Męźczyzna a jego pasja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 20:21   #31
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Kulturystyki i pilki nożnej nie zaakceptowałabym.
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:29   #32
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

nie zaakceptowałabym hobby typowo kobiecego tzn gdyby zajmował się makijażem czy bardzo interesował modą; a poza tym czegoś czego sama nie znoszę robić i wiedziałabym że będzie mnie do tego przekonywał np nie związałabym się z tancerzem czy sportowcem
chobby w stylu klocki lego czy starwars jest ok :P
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."

Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:35   #33
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Jaka pasja mężczyzny byłaby dla was nie do zaakceptowania i dlaczego?

I co byłoby głównym kryterium, które pozwalałoby wam krytycznie odnieść się do jego zainteresowań? To że są zbyt dziecinne, babskie, ryzykowne, lub za bardzo go zajmują?

Macie może jakieś doświadczenia w tym względzie?

Na przykład, facet wydaje wam się interesujący, nakręcacie się na relację z nim, zaprasza was do mieszkania, a w jego pokoju na podłodze widzicie budowle złożone z klocków lego. W dodatku z podnieceniem oznajmia, że na dniach kurier przywiezie mu nowe zestawy Star Wars.
Nie zaakceptowałabym hobbystycznych polowań czy jakiejkolwiek pasji, która krzywdzi żywe istoty.
Klocki są super, szydełkowanie, piłka nożna, klejenie modeli samolotów czy granie na flecie poprzecznym też. Fajnie, że ma pasję. I tyle.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 20:58   #34
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Gry komputerowe (serio), narkotyki (niektórzy naprawdę traktują to jak hobby), My Little Pony.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 21:23   #35
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Nie zaakceptowałabym chyba jakiejkolwiek aktywności zabierającej większość czasu, np. facet-żeglarz znikający na półroczne rejsy, sportowiec wysokiej klasy na zgrupowaniach przez większość roku, muzyk wyjeżdżający w wielomiesięczne trasy.
Podziwiam takich ludzi, ale związku z nimi sobie nie wyobrażam

Oprócz tego nie przełknęłabym:
-'zainteresowania' w formie wiecznego jarania zioła,
-zbyt zagorzałego kibica, szczególnie bijącego się na stadionach.

Większość jestem w stanie przełknąć, nawet rzeczy, których nie lubię- jakieś modelarstwo, motoryzacja- okej. Byleby facet umiał trochę oddzielić działy moja pasja/moja dziewczyna- to, co interesuje go interesuje też w jakimś ułamku mnie, jeśli facet ciekawie o tym mówi, to super, ale zmuszanie mnie do oglądania kolejnego meczu, targanie mnie na rozgrywki trzeciej ligi, Eurosport włączony cały dzień, w każdej rozmowie wspominka o meczu... No nie ja nikogo do moich zainteresowań też nie zmuszam.

+ wydawanie na hobby 3/4 pensji
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 21:34   #36
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Gry mmo, piłka nożna (to dla mnie takie trochę...no żałosne ), kucyki pony (niestety znam kilku fanów, również płci męskiej...bleh), prawdopodobnie miałabym też problem z muzyką, gdyby to była muzyka zawodowa/półzawodowa, tj. koncerty i wyjazdy.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 21:43   #37
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Do listy dorzucam jeszcze obsesyjnych graczy i kolekcjonerów kart (wiecie, Magic the Gathering, Duel Masters) - są dorośli faceci, którzy wydają na to miesięcznie pół pensji, mój brat ma z nimi do czynienia Wspomniane myślistwo, kulturystyka na pewno też odpadają.

Ale podtrzymuję moje zdanie, lego rulez
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 22:23   #38
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

O tak - fanom gier komputerowych równiez powiedziałabym "nie, dziękuję"
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 22:35   #39
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

O, kulturystyka odpada. I pasja na którą facet wydaje multum hajsu, zwłaszcza jak to jest coś za czym nie przepadam.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 23:44   #40
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
motocykle!! to pewna (tylko odlozona w czasie) smierc.
nawet lego moze byc ale nie motory
Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może po prostu kochać normalną jazdę na motocyklach innych niż ścigacze? Co z facetami fanami szybkich samochodów, driftu? Także pewna śmierć/wypadek/kalectwo? Stereotypy. Każdy przypadek jest inny. Jak to mawia mój kolega: debil rozwali się nawet na rowerze.

