Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 20:09   #631
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cudownie słyszeć ze u Ciebie wszystko dobrze ! Masz rację dużo związków wybacza a później sobie wypomina. Ale to oni będą się męczyć całe życie. Dla mnie również zdrada jest niewybaczalna. Fizyczna, internetowa. Nieważne! Nadal będę wszystkim mówić o Tobie którzy motaja się w takich sytuacjach co zrobić. Buziaki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 11:10   #632
watpliwoscwatpliwosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 42
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko, przeczytałam Twoją historię sprzed 6 lat (głównie Twoje wypowiedzi, bo czytanie porad do zakończonej dawno sytuacji wydało mi się trochę stratą czasu) i uważam, że jest godny podpięcia na tym forum!
Nie dorzucę nic nowego - bardzo Cię podziwiam, że podjęłaś taką decyzję, stanęłaś do walki o siebie i postawiłaś szacunek do samej siebie ponad "miłość". Twoją historię powinno się linkować w wielu wątkach na wizażu, pokazuje, że nie warto akceptować zdrady, o ile się w takim przekonaniu wchodziło w związek ("zdradził mnie drugi raz, ale mówi, że kolejnego nie będzie, czy mu zaufać?"), warto być nieugiętym ("postanowiłam to zakończyć, ale on już trzy dni pisze, że mnie kocha, co robić?") z szacunku do siebie i że nigdy nie jest za późno, że gdzieś tam czeka ta dobra przyszłość ("rzuciłabym go, ale na pewno już nikogo takiego nie znajdę, mam już trzydzieści lat i ciężki charakter, więc chyba zostanę przy tym, który mnie zdradza")!
Podziwiam Cię tym bardziej, że taka decyzja na pewno nie była łatwa. Mogę próbować sobie wyobrazić, jak bardzo musi boleć zupełne odcięcie się od kilku lat wspólnego dzielenia codzienności i niecodzienności, jak sama napisałaś - chorób i różnej maści problemów, przez jeden błąd człowieka, który jeszcze twierdzi, że przecież "cię kocha". Ba, gdyby to było łatwe, to nie byłoby tylu wątków na wizażu, czy wybaczyć i tylu nieszczęśliwych związków, bo ktoś wybaczył i jednak się męczy i nie ufa. Mogę sobie próbować wyobrazić, jak ciężko zostawić te wspólne lata i momenty, rodzinę, której już stało się częścią i człowieka, z którym wyobrażałaś sobie całe życie. I dlatego tym bardziej naprawdę szczerze podziwiam, że postawiłaś szacunek do siebie ponad tym wszystkim i jak widać słusznie, opłaciło się!

Dla mnie to jeszcze osobista nauczka, że nawet w takiej sytuacji można się pozbierać, napisać magisterkę, znaleźć zajęcie, zająć się konkretami. Obawiam się, że ja sama zrobiłabym sobie miesiąc a nie weekend płakania w dresach Jesteś mega motywacją do pozbierania się w każdej sytuacji!

Wszystkiego dobrego życzę, niech Ci się wiedzie

Edytowane przez watpliwoscwatpliwosc
Czas edycji: 2016-11-14 o 11:11
watpliwoscwatpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 08:43   #633
papercrane
Raczkowanie
 
Avatar papercrane
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 168
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Hej biedronko tak informacyjnie- są tu ludzie którzy właśnie odkryli twój wątek i jak poprzednicy są pełni podziwu pozdeawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
papercrane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 14:31   #634
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

całował się z nią i spał w jednym łóżku, ale nie było seksu i przytulanek.. - jedno drugiemu zaprzecza.
Nie wierzyła bym mu w żadne jego słowo. Posłała bym w diabły.

Ale Ty zrób to co podpowiada Ci serce, bo to Twoje życie i Twoja decyzja.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 14:43   #635
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Zlota lopata... watek z 2010 roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 15:05   #636
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zlota lopata... watek z 2010 roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiesz, jakoś sobie trzeba postu nabić, autorka pewnie dawno o wątku zapomniała ale co tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 15:12   #637
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
całował się z nią i spał w jednym łóżku, ale nie było seksu i przytulanek.. - jedno drugiemu zaprzecza.
Nie wierzyła bym mu w żadne jego słowo. Posłała bym w diabły.

