Podkarpackie Panny Młode... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 08:09   #31
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witajcie!!!! Nie wiem czy nie za wcześnie sie tu pojawiam. Jesteśmy dopiero tydzień po zaręczynach. Jestem z Mielca to pewnie sie tu wiele dowiem. ślub planujemy na 2009 - ale nie mamy jeszcze określonej daty. Czy już powinniśmy rozglądać sie za lokalem? czy jeszcze za wcześnie? A Wy kiedy rezerwowaliście lokal?
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 11:14   #32
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

TAK zdecydowanie kucharka wychodzi prawie polowe taniej niz placilibysmy za lokal bo placimy 800zl kucharce plus ok 2000zl wyjdzie nam ogolnie jedzonko : tort, ciasta, ciasteczka , obiad , 4 gorace dania plus 80l napojow ktore ona zrobi z koncentratow a sa naprawde pyszne . Oporocz tego kupimy alkohol w hurtowni , napoje gazowane ktore podobnie jak alkohol mozemy zwrocic jesli nam zostana. Suknie wypozyczam za ok 600zl z dodatkami, moj narzeczony chce tez wypozyczyc garnitur ze wzgledu na to ze chce miec jasny a nie oplaci mu sie kupic za ok 1000zl garnituru ktory zalozy tylko raz. Orkiestra kosztuje nas 2500zl ale jest naprawde swietna , sala 1200zl , kamerzysta 550zl. Nie wiem o czym jeszce zapomnialam ale naprawde zrobienie wesela w wynajetej sali z kucharka wyjdzie nas polowe taniej niz gdybysmy wynajeli lokal. Duzym plusem jest tez to ze te wszystkie rzeczy czyli sale, orkiestre , kucharke, suknie ,kamarzyste placimy po weselu teraz tylko malutkie zaliczki plus alkohol, jedzenie , napoje, ubrania i wiadomo ksiadz , zaproszenia wiec wiekszosc zaplacimy z pieniazkow po weselu a teraz potrzebujemy jakies 6000tys. Wesele jest na 120osob i mam nadzieje ze nam sie zwroci to wszystko bo niby sie na to nie patrzy ale w naszej sytuacji musimy na to patrzec .
Bardzo chcialabym miec pieknie przystrojona sale ale wiadomo ze za to bedziemy musieli dodatkowo zaplacic ok 500z a mysle ze za 200zl mozna kupic balony i jakies materialy i sami sobie ustroimy i tez bedzie slicznie.
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:25   #33
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Nie martw sie goście i tak sie będą dobrze bawić, a to jest drobiazg i nie warto sobie takimi rzeczami zawracać głowy. Ja też chciałam żeby wszystko było naj... martwiłam się o drobiazgi a przecież w tym dniu najważniejsza jesteś ty i twój mąż. Głowa do góry wszystko będzie ok.
A jak z wyborem sukni ślubnej?

bandziorka007 dla mnie najładniejsza jest Iris
Pozdrawiam
Pewnie masz rację, a ja szukam dziury w całym. Co do sukienki to mam zamiar coś pożyczyć- będzie to raczej coś prostego bo niestety mam rubensowskie kształty i nie w każdej sukience będę dobrze wyglądała. Słyszałam dużo dobrego o wypożyczalni w Sędziszowie bądź Ropczycach- muszę się koleżanki dopytać gdzie to dokładnie jest bo nie wiem. W każdym razie strasznie zadowolona była z jej usług. Mam jeszcze namiar do kobiety z Łączek Kucharskich ( chociaż ona chyba szyje suknie)- podobno też świetna i można się ubrać u Niej kompleksowo. Ale szczerze powiedziawszy nie sprawdzałam tych namiarów bo liczę że coś jeszcze schudnęi wtedy czyli w okolicy czerwca zacznę kombinować sukienkę. W końcu 10 kg za mną więc i może kolejnych 10 uda mi się pozbyć.

