Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 10:33   #601
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was jakieś doświadczenia z radiofrekwencją igłową?

Druga sprawa, już się przewijał tu kiedyś ten wątek, jaki laser jest skuteczny, jeśli chodzi o depilację? Vectus jest ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Radiofrekwencji nie znam, ale laser Vectus polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:15   #602
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Życiowy update (jakby to miało kogoś interesować )
Przygotowania do olimpiady pełną parą, bieganie 4 x w tygodniu jak dzik po lesie, przeplatane pilatesami i innymi na macie domowej aż tu nagle człowiek truchta po ściezynie i trach zwichnięcie stawu skokowego - wyrok orteza na 5tyg
Nie wiem ile ja teraz przytyję
Kolejna tragedia - zero zainteresowania zakupami kosmetyków, nic nie ciagnie, żadego przyspieszonego pulsu po wejściu na sephorę czy cult
Jedyny highlight włosowy
od ponad tygodnia używam zestawu Kerastase Densifique
szampon i odżywka oraz po myciu ampułek z tej samej serii i elixir ultime olejku.
Na prawdę widzę poprawę w gęstości włosa (a raczej w jego grubości), wiadomo nie czas jeszcze na odrastanie ale nie są już take przyklapniete pórka tylko ładnie odbite od nasady i pogrubione.
Dodatkowo stosuję Miositogyn (2 saszetki), MSM (4tabletki) oraz piję siemie lniane mielone.
Z picia drożdzy rezygnuję - wydaje mi się że dostałam od nich wysypkę.
Ale na prawdę pierwszy raz od dawna zaczynam mieć nadzieję
Mam pytanie - zastanawiam się nad wizytą u poleconego trychologa (wizyty u innych nie pomogły) oraz terapią osoczem.
Warto kombinować czy poczekać na rozwój wypadków z kuracja Kerastase?
ja bym poczekała.
POwiem tak: tez używam tego Kerastase ale tylko szampon, mam tez ampułki ale notorycznie o nich zapominam.
Natomiast sam szampon cudo. Jedyny od którego nie swędzi mnie skora głowy. Nawet po naturalnych swędziala.
moje włosy sa tez takie jakby odbite. niestety ja mam naturalne blond włosy, w miejscach zakoli mam jaśniejsze, dodatkowo jak salonce przygrzeje to mi sie rozjaśniają i wyglada to tak jakbym miała tam łyse
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:34   #603
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Radiofrekwencji nie znam, ale laser Vectus polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, a jaki masz typ włosa i ile razy musiałaś powtórzyć zabieg dla całkowitego usunięcia owłosienia? Koniecznie muszę zrobić pachy i myślę nad bikini, swoją drogą, miałam już kiedyś robione te partie, wydałam kilka tysięcy i włosy szybko wróciły.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 11:51   #604
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić shine on jmo: https://www.douglas.pl/W%C5%82osy-Pi...000075830.html
Na moich włosach daje połysk, ale też sprawia, że są grubsze, bardziej mięsiste.



Dużo ostatnio słychać o color wow jeśli nie przeszkadzają Ci silikony: https://www.notino.pl/color-wow/colo...owania-wlosow/
Nie miałam go, ale często widzę na insta i yb. Dużo dziewczyn chwali.
Dziękuję za polecenia. A nie wiesz czy mozna to kupić w mniejszej pojemności? Wolałabym przetestować przed kupieniem duzego opakowania, bo na kosmetyki do włosów, zawsze szkoda mi kasy.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was jakieś doświadczenia z radiofrekwencją igłową?

Druga sprawa, już się przewijał tu kiedyś ten wątek, jaki laser jest skuteczny, jeśli chodzi o depilację? Vectus jest ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam vectus. Na bikini 6 razy już robiłam. Włosy są wyraźnie rzadsze. Przez całe to zamieszanie musiałam się na razie z kolejna wizytą wstrzymać. Myślę, że tak ze 2-3 razy jeszcze będę musiała się wybrać. Pachy mialam tylko raz robione. Dokończę jak się z bikini uporam.
Za bikini głębokie płace 250zl. Z każdym zabiegiem boli mniej, bo jest mniej włosów. Na początku chodziłam co 4-6 tygodni. Teraz mam przychodzić jak coś mi odrośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:15   #605
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję, a jaki masz typ włosa i ile razy musiałaś powtórzyć zabieg dla całkowitego usunięcia owłosienia? Koniecznie muszę zrobić pachy i myślę nad bikini, swoją drogą, miałam już kiedyś robione te partie, wydałam kilka tysięcy i włosy szybko wróciły.
jestem taką mysią blondynką - robiłam bikini głębokie i pachy
powtarzałam 5 razy i włosy mam bardzo mocno zredukowane - w zasadzie mam tylko tam najgłębiej i w dodatku takie delikatne, na pozostałym obszarze tylko pojedyncze dosłownie - robiłam kilka lat temu i nie zrobiłam żadnego zabiegu przypominającego bo jak sobie przypomnę ból