Ale Ty zrób to co podpowiada Ci serce, bo to Twoje życie i Twoja decyzja.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 18:43   #638
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Wątek wiecznie żywy, a szczególnie gdy inne kobiety przeżywają teraz to samo i zakładają podobne tematy. Niech Biedronka będzie dla nich motywacją
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 18:58   #639
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Zgadzam się, autorka napisała w październiku 2016 roku, więc wątek ciągnie parę lat i wciąż jest aktualny, złote łopaty i inne ironiczne komentarze są nie na miejscu . Myślę, że wiele osób nadal jest ciekawa jak przebiega życie Biedronki, a jej historia podnosi na duchu zdradzonych jak i inne osoby, które przeżywały emocje razem z autorką.
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:10   #640
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, autorka napisała w październiku 2016 roku, więc wątek ciągnie parę lat i wciąż jest aktualny, złote łopaty i inne ironiczne komentarze są nie na miejscu . Myślę, że wiele osób nadal jest ciekawa jak przebiega życie Biedronki, a jej historia podnosi na duchu zdradzonych jak i inne osoby, które przeżywały emocje razem z autorką.
Ok, niech czyta kto chce, po to ten wątek tu jest, niech dziewczyny czerpią porady stąd, ale pisanie porad autorce która dawno sprawę zamknęła już jest ciut nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 12:18   #641
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 358
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Są mega nie na miejscu, ale dzięki tym złotym łopatom wątek podskakuje w górę i coraz to nowe osoby mają szansę go odkryć - np. ja, miło mi się go czytało, mimo 7-letniej obsuwy Biedronko, gdziekolwiek teraz jesteś - SZACUN! I też uważam, że tę historię powinno się podsyłać innym zdradzonym wizażankom (i nie tylko), które koniecznie chcą ratować związek w imię wielkiej miłości i chrześcijańskiego przebaczenia
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 17:34   #642
ness100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Natrafiłam na ten wątek przypadkiem i przeczytałam wszystkie Twoje wypowiedzi, bo całość była zbyt obszerna jak na jedno popołudnie w pracy chciałam się na chwilę oderwać, ale tak mnie wciągnęło, że nie mogłam przestać.
Zaimponowała mi Twoja siła, Twoje podejście i to jaką jesteś osobą, chociaż Cię nie znam. Życzę Ci wszystkiego dobrego i aby nigdy nie spotkało Cię już nic podobnego Ale z tego co widzę to nawet Ci nie trzeba życzyć, bo wszystko jest na swoim miejscu!
Ja mimo, że jestem starsza niż Ty byłaś kiedy pisałaś swojego posta, nie nauczyłam się jeszcze w ten sposób myśleć i jak sama wspominałaś lubić siebie. Nie dlatego, że uważam się za kogoś gorszego, brzydkiego czy głupiego. Każdy ma swoje wady, ale nie myślę o sobie w ten sposób, brak mi po prostu chyba pozytywnego myślenia, siły sprawczej i ludzi wokół siebie takich jak Ty, co brną do przodu. Chyba sobie wydrukuję co napisałaś i będę zaglądać raz na jakiś czas po inspirację Tak jak robię zawsze, gdy mam chandrę - włączam Przyjaciół i chociaż na chwilę zapominam o wszystkim. Mimo, że znam wszystkie ich perypetie na pamięć

Do reszty stałych Wizażanek, czy są na tym forum równie inspirujące wątki, które pokazują świat, który ja cały czas próbuję odnaleźć wokół siebie? Potrzebuję jakiegoś kopa, bo to co mnie otacza wygląda jakoś zupełnie inaczej... Jakby takie trochę puste. Jak czytałam ten cały wątek to byłam w tym świecie i nagle zamykasz przeglądarkę, rozglądasz się wokół i czujesz, że Twoje życie jest jakieś niepełne. A może to ja nie umiem się nim cieszyć, ale chce coś z tym zrobić i zacząć myśleć pozytywnie tak jak Autorka tej historii.

