Nasze blogi - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 13:10   #661
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Oj rozumiem Cię ;/ U nas jest taka mentalność... zazdroszczę zagranicznym bloggerkom.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 13:28   #662
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurczę, też muszę coś wykombinować do moich włosów, bo są teraz taaakie nijakie... Miałam boba ostatnio i teraz próbuję je zapuścić, więc długość taka bez sensu teraz, ledwo je związuję, a na boba to też już nie wygląda... Trzeba wytrzymać Jak wyhoduję dłuższe to chyba też zainwestuję w to cudo
ja zawsze zapuszczam.. do następnej wizyty u fryzjera. Ale mam genialną fryzjerkę i nawet gdy mam 3-miesięczny odrost włosy świetnie wyglądają.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja np z racji tego, że jestem dość stałą klientką MACa a do tego bloguję o tej firmie dość dużo, zostałam zaproszona na przedsprzedaż kolekcji. Fajny przywilej, miło że mnie doceniono, ale martwi mnie fakt, że spotkało się to z delikatnie mówiąc lekkim niezadowoloeniem m.in. na wątku... właśnie dlatego zastanawiam się, czy nasze społeczeństwo jest gotowe na takie coś. Ja uwielbiam czytać zagraniczne blogi i uwielbiam fakt, że często mają przedsprzedaże i mogą zrecenzować coś co do nas dopiero za chwilę wejdzie bo wtedy idąc na zakupy już mam mniej więcej w głowie co chcę upolować a na co w ogóle nie patrzeć ( no dobra, czasem to jest weryfikowane przez rzeczywistość ale jednak pojęcie mam). I zazdroszczę dziewczynom, ale w taki ciepły pozytywny sposób (mam nadzieję, że wiecie o czym mówię). a u nas to się spotkało z niezadowoleniem... na zasadzie "bo mi wykupią"... no rany. to nie moja wina, że produktów do sklepu przychodzi limitowana ograniczona ilość... smutne to trochę. musiałam się wyżalić
ja tam wolę jak wcześniej ktoś zrobi swatche, bo wtedy mniej więcej wiem co mnie interesuje. Ale w przypadku przedsprzedaży sklep powinien, na wprowadzenie kolekcji mieć pełny stand. I nikt by się nie burzył. Chociaż oburzenie może wynikać też z zazdrości.. Mało ludzi potrafi się cieszyć z tego, że komuś się udało.


A ja polubiłam jednak nowy interfrejs- o wiele szybciej zajeło mi uporządkowanie etykiet, niż na starym. Tylko te kolory..

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-09-03 o 13:31
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 13:58   #663
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o bloggerki i ich "przywileje" - może nie będzie tak źle! współprace zaczynają być doceniane. wydaje mi się że zaczyna kiełkować takie pojęcie, że recenzja (dobra! co sprawia ze bubel nie przejdzie) to także dobra reklama. Ja np z racji tego, że jestem dość stałą klientką MACa a do tego bloguję o tej firmie dość dużo, zostałam zaproszona na przedsprzedaż kolekcji. Fajny przywilej, miło że mnie doceniono, ale martwi mnie fakt, że spotkało się to z delikatnie mówiąc lekkim niezadowoloeniem m.in. na wątku... właśnie dlatego zastanawiam się, czy nasze społeczeństwo jest gotowe na takie coś. Ja uwielbiam czytać zagraniczne blogi i uwielbiam fakt, że często mają przedsprzedaże i mogą zrecenzować coś co do nas dopiero za chwilę wejdzie bo wtedy idąc na zakupy już mam mniej więcej w głowie co chcę upolować a na co w ogóle nie patrzeć ( no dobra, czasem to jest weryfikowane przez rzeczywistość ale jednak pojęcie mam). I zazdroszczę dziewczynom, ale w taki ciepły pozytywny sposób (mam nadzieję, że wiecie o czym mówię). a u nas to się spotkało z niezadowoleniem... na zasadzie "bo mi wykupią"... no rany. to nie moja wina, że produktów do sklepu przychodzi limitowana ograniczona ilość... smutne to trochę. musiałam się wyżalić
Nie wiem czemu nigdy jeszcze nie trafiłam na Twojego bloga, bardzo mi się podoba.

Niestety też widzę takie trochę dziwne nastawienie (niektórych) polskich blogerek (i czytelniczek) do siebie.

