powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 229 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 22:52   #6841
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ale zdarł z ciebie kasy
11 000 tys operacja, matkoo co on oszalał?
To ja oszalałam, że tyle dałam
A oni tak się cenią od 8000 do 12000 (mowa bez plastyki żadnej oczywiście)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 22:57   #6842
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
To ja oszalałam, że tyle dałam
A oni tak się cenią od 8000 do 12000 (mowa bez plastyki żadnej oczywiście)
Mój zabieg ma kosztować ogólnie 11,000 i oby grosza więcej
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 23:00   #6843
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
168 cm, pod biustem 74waga chyba 55 a biodra 94.Dr,jak mi mierzył z żelkami wychodziło w biuście też 94 ale czy aby napewno tak wyjdzie ? hmmm,,,,
A ile masz w biuście???? Ja tu się mogę założyć z panem dr,po raz kolejny - że Ci z 300cc- 94 nie wyjdzie.
94 cm w -74 pod to już jest naprawde spory, ładny biust. Jeśli Ty wkładałaś te wkładeczki i miałaś wtedy przy mierzeniu 94cm i Ci się taki efekt podobał to radzę z głębi serca umów się na jeszcze jedną konsultacje i porozmawiaj o wiekszych wkładeczkach.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-09-12 o 23:01
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 23:05   #6844
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

teraz mam w biuście 84 cm...
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 23:12   #6845
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MyaDiva
ty wiesz ze masz racje, ja sie o profil wcale nie zapytałam.
o Boże ja nie mam o tym pojecia co i jak.
Zadzwonie do nich i zapytam.
A jakie są? Czy to chodzi o wysoko profilowane np.?

Co do tego lipnego lekarza to nie ma o nim nic na forum bo szukalam. Mialam gdzies jego nazwisko, ale gdzie posialam to nie wiem.
Napewno ma klinike na Tamce w Warszawie. Wczesniej miał na białołęce.
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 23:25   #6846
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Tak ale ja mam anatomki i to jeszcze Allergany-ni jak tego nie porównasz do okrągłych i to mentorków. Powyżej masz foteczkę Maszeńki ona ma mentorki 325.
MYA - Masza ma piękny biustbardzo mi sie podoba i gdybym ja miała mieć troszke mniejszy to byłoby naprawde ok ale nie wiem jakie Masza miała przed operacją,moze wstępnie miała wieksze od moich Masza gdzie jesteś,odblokowali Cię to teraz powinnaś na okragło na forum być z nami Już ja Cie będę molestowała o zdjecie z przed operacji,,,
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 23:44   #6847
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
teraz mam w biuście 84 cm...
Masz więc bardzo podobne wymiary do moich przed op. Ja pod biustem miałam 72-w biuście 83. Wkładka o wymiarach 12-12,5 i projekcji 5.4 cm dała teraz w biuście 87cm.
Największe znaczenie w uzyskaniu obwodu ma projekcja - im wyższa wkładka tym więcejj cc się po niej rozłoży.
Jeśli mierzysz się centymetrem w biuście, mierzysz się po brodawkach-im bedą dalej od klatki piersiowej tym obwód będzie wiekszy. Więc im projekcja wieksza tym obwód większy. A wszystko to co jest wkoło brodawki stanowi pojemność implantu i ma już mniejszy wpływ na obwód biustu. Optymalny efekt dają wkładki o najwyższym profilu w połaczeniu z dużą objętością (cc).

Podejrzewam, że te wkładki, które wybrałś mają mniejsze wymiary od tych moich. Allergany są duże. Jeśli pamiętasz jaki to model to sprawdz w katalogu mentorków.

A zakład podtrzymuje-o kawkę jak zwykle-stawiam, że nie wyjdzie Ci 94cm. Dobrze będzie jak będzie 90-91.

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez angelnight1 Pokaż wiadomość
MyaDiva
ty wiesz ze masz racje, ja sie o profil wcale nie zapytałam.
o Boże ja nie mam o tym pojecia co i jak.
Zadzwonie do nich i zapytam.
A jakie są? Czy to chodzi o wysoko profilowane np.?

