Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 21:31   #601
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Wiarygodna, zamawiałam tam kilka razy. Wszystko ok,konkurencyjne ceny perfum. Tylko od tego roku podnieśli koszt dostawy do paczkomatów:-(
Dzięki, czaję się na Truth CK stamtąd.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:26   #602
00 Buniaczek 00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam.
Od długiego czasu obserwuję Wasze forum, jednak dopiero teraz zdecydowałam się aby założyć konto
Chciałam prosić o pomoc. Poluję ostatnio na Coco Chanel Mademoiselle i dziś w sieci znalazłam perfumerię, sklep z kosmetykami można raczej tak to nazwać, jednak ceny wydają mi się podejrzane. Podaję link.

http://omega.istore.pl/pl/coco-chane...um-100-ml.html

Szukałam na necie czegoś na ich temat ale wpisując nazwę firmy wyskakują mi odszkodowania. Jakość zdjęć oraz strona jest tandetna. Natomiast z drugiej strony można tam się logować przez allegro , a firma funkcjonuje. Zazwyczaj handlarze nie mają firm.

Analizuję wszystkie za i przeciw już sama nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.
00 Buniaczek 00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:42   #603
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 00 Buniaczek 00 Pokaż wiadomość
Witam.
Od długiego czasu obserwuję Wasze forum, jednak dopiero teraz zdecydowałam się aby założyć konto
Chciałam prosić o pomoc. Poluję ostatnio na Coco Chanel Mademoiselle i dziś w sieci znalazłam perfumerię, sklep z kosmetykami można raczej tak to nazwać, jednak ceny wydają mi się podejrzane. Podaję link.

http://omega.istore.pl/pl/coco-chane...um-100-ml.html

Szukałam na necie czegoś na ich temat ale wpisując nazwę firmy wyskakują mi odszkodowania. Jakość zdjęć oraz strona jest tandetna. Natomiast z drugiej strony można tam się logować przez allegro , a firma funkcjonuje. Zazwyczaj handlarze nie mają firm.

Analizuję wszystkie za i przeciw już sama nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.

Nie żartuj. Chanel za 96zł? Chyba nie wierzysz, że to oryginał, nie trzeba tu robić specjalnego rozeznania.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:43   #604
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 00 Buniaczek 00 Pokaż wiadomość
Witam.
Od długiego czasu obserwuję Wasze forum, jednak dopiero teraz zdecydowałam się aby założyć konto
Chciałam prosić o pomoc. Poluję ostatnio na Coco Chanel Mademoiselle i dziś w sieci znalazłam perfumerię, sklep z kosmetykami można raczej tak to nazwać, jednak ceny wydają mi się podejrzane. Podaję link.

http://omega.istore.pl/pl/coco-chane...um-100-ml.html

Szukałam na necie czegoś na ich temat ale wpisując nazwę firmy wyskakują mi odszkodowania. Jakość zdjęć oraz strona jest tandetna. Natomiast z drugiej strony można tam się logować przez allegro , a firma funkcjonuje. Zazwyczaj handlarze nie mają firm.

Analizuję wszystkie za i przeciw już sama nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.
Oczywiście, że to podróby, ceny nie są podejrzane, ceny ewidentnie wskazują na podróby, co widać po zdjęciach (na szczęście)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:43   #605
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 00 Buniaczek 00 Pokaż wiadomość
Witam.
Od długiego czasu obserwuję Wasze forum, jednak dopiero teraz zdecydowałam się aby założyć konto
Chciałam prosić o pomoc. Poluję ostatnio na Coco Chanel Mademoiselle i dziś w sieci znalazłam perfumerię, sklep z kosmetykami można raczej tak to nazwać, jednak ceny wydają mi się podejrzane. Podaję link.

http://omega.istore.pl/pl/coco-chane...um-100-ml.html

Szukałam na necie czegoś na ich temat ale wpisując nazwę firmy wyskakują mi odszkodowania. Jakość zdjęć oraz strona jest tandetna. Natomiast z drugiej strony można tam się logować przez allegro , a firma funkcjonuje. Zazwyczaj handlarze nie mają firm.

