Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniacie ten wątek?
Strzał w 10!Bardzo mi się podoba 135 69,59%
Taki sobie..nic specjalnego 59 30,41%
Głosujący: 194. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 20:02   #601
cielo89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

A czy ja nadaje sie na Zime poludniowa - zaden inny typ mi chyba nie pasuje...

http://images38.fotosik.pl/39/542f5109dc3290f2m.jpg
cielo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:16   #602
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez cielo89 Pokaż wiadomość
A czy ja nadaje sie na Zime poludniowa - zaden inny typ mi chyba nie pasuje...

http://images38.fotosik.pl/39/542f5109dc3290f2m.jpg
Jak ktos ma ocenic po tak malym zdjeciu? Nie wygladasz, ale potrzebny wiekszy format, zeby ocenic na 100%.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:32   #603
cielo89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...148aebf09.html



Edytowane przez cielo89
Czas edycji: 2009-08-13 o 19:05
cielo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:40   #604
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zdjęcie średnio nadaje się do analizy

PS. To może być Zima w niebieskich soczewkach kontaktowych
No tutaj to mnie zaskoczyłaś. Tak sie składa że wygladam bardzo podobnie i nie noszę soczewek Wprawdzie teraz (zimą) moja cera jest bledsza, ale w okresie letnim... właśnie tak jak na zdjęciu. Ciemna cera, czarne włosy i jasne, niebieskie oczy. Z tego co napisałaś wynika że wątpisz w moje istnienie
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 16:27   #605
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
No tutaj to mnie zaskoczyłaś. Tak sie składa że wygladam bardzo podobnie i nie noszę soczewek Wprawdzie teraz (zimą) moja cera jest bledsza, ale w okresie letnim... właśnie tak jak na zdjęciu. Ciemna cera, czarne włosy i jasne, niebieskie oczy. Z tego co napisałaś wynika że wątpisz w moje istnienie
Zima południowa z jasnymi oczami Nie przesadzajmy z tymi sztywnymi szablonami. Znam Roma, który tak właśnie wygląda. Ciemna, oliwkowa cera, czarne włosy i oczy w kolorze morza na Bahamah...cudowne połączenie. Także Nika, zostań proszę moją koleżanką
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:12   #606
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Zima południowa z jasnymi oczami Nie przesadzajmy z tymi sztywnymi szablonami. Znam Roma, który tak właśnie wygląda. Ciemna, oliwkowa cera, czarne włosy i oczy w kolorze morza na Bahamah...cudowne połączenie. Także Nika, zostań proszę moją koleżanką
Hehe no dobrze ^^
Może to nawet lepiej, że nie jestem schematowa
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:05   #607
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
No tutaj to mnie zaskoczyłaś. Tak sie składa że wygladam bardzo podobnie i nie noszę soczewek Wprawdzie teraz (zimą) moja cera jest bledsza, ale w okresie letnim... właśnie tak jak na zdjęciu. Ciemna cera, czarne włosy i jasne, niebieskie oczy. Z tego co napisałaś wynika że wątpisz w moje istnienie
W nic nie wątpię To był tylko żart
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 09:43   #608
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cześć dziewczyny, świetny wątek, piękne są kobiety zimy. Ja niestety nigdy nie potrafiłam określić swojego typu urody mogłybyście mi pomóc ?
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:22   #609
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez xpaulinqa123x Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, świetny wątek, piękne są kobiety zimy. Ja niestety nigdy nie potrafiłam określić swojego typu urody mogłybyście mi pomóc ?
hym musisz zrobic sobie testy rozne i zrobic zdjecia bez makijazu, zeby moznabylo ocenic lepiej

mi niby pasuje zima poludniowa chociaz nie bardzo chyba skora mi pasuje no ale
heh nie wyobrazam sobie jednak siebie z ciemnymi ustami! naturalnie mam blade i jeszcze je rozjasniam ale to tez dlatego ze lubie malowac ciemno oczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:40   #610
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

