Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 10:54   #601
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam tak samo kiedyś jak nie byłam w ciąży byłam u dietetyka i wyszło mi że mam 12 kg wody nagromadzonej w organiźmie zmusiłam się do picia całej butli dziennie i dawało efekty schudłam więcej niż 10 kg no ale zaszłam w ciążę i tej wody mam chyba 20 kg muszę się wziąć za siebie, tak nie może być!
12 kg samej wody looooo

a teraz jak u Ciebie z waga dalej tak tyjesz ?
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:55   #602
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
Brzmi strasznie i skomplikowanie, rozumiem ze nigdy nie rozmawialiscie o tym otwarcie... U nas bylo to samo, slyszalam jak tesciowka obgadywala mnie i meza (swojego syna) z kolezankami po drinku, nawet moich rodzicow a potem od rana wchodzila mi w dupe... Z jednej strony ciesze sie ze mam ich z glowy, chociaz zupelnie nie wiem co zrobic z chrzcinami Moj maz z synkiem jezdza do niej 1 na 2 tyg wiec kontakt jakis jest, ale mnie to tak stresuje ze nie jestem w stanie ruszyc tej sprawy...
Jesli nie jestescie zalezni od tej osoby w zaden sposob, to moze sprobujcie jak najmniej sie kontaktowac...?
W ogole to rozmowa nie na forum Ale by byly jaja jakby ktos z rodziny to czytal
racja, nie ma co!
trzeba sie cieszyć, bo inni maja gorzej a ja jak tak odsapnę i troche czasu uplynie to zapominam i mam sie całkiem dobrze dzis też mi już lepiej!
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:58   #603
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:00   #604
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
SUPER !!!!!!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:03   #605
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Mama mi przyniosła kolejną porcję jagód do zamrożenia i pierwsze boróweczki w tym roku
Też juz pomroziłam sobie trochę jagód i borówek. Fajna sprawa na zimę do ciast, koktajli itp. Tym bardziej że ceny borówek zimą są obłędne.
Jakoś 2 lata temu zimą miałam ochotę na ciasto z borówkami i wysłałam męża do Almy po pudełeczko borówek. Kupił oczywiście dwa pudełka ale najlepsze było to że na same borówki wydał ponad 40zł i się zezłościłam że za te pieniądze to bym sobie ciasto kupiła.

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość

ja tak nie mam...ja tyję regularnie od jakiegoś 16-17tc i cały czas przybywa mi z 0,5kg na tydzień dwa...także mogę sobie wyliczyć ile przytyję do końca myślę, że zakończę na +12-14kg teraz mam 11+ a do końca 4tygodnie
Widzę że my podobnie tyjemy. Mam niecałe 10 kg do przodu a jestem w trakcie 35 tygodnia.

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ooo co mi przypominało, że wczoraj mama przyniosła nam od babci tys. zł. Podobno babcia teraz na ślubach kuzynom dawała po 2 tys., nam 4 lata temu dała tylko tys. zł i chciała nam to teraz wyrównać żeby było sprawiedliwie. No zwariowała kobiecina, przecież ja bym nawet nie wiedziała ile kuzynom dała w kopertę.
Kochaną masz babcię. Moja też taka była. Kazdemu po równo i np. na swięta, urodziny kazde z wnuków, prawnuków dostawało tyle samo nieważne czy miało 25 lat czy 2.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No w końcu.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:04   #606
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no byłam raz, przy pierwszym porodzie, i nie mialam kubka,ale byc moze zalapałam sie na specjalne bezdomne traktowanie

mnie bylwersuje fakt ze przeciez w szpitalu leza chorzy ludzie, a zwala sie na nich lub rodzine mycie ich garów, załoze sie ze w cywilizowanych krajach by nawet nie uwierzyli w takie zwyczaje
Cóż, jak zabawne by to nie było, tak jest.
Jak ja trafiłam w środku nocy do szpitala w 12 tc, to rano przy rozdawaniu śniadania pani mnie skrytykowała, że nie mam talerza i nie jestem przygotowana do pobytu w szpitalu...
Takie są realia, można się z nimi kłócić i nie zgadzać, ale tak jest...

