Do posiadaczy glanów :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 18:59   #661
Ann21
Raczkowanie
 
Avatar Ann21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 62
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

U mnie na przykład padał grad Bez glanów ani rusz.
__________________
...
Ann21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 06:51   #662
XxXblack crayonXxX
Raczkowanie
 
Avatar XxXblack crayonXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Zamówiłam sobie na allegro bordowo czarne glany i nie mogę doczekać się kiedy mi przyjdą. Kiedyś również takie nosiłam, ale były o 2 numery za duże, więc na krawężniku cały czas się potykałam, ale co najważniejsze nie obcierały mnie Potem na zimę zakupiłam sobie czarne ocieplane glany, ale niestety chyba skóra nie była prawdziwa i zaczęły pękać po bokach. Mam nadzieję, że trafię w końcu na dobry numer. W tamtym roku były modne baleriny hmm...kupiłam sobie takie z paskiem na stopę i cholera tak mnie obtarły, że miałam dziurę w stopie... glany aż takiego spustoszenia nie sieją A co do kobiecości. Uważam, że glany ze spódnicą czy sukienką wyglądają ładniej niż szpilkach. Jak patrze na dziewczyny z mojej szkoły co chodzą w 12 cm butach aż mnie ciarki przechodzą. Poza tym większość z nich kuleje, albo w ogóle nie potrafi chodzić, stawiaja nogi jak kaczki, paskudnie to wygląda. Jedna dziewczyna przerzuciła się z glanów właśnie na takie szpilki i teraz ma problemy z chodzeniem chodzi jak chłop w gumowcach
__________________
Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic. Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały....
XxXblack crayonXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:33   #663
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

3 pary glanów znosiłam więc mogę coś napisać:

Plusy glanów:
- mają niepowtarzalny styl, kształt
- osoba je nosząca jest rozpoznawalna i łączona z odpowiednim klimatem
- pasują do różnego typu ubrań
- są bardzo wygodne i praktyczne (jak się je rozchodzi)
Minusy glanów:
- chodzenie w sztywnych butach może powodować nagniotki (czy jak się to nazywa) na stopie, takie placki twardej skórki na stopie
- na początku obcierają i noga musi się przyzwyczaić
- noga przy wyższej temp. się poci, nie przyjemnie pachnie,a w skrajnych przypadkach grozi grzybicą
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:47   #664
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

moje nowe (czyli dwuletnie) sie dalej nie rozchodziły! takie sztywne i dziwnie się układają ;| ale i tak je lubie

słyszalam ze jest jakis sprej do butów ze zmiekcza skorke... wie ktos co o czyms takim?

nie obcieraja mnie tylko nawet zawiazac nie moge tak zeby do nogi przylegaly bo sa strasznie sztywne
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 12:14   #665
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez XxXblack crayonXxX Pokaż wiadomość
W tamtym roku były modne baleriny hmm...kupiłam sobie takie z paskiem na stopę i cholera tak mnie obtarły, że miałam dziurę w stopie... glany aż takiego spustoszenia nie sieją A co do kobiecości. Uważam, że glany ze spódnicą czy sukienką wyglądają ładniej niż szpilkach. Jak patrze na dziewczyny z mojej szkoły co chodzą w 12 cm butach aż mnie ciarki przechodzą. Poza tym większość z nich kuleje, albo w ogóle nie potrafi chodzić, stawiaja nogi jak kaczki, paskudnie to wygląda. Jedna dziewczyna przerzuciła się z glanów właśnie na takie szpilki i teraz ma problemy z chodzeniem chodzi jak chłop w gumowcach
Jak chłop w gumowcach Porównanie niemal poetyckie Ja też jak widze te lasencje w szpilkach co chodzą jak kaczki to mnie ciary przechodzą..A i sama miałam przejścia z balerinkami