wczoraj wyszedł nowy Lost i tak mi się skojarzyło, że AnaLucia to śliczna zima południowa. Wklejam fotki. na tej pierwszej co prawda wygląda jak zima "królewna śnieżka".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 005~0.jpg (27,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0022.jpg (26,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amd_michelle-rodriguez.jpg (23,8 KB, 120 załadowań)
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:50   #611
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez xpaulinqa123x Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, świetny wątek, piękne są kobiety zimy. Ja niestety nigdy nie potrafiłam określić swojego typu urody mogłybyście mi pomóc ?
Moim zdaniem Ty się po prostu robisz na Zimę...
Na tych zdjęciach wyglądasz bardzo nienaturalnie, ciężko powiedzieć coś konkretnego patrząc na nie...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 15:43   #612
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ty się po prostu robisz na Zimę...
Na tych zdjęciach wyglądasz bardzo nienaturalnie, ciężko powiedzieć coś konkretnego patrząc na nie...
podzielam zdanie, wyglądasz bardzo sztucznie. taka plastikowa zima. pokaż swoje zdjęcia bez makijażu, bez solarki, wtedy się okaże jaki jesteś typ. zimą nie jesteś na pewno.
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:08   #613
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ty się po prostu robisz na Zimę...
Na tych zdjęciach wyglądasz bardzo nienaturalnie, ciężko powiedzieć coś konkretnego patrząc na nie...
Zgadzam się
Jesteś raczej chłodnym typem urody, ale chyba nie zimą. Nie pasuje Ci ten makijaż i taka mocna opalenizna
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:05   #614
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

heh dzięki dziewczyny, nie robię się specjalnie na żadną zime czy coś tym podobnego,, poprostu wydaje mi sie ze lepiej wygladam w ciemnych włosach, makijaz taki robie bo mam obrzydliwe usta i musze przyciagnac uwage na oczy, a to ze nie pasuje to trudno... opalenizne naturalnie mam śniadą , na zdjęciach wyszła bardzo ciemno ale to dlatego żę są przerobione nioektóre,
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:05   #615
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

aha, a waszym zdaniem jaki makijaż pasuje mi bardziej ?
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:12   #616
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez xpaulinqa123x Pokaż wiadomość
heh dzięki dziewczyny, nie robię się specjalnie na żadną zime czy coś tym podobnego,, poprostu wydaje mi sie ze lepiej wygladam w ciemnych włosach, makijaz taki robie bo mam obrzydliwe usta i musze przyciagnac uwage na oczy, a to ze nie pasuje to trudno... opalenizne naturalnie mam śniadą , na zdjęciach wyszła bardzo ciemno ale to dlatego żę są przerobione nioektóre,
A czemu myślisz, że masz brzydkie usta??? Nie... to jakaś pomyłka! Masz bardzo ładne usta! Wiem...pewnie jakaś zazdrosna koleżanka Ci to powiedziała a Ty w to uwierzyłaś?
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:16   #617
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
A czemu myślisz, że masz brzydkie usta??? Nie... to jakaś pomyłka! Masz bardzo ładne usta! Wiem...pewnie jakaś zazdrosna koleżanka Ci to powiedziała a Ty w to uwierzyłaś?
nie nie, na prawde są brzydkie, wiem co mówie, każda zaufana osoba przyzna mi to szczerze, na zdjęciach wyglądają troche inaczej... w rzeczywistości są bardzo małe i mają brzydki kształt ;(
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:17   #618
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Up
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif vx16ur4.gif (71,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0328d027a13217e3i3.jpg (25,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rt_miss_universe_mexico_080630_ssv.jpg (84,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xin_180901251002518730117.jpg (28,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promo_como_ama_una_mujer.jpg (141,9 KB, 56 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:07   #619
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad tą zimą południową, aż dziś mnie wzięło i Was się zapytam, poniżej są moje zdjęcia (pierwsze 2 dość stare, bo np. roczne, ale kolor skóry i oczu to mi się nie zmienił ostatnie dwa sprzed paru miesięcy) , a co do szczegółów:

