Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 225 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 19:59   #6721
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki troche mma do nadrobienia im blizej do operacji tym mam watpliowsci co do romizrau czy beda w sam raz te 300ml czy nie beda male mam male wachania i watpliowsciczy nie przedyskutowac ale w sumie chce przed operajcja przytyc ze 4kg wiec moj biuscik mam nadzieje zemi urosnie wiec mam nadzije ze bedzie oki sama juz nie wiemczy moze skonultowac to jeszcze w M.W z Wrocławia jak doradzlala mi MyaDiva


niech któras mi doradzi mam 160cm wag 52 kg biust 2 a mam miec implanty 300ml nie chce zeby byly male bardzo duzych tez nie chce,mam im blizej operacji to sie zastanawiam nad wiekszym
Trudno doradzić coś jednoznacznie bo wielkość jest względna. Dla mnie może być średnie coś co dla innej osoby jest duże. Najlepiej by było gdybyś mogła na żywo zobaczyć jak taki rozmiar prezentuje się u innej osoby. Wtedy byś sama oceniła czy taki rozmiar chcesz- czy jest mały czy średni.
Jesteś dość drobną osobą- coś jak ja, jestem tylko troszkę wyższa. 300 jakie miałam to były średnie piersi- "średnie" w ocenie osoby już nie młodziutkiej która kiedyś miała fajne piersi (co zmienia punkt widzenia wielkości) Do tego stopnia miałam średnie piersi że nadal nosiłam staniczki powiększające. W zwykłym staniczku piersi wyglądały jak przed operacją w gąbce.
Implanty wielkości 300cc to rozsądny rozmiar dla osoby szczupłej. Nie jest to malutko- ale na spektakularny efekt też nie można liczyć. Będzie to biust jak przed operacją w grubym gąbkowym staniku. Zmierz miskę w takim staniku- będzie miała podobne wymiary do implantu , a więc miskę/ fiżbinę o średnicy 11 cm i profil ze 4,5cm. W biuście będziesz miała po operacji
około 88cm (zakładam że teraz masz do 82) - w takim staniku teraz osiągniesz 86cm bez problemu. Zrób sobie test ryżowy- zmierz ile cm wyjdzie, jak się tej wielkości piersi prezentują. Wytnij z papieru kółko o takiej średnicy jak implant- przyłóż do piersi , też Ci to da jakiś obraz. To wszystko będzie tylko zarys tego co będzie po operacji- ale odpowiedz na pytanie czy piersi będą duże czy małe znajdziesz. I pomyśl z kim byś mogła umówić się na kawkę żeby zobaczyć na żywo piersi tej wielkości
Jeśli chodzi o kolejna konsultację- zaszkodzić nie zaszkodzi Choć obaj lekarze pracowali razem i podobnie rozsądnie podchodzą do wielkości implantów. Ale gdybym mogła coś radzić- radziłabym mimo wszystko skonsultować się jeszcze i z tym lekarzem zrób teraz wszystko by potem nie żałować

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tetka11 Pokaż wiadomość
Ratunku!! zaczęłam robić badania i w piersi mam 0,4 cm torbiel . Pani dr ES wysłała mnie do onkologa .myślicie że nici z tego?? onkolog może się nie zgodzić prawda?
Bez paniki- torbiel to nic groźnego a onkolog to potwierdzi i w razie konieczności Pani dr to wytnie. Tylko najpierw musi to zdiagnozować specjalista- dlatego ta wizyta u onkologa Spokojnie, będzie dobrze może nawet nie będzie potrzeby by to ruszać

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
do solarium są inne kosmetyki niż te na słońce z tego co kiedyś na wykładzie słyszałam, lepiej się dowiedz, a najlepiej zrezygnuj z solarium, to takie szkodliwe
Kosmetyki do opalania w solarium nie posiadają filtrów a tym bardziej brokerów UV no bo nie po to się chodzi na solarium żeby się nie opalić
Dlatego kosmetyki na plażę są inne a na solarium inne bo muszą spełniać inne zadania. Kosmetyki solarne mogą powodować poparzenie na plaży, te plażowe nie wytrzymają silnej dawki promieni na solarium i mogą spowodować silne podrażnienie skóry.
I Tobie z pewnością chodziło właśnie o to, że podczas silnej i krótkiej ekspozycji zwykłe kosmetyki z filtrami mogą się krystalizować na ciele-ale ile by trzeba było leżeć na solarium żeby zaklejony pod plastrem broker miał w ten sposób zareagować nie sprawdzałam nigdy bo najdłużej leżałam 15 min i po zdjęciu plastra skóra pod nim nawet nie była gorąca, a warstwa sztyftu była bez zmian.
I z tego co mi wiadomo w ten sposób zabezpiecza się wszelkie brodawki i zmiany na ciele również podczas wizyt w solarium nie tylko na plaży. Od lat tak robiłam- nigdy nie miałam uczulenia ani podrażnia z tego powodu na zabezpieczonym miejscu. Najczęściej kupuję w aptece sztyft do ust 50+ la-roche. Wiem, że są jakieś specjalne plastry na solarium na zmiany skórne- ale nie używałam i nie widziałam i nie szukałam. Zawsze stosowałam broker plus plasterek.
I jak piszesz na koniec- z solarium najlepiej zrezygnować w ogóle zgadzam się w zupełności

