Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 21:44   #661
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

http://allegro.pl/avon-skorzana-torb...603044713.html
ciekawe czy ktoś za tyle kupi
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:45   #662
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Te 3 osoby co kupiły mają tylko 3 i 7 komentarzy, wiec to tez pewnie podstawieni
Dobranoc dziewczynki
Pewnie tak, jakby to był sprawdzony, uczciwy sprzedawca sama bym z 5 swoich ulubionych zapachów kupiła Na 100% oszust i pewnie tak jak piszesz z innych kont"kupuje"!!!
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:47   #663
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam i ja - Avonoholiczka bez rokowań na rychłe wyleczenie
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:47   #664
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

i nawet Tygrysek już jest
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:49   #665
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, jestem skłonna przypuszczać że im więcej kk będzie sprzedawało te torebki tym będą tańsze, ale nie liczyłabym na wiecej niż 200zł
Ja na alle kupuję sporadycznie, ale już nigdy nie kupię perfum...raz zamówiłam Euphoria CK i jak otworzyłam nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać...na szczęście odzyskałam pieniądze...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:49   #666
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Witam i ja - Avonoholiczka bez rokowań na rychłe wyleczenie
Myślę, że w moim przypadku to wyleczenie jest już nie możliwe
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:52   #667
izolda0805
Raczkowanie
 
Avatar izolda0805
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolina Bugu
Wiadomości: 68
GG do izolda0805
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Sarunieczka chyba jeszcze w poprzednim wątku zachwalałaś krem matujący Dax Cosmetics, kupiłam i jestem bardzo zadowolona, mi niestety w Avonie żaden krem do twarzy nie odpowiada
izolda0805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 21:55   #668
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Myślę, że w moim przypadku to wyleczenie jest już nie możliwe
a ja nawet nie podejmuję leczenia. Odmawiam pomocy w tym względzie i nie chcę się leczyć
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:58   #669
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
a ja nawet nie podejmuję leczenia. Odmawiam pomocy w tym względzie i nie chcę się leczyć
skąd ja to znam
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:00   #670
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
przez moje ręce przeszły już dwie.. w k8 przejdzie trzecia , na którą czekam z utęsknieniem bo mi się bardzo podoba, i tę już zostawię sobie.. nareszcie

mi też się podoba ale spróbuję sprzedać
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:01   #671
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Ojeje jaki tu ruch nie spodziewałam się,aż się czuję prawie jak założycielka tego forum


Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Ale wiecie co jest fajne? Ze tu nie musimy co chwilę jasnej czcionki używać dla zatuszowania nie avonowych nazw.
oo właśnie

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jak tu wpadniemy to wykończymy wątek raz dwa
tak,a nie 11 stron od 2007 roku

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
No pewnie tylko czym ten wątek ma się różnić od "Wszystko o Avonie"...? Można pisać o nie-avnowych sprawach......?
dokładnie Zalotnico
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ja też czasem tu bywam.. ale że nikt nie pisze to tak głupio jakoś pisać samej ze sobą
a teraz możesz pisać z nami jak się wątek utrzyma,będzie fajnie,jak nie to trudno ale może się czegoś więcej dowiemy o sobie i pogadamy bardziej na luzie
Cytat:
Napisane przez izolda0805 Pokaż wiadomość
Sarunieczka chyba jeszcze w poprzednim wątku zachwalałaś krem matujący Dax Cosmetics, kupiłam i jestem bardzo zadowolona, mi niestety w Avonie żaden krem do twarzy nie odpowiada
Cieszę się że pasuje,to jeden z dwóch kremów który mnie matuje,a próbowałam mnóstwo tyle że są dwa rodzaje tego kremu(Perfecta cera mieszana) otleniający krem matujący i zwężający pory z energią Q10 oraz krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc z Fito-Retinolem,ja mam ten pierwszy

a powiedzcie jakie lubicie perfumy,zapachy pozaAvonowe? Ja sie zachwyciłam ostatnio zapachem Ambar (Jesus del Pozo),dostałam próbkę w perfumerii Lubię też C-Thru Golden Touch
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:03   #672
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, jestem skłonna przypuszczać że im więcej kk będzie sprzedawało te torebki tym będą tańsze, ale nie liczyłabym na wiecej niż 200zł
Ja na alle kupuję sporadycznie, ale już nigdy nie kupię perfum...raz zamówiłam Euphoria CK i jak otworzyłam nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać...na szczęście odzyskałam pieniądze...

