Lutówki 2017 ❤ - część VII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 16:21   #571
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
a tak to czekam na tż jak przyjdzie z garażu bo wymienia mi koła...mam zamiar iść na zakupy w ten tłuuuuuuuuuuuum ludzi mam nadzieję, że jakoś to przeżyję...
Byłam wczoraj w Galerii Katowickiej. Przyjechałam tam o 11.30. Parkowałam do 12.15...... To co się tam działo na parkingu to masakra, przepychanki, stłuczki, masakra... Ludzi mega tłumy. Dawali (chyba)darmową kawe i pączki, kolejki na godzinę stania.
Byłam też na rynku (jarmark jest) i podeszłam do Aioli bo dawali lunch za 1zł... Nie dopchałam się oczywiście bo przed wejściem z 50 osób stało i czekało Poszłam sobie do Mihiderki na wege burgera w pełnej cenie, przynajmniej ludzi nie było.
W Zarze kupiłam sobie klasyczne jeansy za 50zł, o dziwo kolejki nie było. I parę świątecznych pierdółek
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 16:34   #572
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Obiecuję, że nikt Ci nie wytknie że przesadziłaś..
Wolę sobie nie przypominac co brałam, bedzie szok jak wszystko przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Witam się black friday'owe mamy ja wczoraj kupiłam sobie bransoletkę z yes...i koleżance na 30'tke a tak to czekam na tż jak przyjdzie z garażu bo wymienia mi koła...mam zamiar iść na zakupy w ten tłuuuuuuuuuuuum ludzi mam nadzieję, że jakoś to przeżyję...




D śpi. Biedak ma gorączkę ok 38..skacze 37.8-38.2 ale humor ma, nie jest osłabiony. Kaszel lżejszy.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

SQ kupiłaś ubranka uniwersalne? czy już wiesz jaka płeć? takie maleństwa pamiętam Maciupka jak topił się w spodenkach
Zdrówka Dejwo!!

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Galerii Katowickiej. Przyjechałam tam o 11.30. Parkowałam do 12.15...... To co się tam działo na parkingu to masakra, przepychanki, stłuczki, masakra... Ludzi mega tłumy. Dawali (chyba)darmową kawe i pączki, kolejki na godzinę stania.
Byłam też na rynku (jarmark jest) i podeszłam do Aioli bo dawali lunch za 1zł... Nie dopchałam się oczywiście bo przed wejściem z 50 osób stało i czekało Poszłam sobie do Mihiderki na wege burgera w pełnej cenie, przynajmniej ludzi nie było.
W Zarze kupiłam sobie klasyczne jeansy za 50zł, o dziwo kolejki nie było. I parę świątecznych pierdółek
Miałam wczoraj podobne przezycia myslalam ze sir wycwanię jak pojadę kolo 11, ale pewnie wszyscy tak mysleli moze jakbym na 9 dojechała to by bylo luźniej.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 17:35   #573
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie kupiłam na Black Friday kompletnie nic?
Ja tez nic nie kupiłam

Dejwo zdrowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 20:15   #574
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dejwo zdrówka!

Escorpio, młoda też nie byla zachwycona, ale innego wyjścia nie ma. Przekładanie axkida, nie wchodzi w grę, bo czasami muszę oddać auto i wracam autobusem dobrze, że mam duzy fotelik i na styk, ale wchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 21:33   #575
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Galerii Katowickiej. Przyjechałam tam o 11.30. Parkowałam do 12.15...... To co się tam działo na parkingu to masakra, przepychanki, stłuczki, masakra... Ludzi mega tłumy. Dawali (chyba)darmową kawe i pączki, kolejki na godzinę stania.
Byłam też na rynku (jarmark jest) i podeszłam do Aioli bo dawali lunch za 1zł... Nie dopchałam się oczywiście bo przed wejściem z 50 osób stało i czekało Poszłam sobie do Mihiderki na wege burgera w pełnej cenie, przynajmniej ludzi nie było.
W Zarze kupiłam sobie klasyczne jeansy za 50zł, o dziwo kolejki nie było. I parę świątecznych pierdółek