Co do tego lipnego lekarza to nie ma o nim nic na forum bo szukalam. Mialam gdzies jego nazwisko, ale gdzie posialam to nie wiem.
Napewno ma klinike na Tamce w Warszawie. Wczesniej miał na białołęce.
Spytaj o profil . Najlepiej niech Ci podadzą dokładny model,profil i rozmiar wkładek-wtedy będzie wszystko jasne.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
MYA - Masza ma piękny biustbardzo mi sie podoba i gdybym ja miała mieć troszke mniejszy to byłoby naprawde ok ale nie wiem jakie Masza miała przed operacją,moze wstępnie miała wieksze od moich Masza gdzie jesteś,odblokowali Cię to teraz powinnaś na okragło na forum być z nami Już ja Cie będę molestowała o zdjecie z przed operacji,,,
Maszeńka miała mniej niż Ty w biuście
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 23:52   #6848
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Maszeńka miała mniej niż Ty w biuście[/QUOTE]

MYA ja z tej tabelki nic nie kumam

To skoro Masza nie mała dużych wstępniaczków to mozliwe ze mi biuscik wyjdzie podobny? tzn mi chyba troszkę mniejszy bo ja mam niby mieć 300 a Masza ma 325.. jak tak to byłabym baaardzo zadowolona.Ciekwe ile Masza ma w biuście teraz... Teraz pewnie śpi i czkawki dostała bidulka
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 00:06   #6849
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
Maszeńka miała mniej niż Ty w biuście
MYA ja z tej tabelki nic nie kumam

To skoro Masza nie mała dużych wstępniaczków to mozliwe ze mi biuscik wyjdzie podobny? tzn mi chyba troszkę mniejszy bo ja mam niby mieć 300 a Masza ma 325.. jak tak to byłabym baaardzo zadowolona.Ciekwe ile Masza ma w biuście teraz... Teraz pewnie śpi i czkawki dostała bidulka [/QUOTE]

Podaj mi dokładny model to zaraz sprawdzę

Maszeńka ma zapewne 90-91cm jej dziewczynki wygladają imponująco. Ale ona sama Ci na wszystkie Twoje pytania odpowie jak tylko tu zajrzy.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-09-13 o 00:08
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 00:11   #6850
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

oj ja to chyba nie wiem dokładnie wiem tylko tyle okragłe 300 cos usłyszałam wymiar 12,5 . Nie znam sie MYA aż wstyd!!! i pomysleć że za 9 dni kłade sie na stół i moje zycie sie odmieni(mam nadzieje że na lepsze) a ja do końca nie wiem nawet jakie wkładki mam mieć
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 00:24   #6851
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witajcie dziewczynki. Chciałam sobie troszkę popisać, ale nie dam chyba rady, bo właśnie wróciłam z imprezki i padam na twarz

Więc tak szybko:
Mya - mam zezwolenie na basen, a o podczerwieni pani dr nic nie wspominała. Już odliczam dni do następnego spotkanka - to wypadnie nam w zimnym listopadzie, więc topless odpada

Masza - no fajno, że jesteś już z nami babo kochana, Kaśka i Baśka jak zwykle eleganckie

Bankierka - bierz większe niż proponuje dr

Gunia (mam nadzieję, że nie pomyliłam nicku) - te 6tys. to raczej za sam zabieg bez implantów, ale swoją drogą przeczytaj na beauty historię Mmajeczki (i jej przebojach z dr Wilgusem)

Któraś z dziewczyn pisała o guzku - ja też miałam taki problem, byłam po BAC (wykazała zmianę łagodną), a guzek został bez żadnego problemu usunięty podczas operacji powiększ. piersi i oddany do badania hist-pat.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 00:46   #6852
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

LISTOPADOWA rozumiem że na imprezce był duży dekold??? ja juz nie moge się doczekac ,wymienie garderobe na wszystko z dużym dekoldem

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

dobranoc na mnie już pora...pa pa pa Dzięki Mya za cierpliwość
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 06:17   #6853
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
witaj Maszeńko twoje dziewczynki jak zawsze przepiękne
Witaj Rudasku Maluszki przepieknie dziekują