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Tu i tu W lecie często chodzę po ogrodzie tylko w górze ze stroju, więc też zda egzamin.
no jak tylko w górze od stroju chodziłaś ? bez gatków najczęściej odwrotnie się chodzi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-05-13 o 19:17
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:01   #6722
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Mya dzięki za podpowiedź z tym sztyftem Już sobie zamówiłam
gdzie zamowilas??podaj link

Mya a dziewczyna szla no hmm zgarbiona w samochodzie kleczala bo inaczej jak jak sie nie da na tylku siedziec reka sie zaslaniala a lzy same lecialy no ale bol mine i moze bedzie zadowolona sobiscie bym wolala jak cos wstrzyknac sobie cos w tylek a nie implanty
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:20   #6723
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
gdzie zamowilas??podaj link

Mya a dziewczyna szla no hmm zgarbiona w samochodzie kleczala bo inaczej jak jak sie nie da na tylku siedziec reka sie zaslaniala a lzy same lecialy no ale bol mine i moze bedzie zadowolona sobiscie bym wolala jak cos wstrzyknac sobie cos w tylek a nie implanty
Zobacz ten co ja podałam- od lat używam i nic się z nim na solarium nie dzieje, kiedyś był 70+ a teraz 50+. W aptekach internetowych jest na pewno. Ja to sobie nim na solarium i usta smarowałam i wacik kładłam

ło matko kochana powinni ją karetką do domu odesłać na brzuchu oczywiście. Nie wyobrażam sobie takiej męki miesiąc jak nic ma wyjęty z życiorysu- a najśmieszniejsze że przez miesiąc można osiągnąć z pupą fajne efekty ćwicząc ją sumiennie. Lekarze tego nie wiedzą??? nie no, beznadzieja kto propaguje w ogóle takie głupoty
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:25   #6724
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Trudno doradzić coś jednoznacznie bo wielkość jest względna. Dla mnie może być średnie coś co dla innej osoby jest duże. Najlepiej by było gdybyś mogła na żywo zobaczyć jak taki rozmiar prezentuje się u innej osoby. Wtedy byś sama oceniła czy taki rozmiar chcesz- czy jest mały czy średni.
Jesteś dość drobną osobą- coś jak ja, jestem tylko troszkę wyższa. 300 jakie miałam to były średnie piersi- "średnie" w ocenie osoby już nie młodziutkiej która kiedyś miała fajne piersi (co zmienia punkt widzenia wielkości) Do tego stopnia miałam średnie piersi że nadal nosiłam staniczki powiększające. W zwykłym staniczku piersi wyglądały jak przed operacją w gąbce.
a:
Mya to push up nie sa zabronione po powiekszaniu i nie uszkodza piersi? Bo ja wygladam teraz właśnie jak w push upach przed. Nie mowie że chciałabym w tkim staniku chodzic caly czas ale od czasu do czasu czemu nie
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:53   #6725
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

madlen ja bym na Twoim miejscu jeszcze poszła do MW. Albo na kolejną wizytę do JJ. Powiedz tylko, że nie chcesz za małych piersi. To jest istotna informacja, a najlepiej weź ze soba zdjęcie piersi, jakie byś chciała mieć.
Mya ma rację. Ja mam 275 przy drobnej budowie ciała i efekt jest taki jak w stanikach przed operacją. Zero różnicy. Ku mojej rozpaczy Jeśli możesz jeszcze przymierzać implanty, wykorzystaj to!!! Ja bym wiele dała za taką możliwość jeszcze przed operacją.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ania2003 Pokaż wiadomość
Mya to push up nie sa zabronione po powiekszaniu i nie uszkodza piersi? Bo ja wygladam teraz właśnie jak w push upach przed. Nie mowie że chciałabym w tkim staniku chodzic caly czas ale od czasu do czasu czemu nie
Podbijam pytanie Dr mówił, że niby można w każdym, ale ja się boję, żeby piersi nie zniekształcić itp. Ale taki push-up to by mi chociaż trochę pomógł.
__________________
M.W. Wrocław

