Tęsknisz za kimś?? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 19:37   #631
Zbójnica
Raczkowanie
 
Avatar Zbójnica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 173
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię już za miłym mi mężczyzną, który jedzie w delegację na dwa dni
__________________

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu.
(Bocheński, "Podręcznik mądrości tego świata")
Zbójnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 19:10   #632
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Tęsknisz za kimś??

"Tęsknota we mnie siedzi jak drucik z miedzi"
Tęsknie strasznie za Tatą...Jutro minie miesiąc jak odszedł.
Tęsknie do widoku uśmiechniętej Mamy, wiem że nie ma szans na taką radość bez Taty.
Tęsknie do dzieciństwa, gdy wszystko było takie proste i fascynujące.
Tęsknie do stanu zakochania, do tych wszystkich motylków w brzuchu,
Tęsknie za wieloma miejscami, osobami poznanymi w przeróżnych sytuacjach.
Tęsknie za zapachami, które dawno wywietrzały.
Tęsknie za poczuciem bezpieczeństwa i błogości.
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 19:19   #633
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tak tęsknię z każdą minutą coraz bardziej...
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 20:45   #634
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Tęsknisz za kimś??

tesknie bardzo ( za moim TZ... bo jest w wojsku.. po przeniesieniu ze Śremu do Bytomia mial byc co 3 dni w domu, a juz miesiac sie nie widzielismy ;(((
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 23:26   #635
Efiątko
Raczkowanie
 
Avatar Efiątko
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
GG do Efiątko
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tesknię strasznie za moim ukochanym tatą, ktory odszedł w lipcu 2005, po tygodniu niespodziewanej choroby To mialy być piekne wakacje! Świetnie zaliczyłam kolejny rok studiow i strasznie czekalam na piewszy od 10 lat wyjazd z mama tata i bratem...cala rodzinka w komplecie długo na to czekałam! niestety wszystko potoczyło sie inaczej i 26.06 tata trafił do szpitala a 3.07 już go nie było...
Tesknie rownież za ukochana babcia, ktora zmarła dokładnie rok temu
Tesknie za szczesciem mamy, ktora najpierw pochowała męża, później mamę, a teraz opiekuje się ciężko chorym ojcem i na dodatek nie może sie dogadac z własnym synem.
tęsknie za ukochana przyjaciółką, z ktora nie widziałam sie już kilka miesięcy ...i wiele innych....
Efiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 00:10   #636
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Efiątko możemy sobie podac ręce.

Słowo tęsknota to za mało powiedziane by wyrazić moje uczucie jakie dusze w sobie po stracie kochanego jedynego Ojca.Cały świat przewrócił mi sie do góry nogami.Tato odszedł w nieodpowiednim dla mnie momencie, to jest straszne przeżycie zwłaszcza, gdy ma sie zaledwie dwadzieścia pare lat na karku, gdy sie jest w trakcie przygotowań do własnego ślubu i trzeba wykreslić z listy gosci tą jedną najważniejszą mojemu sercu Osobę.
Kiedyś bardzo sie cieszyłam, że mój partner bedzie mógł mówic do mojego Ojca: "Tato" (bo sam nigdy go nie miał).Niestety takiej bezpośredniej okazji już nie bedzie..ale wypowiedział te słowa pierwszy/ostatni raz w szpitalu kilka minut przed Jego śmiercią to było piękne.Niewiem tylko czy Tato je usłyszał, bo był nieprzytomny...


P.S Uczmy sie doceniac wszystko co daje nam zycie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:45   #637
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Efiątko możemy sobie podac ręce.

Słowo tęsknota to za mało powiedziane by wyrazić moje uczucie jakie dusze w sobie po stracie kochanego jedynego Ojca.Cały świat przewrócił mi sie do góry nogami.Tato odszedł w nieodpowiednim dla mnie momencie, to jest straszne przeżycie zwłaszcza, gdy ma sie zaledwie dwadzieścia pare lat na karku, gdy sie jest w trakcie przygotowań do własnego ślubu i trzeba wykreslić z listy gosci tą jedną najważniejszą mojemu sercu Osobę.
Kiedyś bardzo sie cieszyłam, że mój partner bedzie mógł mówic do mojego Ojca: "Tato" (bo sam nigdy go nie miał).Niestety takiej bezpośredniej okazji już nie bedzie..ale wypowiedział te słowa pierwszy/ostatni raz w szpitalu kilka minut przed Jego śmiercią to było piękne.Niewiem tylko czy Tato je usłyszał, bo był nieprzytomny...


