DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 19:44   #571
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a poznań/szczecin ?
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:23   #572
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Kraków:

Piszę to pod kątem leczenia ciężkiego trądziku. Wiem, że jeden dermatolog może mieć świetne wyniki w leczeniu jednego rodzaju choroby, a drugi rodzaj może mu iść niestety przeciętnie. I odwrotnie.

Nie polecam:
Dr Jacka Mayera - utytułowany, pracuje w licznych prywatnych przychodniach i w klinice dermatologii, ale niestety ma bardzo dużą wadę. Wcale nie słucha, co do niego mówi pacjent. Z trądzikiem borykam się od dawna, przyszłam do niego z wysypem po odstawieniu Diane 35. Machnął ręką i stwierdził, że nie ma się czym przejmować, bo przejdzie. Nie przeszło, a nawet pogorszyło się. Stan trwał kilka lat.
Dr Barbary Dembińskiej - również pracuje w przychodni klinicznej. Mam bardzo mieszane odczucia - skoro przyjmuje w takim miejscu, to jakieś wyniki musi mieć. Ale niestety zepsuła leczenie pochodną roaccutanu. Przyszłam do niej z cudownie gładką cerą, pani doktor miała kontynuować leczenie. Z niewiadomych przyczyn zaczęła zmniejszać dawkę, potem wyeliminowała lek. Przez ponad rok proponowała leki, które w ogóle nie pomagały ( wystarczyło spojrzeć w kartę choroby i zapytać pacjenta), pogarszały stan skóry ( bardzo duże złuszczanie, zaczerwienienie większe niż przewiduje norma w lekach). Niestety wspaniałe efekty po leczeniu pochodną roaccutanu zniknęły. Nie wiem, może inne dolegliwości lepiej leczy ?

Polecam:
Dr Lidię Rajzer - bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą. Z tego co wiem, chyba ciężko w Krakowie trafić na jej gabinet stricte dermatologiczny, bardziej medycyny estetycznej. Jestem pewna, że wielu osobom pomoże.
Dr Małgorzatę Setkowicz - poprowadziła 9 miesięcy kurację pochodną roaccutanu wraz z dobrze dobranymi innymi lekami - po kilku miesiącach mogłam się cieszyć gładką cerą, co było wcześniej nieosiągalne dla kilku lekarzy. Niestety sielanka się skończyła, kiedy zmieniono pani doktor przydział z przychodni i trafiłam pod opiekę innej lekarki, która nie doprowadziła z sukcesem leczenia do końca.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:33   #573
gwadulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Mam ogromny problem ze skórą szukam dermatologa w Krakowie.pomocy!proszę o podanie namiarów.dziekuję
gwadulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 09:26   #574
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

SZukam dobrego dermatologa w Opolu, pomózcie mi proszę
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:18   #575
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Kraków:

Polecam:
Dr Lidię Rajzer - bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą. Z tego co wiem, chyba ciężko w Krakowie trafić na jej gabinet stricte dermatologiczny, bardziej medycyny estetycznej. Jestem pewna, że wielu osobom pomoże.
Dr Małgorzatę Setkowicz - poprowadziła 9 miesięcy kurację pochodną roaccutanu wraz z dobrze dobranymi innymi lekami - po kilku miesiącach mogłam się cieszyć gładką cerą, co było wcześniej nieosiągalne dla kilku lekarzy. Niestety sielanka się skończyła, kiedy zmieniono pani doktor przydział z przychodni i trafiłam pod opiekę innej lekarki, która nie doprowadziła z sukcesem leczenia do końca.
możesz podać adresy przychodni, w których przyjmują Ci lekarze lub jakieś namiary? Chodziłaś prywatnie czy na NFZ?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:24   #576
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Jesli jeszcze mozna wrócic do Warszawy to ja moge polecic dr Anne Kostrzewę.Wyleczyła mnie z trądziku a teraz troszke sama działam przy małych depilacjach ,ale tez u tej Pani doktor.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:57   #577
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
możesz podać adresy przychodni, w których przyjmują Ci lekarze lub jakieś namiary? Chodziłaś prywatnie czy na NFZ?
Dr Rajzer można spotkać w Medicinie na Rogozińskiego 12 ( http://www.medicina.pl/index.php?d=laser&lang=pol) - tylko tam nie przyjmuje stricte jako dermatolog, a lekarz wykonujący zabiegi laserowe. Ale myślę, że i bez zabiegów, do konsultacji też może przyjąć. Pewnie gdzieś ma gabinet z NFZ-tu - tu pewnie bardziej niż ja pomoże google
Co do dr Setkowicz - z tego co wiem, to w ramach NFZ-tu leczy na tylko oddziale dermatologii CMUJ. Jeszcze niedawno przyjmowała w przychodni przyklinicznej, ale teraz już nie . Z gabinetem prywatnym - niestety nie wiem, będę pytać i szukać jak tylko znajdę więcej czasu (prawdopodobnie przyjmuje w Instytucie Dr Ireny Eris).
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:31   #578
nova derm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
a kogoś w Chorzowie, Katowicach ?
www.twojdermatolog.pl - Katowice ul. Tysiąclecia 39
nova derm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:40   #579
solq
Raczkowanie
 