Analizuję wszystkie za i przeciw już sama nie wiem. Bardzo proszę o pomoc.
Wyboldowane - a co tutaj jest "za"?? Toć to paskudne podróbki.
Do tego sprzedają tzw. peny, nazywając je, jakże eufemistycznie, "próbkami oryginalnych perfum w opakowaniach 20 ml" (opakowania mają 33 ml, tak BTW).
Uciekaj z tej strony^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:43   #606
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://mojezapachy.pl/index.php?keyw...&Search=Szukaj

tutaj masz ten zapach w sprawdzonej perfumerii (na początku tego tematu jest wpis i jest ona polecana). Ja osobiście też od nich kupuje (stacjonarnie w Warszawie) więc mogę polecić że wszystko jest ok.

Pozdrawiam!
__________________
https://estilife.pl
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 19:49   #607
00 Buniaczek 00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziękuję bardzo za pomoc.
00 Buniaczek 00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 20:18   #608
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś kupował w Perfumeria Wilanów ?

http://perfumeriawilanow.pl/

Strona wygląda jak perfumeria24, ale czy to nie jest jakaś lipa?
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 20:53   #609
adam_falencki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

witam chce kupić dla mojej dziewczyny tester bo słyszałem że sa dużo lepsze i trwalsze znalazłem w internecie taka perfumerie www.perfumeria.in co sądzicie o testerach 100 ml przez nich oferowanych?
adam_falencki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 20:56   #610
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez adam_falencki Pokaż wiadomość
witam chce kupić dla mojej dziewczyny tester bo słyszałem że sa dużo lepsze i trwalsze znalazłem w internecie taka perfumerie www.perfumeria.in co sądzicie o testerach 100 ml przez nich oferowanych?
Pytałeś o tę perfumerię już w innym wątku i otrzymałeś odpowiedzi:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post44693785
Nawet nie raczyłeś sprawdzić czy ktoś Ci odpisał w tamtym wątku, a już piszesz kolejną wiadomość o tej perfumerii?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:47   #611
adam_falencki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

niestety nie dostałem jasnej odpowiedzi czy go kupić w tej perfumeri.in czy też nie ogólnie zena ok itd ale konkretu brak
adam_falencki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 12:12   #612
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez adam_falencki Pokaż wiadomość
niestety nie dostałem jasnej odpowiedzi czy go kupić w tej perfumeri.in czy też nie ogólnie zena ok itd ale konkretu brak
nie kupować, to perfumeria sprzedająca podróbki. Nie wiem na jakiej zasadzie ona jeszcze w ogóle istnieje
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:17   #613
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Jak nie dostałeś odpowiedzi dziewczyny przecież napisały, że za tą cenę, jak mozesz liczyć na oryginał?
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:27   #614
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez adam_falencki Pokaż wiadomość
niestety nie dostałem jasnej odpowiedzi czy go kupić w tej perfumeri.in czy też nie ogólnie zena ok itd ale konkretu brak
Jeżeli tamte odpowiedzi nie były dla Ciebie jasne, to trzeba było dopytać w tamtym wątku, a nie to samo pytanie zadawać w kolejnym. Tym bardziej, że te same osoby krążą po tych wątkach.

Ta perfumeria to paskudne miejsce, gdzie sprzedają ordynarne podróbki.

BTW a propos wyboldowanego - przypomniał mi się skecz o Jacku Balcerzaku i jego pytanie skierowane do lekarza: "ale jest pan bardziej na tak czy na nie?"
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:58   #615
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował w Perfumeria Wilanów ?

http://perfumeriawilanow.pl/

Strona wygląda jak perfumeria24, ale czy to nie jest jakaś lipa?
To ja jeszcze raz zapytam, może ktoś wie cokolwiek na temat tej perfumerii?
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:18   #616
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez adam_falencki Pokaż wiadomość
witam chce kupić dla mojej dziewczyny tester bo słyszałem że sa dużo lepsze i trwalsze znalazłem w internecie taka perfumerie www.perfumeria.in co sądzicie o testerach 100 ml przez nich oferowanych?
To powiedz temu, kto mówi takie rzeczy, że się nie zna i żeby takich bzdur nie opowiadał.