P.S Uczmy sie doceniac wszystko co daje nam zycie.
Cytat:
Napisane przez Efiątko Pokaż wiadomość
Tesknię strasznie za moim ukochanym tatą, ktory odszedł w lipcu 2005, po tygodniu niespodziewanej choroby To mialy być piekne wakacje! Świetnie zaliczyłam kolejny rok studiow i strasznie czekalam na piewszy od 10 lat wyjazd z mama tata i bratem...cala rodzinka w komplecie długo na to czekałam! niestety wszystko potoczyło sie inaczej i 26.06 tata trafił do szpitala a 3.07 już go nie było...
Tesknie rownież za ukochana babcia, ktora zmarła dokładnie rok temu
Tesknie za szczesciem mamy, ktora najpierw pochowała męża, później mamę, a teraz opiekuje się ciężko chorym ojcem i na dodatek nie może sie dogadac z własnym synem.
tęsknie za ukochana przyjaciółką, z ktora nie widziałam sie już kilka miesięcy ...i wiele innych....



Niestety,dziewczyny wiem co czujecie...Ciezko jest pogodzić się ze śmiercią Ojca...
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 08:08   #638
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Tęsknisz za kimś??

tęsknię za nim... tęsknie za tym, że codziennie przy mnie był... a teraz kradniemy życiu tylko parę dni w miesiącu.. jeszcze 12 dni.. jeszcze 5 lat
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 08:21   #639
Katazyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 144
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknie za moja siostrą cioteczną która mieszka w Busku dzieli nas jakieś 200km i brak kasy i moją córcią która teraz jest z babcia
Katazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:46   #640
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez kkatee Pokaż wiadomość
tesknie bardzo ( za moim TZ... bo jest w wojsku.. po przeniesieniu ze Śremu do Bytomia mial byc co 3 dni w domu, a juz miesiac sie nie widzielismy ;(((
też jestem z Jastrzębia i też mój TŻ jest w wojsku i też za nim bardzo tęsknie Ty masz fajnie bo przynajmniej blisko do niego...a mój jest za Warszawą
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:04   #641
Efiątko
Raczkowanie
 
Avatar Efiątko
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
GG do Efiątko
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez łobuz-Tyna Pokaż wiadomość

Niestety,dziewczyny wiem co czujecie...Ciezko jest pogodzić się ze śmiercią Ojca...
Tata umarł bardzo młodo, bo mial tylko 45 lat, miliony plany na przyszlośc, głowe pełną pomysłów! Był zawsze roześmiany, umiał rozmawiać z ludzmi i cieszył sie dużym szacunkiem!

Jestem z Wami dziewczyny
Efiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 18:15   #642
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez Efiątko Pokaż wiadomość
Tata umarł bardzo młodo, bo mial tylko 45 lat, miliony plany na przyszlośc, głowe pełną pomysłów! Był zawsze roześmiany, umiał rozmawiać z ludzmi i cieszył sie dużym szacunkiem!

Jestem z Wami dziewczyny

Współczuje ...mój tata też jest w tym wieku...i nie wyobrażam sobię jak miałoby go braknąć
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:59   #643
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez łobuz-Tyna Pokaż wiadomość

Niestety,dziewczyny wiem co czujecie...Ciezko jest pogodzić się ze śmiercią Ojca...
Po Twoim opisie widze, że śmierć Taty dotkneła także i Ciebie.
Dzisiaj mam jakis taki nijaki dzień, czuje sie chora i w dodatku strasznie mi za Nim tęskno, niedługo minie 2 miesiące jak Go nie ma z nami.
Raz jestem w stanie sobie przetłumaczyć, że najwidoczniej tak musiało być, taka to kolej losu.I szczerze przyznam, że ciesze sie że już nie cierpi, dostał nagrode w postaci "nowego życia" i teraz szczęśliwy patrzy na mnie.
Z drugiej strony nadchodzą dni, kiedy mam wyrzuty sumienia, wielki żal, odechciewa mi sie wszystkiego...
Po smierci Ojca schudłam 10 kg, byłam taka oszołomiona, że nawet przychodziły mi do głowy niezbyt rozsądne myśli...chyba nie musze mówić jakie.
Ciesze sie, że mam wsparcie w rodzinie, w przyszłym mężu i razem po malutku dochodzimy do siebie.