Świetny temat, dawno nie było tu nic tak oryginalnego poza standardowym użalaniem się. Ja jako facet widząc co tu się dzieje chętniej zadałbym prostsze pytanie:

Jakie pasje byście preferowały?
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 23:48   #41
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może po prostu kochać normalną jazdę na motocyklach innych niż ścigacze? Co z facetami fanami szybkich samochodów, driftu? Także pewna śmierć/wypadek/kalectwo? Stereotypy. Każdy przypadek jest inny. Jak to mawia mój kolega: debil rozwali się nawet na rowerze.

Świetny temat, dawno nie było tu nic tak oryginalnego poza standardowym użalaniem się. Ja jako facet widząc co tu się dzieje chętniej zadałbym prostsze pytanie:

Jakie pasje byście preferowały?
Literatura (czytanie, ale przede wszystkim pisanie ), historia, gotowanie, szermierka, siatkówka, piłka ręczna, szeroko rozumiana przyroda, czyli jakieś wypady w teren, podglądanie ptaków, poza tym astronomia, akwarystyka (bardzo, bardzo bym preferowała )... Najbardziej chyba ta literatura i akwarystyka.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 23:54   #42
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość

Jakie pasje byście preferowały?
Sport, sport, sport
Motoryzacja i podróże.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 23:57   #43
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

@Nadis
Mam takiego jednego bardzo unikalnego kolegę, który jest fanem literatury. Sam dodatkowo pisze powieści. Jego gabinet to wielka biblioteka. Wyraża się wybitnie elokwentnie. Inna sprawa, że mnie nieco odraża jego nadmierne zainteresowanie polityką. Historię i fizykę też ogarnia.

@niebieskie_oczko
Motoryzacja
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 00:07   #44
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
@Nadis
Mam takiego jednego bardzo unikalnego kolegę, który jest fanem literatury. Sam dodatkowo pisze powieści. Jego gabinet to wielka biblioteka. Wyraża się wybitnie elokwentnie. Inna sprawa, że mnie nieco odraża jego nadmierne zainteresowanie polityką. Historię i fizykę też ogarnia.

@niebieskie_oczko
Motoryzacja
Dopóki miałby poglądy polityczne zbieżne z moimi, to byłabym zachwycona Motoryzacja jest super, ale np. ja się dziwnie czuję, jak idę sobie na romantyczny spacer z chłopakiem a ten się ogląda co chwila za ,,aaale wozem" z oczami jak spodki. Wierzcie mi, przejście ulicą Krakowa, Warszawy czy Zakopanego to wyzwanie
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 00:15   #45
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Motoryzacja jest super, ale np. ja się dziwnie czuję, jak idę sobie na romantyczny spacer z chłopakiem a ten się ogląda co chwila za ,,aaale wozem" z oczami jak spodki. Wierzcie mi, przejście ulicą Krakowa, Warszawy czy Zakopanego to wyzwanie
Wyjdę pewnie na jakąś blacharę czy coś, ale ja robię to samo Znajomi mają już dosyć moich "aleeee ma fele"
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 00:17   #46
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Jakie pasje byście preferowały?
Sztuki walki. Paralotniarstwo, sporty wodne, gotowanie, książki, billard, karty, ogólnie ciekawe spędzanie czasu.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 00:18   #47
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Jakie pasje byście preferowały?
Dla mnie najważniejsze, żeby coś robił poza wlepianiem gał w ekran, lub we mnie - bo nie ma nic lepszego do roboty, więc ja też nie mogę nic poza tym robić, bo będzie zazdrosny- tak to zwykle wygląda z facetami bez zainteresowań. Co wybierze, jego rzecz.