mam teraz domowy IPL i tym poprawiam

generalnie jestem baaaardzo zadowolona
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 12:55   #606
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bym poczekała.
POwiem tak: tez używam tego Kerastase ale tylko szampon, mam tez ampułki ale notorycznie o nich zapominam.
Natomiast sam szampon cudo. Jedyny od którego nie swędzi mnie skora głowy. Nawet po naturalnych swędziala.
moje włosy sa tez takie jakby odbite. niestety ja mam naturalne blond włosy, w miejscach zakoli mam jaśniejsze, dodatkowo jak salonce przygrzeje to mi sie rozjaśniają i wyglada to tak jakbym miała tam łyse
szampon jest boski - nie sądziłam że szampon może zrobić taką różnice! używasz tak jak polecają na stronie? tzn. pierwsze mycie tylko skalp (bez szurania po włosach na długości), drugie mycie skalp+włosy i zostawić na chwilę?
ja polecam odżywkę - przestałam czesać włosy po myciu, po prostu przeczesuje tylko palcami bez żadnych problemów, nic sie nie kołtuni ani nie plącze!
w ogóle robie eksperyment i chcę sprawdzić na ile mi starczy ten duet (używam teraz tylko tego szamponu i odżywki)
ja na ampułki mam sposób - stawiam sobie ampułkę obok kpielęgnacji na noc, aplikacja po kąpieli z masażem zajmuje mi może minutkę, akurat tyle żeby się serum wchłonęło i nakładać krem
jedna ampułka starcza mi na dwa razy
włosy są widocznie w lepszej kondycji (mówi to osoba której "życzliwa" koleżanka potrafiła powiedzieć że na moim miejscu bez peruki by z domu nie wyszła lub że by się "pochlastała" na moim miejscu )
normalnie myłam włosy co dwa dni (lub codziennie przy treningach), teraz myję co drugi dzień raczej z przyzwyczajenia, w sumie w przyszłym tygodniu mam home office to zbadam czy np co 3 dni się da
a używam ampułek codziennie i codziennie tego olejku do włosów cienkich (dwufazowy)
w kolejce już czeka zestaw genesis (piękny zapach i opakowanie) i planuję zakup serii do włosów blond
ale ponoć ich szampon/odżywka starczają na dobrych kilka miesięcy (używam na prawdę małe ilości - zawsze waliłam sporo szamponu i tonę odżywki bo miałam wrażenie że nie działają a teraz starcza mała ilość i to DZIAŁA)
no jest miłość

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

mam teraz domowy IPL i tym poprawiam
ja ipl philipsa usunęłam wszystkie włosy pod skrzydłem i bikini u siebie, mąż na klacie i pod skrzydłem także
jestem wielką fanką
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 14:08   #607
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Że tak zagadam- a robiłyście domowo np. Phillipsem depilację hmmm głębszych "okolic strategicznych"? Bo niby napisali, że nie wolno, ale no nie wiem... Trochę się boję
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 15:14   #608
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Że tak zagadam- a robiłyście domowo np. Phillipsem depilację hmmm głębszych "okolic strategicznych"? Bo niby napisali, że nie wolno, ale no nie wiem... Trochę się boję
No nie wiem, normalnie Znaczy - ostrożnie
Zacznij od najmniejszej mocy, żeby zobaczyć jak reagujesz czy Cie nie zaboli.
Ja zrobiłam full bikini i hmm back door
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 15:56   #609
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Że tak zagadam- a robiłyście domowo np. Phillipsem depilację hmmm głębszych "okolic strategicznych"? Bo niby napisali, że nie wolno, ale no nie wiem... Trochę się boję
ja nie robię, bo już to zrobiłam laserem
ale pewnie też samej sobie trudno zrobić jak coś boli... poza tym ja nie mam nakładki do bikini i ciężko mi przyłożyć tak końcówkę, zeby jakiś błysk wyzwolić

