Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :] - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 20:14   #571
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Hehehe Dwa Gołębie są najlepsze Wojewódzki w każdym odcinku swojego programu musi się z tego ponaśmiewać. Sama chciała - zaśpiewała to teraz ma
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 00:01   #572
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez suz31 Pokaż wiadomość
Przepraszam wszystkie dziewczyny , ktore sa blandynkami , nie mysle , tak o Was , ale Frycia jest prawdziwa blandynka, ta dziewczyna ma tylko do zaoferowania swoj tylek , a w glowie pustka, i prosze Was nie jest godna o niej pisac , wycofuje sie z tego tematu , pozdrawaiam was i pa

Co się tak bulwersujesz tą Frytą? Nie chcesz o niej pisać, to nie pisz - a tym czasem to już Twój chyba 5 post o niej Poza tym nie martw się, to bynajmniej nie jest wątek dla fanów Fryty .
Przyrównanie jej do "prawdziwej blondynki" nietrafione, mogłaś się ograniczyc do stwierdzenia ze jest pusta i nic sobą nie reprezentuje - głupi stereotyp, ja sama jestem blondynką i denerwują mnie te texty, niestety uniknąć sie tego raczej nie da.
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 09:12   #573
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Ja nie mam na temat Frytki dobrego zdania... Ostatnio w tv usłyszałam właśnie, że podobno uważa się ją za polską Paris Hilton. Nie wiem, jak się do tego odnieść. Moim zdaniem ona, jak na razie nic ciekawego sobą nie zaprezentowała. Nie zauważyłam, żeby miała jakieś oznaki talentu, jej wypowiedzi nie są dla mnie ani super mądre, ani nawet ciekawe... Nie zastanawiam się tu nad kolorem jej włosów, bo blondynki to nie żaden odłam bez mózgów. Każdy ma swój charakter i kolor włosów nie ma na to wpływu. A to, że akurat taką łatkę przypięto do blondynek... Hm... Nie wiem z czego to wynika. Blondynek w show biznesie jest po prostu dużo. W pewnym momencie blond włosy były chyba kanonem urody, czy coś takiego... Nie wiem... Niedawno panowało takie stwierdzenie, że blondynki bardziej się facetom podobają. Może to przez takie kobiety, jak Pamela Anderson, która w pewnym okresie była bardzo popularna... Nie wiem. Dzisiaj już to wszystko zanika. Z resztą oprócz takich kobiet, jak Doda, Frytka, Paris, Pamela itd. Są też i brunetki, które można by nazwać ich odpowiednikami np. Nicole z P.D. która oprócz tego, że śpiewa, zauważana jest pod względem swojej urody, ciała i skąpych ciuchów.
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 11:39   #574
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez malgosinka Pokaż wiadomość
Ja nie mam na temat Frytki dobrego zdania... Ostatnio w tv usłyszałam właśnie, że podobno uważa się ją za polską Paris Hilton. Nie wiem, jak się do tego odnieść. Moim zdaniem ona, jak na razie nic ciekawego sobą nie zaprezentowała. Nie zauważyłam, żeby miała jakieś oznaki talentu, jej wypowiedzi nie są dla mnie ani super mądre, ani nawet ciekawe... Nie zastanawiam się tu nad kolorem jej włosów, bo blondynki to nie żaden odłam bez mózgów. Każdy ma swój charakter i kolor włosów nie ma na to wpływu. A to, że akurat taką łatkę przypięto do blondynek... Hm... Nie wiem z czego to wynika. Blondynek w show biznesie jest po prostu dużo. W pewnym momencie blond włosy były chyba kanonem urody, czy coś takiego... Nie wiem... Niedawno panowało takie stwierdzenie, że blondynki bardziej się facetom podobają. Może to przez takie kobiety, jak Pamela Anderson, która w pewnym okresie była bardzo popularna... Nie wiem. Dzisiaj już to wszystko zanika. Z resztą oprócz takich kobiet, jak Doda, Frytka, Paris, Pamela itd. Są też i brunetki, które można by nazwać ich odpowiednikami np. Nicole z P.D. która oprócz tego, że śpiewa, zauważana jest pod względem swojej urody, ciała i skąpych ciuchów.
Ja tez szczerze nie rozumiem tego porownania Frtyki do Paris Hilton.
Jedyne co te dwie panie laczy to glupota.
Paris pochodzi z bardzo bogatej rodziny ,hotele Hilton sa znane na calym swiecie ,co za tym idzie rodzina Hilton tez i stad ta "slawa" ,postanowila wykorzystac to i udalo sie jej.
A Frytka ...no coz nosi nazwisko operatora fimowego ale tak naprawde on sie nigdy nia nie interesowal i oprocz nazwiska to nie ma po nim nic.
Jest owocem Jego romansu z jej matka i to tyle.
Ktos pisal ,ze Frytka poznala swojego ojca na troche przed Jego smiercia wiec mozna powiedziec ,ze go praktycznie nie znala.
Miedzy Paris a Frytka jest wielka przeasc a laczy je edynie glupota i skandale to wszystko.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 12:52   #575
incjusz
Raczkowanie
 