Edytowane przez Saba08
Czas edycji: 2013-05-13 o 20:51
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 21:40   #6726
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ania2003 Pokaż wiadomość
Mya to push up nie sa zabronione po powiekszaniu i nie uszkodza piersi? Bo ja wygladam teraz właśnie jak w push upach przed. Nie mowie że chciałabym w tkim staniku chodzic caly czas ale od czasu do czasu czemu nie
Hihi to było tak.
A więc ja miałam mieć spore piersi - budzę się i są małe Ogromne rozczarowanie. Do tego ciągle z nimi było źle- no bo były brzydkie
Małe, brzydkie, beznadziejne - to się można wkręcić i zfoksować. Ale co mogłam ? mogłam sama poprawić sobie nastrój chociaż je powiększając i temu kupowałam takie staniki.
W stanik sportowy wsadzili mnie na 4 msc - chodziłam i spałam w nim grzecznie. Chyba po trzech msc kupiłam pierwsze staniki z gąbką i koniecznie literką E (zaniżając obwód) żeby nie zwariować . I z początkiem lata zaczęłam je zakładać - i właśnie w takim staniku mi się implant przekręcił po 9 msc
Na pewno takie staniki nie są niczym dobrym dla naszej tkanki. Ale jak się je założy raz na jakiś czas nie zrobią nic złego - bez przesady. Czasem można, nie dajmy się zwariować.
Jednak najczęstszą deformacją i zmianą na niekorzyść jest zanik naszej własnej tkanki- tkanki która podczas gniecenia słabnie i zanika. I wtedy pod spodem piersi czujemy implant pod skórą, albo widzimy marszczenia przy mostku. Oczywiście tkanka nie zaniknie w jedną noc pracuje się nad tym miesiącami a może nawet latami. Od środka tkankę ogranicza implant na zewnątrz ciśniemy ją stanikiem - tkanka jest miażdżona Uciśnijmy sobie tak rękę na parę godzin- pewnie zdrętwieje, a palce zrobią się białe bo zblokujemy krążenie. Tkance piersi podobnie jak palcom krążenie jest potrzebne, a tkanka tłuszczowa jest niezwykle łatwa w rozpadzie jak się jej nie odżywia. Trwały, mocny ucisk zmasakruje tkankę na piersi - zostanie skóra i cerata pod spodem Skóra będzie szara, ziemista, niedokrwiona - nie będzie nic ładnego w takich piersiach. Chyba sam implant jest ładniejszy.
Podnoszenie piersi do góry z kolei niszczy górę piersi. Jak w staniku góry piersi jest jakby za dużo i nie można jej już wyżej podnieść bo to nic nie daje, górna krawędź jest nierówna i "rozpulchniona" , tkanka "piętrzy się", jest niejędrna , jakby brakowało jej świeżości - to znak że właścicielka podnosiła piersi do góry licząc że tym sposobem będą wysoko. Nie będą- po zdjęciu stanika brodawka będzie coraz niżej a góra piersi będzie rozbita.
I jeszcze zbliżanie na siłę piersi do siebie- zacząć można od zmarszczek na środku dekoltu czy pomiędzy piersiami To jest pierwszy sygnał że za bardzo zbieramy piersi a pozycja implantów jest wymuszona. I równie mylące jest wrażenie że to trwale zbliży piersi i zmniejszy odstęp między nimi - nie zbliży, a wręcz odwrotnie bo takie postępowanie rozciągnie tkankę przy mostku a z czasem osłabi środek piersi.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
madlen ja bym na Twoim miejscu jeszcze poszła do MW. Albo na kolejną wizytę do JJ. Powiedz tylko, że nie chcesz za małych piersi. To jest istotna informacja, a najlepiej weź ze soba zdjęcie piersi, jakie byś chciała mieć.
Mya ma rację. Ja mam 275 przy drobnej budowie ciała i efekt jest taki jak w stanikach przed operacją. Zero różnicy. Ku mojej rozpaczy Jeśli możesz jeszcze przymierzać implanty, wykorzystaj to!!! Ja bym wiele dała za taką możliwość jeszcze przed operacją.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Podbijam pytanie Dr mówił, że niby można w każdym, ale ja się boję, żeby piersi nie zniekształcić itp. Ale taki push-up to by mi chociaż trochę pomógł.
Jak zdejmiesz stanik i zobaczysz zmęczoną , białą skórę, lekko zieloną lub bladą brodawkę to taki stanik nie może robić nic dobrego Raz założony nie zaszkodzi- ale noszony codziennie? Po chwili oczywiście tkanka odzyska kolor- ale to jest tylko dowód że pierś jest za mocno uciśnięta. Jak zdejmę jeden mój stanik mam duże otoczki- normalnie wielkie i blade. Miska jest elastyczna , reszta tkanki po zdjęciu jest normalna. Ten stanik musi być za płytki i rozpłaszcza mi górę piersi.
Otoczka się rozciąga nie będę go nosić i koniec. Nikt mnie nie przekona że mi nie szkodzi.
Obserwujcie jak wyglądają piersi po zdjęciu staniczka, widać na nich wszystko Jak im będzie źle będą "zmęczone".
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 04:29   #6727
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
no jak tylko w górze od stroju chodziłaś ? bez gatków najczęściej odwrotnie się chodzi
No może źle to ujęłam W górze i spodenkach

