Lanvin, Jeanne Lanvin EDP

Średnia ocena: 4.88/5

xperfume.pl
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

'Jeanne Lanvin' to jednocześnie wesoły i zmysłowy zapach. Nuty kwiatowe przeplatają się w nim z aromatami owocowymi.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jeżyny, cytrusy, gruszka
nuta serca: piwonia, frezja, malina
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, piżmo.

<50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Nietrwale

Bardzo przyjemna, słodka(lecz nie przesłodzona), owocowo-kwiatowa kompozycja.Delikatna, dziewczęca, przywodząca na myśl ciepłe pory roku, łąki usłane kwiatami i sady soczystych owoców... Na wejściu delikatnie przypomina mi Amethyst od Lalique, przeobrażając się później w malinowy kompot z dodatkiem cukru. Niestety nie rozwija się na skórze, a to tylko dlatego ze dosłownie po kilkunastu minutach jest praktycznie niewyczuwalny. Trwałosc jak i projekcja marne, a szkoda, bo potrafi poprawić humor w szare, zimowe dni..

bezzapachowe perfumy??

Kupiłam w ciemno po dobrych opiniach na forach- nie wiem czy z moim flakonem jest cos nie tak (kupione w el ninio)ale ja ich w ogole nie czuje. Coś tam może jeżyny na początku i to tyle... są tragiczne w trwałości. Aż mi się wierzyć nie chce że ktoś może chwalić ten zapach. Zobaczę jeszcze jak sprawdzą sie w chłodniejsze dni - na razie tragedia

edit:Po dłuższym czasie używania stwierdzam, ze nie sa złe- delikatne nie męczą ale daja o sobie znac co jakis czas.

Uwielbiam

Jest to mój ulubiony zapach od kilku lat, zawsze do niego wracam. Za ok. 100 możemy dostać dużą pojemność. Jest to słodki, dziewczęcy kwiatowy zapach, który idealnie nadaje się na co dzień bez względu na porę roku. Na mojej skórze utrzymuje się on cały dzień, a na ubraniach czy włosach jeszcze dłużej. Kilka psiknięć wystarczy, aby pięknie pachnąć. Buteleczka o pojemności 50 ml wystarcza na kilka miesięcy, a 100 na jeszcze dłużej.

dużo za dużo Jeanne

Nie wiem, ile zużyłam buteleczek Jeanne Lanvin. Kiedyś doszłam do 20 w ciągu 3 lat. Nudny, przewidywalny, delikatny, szybko się ulatnia. Nic odkrywczego. Ja go lubię i jestem do niego bardzo przywiązana. Po prostu mnie nie przytłacza. Jest delikatnie słodki, ale nie za bardzo. Ma w sobie lekkość. Pomimo kompozycji kwiatowej to chłodny zapach. Nie przymula, nie usypia, nie przytłacza.

Gdy jest wyprzedaż Lanvin, kilka Jeanne jest zawsze moich.

Kocham Lanvin

Spontaniczny zakup, promocja w rossmannie i strzał w dziesiątkę. Jako miłośniczka perfum Lanvin rumeur2rose postanowiłam przetestować coś innego i jestem zachwycona. Zapach jest bardzo przyjemny, lekki, pachnie mi delikatnie oranżadą, malinami, jest dosyć trwały a ostatnio chłopak skomentował, ze pachnę jak "douglas" mimo, ze ja za bardzo nie czułam nic na sobie. Oczywiście jest to na plus bo od nachalnych, mocnych perfum dostaje migreny. Polecam wszystkim perfumy Lanvin, u mnie wygrywają w zestawieniu z marc jacobs dasy ( cenowo zwłaszcza)

Pięnkny zapach:-)

Bardzo elegancki, lekki, delikatny zapach, z minimalnie wyczuwalną słodkością, dla kogos chcącego podkreslic kobieceosc .. Idealny na każdą okazję, tak do pracy jak i na wieczór. Dla kobiet nie lubiących ciężkich perfum. Bardzo dobrze czuje sie otulona tym zapachem:-)

Ładny.

Faktycznie przyjemny to idealny przymiotnik określający ten zapach. Mocno owocowy - głównie połączenie malin i jeżyn na lekko cytrusowej nucie serca. Na koniec maliny przegrywają walkę z piżmem i drzewem sandałowym. Myślę, że będzie on bezpiecznym zapachem na prezent. nie znam osoby, której by się nie podobał.
Niestety trwalością i projekcją nie grzeszy, dlatego ja już mu podziękuję.

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: odlewka 2,5 ml

Dla delikatnej blondynki :)

Perfumy są są bardzo subtelne , delikatne, świeże, czuję głównie przyjemne dla nosa owoce :) Pachną ładnie, dziewczęco, (ale nie kobieco), niewinnie. Daje im tylko 3 gwiazdki ponieważ nie urzekły mnie aż tak mocno jakbym tego chciała. Nie porywają mnie specjalnie i myślę że nie zdecydowałabym się na zakup butelki , gdyż dla mnie są zbyt...hm mdłe? mimo że uwielbiam zapachy delikatne , te są bez konkretnego wyrazu, ot ładne :) Ale oczywiscie gorąco polecam, z tego co wiem wiele dziewczyn są zachwycone nimi bardzo :) Trwałoś dobra ! Butelka śliczna :)

Dziewczyny testujcie :) Polecam fioletową, Jeanne Couture :) bardziej drapiezna, ale pozostająca w konwencji zwykłej rózowej , owocowej Jeanne :)

Używam tego produktu od: testery
Ilość zużytych opakowań: nie ma

pachnie pięnie

Nie umiem pisac o tych wszystkich nutach zapachowych. Dla mnie albo cos pachnie, albo śmierdzi albo przyprawia o migrenę. Lanvin Jeanne PACHNIE. Pachnie przyjemnie, nie agresywnie, delikatnie, ciekawie. Nie chciałam ryzykować izaczęłam od próbki, która na tyle mnie zachęciła, że kupiłam 100ml :)

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, w trakcie dużej flaszki

Znam ładniejsze perfumy

Te perfumy pachną ładnie choć wolałabym aby miały nieco większą złożoność.

Na skórze zapach pozostaje cały dzień jednak jest wyczuwalny jedynie blisko skóy. Przypomina mi troche lżejszą wersję Lanvin Rumeur 2 Rose, lekki, cytrusowo-kwiatowy.

Bardzo ładny zapach ale sama bym go sobie nie kupiła gdyż uważam, że jest zbyt słaby jak dla mnie. Natomiast nie byłabym rozczarowana gdybym go od kogoś dostała. :)

Lekki dziewczęcy

\'Jeanne Lanvin\' jest zapachem dziewczęcym, lekkim, radosnym idealnie nadającym się na lato. Jest to zapach, który przypadnie do gustu każdemu . Rozwija się na skórze subtelnie owocowo.

Używam tego produktu od: od 6 lat
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 małe flakoniki

idealne na lato!

Bardzo fajne perfumy! Jedne z moich ulubionych:)
Zapach jest świeży, nie za słodki - idealny na lato. Zapach jest w miarę trwały. Moim zdaniem nie są to perfumy na wieczór

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 100ml