O ludzie masakra byłam w silesii i o dziwo szału nie było. Fakt byłam ok 18 ale więcej ludzi bywało w sobotę przed niehandlowa niedziela. Chyba większość straciła siły wczoraj żeby dziś wypoczywać i ruszyć na kolejne łowy w niedzielę

Dałam D ibum i gorączka spadła. Ciekawe jak będzie rano. Ale przynajmniej humor ma i śmiał się do rozpuku jak podrzucalam klocki, które zamiast łapać spadały mi na ziemię
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 22:41   #576
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Moj synek rozchorował się w czwartek. Wstal z 40 stopniami, poza tym nic mu nie jest. Ale co 8h goraczka wraca. Byłam w pt u lekarza, osluchowo czysto, gardło czyste. Crp ujemne, obstawia wirusa. Poczekam do pon jak nie przejdzie to pojdziemy jeszcze raz. Mlodej nic, albo dopiero się wykluwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 23:21   #577
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Moj synek rozchorował się w czwartek. Wstal z 40 stopniami, poza tym nic mu nie jest. Ale co 8h goraczka wraca. Byłam w pt u lekarza, osluchowo czysto, gardło czyste. Crp ujemne, obstawia wirusa. Poczekam do pon jak nie przejdzie to pojdziemy jeszcze raz. Mlodej nic, albo dopiero się wykluwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka Wam życzę!
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 07:29   #578
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Moj synek rozchorował się w czwartek. Wstal z 40 stopniami, poza tym nic mu nie jest. Ale co 8h goraczka wraca. Byłam w pt u lekarza, osluchowo czysto, gardło czyste. Crp ujemne, obstawia wirusa. Poczekam do pon jak nie przejdzie to pojdziemy jeszcze raz. Mlodej nic, albo dopiero się wykluwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, dużo zdrowka dla Was.

My dzisiaj jedziemy dokupić ostatnie prezenty pod choinkę Jeszcze na koniec dnia zrobilam zamówienie w Rossmannie i Gemini

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 08:33   #579
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Moj synek rozchorował się w czwartek. Wstal z 40 stopniami, poza tym nic mu nie jest. Ale co 8h goraczka wraca. Byłam w pt u lekarza, osluchowo czysto, gardło czyste. Crp ujemne, obstawia wirusa. Poczekam do pon jak nie przejdzie to pojdziemy jeszcze raz. Mlodej nic, albo dopiero się wykluwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zdrówka życzę!

U nas tez gorączka wróciła nad ranem ponad 38. Godzinę temu buszowal a teraz zasnął znow.
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:56   #580
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ale zła jestem. Posprzeczalam się z mezem, bo jego mama kupila Ninie na Gwiazdke pluszaki... mimo zakazu ich kupna i nakazu konsultowania prezentow z nami... mąż twierdzi, ze to jakies wyjatkowe pluszaki, ale kuzwa ona tych misiow "w drodze wyjatku" kuiwla juz 6!!! Nina sie nimi w ogole nie bawi. Nawet nie jest nimi zainteresowana. Zbiera to tylko kurz, no ale tesciowej sie podoba... powiedzialam TZetowi, ze albo to raz na zawsze z mamą zalatwi, albo powiem, ze nie przyjmujemy tych prezentow i zostaja u niej.

Jest tyle rzeczy, ktore sprawily by Ninie radość, to nie trzeba jej kupic kolejnego grata zbierającego kurz.... grrr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:58   #581
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Minula zdrowia dla malego!!