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

[QUOTE=czekoladowa_sowa;14 209877]witaj maszka
No witaj witaj Sówko słodka

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
MASZA jak fajnie że jesteś już z nami !!!!!!!!!!!!!!!!! A Twoje dziewczynki to jak malinki
Ja tez sie ciesze ze znów mogę z Wami pogadać

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Maszeńko- witaj Słońce Jak dobrze, że znowu z nami jesteś.
I jak miło znowu Twoje panienki widzieć.
Maszeńka na nasze spotkanie też w takim dekoldzie przyszła-ja makaron jadłam dwie godziny bo nie mogłam się skupić na niczym innym poza Kasią i Basią.
Mya, moj Ty kochany babiszonku Makaron tak długo szamałas bo porcje wziełas dla olbrzymow krasnoludku Ty jeden

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

[QUOTE=listopadowa80;14211 116]
Masza - no fajno, że jesteś już z nami babo kochana, Kaśka i Baśka jak zwykle eleganckie
Ja tez sie ciesze ze w koncu moge z Tobą pogadac...sąsiadko

Dziewczynki, mam teraz całą mase pracy-z czego sie mega ciesze-w zwiazku z tym pewnie s,łabo mnie tu bedzie widac Ale obiecuje ze bede sie starac
Przed op miałam ok 70/80 teraz gdy sa dziewczynki mam 70/94 Poza tym kurdupel ze mnie z waską klatka Gdybym miała (jak Horo vel Pamela ) 100 w biuscie wyglądałabym przezabawnie
HORO powinnas zmienic nicka...np na Pamela Wal Sie albo Dolly Czym Ty Sie Chwalisz
Mykam na zajęcia a Wam zycze przeleniwej niedzieli

Edytowane przez Masza711
Czas edycji: 2009-09-13 o 06:25
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 09:39   #6854
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam moje kochane dziewczynki za 8 dni mój wielki dzień doradźcie czy powinnam smarować kremem przeciw rozstepom cycusie czy to moze juz za późno...całkiem o tym zapomniałam.Będąc w ciąży smarowałam brzuszek 2 m-ce przed porodem i nigdzie żadnych rozstepów nie maZnacie jakiś dobry krem(bo ja już zapomniałam jakiego używałam,mam prawo moja córeczka ma 5 latek )
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 10:32   #6855
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Kochane,poswiecicie mi chwileczke? Bo ja nie ogarniam tylu info na temat rodzajów implantów-mogłybyscie mi pokrotce wyjasnic roznice miedzy wkładkami Mentor,Allergan,anatomy:c onfused: Czy przy wzroscie 165 i obwodu pod biustem 68 cm,400cc sa ogromne???Pewnie zalezy to od rodzaju implantów No nie ogarniam
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 10:40   #6856
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Kochane,poswiecicie mi chwileczke? Bo ja nie ogarniam tylu info na temat rodzajów implantów-mogłybyscie mi pokrotce wyjasnic roznice miedzy wkładkami Mentor,Allergan,anatomy:c onfused: Czy przy wzroscie 165 i obwodu pod biustem 68 cm,400cc sa ogromne???Pewnie zalezy to od rodzaju implantów No nie ogarniam

GUNIAAA niestety ja Ci tego nie wytłumacze bo tez nie kumam ja to chyba zaufam doktorkowi ale tak nie do końcabo posłucham dziewczynek i wezme chociaż o rozmiar większe niż dr. mi radzi
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 10:51   #6857
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Hehe...ciekawe jakie implanty ciesza sie najwiekszym powoodzeniem
A ja bym sie wahała miedzy 325cc do 400cc...ale rozbieznosc nie?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 11:09   #6858
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Kochane,poswiecicie mi chwileczke? Bo ja nie ogarniam tylu info na temat rodzajów implantów-mogłybyscie mi pokrotce wyjasnic roznice miedzy wkładkami Mentor,Allergan,anatomy:c onfused: Czy przy wzroscie 165 i obwodu pod biustem 68 cm,400cc sa ogromne???Pewnie zalezy to od rodzaju implantów No nie ogarniam
przede wszystkim 400 anatomiczne są mniejsze od 400 okrągłych w sensie wizulanym a to dlatego ze okrągłe mają dwa wymiary projekcję i szerokość, natomiast anatomiczne mają projekcję szerokość i wysokość anatomy preferują te kobitki które lubią bardziej naturalny wygląd piersi a co do Allergana i Mentora to są tylko różne firmy każda ma w swojej ofercie i wkłądki okrągłe i anatomiczne nie wiem czy coś z tego rozumiecie