a co było nie tak ?

ja od dziś "choruję " na naszą Avonową wodę ALWAYS
dopiero w k.9 będzie tańsza bo za 85 zł z 99zł .. ale nie wiem czy ją wtedy kupię tyle czekania

Edytowane przez karinka124
Czas edycji: 2011-05-13 o 22:05
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:06   #673
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Ja aktualnie mam "Echo" Davidoffa, "Femme" Bossa i Lacoste różową...uwielbiam te trzy zapachy...podobała mi się też Celine Dion Enchanted(czy jakoś tak)ale nigdzie nie mogę ostatnio dostać.......no i jak juz wspomniałam poluje na Orange Bossa
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:06   #674
izolda0805
Raczkowanie
 
Avatar izolda0805
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolina Bugu
Wiadomości: 68
GG do izolda0805
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Cieszę się że pasuje,to jeden z dwóch kremów który mnie matuje,a próbowałam mnóstwo tyle że są dwa rodzaje tego kremu(Perfecta cera mieszana) otleniający krem matujący i zwężający pory z energią Q10 oraz krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc z Fito-Retinolem,ja mam ten pierwszy

a powiedzcie jakie lubicie perfumy,zapachy pozaAvonowe? Ja sie zachwyciłam ostatnio zapachem Ambar (Jesus del Pozo),dostałam próbkę w perfumerii Lubię też C-Thru Golden Touch
ja też wzięłam ten z energia Q10, przeciwzmarszczkowy na razie nie jest mi potrzebny
ja dostałam niedawno w prezencie C-thru Crystalline, taki typowo wiosenny zapach, bardzo mi sie podoba
a z avonowych to "choruję" na Ungaro Fever, ale ta cena...

Edytowane przez izolda0805
Czas edycji: 2011-05-13 o 22:09
izolda0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:09   #675
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
a co było nie tak ?

ja od dziś "choruję " na naszą Avonową wodę ALWAYS
dopiero w k.9 będzie tańsza bo za 85 zł z 99zł .. ale nie wiem czy ją wtedy kupię tyle czekania
Flakon wykonany tandetnie i zapach spirytusu...najgorsze podróby jakie widziałam w życiu...okropność...!
Mi się Always nie podobają, Tomorrow natomiast bardzo..jednak nie mogę ich używać bo mnie"duszą"

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez izolda0805 Pokaż wiadomość
ja też wzięłam ten z energia Q10, przeciwzmarszczkowy na razie nie jest mi potrzebny
ja dostałam niedawno w prezencie C-thru Crystalline, taki typowo wiosenny zapach, bardzo mi sie podoba
a z avonowych to "choruję" na Ungaro Fever, ale ta cena...
A ja z C-thru miałam kiedyś zielony...Emerald chyba i bardzo mi się podobał
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:10   #676
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Chętnie posiedziałabym z Wami dłużej ale niestety znów rano muszę wczas wstać:p
Mam nadzieję, że za dużo się nie rozpiszecie bo ostatnio jakoś nie mogę nas nadgonić Jutro opowiem Wam o mojej miłości to zapachów innych niż z avonu a troszeczke tego będzie

Dobranoc
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:12   #677
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

a powiedzcie jakie lubicie perfumy,zapachy pozaAvonowe? Ja sie zachwyciłam ostatnio zapachem Ambar (Jesus del Pozo),dostałam próbkę w perfumerii Lubię też C-Thru Golden Touch
ojj już tyle czasu używam Avonowych ,że nawet nie pamiętam

musiałabym poszukać
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:14   #678
izolda0805
Raczkowanie
 
Avatar izolda0805
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolina Bugu
Wiadomości: 68
GG do izolda0805
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Flakon wykonany tandetnie i zapach spirytusu...najgorsze podróby jakie widziałam w życiu...okropność...!
Mi się Always nie podobają, Tomorrow natomiast bardzo..jednak nie mogę ich używać bo mnie"duszą"
A ja z C-thru miałam kiedyś zielony...Emerald chyba i bardzo mi się podobał
o tak, znam ten zapach, również bardzo ładny
Tomorrow też mi się bardzo podobają, ale ich nie kupię, bo mojemu Tżowi kojarzą się z jego byłą dziewczyna, i co zrobić?
izolda0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:17   #679
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Flakon wykonany tandetnie i zapach spirytusu...najgorsze podróby jakie widziałam w życiu...okropność...!
Mi się Always nie podobają, Tomorrow natomiast bardzo..jednak nie mogę ich używać bo mnie"duszą"
muszę się przyznać ,że nie znam /nie pamiętam jak pachnie tomorrow mi z trylogii podoba się Today ale właśnie jest duszący i boli mnie od niego głowa więc go nie mogę używać