Teraz poluje na krótkie kolorowe glany..Tylko jaki kolor..Czerwone, zielone, niebieskie ciemne czy graffiti??
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:14   #666
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Glany mają swój niepowtarzalny butnowniczy urok Moje mają już jakieś... 6 lat ale nadal sie dobrze trzymają, nic w nich nie popękało chociaż dużo się w nich swego czasu nałaziłam.
Teraz juz ich niestety nie nosze i raczej już nie założę chociaż nigdy nie wyrzucę bo mi żal ich po prost - zwłaszcza dlatego że wsyprejowałam na nich pajęczynę srebrnym sprejem

Nie noszę ich już ponieważ właśnie o ową "kobiecosc" chodzi : przerzuciłam sie na bardziej płciowe buty, baletki, szpilki.. samo przerzucanie było masakrycznie problematyczne ;/ Nie mogla po noszeniu glanów dopasowac na swoja stope wymarzonych butow na studniowke bo byla po prostu rozklapana ;/ zadne ladne szpilki nie pasowaly.. chyba ze 3 miesiace szukałam butków.. i wtedy przestalam nosic glany. Teraz moja stopa sie tak jakby ulozyla - nosze buty mniejsze o rozmiar niz przy glanach, ma "zgrabniejszy" kształt i nie mam problemów z zakupem butów. Problemów z chodzeniem na szczęście nie miałam i raczej jestem chwalona za to, ze umiem w owych szpilkach chodzic wiec to nie byl u mnie problem. Nie wyobrazam sobie tez siebie na jakiejs "eleganckiej" imprezie odwalonej w biala koszule, zakiet, elegancka spodnice.. i w glanach. Niestety niektore okazje zobowiazuja. Acz do mini w kratę glany wygladaj świetnie
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:15   #667
XxXblack crayonXxX
Raczkowanie
 
Avatar XxXblack crayonXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ciemne niebieskie sa bardzo ładne chociaż przecierane na szare tez nieźle się komponują
Mnie najtrudniej chodziło się glanach Steel były twarde....
__________________
Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic. Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały....
XxXblack crayonXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 13:16   #668
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Jak chłop w gumowcach Porównanie niemal poetyckie Ja też jak widze te lasencje w szpilkach co chodzą jak kaczki to mnie ciary przechodzą..A i sama miałam przejścia z balerinkami

Teraz poluje na krótkie kolorowe glany..Tylko jaki kolor..Czerwone, zielone, niebieskie ciemne czy graffiti??

Zielone jak trawa .

spotkamy się na koncercie
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:47   #669
Ann21
Raczkowanie
 
Avatar Ann21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 62
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja chciałabym sobie kupić takie jasnozielone 20-stki. Specjalnie do spódnicy. Tylko, że one nie są firmowe. Nie wiem, czy warto ryzykować, bo zawsze miałam HD. http://www.allegro.pl/item322289190_...ow_roz_42.html Może już ktoś z Was miał tego typu glany? Czy nie rozlecą się po pierwszym koncercie? Z góry dziękuję za odpowiedź...
__________________
...
Ann21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:51   #670
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Ann21 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym sobie kupić takie jasnozielone 20-stki. Specjalnie do spódnicy. Tylko, że one nie są firmowe. Nie wiem, czy warto ryzykować, bo zawsze miałam HD. http://www.allegro.pl/item322289190_...ow_roz_42.html Może już ktoś z Was miał tego typu glany? Czy nie rozlecą się po pierwszym koncercie? Z góry dziękuję za odpowiedź...
Wiesz - dwie pary moich pierwszych glanow byly wlasnie niefirmowe i cos mi sie kojarzy ze w stylu tych z linka.
Popekaly obie pary, opadly (poczatkowo byly wygiete w ten specyficzny sposob pozniej czlapoki sie zrobily)