a co do tego czy 400 są ogromne to tylko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć jeśli okrągłe to przy twoich drobnych rozmiarach mogą wyjść spore najlepiej jeś;li powiesz dokłądnie dr jaki chcesz efekt osiągnąć i jego zadaniem jest dobrac odpowiedni wymiar wkładek
jeszcze jedna sprawa istotna jest też projekcja i to ona w głównej mierze odpowieada za wielkość bo jeśli weżmiesz wkładki 400 ale o niskiej projekcji to będą one dużo mniej odstawały od klatki niż te z bardzo wysoką projekcją
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-09-13 o 11:15
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 11:28   #6859
czekoladowa_sowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

jak ja sie ciesze, ze do Was trafilam . a pamietam ten metlik w glowie w pierwszych dniach po podjeciu decyzji o powiekszeniu i wyszukiwaniu informacjach o firmach, rodzajach i rozmiarach . Musze przyznac, ze Wam zawdzieczam jako taką orientacje w tym temacie. dziekuję


zmykam szukac noclegu w gdyni na czawrtek


a jak daleko od Skwiercz do jakiegos fajnego centrum handlowego jest. Polecicie mi cos ciekawego?
czekoladowa_sowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 11:43   #6860
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
przede wszystkim 400 anatomiczne są mniejsze od 400 okrągłych w sensie wizulanym a to dlatego ze okrągłe mają dwa wymiary projekcję i szerokość, natomiast anatomiczne mają projekcję szerokość i wysokość anatomy preferują te kobitki które lubią bardziej naturalny wygląd piersi a co do Allergana i Mentora to są tylko różne firmy każda ma w swojej ofercie i wkłądki okrągłe i anatomiczne nie wiem czy coś z tego rozumiecie

a co do tego czy 400 są ogromne to tylko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć jeśli okrągłe to przy twoich drobnych rozmiarach mogą wyjść spore najlepiej jeś;li powiesz dokłądnie dr jaki chcesz efekt osiągnąć i jego zadaniem jest dobrac odpowiedni wymiar wkładek
jeszcze jedna sprawa istotna jest też projekcja i to ona w głównej mierze odpowieada za wielkość bo jeśli weżmiesz wkładki 400 ale o niskiej projekcji to będą one dużo mniej odstawały od klatki niż te z bardzo wysoką projekcją
Nooo...to juz mnie bardziej rozjasniło ze tez nie mogłam sama na to wpasc Ale dziekuje za pomoc
Mam w planach zwiekszyc rozmiar biustu w obwodzie o jakies max.8 cm. Mam w 83,wiec do 90/91 starczy,nie chce wiekszych,zeby biustu nie miec pod broda
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 12:14   #6861
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

pytajcie się śmiało o wszystko co was nurtuje przecież po to jest to forum co dwie głowy to nie jedna
a co do centrum handlowego to musisz poczekać na Listopadową albo Maszę bo one z tego fyrtla jedyne co mogę polecic to Galeria Baltycka ale to jest w Gdańsku a nie wiem gdzie Skwiercz przyjmuje
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 12:16   #6862
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Masza witaj po długiej przerwie Do dzis sie zastanawiam za co dokładnie dali ci przymusową przerwę I zdązyłam juz zapomniec jakie śliczne są Kasia i Basia