Mnie ostatnio naprawdę zadziwiła wypowiedź na tym blogu:
Cytat:
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zauważyłam jakąś niezdrowa rywalizacje w pokazywaniu limitowanych edycji koniecznie wszystko chcą od razu pokazać, wszystkie słocze, bo ja mam i będę pierwsza. Sama pokazuje dopiero wtedy jak mam ochotę na dany kolor a nie z jakiejś pazerności oczu i pierwszeństwa.
Czy wy coś takiego odczuwacie? Mnie nigdy by do głowy nie przyszło, że tak to może być odbierane. Jak wykupuję całą limitowankę (uzależnienie ) to staram się wrzucić fotki jak najszybciej, bo wiadomo, że zwłaszcza jak dopiero się ona pojawia, każdy swatch jest na wagę złota i znacznie pomaga innym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. I wrzucam to wszystko w jednej notce, żeby nie robić bałaganu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-09-03 o 14:10
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 14:08   #664
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu nigdy jeszcze nie trafiłam na Twojego bloga, bardzo mi się podoba.

Niestety też widzę takie trochę dziwne nastawienie (niektórych) polskich blogerek (i czytelniczek) do siebie.

Mnie ostatnio naprawdę zadziwiła wypowiedź na tym blogu:
Czy wy coś takiego odczuwacie? Mnie nigdy by do głowy nie przyszło, że tak to może być odbierane. Jak wykupuję całą limitowankę (uzależnienie ) to staram się wrzucić fotki jak najszybciej, bo wiadomo, że zwłaszcza jak dopiero się ona pojawia, każdy swatch jest na wagę złota i znacznie pomaga innym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. I robię to wszystko w jednej notce, żeby nie robić bałaganu.
Odkąd założyłaś bloga śledzę twoje wpisy o limitkach, bo dzięki temu wiem co chcę lub nie chcę kupić. Nie mam nic przeciwko takim wpisom. Każdy kupuje to na co ma ochotę i na co go stać.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 14:25   #665
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu nigdy jeszcze nie trafiłam na Twojego bloga, bardzo mi się podoba.

ja Ciebie już jakiś czas obserwuję )
Cytat:
Niestety też widzę takie trochę dziwne nastawienie (niektórych) polskich blogerek (i czytelniczek) do siebie.
właściwie trudno mi powiedzieć, czym to jest podyktowane... kurczę, nie zazdrośćmy sobie - właśnie o to chodzi w blogowaniu żeby się dzielić wiedzą i opiniami. I szanować te opinie Ja np jestem bardzo "wdzięczna" wizażowi. nie narzekam na brak koleżanek "w realu" ale dzięki temu forum poznałam bardzo wiele dziewczyn o podobnych zainteresowaniach co moje i to jest takie genialne kiedy potrafimy się w piątkę zebrać na kawie przed eventem macowym i przegadać godzinę - dwie o tym co nas najbardziej kręci i o życiu w ogóle! ostatnio nawet się zastanawiałam przez ułamek sekundy co sobie myślą ludki obok jak tak nas posłuchają przez chwilę a my tylko MAC, Dior, essence, Sephora, promocja, blog i temptalia (vel. Krysia) )) i fajnie by było, gdyby blogowanie też do tego prowadziło żebyśmy się i w "realu" poznawały

Cytat:
Mnie ostatnio naprawdę zadziwiła wypowiedź na tym blogu:
Czy wy coś takiego odczuwacie? Mnie nigdy by do głowy nie przyszło, że tak to może być odbierane. Jak wykupuję całą limitowankę (uzależnienie ) to staram się wrzucić fotki jak najszybciej, bo wiadomo, że zwłaszcza jak dopiero się ona pojawia, każdy swatch jest na wagę złota i znacznie pomaga innym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. I wrzucam to wszystko w jednej notce, żeby nie robić bałaganu.
dokładnie. Limitowanka jak sama nazwa wskazuje jest z nami tylko przez jakiś czas i ja też lubię ją jak najszybciej wrzucić żeby ktoś, kto mnie podczytuje jak najszybciej mógł zobaczyć i podjąć decyzję. Ja Wam powiem, że ja już po latach śledzenia blogów, serwisów itp potrafię z dokładnością do 95% określić co mnie zauroczy z danej kolekcji a co mogę sobie odpuścić. I wiem już ile będzie trzeba na to kasy przeznaczyć, mogę sobie zrobić plan wydatków, itp. I zawsze z niecierpliwością czekam na jak największą ilość swatchy. Bo im tych swatchy więcej tym bardziej na ich podstawie mogę sobie ocenić daną kolekcję. I broń Panie Boże nie wykupuję (nigdy tak nie zrobiłam) całej kolekcji, nawet jeśli mi się ona nie podoba, tylko po to żeby zrobić swatche. szkoda mi kasy...