Lepiej jak lubisz glany wez sobie HD bo masz je sprawdzone, moje HD byly niezniszczalne.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 17:20   #671
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

a ja bordowe cale
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 08:20   #672
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wiesz - dwie pary moich pierwszych glanow byly wlasnie niefirmowe i cos mi sie kojarzy ze w stylu tych z linka.
Popekaly obie pary, opadly (poczatkowo byly wygiete w ten specyficzny sposob pozniej czlapoki sie zrobiły

Hm...Mówisz że opadły?Bo ja chciałam takie kupić ale krótkie..Hmm...A może jeszcze ktoś miał takie i wie napewno że są kiepskie lub dobre?
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:20   #673
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
Zielone jak trawa .

spotkamy się na koncercie

No to dozobaczenia
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 10:01   #674
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Po linku widzę że to glany TRUCKS BOOTS. Mierzyłam je w paru sklepach, zastanawiałam się czy nie kupić.. Są cięższe niż np steele, ale tak poza tym to chyba wszystko mi pasowało ;p Nie kupiłam ich więc nie mogę powiedzieć jakie są na co dzień
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 16:52   #675
niunia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja osobiście w moich glaniszach chodze od dwu lat, mam martensy i grindersy,klasyczne czarne piętnastki.zastanawia mnie czy da sie jakoś zniszczyć te buty!? obie pary odziedziczyłam po siostrach, które nosiły je od 9 lat! te buty są nieśmiertelne.. aktualnie napalam sie na białe steele 20
niunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:29   #676
XxXblack crayonXxX
Raczkowanie
 
Avatar XxXblack crayonXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Tak niefirmowe szybko się psują. Pekają podszycia oraz zgięcia, guma odłazi....
A moje glany dzisiaj przyszły. Są super
__________________
Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic. Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały....
XxXblack crayonXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:10   #677
tamusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar tamusiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 89
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Witam wszystkich )
Ja od dłuższego czasu napalam się na glany, z czym wiąższą się moje wątpliwości.
1.Czy warto kupować glany na wiosne? a może glany to typowo zimowe obuwie. Przyznam się, że nawet latem widziałm osoby w nich.Ale nie wiem czy nie poczekać z kupnem do kolejnej zimy....
2.Czy zaryzkować i kupić używane glany? mam kilka upatrzynych na allegro http://www.allegro.pl/item324886748_...zmiar_38_.html
http://www.allegro.pl/item326338590_...yginalne_.html
http://www.allegro.pl/item326512439_...8_okazja_.html
ale nie wiem czy uyżywane się szybko nie rozlecą... natomiast wydać mi 300zł na nie trochę mi żal... zainwestować w nowe i mieć pewność, że szybko się nie rozlecą, czy zaryzykować i kupić używane? pomóżcie!:P
tamusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:05   #678
XxXblack crayonXxX
Raczkowanie
 
Avatar XxXblack crayonXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja kupilam niedawno używane i w ogóle nie widac śladów noszenia. A po co na zimę?! To buty prawie na każdą porę
__________________
Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic. Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały....
XxXblack crayonXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:42   #679
Dwukwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

No tak, to moze kilka słów ode mnie. Glany są cudne i wspaniałe, póki nie zaczną sprawiać problemów. Ja swoje zielone jak trawka kocham, ale obawiam sie, ze albo juz nigdy w nich nie wyjde, albo beda to buty na specialna okazje.

Po pierwsze, chodze w nich 2 lata i dalej bez 2, 3 par skarpet sie nie obejdzie...

Po drugie, musiałam przestać nosić je w styczniu, bo moje ścięgno przy kostce nie pozwalało mi na to i teraz po upływaie trzech miesięcy dalej boli. Muszę się wybrać do lekarza, żeb sie dowiedzieć czy zerwane mam czy coś, bo ile można bez powodu nie chodzić na w-f...

Po trzecie, moja kumpela weteranka glanów,
ma takie problemy z kolanami, że czasem chodzić nie może. Poza tym rośnie jej taka małosympatyczna narośl na kostce, która może spowodować bolesne skutki w przyszłości.