guniaaa uwierz mi, teraz wiesz dużo więcej niz ja przed moim zabiegiem ja nie wiedziałam prawie nic poza tym co chce osiągnąć a o pojemnosci, projekcjach i całej masie rzeczy dowiedziałam sie na tym forum już po zabiegu trzeba byc niezłym oszołomem

apropo, nurtuje mnie jedna sprawa, Mya kochanie jak to jest z tymi torebkami ? wytłumacz mi prosze tak z biologicznego pktu widzenia.. kiedy się tworzy , jak to wygląda od środka itd... w sumie listopadowa mogłaby mi dac wykład tez bo jej wiedza jest ogromna Ja się zastanawiam czy u mnie już się wszystko poukładało jak nalezy i po czym to rozpoznać

Muszę powiedzieć że mnie dziewczynki wreszcie nie bolą Cudowne uczucie. Ale odczuwam dziwne ruchy w piersi gdy np sie pochylam, bądź biegnę (np do autobusu). Czy to oznacza że implant się przesuwa?? Czuję też jeszcze czasami takie mrowienie, lekkie kłucie no i brodawki niestety jeszcze cholernie wrażliwe. Ale.. śpię już na boku bo nie boli choć nie ukrywam że nie skonsultowałam tego z doktorkiem. Mam nadzieję ze nic sie od tego nie zrobi dziwnego ?
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 12:58   #6863
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez niespelnienie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny. Ja miałam operację powiększenia piersi u doktora Skupina w Poznaniu. Z efektu jestem baaardzo zadowolona, dziś jest 5 doba po operacji i już nie jestem tak bardzo obolała (implant pod mięsień), ale niepokoi mnie że od czasu kroplówek w klinice i antybiotyków okropnie zatrzymuje mi się woda w organizmie, wręcz puchnę w oczach, nie mogę się tego pozbyć żadnymi herbatkami ani tabletkami moczopędnymi ( w 4 dni 5kg więcej). Czy któraś z was cosik takiego miała?????? i kiedy to przejdzie????
Pomocy, bo wariuję...ćwiczyć nie można...do spacerów też jeszcze zbyt niemrawa jestem, chyba się zagłodzę....
Skoro nie mialas drenow, to tylko pozostaje czekac az opuchlizna powoli sama sie rozejdzie Ja mialam dreny, ale i tak przez pierwsze dni, to brzuch mialam jak mrowka

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Czekamy na foteczki Jeśli zmieniać to nie ma co brać mniej niż 100cc. Ty wiesz dokładnie co chcesz, pamiętam że niedługo po operacji to wiedziałaś-więc teraz będzie super.
mniej niz 100cc nie wezme, ale na pewno tez nie wiecej, przy mojej mini-figurze wieksze beda sztucznie wygladaly, a ja chce miec spore, ale jednak w granicach normy i musza wygladac nadal naturalnie

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angelnight1 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI!!!
Dwa tygodnie i żegnajcie wkładki i upychacze stanikowe.
Byłam w piątek zapłacić zaliczke i powiem wam że byłam sztywna ze strachu. Jak ja tem dojde na zabieg, nie popuszczając po drodze to nie wiem.
Co gorsza mam dalej dylemat 400 czy 420.
czasu coraz mniej a ja dalej nie wiem.
co robić?

Horo wielki szacun. Nowy biust jest bajeczka. To była dobra decyzja. Też bym takie chciała.
wiem z autopsji, ze jezeli juz sie ciac, to brac te wieksze proponowane przez lekarza. Miedzy 400cc a 420cc nie ma zadnej widocznej roznicy, wiec radze brac 420

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, to ja Wasza Marnotrawna Masza Powróciłam z banicji i powiem Wam ze...noooo jejuuuu...jak ja za Wami teskniłam
Witam Maszenko Twoje dziewczynki jak zwykle prezentuja sie swietnie