---------- Dopisano o 05:29 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
gdzie zamowilas??podaj link
Na allegro, http://allegro.pl/show_item.php?item=3237419087

A co do solarium to chodzę bardzo rzadko, raz na 2-3 tygodnie, żeby nabrać koloru, bo strasznie blada jestem, a na słońcu nigdy się nie potrafię opalić
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 07:40   #6728
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kolorowa - cieszę się, że wróciłaś zadowolona. Jak dla mnie po 2-3 tygodniach samopoczucie jest już świetne - nie ma szwów więc kąpiemy się normalnie, można już wykonywać wszystkie domowe czynności - oczywiście bez wymachiwania rękami i obciążenia, piersi z każdym dniem nabierają bardziej naturalnego kształtu, no i poranki - każdy kolejny jest łatwiejszy.

Byłam wczoraj na pierwszej konsultacji po operacji. Świetnie. Dr był zadowolony. Mogę pływac na basenie i spokojnie spać na boku. Do pół roku piersi jeszcze zmiękną, a blizny powinny stwać się coraz jaśniejsze. Pytałam go o wymianę implantów ze względu na "naturalne zużycie". Powiedział, że nie spotkał się z czymś takim i jeśli nie ma komplikacji, infekcji, a ich wygląd nas zadowala to nie ma potrzeby wymieniać implantów.
Ja z moich jestem zadowolona bardzo. Są trochę większe niż push upy, które nosiłam ( a wybierałam spore gąbki). Wiele zależy od ubrania - teraz wybieram te podkreślające piersi . No i pytałam o oddalenie piersi od siebie - u mnie to spora odległość. Ale z tego co tłumaczył mi dr to mam szeroki mostek i bliżej siebie być nie mogą. Pokazywałam mu triumph trophy i stwierdził, że to świetny stanik.
Muszę poszukać jeszcze czegoś w cielistym kolorze
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:40   #6729
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ja jak na razie chusteczkami odświeżającymi, ale dziś już nie dam rady muszę się wykąpać, umyć włosy i chce wykorzystać siostrę bo jeszcze dziś jest ze mną, a wieczorem mój mężczyzna wraca - tylko muszę obmyślić jak to zrobić aby było wygodnie pod prysznicem, abym nie zamoczyła opatrunków, w ogole nie przewidziałam tego ze nie będę się mogła sama umyć
No niestety każda z nas musiała lub musi przez to przejść. Bądź dzielna!
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:35   #6730
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczyny od paru dni coś mnie pobolewa w okolicy pachy piersi tak jak na tym zdjęciu co zaznaczyłam w kółku czerwonym ta okolica mnie pobolewa nawet ramiączko mi podrażnia a jak lekko uszczypne to boli a zaraz obok już nie nie wiem czy to schodzi mi to odrętwienie do okolic pach i bok i dół piersi nie mam czucia jeszcze jedynie boku piersi od strony mostka i góra piersi najlepiej to widac jak mam gesią skóre to wiadomo gdzie jest czucie... trochę się martwię bo kontrolę mam dopiero pod koniec przyszłego m-ca a mam trochę za daleko by teraz na kontrolę jechać ... oby to przeszło też coś podobnego miałyście czy to normalne że po 2 m-cach coś mnie jeszcze bolało??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5124510lrga42021vq.jpg (26,8 KB, 28 załadowań)
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:05   #6731
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
No może źle to ujęłam W górze i spodenkach