Testery nie są ani mocniejsze ani trwalsze od produktów!!!
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:53   #617
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witajcie.
Zamierzam kupić perfumy- dokładnie te https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...anvin-edp.html . Widziałam na iperfumy.pl 100 ml za około 100 zł. Czy nie jest to podejrzane? Cena kusi bardzo. Zamawiał ktoś już te perfumy online? Jesteście w stanie co doradzić?
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:01   #618
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zamierzam kupić perfumy- dokładnie te https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...anvin-edp.html . Widziałam na iperfumy.pl 100 ml za około 100 zł. Czy nie jest to podejrzane? Cena kusi bardzo. Zamawiał ktoś już te perfumy online? Jesteście w stanie co doradzić?
Ta perfumeria nie bez powodu jest na liście polecanych (patrz odpowiedni wątek). Nie jest podejrzane, to po prostu tania woda i w innych perfumeriach jest w podobnej cenia
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:25   #619
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ta perfumeria nie bez powodu jest na liście polecanych (patrz odpowiedni wątek). Nie jest podejrzane, to po prostu tania woda i w innych perfumeriach jest w podobnej cenia
Zgadza się, jednak każda z tych polecanych perfumerii ma też grono przeciwników, dlatego wolałam się upewnić. Podejrzane było to dla mnie, ponieważ w Douglasie 30 ml = 159 zł jak dobrze pamiętam. Nie mam po prostu o tym wszystkim za dużego pojęcia i nigdy nie kupowałam w internetowej perfumerii. Dzięki za odpowiedź, w takim razie chyba się skuszę.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 13:31   #620
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Zgadza się, jednak każda z tych polecanych perfumerii ma też grono przeciwników, dlatego wolałam się upewnić. Podejrzane było to dla mnie, ponieważ w Douglasie 30 ml = 159 zł jak dobrze pamiętam. Nie mam po prostu o tym wszystkim za dużego pojęcia i nigdy nie kupowałam w internetowej perfumerii. Dzięki za odpowiedź, w takim razie chyba się skuszę.
Douglas i Sephora też mają grona przeciwników Poza tym o oryginalności u nich świadczy wysoka cena?

Polecane perfumerie nie są polecane ot tak, bez wcześniejszego ich sprawdzenia przez użytkowniczki forum więc możesz kupować śmiało. A że jest grono przeciwników? Cóż zawsze się znajdą jacys maruderzy i konkurencja.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:58   #621
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Zgadza się, jednak każda z tych polecanych perfumerii ma też grono przeciwników, dlatego wolałam się upewnić. Podejrzane było to dla mnie, ponieważ w Douglasie 30 ml = 159 zł jak dobrze pamiętam. Nie mam po prostu o tym wszystkim za dużego pojęcia i nigdy nie kupowałam w internetowej perfumerii. Dzięki za odpowiedź, w takim razie chyba się skuszę.
Normalnie nie mogę

Jakie grono przeciwników?
Konkurencję?
Ludzi który naczytają się o zapachu w necie, kupią w ciemno i im się nie spodoba i twierdzą, że podróba?
Czasem zdarzają się wpadki i zaufanym, ale o podróbach u nich słyszałem tylko w wypadku słynnego już Acqua di Gio Sport

My te listy wiarygodnych perfumerii robimy po to coby nowe osoby nieświadome kupowały podróby
A dla nas ftajemniczonych mamy jaką zbunkrowaną listę naprawdę wiarygodnych perfumerii
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:56   #622
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44725616]Normalnie nie mogę

Jakie grono przeciwników?
Konkurencję?
Ludzi który naczytają się o zapachu w necie, kupią w ciemno i im się nie spodoba i twierdzą, że podróba?
Czasem zdarzają się wpadki i zaufanym, ale o podróbach u nich słyszałem tylko w wypadku słynnego już Acqua di Gio Sport

My te listy wiarygodnych perfumerii robimy po to coby nowe osoby nieświadome kupowały podróby
A dla nas ftajemniczonych mamy jaką zbunkrowaną listę naprawdę wiarygodnych perfumerii [/QUOTE]

Już? Wszystko okej? Naśmiałaś się wystarczająco? Pisałam, jestem cienka w temacie, nie kupuje przez internet, nie śledze tego wątku.
Pozdrawiam
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:08   #623
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44725616]Normalnie nie mogę

Jakie grono przeciwników?
Konkurencję?
Ludzi który naczytają się o zapachu w necie, kupią w ciemno i im się nie spodoba i twierdzą, że podróba?
Czasem zdarzają się wpadki i zaufanym, ale o podróbach u nich słyszałem tylko w wypadku słynnego już Acqua di Gio Sport

My te listy wiarygodnych perfumerii robimy po to coby nowe osoby nieświadome kupowały podróby
A dla nas ftajemniczonych mamy jaką zbunkrowaną listę naprawdę wiarygodnych perfumerii
[/QUOTE]