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
dr.nadal twierdził ze 275 będą dla mnie odpowiednie ale ja powiedziałam ze wole 300 oczywiscie zgodził sie a teraz juz mysle moze lepiej będzie 325... Wiem,że każda z nas jest inna ale tak ale chciałabym tak zobaczyć dziewczyny które maja 300 cc,,,
Ja mam 300cc, sa ok , ale jezeli masz mozliwosc na wieksze, to ja bym sie nie wachala Nie wiem jakiej budowy ciala jestes, ale u mnie na pierwszy raz nie dalo sie wiecej wcisnac , bo jestem drobniutka, wyjsciowka tez byla mini. Ogolnie 300cc mogloby zostac, ale ja chce miec odrobine wiecej w dekoldzie, wiec juz sa plany na zmianke na 400cc. Postaram sie wieczorem wstawic foteczki, to zobaczysz jak wygladaja 300cc przy 160cm wzrostu i 47kg

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
168 cm, pod biustem 74waga chyba 55 a biodra 94.Dr,jak mi mierzył z żelkami wychodziło w biuście też 94 ale czy aby napewno tak wyjdzie ? hmmm,,,,
Przy tych wymiarach, nalegalabym jednak na wieksze niz 300cc i Mya ma racje, ze mierzenie zelkow przed OP nie daje efektu jaki ma sie po OP

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
Maszeńka miała mniej niż Ty w biuście
Cytat:
MYA ja z tej tabelki nic nie kumam

To skoro Masza nie mała dużych wstępniaczków to mozliwe ze mi biuscik wyjdzie podobny? tzn mi chyba troszkę mniejszy bo ja mam niby mieć 300 a Masza ma 325.. jak tak to byłabym baaardzo zadowolona.Ciekwe ile Masza ma w biuście teraz... Teraz pewnie śpi i czkawki dostała bidulka
o ile dobrze pamietam, to nasza Maszenka jest tak samo drobniutka mini-kobieta jak ja, wiec Bankierko kochana, ty jestes wyzsza i troche innej budowy ciala i ja podobnie jak Mya zaloze sie, ze z tych 300cc nie wyjdzie ci duzy biuscik i bedziesz po zejsciu opuchlizny czula niedosyt
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski


Edytowane przez Agnessa30
Czas edycji: 2009-09-13 o 13:03
Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 13:09   #6864
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
Masza witaj po długiej przerwie Do dzis sie zastanawiam za co dokładnie dali ci przymusową przerwę I zdązyłam juz zapomniec jakie śliczne są Kasia i Basia

guniaaa uwierz mi, teraz wiesz dużo więcej niz ja przed moim zabiegiem ja nie wiedziałam prawie nic poza tym co chce osiągnąć a o pojemnosci, projekcjach i całej masie rzeczy dowiedziałam sie na tym forum już po zabiegu trzeba byc niezłym oszołomem

apropo, nurtuje mnie jedna sprawa, Mya kochanie jak to jest z tymi torebkami ? wytłumacz mi prosze tak z biologicznego pktu widzenia.. kiedy się tworzy , jak to wygląda od środka itd... w sumie listopadowa mogłaby mi dac wykład tez bo jej wiedza jest ogromna Ja się zastanawiam czy u mnie już się wszystko poukładało jak nalezy i po czym to rozpoznać

Muszę powiedzieć że mnie dziewczynki wreszcie nie bolą Cudowne uczucie. Ale odczuwam dziwne ruchy w piersi gdy np sie pochylam, bądź biegnę (np do autobusu). Czy to oznacza że implant się przesuwa?? Czuję też jeszcze czasami takie mrowienie, lekkie kłucie no i brodawki niestety jeszcze cholernie wrażliwe. Ale.. śpię już na boku bo nie boli choć nie ukrywam że nie skonsultowałam tego z doktorkiem. Mam nadzieję ze nic sie od tego nie zrobi dziwnego ?
\