MartaM rozumiem doskonale!
ja napisalam do mamy o prezenty a Ona ze dla macka juz ma...
biorac pod uwage ze na tamte swieta dostał jezdzace plastikowe autko grajace trabiące (mi srednio, jemu sie podoba dopiero teraz) a na roczek drewniany napis nad lozeczko... to nie jestem tez zadowolona ze sama sobie
tzn fajnie, nie chce narzucac co ma kupic ile za ile itp ale no kwestia "moje dziecko w dupie ma plastoikowe autka, kup hotwheelsy" juz by duzo np zalatwila
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 12:17   #582
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dzieki dziewczyny! Chyba to trzydniowka, bo rano bez gorączki!
MartaM doskonale Cię rozumiem! Jak ja nie lubię pluszakow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 12:20   #583
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Minula zdrowia dla malego!!

MartaM rozumiem doskonale!
ja napisalam do mamy o prezenty a Ona ze dla macka juz ma...
biorac pod uwage ze na tamte swieta dostał jezdzace plastikowe autko grajace trabiące (mi srednio, jemu sie podoba dopiero teraz) a na roczek drewniany napis nad lozeczko... to nie jestem tez zadowolona ze sama sobie
tzn fajnie, nie chce narzucac co ma kupic ile za ile itp ale no kwestia "moje dziecko w dupie ma plastoikowe autka, kup hotwheelsy" juz by duzo np zalatwila
Ja tez bym nic nie narzucala, ale jakby spytala to bym jej powiedziala, ze manualne ukladanki, przeplatanki, książeczki albo kolorowanki z Bingiem i bylby szał, a ta wyjeżdża z pluszowa myszka... i to bedzie trzecia pluszowa myszka od niej... no ludzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:30   #584
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja tez bym nic nie narzucala, ale jakby spytala to bym jej powiedziala, ze manualne ukladanki, przeplatanki, książeczki albo kolorowanki z Bingiem i bylby szał, a ta wyjeżdża z pluszowa myszka... i to bedzie trzecia pluszowa myszka od niej... no ludzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspolczuję :/ Jak już tak bardzo chciała maskotkę to mogła tego Binga kupić od siebie.

Ja też nie lubię maskotek.
Na szczęście u mnie dziadkowie dają nam kasę i my jedziemy wybrać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:35   #585
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Też za maskotkami nie przepadam, witam w klubie
Kilka mamy i aktualnie B bardzo je lubi.

Co do prezentów to u nas już większość jest konsultowana, przynajmniej te duże świąteczne. Czasem 'ot tak' wpadnie jakaś pierdółka.

Btw znacie serie Kapitan Nauka? Coś podobnego do czuczu. Nawet jakieś gry dla 2 latków są
Chodząc po galerii natknełam się na jeszcze jedną fajną rzecz, klocki magnetyczne Smartmax ale ich ceeenyyyyyy....
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:44   #586
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Też za maskotkami nie przepadam, witam w klubie
Kilka mamy i aktualnie B bardzo je lubi.

Co do prezentów to u nas już większość jest konsultowana, przynajmniej te duże świąteczne. Czasem 'ot tak' wpadnie jakaś pierdółka.

Btw znacie serie Kapitan Nauka? Coś podobnego do czuczu. Nawet jakieś gry dla 2 latków są
Chodząc po galerii natknełam się na jeszcze jedną fajną rzecz, klocki magnetyczne Smartmax ale ich ceeenyyyyyy....
Ja mam kapitana naukę, to jak czu czu z gier mam loteryjki. Nie w formie gry, a jako dopasowania, młoda używa od jakis 4 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 14:01   #587
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Też za maskotkami nie przepadam, witam w klubie
Kilka mamy i aktualnie B bardzo je lubi.

Co do prezentów to u nas już większość jest konsultowana, przynajmniej te duże świąteczne. Czasem 'ot tak' wpadnie jakaś pierdółka.