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Witajcie!!!! Nie wiem czy nie za wcześnie sie tu pojawiam. Jesteśmy dopiero tydzień po zaręczynach. Jestem z Mielca to pewnie sie tu wiele dowiem. ślub planujemy na 2009 - ale nie mamy jeszcze określonej daty. Czy już powinniśmy rozglądać sie za lokalem? czy jeszcze za wcześnie? A Wy kiedy rezerwowaliście lokal?
Ja rezerwowałam salę ponad rok wcześniej i muszę przyznać, że były małe problemy. W szoku byłam bo ślub w połowie października i myślałam, że sale nie będą tak oblegane. Tak więc jeśli planujecie się pobrać w okresie wakacyjnym to radziłabym się już rozglądać. Zresztą uważam, że im wcześniej tym lepiej- bo zarezerwujesz sobie taką salę jaką chcesz i za takie pieniądze jakie możesz wydać. Także wymyślcie sobie z Tż termin ślubu i pochodźcie po lolalach w Waszym mieście i okolicach.
Pozdrawiam wszystkie podkarpackie Panny Młode
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:31   #34
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja tez się dopiszę, z racji że moje wesele było na podkarpaciu, i może którejś z was w czymś pomogę.

A jeśli chodzi o salony z sukniami ślubnymi w Krośnie - ostatnio otwarto tam Galerię Zawodzie, w której można ponoć kupić suknie Maggie Sottero.
ja wlasnie w czwartek bylam w tej Galerii i wybralam suknie slubna jest prosta nie ma na niej zadnych dodatkow ale to wlasniej w niej czulam sie najlepiej.polecam ten salon mila obsluga....chcialam zmierzyc tylk dwie suknie bo tylko one mi wpadly w oko a pani przyniosla mi w sumie 5
jesli chodzi o rezerwacje sali orkiestry i innych spraw na 2009 to polecam juz teraz sie tym zajac aby moc zalatwic na spokojnie wszytsko i tak jak sie chce....
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:04   #35
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Witajcie!!!! Nie wiem czy nie za wcześnie sie tu pojawiam. Jesteśmy dopiero tydzień po zaręczynach. Jestem z Mielca to pewnie sie tu wiele dowiem. ślub planujemy na 2009 - ale nie mamy jeszcze określonej daty. Czy już powinniśmy rozglądać sie za lokalem? czy jeszcze za wcześnie? A Wy kiedy rezerwowaliście lokal?
ja juz na towim miejscu szukalabym sali i orkiestry, ja rezerwowalam sale orkiestre foto i kamerzyste w styczniu tego roku i powiem Ci ze juz sporo temrinow bylo zajetych;/ wiec jesli myslisz o miesiacach letnich, radze szybko rezerwowac..
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 12:21   #36
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam witam Dziekuje za odzew
nie chce za baradzo pisac skad jestem przepraszam ale niedaleko jasla jakies 20 km
Do Jasla jezdzimy z moim Tzetem na nauki przedmalzenskie .
Bede baradzo wdzieczna za informacje o tanich dekoratorkach i hurtowniach
Ja mam wesele i slub 8 listopada

Witam widze ze bierzesz ślub w moje urodzimy ja też sie dopisuje do tej listy jestem z okolic Dębicy. I slubuje 5 lipca

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Witajcie!!!! Nie wiem czy nie za wcześnie sie tu pojawiam. Jesteśmy dopiero tydzień po zaręczynach. Jestem z Mielca to pewnie sie tu wiele dowiem. ślub planujemy na 2009 - ale nie mamy jeszcze określonej daty. Czy już powinniśmy rozglądać sie za lokalem? czy jeszcze za wcześnie? A Wy kiedy rezerwowaliście lokal?

My rezerwowaliśmy 1,5 roku wczesniej lokal i tez juz byl maly problem z tymi wolnymi terminami ale jakos sie udalo.



Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-27 o 20:10 Powód: post pod postem
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 12:54   #37
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Wielkie Dzięki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! !!! Jak pokaże Wasze wpisy mojemu TŻ, to może wreszcie sie przekona, że tak dużo czasu nie mam. Jeszcze raz dziękuje!!!
Pozdrawiam!!!!1
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 15:26   #38
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Taka bylam szczesliwa tym calym zamieszaniem przed slubem, a wczoraj przyszlo mojemu TZetowi wezwanie do wojska na 3miesiace i bedziemy musieli juz za miesiac wziasc slub cywilny zeby go nie wzieli . Nie o to chodzi ze nie chce sie zenic ale nie tak to sobie wymarzylam zeby pojsc na szybko do urzedu . Wiadomo ze ten prawdziwy slub bedzie w listopadzie tak jak planowalismy ale teraz mnostwo stresu czy ten cywilny wogole cos pomoze i czy go nie wezma mimo wszystko a co wtedy ??? tylko on z nas dwojga pracuje i dzieki jego pracy mozemy odkladac na slub a jakby poszedl do wojska na 3miesiace to co wtedy zrobimy? Na nikogo z rodziny nie mozemy liczyc bo nikt na m nie pomoze. Do tego jutro moj Tzet wyjezdza jak co miesiac na dwa tyg. i jestem zalamana tym wszystkim.Nie wiem co mozna jeszce zrobic
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 16:31   #39
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Taka bylam szczesliwa tym calym zamieszaniem przed slubem, a wczoraj przyszlo mojemu TZetowi wezwanie do wojska na 3miesiace i bedziemy musieli juz za miesiac wziasc slub cywilny zeby go nie wzieli . Nie o to chodzi ze nie chce sie zenic ale nie tak to sobie wymarzylam zeby pojsc na szybko do urzedu . Wiadomo ze ten prawdziwy slub bedzie w listopadzie tak jak planowalismy ale teraz mnostwo stresu czy ten cywilny wogole cos pomoze i czy go nie wezma mimo wszystko a co wtedy ??? tylko on z nas dwojga pracuje i dzieki jego pracy mozemy odkladac na slub a jakby poszedl do wojska na 3miesiace to co wtedy zrobimy? Na nikogo z rodziny nie mozemy liczyc bo nikt na m nie pomoze. Do tego jutro moj Tzet wyjezdza jak co miesiac na dwa tyg. i jestem zalamana tym wszystkim.Nie wiem co mozna jeszce zrobic

To faktycznie sie wam porobilo. Będę mocno trzymac kciuki zeby tylko ten cywilny wam pomógł.
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 06:45   #40
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam widze ze bierzesz ślub w moje urodzimy ja też sie dopisuje do tej listy jestem z okolic Dębicy. I slubuje 5 lipca
ooo z Dębicy i w jakim lokalu będziesz mieć wesele? masz już suknie, kapelę? właśnie ja z kapelą mam problemy- niby, że załatwiona ale średnio mi się podoba
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 10:05   #41
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez calisa Pokaż wiadomość
ooo z Dębicy i w jakim lokalu będziesz mieć wesele? masz już suknie, kapelę? właśnie ja z kapelą mam problemy- niby, że załatwiona ale średnio mi się podoba
Witam Cię calisa. Ja mam ślub na wiosce Strzegocice kolo Pilzna, moja suknia sie szyje byłam niedawno u krawcowej wziela miarę i bedzie szyc czekam własnie na telefon zeby jechac do przymiarki. Moja orkiestra to AS nie wiem czy znasz według mnie to oni fajnie graja. A ty co masz juz załatwione????


pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 11:38   #42
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Bandziorka007!!!! Trzymaj sie jakoś!!!! Mam nadzieję, że Cie to pocieszy. Moi znajomi byli w podobnej sytuacji. Wzięli cywilny i dali chłopakowi spokój. zwłaszcza jak Ty nie pracujesz to jedynego żywiciela rodziny raczej nie biorą bo wtedy to musieli by żonie, czyli Tobie, jak będziecie po cywilnym, płacić rozłąkowe. Czy jakoś tak to sie nazywa. tak mi przynajmniej inny znajomy to tłumaczył. Także głowa do góry!!!! To z pewnością wielki stres, ale trzymam kciuki by wszystko sie ułożyło!!!
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:14   #43
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
i bedziemy musieli juz za miesiac wziasc slub cywilny zeby go nie wzieli . Nie o to chodzi ze nie chce sie zenic ale nie tak to sobie wymarzylam zeby pojsc na szybko do urzedu .
bandziorka - ja tez miałam najpierw ślub cywilny, 8 miesięcy przed kościelnym. Lecieliśmy razem za granicę, i chcieliśmy już jako małżeństwo. I nikt nie miał nic przeciwko. A obrączki już wcześniej nosisz na palcu . I wydatki rozłożysz w czasie, bo obrączki już kupicie, i urząd opłacicie .

A później, na ślubie kościelnym i tak było pięknie , i tak wszystkie marzenia się spełniły, bo cała rodzina była z tobą. Więc nic nie stracisz.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 09:25   #44
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

calisa o wypożyczalniach w Sędziszowie niestety nic nie słyszałam Ja kupowałam suknie w Rzeszowie i nie rozglądałam sie po wypożyczalniach. Nie jestem pewna ale zapytam mamy bo zanim pojechałam do Rzeszowa to wybrałam sie do krawcowej właśnie w okolicach Ropczyc (ale nie wiem czy to Łączki Kucharskie) i szybciej wyszłam niż weszłam. Suknie które tam wisiały były takie niechlujne że nie wiem kto by taką chciał, poza tym kobieta sobie wyceniała suknie tak że mi szczęka opadła.

eseska my zamawialiśmy salę 14 miesiecy przed ślubem Ślub był we wrześniu i naprawdę w dobrych lokalach był problem to samo z orkiestrą, kamerzystą i foografem.
My mieliśmy orkiestrę z Róży (nie pamiętam jak sie nazywali) ale polecam w 100%.


bandziorka007 ponoć chłopaki zgłaszają sie tylko a i tak ich od razu przepisują do rezerwy bo nie ma pieniędzy. Gdzieś nie dawno znalazłam taki artukuł Jak go odnajdę to ci prześle.
Trzymaj sie maleńka.

Pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 10:33   #45
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam Cię calisa. Ja mam ślub na wiosce Strzegocice kolo Pilzna, moja suknia sie szyje byłam niedawno u krawcowej wziela miarę i bedzie szyc czekam własnie na telefon zeby jechac do przymiarki. Moja orkiestra to AS nie wiem czy znasz według mnie to oni fajnie graja. A ty co masz juz załatwione????
Nie słyszałam o tej orkiestrze. Skąd są? Mają jakieś płyty żeby można było zobaczyć jak grają? Ile kosztują?
Co do załatwień to sala zarezerwowana, ta orkiestra też- chociaż umówiłam się z Nimi że do końca czerwca powiem im czy na pewno ich bierzemy czy nie (tymbardziej że to znajomi Tż to nam trochę na rękę idą). Kucharka. Menu ustalamy na początku czerwca. Zakupiony alkohol. Zrobione nauki przedślubne już w tamtym roku. Zbieramy się za poradnie małżeńską ale ciężko nam to idzie bo nam terminy nie pasują:/ Wymyśłony projekt zaproszeń teraz tylko muszę się wziąść do roboty i w końcu je zacząć robić. A z czasem ciężko bo taki mam teraz semstr na studiach że głowa mała. Generalnie taki mały zastój w przygotowaniach. Ależ to lakonicznie wszystko napisałam.