---------- Dopisano o 05:29 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------



Na allegro, http://allegro.pl/show_item.php?item=3237419087

A co do solarium to chodzę bardzo rzadko, raz na 2-3 tygodnie, żeby nabrać koloru, bo strasznie blada jestem, a na słońcu nigdy się nie potrafię opalić
O , ten też miałam też nic się nie działo więc musi być dobry.
Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Kolorowa - cieszę się, że wróciłaś zadowolona. Jak dla mnie po 2-3 tygodniach samopoczucie jest już świetne - nie ma szwów więc kąpiemy się normalnie, można już wykonywać wszystkie domowe czynności - oczywiście bez wymachiwania rękami i obciążenia, piersi z każdym dniem nabierają bardziej naturalnego kształtu, no i poranki - każdy kolejny jest łatwiejszy.

Byłam wczoraj na pierwszej konsultacji po operacji. Świetnie. Dr był zadowolony. Mogę pływac na basenie i spokojnie spać na boku. Do pół roku piersi jeszcze zmiękną, a blizny powinny stwać się coraz jaśniejsze. Pytałam go o wymianę implantów ze względu na "naturalne zużycie". Powiedział, że nie spotkał się z czymś takim i jeśli nie ma komplikacji, infekcji, a ich wygląd nas zadowala to nie ma potrzeby wymieniać implantów.
Ja z moich jestem zadowolona bardzo. Są trochę większe niż push upy, które nosiłam ( a wybierałam spore gąbki). Wiele zależy od ubrania - teraz wybieram te podkreślające piersi . No i pytałam o oddalenie piersi od siebie - u mnie to spora odległość. Ale z tego co tłumaczył mi dr to mam szeroki mostek i bliżej siebie być nie mogą. Pokazywałam mu triumph trophy i stwierdził, że to świetny stanik.
Muszę poszukać jeszcze czegoś w cielistym kolorze
super wiadomości tylko się cieszyć że wszystko jest w porządeczku.
Co do szerokiej przerwy między piersiami o której wspomniałaś jak piersi będą bardziej mobilne i ta przerwa będzie wyglądać inaczej Najważniejsze by ten odstęp wyglądał zdrowo , ślicznie i apetycznie. A tak będzie z pewnością za jakiś czas jak tkanka przy mostku się ułoży.

Dziś cały świat obiegła informacja o Angelinie Joli która poddała się mastektomii z powodu obciążenia zmutowanymi genami powodującymi raka piersi i jajników. Z tego co przeczytałam wynika że w ostatniej operacji wstawiła sobie i implanty. Tzn ona na moje oko miała już wcześniej implanty- kiedyś nawet obstawiałam że miała te cudaczne 510 a potem
że zmieniła na inne No ale nie ważne. Chciałam tylko zauważyć że pewnie w PL wszystkim kobietom które osobiście zetknęły się z tym problemem skoczyło ciśnienie- wszędzie teraz mówią o profilaktyce, o tym jak trzeba minimalizować ryzyko zachorowania i jak pięknie może być bo chirurgia plastyczna może wiele. A jak jest u nas to aż się mówić nie chce bez kasy albo znajomego lekarza czeka się w kolejce po śmierć raczej a nie po zdrowie. Pacjentki na cito czekają po parę msc na wizytę
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie amazonki, wszystkie kobiety które kiedykolwiek dotknął problem raka piersi czy zmutowanych genów. Jest mi czasem wstyd że dla własnego samopoczucia zrobiłam operację o której marzą kobiety po amputacjach. Marzą a niestety środki finansowe im na to nie pozwalają. A operacja z NFZ to droga przez mękę
Wstyd mi czasem i za lekarzy którzy za pieniądze są innymi ludźmi i zupełnie inaczej traktują i podchodzą do takich pacjentek jak my , więc tych płacących Są oczywiście też lekarze oddani i wspaniali, którzy w publicznych szpitalach oddają pacjentką serce na dłoni- i przed takimi chylę czoło nazwiska nikomu nic nie powiedzą bo niestety są to nieznani lekarze. Ale to są właśnie wielcy lekarze.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 11:08   #6732
dariac31
Raczkowanie
 