Edytowane przez ness100
Czas edycji: 2017-07-21 o 17:36
ness100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 09:39   #643
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Trafiłam tu z innego wątku, gdzie radzono autorce: "nie wiesz, co zrobić, przeczytaj kultowy wątek Biedronki"

Biedronko, co u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:35   #644
taka_cholercia
Raczkowanie
 
Avatar taka_cholercia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 333
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Tyle razy ten wątek wypływał ... i niech wypływa nadal! Patrzcie dziewuchy które nie umieją zerwać z tym co pije/bije/zdradza ! Da się Ciekawe co u biedronki- legendy wizażu
__________________
“I'm suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog when it doesn't like a person.”
taka_cholercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:52   #645
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cześć Wszystkim! 2017 rok. WOW! 7 lat? a wątek co jakiś czas wraca, kto by pomyślał prawda?! Dziękuje za to! I chociaż świat już nigdy nie będzie taki sam, bo w ciągu tych 7 lat zdążyli nam zdjąć „Rozmowy w toku” z anteny, Maciej Orłoś odszedł z Teleexpressu, a tipsy są passé to jednak powrót do tego wątku mnie samej daje powera. Tylko zaznaczam, że nie popadam tutaj w samozachywt. Wątek jest dla mnie raczej formą „przypominacza” że mam się nad sobą nie użalać, gdy przysłowiowo lakier na paznokciu odpryśnie- bo skoro przetrwałam tamto to i z tym dam radę

Dzięki również za nowe porady, po ich przeczytaniu zawsze pojawia się u mnie uśmiech, bo po pierwsze fajnie jest przeczytać, ze ludzie po 7 latach myślą to co „MY” wtedy, a po drugie ja też się zapominam i momentami nie patrzę na datę w danym wątku -ludzkie i tyle

Ok, czyli teraz powinien nastać moment w którym pisze co u mnie tak?! Tylko, że tak właściwie to nie mam co pisać. A na pewno nic, co powodowałoby wypieki na twarzach forumowiczów. Jestem na tym etapie w życiu, że emocje wzbudza we mnie kupno dywanu do pokoju, oczekiwanie na finał „Gry o Tron” i gdy t- shirt wysuszy się tak, że nie trzeba go prasować - nooo magiaaaa! . Czyli witaj życie po 30stce A jak zamówimy z Mężem pizzę to tak jakbyśmy wygrali milion na loterii, bo nie trzeba ani gotować, ani zmywać!

Może brzmi nudno, ale tak mi się to moje życie układa, ze jest mi dobrze mimo trafiających się zawirowań! Oj tak, tak! I mnie życie czasem potrafi i zaskoczyć i przywalić z liścia No ale co zrobić?! To co nas spotyka nie zawsze jest sumą naszych decyzji i nie zależy często od nas. Ale to, jak do tego podejdziemy już tak Można pobeczeć dzień, dwa, tydzień (chodzenie w piżamie, tłuste włosy i wyjadanie resztek z lodówki też ma swój urok ). Ale później należy szukać rozwiązania- nie zawsze jest to proste rozwiązanie, ale ZAWSZE jakieś jest. Oczywiście, można też i beczeć, myśleć sobie jak mi to źle, a innym się tak pięknie układa, i tracić na tym swoją energię nie zmieniając nic na lepsze, bo i tak mnie nic lepszego nie spotka. No nic Cię nie spotka, skoro tak naprawdę nie dajesz swoją postawą szansy na to, żeby dostrzec, że coś jednak w tym naszym życiu jest ok. A na milion procent cos pozytywnego jest, czego warto się czepić, żeby powoli wychodzić z „Mordoru” Prawda brutalna i banalna, ale jednak prawda. Poza tym od jakiegoś czasu tak na maxa pozbywam się ze swojego życia ludzi, którzy mają życiowe hobby pt „marudzę, bo tak i już”. Wiecie, dla moich znajomych do pewnego momentu jestem zaangażowana całą sobą i służę pomocą, radą, wsparciem- jeśli tego chcą, oczekują. Jeśli jednak wśród nich trafi się taki ktoś, kto po prostu na 15 spotkaniu z rzędu mówi mi „mam kiepską prace” a ja mu wygłaszam peany „idź na bezpłatny kurs, podreperuj angielski, wysyłaj CV” a ten koś i tak nie robi nic „bo się nie uda” i inne farmazony- to dlaczego ja mam się spalać po raz 16 i mówić dokładnie to samo?! Ta osoba i tak ma to gdzieś. No i ok. Jej wybór. Ale ja dalej już jej nie towarzyszę. Wolałabym z nią pogadać jak odplamić kanapę z Ikei – naprawdę! Ech Nie jest to proste niestety, ale pewien zdrowy egoizm trzeba jednak zachować, bo jak to mówi mój Mąż „zajadą nas”