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Chętnie posiedziałabym z Wami dłużej ale niestety znów rano muszę wczas wstać:p
Mam nadzieję, że za dużo się nie rozpiszecie bo ostatnio jakoś nie mogę nas nadgonić Jutro opowiem Wam o mojej miłości to zapachów innych niż z avonu a troszeczke tego będzie

Dobranoc

ja też muszę rano wstać [ ale nie tak wcześnie jak Ty ] ja wstać muszę coś po 6 rano /przed 7 bo mam jutro i w niedzielę szkołę
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:20   #680
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Chętnie posiedziałabym z Wami dłużej ale niestety znów rano muszę wczas wstać:p
Mam nadzieję, że za dużo się nie rozpiszecie bo ostatnio jakoś nie mogę nas nadgonić Jutro opowiem Wam o mojej miłości to zapachów innych niż z avonu a troszeczke tego będzie

Dobranoc
Tygrysku?? ty znowu jutro wstajesz o 3ciej rano i wsiadasz w TIRa??
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:21   #681
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
muszę się przyznać ,że nie znam /nie pamiętam jak pachnie tomorrow mi z trylogii podoba się Today ale właśnie jest duszący i boli mnie od niego głowa więc go nie mogę używać

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------




ja też muszę rano wstać [ ale nie tak wcześnie jak Ty ] ja wstać muszę coś po 6 rano /przed 7 bo mam jutro i w niedzielę szkołę
Mnie właśnie po Tommorow głowa boli...no cóż też lecę spać...ja niestety wstaje zależnie od młodszej pociechy, czasem o 2, 4...a czasem i do 6 da pospać... Dobranoc Avonomaniaczki
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:22   #682
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Chętnie posiedziałabym z Wami dłużej ale niestety znów rano muszę wczas wstać:p
Mam nadzieję, że za dużo się nie rozpiszecie bo ostatnio jakoś nie mogę nas nadgonić Jutro opowiem Wam o mojej miłości to zapachów innych niż z avonu a troszeczke tego będzie

Dobranoc
Dobranoc napisz czy używasz (i dziewczyny też)zapachów z konkurencji bo mam tam kilka które lubię i jestem ciekawa które się Wam podobają

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Flakon wykonany tandetnie i zapach spirytusu...najgorsze podróby jakie widziałam w życiu...okropność...!
Mi się Always nie podobają, Tomorrow natomiast bardzo..jednak nie mogę ich używać bo mnie"duszą"
Tomorrow mam,i są duszące,trzeba uważać żeby nie przesadzić z nimi,ja je tylko zimą tolerujęa Always dla mnie są ładne,ale takie...zwyczajne,wiosenn e

No nic,ja też się kieruję w stronę lożka bo jutro znowu do pracy
dobranoc dziewczęta
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:33   #683
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

skoro tak tu plotkujemy to powiedzcie mi czy znacie coś / możecie polecić COŚ dobrego do golenia dla Tż [ skóra wrażliwa/alergiczna ]

stosował już rożne metody itp [ np. zwykłe maszynki , elektryczne, pastę cukrową, pianki i żele do golenia i Nic ] ale nic nie pomaga po kazdym goleniu boli go twarz, ma zaczerwienioną ,pojawiają się krostki i leci krew ..

najlepszym sposobem byłoby coś trwałego tzn aby nie musiał się zbyt często golić , tylko coo??
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:37   #684
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
skoro tak tu plotkujemy to powiedzcie mi czy znacie coś / możecie polecić COŚ dobrego do golenia dla Tż [ skóra wrażliwa/alergiczna ]

stosował już rożne metody itp [ np. zwykłe maszynki , elektryczne, pastę cukrową, pianki i żele do golenia i Nic ] ale nic nie pomaga po kazdym goleniu boli go twarz, ma zaczerwienioną ,pojawiają się krostki i leci krew ..