Trzymajcie sie dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Efiątko Pokaż wiadomość
Tata umarł bardzo młodo, bo mial tylko 45 lat, miliony plany na przyszlośc, głowe pełną pomysłów! Był zawsze roześmiany, umiał rozmawiać z ludzmi i cieszył sie dużym szacunkiem!

Jestem z Wami dziewczyny
Mój w tym roku skończyłby 56 lat,był takim szczęsliwy, uwielbiał jeżdzic do swojego wnuka, który niedługo skończy roczek.Tak bardzo zalezało Mu na tych pierwszych urodzinkach.Cieszył sie moim ślubem, przygotowaniami, które mieliśmy razem zacząć...
Dwa dni przed tą tragedią rozmawialiśmy i smialismy sie na dobre, nastepnego dnia Tato dostał przy mnie krwotoku, zachowałam zimną krew i wezwałam pogotowie, On tak nie chciał, wręcz prosił mnie, żebym nie dzowniła, że Mu przejdzie.W szpitalu stracił przytomność i od razu trafił na intensywna terapie.Lekarze powiedzieli mi, że gdybym zadzwoniła kilka godzin później, byłoby już za późno.

Nastepnego dnia podtrzymywali Go tylko dla Nas do Naszego przyjazdu (choc ja byłam pewna że wszystko jest okej, bo w nocy jak moja mama dzwoniła, lekarz stwierdził poprawe).Teraz już wiem, że oni tak zawsze mówią, żeby nie martwić rodziny.Mój Tato tak naprawdę miał mikre szanse.

Ale powiem jedno, mój Tato przez ostatni tydzień dziwnie sie zachowywał, zadawał mi dziwne pytania..tak jakby czuł, że coś mu sie stanie...
Zaczął mi opowiadac o jakims pogrzebie w naszym Kosciele, i gdy powiedział słowo trumna zaczął mi sie dziwnie przyglądywać, jakby czekał na moja reakcje.To mi mnie bardzo zaskoczyło, jak pogrzeb w Kosciele na osiedlu, gdzie w pobliżu nie ma żadnego cmentarza?
Póżniej dziwne wskazówki dotyczące odległej mojej przyszłości.Teraz wiem, że On przeczuwał swoją śmierć.


..... nie mam siły dalej pisać
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:55   #644
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Ja tęsknie za TŻem, bylismy ze soba rok i 3miesiace, jestesmy oddzielnie juz ponad miesiac, wiem ze go Kocham mimo wad ktore posiada, jednakl racjonalnie myslac wiem ze sie nie zmieni i jesli dam mu szanse i jej nie wykorzysta, a ja bede sie łudziła ze sie zmieni to bedzie jeszcze gorzej mam za 2 miesiace mature i nie moge sie w ogole skupic po rozstaniu spotykalam sie z innym chlopakiem ale to było bez sensu, bo ciagle go porownywalam mimo ze był moim wyimaginowanym ideałem.. to nic mnie do niego nie ciagnelo
nie wiem co robic ((( czy wracac doi Tżta czy cierpiec skoro wiem ze i tak nie wykorzysta szansy..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:54   #645
Efiątko
Raczkowanie
 
Avatar Efiątko
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
GG do Efiątko
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Ale powiem jedno, mój Tato przez ostatni tydzień dziwnie sie zachowywał, zadawał mi dziwne pytania..tak jakby czuł, że coś mu sie stanie...
Zaczął mi opowiadac o jakims pogrzebie w naszym Kosciele, i gdy powiedział słowo trumna zaczął mi sie dziwnie przyglądywać, jakby czekał na moja reakcje.To mi mnie bardzo zaskoczyło, jak pogrzeb w Kosciele na osiedlu, gdzie w pobliżu nie ma żadnego cmentarza?
Póżniej dziwne wskazówki dotyczące odległej mojej przyszłości.Teraz wiem, że On przeczuwał swoją śmierć.