No, Lucho, naśmiałaś sie juz?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:56   #624
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja ostatnio zamówiłam perfumy, które miały być prezentem urodzinowym na www.xperfume.pl
Na szczęście zapłaciłam PayPal'em, więc został ślad w historii tego systemu płatności, bo po mojej interwencji okazało się, że zamówienie nie zostało zarejestrowane w sklepie internetowym. Jak się okazało pieniądze dostali, ale sobie 'wisiały' w księgowości bez zwrotu na moją kartę (bo niby po co).
Mailowo poinformowano mnie, że niby nie wysłałam zamówienia, chociaż cały proces w mojej przeglądarce przebiegł prawidłowo razem z płatnością. Pani z uporem maniaka twierdziła, że niby po płatności powinnam jeszcze kliknąć na stronie na którą mnie przeglądarka przekieruje jakieś potwierdzenie. Niestety nie zostałam nigdzie przekierowana, chociaż paypal'a i płatności internetowym używam już od co najmniej czterech lat dla kilku kart (także w walutach obcych i NIGDY nie było problemu).
Spisałam więc co zamówiłam a pani dzisiaj rano odpisała, że nie mogą zrealizować zamówienia...bo zapach jest niedostępny...i oddadzą mi pieniądze na kartę.
Jestem w szoku, tak nieprofesjonalnego zachowania dawno nie widziałam, po co proponowano mi ponowne złożenia zamówienia skoro wczoraj wiedzieli o jaki towar mi chodzi, bo przekazywałam telefonicznie informację???
Oczywiście oni twierdzą, że to ja jestem winna i robią ze mnie idiotkę, jakbym pierwszy raz komputer obsługiwała. Tak się składa, że pracuję w dziale informatycznym i z pewnością umiem poradzić sobie z głupim zamówieniem składanym w języku ojczystym.
Jetem zdegustowana ich zachowaniem i przysięgłam sobie, że NIGDY więcej u nich nic nie zamówię, pomimo mojego perfumoholizmu.
Pieniędzy oczywiście jeszcze nie mam i nie wiem kiedy będę mieć spowrotem, bo nie umiano mi odpowiedzieć na to pytanie.
A więc nie mam ani pieniędzy...ani prezentu...mam za to mega niesmak do xpefume.pl
Jeśli ktoś nie wierzy, mogę udostępnić korespondencję dot. mojego niezrealizowanego zamówienia.
Ciekawa jestem czy jestem pierwszej, której się to przytrafiło w tej perfumerii...
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 16:29   #625
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Już? Wszystko okej? Naśmiałaś się wystarczająco? Pisałam, jestem cienka w temacie, nie kupuje przez internet, nie śledze tego wątku.
Pozdrawiam
Nie, jeszcze się nie naśmiałem
Wybacz, ale musisz być cienka nie tylko w temacie...
Nie trzeba śledzić wątku, wystarczy ze zrozumieniem przeczytać 3-4 pierwsze posty wątku. No ale sporo "jednopostowców" ma z tym problem...

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość

No, Lucho, naśmiałaś sie juz?
Nie, jeszcze bym się pośmiała

A ja mam takie małe zapytanko. Planuję zanabyć pewną flachę i zastanawiam się czy zrobić to w Quality czy w Ambrozji. W Q nic nie piszą o darmowych próbkach, choć pewnie coś dają, ale czy można wybierać z całego asortymentu? W Ambrozji gwarantowane 3 próbki, nie wie ktoś czy okrajają wybór? Chciałbym coś z Amouage próbkowo dostać
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:02   #626
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44744344]
A ja mam takie małe zapytanko. Planuję zanabyć pewną flachę i zastanawiam się czy zrobić to w Quality czy w Ambrozji. W Q nic nie piszą o darmowych próbkach, choć pewnie coś dają, ale czy można wybierać z całego asortymentu? W Ambrozji gwarantowane 3 próbki, nie wie ktoś czy okrajają wybór? Chciałbym coś z Amouage próbkowo dostać [/QUOTE]

Luszku, na dole strony masz "3 próbki gratis" - ja zawsze dostawałam to, o co prosiłam, przy czym staram się dopasować chciejstwo pi razy oko do wartości zamówienia.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:26   #627
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Luszku, na dole strony masz "3 próbki gratis" - ja zawsze dostawałam to, o co prosiłam, przy czym staram się dopasować chciejstwo pi razy oko do wartości zamówienia.
A no fakt, dawno mnie u nich nie było
Dwa Amouage (niby po 20 zł/szt) i jeden Bond (9 zł) przy zamówieniu za 900 zł to przeginka?