Cerę mam taką zielonkawo - żółtą, jak na 3 zdjęciach (widać zwłaszcza po dekolcie - bo na twarzy mogę mieć puder, no i najlepszy odcień jest na tym zdjęciu z trwałą, bo tam jest dobre światło, zdjęcie było robione na dworze), nie wiem czemu na tym jednym wyszło że jestem różowa, pewnie poprzestawiałam coś z balansem bieli w aparacie. Jak się opalam to na mulatkę (w Hiszpanii brali mnie za miejscową, w Egipcie także), do tego opalam się błyskawicznie, o ile nie położę się w 50 stopniowym upale na kilka godzin to bez zaczerwienień (w Polsce nie zdarzyło mi się kiedykolwiek mieć zaczerwienioną skórę po przebywaniu na słońcu).
Nie chodze do solarium, nie używam samoopalaczy ani bronzerów. A jak jestem naprawdę blada to jestem taka hm...zielonkawo blada, trochę jakbym od kliku dni nie żyła

oczy mam zielono-żółte, nie umiem okreslić czy jasne czy ciemne (kolor widać na tym pościelowym zdjęciu), zależy od dnia, oświetlenia i takich tam, mam wyraźną czarną obwódkę dookoła tęczówki

Włosy na zdjęciach są farbowane, brwi nie (chociaż na tym przedostatnim zdjęciu są potraktowane cieniem przy nosie ). Naturalnie kolor włosów mam bardzo zbliżony do tego co na zdjęciu z trwałą - ciemny brąz - zresztą ta farba była nakładana właśnie dlatego, żeby moje własne sobie mogły dość niewidocznie odrastać, a przy robieniu trwałej dodatkowo większość farby zeszła.

Zawsze ubierałam się tylko i wyłącznie na czarno, ostatnio mi się odmieniło i okazuje się, że dobrze mi w różu (takim hm..wyraźnym różu) i fiolecie (znowu, taki bardzo wyraźny fiolet), a także w niektórych czerwieniach. Nigdy nie noszę rzeczy niebieskich (co innego turkusowe), granatowych, nie lubię też większości zieleni, chociaż nie umiem powiedzieć, czy mi nie pasują, bo w zielonym makijażu nie wyglądam ponoć źle, ale znowu - o ile nie jest to makijaż delikatny tylko taki dający po oczach.

Pomożecie? Powinnam się tej zimy południowej przyczepić czy szukać od nowa?

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2011-12-02 o 00:03
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 21:34   #620
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez xpaulinqa123x Pokaż wiadomość
nie nie, na prawde są brzydkie, wiem co mówie, każda zaufana osoba przyzna mi to szczerze, na zdjęciach wyglądają troche inaczej... w rzeczywistości są bardzo małe i mają brzydki kształt ;(
dla mnie wyglądasz bardzo ładnie w tych czarnych ale i w brązie zapewne było by Ci ładnie ale tak do średniego bo w jasnych włosach nie widzę Cię wcale w blondzie to dopiero nie naturalnie byś wyglądała
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:33   #621
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad tą zimą południową, aż dziś mnie wzięło i Was się zapytam, poniżej są moje zdjęcia (pierwsze 2 dość stare, bo np. roczne, ale kolor skóry i oczu to mi się nie zmienił ostatnie dwa sprzed paru miesięcy) , a co do szczegółów:

Cerę mam taką zielonkawo - żółtą, jak na 3 zdjęciach (widać zwłaszcza po dekolcie - bo na twarzy mogę mieć puder, no i najlepszy odcień jest na tym zdjęciu z trwałą, bo tam jest dobre światło, zdjęcie było robione na dworze), nie wiem czemu na tym jednym wyszło że jestem różowa, pewnie poprzestawiałam coś z balansem bieli w aparacie. Jak się opalam to na mulatkę (w Hiszpanii brali mnie za miejscową, w Egipcie także), do tego opalam się błyskawicznie, o ile nie położę się w 50 stopniowym upale na kilka godzin to bez zaczerwienień (w Polsce nie zdarzyło mi się kiedykolwiek mieć zaczerwienioną skórę po przebywaniu na słońcu).
Nie chodze do solarium, nie używam samoopalaczy ani bronzerów. A jak jestem naprawdę blada to jestem taka hm...zielonkawo blada, trochę jakbym od kliku dni nie żyła

oczy mam zielono-żółte, nie umiem okreslić czy jasne czy ciemne (kolor widać na tym pościelowym zdjęciu), zależy od dnia, oświetlenia i takich tam, mam wyraźną czarną obwódkę dookoła tęczówki