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
calisa o wypożyczalniach w Sędziszowie niestety nic nie słyszałam Ja kupowałam suknie w Rzeszowie i nie rozglądałam sie po wypożyczalniach. Nie jestem pewna ale zapytam mamy bo zanim pojechałam do Rzeszowa to wybrałam sie do krawcowej właśnie w okolicach Ropczyc (ale nie wiem czy to Łączki Kucharskie) i szybciej wyszłam niż weszłam. Suknie które tam wisiały były takie niechlujne że nie wiem kto by taką chciał, poza tym kobieta sobie wyceniała suknie tak że mi szczęka opadła.(....)
Pozdrawiam
Całkiem możliwe- mówiłam, że to niesprawdzone źródło a tylko rzeczy zasłyszane. Ale zapytaj się mamy koniecznie
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:22   #46
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: podkarpackie panny mlode...

[QUOTE=calisa;6853880]Nie słyszałam o tej orkiestrze. Skąd są? Mają jakieś płyty żeby można było zobaczyć jak grają? Ile kosztują?
Co do załatwień to sala zarezerwowana, ta orkiestra też- chociaż umówiłam się z Nimi że do końca czerwca powiem im czy na pewno ich bierzemy czy nie (tymbardziej że to znajomi Tż to nam trochę na rękę idą). Kucharka. Menu ustalamy na początku czerwca. Zakupiony alkohol. Zrobione nauki przedślubne już w tamtym roku. Zbieramy się za poradnie małżeńską ale ciężko nam to idzie bo nam terminy nie pasują:/ Wymyśłony projekt zaproszeń teraz tylko muszę się wziąść do roboty i w końcu je zacząć robić. A z czasem ciężko bo taki mam teraz semstr na studiach że głowa mała. Generalnie taki mały zastój w przygotowaniach. Ależ to lakonicznie wszystko napisałam.


A ta orkiestra jest taka rozsypana każdy pan jest z innej miejscowości za dwa dni 2500zl U mnie menu juz ustalone bylam u kucharza w lutym. Nauki przdmałżenskie tez mamy juz za soba. A do poradni wybieramy sie dopiero po świetach. Zaproszenia mam juz wypisane i czekaja na swoja kolej. No ja tez teraz na studiach mam troche roboty.



pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:35   #47
olusia_booraczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 24
GG do olusia_booraczeq
Dot.: podkarpackie panny mlode...

To i ja się dołączam! Ślub 19.09.2009 (mam nadzieje) w okolicach Krosna

Mój TZ niestety mysli ze to za wczensie rezerwowac wdszystko... I niestety przekonac sie nie dał, dlarego dopiero od maja zaczyna z emna sie rozgladac po lokalach
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
olusia_booraczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:25   #48
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Jeśli w Krośnie, to polecam restaurację Twist. Bardzo dużo jedzenia, całkiem smacznie. Cena za osobę w zeszłym roku to 135zł (ale spokojnie można zrezygnować z jednego posiłku, i mieć taniej).

Trzeba tylko przypilnować sobie niektóre sprawy, jak płacenie 50% ceny za dzieci, czy noclegi dla gości.

Ciasto i napoje są w cenie, restauracja jest ładna, nie wymaga dodatkowego strojenia. Kwiaty na stoły też są w cenie, i niby można sobie wybrać kwiat i kolor, ale ja dostałam kompletnie coś innego niż chciałam. Miał być biały, był pomarańczowy (?).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hotel3.jpg (20,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kawiarnia1.jpg (39,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kawiarnia4.jpg (29,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kawiarnia3.jpg (32,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg restauracja3.jpg (27,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg restauracja1.jpg (30,9 KB, 49 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:22   #49
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Hej dziewczyny nie ma tu juz zadnych dziewczyn z podkarpacia???? Ja po świetach mam do przymiarki sukni slubnej juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze fajnie wyjdzie a u was jak przygotowania dalej????




pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 15:00   #50
olusia_booraczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 24
GG do olusia_booraczeq
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Jak narazie to my zarezerwowaliśmy sale Ale mamy jeszcze półtora roku do ślubu
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
olusia_booraczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:44   #51
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cześć, to jeszcze ja się dopisuję. Okolice Rzeszowa, 6 wrzesień
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:43   #52
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Kochane dziekuje serdecznie za slowa wsparcia. Na szczescie wszystko sie Chyba wyjasnilo i moj Tzet nie idzie do woja i slubu nie musimy brac. Kiedy moj Tez byl ostatnio za granica (bo jezdzi raz w miesiacu na dwa tyg) poszlam do pewnego Pana ktory ma cos tam wspolnego z wojskiem i on zadzwonil do Wku i okazalo sie ze nie musi isc do wojska bo 17ego sierpnia przenosza go do rezerwy. nie wiem jak to mozliwe , moze ten Pan cos zaradzil nie interesuje mnie to juz za baradzo , najwazniejsze ze juz jest dobrze i nie musimy sie tem stresowac a przezylam naprawde straszliwe meki przez to .
Dziekuje za wsparcie
W tyg. jade do Jasła do salonu Mody slubnej zamowic suknie ... jak ja nie moge sie tego doczekac wybralam ta pierwsza jednak. Wprawdzie moj TZet twierdzi ze jest jeszcze zdecydowanie za wczesnie na stroje ale ja tam chce juz wiedziec ze ta suknie bede miec napewno bo ja sobie wymarzylam i bede spokojna. Wogole moj Tzet mysli i mowi ze na wszystko jeszcze za wczesnie a ja tam jestem innego zdania .Wprawdzie z drugiej strony dzieki moim namowom mamy juz praktycznie wszystko zamowione z wyjatkiem ubran, jedzenia i alkoholu a i obraczek oj i jeszce busa ale ja chcialabym miec juz wszystko zapiete na ostatni guzik zeby pozniej nie martwic sie ze np. Pani dekoratorka nam odmowi bo akurat ten dzien ma zarezerwowany .
Tylko na dzien dzisiejszy nie wiem napewno czy kaski nam wystarczy na ta Pania dekoratorke ale oby sie udalo bo marzy mi sie pieknie profesionalnie wystrojona sala...
buziaczki dla wszystkich podkarpackich Panien Mlodych ... szkoda ze nie ma zadnej tak jak ja listopadowej ale moe niedlugo jakies sie pojawia...
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 21:10   #53
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

skorzystałam z waszych rad i zaczęliśmy się rozglądać za salą i ........... to już chyba ostatni dzwonek! W kilku lokalach w których byliśmy lub dzwonili na ten czas co my chcemy już nie ma miejsc :-( Na szczęście mamy na oku jeszcze jeden lokal i tam ponoć są! zaraz po świętach tam idziemy! zobaczymy co będzie dalej bo z tego co widzę to z zespołem też już może być ciężko! Pozdrawiam!!!!!!!!!
Wesołych Świąt!
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:52   #54
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: podkarpackie panny mlode...

A czy zastanawiałyście się juz nad jakimś autobusem dla gości? Zaczynam czegoś szukać, może któraś z Was coś polecić?
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:34   #55
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Zaglądnij do lokalnego PKS-u. Autokar za godzinę wynajęcia kosztował w zeszłym roku jakieś 40zł (Krosno) + jakieś grosze za każdy przejechany km.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 10:31   #56
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

calisa To były Łączki Kucharskie- nie polecam dla mnie to była strata czasu.

My zastanawialiśmy sie nad autokarem ale potem stwierdziliśmy że goście bez transportu dosiądą sie do tych z własnymi samochodami. Wszyscy spokojnie sie zmieścili, a wynajęliśmy tylko samochód do odwożenia gości
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 10:18   #57
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cześć Dziewczyny,
u mnie ślub w Mielcu - sierpień tego roku. Salę mam, kościół mam, zespół mam, tort i ciasta mam.
Reszty nie mam..a... i mam narzeczonego. Nie stresuje mnie ten dzień, wiem i tak, że wszystko się uda.
Sala: Iskierka w Mielcu
Torty i ciasta z Cukierni i Piekarni Weryński w Mielcu
Zespół Dejavu (100% profesjonalizmu i kreatywności).