molinezja torebki tworzą się w krótkim czasie po op nasz organizm implanty traktuje jako ciało obce i dlatego je otarbia żeby odseparować je od naszego organizmu czasem następuje ich przerost i wtedy zaciskają one implant powodując jego zniekształcenia, ale czasem są one za słabe i w tedy implant ma tendencję do obwisania, zdarza się tak jak w przypadku Mya że torebka pęka najczęściej w skkutek urazu takiego jak wypadek samochodowy czy upadek na piersi , wttedy wskazane jest chodzenie w staniku takim jak pooperacyjny 24h\dobę no i zero wysiłku fizycznego i to wszystko co mogę powiedzieć w tym temacie
odnośnie twoich dolegliwości w tak krótkim czasie od op są jak najbardziej normalne, mrowienie czy swędzenie świadczy o tym że odbudowują się wszystkie struktury które zostały naruszone podczas operacji połączenia nerwowe itd, a nadwrażliwość po jakimś czasie mija przynajmnniej tak było w moim przypadku
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-09-13 o 13:12
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 13:18   #6865
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
Masza witaj po długiej przerwie Do dzis sie zastanawiam za co dokładnie dali ci przymusową przerwę I zdązyłam juz zapomniec jakie śliczne są Kasia i Basia

guniaaa uwierz mi, teraz wiesz dużo więcej niz ja przed moim zabiegiem ja nie wiedziałam prawie nic poza tym co chce osiągnąć a o pojemnosci, projekcjach i całej masie rzeczy dowiedziałam sie na tym forum już po zabiegu trzeba byc niezłym oszołomem

apropo, nurtuje mnie jedna sprawa, Mya kochanie jak to jest z tymi torebkami ? wytłumacz mi prosze tak z biologicznego pktu widzenia.. kiedy się tworzy , jak to wygląda od środka itd... w sumie listopadowa mogłaby mi dac wykład tez bo jej wiedza jest ogromna Ja się zastanawiam czy u mnie już się wszystko poukładało jak nalezy i po czym to rozpoznać

Muszę powiedzieć że mnie dziewczynki wreszcie nie bolą Cudowne uczucie. Ale odczuwam dziwne ruchy w piersi gdy np sie pochylam, bądź biegnę (np do autobusu). Czy to oznacza że implant się przesuwa?? Czuję też jeszcze czasami takie mrowienie, lekkie kłucie no i brodawki niestety jeszcze cholernie wrażliwe. Ale.. śpię już na boku bo nie boli choć nie ukrywam że nie skonsultowałam tego z doktorkiem. Mam nadzieję ze nic sie od tego nie zrobi dziwnego ?
Mam nadzije,że do dnia op bede tak wyedukowana,że nie bede miec watpliwosci zadnych jaki,ile itd.

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
pytajcie się śmiało o wszystko co was nurtuje przecież po to jest to forum co dwie głowy to nie jedna
a co do centrum handlowego to musisz poczekać na Listopadową albo Maszę bo one z tego fyrtla jedyne co mogę polecic to Galeria Baltycka ale to jest w Gdańsku a nie wiem gdzie Skwiercz przyjmuje
Miło,że tak piszesz,bo rzadko na innych watkach sa chetne do odp na pytania nowych osób na watku Wiem,że na pewno tysiac razy te [ytania sie przewijaly i dlatego milo,że i tak odp nam na [ytania
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 13:54   #6866
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
Witam moje kochane dziewczynki za 8 dni mój wielki dzień doradźcie czy powinnam smarować kremem przeciw rozstepom cycusie czy to moze juz za późno...całkiem o tym zapomniałam.Będąc w ciąży smarowałam brzuszek 2 m-ce przed porodem i nigdzie żadnych rozstepów nie maZnacie jakiś dobry krem(bo ja już zapomniałam jakiego używałam,mam prawo moja córeczka ma 5 latek )
Całkiem mozebne ze (skoro po ciązy nie masz rozstepów) Twoja skora jest na tyle elastyczna ze nie masz sie czego obawiac Jedni mają tendencje do rozstepów a innych Bozia pokarala

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Kochane,poswiecicie mi chwileczke? Bo ja nie ogarniam tylu info na temat rodzajów implantów-mogłybyscie mi pokrotce wyjasnic roznice miedzy wkładkami Mentor,Allergan,anatomy:c onfused: Czy przy wzroscie 165 i obwodu pod biustem 68 cm,400cc sa ogromne???Pewnie zalezy to od rodzaju implantów No nie ogarniam
Ja mam mentor 325 hp przy 168cm, pod biustem 70- a wyszło mi to co widac

