Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-08, 23:14   #691
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta9293 Pokaż wiadomość
hej mam pytanko. okres powinnam dostac dwa dni temu. czy powinnam wogole sie przejmowc takim wynikiem. testy byly z jednej paczki, jeden z popoludnia drogi nastepnrgo dnia rana robilam, czyli wczoraj . co o tym myslicie, poki co nie mam mozliwosci kupienia nastepnego testu.
Ale o co chodzi? Oba negatywne.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:28   #692
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi? Oba negatywne.
a czy tam nie ma 2 niewyraznych kresek? slyszalam ze jak jedna kreska jest wyrazna a druga jest, ale niewyrazna to i tak ciaza. jest nawet taki watek na wizazu
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:36   #693
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tylko, że na załączonych zdjęciach nie widać 2 kresek ;(
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:37   #694
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Raspberry19 Pokaż wiadomość
a czy tam nie ma 2 niewyraznych kresek? slyszalam ze jak jedna kreska jest wyrazna a druga jest, ale niewyrazna to i tak ciaza. jest nawet taki watek na wizazu
Wiem, że jest taki wątek, moderuję go
1. Nie wiadomo po jakim czasie zostało zrobione zdjęcie. Wynik jest wiarygodny po czasie podanym na ulotce. Tylko po takim.
2. Ewidentnie krechy są pojedyncze, nie ma nawet zalążka drugiej.
3. To najtańsze testy paskowe. Barwnik po zamoczeniu musi się gdzieś zbierać (a widać, że zebrał się po lewej stronie krawędzi, a nie po prawej, gdzie jest miejsce na drugą krechę). To co widzisz to nie cień drugiej kreski, tylko załamanie-wypukłość (nie wiem czy miałaś taki test w ręku-ja miałam )
4. Zawsze pozostało zrobić test z krwi i mieć 100% pewność.
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2015-11-09 o 10:38
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 15:12   #695
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej,

Jestem zapewnę jedną z miliona. Zastanawiam się czy to może być ciąża??!! bardzo bym chciała, ale tak długo się nie udaje, że nie chce się nakręcać, zresztą na test za szybko....Ostatni okres miałam 11.10. cykle długie 36dniowe (od zawwsze tak mam). Sex 15 dc.Około 17 dc zaczeły mnie barrdzo boleć piersi, koszmarnie wręcz (zazwyczaj bolą max na tydzień przed@), do tego bóle podbrzusza, i kłucie w jajniku (co mogło być najnormalniejsze w związku z owulacją). Ale te piersi?! Dodatkowo bardzo urosły, zauważyłam to dopiero w piątek, mieliśmy imprezę firmową, wbiłam się w kieckę i cycki grały 1 plan, wszyscy byli w szoku, że mam takie duże łącznie ze mną. jestem w 31 dc, piersi bolą jakby słabiej, tzn raz mocniej raz mniej, ale prakktycznie cały czas jak czuję sutki. Z góry sorry, bo pewnie się powtarzam... Mimo wszystko będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 16:48   #696
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem zapewnę jedną z miliona. Zastanawiam się czy to może być ciąża??!! bardzo bym chciała, ale tak długo się nie udaje, że nie chce się nakręcać, zresztą na test za szybko....Ostatni okres miałam 11.10. cykle długie 36dniowe (od zawwsze tak mam). Sex 15 dc.Około 17 dc zaczeły mnie barrdzo boleć piersi, koszmarnie wręcz (zazwyczaj bolą max na tydzień przed@), do tego bóle podbrzusza, i kłucie w jajniku (co mogło być najnormalniejsze w związku z owulacją). Ale te piersi?! Dodatkowo bardzo urosły, zauważyłam to dopiero w piątek, mieliśmy imprezę firmową, wbiłam się w kieckę i cycki grały 1 plan, wszyscy byli w szoku, że mam takie duże łącznie ze mną. jestem w 31 dc, piersi bolą jakby słabiej, tzn raz mocniej raz mniej, ale prakktycznie cały czas jak czuję sutki. Z góry sorry, bo pewnie się powtarzam... Mimo wszystko będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi
ale skoro bolą cię od 17dc, a seks był 15dc to musiałabyś mieć objawy ciąży po... 2 dniach?
Oczywiście możesz być w ciąży, bo odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia, ale nie sugeruj się takimi objawami (mnie zawsze w 2 fazie cyklu koszmarnie bolą piersi i są powiększone), lepiej zrobić test
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:17   #697
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

jak najbardziej masz rację. pewnie sama się nakręcam, ale jak to mi lekarz powiedział jajeczko lubi płatać figle, i owulacja niekoniecznie występuje dopiero w połowie cyklu, może być wcześniej może być później. A wcześniej oczywiście też był sex. ehhhh ja się chyba jednak przetrzymam, do soboty powinnam dostać @. A cycki bolą niemiłsiernie. TŻ zachwycony bo urosły a jednocześnie nie pocieszony bo nie może dotykać.
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 16:44   #698
magdziaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny zrobiłam test, jest jedna kreska ale oczywiście ja dalej schizuje i widzę dwie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0198.jpg (43,2 KB, 54 załadowań)
magdziaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 19:58   #699
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Ciąża przez petting