A jakie pasje mnie kręcą? Sport bardzo preferowany- teoretycznie głównie hartuje ciało, co jest wielkim plusem, ale przy tym także często wpływa na charakter- samodyscyplina/praca zespołowa/dążenie do celu itd. O ile ktoś traktuje to naprawdę serio
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 00:51   #48
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Coś twórczego (najchętniej rysownika, zawsze chciałam mieć faceta z którym moglibyśmy sobie wspólnie rysować komiksy ), literatura (chociaż ciężko mi to nazwać hobby, ot, oczekuję, że facet czyta, bo bez tego słabo ), muzyka (granie na czymś), sztuki walki i jakiś sport zawsze ok (idealnie łucznictwo, bo sama to kocham, zresztą obecny facet mnie tym zaraził ), planszówki, nie mam nic przeciwko grom komputerowym/konsolowym (bo sama lubię), akwarystyka albo cokolwiek innego związane ze zwierzętami, gotowanie zawsze spoko (chociaż znów, ciężko mi to nazwać hobby ).
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 05:06   #49
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Od razu pomyślałam, zę nie zaakceptowałabym faceta, który pasjonowałby się hodowlą pająków czy węży. Sorry, nieważne jak wspaniały byłby facet, jakby zaprosił mnie do mieszkania a tam byłyby terraria z pająkami to bym zwiewała aż by się kurzyło. Inne pasję by mi tak nie przeszkadzały dopóki nie stałyby się obsesją. Narkotyki, chlanie, mordowanie i obdzieranie ludzi ze skóry nie zaliczam do pasji
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 06:04   #50
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Jakie pasje byście preferowały?
Muzyka, granie na instrumentach, literatura, informatyka, sport, podróże, góry, języki obce, gry planszowe i karciane (jak ktoś z tym nie przegina i nie robi z tego sposobu na życie, to jest to super fajne, fantastyka, gotowanie...

Do niechcianych dorzucam też kulturystykę. Sporty tak, pakowanie nie.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 07:18   #51
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Jaka pasja mężczyzny byłaby dla was nie do zaakceptowania i dlaczego?
Każda, która mnie sprowadzałaby na drugi plan.

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Na przykład, facet wydaje wam się interesujący, nakręcacie się na relację z nim, zaprasza was do mieszkania, a w jego pokoju na podłodze widzicie budowle złożone z klocków lego. W dodatku z podnieceniem oznajmia, że na dniach kurier przywiezie mu nowe zestawy Star Wars.
Mam znajomych (obie płci), którzy "na stare" lata składają sobie zestawy z klocków, grają w planszówki, grają w zespołach garażowych Żadna z tych pasji mnie nie odrzuca, ani nie wydaje mi się dziecinna, ba nawet bardzo mi się podobają.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 09:40   #52
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Męźczyzna a jego pasja

Nie mam preferowanych (najgorzej bez pasji), z mężem mamy totalnie różne pasje i tak jest ok - każdy ma swój kawałek świata. Ciężko by mi było zaakceptować motocyklistę, podobnie bardzo ryzykowne sporty (wspinaczka skałkowa czy górskie wyprawy ok, pod warunkiem, że nie na żywca i nie zimowe wyprawy na ośmiotysięczniki). Totalny maniak gier komputerowych też ciężko (jednego przerobiłam ) Odpadają też pasje wymuszające nieobecność przez większość czasu.
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP

Edytowane przez Marudna Krolewna
Czas edycji: 2014-04-21 o 09:44
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:02   #53
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Wyjdę pewnie na jakąś blacharę czy coś, ale ja robię to samo Znajomi mają już dosyć moich "aleeee ma fele"
Hah, ja mam podobnie i też czasem się dziwią, że muszę obadać każdy lepszy samochód swoich ulubionych marek A ja się z kolei dziwię, czemu nikt za grosz nie ma pojęcia o motoryzacji.

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Muzyka, granie na instrumentach, literatura, informatyka, sport, podróże, góry, języki obce, gry planszowe i karciane (jak ktoś z tym nie przegina i nie robi z tego sposobu na życie, to jest to super fajne, fantastyka, gotowanie...

