Zelixa, cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 11:38   #31
87kicia
Przyczajenie
 
Avatar 87kicia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Zelixa, cz. II

gin mowil, ze jak schudne (czyli dojde do wagi, ze nie bede sie toczyc :P tylko chodzic :P ) to mam przyjsc, i zaplanujemy nastepne 2 lata, wiec on chyba juz to liczyl nie wiem, mam nadzieje
...ale narazie to nie wiem czy to ma jakis sens, a moze za duzo nadziei pokladalam w zelixie?
87kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:07   #32
jagooodkaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zelixa, cz. II

Witajcie dziewczynki mam na imie Nicola od dzisiaj biore zelixe15 hmmm zaczne od tego ze mam 164 waze 60 kg tylko na mnie nie krzyczcie ze biore te tabletki otoz zaraz wam wytłumacze dlaczego je biore;p nie mam nadwagi ale nogi mam tak grube rok temu wazyłam 53 kg mam 20 lat i do tej wagi chciałabym zjechac dodatkowo chce jezdzic na rowerzenarazie czuje sie dobrzemam nadzieje ze wszystkie damy rade razem pozdrawiam;*
jagooodkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:40   #33
87kicia
Przyczajenie
 
Avatar 87kicia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Zelixa, cz. II

eehh krzyczec nie bede ale Twoje BMI to 22,3

ZELIXA : Wskazania: Pomocniczo, w połączeniu z dietą w leczeniu: otyłości (u pacjentów, u których wskaźnik masy ciała - BMI wynosi 30 kg/m2 lub więcej), nadwagi (BMI 27 kg/m2 lub większe)

...i ode mnie tyle...
87kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:02   #34
jagooodkaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zelixa, cz. II

Jakos sama za diety itd nie moge sie zabrac a jedno opakowanie zeli mam nadzieje ze mi pomoze przeciez nie musze brac jej przez poł roku zjem to 60 tabletek i przestane moja wymarzona waga to 53 kazdy ma wymarzona swoja wage dlatego biore te tabletki niestety czuje po nich straszny głodnapisze cos wieczorem pozdrawiam
jagooodkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:42   #35
1969joanita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 132
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez jagooodkaa3 Pokaż wiadomość
Jakos sama za diety itd nie moge sie zabrac a jedno opakowanie zeli mam nadzieje ze mi pomoze przeciez nie musze brac jej przez poł roku zjem to 60 tabletek i przestane moja wymarzona waga to 53 kazdy ma wymarzona swoja wage dlatego biore te tabletki niestety czuje po nich straszny głodnapisze cos wieczorem pozdrawiam
Jak skonczysz to jedno opakowanie to za 2 m-ce możesz miec nie tylko nogi grube. Ja jestem szeroka w biodrach i udach,odchudzam się nie pierwszy raz i za każdym razem twarz mi leci,biust i brzuch a biodra i nogi ledwo co. Dla ciebie zelixa jest tak potrzebna jak dla mnie tabletki na serce które mam zdrowe.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 1969joanita Pokaż wiadomość
Jak skonczysz to jedno opakowanie to za 2 m-ce możesz miec nie tylko nogi grube. Ja jestem szeroka w biodrach i udach,odchudzam się nie pierwszy raz i za każdym razem twarz mi leci,biust i brzuch a biodra i nogi ledwo co. Dla ciebie zelixa jest tak potrzebna jak dla mnie tabletki na serce które mam zdrowe.
Czujesz głód,zelixa na ciebie nie działa. Ja uczucia głodu mam zero,jem bo wiem że musze.
1969joanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:49   #36
jagooodkaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zelixa, cz. II

[QUOTE=1969joanita;1377052 7]Jak skonczysz to jedno opakowanie to za 2 m-ce możesz miec nie tylko nogi grube. Ja jestem szeroka w biodrach i udach,odchudzam się nie pierwszy raz i za każdym razem twarz mi leci,biust i brzuch a biodra i nogi ledwo co. Dla ciebie zelixa jest tak potrzebna jak dla mnie tabletki na serce które mam zdrowe.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------


hmm dlaczego myslisz ze jak za 2 ms przestane brac zelixe to nie tylko nogi moge miec grube??tak czuje głod ale ja zjadłam 1 tabletke dziaisj.a skoro wy bierzecie te tabletki to takze mozecie przytyc tak jak ja prawda??to dlaczego takie stwierdzenie ze moge miec nie tylko nogi grube??czy ja mam wrazenie czy po tej tabletce przestaje sie myslec??zaczełam uczyc sie testow na kompie na prawko i powiem szczerze ze myslami jestem gdzie indziej;/