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
SUPER!!!!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:06   #607
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
12 kg samej wody looooo

a teraz jak u Ciebie z waga dalej tak tyjesz ?
teraz już "tylko" 1-2 kg na tydzień.. wiem, że to jest ta wstrętna woda. teraz staram się tylko pić więcej, ale jak mały się urodzi to biorę się za siebie, bo to jest straszne . obiecuje wam to

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

suuuper!! teraz już możecie sobie żyć normalnie, spokojnie w większym gronie. przed Wami najlepszy czas. a my tutaj jeszcze czekamy i czekamy i końca nie widać
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 11:06   #608
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII


Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Też juz pomroziłam sobie trochę jagód i borówek. Fajna sprawa na zimę do ciast, koktajli itp. Tym bardziej że ceny borówek zimą są obłędne.
Jakoś 2 lata temu zimą miałam ochotę na ciasto z borówkami i wysłałam męża do Almy po pudełeczko borówek. Kupił oczywiście dwa pudełka ale najlepsze było to że na same borówki wydał ponad 40zł i się zezłościłam że za te pieniądze to bym sobie ciasto kupiła.
Dokładnie. A borówki po rozmrożeniu są piękne i można tak sobie je jeść . Ja jeszcze poczekam z borówkami, bo ceny dopiero co spadły, może jeszcze troszkę spadną
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:07   #609
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
ej ej ej ! tobie tez sie zatrzymuje tak ta woda? mam tak samo. mój rekord to 7kg w 2 tyg i nie moge temu zapobiec
illlleee?? Dzizas!
Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość

Dzisiaj muszę jechać z psem do weta, bo od rana zachowuje się dziwnie, jest bardzo osowiały, cały czas leży. Jak go pogłaskałam go zacząć piszczeć, więc chyba ta rana go boli nie mogę nawet dokładnie zobaczyć czy jest duża bo on nie chce dać się tam dotknąć

mówię wam dziewczyny, od rana mam stresy, jeszcze Tż ma duże problemy w pracy, widzę jaki jest zdenerwowany, mam nadzieje że jeszcze się na to wszystko nie pokłócimy, bo jeszcze tego mi dzisiaj by brakowało
O matko biedny piesek, to moze jedz jak najszybciej bo pewnie go boli jak sie tak zachowuje... Oby nie wdalo sie jakies zakazenie ani okazalo ze jednak ma cos w srodku przegryzione...
Widze ze wszytskie mamy pod gorke na koniec, tyle dobrego ze troche nie mamy czasu myslec o porodzie przynajmniej...
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Ja się go oczywiście bałam, więc stałam z boku czekając aż przejdą..
Niestety jestem jakaś dziwna.. potrafię przestraszyć się tak, że szok.. kiedyś na początku znajomości mąż mnie wystraszył "dla zabawy".. i tak się zlękłam, że się przewróciłam i wylądowałam mu między nogami . Już nigdy później tego nie zrobił, a co więcej, zawsze uważa, żeby po cichu mnie nie zajść od tyłu .
a le to musialo wygladac
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój gin mówił, że przy zatrzymywaniu się wody trzeba zwiększyć ilość wypijanych płynów nawet do 3 l.dziennie, a mi od początku kazał pić dwa litry wody dziennie i trzymam się tego, póki co nie widzę, żeby te zatrzymania się działy. Może dlatego masz takie zatrzymania, że za mało pijesz?
u mnie im wiecej wypije tym wiecej puchne i pierdziele juz, pije tyle ile mi sie chce czyli stanowczo za malo bo nawet do 1,5 l nie dobijam na dobe
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość


hahha to bym sie smiala jakby Halinka byla kolejna ktora sie rozpakuje bo wszystkim zyczy porodu, ale pisala ze moglaby juz urodzic wiec to jej nie straszne
hahaha dokladnie!
Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam tak samo kiedyś jak nie byłam w ciąży byłam u dietetyka i wyszło mi że mam 12 kg wody nagromadzonej w organiźmie zmusiłam się do picia całej butli dziennie i dawało efekty schudłam więcej niż 10 kg no ale zaszłam w ciążę i tej wody mam chyba 20 kg muszę się wziąć za siebie, tak nie może być!
Kurde ale jaki jest powod gromadzenia takiej ilosci wody?? Ja mam odwieczny problem z tym i po badaniach tylko sie dowiedzialam ze uklad limfatyczny nie wyrabia i powinnam caly rok lazic w skarpeatch uciskowych..zwalaszcza w lecie