Do niechcianych dorzucam też kulturystykę. Sporty tak, pakowanie nie.
1. Słyszałaś o pokerze online? Co jeśli ktoś z tego się utrzymuje? (a zatem w tym wypadku nie ma mowy o hazardzie)
2. A czy akceptujesz siłownię i dietę celem poprawy sylwetki? Tak wiesz, w zdrowy sposób, bez żadnego "koksowania"
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:12   #54
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość

1. Słyszałaś o pokerze online? Co jeśli ktoś z tego się utrzymuje? (a zatem w tym wypadku nie ma mowy o hazardzie)
I też ja się wtrącę Ja grałam w pokera w lidze. Traktowany był jako sport, a turnieje były rozgrywane w różnych fajnych miejscach np. na promie do Szwecji
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:19   #55
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Akurat na prom nigdy nie wyjeżdżałem, ale oczywiście kojarzę o czym mówisz. Niemniej jednak poker od prawie już 6-ciu lat jest bliski memu sercu - co tu dużo gadać, jestem pokerzystą, takim pół zawodowym Haha, pierwszy raz widzę, żeby dziewczyna interesowała się tymi dwoma rzeczami na raz Z moich głównych zainteresowań zostało jeszcze jedno, chodzi o muzykę, ale takiej raczej nie słuchasz :P
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:19   #56
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
I też ja się wtrącę Ja grałam w pokera w lidze. Traktowany był jako sport, a turnieje były rozgrywane w różnych fajnych miejscach np. na promie do Szwecji
Swoją drogą szkoda że organizacja turnieju pokerowego jest teraz tak utrudniana.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:24   #57
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Hah, ja mam podobnie i też czasem się dziwią, że muszę obadać każdy lepszy samochód swoich ulubionych marek A ja się z kolei dziwię, czemu nikt za grosz nie ma pojęcia o motoryzacji.


1. Słyszałaś o pokerze online? Co jeśli ktoś z tego się utrzymuje? (a zatem w tym wypadku nie ma mowy o hazardzie)
2. A czy akceptujesz siłownię i dietę celem poprawy sylwetki? Tak wiesz, w zdrowy sposób, bez żadnego "koksowania"
1. Słyszałam i wiem, że są tacy ludzie, ale wiem też, że są tacy, którzy na tym bankrutują, tracą majątek i się zapożyczają i niestety chyba tych jest więcej. Sama lubię drobny hazard, przyznaję się Zdarzało mi się grać w karty na niewielkie sumy pieniędzy, a moim marzeniem jest postawić forsę na wyścigach obok Kopenhagi (Chmielewska mnie zbałamuciła ) Wolałabym, żeby mój facet nie żył z hazardu, nawet jeśli się z tego utrzymuje, to wciąż hazard przecież. Mówiąc o grach i karciankach miałam na myśli np Magic'a

2. Tak, sama na siłownie śmigam, a przynajmniej próbuję się do tego mobilizować. Siłownia to też sport, a sport popieram z całego serca. Ale narobienie sobie wielkich mięśni, że nie można rąk trzymać przy ciele jest dla mnie nieakceptowalne.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:59   #58
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Sama nie wiem, to musiałoby być coś,czego nienawidzę, chociaż myślę, że niektóre mogłabym zaakceptować, bo w końcu to JEGO, a nie nasza pasja, więc nie musiałabym mieć z tym dużej styczności
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 11:03   #59
henryzlasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 67
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Na przykład, facet wydaje wam się interesujący, nakręcacie się na relację z nim, zaprasza was do mieszkania, a w jego pokoju na podłodze widzicie budowle złożone z klocków lego. W dodatku z podnieceniem oznajmia, że na dniach kurier przywiezie mu nowe zestawy Star Wars.

Muszę napisać, że ów kolega ma bardzo fajne hobby i proszę się go nie czepiać.