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

o takim zestawie mówicie?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-ker...pon-7435249341

boze jakie to drogie...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 16:04   #610
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
No nie wiem, normalnie Znaczy - ostrożnie
Zacznij od najmniejszej mocy, żeby zobaczyć jak reagujesz czy Cie nie zaboli.
Ja zrobiłam full bikini i hmm back door
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja nie robię, bo już to zrobiłam laserem
ale pewnie też samej sobie trudno zrobić jak coś boli... poza tym ja nie mam nakładki do bikini i ciężko mi przyłożyć tak końcówkę, zeby jakiś błysk wyzwolić

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

o takim zestawie mówicie?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-ker...pon-7435249341

boze jakie to drogie...
No pewnie samemu gorzej, ale powiedzmy, że nawet nie muszę zrobić tego hiper dokładnie, ale boję się bardziej jakiegoś poparzenia stref hmm mocno strategicznych A jeszcze teraz dostać się do jakiegoś dermatologa w takim wypadku- no dramat. Chyba się jeszcze wstrzymam...

Ten Kerastase faktycznie strasznie drogi... A już myślałam o kupnie Pomyśleć, że dziś w Rossie wahałam się, czy szampon za 31 zł to nie przesada Ale wystarczy, że na Wizażu napiszą o super szamponie za 80 zł to już nieee, nie za drogi
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 16:41   #611
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No pewnie samemu gorzej, ale powiedzmy, że nawet nie muszę zrobić tego hiper dokładnie, ale boję się bardziej jakiegoś poparzenia stref hmm mocno strategicznych A jeszcze teraz dostać się do jakiegoś dermatologa w takim wypadku- no dramat. Chyba się jeszcze wstrzymam...

Ten Kerastase faktycznie strasznie drogi... A już myślałam o kupnie Pomyśleć, że dziś w Rossie wahałam się, czy szampon za 31 zł to nie przesada Ale wystarczy, że na Wizażu napiszą o super szamponie za 80 zł to już nieee, nie za drogi
Ja już dzisiaj kupiłam bzowy krem do rąk z yope. I perfumy z oriflame o zapachu bzu i drugie o zapachu lili. Magia wizażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 16:47   #612
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja już dzisiaj kupiłam bzowy krem do rąk z yope. I perfumy z oriflame o zapachu bzu i drugie o zapachu lili. Magia wizażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, a które to są te bzowe? Szukam czegoś co by przypominało te, które dawno temu były w Yves Rocher o tym zapachu
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 16:49   #613
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o takim zestawie mówicie?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-ker...pon-7435249341

boze jakie to drogie...
Dokładnie o tym
Jak pomyślę ile płacę w sephorze za np. błyszczyk np fenty (90zł?), podkład koło 200-250zł, puder, cienie.. a mam tego multum bo która z nas ma jedne podkład, jedne cienie, jeden tusz itd.
pomijam pielegnację - krem do twarzy którego używam średnio 3-4 miesiące kosztuje od 300zł w górę (a bywają i za 700), do tego na noc, serum, pod oczy...
