Kobiecy samochód to właściwie jaki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 09:53   #31
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Moje marzenie to Mini Ale koszt to 100k zł
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 17:48   #32
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-11-01 o 17:52
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 19:16   #33
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Moje marzenie to piękny i luksusowy Infiniti, to nie auto typu konserwa gdzie można się nabawić klaustrofobii, jechałam mi dwa razy i zakocham się w tym samochodzie
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:45   #34
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Chyba troche sprostuje moja wczesniejsza wypowiedz, ze kobiece autka to male city. Male samochody (yaris, aygo, fiat 500) sa dobre dla pani dojezdzajacej sobie do biura, nie posiadajacej dzieci, nie muszacej wozic po lekarzach mamy czy babci i jezdzacych do 10 tys km na rok.

W miare jezdzenia, zauwazam, ze wiele babeczek jezdzi suwami. Przenajmniej tu w UK-po piersze moda (nawet claudia shiffer reklamuje opel mokka). Moja siostra nie mogla sie temu nadziwic. Jednak gdy powiedzialam, ze wiekszosc babeczek jezdzi duzymi samochodami (kombi,samochody miwszczace do 7 osob) - latwiej upchac dzieci, ich kolegow, wieksze zakupy.

Takze, jesli ktos pracuje w terenie i wiekszosc czasu spedza na trasach szybkiego ruchu, to jazda clio, yarisem to meczernia. Pamietam jak jechalismy na szkolenie. Kolega prowadzil Forda Focusa - wygodny samochod na dluzsze trasy. Po szkoleniu (i 5 godzinach jazdy) podwiozl nas na parking w pracy. Jak przesiadlam sie w Yariske, to czulam sie, jakby ktos mi wsadzil metalowe wiadro na glowe i czym je okladal (szum opon i odglosy przy wiekszych predkosciach). Generalnie yariska jest ok na moj polgodzinny dojazd do pracy i poki co mi wystarcza na moje potrzeby.

Trzecia grupa sa kobiety, ktore lubia lepsze samochody (Audi, BMW itd). Z powodu komfortu.


Wiec jak moje jezdzidlo umrze, to wyprobuje cos z lepszym silnikiem (okolo1.4l), benzyna (chyba, ze zaczne wiecej jezdzic) i cos nie starszego niz 5 lat.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 21:08   #35
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Jeśli chodzi o komfort to akurat BMW jest daleko za japończykami klasy premium, zupełnie nie ta liga, to jakby porównać rasowego araba do konia pociągowego, jak nie jesteś pewna idź do salonu Infiniti , umów się na jazdę próbną, zobaczysz różnicę
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:38   #36
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Małe terenówki są bardzo kobiece
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:57   #37
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Nieduży, zgrabny - taki mini cooper, albo fiat 500, ewentulanie nissan micra, to dla mnie fajne kobiece autka, choć nie ma nic złego w tym by facet tkaim jeździł jesli mu starcza
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 13:20   #38
me_lena
Przyczajenie
 
Avatar me_lena
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Mini, 500, micra, beetle - kobiece wg mądrych głów, a moim zdaniem zdarza się tak, że za kierownicą sportowego coupe kobieta jest najbardziej kobieca
me_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 16:11   #39
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Kobiecy to mały i zgrabny. Tak się przynajmniej przyjęło No i kolor dla dziewczyn jest bardzo ważny Super mieć takie ładne, sprytne autko, którym można się wybrać do kina lub na zakupy. Ja póki co śmigam komunikacją. Auto mi się marzy, ale zbieram, zbieram ,a końca nie widać A nawet za małe autko trzeba zapłacić masę kasy. No i tu jest problem
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 17:47   #40
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Małe terenówki są bardzo kobiece

Potwierdzam,sama mam Jeep Cherokee Sport
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:41   #41
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
Kobiecy to mały i zgrabny. Tak się przynajmniej przyjęło No i kolor dla dziewczyn jest bardzo ważny Super mieć takie ładne, sprytne autko, którym można się wybrać do kina lub na zakupy. Ja póki co śmigam komunikacją. Auto mi się marzy, ale zbieram, zbieram ,a końca nie widać A nawet za małe autko trzeba zapłacić masę kasy. No i tu jest problem
Za darmo nic nie ma, ale przyjaciółka prowaadzi jednoosobową firmę i chce wziąć fiata 500, albo focusa - wtedy i na wakacje można skoczyć we trójkę, w najmie na 3 lata, to kosztuje tylko 500 zł miesięcznie, a ma tam już wszyskto ubiezpieczenie, przeglądy.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 11:12   #42
paulagrzybek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