Włosy na zdjęciach są farbowane, brwi nie (chociaż na tym przedostatnim zdjęciu są potraktowane cieniem przy nosie ). Naturalnie kolor włosów mam bardzo zbliżony do tego co na zdjęciu z trwałą - ciemny brąz - zresztą ta farba była nakładana właśnie dlatego, żeby moje własne sobie mogły dość niewidocznie odrastać, a przy robieniu trwałej dodatkowo większość farby zeszła.

Zawsze ubierałam się tylko i wyłącznie na czarno, ostatnio mi się odmieniło i okazuje się, że dobrze mi w różu (takim hm..wyraźnym różu) i fiolecie (znowu, taki bardzo wyraźny fiolet), a także w niektórych czerwieniach. Nigdy nie noszę rzeczy niebieskich (co innego turkusowe), granatowych, nie lubię też większości zieleni, chociaż nie umiem powiedzieć, czy mi nie pasują, bo w zielonym makijażu nie wyglądam ponoć źle, ale znowu - o ile nie jest to makijaż delikatny tylko taki dający po oczach.

Pomożecie? Powinnam się tej zimy południowej przyczepić czy szukać od nowa?
moim zdaniem jestes "zwykla" Zima, a nie poludniowa. to, ze to mocnym, prawdziwym rozu Ci dobrze, to nic dziwnego, tylko Zimom tak naprawde w nim dobrze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:32   #622
xpaulinqa123x
Raczkowanie
 
Avatar xpaulinqa123x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 184
GG do xpaulinqa123x
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
dla mnie wyglądasz bardzo ładnie w tych czarnych ale i w brązie zapewne było by Ci ładnie ale tak do średniego bo w jasnych włosach nie widzę Cię wcale w blondzie to dopiero nie naturalnie byś wyglądała

ok ,dziękuję
xpaulinqa123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:02   #623
alifaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

czesc dziewczeta a ja mam problem, jestem zdecydowanie zimą południową, mam ciemne oczy, ciemna cere, ciemne oczy, wszystko sie zgadza, najlepiej mi jest w bialych, czarnych, srebrnych lub fioletowych rzeczach, ale mam problem z makijazem. wszedzie jest napisane, ze pani zima powinna uzywac niebieskich cieni do powiek, a ja wygladam w nich raczej kiepsko... bo mam zoltawe bialko oczu... i to sie robi wtedy wyrazniejsze... a najlepiej mi w makijazu brazowym, co wszyscy paniom zimom odradzają no i klops..
alifaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:14   #624
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez alifaks Pokaż wiadomość
czesc dziewczeta a ja mam problem, jestem zdecydowanie zimą południową, mam ciemne oczy, ciemna cere, ciemne oczy, wszystko sie zgadza, najlepiej mi jest w bialych, czarnych, srebrnych lub fioletowych rzeczach, ale mam problem z makijazem. wszedzie jest napisane, ze pani zima powinna uzywac niebieskich cieni do powiek, a ja wygladam w nich raczej kiepsko... bo mam zoltawe bialko oczu... i to sie robi wtedy wyrazniejsze... a najlepiej mi w makijazu brazowym, co wszyscy paniom zimom odradzają no i klops..
hmm
cecha charakterystyczna kazdej zimy, rowniez poludniowej jest czyste, bialawo-niebieskawe bialko oka. jezeli u Ciebie tak nie jest to albo nie jestes Zima albo masz jakies problemy ze zdrowiem np. watroba

a co do niebieskich cieni dla Zimy, zwykle zaleca sie czern, ciemny grafit, typowe blekity sa dla Lata, dla Zimy predzej gleboki granatowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:59   #625
alifaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