Avatar dariac31
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 72
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam , muszę troszkę nadrobić ale będzie ciężko.Miałam na dzisiaj wyznaczony termin konsultacji u MS z Warszawy.Czekałam na tą konsultacje 8 miesięcy i zrezygnowałam dwie godziny przed No nic w następnym roku poszukam lekarza który mieszka bliżej mojej rodziny w razie powikłań itd aby był łatwiejszy kontakt z lekarzem.Teraz do MS czeka się 1,5 roku na konsultację ale taka była moja decyzja...przemyślałam wszystkie za i przeciwPozdrawiam.
dariac31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:13   #6733
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny od paru dni coś mnie pobolewa w okolicy pachy piersi tak jak na tym zdjęciu co zaznaczyłam w kółku czerwonym ta okolica mnie pobolewa nawet ramiączko mi podrażnia a jak lekko uszczypne to boli a zaraz obok już nie nie wiem czy to schodzi mi to odrętwienie do okolic pach i bok i dół piersi nie mam czucia jeszcze jedynie boku piersi od strony mostka i góra piersi najlepiej to widac jak mam gesią skóre to wiadomo gdzie jest czucie... trochę się martwię bo kontrolę mam dopiero pod koniec przyszłego m-ca a mam trochę za daleko by teraz na kontrolę jechać ... oby to przeszło też coś podobnego miałyście czy to normalne że po 2 m-cach coś mnie jeszcze bolało??
Tam jest mięsień który najłatwiej nadwyrężyć- pewnie to jakieś zakończenie nerwowe Ci dokucza, bo z tego co piszesz tak to wygląda. Jeśli nie robi Ci się nic w tym miejscu, nie ma opuchlizny, twardego guza , opuchniętego guza musisz po prostu przeczekać Minie samo po paru msc jak unerwienie się odbuduje Ale dla spokoju zadzwoń do Pana dr albo nawet wyślij to zdjęcie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:39   #6734
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Jusi, mnie w tym miejscu dokładnie czasem szczypie, tak jakby mnie coś w środku drazniło (implant?). Przechodzi po chwili.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Mayu o operacji Angeliny też słyszałam i powiem szczerze jakoś tak mnie to poruszyło. Nie słyszałam nigdy o takiej formie profilaktyki. Hmmm... amputowac zdrowe piersi, brzmi i wydaje się straszne. Jakiś czas temu w HBO mozna było obejrzeć film "Pięć" o kobietach i ich walce z rakiem piersi.
Mam w rodzinie lekarza onkologa i z tego co słyszę to raka jest coraz więcej.. dotyka ludzi, których kiedyś "nie ruszał" np. młoda niepaląca osoba - rak krtani
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:59   #6735
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dziewczyny, a ja mam chyba jakiegoś pooperacyjnego doła... zamiast się cieszyć to jakoś mam sobie za złe, że zrobiłam, wydaje mi się, że już zawsze będę taka obolała, mało sprawna, z czymś twardym i nie moim na przodzie , ehh, kobiecie to nie dogodzisz! mam nadzieje, że to przed okresem taki stan rozchwiania emocjonalnego mam!
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:28   #6736
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam chyba jakiegoś pooperacyjnego doła... zamiast się cieszyć to jakoś mam sobie za złe, że zrobiłam, wydaje mi się, że już zawsze będę taka obolała, mało sprawna, z czymś twardym i nie moim na przodzie , ehh, kobiecie to nie dogodzisz! mam nadzieje, że to przed okresem taki stan rozchwiania emocjonalnego mam!
Ajjjj nam nie dogodzi chyba nikt, ja mam doła przed jutrzejszą konsultacja, dopadają mnie myśli ze po co mi to wszystko? Strach przed tym wszystkim mnie odleciał .

Korolowa mam nadzieje ze Twój ból szybko minie i będziesz się cieszyć ze masz w końcu piękne piersi

Dzień dobry dziewczynki
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:31   #6737
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dzięki za odp uspokoiłyscie mnie mnie wczesnie nic nie bolało to teraz jak coś zaboli to mam strach przed oczami
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:34   #6738
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Ajjjj nam nie dogodzi chyba nikt, ja mam doła przed jutrzejszą konsultacja, dopadają mnie myśli ze po co mi to wszystko? Strach przed tym wszystkim mnie odleciał .