..... nie mam siły dalej pisać[/quote]

Wiesz, ze u mnie było podobnie???? Któregoś dnia mama wróciła do domu i zobaczyła tate, jak odpoczywał sobie na kanapie, ale jakoś dziwnie wygladał, taki nieobecny z rekoma złożonymi na piersi...Mama zapytała się go co robi, o co chodzi, a on jej odpowiedział, że zastanawia się jak dużo ludzi przyszloby na jego pogrzeb!!!!!!!
No i pogrzeb byl naprawde olbrzymi, czegos takiego jeszcze nie widziałam...kościół pękał w szwach i multum ludzi stało na zewnatrz, bo się nie zmieścili...

Mimo, że mineło 1,5 roku od tragedii, nie ma dnia zebym nie myślala o tym co sie stało, o tacie...Jestem strasznie wdzięczna jak mi się przyśni, bo w snach widzę go zawsze uśmiechniętego i dowcipnego.....
Efiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 07:59   #646
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Od smierci mojej mamy minie w marcu 5 lat. Nigdy nie pogodze sie z jej smiercia. Mam wrazenie ze to stalo sie wczoraj. Nie prawda jest, ze czas leczy rany....
[*][*][*][*][*]

Nigdy Ciebie nie zapomne na zawsze bedziesz w moim sercu. Kocham Cie Mamo!!!!!!
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:48   #647
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Ja tęsknie za TŻem, bylismy ze soba rok i 3miesiace, jestesmy oddzielnie juz ponad miesiac, wiem ze go Kocham mimo wad ktore posiada, jednakl racjonalnie myslac wiem ze sie nie zmieni i jesli dam mu szanse i jej nie wykorzysta, a ja bede sie łudziła ze sie zmieni to bedzie jeszcze gorzej mam za 2 miesiace mature i nie moge sie w ogole skupic po rozstaniu spotykalam sie z innym chlopakiem ale to było bez sensu, bo ciagle go porownywalam mimo ze był moim wyimaginowanym ideałem.. to nic mnie do niego nie ciagnelo
nie wiem co robic ((( czy wracac doi Tżta czy cierpiec skoro wiem ze i tak nie wykorzysta szansy..
Skoro wiesz że się nie zmieni, to po co do niego wracać Ja na Twoim miejscu próbowałabym się skupić na wszystkim innym, żeby tylko o nim nie myśleć. Bo Skoro do niego wrócisz, na początku będzie wszystko ładnie pięknie, a po jakimś czasie znowu będzie się powtarzało to co wcześniej... Będziesz znowu się wkurzała, cierpiała, i po pewnym czasie stwierdzisz że mogłaś to zrobić wcześniej i nie wracać do niego...Byłoby Ci łatwiej... ale zrobisz jak chcesz
Wiem że łatwo jest takie rzeczy pisać, i tym bardziej że nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale bezsensu jest czekanie na zmiane...Faceta jest trudno zmienić ... Moim zdaniem .. w sumie też...zalezy jakiego
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 00:32   #648
cOOba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Tęsknisz za kimś??