hmm, wydaje mi się, ze to watroba, bo np. po jakiejs nocy imprezowej jest zwykle gorzej, a wiadomo watroba zle reaguje na alkohol. Dzieki za uwagi dot. cieni, wlasnie ostatnio grafitowy sobie nabylam i bardzo mi pasuje niebieski jest strasznie trudny i tylko bardzo wlasnie ciemny musi byc, inaczej wygladam jak wariatka
alifaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:02   #626
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
moim zdaniem jestes "zwykla" Zima, a nie poludniowa. to, ze to mocnym, prawdziwym rozu Ci dobrze, to nic dziwnego, tylko Zimom tak naprawde w nim dobrze
nie wiem czy jest mi dobrze w różu, dobrze się w nim czuję A o gustach się ponoć nie dyskutuje, mam własny, a czy dobry...

a jak jest z tym kolorem skóry? "zwykła" zima może mieć ciemną karnację? (naprawdę ciemną, nawet jak się obrzydliwie długo nie opalam nadal mam najciemniejszą skórę ze znajomych).

I jednej jeszcze rzeczy nie wiem - teraz ubieram fiolety, czerń, róż, czasem jakieś odcienie turkusowego, to samo kolorystycznie jeśli chodzi o makijaż - ale jak np. położę na oko coś złoto-miedzianego (czy też wchodzącego w brąz) to wygląda to ładnie i nie kłóci się ze mną (tak jak np. położenie błękitu). Jak to się ma do bycia - nie - bycia którąkolwiek zimą?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:14   #627
noemee
Przyczajenie
 
Avatar noemee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: ZiMa PoŁudNioWa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez chayanne Pokaż wiadomość
A ja to jaki typ?
jaki typ urody mają dziewczynki na tym zdjęciu? Możecie opisywać dziewczyny po kolorze ubrań np.
ruda dziewczynka w brązowej bluzce to jesień, blondynka na górze w turkusowy sweterku to lato, brunetka w jeansowej kurtce to zima, brunetka w blzuie fioletowo -zielonej to też raczej zima, a reszta???
[img=http://img37.picoodle.com/img/img37/3/2/25/t_dzieciakim_f663f5f.jpg]
noemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:36   #628
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

noemee, trudno jest ocenić, bo nie widać szczegółow.. Właściwie tylko włosy widać..

a tak w ogóle, fajny wątek chyba coś dla mnie. Być może właśnie jestem tym typem. Bo to że zima, to raczej na pewno. Ale mam ostatnio problem, bo jak się zaczęłam w ten temat zagłębiać, to zgłupiałam. Im bardziej się staram dobierać dobrze kolory, tym większa frustracja

Kolor skóry mam taki oliwkowo-złotawy. Ale jesienią raczej nie jestem Nie pasują mi np. rudości i rudawe brązy. Ale co dziwne mój kolor powieki jest właśnie taki.. rudawy (są często zaczerwienione i to ma właśnie taki różowo-rudy odcień). Ale dodaję że nie jest dobrze, gdy tego jakoś nie ukryję-wyglądam na chorą.
Ale z drugiej strony, gdy nakładam na siebie taki mroźny odcień jasnego różu, to mam wrażenie, że gryzie się to z moim naturalnym kolorem skóry..
Ale zobaczcie same.
Dodam jeszcze że mój kolor włosów to gorzka czekolada. Prawie czarne.

Pomożecie?

Edytowane przez honey pie
Czas edycji: 2009-04-12 o 16:07
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:52   #629
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

I jeszcze, żeby odwrócić uwagę od mojej gębusi, dołączam zdjęcie kogoś sławniejszego Zdaje się że typ południowy ..?..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00002.jpg (40,3 KB, 89 załadowań)
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 23:04   #630
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Dziewczynki a ja jak myślicie czy jestem zimą południową bo naprawdę cięzko mi ocenić mój typ urody? Dodaje zdjątka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 629033a9e2.jpg (26,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f52094c092.jpg (30,1 KB, 64 załadowań)
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.