Lece na KTG ale w sumie sie ciesze bo maly jakis leniwy od wczoraj...

Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie twardnieje brzcuh po orgazmie? W trakcie rozumiem, ale po to juz mam tak strasznie dliugo twardy i troche to boli, nie powiem , no ale coz, musze wykorzystac swoje ciazowe libido bo zapewne to juz ostatni taki czas w moim zyciu (Boze gadam jak stara baba)
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:08   #610
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
choc dziś mu chyba odpuszczę bo mamy rocznicę ślubu....
którą? wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje ze ono jest ergonomiczne tylko z nazwy, co mozna stwierdzic ogladajac wiecej jego zdjec, ale są rozne fora o noszeniu, to moze poszukaj, ale i tak jest lepsze od typowego "wiszącego"
na pewno dobre nosidelko znajdziesz tu:

http://www.zielonamama.pl/pol_m_Nosi...-Boba-182.html
Dziękuję, szkoda tylko że te ceny trochę odstraszają..
A co myślisz o czymś takim? http://www.malusin.pl/do-lulania/nos...-amazonas.html

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899

Edytowane przez gosia3103
Czas edycji: 2014-07-14 o 11:13
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:13   #611
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość

Kurde ale jaki jest powod gromadzenia takiej ilosci wody?? Ja mam odwieczny problem z tym i po badaniach tylko sie dowiedzialam ze uklad limfatyczny nie wyrabia i powinnam caly rok lazic w skarpeatch uciskowych..zwalaszcza w lecie
jeżeli chodzi o mnie to powodem jest zbyt mała ilość przyjmowanych płynów. :/ organizm myśli że nie dostanie już więcej i nie chce utracić tej wody i zatrzymuje ją, a jakby miał ją stale dostarczaną regularnie to by jej tak nie gromadził. jakoś tak to działa
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 11:18   #612
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej

Ja właśnie wróciłam z miasta byłam odebrać GBS wynik na szczęście ujemny


Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:20   #613
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no byłam raz, przy pierwszym porodzie, i nie mialam kubka,ale byc moze zalapałam sie na specjalne bezdomne traktowanie

mnie bylwersuje fakt ze przeciez w szpitalu leza chorzy ludzie, a zwala sie na nich lub rodzine mycie ich garów, załoze sie ze w cywilizowanych krajach by nawet nie uwierzyli w takie zwyczaje





dokladnie ,
zaczyna mi to przypominac pakowanie sie w góry z nastawieniem na spanie w bacówce , kubek, menazka, płyn, srajtasma,
moze wezmę jesczze spiwór, karimate i latarke
i zapas zupek chinskich






bedziesz udawac wariatke?



dzieki za odpowiedzi o kubkach i sztuccach- chyba kupie sobie jednorazowe-jak myslicie? to dobry pomysł?
No widzisz, to zamiast mnie łapać za słówka, przeczytaj, co napisałam. Specjalnie pytałam, czy leżałaś (ty lub ktoś z rodziny) w szpitalu w okolicy, bo może tam są inne zwyczaje. Skoro nic ci wtedy nie mówili, to może u ciebie akurat dają sztućce i tyle. Napisalam też jak jest w znanych mi szpitalach, gdzie ktoś mi bliski leżał. Akurat wszędzie trzeba było mieć swoje. Tyle w temacie.
Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super!!! Ale się cieszę! Gratulacje!