Avatar solq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dziewczyny czy któraś była w Lublinie u dr Wojnowskiej w Terpie?
solq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:20   #580
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja gorąco polecam dr. Ewę Ossowską. Bardzo miła i kompetentna osoba. Przyjmuje prywatnie w Żurominie we własnym domu. Mieszka zaraz przy szpitalu(wisi szyld, więc nie powinno byc problemu z trafieniem). Mam nadzieję, że komuś pomgłam
__________________
Optymiści twierdzą, że świat stoi przed nami otworem. Pesymiści wiedzą co to za otwór..
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 15:17   #581
beata1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Zna ktoś jakiegoś prywatnego dermatologa w okolicach Lublińca, Olesna ?
beata1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 18:48   #582
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dziewczyny, była któraś z was w Poznaniu u dr Kowalewskiej-Luli w Termedice?
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:18   #583
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Kraków - dr Markiewicz - jak sie do niej dostać ??? NIGDY nikt sie nie zgłasza pod numerem telefonu podanym na ich stronie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:51   #584
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

SZczecin - polecam Pania Monikę Zawiślak - młodziutka ale zna sie na rzeczy.
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 06:34   #585
Non Adson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 106
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ŁÓDŹ
Czy mógłby ktoś podać namiary na lekarza, który przepisze mi Izotek ? Moja szanowna pani dermatolog z NFZ-u nie chce tego zrobić, chociaż używałem już wszystkich zewnętrznych antybiotyków oraz Tetralysalu i nic nie pomogło.
Non Adson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:34   #586
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ponawiam pytanie o OPOLE czy ktoś zna tu dobrego dermatologa??
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:11   #587
lulu33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Od 13 roku życia miałam problemy z tłustą cerą, trądzikiem i łojotokiem. Dziś mam 25 lat i dopiero od niedawna mogę się cieszyć piękną skórą. Leczyłam się w kilku gabinetach w Warszawie. W końcu trafiłam do doktora Kwieka w Centrum Malia. Świetny lekarz, który nie tylko potrafi wyleczyć ale także ma super kontakt z pacjentem, a nie traktuje go jak nic niewiedzącego ciemniaka, z czym parę razy się spotkałam. Doktor przyjmuje na Marszałkowskiej ale słyszałam, że mają też siedzibę na Żoliborzu. Teraz nie mam już problemów z trądzikiem, zostało mi tylko stopniowe usuwanie blizn po tym paskudztwie. Naprawdę polecam.

