i wogule się dla niego nie liczysz,ważniejsze dla niego pewnie jest to że ma wyprane,ugotowanie itd.ma po prostu darmowy hotelik ze służącą.
Widzisz ja to w miarę wcześniej przerwałam chociaż cholernie bolało i boli nadal,ale muszę się z tego jakoś wyleczyć.
Ja bym Ci radziła,jak masz wystarczająco dużo siły żeby go zostawić to go zostaw,szkoda życia i nerwów.
Czym dłużej będziesz tkwić w takiej sytuacji to wpadniesz w większy dołek psychiczny.
Pogrubione- mój ulubiony tekst. Jak się wzięło za męża kogoś, kto nigdy dobrze nie rokował, to się trzeba pogodzić z porażką, a nie obwiniać o to cały gatunek męski.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 09:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.