Btw znacie serie Kapitan Nauka? Coś podobnego do czuczu. Nawet jakieś gry dla 2 latków są
Chodząc po galerii natknełam się na jeszcze jedną fajną rzecz, klocki magnetyczne Smartmax ale ich ceeenyyyyyy....
My te gry mamy na świątecznej liście

A klocki magnetyczne są fajne ale wolę drewniane zwykle co nauczą dziecko jakiś zasad grawitacji. A te jak polozysz tak leżą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:35   #588
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Wspolczuję :/ Jak już tak bardzo chciała maskotkę to mogła tego Binga kupić od siebie.

Ja też nie lubię maskotek.
Na szczęście u mnie dziadkowie dają nam kasę i my jedziemy wybrać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Bing będzie od mojego taty i to też po moich ciężkich wzdechach, ale wiem, że Nina się ucieszy. Jakby teściowa już coś koniecznie chciała z pluszaków to mogła kupić Kicię Kocię, ale ona kupuje jakieś pluszaki hand made, eko sreko, które wyglądają mało zachęcająco dla dziecka. To są bardzo ładne rzeczy, starannie uszyte, ale tak czy siak zbierają kurz.

Najgorsze, że te pluszaki to są dodatkiem do czegoś większego... do czego się nie chciała TŻetowi przyznać, więc się cykam, że to znów coś co będzie łapało kurz, albo zupełnie niedopasowane do Niny. Tżet ma z nią pogadać, bo mu zapowiedziałam, że jeszcze jeden taki numer i powiem jej, że nie przyjmujemy tego prezentu i koniec, więc się biedak boi afery Jeszcze mu zapowiedziałam, że jeśli ten drugi prezent nam zagraci mieszkanie to też go nie bierzmy i zostaje u dziadków Taka ze mnie zołza
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:48   #589
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

MartaMagda ja połowę takich duzych prezentow trzymam u mamy. Mam naprawde male mieszkanie i kolejka o srednicy 2 metry mi sie po prostu nie zmieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 21:02   #590
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja jestem tak wychowana, że za prezent trzeba zawsze podziękować, uśmiechnąć się. w A już w życiu nie dawalabym komuś nakazu konsultowania prezentów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Prezent to prezent, nietrafiony trudno. Jeśli ktoś się mnie zapyta o pomoc w wyborze to tak,ale nie narzucam nic nikomu. Sama jednak zawsze proszę, żeby ktoś mi coś podpowedzial

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Minula, Fantazja zdrówka dla maluszków

Koniec weekendu, a dopiero co cieszylam się piątkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 22:26   #591
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Anolta wszystko spoko do póki masz duże mieszkanie i generalnie wisi ci co dziecko dostaje. Moja rodzina i rodzina tz wie ze mam alergie na plastiki i zazwyczaj duże prezenty dyskutujemy. W sumie to L nie dostał jeszcze żadnego dużego prezentu który był niewypałem. Moja mama czasem ma fazę i jakieś drobiazgi kompletnie od czapy daje ale ja nam psa który sie może zaopiekować taka przytulanka
Serio, nienawidzę marnotrawstwa wiec nje widze sensu zeby ktoś wydawał masę kasy na prezent który bedzie rozczarowaniem. I co mam potem z nim zrobic? Sprzedać? To już chyba lepiej sie skonsultować.
Takie mam zdanie. Plus ze nie mogę znieść zagraconej przestrzeni pełnej przydasiow, durnostojek itp. Luca ma mało zabawek a i tak chętnie bym polowe skasowała.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 22:47   #592
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Anolta wszystko spoko do póki masz duże mieszkanie i generalnie wisi ci co dziecko dostaje. Moja rodzina i rodzina tz wie ze mam alergie na plastiki i zazwyczaj duże prezenty dyskutujemy. W sumie to L nie dostał jeszcze żadnego dużego prezentu który był niewypałem. Moja mama czasem ma fazę i jakieś drobiazgi kompletnie od czapy daje ale ja nam psa który sie może zaopiekować taka przytulanka
Serio, nienawidzę marnotrawstwa wiec nje widze sensu zeby ktoś wydawał masę kasy na prezent który bedzie rozczarowaniem. I co mam potem z nim zrobic? Sprzedać? To już chyba lepiej sie skonsultować.
Takie mam zdanie. Plus ze nie mogę znieść zagraconej przestrzeni pełnej przydasiow, durnostojek itp. Luca ma mało zabawek a i tak chętnie bym polowe skasowała.
Amen. Mnie też wkurza taki konsumpcjonizm. Kupić coś nie ważne czy się spodoba osobie obdarowywanej. Poza tym my z teściami ustalalismy zasady i oni byli bardzo na tak. I ja też już wielokrotnie dziękowałam za nieudane prezenty. Nie jestem niewychowana. Ale skoro w najbliższej rodzinie coś ustalilismy to wkurza mnie łamanie tych zasad.