Po czwarte, cała moja stopa to jeden bolesny odcisk. Zewnętrzna strona boli teraz nawet od trampków.

Więc, nie można mówić, że to dobre buty. Może teraz wszyscy zaczną się chwalić, że tyle lat przechodzili i nic im się nie dzieje, ale a nóż coś się zacznie dziać po 10 latach, 20 i wtedy będzie problem. Wychodzenie z założenia, że szpilki są bardziej szkodliwe to bzdury i bądźcie tego świadomi. No i btw, 3 razy bardziej szkodliwe sa dla dziewczyn jednak. Teraz się o tym przekonałam. Wcześniej się cieszyłam, że mam takie wyróżniające się buty, że wydając te 200 złotych zrobiłam interes na kilka lat, że w końcu buty mi w deszczu nie przemakają. Teraz narzekam, że przez bandaż elastyczny nie mieszczę się w trampki, a i tak mnie boli...

Pozdro fani glanów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buciki005.jpg (83,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buciki022.jpg (78,7 KB, 86 załadowań)
Dwukwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 21:58   #680
Ann21
Raczkowanie
 
Avatar Ann21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 62
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

W Szczecinie mamy przecież rewelacyjny Bunkier! To najlepsza glanoteka! Znajduje się "pod" placem Zwycięstwa Ale jasne, można zamówić buty przez internet
__________________
...
Ann21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:14   #681
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Revenger..Nie znam ale wnioskując z opisu i zdjęć raczej są dobrej jakości..A nie myślałaś o Steelach?Są tańsze a naprawde wytrzymałe..A o tym że glany zginają się jak klasyczne to pic na wode fotomontaż..Jak ktoś już chyba w tym temacie wspomniał nie glany sie do nogi dopasowują a nogi do glanów
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:22   #682
Ann21
Raczkowanie
 
Avatar Ann21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 62
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Hm... W sumie, to Bunkier przychodzi mi na myśl jako pierwszy... Jest też w Galaxy firmowy sklep HD, ale wybór glanów raczej niewielki... Ja swoje jednak zamawiałam przez internet, na www.e-buty.pl
__________________
...
Ann21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 12:56   #683
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja mam glany Truck Boots i nie narzekam na nie .
Nie noszę ich codziennie, w sumie tylko jak jest śnieg, plucha itp.
Jakościowo są na pewno gorsze niż np. Steel, ale mi potrzeba okazyjnie glanów .
Normalnie noszę 37 i zamówiłam z tej firmy 37 i są trochę duże, ale w sumie i tak noszę na grubą skarpetę .
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:07   #684
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Jak ktoś już chyba w tym temacie wspomniał nie glany sie do nogi dopasowują a nogi do glanów
Racja, racja.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:21   #685
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez qazqaz12 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.mam 23 lata i wydaje mi się, że nie jestem za stara, żeby kupić sobie glany? Od dłuższego czasu śledzę wątki na forach dotyczące właśnie tych butów, bo szczerze powiem nie wiem, które glany są dobre.
Do tej pory chodziłam w butach glano-podobnych , choć niektórzy myśleli że to właśnie glany, ale nabierali się na to raczej tylko w zaciemnionych pubach lub wieczorami Czy moglibyście mi doradzić czy lepsze są glany Steel czy Revenger. Mieszkam w Szczecinie i wybór tu jest chyba średni więc postanowiłam zamówić je przez internet. ale tu jest znowu moja obawa o rozmiar... Czy mogłaby mi któraś z Was napisać jaki ma numer buta przy jakiej długości stopy? Lub czy któraś z Was ma może zdjęcie w glanach rozmiar 37? Bardzo Was proszę o jakieś rady...
Widziałam też wcześniejsze zdjęcia użytkowniczki Sabbath w glanach super wyglądała
P.S.Sabbath jeśli tu zaglądniesz możesz napisać jakie to glany i jaki rozmiar?



a i jeśli możecie zerknąć... czy te glany są dobre? które lepiej będą się sprawować?


http://www.glany.com.pl/shop/pokaz_prod.php?id=111001

http://www.glany.pl/go/_info/?id=337
qazqaz12 - pewnie, że nie jesteś za stara na kupno glanów. Ja pierwsze swoje glany kupiłam w okolicach trzydziestki, chodzę już w tego typu butach parę lat i jeszcze parę (dziesiąt) zamierzam chodzić.
Wytłumaczę się może dlaczego tak późno - otóż należę do pokolenia metali "adidasowych".