Avatar incjusz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 44
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Co do osoby frytki: choćby nie wiem co z soba zrobiła i nie wiem ile operacji sobie zrobiła NIGDY nie bedzie mi sie podobać!

Co do programu tele5: dziwię się że jeszcze nie zdjeli go z anteny, prowadzący z frycią na czele sprawiaja wrażenie nie umiejących czytać (dosłownie musza literować!) a jej partner wygląda jak pomalowany transwestyta, do tego nie dodaja nic ciekawego sobą do programu bo CZYTAĆ Z GAZET KAŻDY UMIE!!!

OGÓLNIE ONA NIE POSIADA ŻADNYCH WARTOŚCI GODNIE PREZENTUJĄCYCH KOBIETĘ!!

Nie wiem czy ktoś słyszał o tym że po uwiedzeniu SŁAWNEGO PANA AMERYKANINA frytka ubliżyła naszym polskim facetom mówiąc że: NIE MAJĄ JAJ!!!
CIEKAWE CO NA TO MĘSKA CZĘŚĆ SPOŁECZNOŚCI???
incjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 16:45   #576
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez incjusz Pokaż wiadomość
do tego nie dodaja nic ciekawego sobą do programu bo CZYTAĆ Z GAZET KAŻDY UMIE!!!
no ja właśnie też nie widze sensu tego programu no po bo co on w ogóle jest ? przecież każdy potrafi czytać..



edit; http://www.pudelek.pl/artykul/3942/n...ki_oczywiscie/

a to mnie rozwaliło


"Chwaliła się publicznie: To jest facet z Hollywood. Chce, żebym pojechała z nim do Los Angeles!"

Frytka chyba chce sie wyrwać z szarej Polski gdzie nie są doceniane jej piosenki, ciekawe jak by brzmiala angielska wersja piosenki frytki, chciałabym to usłyszeć
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2007-07-07 o 17:50
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 17:48   #577
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Ja myślę że ta cała Frytka ma jakiś kompleks na punkcie Edyty Herbuś
http://www.wrzuta.pl/film/xNpuf2Lvyq
Ożesz w.... To ja już chyba wole Mandaryne,niż Fryte. Chociaż musiałabym się poważnie nad tym zastanowić.

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
http://pl.youtube.com/watch?v=U_JUfP...elated&search= dwa gołębie w wykonaniu Chylińskiej
Chylińska jest mocna i za to ją lubie.

Cytat:
Napisane przez incjusz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś słyszał o tym że po uwiedzeniu SŁAWNEGO PANA AMERYKANINA frytka ubliżyła naszym polskim facetom mówiąc że: NIE MAJĄ JAJ!!!
CIEKAWE CO NA TO MĘSKA CZĘŚĆ SPOŁECZNOŚCI???
Tak słyszłam o tym,w brukowej prasie o niej pisali,ta która zafundowała jej operacje nosa. Biedna myślała,że wykorzysta tą znajomośc bo miał ją wziąść do Los Angeles,a tu nici biedna żegnała go na lotnisku a on ją ma gdzieś.

Tak w ogóle usłyszłam w pewnym radio(pisałam o tym też na innym wątku) gośc prowadzący audycje skomentował Fryty wyznanie,że nasi polscy faceci że nie mają jaj tak:
Skoro Frytka twierdzi,że polscy mężczyźni nie mają jaj,to widać że ją z kartofla wystrugali.