Korolowa mam nadzieje ze Twój ból szybko minie i będziesz się cieszyć ze masz w końcu piękne piersi

Dzień dobry dziewczynki

Kachuula ja miałam taki stan dzień przed operacja, i rano jak jechałam, że po co mi to, mam ładne,małe i zdrowe piersi......teraz jest ciężko, wcale o ból nie chodzi, bo jakoś wyjątkowo sprawna jestem, ciągnie w piersiach,ale jakoś nie boli bardzo, ale sa takie nie moje, ciężkie, duże i sztywne (a to zaskoczenie ) niby wiedziałam na co się pisze, ale na dzień dzisiejszy bym nie powtórzyła zabiegu, zakładam, że za miesiąc, dwa, trzy będę gadała coś innego, wiec może lepiej się już zamknę
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm

Edytowane przez korolowa
Czas edycji: 2013-05-14 o 13:04
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:37   #6739
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

kochana ja też tak miałam na początku taki nie moje straszne sztywne twarde opuchnięte w wyglądzie bardzo sztuczne jakby mi przykleili 2 piłki do klatki ale za 2 tyg jak juz opuchlizna zejdzie a piersi będa się robiły coraz mieksze oj codziennie będziesz widziała najmniejszą różnicę a jak to cieszy i zapomnisz o wszystkich wątpliwościach zapewniam Cię
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 12:46   #6740
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mnie przede wszystkim jako matkę dopadają wątpliwości , ze pójdzie coś nie tak ? Mam dwoje dzeci , corcia jezcze malutka i przyklejona do mnie. Potem sobie mysle ze mam kochajacego męża który nigdy nic nie powiedział złego na temat moich maluchów i widzę ze on tez się denerwuje a o mojej mamie nie wspomnę
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:03   #6741
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

jusi84 dziękuje, niech będzie tak jak mówisz i to jak najszybciej! na razie mam średni humor

Kachuula ja Ci radzić nie będę, nie w tym stanie, mnie nie słuchaj! jest tu wiele dziewczyn, które mają dzieciaczki i robiły biust, dały radę, choć pewnie łatwo nie było. ja sobie siedzę, leże, pracuje na laptopie, mój chłop w pracy, mam spokój aby dojść do siebie, ale może przez ten spokój tyle głupich myśli w głowie, a może to wina leków, nie wiem. ze mną w piątek były jeszcze dwie dziewczyny operowane, obie matki i wiem jak jedna się bardzo martwiła jak to będzie, ile czasu nie będzie mogła wziąć córeczki na ręce - pytała pielęgniarkę, aż żałuje że nie wzięłam od niej numeru, ciekawe jak się czuje.
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:18   #6742
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
jusi84 dziękuje, niech będzie tak jak mówisz i to jak najszybciej! na razie mam średni humor

Kachuula ja Ci radzić nie będę, nie w tym stanie, mnie nie słuchaj! jest tu wiele dziewczyn, które mają dzieciaczki i robiły biust, dały radę, choć pewnie łatwo nie było. ja sobie siedzę, leże, pracuje na laptopie, mój chłop w pracy, mam spokój aby dojść do siebie, ale może przez ten spokój tyle głupich myśli w głowie, a może to wina leków, nie wiem. ze mną w piątek były jeszcze dwie dziewczyny operowane, obie matki i wiem jak jedna się bardzo martwiła jak to będzie, ile czasu nie będzie mogła wziąć córeczki na ręce - pytała pielęgniarkę, aż żałuje że nie wzięłam od niej numeru, ciekawe jak się czuje.
Wiadomo decyzje trzeba podjąć samemu , ja mam taka strachliwa naturę , siedzi mi to w głowie i spać po nocach nie mogę . No cóż jutro konsultacja i się zobaczy jakie będę miała nastawienie. Zdam oczywiście relacje po.
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:27   #6743
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Korolowa to jeszcze nie czas na uwielbienie swoich piersi. To czas na odpoczynek i oswojenie się z myślą, że jestem już po operacji. Ja zaakceptowałam je dopiero jak uzyskały swój docelowy wygląd. Wcześniej były twarde, sztywne i nie moje.
Tak myślę, że spore znaczenie ma poziom naszego niezadowolenia z czasu przed operacją. U mnie ten poziom możnaby nazwać: znienawidzenie. Ty, widziałam na zdjęciach zakładałaś nieusztywnione bikinie, co wydaje mi się świadczy o tym, że nie krępowała Cię tak bardzo wielkość biustu. Ja od 10 lat (nie licząc okresu karmienia) nie założyłam gładkiego stanika, bo wydawało mi się, że wyglądałabym jak wybryk natury. Dlatego nawet gdy jeszcze nie mogłam się nimi cieszyć w pełni to i tak byłam strasznie szczęśliwa. Jestem pewna, że niebawem poczujesz się zupełnie inaczej.
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:46   #6744
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

cześć dziewczyny ja dziś na kontrole cycuchów jadę jestem ciekawa co Pan doktor powie

a długo walczyłyście z tymi krostami na dekoldzie po narkozie mi zamiast z chodzić to coraz wiecej wyskakuje czy to normalne że tak długo już 3 tyg jakaś masakra czy można coś z tym zrobić podpowiedzcie kochane

korolowa jeszcze zdążysz się nacieszyć piersiatkami ja po jakiś 2 tyg zaczęłam mieć lepszy humor jak mogłam juz sam głowę umyć, uczesać się i w miarę normalnie funkcjonować a faktycznie po 5 dobie już było o wiele lepiej trzymaj się kochana