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

a ile bierzecie talbetek dziennie??
jagooodkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:01   #37
1969joanita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 132
Dot.: Zelixa, cz. II

[QUOTE=jagooodkaa3;1377065 8]
Cytat:
Napisane przez 1969joanita Pokaż wiadomość
Jak skonczysz to jedno opakowanie to za 2 m-ce możesz miec nie tylko nogi grube. Ja jestem szeroka w biodrach i udach,odchudzam się nie pierwszy raz i za każdym razem twarz mi leci,biust i brzuch a biodra i nogi ledwo co. Dla ciebie zelixa jest tak potrzebna jak dla mnie tabletki na serce które mam zdrowe.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------


hmm dlaczego myslisz ze jak za 2 ms przestane brac zelixe to nie tylko nogi moge miec grube??tak czuje głod ale ja zjadłam 1 tabletke dziaisj.a skoro wy bierzecie te tabletki to takze mozecie przytyc tak jak ja prawda??to dlaczego takie stwierdzenie ze moge miec nie tylko nogi grube??czy ja mam wrazenie czy po tej tabletce przestaje sie myslec??zaczełam uczyc sie testow na kompie na prawko i powiem szczerze ze myslami jestem gdzie indziej;/
Poczytaj w necie cos na temat tabletek wspomagających odchudzanie,leczenie otyłosci nie leczy się w ciągi 1 m-ca czy 2 trwa nikiedy do roku czasem i dłużej, przez ten czas uczysz się inaczej jesc i.t.p.Dlatego wymyslono takie tabletki by tym chorym ludziom pomoc.A ty jestes zdrowa. Dziewczyno idz sobie 3 razy w tyg. na body spejs i za miesiac będziesz miała nogi jak gwiazda filmowa i organizm nie zniszczony zelixą.
1969joanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 14:09   #38
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

o 14:46 ----------[/SIZE]

[/COLOR]a ile bierzecie talbetek dziennie??[/QU
zastanawiam się skądmasz zelixe skoro nie wiesz ile tabletek sie bierze!!!!
moze z jednej strony cie rozumiem chcesz schudnać jak kazdy na tym forum.tylko dla nas waga poowiedzmy 60 kg jest marzeniem i do niej dązymy.dlatego spodziewaj sie krytycznych wypowiedzi na swój temat.myśle że jesli chcesz aby schudły ci nogi to może jakieś ćwiczenia a może nie koniecznie zelixa.



wracając do mnie to u mnie 24 dzien na zelixie 6 kg mniej ale teraz od 10 - tego waga mi stanęła czyli tydzien bez utraty kg.
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:47   #39
agusia154
Raczkowanie
 
Avatar agusia154
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
GG do agusia154
Dot.: Zelixa, cz. II

witajcie i ja brałam zelixe schudlam duzo i jestem zadowolona z efektow jedynym skutkiem ubocznym ktory mialam to suchosc w ustach ..
/łamanie regulaminu/

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-08-17 o 18:04
agusia154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 23:18   #40
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam po dlugiej przerwie. Myslalam ze moja przygoda z Zela juz sie skonczyla ale jednak nie, dzis wzielam jedna z pieciu tabletek ktore zostaly mi z ostatniego opakowania. Wzielam dlatego e znow mialam mega apetyt ktorego nie potrafilam powstrzymac i przytylam dwa g. Musze chociaz ciezko to idzie nauczyc sie jesc normalnie przez otatnie miesiace bylo dobrze. Wygladam dobrze ale boje sie jo-jo. Mamnadzieje ze sie jakos zmobilizuje i dam rade dojsc do celu a mam zamiar dokonac tego do konca tego roku i to bedzie 25kg za mna bo 5kg do marca jakos samo poszlo. Bede sie starala i wytrzymam, wiem to i nie dam za wygrana
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 06:26   #41
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Witam po dlugiej przerwie. Myslalam ze moja przygoda z Zela juz sie skonczyla ale jednak nie, dzis wzielam jedna z pieciu tabletek ktore zostaly mi z ostatniego opakowania. Wzielam dlatego e znow mialam mega apetyt ktorego nie potrafilam powstrzymac i przytylam dwa g. Musze chociaz ciezko to idzie nauczyc sie jesc normalnie przez otatnie miesiace bylo dobrze. Wygladam dobrze ale boje sie jo-jo. Mamnadzieje ze sie jakos zmobilizuje i dam rade dojsc do celu a mam zamiar dokonac tego do konca tego roku i to bedzie 25kg za mna bo 5kg do marca jakos samo poszlo. Bede sie starala i wytrzymam, wiem to i nie dam za wygrana
wiesz mowilam zebys uwarzala i jadla wiecej watpie w to zeby ci zelixa znowu pomogla lepiej zmien diete
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 11:30   #42
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wiesz mowilam zebys uwarzala i jadla wiecej watpie w to zeby ci zelixa znowu pomogla lepiej zmien diete
Wiem ale to ostatnie kilka tabletek, po nich juz nie dam sie i bede malczyla ostro (mam nadzieje). Jak narazie po 2 dniu jem mniej i nie mam apetytu. Chcialabym zeby juz zawsze tak bylo Ale nie da sie
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:27   #43
milenka1751
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Zelixa, cz. II