ja zainwestowałam w mini, używany rok, koszt 50k.
Zawsze możesz poszukać używanych- dobrym rozwiązaniem jest skup samochodów. Wrocław ma mnóstwo opcji w tym temacie, inne większe miasta zapewne też
Jak już kupujesz, to bierz takie, o ktorym marzylas warto sie zapozyczyc, przynajmniej inwestycja na dłuzej.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-06-22 o 12:56
paulagrzybek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:54   #43
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Ja mam Peugeot 407 2.0 HDI sedan\limuzyna i dla mnie jest najlepsze i nie zastapione
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:38   #44
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Za darmo nic nie ma, ale przyjaciółka prowaadzi jednoosobową firmę i chce wziąć fiata 500, albo focusa - wtedy i na wakacje można skoczyć we trójkę, w najmie na 3 lata, to kosztuje tylko 500 zł miesięcznie, a ma tam już wszyskto ubiezpieczenie, przeglądy.
O Jezu, fiat500 super! Kiedyś go oglądałam i siedziałam w środku. Jest extra! Ale jak to? Wszystko w cenie, tylko rata? Przecież samo ubezpieczenie AC to z 3. tysie rocznie... A opony zimowe? Bo jak teraz zacznę załatwiać to będzie jesień i znów dodatkowa kasa :-(
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 18:12   #45
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez paulagrzybek Pokaż wiadomość
ja zainwestowałam w mini, używany rok, koszt 50k.
Zawsze możesz poszukać używanych- dobrym rozwiązaniem jest skup samochodów. Wrocław ma mnóstwo opcji w tym temacie, inne większe miasta zapewne też
Jak już kupujesz, to bierz takie, o ktorym marzylas warto sie zapozyczyc, przynajmniej inwestycja na dłuzej.
NO JA NIE JESTEM FANKĄ "LEPIEJ SIĘ ZAPOŻYCZYĆ" A POTEM JAKOŚ BĘDZIE? Trzeba mierzy siły na zamiary
Cytat:
O Jezu, fiat500 super! Kiedyś go oglądałam i siedziałam w środku. Jest extra! Ale jak to? Wszystko w cenie, tylko rata? Przecież samo ubezpieczenie AC to z 3. tysie rocznie... A opony zimowe? Bo jak teraz zacznę załatwiać to będzie jesień i znów dodatkowa kasa :-(
no 3 tys to tak lekko. To 500 zł jest w leaseplan w najmie, czyli nie rata tylko miesięczny koszt użytkowania po prostu, a okres umowy 3 lata. Wydaje mi się, że opony zimowe też zapewniają, choć musiałabyś się dopytać o szczegóły jeszcze.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 17:44   #46
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Wiecie co, na tej stronie Leasplanu byłam już z 3 razy No faktycznie jest fiat za 500 zł. Jest tez toyota Yaris i tez za 500. Chyba zwariuję, bo prawdopodobnie któreś z tych aut będzie moje! Zeby wynajć trzeba prowadzic działalność (ale u mnie to akurat jest więc super) no i w zasadzie tyle wymagań. Co m-c faktura na 500 zl, tylko do baku nalać benzyny i mam auto. Kilka tygodni temu nie widziałam nawet, ze jest cos takiego jak wynajem długotermninowy. Dzieki Wam ruszę z kopyta!
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 20:59   #47
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Mały, wąski, aby wszędzie się mieścił i mało palił albo czerwone ferrari tylko to taki unisex
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 14:35   #48
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez Emila_87 Pokaż wiadomość
Mały, wąski, aby wszędzie się mieścił i mało palił albo czerwone ferrari tylko to taki unisex
Haha, tak ferrari też może być. Nawet jeśli to unisex
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 09:39   #49
MONIQAUE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

wszyscy uwazaja, ze kobiete auto musi byc male.. bo co ? bo kobiety nie potrafia sie poruszac duzymi?

sama mam fiata 500 i na dojazd do centrum miasta nie wyobrazam sobie wiekszego samochodu jesli chodzi o kwestie z dzieckiem.. mam siostrzenice,ktora nie raz woze do przedszkola - fotelik sie spokojnie zmiesci, a do bagaznika wejdzie spacerowka ( i to zupelnie bez skladania foteli)

Tez widze duzo kobiet w suvach (i to nie tylko w UK, gdzie tez spedzialam duzo czasu.. ), ale to ze wzgledu wygody raczej Moj partner ma suva i sama nim jezdze ? I szczerze - nie czuje roznicy Natomiast do miasta tylko maly samochod
MONIQAUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 13:47   #50
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

W rzeczy samej. Małe samochody są na miasto po prostu wygodniejsze. Wszędzie można się wcisnąć przy parkowaniu. Poza tym w mieście i tak dużych prędkości się nie rozwija, więc zupełnie nie wiem o co kaman
Najgorsze jest to, że idzie zima i znowu ta cała bonanza z wymianą opone, konserwacją itd. Spore koszta.
Patrzę na <przygotowanie samochodu na jesień- reklama> i trochę ręce opadają - przecież sama tego nie zrobię

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-09-21 o 06:38
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:05   #51
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Kobiecy samochód to właściwie jaki?

Cytat:
Napisane przez milimija Pokaż wiadomość
W rzeczy samej. Małe samochody są na miasto po prostu wygodniejsze. Wszędzie można się wcisnąć przy parkowaniu. Poza tym w mieście i tak dużych prędkości się nie rozwija, więc zupełnie nie wiem o co kaman
Najgorsze jest to, że idzie zima i znowu ta cała bonanza z wymianą opone, konserwacją itd. Spore koszta.
Patrzę na <reklama> i trochę ręce opadają - przecież sama tego nie zrobię
A maz/chlopak? Tato, brat? Ktos Ci napewno pomoze. Jesli nie to oddaj do warsztatu.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-09-21 o 06:38
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 15:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.