Z tego, co zdąrzyłem się zorientować to chyba nie za bardzo tutaj moje miejsce. Zanim dokonałem rejestracji to juz sama nazwa portalu wzbudziła moje podejrzenia, że strona raczej dla Pań przeznaczona, a więć nie mam tutaj raczej czego szukać. Pomyślałem jednak, że spróbuję - jeśli ktoś dojdzie jednak do wniosku, że nie tu moje miejsce - proszę wypowiedź usunąć, a konto zamknąć. No dobrze - tyle gwoli wyjaśnienia. Zdecydowałem się przystąpić do tego wątku, bo doszedłem do wniosku widząc temat, że mimo 'innej płci' temat ten pasuje doskonale do mojej obecnej sytuacji.
Zacznijmy od tego, że poznaliśmy się w dość nietypowych okolicznościach [na razie pominę ten fragment by powrócić do niego, jeżeli kogokolwiek będzie to interesowało] i mimo, iż lat mam 'trochę' bo aż 29 to 'to coś' dopadło mnie po raz pierwszy w życiu i mimo, że niestety była to miłość nieodwzajemniona [tzn. wyłącznie z mojej strony, podczas kiedy z Jej strony była to, jak sama twierdziła - przyjaźń] to od kilku dni (mimo, że od utraty kontaktu między nami minęło sporo czasu) zacząłem odczuwać coś dziwnego. Nawet mimo tego, że siła uczucia w obie strony była zupełnie inna to nic to nie zmieniło. Można w to wierzyć lub nie, ale słuchając ostatnio 'Lustra' Gosi Andrzejewicz (a co gorsza patrząc na fotkę spod adresu http://gala.onet.pl/_i/nr22_23_07/ga1_d.jpg na którym, jakgdybym 'wypisz-wymaluj' widział Tą, która tak dokładnie zawładnęła moim sercem) powróciły nie tylko wspomnienia tamtych cudownych chwil spędzonych razem, ale także [co może facetowi nie przystoi] powróciło kilka łez. Widując Ją jeszcze ten jakiś czas temu (~4 lata temu) wydawało mi się, że to nierealne, że można mieć kogoś aż tak głęboko w sercu, że można za kimś aż tak tęsknić. Gdyby to była miłośc obustronna no to jeszcze, a tak...to niemożliwe. A jednak stało się inaczej. Od kilku dni nie potrafi 'wyjść' z mojego serca i umysłu. Dopiero teraz czuję co to tęsknota, a na kontakt szans raczej brak. Dopiero teraz widzę i wierzę ludziom, który twierdzą, że takie coś, jak tęsknota za ukochanym/ną (oczywiście nie tylko) istnieje. A może najlepszym wyjściem jest dać 'wypruć' sobie serce i wtedy uczucie zniknie ? Oczywiście to żart - sam przecież wiem, że to nic nie zmieni, ale nadzieja jakaś jest
Dopiero więc teraz rozumiem tych, którzy przeżywają coś podobnego i na ile jest to możliwe - solidaryzuję się z Nimi w żalu (nawet, jeśli to zbyt dużo powiedziane). I niech mi ktoś powie - wątpliwość może zbyt infantylna - ale - skoro miłość mieni się mianem najpiękniejszego uczucia to dlaczego jednocześnie potrafi być przyczyną łez i żalu ? Przecież to niedorzeczne i tak być nie powinno - powinna być sama radość, uśmiech, a jest inaczej
DLACZEEEEEEEEEEEEGO ?
cOOba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 02:01   #649
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Dokładnie--tęsknie za kimś*

*kto mnie bardzo pokocha...
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 08:30   #650
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Dokładnie--tęsknie za kimś*

*kto mnie bardzo pokocha...
Ja też za tym kimś* już tęsknię...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:26   #651
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Zaczyna się...
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:15   #652
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Dokładnie--tęsknie za kimś*

*kto mnie bardzo pokocha...
Ja też za tym tęsknie noi...

Za moją przyjaciółką,która jest w Hiszpanii.
No,ale się dzisiaj odezwała.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:35   #653
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Zaczyna się...
Bo Ty już masz za kim tęsknić powoli

A tak serio to tęsknie za Ex TŻ... Chociaż nie powinnam była...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:44   #654
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Za TŻ-tem,ktory jest na misji w Syrii...
jeszcze 3 miesiace....
tesknie bardzo
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:18   #655
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: Tęsknisz za kimś??

moj jest we francji. a ja czekam. o dio jak ja nie znosze francji.
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness
flu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:37   #656
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Cytat:
Napisane przez łobuz-Tyna Pokaż wiadomość

Niestety,dziewczyny wiem co czujecie...Ciezko jest pogodzić się ze śmiercią Ojca...
ja niestety dolaczam do waszego grona. Moj Tato umarl w lutym, nawet nie zdazylam sie pozegnac...tesknie nieziemsko.
Poza tym tesknie za moja Mama, Bratem i pieskiem ktory odszedl w tamtym roku,
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:48   #657
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tęsknię za nim, chociaż rozum już dawno wyrzucił go z myśli, serce wciąż go pamięta, tęskni i w skrytości szlocha... Dzisiaj widziałam wszystkie jego siostry i rodziców na procesji, chyba mnie nei poznali a ja... jak ja za nim tęsknię...
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:55   #658
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Tęsknisz za kimś??

za przyjaciółką, która jest daleko
...
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 14:42   #659
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Tęsknisz za kimś??

za soba sprzed 2-och lat: radosna, rozesmiana, mila, przyjazna, niewinna i niespodziewajaca sie samych zlych rzeczy-jak teraz... za tamta, ktora byla naiwna, lecz w tej swej naiwnosci otwarta na ludzi, pomysly...
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 19:38   #660
ewelinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Tęsknisz za kimś??

Tak, tesknie za kimś, kto nie jest tego wart
ewelinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-30 22:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.