Hejka ja już 2 miesiąc na zelixie 10 i 6kg mniej
teraz będe zaczynać zelixe 15 mAM NADZIEJE że będzie dobrze pozdrawiam
milenka1751 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:54   #44
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

dziewczyny ... czy lekarz może przepisać zelixe niepełnoletniej osobie ? Wybieram sie do lekarza i nie wiem czego oczekiwac ... Idzie mi 17-stka , waże 70 kg a wzrost to hmm gdzies ok. 168 , nie wiem ... daawno sie nie mierzyłam ale wazyłam sie kilka dni temu .. Problemy z wagą mam od hmm 8 lat .. Od urodzenia byłam szczupła , do czasu gdy poszłam do szpitala i mnie nafaszerowali jakimiś lekami i zaczełam baardzo szybko tyć. Zadna dieta nie daje wystarczających skutków , max 2 kg. udało mi się zrzucić w historii moich diet .. Sport uprawiam często . I NIC ! I juz mysle o ostatecznosci ... czyli zelixie
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:03   #45
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
dziewczyny ... czy lekarz może przepisać zelixe niepełnoletniej osobie ? Wybieram sie do lekarza i nie wiem czego oczekiwac ... Idzie mi 17-stka , waże 70 kg a wzrost to hmm gdzies ok. 168 , nie wiem ... daawno sie nie mierzyłam ale wazyłam sie kilka dni temu .. Problemy z wagą mam od hmm 8 lat .. Od urodzenia byłam szczupła , do czasu gdy poszłam do szpitala i mnie nafaszerowali jakimiś lekami i zaczełam baardzo szybko tyć. Zadna dieta nie daje wystarczających skutków , max 2 kg. udało mi się zrzucić w historii moich diet .. Sport uprawiam często . I NIC ! I juz mysle o ostatecznosci ... czyli zelixie
Radziłabym Ci raczej poprosić o skierowanie do endykronologa, bo to mi wygląda na zaburzenia hormonalne
A co do Zelixy, to wątpię czy lekarz przepisze Ci ją, masz prawidłową wagę w stosunku do wzrostu i zresztą chyba nie ma sensu się truć, to poważny lek, a Twój organizm się ciągle rozwija Powodzonka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:59   #46
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

Tereskaa , dziekuje Ci bardzo za odpowiedz... lecz niestety w domu by mnie chyba wyśmiali gdybym wspomniała o zaburzeniach hormonalnych . No coz... wyglada na to , że będę sobie musiała radzic sama . offtop nie potrzebny .. tu tu o zelixie pozdrawiam
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:26   #47
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
Tereskaa , dziekuje Ci bardzo za odpowiedz... lecz niestety w domu by mnie chyba wyśmiali gdybym wspomniała o zaburzeniach hormonalnych . No coz... wyglada na to , że będę sobie musiała radzic sama . offtop nie potrzebny .. tu tu o zelixie pozdrawiam
A kto musi wiedzieć, że idziesz badać hormony Idziesz do lekarza, robisz badania krwi, w domu mówisz, że to takie kontrolne Warto, naprawdę warto mieć pewność, że to nie hormony, bo gdyby to jednak były one to możesz zaćwiczyć i zagłodzić się na śmierć, a i tak nic na wadze nie zejdzie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 00:15   #48
ella91
Przyczajenie
 