najlepszym sposobem byłoby coś trwałego tzn aby nie musiał się zbyt często golić , tylko coo??
na lecącą krew to nie wiem co.. ale na swędzenie i zaczerwienie mojemu pomagał ten balsam kojący dla wrażliwców po goleniu (ten biały)
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:40   #685
izolda0805
Raczkowanie
 
Avatar izolda0805
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolina Bugu
Wiadomości: 68
GG do izolda0805
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
skoro tak tu plotkujemy to powiedzcie mi czy znacie coś / możecie polecić COŚ dobrego do golenia dla Tż [ skóra wrażliwa/alergiczna ]

stosował już rożne metody itp [ np. zwykłe maszynki , elektryczne, pastę cukrową, pianki i żele do golenia i Nic ] ale nic nie pomaga po kazdym goleniu boli go twarz, ma zaczerwienioną ,pojawiają się krostki i leci krew ..

najlepszym sposobem byłoby coś trwałego tzn aby nie musiał się zbyt często golić , tylko coo??
wymieniłaś chyba wszystkie sposoby depilacji i wszystkie złe.... ciężka sprawa, a Twój Tż używa jakichś łagodnych balsamów po goleniu? np. Nivea
jeśli i to nie pomoże to radzę wizytę u dermatologa

Edytowane przez izolda0805
Czas edycji: 2011-05-13 o 22:51
izolda0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:54   #686
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Ja nie kupuję perfum z Ori, jakoś żaden mi nie podchodzi Ogólnie, coś mam pecha do Ori (zamawiam u koleżanki z osiedla), bo albo to co zamówię jest właśnie w brakach albo mi totalnie nie podpasuje. Wzięłam kredkę do powiek, taką mięciutką jak nasze stare Big Colour, ale ona momentalnie roluje się i znika z powieki Co do perfum jeszcze... Ostatnio moja nowa klientka podsunęła mi próbki FM (ona się tym zajmuje). Skusiłam się na 15ml zapach Burberry-The Beat Jest fajniutki, ale trwałością to on nie grzeszy Także odechciewa mi się poszukiwań i wracam do mojej Rarki i odkrytego niedawno FAD
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:05   #687
izolda0805
Raczkowanie
 
Avatar izolda0805
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolina Bugu
Wiadomości: 68
GG do izolda0805
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję perfum z Ori, jakoś żaden mi nie podchodzi Ogólnie, coś mam pecha do Ori (zamawiam u koleżanki z osiedla), bo albo to co zamówię jest właśnie w brakach albo mi totalnie nie podpasuje. Wzięłam kredkę do powiek, taką mięciutką jak nasze stare Big Colour, ale ona momentalnie roluje się i znika z powieki Co do perfum jeszcze... Ostatnio moja nowa klientka podsunęła mi próbki FM (ona się tym zajmuje). Skusiłam się na 15ml zapach Burberry-The Beat Jest fajniutki, ale trwałością to on nie grzeszy Także odechciewa mi się poszukiwań i wracam do mojej Rarki i odkrytego niedawno FAD
szczerze powiedziawszy to ja nie znam zapachów Ori, a z FM zazdroszczę jednej rzeczy... etui na próbki
izolda0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:24   #688
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

No to zaczyna się jazda i problemy z nadrabianiem, jak na avonowym

Ja ostatnio nie mam czasu i pieniędzy, żeby zajść do perfumerii.... ale jak dotąd mój ulubiony to XS Hugo Bossa. I lubię niemalże wszystko DKNY

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
a co było nie tak ?

ja od dziś "choruję " na naszą Avonową wodę ALWAYS
dopiero w k.9 będzie tańsza bo za 85 zł z 99zł .. ale nie wiem czy ją wtedy kupię tyle czekania
O ja też bardzo lubię Always.