Dziewczyny, podjęliśmy z tżtem decyzję, że nie będziemy chrzcić synka. Nie chcemy go wprowadzać we "wspólnotę", która odrzuca sens jego istnienia na świecie.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:20   #614
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
SUPER!!!!!!!!! odezwij sie jak sie zadomowicie i moze wrzuc jakies zdjecie Malutkiej jak bedziesz miala chwile
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:21   #615
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
którą? wszystkiego najlepszego!



Dziękuję, szkoda tylko że te ceny trochę odstraszają..
A co myślisz o czymś takim? http://www.malusin.pl/do-lulania/nos...-amazonas.html



Gosia, a za tę cenę nie wolałabyś chusty?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:22   #616
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Nie mam wąsika, tzn teraz już mam z tych plamek.
Dzis wlasnie pod swiatlem dziennym to zobaczylam, to takie malusieńkie kropeczki tworzące linie centralnie nad górną wargą


Super, ze tabletki pomogły. Ominie cie szpital
Ale one obniżają wyniki czy tylko działają na swedzenie? Bo jak wyniki wysokie to nadal ryzyko szpitalne jest.
Zaraz sobie o nich poczytam. '





Z tego co kiedys wyczytałam to ok 5% dzieci się nie obraca główką w dół, więc myślę, że Twoje ma jeszcze czas i zdązy się obrócić..

Hahaha nieźle to ujełaś. Ale chyba właśnie o to w tym chodzi

będzie dobrze
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte, oby wszystko szło po Twojej myśli
Z tego co mi się wydaje to te kropeczki znikna, wiec nie martw sie na zapas.
Cytat:
Napisane przez anetag80 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki w ten upalny dzień.
Ja po wizycie mała ma 2300,rozpoczynamy 34tc.Cesarka miedzy 18 a 22 sierpnia.Zostaly tylko dwie wizyty za 3 tygodnie,i 2 potem.A waga stoi w miejscu już u mnie też tak macie ?
U mnie tez stoi, ale zauważyłam ze ostatnio wiecej jem wiec mozliwe że teraz podskoczy. Ważę się tylko u guba zeby sobie nie platac w glowie.
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ciśnienie w czaszce a nie w d..., dobre ;-)

Kciuki kochana!

Wiesz, co jak co ale w dowożeniu ciepłych obiadków to mamy wprawę, choćby i 20pare kilometrów dla kilku chłopa, to może i dla mnie dadzą radę ;-)


No właśnie wczoraj też mi jakoś nadzwyczajnie łatwo poszło z ogarnięciem się tu i tam przed wizytą...
Dziewczyn5, to tez jest pewnie jakis znak

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Swietnie, cieszymy się razem z Wami!

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
illlleee?? Dzizas!


O matko biedny piesek, to moze jedz jak najszybciej bo pewnie go boli jak sie tak zachowuje... Oby nie wdalo sie jakies zakazenie ani okazalo ze jednak ma cos w srodku przegryzione...
Widze ze wszytskie mamy pod gorke na koniec, tyle dobrego ze troche nie mamy czasu myslec o porodzie przynajmniej...


a le to musialo wygladac


u mnie im wiecej wypije tym wiecej puchne i pierdziele juz, pije tyle ile mi sie chce czyli stanowczo za malo bo nawet do 1,5 l nie dobijam na dobe


hahaha dokladnie!

Kurde ale jaki jest powod gromadzenia takiej ilosci wody?? Ja mam odwieczny problem z tym i po badaniach tylko sie dowiedzialam ze uklad limfatyczny nie wyrabia i powinnam caly rok lazic w skarpeatch uciskowych..zwalaszcza w lecie

Lece na KTG ale w sumie sie ciesze bo maly jakis leniwy od wczoraj...

Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie twardnieje brzcuh po orgazmie? W trakcie rozumiem, ale po to juz mam tak strasznie dliugo twardy i troche to boli, nie powiem , no ale coz, musze wykorzystac swoje ciazowe libido bo zapewne to juz ostatni taki czas w moim zyciu (Boze gadam jak stara baba)
Przepraszam, co to jest orgazm? do mnie wczoraj maz zaczal się dobierać to zapytalam czy chce sprawdzić czy główka juz idzie moze po wizycie czwartkowej jakos się odwaze..
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:27   #617
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Hej

Ja właśnie wróciłam z miasta byłam odebrać GBS wynik na szczęście ujemny
Hej, super! Mam do ciebie pytanie: czy miałaś przy Dopegycie robione próby wątrobowe? Bo wg ulotki on mocno obciąża wątrobę i mi się lekko podniósł alat, biorę essenciale na to.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:27   #618
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Przepraszam, co to jest orgazm? do mnie wczoraj maz zaczal się dobierać to zapytalam czy chce sprawdzić czy główka juz idzie moze po wizycie czwartkowej jakos się odwaze..
jesteś straszna!!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:27   #619
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość

Dziewczyny, podjęliśmy z tżtem decyzję, że nie będziemy chrzcić synka. Nie chcemy go wprowadzać we "wspólnotę", która odrzuca sens jego istnienia na świecie.
Jesli tak uznaliście, to gratuluję podjęcia decyzji
Myślałaś może o tym, czy kiedyś mu powiecie, że zaszłaś w ciąży w wyniku in-vitro?

My uznaliśmy, że chrzcimy, chociaż, jak pisałam, nie jesteśmy praktykujący. Poprosiliśmy już chrzestnych
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 11:28   #620
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
teraz już "tylko" 1-2 kg na tydzień.. wiem, że to jest ta wstrętna woda. teraz staram się tylko pić więcej, ale jak mały się urodzi to biorę się za siebie, bo to jest straszne . obiecuje wam to
Oj chyba kazda chce sie wziac za siebie po porodzie
ja zawsze malo pilam ale teraz staram sie pic duzoooo
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:32   #621
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość

Przepraszam, co to jest orgazm? do mnie wczoraj maz zaczal się dobierać to zapytalam czy chce sprawdzić czy główka juz idzie moze po wizycie czwartkowej jakos się odwaze..
A widzisz, u nas odwrotnie, wczoraj ja robiłam podchody, a tż na to, że się boi, że Małemu coś w główkę zrobi

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jesli tak uznaliście, to gratuluję podjęcia decyzji
Myślałaś może o tym, czy kiedyś mu powiecie, że zaszłaś w ciąży w wyniku in-vitro?

My uznaliśmy, że chrzcimy, chociaż, jak pisałam, nie jesteśmy praktykujący. Poprosiliśmy już chrzestnych
Pewnie, że powiemy. To trochę tak jak z adopcją, jak mówisz od razu, w sposób dostosowany do wieku, to dla dziecka to jest coś normalnego, a jak się czeka i robi tajemnicę z tego, to potem urasta do miana jakiegoś wielkiego sekretu, który wszyscy muszą chronić. Jak już będzie na tyle duży, żeby coś skumać (i będzie pytać- obstawiam wiek 3- 4 lat), to mu powiemy, że rodzice potrzebowali pomocy lekarza, a z czasem będziemy się zagłębiać w temat. Wiesz, nam jest łatwiej, bo my się kompletnie tego nie wstydzimy. Dla mnie to jest wręcz powód do dumy, że się odważyliśmy i tak walczyliśmy.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:33   #622
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Hej

Ja właśnie wróciłam z miasta byłam odebrać GBS wynik na szczęście ujemny

ja mam to badanie w czwartek mam nadzieje ze bedzie tez ujemny
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:33   #623
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podjęliśmy z tżtem decyzję, że nie będziemy chrzcić synka. Nie chcemy go wprowadzać we "wspólnotę", która odrzuca sens jego istnienia na świecie.
A dlaczego odrzuca sens istnienia? Kazde dziecko, ktore przychodzi na swiat ma sens istnienia.
My tez nie bedziemy chrzcic, jako ze mamy calkowicie w innym kierunku przekonania religijne.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:35   #624
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A dlaczego odrzuca sens istnienia? Kazde dziecko, ktore przychodzi na swiat ma sens istnienia.
My tez nie bedziemy chrzcic, jako ze mamy calkowicie w innym kierunku przekonania religijne.
Moje dziecko jest z in vitro, więc wg kościoła jest potworkiem z dodatkową bruzdą na twarzy...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:35   #625
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie twardnieje brzcuh po orgazmie? W trakcie rozumiem, ale po to juz mam tak strasznie dliugo twardy i troche to boli, nie powiem , no ale coz, musze wykorzystac swoje ciazowe libido bo zapewne to juz ostatni taki czas w moim zyciu (Boze gadam jak stara baba)