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Odkąd założyłaś bloga śledzę twoje wpisy o limitkach, bo dzięki temu wiem co chcę lub nie chcę kupić. Nie mam nic przeciwko takim wpisom. Każdy kupuje to na co ma ochotę i na co go stać.
dokładnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 15:42   #666
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
One_LoVe też myślałam, że może bubel, na pewno nie można mieć bardzo cienkich włosów, bo trzeba czymś przykryć spinkę Jak przetestuję to zobaczymy, wydam werdykt hehe.
Tutaj są te Bumptis http://allegro.pl/show_item.php?item=1801238672 w sklepach są za 20 zł.A to z tematu o nich na Wizażu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1251839646

gohs, wolę stary wygląd
miałam te spinki Bumptis, ale nie umiem tego chyba używać, bo po kilku próbach osiągnęłam tylko efekt Dolly Parton, który średnio mnie zadowalał: http://hollywoodbowltickets.org/blog...lly-parton.jpg w końcu rozparcelowałam między koleżankami i nie wiem, czy one są z nich zadowolone, dla mnie noszenie takiego sztywnego kawałka plastiku, który dodatkowo kłuje w głowę, to porażka
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 16:00   #667
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio naprawdę zadziwiła wypowiedź na tym blogu:
Czy wy coś takiego odczuwacie? Mnie nigdy by do głowy nie przyszło, że tak to może być odbierane. Jak wykupuję całą limitowankę (uzależnienie ) to staram się wrzucić fotki jak najszybciej, bo wiadomo, że zwłaszcza jak dopiero się ona pojawia, każdy swatch jest na wagę złota i znacznie pomaga innym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. I wrzucam to wszystko w jednej notce, żeby nie robić bałaganu.
heh w zyciu bym nie pomyslala o tym w taki sposob....
lepiej przed zakupem zobaczyc swatch czy przeczytac o tym kilka slow niz wydac nawet te 10zl na cos co moze sie nam calkowicie nie spodobac po nalozeniu na skore...
to rozumiem, ze teraz wypadaloby kupic cos z limitki i wstawic zdjecia, swatche i cala reszte jak juz limitki dawno nie bedzie, zeby nie bylo, ze sie czlowiek chwali?
przeciez limitki nie sa wieczne i szybko schodza wiec lepiej szybciej sie dowiedziec czy warto cos miec niz sie napalic i wrocic z pustym koszykiem

U nas nadal jest zazdrosc w duzej ilosci....
tak jak ostatnio brunetka zrobila na swoim blogu outfit i pokazala nowe zakupy- zaraz sie ktos zjawil z pytaniem skad ona ma pieniadze na te rzeczy!? jej pieniadze wiec niech wydaje na co chce- nie rozumiem tego, niektorzy sie zachowuja jakby to im ubylo w portfelu kiedy ktos cos kupi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 17:37   #668
tobru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: Nasze blogi

Taką zazdrość i nienawiść to obserwuje wszędzie. Może taka cecha narodowa?
__________________
Poranek
tobru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 17:46   #669
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tobru Pokaż wiadomość
Taką zazdrość i nienawiść to obserwuje wszędzie. Może taka cecha narodowa?
u szafiarek jest jeszcze gorzej - już nawet plują jadem na siebie nawzajem
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 17:49   #670
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

dlatego trzeba ignorować takie komentarze i nie zawracać sobie nimi głowy.
każdy ma inną zasobność portfela i nic nikomu do tego.

sama uwielbiam czytać posty o macu, make up factory, czy pędzlach sigmy. jednak nikomu nie wiercę w brzuchu dziury, skąd ma na to pieniądze, po co kupuje itd.