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Wiadomo decyzje trzeba podjąć samemu , ja mam taka strachliwa naturę , siedzi mi to w głowie i spać po nocach nie mogę . No cóż jutro konsultacja i się zobaczy jakie będę miała nastawienie. Zdam oczywiście relacje po.

trzymam kciuki mocno
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 14:49   #6745
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam chyba jakiegoś pooperacyjnego doła... zamiast się cieszyć to jakoś mam sobie za złe, że zrobiłam, wydaje mi się, że już zawsze będę taka obolała, mało sprawna, z czymś twardym i nie moim na przodzie , ehh, kobiecie to nie dogodzisz! mam nadzieje, że to przed okresem taki stan rozchwiania emocjonalnego mam!
Korolowa, taki dół jest normalny Większość kobiet go ma. Niby cieszysz się, że masz piersi, ale spodziewałaś się czegoś innego, ból, ograniczenia itp dodatkowo dobijają... Mnie jeszcze denerwowało, że nie mogę się wyspać. Musisz po prostu się teraz czymś zająć i nie myśleć o tym. Wierz mi, że za kilka dni będzie lepiej. Piersi tez będą się baaardzo zmieniać i jak zrobisz zdjęcie za tydzień, nie uwierzysz, ze taka metamorfoza zaszła Głowa do góry!!!!
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:11   #6746
lauren25
Raczkowanie
 
Avatar lauren25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam chyba jakiegoś pooperacyjnego doła... zamiast się cieszyć to jakoś mam sobie za złe, że zrobiłam, wydaje mi się, że już zawsze będę taka obolała, mało sprawna, z czymś twardym i nie moim na przodzie , ehh, kobiecie to nie dogodzisz! mam nadzieje, że to przed okresem taki stan rozchwiania emocjonalnego mam!
Hej!! Napewno Ci przejdzie razem z bólami i odtawieniem leków A potem sama radość, zobaczysz!!

Dzisiaj widziałam w TVN24 naszego doktora, wypowiadał się w sprawie usunięcia piersi Angeliny, widziałas może?
__________________
28 list. 2012 375 mentor
lauren25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:39   #6747
issabel1
Raczkowanie
 
Avatar issabel1
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 280
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam kobietki jeszcze zyje i mam sie calkiem dobrze pozdrawiam was wszystkie i kazda z osobna jeszcze wpadne buziaki
__________________
24/04 godz 14-30 dr. J.J Wroclaw MENTOR ANATOMKI CPG333 380cc 12cm/11,5cm/5.8 cm : jupi:
issabel1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:02   #6748
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Mnie przede wszystkim jako matkę dopadają wątpliwości , ze pójdzie coś nie tak ? Mam dwoje dzeci , corcia jezcze malutka i przyklejona do mnie. Potem sobie mysle ze mam kochajacego męża który nigdy nic nie powiedział złego na temat moich maluchów i widzę ze on tez się denerwuje a o mojej mamie nie wspomnę
Wiem o czym mówisz, takie obawy są normalne. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że teraz znieczulenie ogólne jest bardziej bezpieczne niż kiedyś. Pamiętaj, że ważne jest to, żebyś dokładnie i szczerze odpowiedziała na wszystkie pytania anestezjologa. Poza tym jak to niedawno ktoś napisał, codziennie setki osób przechodzą narkozę i jest ok
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:19   #6749
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez lauren25 Pokaż wiadomość
Hej!! Napewno Ci przejdzie razem z bólami i odtawieniem leków A potem sama radość, zobaczysz!!

Dzisiaj widziałam w TVN24 naszego doktora, wypowiadał się w sprawie usunięcia piersi Angeliny, widziałas może?
tak? o nie, nie widziałam, a szkoda, cały dzień mam tv włączone i przegapiłam

czekam na ta samą radość
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 17:07   #6750
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Tak myślę, że spore znaczenie ma poziom naszego niezadowolenia z czasu przed operacją.
o tak dużo bym do tego dodała, ale zaraz na mnie naskoczycie, że narzekam, więc nic nie mówię.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.