Więc dziewczyny zestaw szampon i odżywka za 160zł to wcale nie jest dużo, zwłaszcza że nie kupujesz tego co miesiąc
Sorry ale też kiedyś tak myślałam - na buzi pół miliona, ciuchy dodatki tip top, cała życiowa otoczka na tip top wyjazdy wyjścia itd. a człowiek żel pod prysznic czy odżywkę w rossmanie kupował w promce
Nie mówię, że to źle tylko jak te włosy są problemem to zapłaci się każdą złotówkę. Wydałam grube tysiące na gówniane babuszki, agafi, radicale, john frieda, szampony w kostkach, naturalne bez sls, maski bananowe, wcierki, oleje, castrole polecane na forum/fb/przez włosomaniaczki.
Nic mi nie pomagało. Włosy jak były ..jowe tak były a im naturalniejszy kosmetyk tym trudniej było rozczesac i doprowadzić to sianko (bo malutko włosów to sianko a nie siano) do jakiegokolwiek stanu.
Więc wybaczcie, że tak entuzjastycznie ale jak Ci bliscy mówią że włosy się jakby zagęściły, że glaca mniej razi (bo tak rzadkie włosy, że skóra głowy aż świeci z daleka) to prawie się popłakałam.
Oczywiście nadal jest tragedia, włosy nie zaczeły mi magicznie odrastać ale im rzadziej od nieznajomych czy znajomych złowię współczujące spojrzenie na moją głowę i sama nie będę miała czarnych myśli przechodząc koło lustra...
Ale jest lepiej!
Polecam każdemu wypróbować. Wiecej wydasz na kolację z mężem na mieście. Więcej wydajesz na pierdoły typu czekoladka, gazetka.
Też nie wierzyłam w te pierdoły, myślałam boże to szampon/odzywka jest chwilę na głowie co to może zmienić, po co przepłacać za reklamę/markę.
A potem stwierdziłam jeśli możesz sobie pozwolić na szanele, dostajesz bzika na wyprzach w sepho to wydaj raz stówę na szampon, najwyżej będzie do dudu i więcej nie kupisz.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 17:39   #614
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Życiowy update (jakby to miało kogoś interesować )
Przygotowania do olimpiady pełną parą, bieganie 4 x w tygodniu jak dzik po lesie, przeplatane pilatesami i innymi na macie domowej aż tu nagle człowiek truchta po ściezynie i trach zwichnięcie stawu skokowego - wyrok orteza na 5tyg
Nie wiem ile ja teraz przytyję
Kolejna tragedia - zero zainteresowania zakupami kosmetyków, nic nie ciagnie, żadego przyspieszonego pulsu po wejściu na sephorę czy cult
Jedyny highlight włosowy
od ponad tygodnia używam zestawu Kerastase Densifique
szampon i odżywka oraz po myciu ampułek z tej samej serii i elixir ultime olejku.
Na prawdę widzę poprawę w gęstości włosa (a raczej w jego grubości), wiadomo nie czas jeszcze na odrastanie ale nie są już take przyklapniete pórka tylko ładnie odbite od nasady i pogrubione.
Dodatkowo stosuję Miositogyn (2 saszetki), MSM (4tabletki) oraz piję siemie lniane mielone.
Z picia drożdzy rezygnuję - wydaje mi się że dostałam od nich wysypkę.
Ale na prawdę pierwszy raz od dawna zaczynam mieć nadzieję
Mam pytanie - zastanawiam się nad wizytą u poleconego trychologa (wizyty u innych nie pomogły) oraz terapią osoczem.
Warto kombinować czy poczekać na rozwój wypadków z kuracja Kerastase?
Agunia o tym zestawie piszesz?
https://www.notino.pl/kerastase/dens...iABEgLAD_D_BwE