Chyba jednak zamówię w Q, mają w ofercie większy wachlarz marek
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:27   #628
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44725616]Normalnie nie mogę

Jakie grono przeciwników?
Konkurencję?
Ludzi który naczytają się o zapachu w necie, kupią w ciemno i im się nie spodoba i twierdzą, że podróba?
Czasem zdarzają się wpadki i zaufanym, ale o podróbach u nich słyszałem tylko w wypadku słynnego już Acqua di Gio Sport

My te listy wiarygodnych perfumerii robimy po to coby nowe osoby nieświadome kupowały podróby
A dla nas ftajemniczonych mamy jaką zbunkrowaną listę naprawdę wiarygodnych perfumerii [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość

No, Lucho, naśmiałaś sie juz?
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44744344]Nie, jeszcze się nie naśmiałem
Wybacz, ale musisz być cienka nie tylko w temacie...
Nie trzeba śledzić wątku, wystarczy ze zrozumieniem przeczytać 3-4 pierwsze posty wątku. No ale sporo "jednopostowców" ma z tym problem...

Nie, jeszcze bym się pośmiała
[/QUOTE]

Normalnie takie rzeczy puszczam mimo oczu, ale aż mi kopara opadła więc pozwolę sobie skomentować.
Dziewczyna może rzeczywiście nieuważnie przeczytała pierwsze posty, ale kulturalnie zadała pytanie i uzasadniła swoje wątpliwości, a tak protekcjonalne traktowanie imo to przegięcie. A to, że napisała do kogoś z forum, na którym 99% osób to kobiety z rozpędu przez "aś" to faktycznie skandal, że hej
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:46   #629
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Normalnie takie rzeczy puszczam mimo oczu, ale aż mi kopara opadła więc pozwolę sobie skomentować.
Dziewczyna może rzeczywiście nieuważnie przeczytała pierwsze posty, ale kulturalnie zadała pytanie i uzasadniła swoje wątpliwości, a tak protekcjonalne traktowanie imo to przegięcie. A to, że napisała do kogoś z forum, na którym 99% osób to kobiety z rozpędu przez "aś" to faktycznie skandal, że hej
Wyluzuj, moj zart byl skierowany do Lucha, nie do dziewczyny.
Jaki skandal? O czym ty piszesz. Dzizas, powtorze, wyluzuj.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamówiłam perfumy, które miały być prezentem urodzinowym na www.xperfume.pl

Jetem zdegustowana ich zachowaniem i przysięgłam sobie, że NIGDY więcej u nich nic nie zamówię, pomimo mojego perfumoholizmu.
Pieniędzy oczywiście jeszcze nie mam i nie wiem kiedy będę mieć spowrotem, bo nie umiano mi odpowiedzieć na to pytanie.
A więc nie mam ani pieniędzy...ani prezentu...mam za to mega niesmak do xpefume.pl
Jeśli ktoś nie wierzy, mogę udostępnić korespondencję dot. mojego niezrealizowanego zamówienia.
Ciekawa jestem czy jestem pierwszej, której się to przytrafiło w tej perfumerii...
Nie wiem czy pierwszej, ale ja pierwszy raz u nich zamawialam i wszystko bylo ok. Dostalam zapachy, ktore zamowilam. Czekalam ok 3 dni na odpowiedz czy beda, bo sciagali z magazynu od dostawcy, czy jakos tak. Potem dostalam @, ze perfumy juz u nich sa i podali nr konta do wplaty. Dodatkowo otrzymalam kupon ze znizka na nastepne zakupy. Jestem tylko gapa, bo nie wiedzialam, ze mozna zaznaczyc gratisy do przesylki.
Jak zamawialam kiedys Innocenta, to potem dostalam @, ze niestety juz nie maja i tyle. Ale ja wtedy nie wplacalam kasy, bo pisza, ze dopiero jak potwierdza, ze maja to sie kase wplaca. Za drugim razem juz towar mieli.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:58   #630
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wyluzuj, moj zart byl skierowany do Lucha, nie do dziewczyny.
Jaki skandal? O czym ty piszesz. Dzizas, powtorze, wyluzuj.
Oczywiście, że nie był do dziewczyny, tylko z dziewczyny, jeśli ma być kierowany i odczytany tylko przez jedną osobę to polecam PW
Skandal jest tutaj użyty ironicznie. I nie będę luzować tam, gdzie uważam, że ktoś jest w nieprzyjemny sposób traktowany.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.