Ok- znowu poleciałam Wybaczcie! Ale też z dr str "znacie mnie" i wiecie, że jestem fanką uproszczonych zasad życiowych, o których lubię sobie napisać "wywody"

Dzięki, że jesteście, że o mnie pamiętacie!! Ja też często odwiedzam to forum i się zaczytuję w nowych wątkach- choć tylko jako cichy obserwator Trzymajcie się i nie dawajcie!! Do przeczytania!!
__________________
Through a shake of an earthquake I will never fall
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:08   #646
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Czyli jednak wzięłaś ślub?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:14   #647
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Czyli jednak wzięłaś ślub?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wzieła ale...z innym ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 20:19   #648
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Tinker, przeczytaj cały wątek

A ja Ci, Biedronko, n-ty raz gratuluję i dalej życzę szczęścia
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 20:24   #649
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Wzieła ale...z innym ;-)
Ah, to super!
Życzę szczęścia!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 20:25   #650
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Czyli jednak wzięłaś ślub?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 20:34   #651
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

blad
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:07   #652
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Ja tez po raz kolejny życzę szczęścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 15:11   #653
CharlotteSometimes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Prawie 8 lat i dalej pamiętają! Moja siostra,będąc wówczas w liceum,czytała na bieżąco Twój wątek- teraz ja,dzięki niej,zaczytywałam się nim w szkole Mam nadzieję,że w dalszym ciągu wszystko dobrze się układa, napisz co u Ciebie
CharlotteSometimes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 14:14   #654
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Pamiętam jak czytałam ten wątek lata temu (byłam na drugim roku studiów) i myślałam sobie jaka z tej biedronki musi być fajna, konkretna babka
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 12:02   #655
ankamalowanka
Przyczajenie
 