Avatar ella91
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
dziewczyny ... czy lekarz może przepisać zelixe niepełnoletniej osobie ? Wybieram sie do lekarza i nie wiem czego oczekiwac ... Idzie mi 17-stka , waże 70 kg a wzrost to hmm gdzies ok. 168 , nie wiem ... daawno sie nie mierzyłam ale wazyłam sie kilka dni temu .. Problemy z wagą mam od hmm 8 lat .. Od urodzenia byłam szczupła , do czasu gdy poszłam do szpitala i mnie nafaszerowali jakimiś lekami i zaczełam baardzo szybko tyć. Zadna dieta nie daje wystarczających skutków , max 2 kg. udało mi się zrzucić w historii moich diet .. Sport uprawiam często . I NIC ! I juz mysle o ostatecznosci ... czyli zelixie
Co do lekarza dziecięcego... To nie bój sie! mnie przepisał, byłam pare dni przed moja 18stka i nie było problemu
__________________
www.tipsyeli.blog.onet.pl
ella91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:25   #49
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

Tereskaa , no tak ... musze sie w koncu wybrac i zrobic te badania bo juzz daaawno ich nie robiłam , a hormony buszują O zelixie wspomniałam wczoraj mojej rodzicielce to na poczatku nie wykazywała sprzeciwów jakiś wielkich a potem dodała to co zwykle czyli żebym sie ruszała i mniej jadła to bedzie ok , a ja tak robie tylko , że ona tego nie widzi bo sie przyzwyczaiła do mojego starego trybu życia z przed 4 lat i jest zaslepiona ella91 , no tak z tym , że ty poszłaś kilka dni przed 18 , a mi do 17-stki spoooro jeszcze brakuje , wiec nazwe rzeczy po imieniu , jestem jeszcze 16-stka ... A ile ważyłaś jesli moge wiedzieć ?? Moje BMI to 25.4 więc jest to nadwaga i się obawiam , ze lekarz mnie po prostu wyśmieje i mi nie przepisze zelixy ... I jeszcze jedno pytanie .. ile zapłaciłas za opakowanie ? i ile w nim tabletek? Dzieki za odpowiedz
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 12:32   #50
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
Tereskaa , no tak ... musze sie w koncu wybrac i zrobic te badania bo juzz daaawno ich nie robiłam , a hormony buszują O zelixie wspomniałam wczoraj mojej rodzicielce to na poczatku nie wykazywała sprzeciwów jakiś wielkich a potem dodała to co zwykle czyli żebym sie ruszała i mniej jadła to bedzie ok , a ja tak robie tylko , że ona tego nie widzi bo sie przyzwyczaiła do mojego starego trybu życia z przed 4 lat i jest zaslepiona ella91 , no tak z tym , że ty poszłaś kilka dni przed 18 , a mi do 17-stki spoooro jeszcze brakuje , wiec nazwe rzeczy po imieniu , jestem jeszcze 16-stka ... A ile ważyłaś jesli moge wiedzieć ?? Moje BMI to 25.4 więc jest to nadwaga i się obawiam , ze lekarz mnie po prostu wyśmieje i mi nie przepisze zelixy ... I jeszcze jedno pytanie .. ile zapłaciłas za opakowanie ? i ile w nim tabletek? Dzieki za odpowiedz
tez cie wysmieje bo zelixa jest od bmi 27 wiec jaki wniosek
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:41   #51
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

no tak . Ale w zime było ponad 26 , i jaki drugi wniosek ?Że sie da niby samemu , ale to był reżim bo byłam na obozie i w senatorium później więc spadło I tak spróbuję , i wybiore sie do lekarza , jak mnie wyśmieje to wyśmieje , a ja dalej sie będę użerać nad sobą.
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:51   #52
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
no tak . Ale w zime było ponad 26 , i jaki drugi wniosek ?Że sie da niby samemu , ale to był reżim bo byłam na obozie i w senatorium później więc spadło I tak spróbuję , i wybiore sie do lekarza , jak mnie wyśmieje to wyśmieje , a ja dalej sie będę użerać nad sobą.
skoro wtedy ci sie udalo ci sie schudnac to czemu teraz by nie mialo sie udac wiem wiem lepiej wziasc tabletke cud i czekac na efekty
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:35   #53
sabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam dziewczynki jestem tu nowa.Ale zelixe 10mg biore juz 5 tydz i jest 6kg mniej moja waga teraz 72kg przy wzroscie 165cm wiec jeszcze długa droga przede mna moj cel to 62kg.Od tygodnia waga moja ani drgnie musze chyba kupic nowa wage .Co do skutkow ubocznych to tylko suchosc w ustach,a tak to jest spoko
__________________
Samotna wśród ludzi którzy myślą:"Ona nigdy nie jest sama"
sabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:53   #54
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