Tu podaje link jeśli ktoś jest zainteresowany:
http://www.centrum-malia.com.pl/inde...218&Itemid=205
lulu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:55   #588
nina_2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Allana Pokaż wiadomość
Poszukuję dobrego dermatologa we Wrocławiu, który naprawdę dobrze znałby się na chorobach paznokci. Możecie kogoś polecić? Najlepiej jakby współpracował od razu z chirurgiem bo chyba zajdzie potrzeba zdejmowania paznokcia:/
Witaj ja jestem rownież z Wroclawia, mam problemy zpoznokciem u stopy, nie jest przyklejony do macieży, prawdopodobnie czeka mnie usunięcie chirurgiczne. Znalazłaś dobrego dermatologa od chorób paznokci. To mój adres jesli mozesz odpisać joko5@o2.pl
nina_2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 23:38   #589
Allana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez nina_2009 Pokaż wiadomość
Witaj ja jestem rownież z Wroclawia, mam problemy zpoznokciem u stopy, nie jest przyklejony do macieży, prawdopodobnie czeka mnie usunięcie chirurgiczne. Znalazłaś dobrego dermatologa od chorób paznokci. To mój adres jesli mozesz odpisać joko5@o2.pl
Niestety, jeszcze nie znalazłam. Wciąż szukam.
Allana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 18:58   #590
misself
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dermatolog - WROCŁAW

Cześć Dziewczyny! byłam ostatnio u super dermatolog. nazywa się Katarzyna Kowalska-Górska i przyjmuje w Der Med w Centrum AB przy al. Armii Krajowej (Wrocław).

Całe życie miałam trądzik, w związku z czym używałam kosmetyków do cery trądzikowej i tłustej/mieszanej (wtedy wydawało mi się to logiczne). raz było lepiej, raz gorzej. jednak od pewnego czasu przeszkadza mi różowy odcień mojej skóry. postanowiłam się wybrać do dermatologa, bo żadne kosmetyki, apteczne czy z Rossmana, nie dawały rady. pani doktor oświeciła mnie, że mam cerę naczynkową i wrażliwą, więc wszystkie te mocne żele i kremy do cery tłustej tylko podrażniały moją cerę. natomiast peelingi (takie zwykłe, ziarniste) tylko roznoszą bakterie po całej twarzy. przepisała mi parę leków aptecznych i poradziła kupić płyn micelarny (nie używać wody) i krem z serii dla cery naczynkowej. poleciła mi Pharmaceris, nie tam żadne drogie Biodermy. to mi się spodobało: że nie wciska mi najdroższych. wszystkie leki, dawkowanie itp. zapisała mi czytelnie (!!!) na kartce, a to dla mnie ważne, bo z reguły po wyjściu od lekarza nie pamiętam zbyt wiele na temat tego, co mi przepisał

Acha, zapomniałam napisać, że w Der Medzie są też kosmetyczki (czy kosmetolożki, nie wiem, nie odróżniam). lubię takie połączenie: kosmetyczka+dermatolog, bo wiem, że konsultują ze sobą to, co mają ze mną robić, a nie kosmetyczka swoje, a dermatolog swoje. na razie żadnego zabiegu mi nie poleciła, mam przyjść za 2 miesiące (a nie latać co tydzień i wydawać kasę na to, że na mnie spojrzy) i wtedy mamy się zastanowić nad fotoodmładzaniem laserem (ponoć usuwa przebarwienia, ślady po trądziku i ogólnie dobrze wpływa na cerę).

Koszt wizyty: 80 zł. mają sporo wolnych terminów, mi udało się umówić na następny dzień.
__________________
misself
misself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:54   #591
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Hej,
potrzebuje namiar do jakiegos dobrego dermatologa z Warszawy ktory zna sie na wlosach i bedzie potrafil zidentyfikowac problem wypadania wlosow. Borykam sie juz z tym dosc dlugo i nic nie pomaga;/Stosowalam wcierki,toniki,szampony naturalne, tabletki, mam dobra diete i zero efektow..
Jak bylam wczesniej u dermatologow to kazdy-prosze sie nie stresowac i tyle...Nie ma co, duzo os sie stresuje i nie sadze by to u mnie wplywalo najbardziej na ich wypadanie(kazdy inaczej chodzilby lysy)..
Help...!!
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:25   #592
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Zapisalam sie na wizyte u dr Kwieka w Centrum Malia ,leczylam sie kilka lat temu u niego i moge szczerze polecic
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:50   #593
Madosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: dermatolog - kraków