W ogóle to mojej tesciowej zależy, żeby ulubiona przytulanka była od niej, a moje dziecko pała miłością ogromną do misia, którego zobaczyła w moim domu rodzinnym i który należał do mnie. Miś ma 25 lat lekko, jest pocerowany, ale to teraz jej Misio i bez niego nie zaśnie Ja też z nim spałam i był moim ulubionym misiem To chyba zero waste w wykonaniu Niny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 22:52   #593
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Amen. Mnie też wkurza taki konsumpcjonizm. Kupić coś nie ważne czy się spodoba osobie obdarowywanej. Poza tym my z teściami ustalalismy zasady i oni byli bardzo na tak. I ja też już wielokrotnie dziękowałam za nieudane prezenty. Nie jestem niewychowana. Ale skoro w najbliższej rodzinie coś ustalilismy to wkurza mnie łamanie tych zasad.

W ogóle to mojej tesciowej zależy, żeby ulubiona przytulanka była od niej, a moje dziecko pała miłością ogromną do misia, którego zobaczyła w moim domu rodzinnym i który należał do mnie. Miś ma 25 lat lekko, jest pocerowany, ale to teraz jej Misio i bez niego nie zaśnie Ja też z nim spałam i był moim ulubionym misiem To chyba zero waste w wykonaniu Niny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja! Masz jeszcze swojego misia z dzieciństwa? ale super To musi być cudowny, uroczy widok jak Ninka z nim śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 22:59   #594
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
O ja! Masz jeszcze swojego misia z dzieciństwa? ale super To musi być cudowny, uroczy widok jak Ninka z nim śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam prawie wszystkie tego ktorego dostalam na roczek planuje dac do renowacji Nina na szczęście upodobala sobie takiego, którego idzie wyprać i który powiedzmy, że trzyma jeszcze fason Cały czas mam wrażenie, że ona w nim widzi to, co zobaczyłam w nim ja jak byłam mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 00:26   #595
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mam prawie wszystkie tego ktorego dostalam na roczek planuje dac do renowacji Nina na szczęście upodobala sobie takiego, którego idzie wyprać i który powiedzmy, że trzyma jeszcze fason Cały czas mam wrażenie, że ona w nim widzi to, co zobaczyłam w nim ja jak byłam mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U rodzicow na strychu tez mam zabawki z dziecinstwa. Z tym, ze ja mialam ukochaną lalkę, za misiami nie przepadałam. Może jak je upiorę to się jeszcze będą do zabawy nadawały
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 06:12   #596
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Też mam misia! Ma 30 lat! Mama kupiła jak była że mną w ciszy! Do dziś z nim śpię. Maćko bardzo go lubi. Ale na szczęście powoli zamienia te miłość na miłość do swojego misia bo bym mu ma pewno swojego nie oddała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 07:18   #597
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ta ma swojego misia którego dostał jak był w szpitalu mając 4 lata. Czyli jak dobrze liczę na 33 lata Dejwo ma jakieś maskotki, większość pochowana, ale ma swojego ulubionego misia którego dostał od sąsiada to typ misia lobuziaka