Nie wiem czy powinienem się przyznawać ale uwielbiam plastik zwany LEGO. Hmm z 8 lat temu chciałem sprzedać swoje LEGO z dzieciństwa a skończyło się na kupowaniu… Są 2 grupy LEGO maniaków: kolekcjonerzy oraz osoby budujące z klocków. Osobiście jestem w jednej i drugiej grupie. Z jeden strony zbieram zestawy z lat 80 tych i początku 90 tych z serii zamek, piraci (i ich nowe odsłony, które wypuszczone zostały na rynek w 2009-2012) oraz serię kamieniczek ukazujących się od 2008 roku (pominę, że sztuka kosztuje 600-700 zeta). Z nowych zestawów to kupiłem wszystko to co wyszło z interesujących mnie serii, więc znowu skupiam się na poszukiwaniu starszych zestawów. No z budowaniem to mam małe problemy bo teraz przy około 100 kg klocków wymagany jest osobny pokój, tak więc lego zapakowane i czeka sobie na lepsze czasy w piwnicy u rodziców (co nie przeszkadza mi w dokupowaniu kolejnych klocków). Kwestia przeprowadzki do swojego domu to tak około z 5 lat. Hmm i wtedy urzeczywistnię budowę średniowiecznej makiety, takiej ze 2 na 4 metra, no ewentualnie makiety miasteczka o okresu secesji.

Może kwestia przypadku ale interesuję się architekturą/budownictwem z okresu średniowiecza i secesji. Uwielbiam zwiedzać zamki czy fortece, hmm i obejrzę się za niejedną secesyjną kamienicą, może dlatego też i takie budowle buduję z klocków. Ba swego czasu nawet chciałem wybudować prawdziwy dom w technologii straw bale (to raczej taka nowoczesna interpretacja budowania domów z mało przetworzonych naturalnych surowców), może dobrze, że mi przeszło

Hmm jestem też niedoszły tenisistą i rajdowcem więc jak widać mam też typowe męskie zainteresowania. He He dwa pierwsze samochody to dosłownie zajeździłem, śmigając nimi po okolicznych lasach No teraz z wiekiem to raczej marzy mi się taki Saab 900 (krokodyl), kwestia garażu i pewnie da się zrealizować (aby nie zardzewiał), choć jak to w życiu są różne priorytety, nie muszę mieć wszystkiego na teraz i już. Na takie lego można wydawać 50 zł na miesiąc a można i 3000 zł, tak samo można mieć zabytkowego porszaka lub skromnego saaba i wyciągać go z garażu dwa razy do roku (OC na zabytek można wykupić nawet na parę dni, nie przechodzi już b. tech.). Pominę, że akurat te 2 hobby coś tam kosztują ale zabytkowe samochody czy klocki (kompletne zestawy z instrukcją i pudełkami) nabierają wartości

Ps. wracając do meritum sprawy to nie jestem w stanie przełknąć u 2 połówki ekstremalnej wspinaczki czy motocykli. Ogólnie bardzo niebezpiecznych i ryzykownych pasji.

Edytowane przez henryzlasu
Czas edycji: 2014-04-21 o 11:05
henryzlasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 11:15   #60
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Męźczyzna a jego pasja

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może po prostu kochać normalną jazdę na motocyklach innych niż ścigacze? Co z facetami fanami szybkich samochodów, driftu? Także pewna śmierć/wypadek/kalectwo? Stereotypy. Każdy przypadek jest inny. Jak to mawia mój kolega: debil rozwali się nawet na rowerze.

Świetny temat, dawno nie było tu nic tak oryginalnego poza standardowym użalaniem się. Ja jako facet widząc co tu się dzieje chętniej zadałbym prostsze pytanie:

Jakie pasje byście preferowały?
Hehe, też mi się ten temat podoba.

Prawie spadłem z krzesła, gdy jakaś dziewczyna napisała, że np. "piłka nożna ... to takie żałosne".