Avatar ankamalowanka
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Na pewno nie daj sobie wmówić, że to Ty jesteś ta zła, bo on płacze itd. Nie radzę też porywać się na rozmowę z tą "koleżanką". Jeśli szantażowała Twojego TŻ, to być może że się w nim podkochuje albo co, a wtedy prawdy od niej nie usłyszysz. Co ja bym zrobiła? Odwołała bym na razie ślub. Koszty kosztami, ale tu chodzi o Twoje życie!!
Być może facet naprawdę Cię kocha, a tamten incydent wydarzył się raz, nie miał znaczenia i nigdy się nie powtórzy. Może on żałuje jak jasna cholera, że dał się ponieść chwili. Może właśnie dlatego wrócił z tego szkolenia jakby nigdy nic. Może... A może Cie kocha, ale lubi przygody? Chcesz tak żyć? Daj sobie czas. POCZEKAJ!! Nie sugeruj się babką, ciotką itd. Nie skreślaj go od razu, ale pokaż, że litości u Ciebie nie wzbudzi. Niech zobaczy, że Cie skrzywdził. I niech walczy, aby to naprawić i Cię odzyskać. Taki manewr nie powinien mu ujść na sucho. Niech się trochę natrudzi, a jeśli będzie tylko leżał i czekał aż do niego wrócisz, to chyba nie warto sobie zawracać głowę...
ankamalowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 12:49   #656
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez ankamalowanka Pokaż wiadomość
Na pewno nie daj sobie wmówić, że to Ty jesteś ta zła, bo on płacze itd. Nie radzę też porywać się na rozmowę z tą "koleżanką". Jeśli szantażowała Twojego TŻ, to być może że się w nim podkochuje albo co, a wtedy prawdy od niej nie usłyszysz. Co ja bym zrobiła? Odwołała bym na razie ślub. Koszty kosztami, ale tu chodzi o Twoje życie!!
Być może facet naprawdę Cię kocha, a tamten incydent wydarzył się raz, nie miał znaczenia i nigdy się nie powtórzy. Może on żałuje jak jasna cholera, że dał się ponieść chwili. Może właśnie dlatego wrócił z tego szkolenia jakby nigdy nic. Może... A może Cie kocha, ale lubi przygody? Chcesz tak żyć? Daj sobie czas. POCZEKAJ!! Nie sugeruj się babką, ciotką itd. Nie skreślaj go od razu, ale pokaż, że litości u Ciebie nie wzbudzi. Niech zobaczy, że Cie skrzywdził. I niech walczy, aby to naprawić i Cię odzyskać. Taki manewr nie powinien mu ujść na sucho. Niech się trochę natrudzi, a jeśli będzie tylko leżał i czekał aż do niego wrócisz, to chyba nie warto sobie zawracać głowę...
Ten wątek ma już 8 lat... Polecam przeczytać cały, a nie tylko pierwszą stronę...
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:06   #657
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez ankamalowanka Pokaż wiadomość
Na pewno nie daj sobie wmówić, że to Ty jesteś ta zła, bo on płacze itd. Nie radzę też porywać się na rozmowę z tą "koleżanką". Jeśli szantażowała Twojego TŻ, to być może że się w nim podkochuje albo co, a wtedy prawdy od niej nie usłyszysz. Co ja bym zrobiła? Odwołała bym na razie ślub. Koszty kosztami, ale tu chodzi o Twoje życie!!
Być może facet naprawdę Cię kocha, a tamten incydent wydarzył się raz, nie miał znaczenia i nigdy się nie powtórzy. Może on żałuje jak jasna cholera, że dał się ponieść chwili. Może właśnie dlatego wrócił z tego szkolenia jakby nigdy nic. Może... A może Cie kocha, ale lubi przygody? Chcesz tak żyć? Daj sobie czas. POCZEKAJ!! Nie sugeruj się babką, ciotką itd. Nie skreślaj go od razu, ale pokaż, że litości u Ciebie nie wzbudzi. Niech zobaczy, że Cie skrzywdził. I niech walczy, aby to naprawić i Cię odzyskać. Taki manewr nie powinien mu ujść na sucho. Niech się trochę natrudzi, a jeśli będzie tylko leżał i czekał aż do niego wrócisz, to chyba nie warto sobie zawracać głowę...
Spokojnie pogoniła dziada polecam przeczytac całość, a przynajmniej to co pisala autorka Tez Pamietam jak go czytałam na studiach bedąc i szczerze kibicowalam
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 15:08   #658
odlotowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 30
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronki Kochana! Jak Ci się wiedzie teraz? Opowiedz co teraz robisz w życiu? Po raz któryś czytam Twój wątek i utwierdza mnie on w przekonaniu, że warto walczyć o siebie i o swoje szczęście Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa, z wszystkimi urokami życia 😉
odlotowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 07:13   #659
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez ankamalowanka Pokaż wiadomość
Na pewno nie daj sobie wmówić, że to Ty jesteś ta zła, bo on płacze itd. Nie radzę też porywać się na rozmowę z tą "koleżanką". Jeśli szantażowała Twojego TŻ, to być może że się w nim podkochuje albo co, a wtedy prawdy od niej nie usłyszysz. Co ja bym zrobiła? Odwołała bym na razie ślub. Koszty kosztami, ale tu chodzi o Twoje życie!!
Być może facet naprawdę Cię kocha, a tamten incydent wydarzył się raz, nie miał znaczenia i nigdy się nie powtórzy. Może on żałuje jak jasna cholera, że dał się ponieść chwili. Może właśnie dlatego wrócił z tego szkolenia jakby nigdy nic. Może... A może Cie kocha, ale lubi przygody? Chcesz tak żyć? Daj sobie czas. POCZEKAJ!! Nie sugeruj się babką, ciotką itd. Nie skreślaj go od razu, ale pokaż, że litości u Ciebie nie wzbudzi. Niech zobaczy, że Cie skrzywdził. I niech walczy, aby to naprawić i Cię odzyskać. Taki manewr nie powinien mu ujść na sucho. Niech się trochę natrudzi, a jeśli będzie tylko leżał i czekał aż do niego wrócisz, to chyba nie warto sobie zawracać głowę...
Zamiast pisać złote rady radzę przeczytać cały wątek, Autorka doskonale sobie poradziła ze zdrajcą. To doskonały przykład, że ratowanie relacji na siłę jest głupie.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:12   #660
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Oczywiście takich wątków całe mnóstwo,nawet według statystyk to sporo facetów zdradza taka mają naturę,ja też nie lubię być sama ciągnę związek byle nie czuć się samotna ale jednak to nie uniknione,a druga kwestia to czasami myślę że lepiej mieć dzieci jako samotna matka niż wcale ich nie mieć bo ciężko o normalnego faceta

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Miałam napisać to w innym wątku
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-28 20:43:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.