Trzeba robić swoje
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 17:55   #671
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tobru Pokaż wiadomość
Taką zazdrość i nienawiść to obserwuje wszędzie. Może taka cecha narodowa?
mozliwe

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
dlatego trzeba ignorować takie komentarze i nie zawracać sobie nimi głowy.
każdy ma inną zasobność portfela i nic nikomu do tego.

sama uwielbiam czytać posty o macu, make up factory, czy pędzlach sigmy. jednak nikomu nie wiercę w brzuchu dziury, skąd ma na to pieniądze, po co kupuje itd.

Trzeba robić swoje
dokladnie. Fajnie, ze ktos ma takie kosmetyki, moze zrobic zdjecia, swatche i porzadna recenzje bo kiedys jak czlowiek cos zaoszczedzi i bedzie chcial kupic cos drozszego to proste, ze bedzie szukal informacji czy sie oplaca to kupowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 20:21   #672
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Zmieniłam nieco wygląd bloga kosmetycznego, żeby było bardziej stonowanie, co myślicie?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 20:29   #673
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Dużo lepiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:08   #674
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zmieniłam nieco wygląd bloga kosmetycznego, żeby było bardziej stonowanie, co myślicie?
Podoba się Na białym tle wszystko dobrze widać.
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:24   #675
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

a ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie:

Czy posługujecie się głównie projektantem szablonów zmieniając wygląd Waszego bloga, czy raczej html, lub inne magiczne zaklęcia?

Wiele dziewczyn ma absolutnie przepiękne blogi (oceniając szatę graficzną), a ja niestety nie umiem html na tyle, aby stworzyć coś ciekawego.
A jak to jest u Was?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:31   #676
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Ja po prostu wgrałam szablon dawno temu i tyle, bo nie da się z nim pracować na projektancie szablonów. Szukałam czegoś nowego, ale nic mi się nie podoba. Chciałabym mieć białe tło i czarną czcionkę, bo tak jest najczytelniej. A co wy sądzicie obecnie o czytelności mojego bloga?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:34   #677
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Nasze blogi

Dobrze sie czyta
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:36   #678
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie:

Czy posługujecie się głównie projektantem szablonów zmieniając wygląd Waszego bloga, czy raczej html, lub inne magiczne zaklęcia?

Wiele dziewczyn ma absolutnie przepiękne blogi (oceniając szatę graficzną), a ja niestety nie umiem html na tyle, aby stworzyć coś ciekawego.
A jak to jest u Was?
Bawiłam się HTMLem, dopóki sam menedżer nie udostępnił tych funkcji - np. dużo przedtem miałam faviconę czy jakieś ozdobne czcionki. Teraz, kiedy to wszystko mamy już "w zestawie", htmlem bawię się tylko przy gadżetach.

Co do mojego tła, na początku wgrałam "coś na szybko" i choć strasznie mnie raziło, to nie mogłam się zebrać, żeby poszukać czegoś lepszego Dziś wreszcie coś z tym zrobiłam, bo od tej intensywnej zieleni tła aż oczy bolały

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja po prostu wgrałam szablon dawno temu i tyle, bo nie da się z nim pracować na projektancie szablonów. Szukałam czegoś nowego, ale nic mi się nie podoba. Chciałabym mieć białe tło i czarną czcionkę, bo tak jest najczytelniej. A co wy sądzicie obecnie o czytelności mojego bloga?
Jak dla mnie mógłby być nieco większy kontrast pomiędzy tłem a tekstem notki Poza tym - bez zarzutów
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:38   #679
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja po prostu wgrałam szablon dawno temu i tyle, bo nie da się z nim pracować na projektancie szablonów. Szukałam czegoś nowego, ale nic mi się nie podoba. Chciałabym mieć białe tło i czarną czcionkę, bo tak jest najczytelniej. A co wy sądzicie obecnie o czytelności mojego bloga?
czyta się dobrze, litery nie mienią się w oczach, dlatego wolę szarości niż czerń na jasnym tle.
ale u Ciebie i tak najbardziej lubię zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia nowości
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 21:38   #680
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie:

Czy posługujecie się głównie projektantem szablonów zmieniając wygląd Waszego bloga, czy raczej html, lub inne magiczne zaklęcia?