Glany z moich fotek to Trucks Boots i KMM, rozmiar 37 właśnie. Normalnie noszę raczej 36, niż 37, ale w przypadku glanów wolę mieć troszkę luzu.

Dziękuję za miłe słowa.

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:31   #686
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez qazqaz12 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.mam 23 lata i wydaje mi się, że nie jestem za stara, żeby kupić sobie glany? Od dłuższego czasu śledzę wątki na forach dotyczące właśnie tych butów, bo szczerze powiem nie wiem, które glany są dobre.
Do tej pory chodziłam w butach glano-podobnych , choć niektórzy myśleli że to właśnie glany, ale nabierali się na to raczej tylko w zaciemnionych pubach lub wieczorami Czy moglibyście mi doradzić czy lepsze są glany Steel czy Revenger. Mieszkam w Szczecinie i wybór tu jest chyba średni więc postanowiłam zamówić je przez internet. ale tu jest znowu moja obawa o rozmiar... Czy mogłaby mi któraś z Was napisać jaki ma numer buta przy jakiej długości stopy? Lub czy któraś z Was ma może zdjęcie w glanach rozmiar 37? Bardzo Was proszę o jakieś rady...
Widziałam też wcześniejsze zdjęcia użytkowniczki Sabbath w glanach super wyglądała
P.S.Sabbath jeśli tu zaglądniesz możesz napisać jakie to glany i jaki rozmiar?



a i jeśli możecie zerknąć... czy te glany są dobre? które lepiej będą się sprawować?


http://www.glany.com.pl/shop/pokaz_prod.php?id=111001

http://www.glany.pl/go/_info/?id=337
Mam glany Steel rozmiar 38(więc do 37 blisko) i niższe i wyższe i nie mam nic do zarzucenia tej firmie 37 noszę klapki, w adidasko-podobnych butach miałam rozmiar 38
Steel są chyba tańsze niż Revenger O tym drugim słyszałam też dobre opinie
Nie jesteś za stara ;p W ogóle nie jesteś stara
Każde glany trzeba rozchodzić co miłe nie jest, czasami, gdy włożysz do nich dodatkowe wkładki to faktycznie pomaga
Załączam fotki moich, te na nóżkach to oczywiście 20-dziurkowe a te samotne to 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glany 123edit.jpg (69,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obóz 005.jpg (82,7 KB, 88 załadowań)
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:38   #687
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

hellol jestem szczesliwa posiadaczka tych 7 milowych butow i w zasadzie nie rozgladam sie za butami bo glany ubieram do wszystkiego, pora roku tez raczej nie gra roli
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:59   #688
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

ja mam revengery i steele ;] revengery sa lzejsze i z lepszej jakosciowo skory, i maja ciensza podeszwe bo nie sciera sie tak szybko jak w steelach ;] choc steele to juz moje 2 krotkie ale revengery jakos bardziej przypadly mi do gustu ^^ maja ladniejszy ksztalt wg mnie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:39   #689
dzikoscmegoserca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja mam martensy i jestem zadowolona.
__________________
miłość przyjaźń muzyka
dzikoscmegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:52   #690
~mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Moje glany syczą, gdy na zewnątrz jest mokro, wilgotno na chodniku, jak pada deszcz. Jakby podeszwa wchłaniała tą wodę. Co zrobić żeby nie syczały? To niezbyt przyjemne :P
~mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-25 16:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.