Teściowa z kolei kilka razy usilnie chciała kupić misia Dawidowi żeby miał swojego ulubionego tak jak kupiła swojemu synusiowi bo akurat ten od niej będzie ukochanym...
Dobrze, że kupuje głównie książeczki. Ostatnio przyniosła książeczkę z naklejkami pt dzień przedszkolaka ale D się spodobała i ładnie przykleja naklejki tam gdzie było wskazane np. Znajdź naklejkę stołu albo policjanta, pokazywał i razem przyklejalismy

Ta za to ogranicza moich rodziców z kupowaniem metalowych samochodów (D uwielbia) bo jak rzuci to robi dziury w parkiecie więc z wywroconymi oczami zawoze je do rodzicow

Tak to już jest, że druga strona kupująca czuje frajdę, ekscytacje, że kupuje coś super, podczas gdy druga strona (czy. rodzic bo dziecko jeszcze nie) nie jest zadowolona. Trzeba znaleźć złoty środek...wlasnie rozmowę o tym co najlepiej, czego unikać
Ja mam podobnie jak Anolta ze trochę głupio mi mówić co kupić, chyba że ktoś się pyta. Choć z rodzicami, tesciami to akurat myślę, że nie powinno by problemu.
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 07:25   #598
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

My zapowiedzieliśmy (a i nasi rodzice też wolą), że zabawki kupujemy sensowne i najlepiej po konsultacji. Moja mama coś wymyśla i pyta czy może być. Czasem jakieś drobiazgi bez pytania, ale to naprawdę drobne typu: bluzka, spodnie, raczej ubrania. Tesciowie kiedyś kupiili wózek dla lalek bez pytania i TZ nie chce go w domu i zostawiliśmy u nich. Tesciowa chyba się lekko pogniewala, bo teraz zapytala co na Mikołajki kupic, żebyśmy wzięli do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 07:34   #599
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Powiem Wam, że ciężkie czasy nastały dla obu stron... Bo z jednej strony taka babcia wiadomo, chce dobrze (zwykle), chce dać coś wymarzonego, szuka tego i pewnie wydaje jej się że daje dziecku najcudowniejszy prezent... A z drugiej my, które mamy zupełnie inną wizję, inne spojrzenie na świat.
Kiedyś każdy cieszył się ze wszystkiego
No ale cóż. Nic tylko z najbliższymi o tym rozmawiać



Dziś w Biedrze ma być dużo fajnych książeczek



Wczoraj piekliśmy z B pierniczki. Mega się zaangażował!!!
Robiłam takie prawie tradycyjne, normalnie na miodzie ale bez żadnego więcej dodatku cukru i z mniejszą ilością przypraw bo B nie przepada. Postroję delikatnie i w miarę zdrowo żeby też mógł się zajadać
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 08:19   #600
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Axn Dokladnie. Rozmowa. Do tej pory moja mama mi mowi ze jak zobaczyła pierwsze zdjęcie naszej wyprawki (kolory ubranek, fasony itp) to stwierdziła ze wszytsko jest szaro bure i do d..py. Bo wg niej, za czasów kiedy ja byłam mała i nic w sklepach nie było, dzieci ubieralo sie w kaftaniki koloru majtkowy róż/błękit. A kto by myslal o jakimś, nie daj Boże czarnym body! Mówiłam mamie ze nie chce ubranek z myszka miki itp. Zalilam sie wam nawet. A Kubus Puchatek gate już chyba przeszedł do historii
ALE- moja mama wyciągnęła wnioski i jak zobaczyła pokoik na żywo i L w tych szaro burych ubrankach stwierdziła ze wyglada super. Szczególnie w czarnym body.
Wiec myśle ze rozmowa duzo daje. I tłumaczenie i pokazywanie.
Mi sie nigdy nie podobały plastikowo grające świecące zabawki. Mamy może jedna mała -prezent. Na szczęście moi rodzice tez twierdzą ze drewniane fajniejsze i przede wsyztskim wystarczają na długo. A plastikowymi tez sie bawi. Ale nie w domu
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 22:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.