Cieszę się że jest lepiej i dziecko za porady. Też mam bardzo kiepskie włosy. A tę koleżankę która powiedziała Ci te miłe rzeczy olalabym na zawsze. Jak tak można w ogóle. Podle to i tyle. Tacy ludzie nie zasługują żeby się do nich odezwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 17:54   #615
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Agunia o tym zestawie piszesz?
https://www.notino.pl/kerastase/dens...iABEgLAD_D_BwE

Cieszę się że jest lepiej i dziecko za porady. Też mam bardzo kiepskie włosy. A tę koleżankę która powiedziała Ci te miłe rzeczy olalabym na zawsze. Jak tak można w ogóle. Podle to i tyle. Tacy ludzie nie zasługują żeby się do nich odezwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak o tym Tylko ja kupiłam mniejszy szampon (250ml). Szampon 250ml + odżywka 250ml kosztuje 160zł na allegro.
Nie jest aż tak dużo lepiej, przed chwilą sobie zrobiłam zdjęcia. Myślę że.. że dużo osób gdyby miało cos takiego z domu by nie wyszło.
Pokażę wam z czym próbuję walczyć. Potem usunę te zdjęcia. Na prawdę płakac się chce.
jeśli macie jakies rady to je przyjmę chętnie.

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-05-28 o 10:32
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 18:07   #616
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym
Jak pomyślę ile płacę w sephorze za np. błyszczyk np fenty (90zł?), podkład koło 200-250zł, puder, cienie.. a mam tego multum bo która z nas ma jedne podkład, jedne cienie, jeden tusz itd.
pomijam pielegnację - krem do twarzy którego używam średnio 3-4 miesiące kosztuje od 300zł w górę (a bywają i za 700), do tego na noc, serum, pod oczy...
Więc dziewczyny zestaw szampon i odżywka za 160zł to wcale nie jest dużo, zwłaszcza że nie kupujesz tego co miesiąc
Sorry ale też kiedyś tak myślałam - na buzi pół miliona, ciuchy dodatki tip top, cała życiowa otoczka na tip top wyjazdy wyjścia itd. a człowiek żel pod prysznic czy odżywkę w rossmanie kupował w promce
Nie mówię, że to źle tylko jak te włosy są problemem to zapłaci się każdą złotówkę. Wydałam grube tysiące na gówniane babuszki, agafi, radicale, john frieda, szampony w kostkach, naturalne bez sls, maski bananowe, wcierki, oleje, castrole polecane na forum/fb/przez włosomaniaczki.
Nic mi nie pomagało. Włosy jak były ..jowe tak były a im naturalniejszy kosmetyk tym trudniej było rozczesac i doprowadzić to sianko (bo malutko włosów to sianko a nie siano) do jakiegokolwiek stanu.
Więc wybaczcie, że tak entuzjastycznie ale jak Ci bliscy mówią że włosy się jakby zagęściły, że glaca mniej razi (bo tak rzadkie włosy, że skóra głowy aż świeci z daleka) to prawie się popłakałam.
Oczywiście nadal jest tragedia, włosy nie zaczeły mi magicznie odrastać ale im rzadziej od nieznajomych czy znajomych złowię współczujące spojrzenie na moją głowę i sama nie będę miała czarnych myśli przechodząc koło lustra...
Ale jest lepiej!
Polecam każdemu wypróbować. Wiecej wydasz na kolację z mężem na mieście. Więcej wydajesz na pierdoły typu czekoladka, gazetka.
Też nie wierzyłam w te pierdoły, myślałam boże to szampon/odzywka jest chwilę na głowie co to może zmienić, po co przepłacać za reklamę/markę.
A potem stwierdziłam jeśli możesz sobie pozwolić na szanele, dostajesz bzika na wyprzach w sepho to wydaj raz stówę na szampon, najwyżej będzie do dudu i więcej nie kupisz.
Jasne Aga, no przecież jak ktoś ma jakiś kłopot z cerą czy czymś to wyda więcej. Ja po prostu nie mam aż takich problemów, poza tym mam włosy do pasa i raczej inwestuję w tańsze szampony, bo więcej tego idzie. Aczkolwiek mi Babuszka Agafia bardzo dobrze robi

Agunia, wcierka Vitapil i siarka do buzi. No i ogólnie witaminy i minerały, ile wlezie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-05-27 o 18:09
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 18:07   #617
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
O, a które to są te bzowe? Szukam czegoś co by przypominało te, które dawno temu były w Yves Rocher o tym zapachu
Dziewczyny tu pisały, że white lilac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 18:50   #618
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziękuję Wam bardzo za rady na temat Vectusa. Sporo tych zabiegów trzeba zrobić...myślałam, że da się mniej No nic, skończę jedne kombinacje i zacznę kolejne. Na razie się skupię na twarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 18:54   #619
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu pisały, że white lilac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorki, musiałam przeoczyć, dzięki! Chyba więc kliknę dla samej nostalgii Te z YR dostałam dawno temu w prezencie, gdzieś w okolicach liceum, głupia byłam bo zużyłam je na jakieś beznadziejne imprezy, a trzeba było trzymać w szafie na przyszłość


Agunia tych koleżanek to faktycznie unikaj, tak jak pisały dziewczyny wyżej, szkoda komentować takie coś
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 19:47   #620
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No pewnie samemu gorzej, ale powiedzmy, że nawet nie muszę zrobić tego hiper dokładnie, ale boję się bardziej jakiegoś poparzenia stref hmm mocno strategicznych A jeszcze teraz dostać się do jakiegoś dermatologa w takim wypadku- no dramat. Chyba się jeszcze wstrzymam...

Ten Kerastase faktycznie strasznie drogi... A już myślałam o kupnie Pomyśleć, że dziś w Rossie wahałam się, czy szampon za 31 zł to nie przesada Ale wystarczy, że na Wizażu napiszą o super szamponie za 80 zł to już nieee, nie za drogi
no fakt, a w zestawie tańszy niż normalnie
ale oczywiście mnie kusi, zeby zobaczyć czy widze różnice