Ja również jestem bardzo ciekawa gdzie przyjmuje dr Trątnowiecka. Pomóżcie...
Madosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:31   #594
kwojslaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: dermatolog - kraków

Hej!
Wiesz, chyba jednak warto zapisać się z NFZ-u na Galla... Terminy mają dość odległe, np. mnie z końca czerwca zapisali na 17. sierpnia... Ale jeśli ma Ci tyle samo zejść z czekaniem tu na odpowiedź - może jednak zadzwoń tam i się zarejestruj? Bo jakoś o Trątnowieckiej prywatnie ani widu, ani słychu...
Powodzenia!
katia
kwojslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:14   #595
maajka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 144
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez mruczus001 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ja z krakowa bardzo polecam pania Dorote Szybińską przyjmuje na Warmijskiej 7/1 koło akademi pedagogicznej . Pomogła mi bardzo
Mogłabyś powiedzieć na co Co pomogła? Ja męczę się z trądzikiem, mam 21 lat
maajka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:13   #596
ladygabi
Przyczajenie
 
Avatar ladygabi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 15
Angry Dot.: Dobry dermatolog-Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez Shafira Pokaż wiadomość
Czy byl ktos moze w gabinecie Dermest na Chodkiewicza u lekarza Slawomira Urbanowskiego???
Widze,ze sie oglasza,ma strone w internecie,robi zabiegi laserowe tylko nie wiem czy warto tam sie udac?
Nie wiem juz jaki jest dobry dermatolog w Bydgoszczy.Bylam dwa razy u innych i zle trafilam.Tylko gorzej mi wyskakuja pryszcze ktorych nigdy nie mialam.
Pomozcie!


Beznadziejny lekarz! Byc może jest kompetentny (nie zdążyłam tego sprawdzić, byłam tylko na jednej konsultacyjnej wizycie), ale zarozumiały cham z niego. Miał pretensje do mnie, że zadaję pytania! Że mam jakąś wiedzę, bo przecież głąbem powinnam być, tak aby on mógł triumfować ze swoją wiedzą. Dramat. Tego doświadczyłam osobiście, więc mogę potwierdzić. Od innych słyszałam z kolei, że oszukuje przy zabiegach laserowych zaniżając parametry lasera. Pacjenci zmuszani są do skorzystania z większej ilości zabiegów, bo efekty przychodzą później. Nastawiony na kasę. Na dowidzenia mówi: pa pa
ladygabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:17   #597
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: dermatolog - kraków

Cytat:
Napisane przez kwojslaw Pokaż wiadomość
Hej!
Wiesz, chyba jednak warto zapisać się z NFZ-u na Galla... Terminy mają dość odległe, np. mnie z końca czerwca zapisali na 17. sierpnia... Ale jeśli ma Ci tyle samo zejść z czekaniem tu na odpowiedź - może jednak zadzwoń tam i się zarejestruj? Bo jakoś o Trątnowieckiej prywatnie ani widu, ani słychu...
Powodzenia!
katia
Doczekałam się na termin i pod koniec czerwca byłam na wizycie u dr Trątnowieckiej.
Leczenie trądziku odłożyła na wrzesień, a na teraz przepisała mi Zineryt, maść robioną za 5zł i tabletki Cera Nova. Stosuję to od tygodnia, a moja skóra wygląda o niebo lepiej! Syfów nie mam już praktycznie żadnych, zostały teraz tylko blizny, które będę musiała potraktować peelingami :/
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:16   #598
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

dermatologia to trudna dziedzina. ja probowalam kilku. zaden mi nie pomogl.
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:17   #599
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja polecam we Wrocławiu dr Dagmarę Witkowską. Nie owija w bawełnę, nie przepisuje drogich leków tylko po to aby coś przepisać no i jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:57   #600
rafal3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
dr Mirosława Pietrewicz

Witam wszystkich jutro wybieram sie do Pani dermatolog Mirosławy Pietrewicz na 1 wizyte poniewaz mam rumien na twarzy. Czy ktos był u niej? jesli tak to powiedzcie czy warto isc. pozdrawiam
rafal3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.