Cytat:
Napisane przez izolda0805 Pokaż wiadomość
o tak, znam ten zapach, również bardzo ładny
Tomorrow też mi się bardzo podobają, ale ich nie kupię, bo mojemu Tżowi kojarzą się z jego byłą dziewczyna, i co zrobić?
Na szczęście jest tyle zapachów i tyle nowości nas atakuje ze mamy w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
muszę się przyznać ,że nie znam /nie pamiętam jak pachnie tomorrow
Głównie wanilią. Mnie przypomina Vanilla Fields Coty popularne w latach 90.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Dobranoc napisz czy używasz (i dziewczyny też)zapachów z konkurencji bo mam tam kilka które lubię i jestem ciekawa które się Wam podobają

:
Tak, tak, ja jestem otwarta na różne firmy i z Ori lubię Amber, Enigmę - takie ciepłe, zimowe oraz ze świeżych wiosennych Elvie. Natomiast na wielu też się przejechałam - na trwałości i jakości zapachu, jak i u nas zresztą.


Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję perfum z Ori, jakoś żaden mi nie podchodzi Ogólnie, coś mam pecha do Ori (zamawiam u koleżanki z osiedla), bo albo to co zamówię jest właśnie w brakach albo mi totalnie nie podpasuje. Wzięłam kredkę do powiek, taką mięciutką jak nasze stare Big Colour, ale ona momentalnie roluje się i znika z powieki
O, ja też się na takiej grubej kredce przejechałąm, tragiczna była. A z drugiej strony była ona z serii Visions (to tak jak u nas Color Trend), więc co tu się dziwić....
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 02:19   #689
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Plotkowy dla Avono-manaczek

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No właśnie, możemy tu pisać, że np. ktoś się wkurza, bo mu coś tam nie przyszło z Avonu, że paczka się spóźnia albo okazywać radosć, ze właśnie ktoś dostał swoje zamówienie.

I myślę, że można tu też pisać, co nam się spodobało w nowym katalogu, bo jak się nowy pojawia, to potem często wymieniamy, co nam się spodobało z nowości
Czyli np. teraz mi się w kat. 14 spodobał płyn jabłkowy
I piszemy o tym tu a nie w wątku "Wszystko o Avonie" bo tam będziemy raczej zdawać relację z tego jak np. pachnie nowy krem, czy działa, jaką ma konsystencję itp. czyli nasze pierwsze spostrzeżenia, którymi możemy się od razu podzielić, bo recenzję do KWC dodamy dopiero po jakimś czasie
Aha i tu pisać nasze listy co kto sobie zamawia na przykład
Przepraszam ale nie podoba mi się to Nie wyobrażam sobie tego żebym pisała o jednym kosmetyku na dwóch wątkach Tu że mi się coś spodobało a w drugim o jego właściwościach, moim zdaniem bałagan tylko będzie

---------- Dopisano o 03:19 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------

O rany, napisałam odpowiedz do posta z 2007 roku
Widać że już zaczyna się wszystko mieszać
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 05:11   #690
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-manaczek

Pobudka !!
Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
skoro tak tu plotkujemy to powiedzcie mi czy znacie coś / możecie polecić COŚ dobrego do golenia dla Tż [ skóra wrażliwa/alergiczna ]

stosował już rożne metody itp [ np. zwykłe maszynki , elektryczne, pastę cukrową, pianki i żele do golenia i Nic ] ale nic nie pomaga po kazdym goleniu boli go twarz, ma zaczerwienioną ,pojawiają się krostki i leci krew ..

najlepszym sposobem byłoby coś trwałego tzn aby nie musiał się zbyt często golić , tylko coo??
Kurczę ciężka sprawa...miałam polecić maszynkę elektryczną,ale skoro już próbował... mój facet też ma wrażliwą skórę,po zwykłej maszynce swędziała go strasznie twarz,i przeszedł na elektryczną i jest ok

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

Głównie wanilią. Mnie przypomina Vanilla Fields Coty popularne w latach 90.


Tak, tak, ja jestem otwarta na różne firmy i z Ori lubię Amber, Enigmę - takie ciepłe, zimowe....
Kochałam w młodości Vanillę Fielsd i Vanillę Musk,oraz...zapomniałam jaki na S chyba,dezodorant miał złotą butelkę
Z Ori mam Enigmę i próbki Amber,suuper są,ale ostatnio pokochałam Diamond Musk(on taki troszkę FAD-owy) nie znam konsultantki więc na allegro sobie zamówię kiedyś

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
O rany, napisałam odpowiedz do posta z 2007 roku
Widać że już zaczyna się wszystko mieszać
urocza jesteś wiem,zrobiło się troszkę zamieszania,ale może ogarniemy jakoś...Wiesz,moze ktoś zły był że na Avonowym wciskamy prywatę...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.