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym
Jak pomyślę ile płacę w sephorze za np. błyszczyk np fenty (90zł?), podkład koło 200-250zł, puder, cienie.. a mam tego multum bo która z nas ma jedne podkład, jedne cienie, jeden tusz itd.
pomijam pielegnację - krem do twarzy którego używam średnio 3-4 miesiące kosztuje od 300zł w górę (a bywają i za 700), do tego na noc, serum, pod oczy...
Więc dziewczyny zestaw szampon i odżywka za 160zł to wcale nie jest dużo, zwłaszcza że nie kupujesz tego co miesiąc
Sorry ale też kiedyś tak myślałam - na buzi pół miliona, ciuchy dodatki tip top, cała życiowa otoczka na tip top wyjazdy wyjścia itd. a człowiek żel pod prysznic czy odżywkę w rossmanie kupował w promce
Nie mówię, że to źle tylko jak te włosy są problemem to zapłaci się każdą złotówkę. Wydałam grube tysiące na gówniane babuszki, agafi, radicale, john frieda, szampony w kostkach, naturalne bez sls, maski bananowe, wcierki, oleje, castrole polecane na forum/fb/przez włosomaniaczki.
Nic mi nie pomagało. Włosy jak były ..jowe tak były a im naturalniejszy kosmetyk tym trudniej było rozczesac i doprowadzić to sianko (bo malutko włosów to sianko a nie siano) do jakiegokolwiek stanu.
Więc wybaczcie, że tak entuzjastycznie ale jak Ci bliscy mówią że włosy się jakby zagęściły, że glaca mniej razi (bo tak rzadkie włosy, że skóra głowy aż świeci z daleka) to prawie się popłakałam.
Oczywiście nadal jest tragedia, włosy nie zaczeły mi magicznie odrastać ale im rzadziej od nieznajomych czy znajomych złowię współczujące spojrzenie na moją głowę i sama nie będę miała czarnych myśli przechodząc koło lustra...
Ale jest lepiej!
Polecam każdemu wypróbować. Wiecej wydasz na kolację z mężem na mieście. Więcej wydajesz na pierdoły typu czekoladka, gazetka.
Też nie wierzyłam w te pierdoły, myślałam boże to szampon/odzywka jest chwilę na głowie co to może zmienić, po co przepłacać za reklamę/markę.
A potem stwierdziłam jeśli możesz sobie pozwolić na szanele, dostajesz bzika na wyprzach w sepho to wydaj raz stówę na szampon, najwyżej będzie do dudu i więcej nie kupisz.
Aga, nie chciałam Cię urazić

ja jestem ostatnia żeby mówić komuś na co ma wydawać swoje pieniądze - zawsze mi się wydawało, ze szampon jest tak krótko na włosach, że niewiele od niego zależy i wybierałam takie za max 30 zł, prędzej na odżywkę/maske bym więcej zapłaciła, ale jak mówicie, ze warto to już dumam czy nie brac wiesz... nam tu dużo zachęt nie trzeba

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak o tym Tylko ja kupiłam mniejszy szampon (250ml). Szampon 250ml + odżywka 250ml kosztuje 160zł na allegro.
Nie jest aż tak dużo lepiej, przed chwilą sobie zrobiłam zdjęcia. Myślę że.. że dużo osób gdyby miało cos takiego z domu by nie wyszło.
Pokażę wam z czym próbuję walczyć. Potem usunę te zdjęcia. Na prawdę płakac się chce.
jeśli macie jakies rady to je przyjmę chętnie.
ja bym równolegle poszukała pomocy w dermatologii estetycznej - mezoterapia osoczem/karboksyterapia i pewnie inne by się znalazły i tu 200 zł za szampony się chowają bo to na pewno dużo droższa impreza

trzymam kciuki za Twoją walkę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 20:10   #621
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Agunia - a próbowałaś mezoterapii skóry głowy? Mój fryzjer poleca paniom z podobnymi problemami.
Co do koleżanki to wredota jednak nie zna granic! ale to chyba tylko babki babkom tak powiedzą! Nie słyszałam, żeby panowie sobie tak dogadywali.

Moja przyjaciółka ma bardzo podobny problem i nawet kolor i fakturę włosów używa szamponu i odżywki regenerum, nie stać jej na droższe kosmetyki choć używała wszystkich aptecznych np. Vichy i ampułek itd. i wcierki od dermatologa i niestety tylko ten szampon i odżywka ogarniają temat.
Ale może kupię jej ten, co piszesz. Używasz go z tą odżywką czy tylko szampon,a odżywki różne?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-05-27 o 20:15
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 20:48   #622
ElllMadriga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Też mam bardzo kiepskie włosy. Lecą mi garściami, zawsze wypadały ale teraz jest naprawdę źle niestety nie pomogły żadne wcierki, szampony czy suplementy. Nie pomogła mezoterapia. Tarczyca ok. Jakiś czas temu przestałam brać antykoncepcję hormonalną, okres nie wrócił przez pół roku. Zrobiłam badania i okazało się że mam policystczne jajniki, dużo testosteronu a za mało ferrytyny i witaminy D. Podobno do czasu aż te kwestie się nie wyjaśnia to włosy dalej będą tak wyglądać. Zaczęłam już suplementację i mam nadzieję że to pomoże. Może u Ciebie też jest coś nie do końca ok i może warto to sprawdzić?
ElllMadriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 21:21   #623
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Agi wspolczuje