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_sowa Pokaż wiadomość
zmykam szukac noclegu w gdyni na czawrtek


a jak daleko od Skwiercz do jakiegos fajnego centrum handlowego jest. Polecicie mi cos ciekawego?
Od dr masz blisko do Klifu-gorrrraco polecam

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

[QUOTE=molinezja75;1421477 6]Masza witaj po długiej przerwie Do dzis sie zastanawiam za co dokładnie dali ci przymusową przerwę I zdązyłam juz zapomniec jakie śliczne są Kasia i Basia
Witaj Moli Ban był za...obrone Horo własną piersią Dziewczynki tez sie za Wami steskniły
AGNESSA30 ja tez buziam Jesli chodzi o dziewczynki...no cóz mamusia stara sie jak moze by blizniaczki prezentowały sie nienagannie

Edytowane przez Masza711
Czas edycji: 2009-09-13 o 14:00
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:01   #6867
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Agnessa30
tak też zrobie, o ile nie pójde molestowac o troszke wiecej.
Moją faworytką "biustową" jest horo.
Podobaja mi sie duze biusty.

Dzwonilam do kliniki, ale niestety w niedziele nie ma mi kto sprawdzić modelu i profilu.
Ile dni przed zabiegiem, można dokonywać zmian w dokonanym wyborze rozmiaru?
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:35   #6868
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Poczytalam miedzy wierszami zaleglosci. Przede wszystkim MyaDiva kochana naprawde az lezka kreci sie w oku na Twoje problemy z cycusiami, ehh dr wzial od Ciebie dosc duzo (ode mnie bierze 15 tys i mysle ze to duzo) a tu takie rzeczy sie dzieja.
Mialas miec op po mnie, teraz masz za 3 mce, trzymam kciuki

Masza- Ty nasza 25 latko Zdjecia pierwsza klasa, szkoda tylko ze w sukience, a nie tak samopas

Kochane a mnie zastanawia pewna rzecz(moglam wczesniej pytac) - ostateczna konsultacje przed op mam w czerwcu albo lipcu, dr powiedzial ze wtedy dobierzemy rozmiar, ale tak jak juz pisalam moze byc nawet 500-600 tak powiedzial, do tego okragle, ale gdy zapytalam o profil powiedzial ze moze byc sredni, nie musi byc wysoki (ale moze) a ja glupia nie dopytalam czemu i teraz mysle czemu dla mnie ma byc niby sredni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:49   #6869
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Masza- Ty nasza 25 latko Zdjecia pierwsza klasa, szkoda tylko ze w sukience, a nie tak samopas

Kochane a mnie zastanawia pewna rzecz(moglam wczesniej pytac) - ostateczna konsultacje przed op mam w czerwcu albo lipcu, dr powiedzial ze wtedy dobierzemy rozmiar, ale tak jak juz pisalam moze byc nawet 500-600 tak powiedzial, do tego okragle, ale gdy zapytalam o profil powiedzial ze moze byc sredni, nie musi byc wysoki (ale moze) a ja glupia nie dopytalam czemu i teraz mysle czemu dla mnie ma byc niby sredni
25latka ...sie zesiusiałam AgataŁobuziaro gołych cycków Ci sie zachciewa ? Wiesz...one takie wstydliwe
Co do Twojego pytania-proponuje je zadac(w te pedy, zreszta) dr Słonko w koncu to on Cie widzi "na zywo" i w dodatku maca Zapytaj
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 14:56   #6870
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Masza, masz co pokazac to mi sie zachciewa, 25 latko

Ostateczny wybor ma byc w lipcu wiec wtedy dopytam i wtedy dopiero wszystko bedzie dobrane, jakos tak mi teraz to pytanie przyszlo do glowy, jak juz dr mnie pomierzy i dobrze wymaca to mysle ze dobierzemy co i jak trzeba. Hehe teraz przynajmniej konsultację mam gratis Bo zaliczka wplacona, jak zrezygnuje to doktorowi sie zwroci za konsultacje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.