orgazm juz nie pamietam co to jest
ale jak jeszcze sie kochalismy to mi twardnial brzuch za kazdym razem wiec to tez byl powod dla ktorego z tego zrezygnowalismy
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:35   #626
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WYCHODZIMY ;-) JUPIIIII

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale sie cieszę!! Wrzuc fotki jak juz bedziecie w domyu, strasznie jestem ciekawa jak sie Anastazja zmieniła
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
którą? wszystkiego najlepszego!

2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość

Dziewczyny, podjęliśmy z tżtem decyzję, że nie będziemy chrzcić synka. Nie chcemy go wprowadzać we "wspólnotę", która odrzuca sens jego istnienia na świecie.
no i chwała Wam za podjecie decyzji! Oby nikt nie krytykował...
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:36   #627
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
no i chwała Wam za podjecie decyzji! Oby nikt nie krytykował...
Oj będą. Będzie wojna z naszymi rodzicami.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:37   #628
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podjęliśmy z tżtem decyzję, że nie będziemy chrzcić synka. Nie chcemy go wprowadzać we "wspólnotę", która odrzuca sens jego istnienia na świecie.
Nie dziwie sie podjecia takiej decyzji.

My tez sie z Tz zastanawiamy ale raczej ochrzcimy.
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:39   #629
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Pewnie, że powiemy. To trochę tak jak z adopcją, jak mówisz od razu, w sposób dostosowany do wieku, to dla dziecka to jest coś normalnego, a jak się czeka i robi tajemnicę z tego, to potem urasta do miana jakiegoś wielkiego sekretu, który wszyscy muszą chronić. Jak już będzie na tyle duży, żeby coś skumać (i będzie pytać- obstawiam wiek 3- 4 lat), to mu powiemy, że rodzice potrzebowali pomocy lekarza, a z czasem będziemy się zagłębiać w temat. Wiesz, nam jest łatwiej, bo my się kompletnie tego nie wstydzimy. Dla mnie to jest wręcz powód do dumy, że się odważyliśmy i tak walczyliśmy.
za podejście - wstydzić się nie ma czego absolutnie!!! najwazniejsze, że za miesiąc bedziesz mieć czlowieka którego bedziecie Kochac ponad wszystko a jesli kościół tego nie akceptuje...dla mnie życie to zycie!

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość

ja mam to badanie w czwartek mam nadzieje ze bedzie tez ujemny
bedzie! nie bój się.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
orgazm juz nie pamietam co to jest
ale jak jeszcze sie kochalismy to mi twardnial brzuch za kazdym razem wiec to tez byl powod dla ktorego z tego zrezygnowalismy
no a skracająca się szyjka to już niestety twardy argument...znam to!
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 11:39   #630
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Pewnie, że powiemy. To trochę tak jak z adopcją, jak mówisz od razu, w sposób dostosowany do wieku, to dla dziecka to jest coś normalnego, a jak się czeka i robi tajemnicę z tego, to potem urasta do miana jakiegoś wielkiego sekretu, który wszyscy muszą chronić. Jak już będzie na tyle duży, żeby coś skumać (i będzie pytać- obstawiam wiek 3- 4 lat), to mu powiemy, że rodzice potrzebowali pomocy lekarza, a z czasem będziemy się zagłębiać w temat. Wiesz, nam jest łatwiej, bo my się kompletnie tego nie wstydzimy. Dla mnie to jest wręcz powód do dumy, że się odważyliśmy i tak walczyliśmy.
Ale ja też nie uważam, że to powód do wstydu. Pytam raczej z ciekawości
A na pewno determinacja, żeby mieć dziecko to powód do radości.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.