S. po cichu podnosi ceny W tamtym tygodniu kupilam ten zestaw po 185: https://www.sephora.pl/p/pre-makeup-...-P4015139.html
Eee ja się tak nie bawię Mam w koszyku inny zestaw, kurcze szkoda że jednak nie kliknęłam

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak o tym Tylko ja kupiłam mniejszy szampon (250ml). Szampon 250ml + odżywka 250ml kosztuje 160zł na allegro.
Nie jest aż tak dużo lepiej, przed chwilą sobie zrobiłam zdjęcia. Myślę że.. że dużo osób gdyby miało cos takiego z domu by nie wyszło.
Pokażę wam z czym próbuję walczyć. Potem usunę te zdjęcia. Na prawdę płakac się chce.
jeśli macie jakies rady to je przyjmę chętnie.
No kusisz nieziemsko tym zestawem, już googlowałam gdzie najtaniej Mogę Cię pocieszyć, że widziałam gorszy przypadek. Jak była szkoła jeszcze to widywałam nastolatkę z tak małą ilością włosów, że praktycznie całą łysą głowę jej widać. Jeszcze do tego ma jasne blond włoski. Z jednej strony współczuję z drugiej podziwiam, że tego nie ukrywa choćby pod czapkami czy chustkami.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 22:23   #624
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Sorki, musiałam przeoczyć, dzięki! Chyba więc kliknę dla samej nostalgii Te z YR dostałam dawno temu w prezencie, gdzieś w okolicach liceum, głupia byłam bo zużyłam je na jakieś beznadziejne imprezy, a trzeba było trzymać w szafie na przyszłość


Agunia tych koleżanek to faktycznie unikaj, tak jak pisały dziewczyny wyżej, szkoda komentować takie coś
Nic się nie stało. Jak coś zamówiłam na alledrogo. Za oba z przesyłką około 67zl
Normalnie jak za darmo .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 08:38   #625
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja już dzisiaj kupiłam bzowy krem do rąk z yope. I perfumy z oriflame o zapachu bzu i drugie o zapachu lili. Magia wizażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, ten krem do rąk z Yope to bez z wanilią?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak o tym Tylko ja kupiłam mniejszy szampon (250ml). Szampon 250ml + odżywka 250ml kosztuje 160zł na allegro.
Nie jest aż tak dużo lepiej, przed chwilą sobie zrobiłam zdjęcia. Myślę że.. że dużo osób gdyby miało cos takiego z domu by nie wyszło.
Pokażę wam z czym próbuję walczyć. Potem usunę te zdjęcia. Na prawdę płakac się chce.
jeśli macie jakies rady to je przyjmę chętnie.
Jeżeli Kerastese pomaga, to zestaw 160 zł to piskuś i też dałabym wszystko by ratować włosy. Też miewam częste problemy z wypadaniem i lekkim przerzedzeniem. Staram się co jakiś czas stosować różne suplementy i olejki. Próbowałaś może tableki Belid SR? U mnie dość sporo dały jeżeli chodzi o wcierki to polecam Ci wcierać przed myciem olejek ajurwedyjski z Orientany fajnie wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost.

Edytowane przez iza89
Czas edycji: 2020-05-28 o 08:39
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:09   #626
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak o tym Tylko ja kupiłam mniejszy szampon (250ml). Szampon 250ml + odżywka 250ml kosztuje 160zł na allegro.
Nie jest aż tak dużo lepiej, przed chwilą sobie zrobiłam zdjęcia. Myślę że.. że dużo osób gdyby miało cos takiego z domu by nie wyszło.
Pokażę wam z czym próbuję walczyć. Potem usunę te zdjęcia. Na prawdę płakac się chce.
jeśli macie jakies rady to je przyjmę chętnie.
ja kupuje ten rozowy - Genesis, ma jeszcze jakieś serum w ofercie może ten sprobuj, jest uważam lepszy niz Densifique.
Agunia, kurcze faktycznie.. mo nie wyglada to fajnie, ale może Alpicort? tylko to dermatolog może. albo lekarz rodzinny albo generalnie lekarz
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-05-28 o 09:10
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:31   #627
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ten krem do rąk z Yope to bez z wanilią?