Wiele dziewczyn ma absolutnie przepiękne blogi (oceniając szatę graficzną), a ja niestety nie umiem html na tyle, aby stworzyć coś ciekawego.
A jak to jest u Was?
Ja ostatnio kombinuje cos i próbuje zmian wyglądu Ale nadal to nie jest "to" Próbuje z szablonami bloggera i szablonami innych stron, niestety tylko to potrafie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja po prostu wgrałam szablon dawno temu i tyle, bo nie da się z nim pracować na projektancie szablonów. Szukałam czegoś nowego, ale nic mi się nie podoba. Chciałabym mieć białe tło i czarną czcionkę, bo tak jest najczytelniej. A co wy sądzicie obecnie o czytelności mojego bloga?
Bardzo dobrze sie czyta
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:42   #681
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kombinuje cos i próbuje zmian wyglądu Ale nadal to nie jest "to" Próbuje z szablonami bloggera i szablonami innych stron, niestety tylko to potrafie


Bardzo dobrze sie czyta
a jak się pobiera szablon innej strony?
Przepraszam jeśli zadaje pytanie na poziomie przedszkola..

właśnie widzę Ewa, że coś kombinujesz ze swoim blogiem. Ja podobnie.. i nie jest wciąż tak jak bym chciała.
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:47   #682
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
a jak się pobiera szablon innej strony?
Przepraszam jeśli zadaje pytanie na poziomie przedszkola..

właśnie widzę Ewa, że coś kombinujesz ze swoim blogiem. Ja podobnie.. i nie jest wciąż tak jak bym chciała.
Zajrzyj na http://www.thecutestblogontheblock.com/ albo www.shabbyblogs.com i tam jest to opisane krok po kroku

Kombinuję i już sama nie wiem co bym chciała I myślę podobnie jak Ty o swoim-to jeszcze nie jest TO I pewnie bede kombinowac dalej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:50   #683
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zajrzyj na http://www.thecutestblogontheblock.com/ albo www.shabbyblogs.com i tam jest to opisane krok po kroku

Kombinuję i już sama nie wiem co bym chciała I myślę podobnie jak Ty o swoim-to jeszcze nie jest TO I pewnie bede kombinowac dalej
łooo, świetna strona. dzięki!
myślę, że nie tylko mnie się przyda
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:53   #684
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
łooo, świetna strona. dzięki!
myślę, że nie tylko mnie się przyda
Proszę bardzo



Dziewczyny a jak to jest z facebookiem? Warto zakładać facebookowa stronę do bloga?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:53   #685
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Dobrze sie czyta
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mógłby być nieco większy kontrast pomiędzy tłem a tekstem notki Poza tym - bez zarzutów
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
czyta się dobrze, litery nie mienią się w oczach, dlatego wolę szarości niż czerń na jasnym tle.
ale u Ciebie i tak najbardziej lubię zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia nowości
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
J

Bardzo dobrze sie czyta
Dziękuję dziewczyny, od razu mi lepiej. To chyba jednak oznacza, że zamiast tracić wieczór na przeglądanie szablonów powinnam jednak zabrać się za pracę dyplomową.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:55   #686
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, od razu mi lepiej. To chyba jednak oznacza, że zamiast tracić wieczór na przeglądanie szablonów powinnam jednak zabrać się za pracę dyplomową.
Hehe Każda wymówka dobra, żeby tylko odwlec siedzenie nad praca, znam to
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:55   #687
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z facebookiem? Warto zakładać facebookowa stronę do bloga?
Jeśli masz (a masz) już sporo czytelników, to jest dobry kolejny sposób utrzymywania z nimi kontaktu. Nie każdy ma profil na bloggerze, żeby Cię obserwować, za to większość ma facebooka i tam często zagląda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 21:57   #688
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jeśli masz (a masz) już sporo czytelników, to jest dobry kolejny sposób utrzymywania z nimi kontaktu. Nie każdy ma profil na bloggerze, żeby Cię obserwować, za to większość ma facebooka i tam często zagląda.
Hmm.. to chyba sie za to zabiore Dzieki em


Zapytam na zapas- jak wkleić widget facebooka na bloga?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:15   #689
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Pokombinowałam, wzięłam jedno tło z tej stronki i tą grafikę, co miałam na blogu, nałożyłam je na siebie i wyszło coś nowego, i tak chyba zostanie
Zerknijcie na kosmetycznego bloga i orzeknijcie ^^
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 22:32   #690
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Pokombinowałam, wzięłam jedno tło z tej stronki i tą grafikę, co miałam na blogu, nałożyłam je na siebie i wyszło coś nowego, i tak chyba zostanie
Zerknijcie na kosmetycznego bloga i orzeknijcie ^^
mi sie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.