Wiecie co mi wstyd za nią,za to że jest Polką i co sobą reprezentuje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 18:53   #578
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

nie no teraz mnie frytka zagieła
jej wypowiedź na temat Edyty Herbuś :

"Ona lepiej tańczy niż śpiewa..."

przygadał kocioł garnkowi.. a co do frytki to ona lepiej wygląda niż śpiewa..


Btw: Mam do was pytanie, Nie przypomina wam ona Ani Dąbrowskiej ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ania Dąbrowska.jpg (24,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Klon dąbrowskiej..JPG (14,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Koln dąbrowskiej.JPG (17,8 KB, 12 załadowań)
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 21:06   #579
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

na szczescie fryta nie przypomina mi ani dabrowskiej i dzieki bogu .

a to, ze sie porownuje do paris hilton... kurcze, przeciez tu nie ma sie do kogo porownywac! to frytka powinna sie wstydzic, ze jest podobna do tej kobiety, ktora slawe zdobywa przez swoja proznosc, glupote i wyuzdane ciuszki. ale przeciez frytka jest tak samo beznadziejna jak paris .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 21:17   #580
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
na szczescie fryta nie przypomina mi ani dabrowskiej i dzieki bogu .

a to, ze sie porownuje do paris hilton... kurcze, przeciez tu nie ma sie do kogo porownywac! to frytka powinna sie wstydzic, ze jest podobna do tej kobiety, ktora slawe zdobywa przez swoja proznosc, glupote i wyuzdane ciuszki. ale przeciez frytka jest tak samo beznadziejna jak paris .
Tak masz racje ale wielkie pieniadze przynosza zazwyczaj slawe.
Nosi znane nazwisko i dlatego jej sie udalo nie majac zadnego talentu
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 22:02   #581
YaKuZa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Nigdy nie zwracalam uwagi na Frytke, ale dzisia jak mi sie nudzilo to ogladnelam na google.pl filmik cejrowski kontra frytka i poprostu bylo mi jej zal. Jest niesamowicie glupia, nie potrafie tego opisac, ale moja nienwisc do niej jest ogromna. Widzialam tez urywek tego programu na tele5 lub jakiejs innej stacji (program w ktorym czyta gazety z takim kolesiem) udaje dode i to maksymalnie!! To przcierz widac, ze on udaje kogos innego bo jest płytka i beznadziejna. W dodatku gdy rozmawia z ludźmi zachowuje sie calkim powaznie, jesli ktos na jej temat troche zazartuje lub z tego co w danym momecie powiedzial odrazu robi jakies miny i robi z 2 rozmówcy debila i guwniarz, ktory sie popisuje. Wielka mi dama, wymaga szacunku dal siebie, ale zapomniala, ze nikt nie szanuje dzi**wek!! Nie lubie mandaryny, ale teraz ja w sumie lubie bo nie zachwuje sie jak ksiezniczka, wie jak jest, nie udaje kogos innego no i napewno ma troche rozumu w przeciwienstie do frytki.dramat
YaKuZa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 10:27   #582
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez YaKuZa15 Pokaż wiadomość
NJest niesamowicie glupia, nie potrafie tego opisac, ale moja nienwisc do niej jest ogromna.
Na Boga, dziewczyno, co Ty piszesz?
Jaka NIENAWISC?
Nie przesadzaj.
Nie szkoda Ci życia na złe emocje do osób z ekranu TV?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 10:45   #583
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

Cytat:
Napisane przez YaKuZa15 Pokaż wiadomość
Jest niesamowicie glupia, nie potrafie tego opisac, ale moja nienwisc do niej jest ogromna.
Przeraziłą mnie twoja wypowiedź
znaczy wiem - nie lubisz jej ale nienawidzieć ?
co ona ci zrobiła ? jak można nienawidzić postać z telewizora ?


edit;
Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Na Boga, dziewczyno, co Ty piszesz?
Jaka NIENAWISC?
Nie przesadzaj.
Nie szkoda Ci życia na złe emocje do osób z ekranu TV?

widzę że moja wypowiedź podobna do twojej więc zgadzam się
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:41   #584
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Agnieszka "Frytka" Frykowska czyli nowa Doda II :]

moze to nie mialo byc slowo "nienawidze" . tez na to zwrocilam uwage.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.