Jeżeli Kerastese pomaga, to zestaw 160 zł to piskuś i też dałabym wszystko by ratować włosy. Też miewam częste problemy z wypadaniem i lekkim przerzedzeniem. Staram się co jakiś czas stosować różne suplementy i olejki. Próbowałaś może tableki Belid SR? U mnie dość sporo dały jeżeli chodzi o wcierki to polecam Ci wcierać przed myciem olejek ajurwedyjski z Orientany fajnie wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost.
Tak z wanilią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:42   #628
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak z wanilią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Capnę dziś w rossmannie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:43   #629
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jasne Aga, no przecież jak ktoś ma jakiś kłopot z cerą czy czymś to wyda więcej. Ja po prostu nie mam aż takich problemów, poza tym mam włosy do pasa i raczej inwestuję w tańsze szampony, bo więcej tego idzie. Aczkolwiek mi Babuszka Agafia bardzo dobrze robi

Agunia, wcierka Vitapil i siarka do buzi. No i ogólnie witaminy i minerały, ile wlezie.
Bardzo zazdroszczę włosów
Moja mama i przyjaciółka też mają przepiękne gęste włosy. Z tym, że przyjaciółka w ogóle nie dba i nie lubi dbać o włosy, boszzz co ja bym dała. To przedmiot częstych moich próśb aby uczesała włosy albo użyła odżywki czasami Aż serce boli jak takie geste grube włosy mogą być zaniedbane.
Biorę MSM (siarkę) w ilościach szalonych (6.000 jednostek)
Dziękuję za radę

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no fakt, a w zestawie tańszy niż normalnie
ale oczywiście mnie kusi, zeby zobaczyć czy widze różnice

Aga, nie chciałam Cię urazić

ja jestem ostatnia żeby mówić komuś na co ma wydawać swoje pieniądze - zawsze mi się wydawało, ze szampon jest tak krótko na włosach, że niewiele od niego zależy i wybierałam takie za max 30 zł, prędzej na odżywkę/maske bym więcej zapłaciła, ale jak mówicie, ze warto to już dumam czy nie brac wiesz... nam tu dużo zachęt nie trzeba

ja bym równolegle poszukała pomocy w dermatologii estetycznej - mezoterapia osoczem/karboksyterapia i pewnie inne by się znalazły i tu 200 zł za szampony się chowają bo to na pewno dużo droższa impreza

trzymam kciuki za Twoją walkę
polecam spróbować na sobie, to nie jest jakaś kosmiczna cena, jeśli możesz sobie pozwolić to dlaczego nie

nie uraziłaś mnie ! po prostu wczoraj jak zobaczyłam te zdjęcia... no -100 do poczucia pewności siebie.... ja siebie widze z przodu, nie widzę swoich włosów od góry, jak pomyślę że inni ludzie to widzą (zwłaszcza w pracy jak siedze przy biurku)... no jest mi przykro, wstyd i mam poczucie niesprawiedliowści życiowej

też uważałam że szampon, co szampon on g..no może zmienić, a jednak!

robiłam serię mezotarapii, kilkanaście zabiegów, niestety nic nie dało - lekarz który wykonywał powiedział że najwidoczniej ten koktajl na moje włosy nie podziałał, że mogę spróbowac inny
zastanawiam się nad osoczem ale jest tyle wariacji - jest zwykłe, jest angel i jeszcze jakiaś nowocześniejsza metoda...
kasa nie jest problemem, zwłaszcza w tym przypadku ale na różne rzeczy które miały pomóc wydałam nie wiem ile (pewnie małego szanela) i nic nie pomogło

dziękuję za słowa wsparcia
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:45   #630
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Bardzo zazdroszczę włosów
Moja mama i przyjaciółka też mają przepiękne gęste włosy. Z tym, że przyjaciółka w ogóle nie dba i nie lubi dbać o włosy, boszzz co ja bym dała. To przedmiot częstych moich próśb aby uczesała włosy albo użyła odżywki czasami Aż serce boli jak takie geste grube włosy mogą być zaniedbane.
Biorę MSM (siarkę) w ilościach szalonych (6.000 jednostek)
Dziękuję za radę
Dziękuję, ale moje włosy też nie są jakieś super hiper, kiedyś miałam ładniejsze, ale jednak wiek robi swoje. Poza tym kiedyś bardzo mocno o nie dbałam i to dawało efekty wizualne.

Ja Cię mocno rozumiem, bo dla mnie włosy są bardzo ważne- mam dość specyficzne rysy i bez włosów czułabym się jak chłopak.

Siarki tak dużo bym nie łykała, bo u mnie nie wiem, czy nie popaprała trochę w hormonach (ale fakt- rosną nowe włosy). I ja bym sobie coś wcierała, bo jednak sam masaż dużo daje a jeszcze z jakimś "wkładem" to na pewno Ci nie zaszkodzi.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.