Reszta??? mam jeszcze sporo czasu więc poczekam. Sale rezerwowaliśmy w grudniu,:czar odziej: a kościół w lutym. Więc jak widać wszystko zależy od szczęścia , a ja w nie wierzę.

pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:44   #58
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: podkarpackie panny mlode...

MaggyBoo! witaj Ja tez jestem z Mielca. widzę że miałaś wiele szczęścia z salą bo ja chce na następny rok na wakacje i juz jest ciężkawo. Przynajmniej w tych lokalach co byliśmy. Czy mogłabyś mi podać jakieś namiary na ten zespól no i ile sobie liczą i coś więcej o nich- jaka muzyka, ile osób i jak wcześnie trzeba ich rezerwować. A fotografa już załatwiałaś - masz jakieś namiary? Z góry dziękuję za wszelki info.
Pozdrawiam serdecznie!
eseska
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:09   #59
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Hej Eseska,
już wszystko Ci podaję,
Moze podam Ci strony internetowe tam są namiary.
http://www.dejavu.strefa.pl/ nie sa tani jednak za ich gre i profesjonalizm dalbym nawet 2 razy tyle, w granicach 4.500 zł. Graja w 100% na zywo, świetna konferansjerka i wodzirejka. po prostu sa to MUZYCY. Wejdx sobie na ich stronę. Mozna tam posłuchać muzyki w ich wykonaniu. Co do sali to juz podaje namiar http://www.hoteliskierka.com.pl/ to ich strona, musisz tam zadzwonic i sie umówic . Rozmowa prezbiegł abardzo miło i sympatycznie. Sala jest przepiekna i jedzenie świetne. Sa tam trzy opcje kurcze teraz nei pamiętam bo sami je wybieramy. chyba 145. 160, 180 zł za osobę. Mozna sobie skomponowac menu. Obsługa profesjonalna i wierze , że tak abędzie na moim weselu. A słodkości z www.cukierniawerynski.pl tam też są wszystkie namiary, za całe wesele zapłacę w granicach 2,700 na 140 osób, tylko tort będe miała o wiele wiekszy niz powinien być , ciasta będzie wiecej niz wyliczenie z cukierni. Co do fotografa jeszcze nie mam i to wcale nie jest smieszne. Szukam...wchodzi w gre albo fotolab albo Graniczkowski. Z rezerwacja sali sie udało z kościołem również, zespół pół roku wczesniej też nam sie udało ( dopasowywalismy datę sali. koscioła i zespołu i na sczescie sie nam udało że były wolne terminy, które sie pokryły) , ciasta standarowo mieisąc wczesniej wcześniej. Jutro ide pytac o fotografa i o ceny bo na razie nie mam pojecia jak to sie kreuje kosztowo.

Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:07   #60
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Kochane poradzcie mi jakies fajne salony sukien slubnyc chodzi mi o wypozyczalnie bo mam troszke problem . Okazalo sie ze suknie ktora sobie upatrzylam ma tylko jeden salon w tarnowie i to na sprzedaz za ponad 2000zl a to odpada i teraz musze poszukac innej wypozyczalni i inna suknie. Myslalam o tym sedziszowie mlp. albo ropczycach czy tez laczkach kucharskich ale nie mam pojecia jakie tam sa suknie i w jakich cenach . Bylam w salonie ona w jasle ale mieli tylko kilka sukni nie w moim guscie , a w krosnie tez raczej nic dla siebie nie znajde narazie a ja chce juz to zalatwic i miec z glowy . Pewno zostaje mi tylko Rzeszow i okolice ropczyc tylko nie mam pojecia jaki tam maja wybor itp. poradzcie mi cos prosze
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.