Aaa już sie nie wypowiadam bo zostałam zaatakowana :P Taak ... prawda jest taka , że sama nie potrafie , a przyczyna siedzi głęboko w łebie , a zelixa działa własnie na okolice partii mojego mózgu który jest odpowiedzialny za myślenie . Starałam się być szczera i chyba mi sie udało .
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:18   #55
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
Aaa już sie nie wypowiadam bo zostałam zaatakowana :P Taak ... prawda jest taka , że sama nie potrafie , a przyczyna siedzi głęboko w łebie , a zelixa działa własnie na okolice partii mojego mózgu który jest odpowiedzialny za myślenie . Starałam się być szczera i chyba mi sie udało .
co do twojej glupoty odpowiem tak; jestes mloda i glupia a kiedys za glupote odpowiesz wieksza nadwaga za stosowanie zelixy, jesli przy kilku kg musisz sie katowac tym lekiem to pomysl co by bylo przy 30 zelixa wplynie na ciebie depresyjnie i zaden odpowiedzialny lekarz nie przepisze jej dziecku, oczywiscie nie mowie tu o pseudolekarzach.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:50   #56
danuska1977dank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Thumbs down Dot.: Zelixa, cz. II

Witam was Dziewczyny . Mam pytanie do Was .jestem na zalixa 15 ju 15 dzien i wszystko jest w porządku gdyby nie to ze po 10 dniach kuracji znow mam wilczy apetyt . Znów muszę sie pilnowac i znow mam wielkie ciagutki na slodycze . Czy to normalne ? czy ktos tez tak mial ? Bo moim zdaniem to moze moj organizm sie juz domaga tego co nie dostaje Na razie walcze sama ze soba i jakos idzie ale czy ktoras z was tez tak miala ?pozdrawiam
schudlam 1,5 kg w 2 tyg
danuska1977dank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:56   #57
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez danuska1977dank Pokaż wiadomość
Witam was Dziewczyny . Mam pytanie do Was .jestem na zalixa 15 ju 15 dzien i wszystko jest w porządku gdyby nie to ze po 10 dniach kuracji znow mam wilczy apetyt . Znów muszę sie pilnowac i znow mam wielkie ciagutki na slodycze . Czy to normalne ? czy ktos tez tak mial ? Bo moim zdaniem to moze moj organizm sie juz domaga tego co nie dostaje Na razie walcze sama ze soba i jakos idzie ale czy ktoras z was tez tak miala ?pozdrawiam
schudlam 1,5 kg w 2 tyg
a co bedzie po odstawieniu jak sobie nie radzisz z zelixa?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:08   #58
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

fiolusiek , glupoty ? Ty tez kiedys bylas mloda i glupia i chyba ci milo nie bylo kiedy ktos sie do ciebie zwracal w ten sposob , wiec bylabym wdzieczna gdybys swoja opinie na temat mojej glupoty schowala do kieszeni . Dziekuje . Powracajac do tematu , zeszlam troche na ziemie , i jednak po zelixe siegne w ostatecznosci ... chociaz chetnie bym wolala prostsza metode czyt.zelixe . No coz , bywa .
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:13   #59
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
fiolusiek , glupoty ? Ty tez kiedys bylas mloda i glupia i chyba ci milo nie bylo kiedy ktos sie do ciebie zwracal w ten sposob , wiec bylabym wdzieczna gdybys swoja opinie na temat mojej glupoty schowala do kieszeni . Dziekuje . Powracajac do tematu , zeszlam troche na ziemie , i jednak po zelixe siegne w ostatecznosci ... chociaz chetnie bym wolala prostsza metode czyt.zelixe . No coz , bywa .
tak glupota toba kieruje jak bylam w twoim wieku dalam sobie wmowic ze jestem gruba i zaczelam praktykowac lykanie tabletek + diety glodowkowe ktore doprowadzily mnie do 94 kg a przy 66 bylam zalamana ze wygladam jak slon. chcesz powielaj moje bledy
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:16   #60
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Zelixa, cz. II

witam
przejrzałam wątek i jestem pod wrażeniem jakie efekty daje branie tych tabletek
czytałam o skutkach ubocznych, które nie nastawiają optymistycznie, ale widzę, ze nie każda z Was je ma

osobiście nie zdecydowałabym się na tego typu pomoc
teraz skupiam się na ćwiczeniach, bo dieta chyba przestała na mnie działać
jeszcze jakieś 4-6 kg i będę happy
już 21 kg schudłam i to bardzo motywuje do dalszej walki

trzymam jednak za Was kciuki, żebyście osiągnęły wymarzone wagi bez większego problemu i komplikacji
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.