Normalnie takie stereotypy, że głowa boli Dzięki uprawianiu piłki nożnej, już w wieku 8-10 lat nauczyłem się:
- kierować ludźmi, być liderem (mimo, że grałem z ludźmi 3-4 lata starszymi, a w takim wieku to przepaść)
- współpracować z ludźmi
- spełniać oczekiwania ludzi, funkcjonować pod presją oczekiwań swoich, ojca, kolegów z drużyny
- podejmować dobre decyzje (ten kto zna piłkę nożną wie, że w danej sekundzie można skorzystać z przynajmniej kilkunastu możliwości - wybór dobrej nie jest łatwy)
- w ogóle podejmować decyzje
- wierzyć w swoje umiejętności, ale także doceniać możliwości współpracy całego zespołu (czasem wystarczyło jedno podanie do kolegi z drużyny, aby rozmontować całą linię obrony. Samemu trzeba by się ostro napocić; innym razem , indywidualna szarża ratowała "życie" całej drużyny)
- nieustępliwości (grasz z 2x starszymi, 2x większymi, którzy nierzadko Cię pokopali, ale ... nie poddajesz się)
- doceniać smak zwycięstwa
- smakować gorycz porażki (czy to na boisku osiedlowym, czy gdzieś na poziomie szkolnej rywalizacji, rozgrywek młodzieżowych).
- "ciągnąć wózek" - od dobrych oczekuje się więcej, w sporcie i w życiu. Gdy nie idzie to zawsze zespół szuka oparcia w kimś lepszym, w kimś kto da impuls, pociągnie resztę do sukcesu, nie załamie się pod presją oczekiwań, da radę.

Mnie piłka nożna ukształtowała jako człowieka. Dodam tyle, że dzisiaj, w dorosłym życiu, w pracy, kieruję ludźmi (czerpię garściami z tego co nauczyłem się jako 10 latek), zarabiam (dobrze) na życie intensywnym myśleniem (ot taki pstryczek w nos, dla tych, którzy myślą, że to sport dla tępaków).

O wyglądzie nie wspomnę. To akurat sport, który promuje naturalną, równomiernie umięśnioną sylwetkę (jakbym miał wybrać taki, który jeszcze lepiej kształtuje sylwetkę to do głowy jedynie przychodzi mi ... pływanie), w przeciwieństwie do np. siłowni, gdzie ludzie przesadzają i przypominają często napompowane balony.

Co do oglądania, to 2-3 razy do roku jeżdżę ot tak na imprezy pokroju finał Ligi Mistrzów - dzięki temu już za studenta zwiedziłem większość europejskich stolic. Moja dawna dziewczyna była wniebowzięta mając w ręku bilet, na stadion, na który wchodzi np. 60 tys ludzi, a chętnych na bilet było / jest 2 miliony, do tego zawsze można zostać dzień, dwa, pozwiedzać stolicę, poznać inne kultury... No a bilety (samolot, noclegi) się kupowało ... rok wcześniej, gdy ogłaszali w jakim mieście będzie finał

No ale cóż, to takie ... żałosne. Mam oczywiście na myśli, żeby było jasne, klapki tej dziewczyny, która to napisała

Hobby jak hobby - ważne, żeby się w tym realizować, być dobrym, nie wydawać na nie większości pieniędzy, nie zaniedbywać bliskich, nie ryzykować życiem...

ps. Klocki są świetne

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Muzyka, granie na instrumentach, literatura, informatyka, sport, podróże, góry, języki obce, gry planszowe i karciane (jak ktoś z tym nie przegina i nie robi z tego sposobu na życie, to jest to super fajne, fantastyka, gotowanie...

Do niechcianych dorzucam też kulturystykę. Sporty tak, pakowanie nie.
Z tych co piszesz to właściwie ... wszystko mam Podróże, języki obce fajnie się spinają ze sobą. Informatyka - pasja z dzieciństwa, tym dzisiaj zarabiam. Granie na instrumentach, muzyka - cóż, jak miałem 4-5 lat to najbardziej lubiłem ... magnetofon (no i resoraki ). Gotowanie to do spółki z instrumentami dawka pozwalająca na ukazanie swojej kreatywności - zawsze uwielbiałem coś tworzyć, coś konstruować. No a planszówki i karcianki to fajny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi.

Pozostają jedynie góry. Nie wiem, jakoś nigdy mnie góry nie kręciły. Jakoś tego nie ... czuję. Wejdę gdzieś tam i ... nic, pomimo tego, że lubię ładne widoki, ładne okolice

Dlaczego ludzie lubią góry, co w nich jest takiego ? Ludzie chodzą po tych różnych Bieszczadach, a mnie to kompletnie nie rajcuje. Co jest ze mną nie tak ? Góry lubię jedynie oglądać ... z okna samolotu.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2014-04-21 o 11:35
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 12:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.