Nie ma mozliwości ciąży , organizm to nie zegarek więc opóźnienia moga się zdarzyć.
Mi samej miesiaczka spozniala się teraz 15 dni - 2 testy negatyw , 2xUSG rowniez nic , dostalam luteine i miesiaczka wlasnie trwa.
Ot burza hormonow
A jestem juz mamą 11miesiecznej Oliwki
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 04:13   #700
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez magdziaa77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test, jest jedna kreska ale oczywiście ja dalej schizuje i widzę dwie :/
No jak widzisz tu dwie kreski to sugeruję wizytę u optyka. Albo psychiatry.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 10:43   #701
wino244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Ciąża przez petting

Radziłabym zachować spokój i w chwilach niepokoju po prostu poczytać trochę fachowej literatury.


xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-12 o 13:01 Powód: link
wino244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 19:29   #702
sezamowa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że mi pomożecie, tak więc od poniedziałku 2.11.2015 zauwazyłam śluz z krwią, utrzymuje mi się aż do dziś, tzn dziś miałam dostać miesiączkę, ale i tak jakby krwawienie jest ale w bardzo malutkiej ilości w zasadzie jedynie na papierze toaletowym....
Nie mam pojęcia, zaznaczam że stosunek z prezerwatywą odbyłam we wtorek (3.11.2015) czyli już po pojawieniu się tego śluzu, do tego bolą mnie piersi, mam wzdęty brzuch, bolą mnie jajniki i podbrzusze. Dodam że zażywałam niedawno antybiotyk i mnóstwo tabletek przeciwbólowych i dopiero dziś teoretycznie czuję się dobrze, wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny no ale było to dzień przed terminem miesiączki.
Wiem, ze zawsze jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli się uprawia seks, ale czy to w moim przypadku możliwe, naczytałam się w internecie o plamieniu implantacyjnym.

Edytowane przez sezamowa17
Czas edycji: 2015-11-11 o 19:40
sezamowa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:26   #703
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sezamowa17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że mi pomożecie, tak więc od poniedziałku 2.11.2015 zauwazyłam śluz z krwią, utrzymuje mi się aż do dziś, tzn dziś miałam dostać miesiączkę, ale i tak jakby krwawienie jest ale w bardzo malutkiej ilości w zasadzie jedynie na papierze toaletowym....
Nie mam pojęcia, zaznaczam że stosunek z prezerwatywą odbyłam we wtorek (3.11.2015) czyli już po pojawieniu się tego śluzu, do tego bolą mnie piersi, mam wzdęty brzuch, bolą mnie jajniki i podbrzusze. Dodam że zażywałam niedawno antybiotyk i mnóstwo tabletek przeciwbólowych i dopiero dziś teoretycznie czuję się dobrze, wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny no ale było to dzień przed terminem miesiączki.
Wiem, ze zawsze jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli się uprawia seks, ale czy to w moim przypadku możliwe, naczytałam się w internecie o plamieniu implantacyjnym.
Zerowe.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 07:34   #704
Wredna100123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Ciąża przez petting

A myśli Pani że beta wykonana po 19 dniach od zbliżenia może być wiarygodna?
Wredna100123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:03   #705
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Ciąża przez petting

tak, jest wiarygodna już po 10dniach
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:27   #706
19nika95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam! Nie myślałam nigdy ze napisze tu w takiej sprawie... Od 10 dni spóźnia mi się miesiączka. Schudłam w przeciągu tego miesiąca 6kg, bez odchudzania, czy ćwiczeń, nie mam apetytu, piersi mnie nie bolą jak zawsze przed miesiączka.. Ostatni raz z chłopakiem odbyłam stosunek 29.08 wtedy zsunela nam się prezerwatywa, jako ze to nie jest jeszcze dla nas czas na dzieciątko polknelam 31.08 tabletkę 'dzień po'. We wrześniu i październiku miesiączkę miałam normalne początkiem miesiąca. Przyszedł listopad i cisza... Nie wiem co się dzieje, trochę zaczynam się bać, może ciąża? Może jakaś choroba? W poniedziałek wybieram się na badanie krwi.. A może któraś z was może mi doradzić z własnego doświadczenia co może się ze mną dziać? Do poniedziałku daleko a ja zaczynam wariować..
19nika95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:34   #707
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19nika95 Pokaż wiadomość
Witam! Nie myślałam nigdy ze napisze tu w takiej sprawie... Od 10 dni spóźnia mi się miesiączka. Schudłam w przeciągu tego miesiąca 6kg, bez odchudzania, czy ćwiczeń, nie mam apetytu, piersi mnie nie bolą jak zawsze przed miesiączka.. Ostatni raz z chłopakiem odbyłam stosunek 29.08 wtedy zsunela nam się prezerwatywa, jako ze to nie jest jeszcze dla nas czas na dzieciątko polknelam 31.08 tabletkę 'dzień po'. We wrześniu i październiku miesiączkę miałam normalne początkiem miesiąca. Przyszedł listopad i cisza... Nie wiem co się dzieje, trochę zaczynam się bać, może ciąża? Może jakaś choroba? W poniedziałek wybieram się na badanie krwi.. A może któraś z was może mi doradzić z własnego doświadczenia co może się ze mną dziać? Do poniedziałku daleko a ja zaczynam wariować..
Ciąża nie Ja bym cierpliwie czekała i poszła za jakiś czas do ginekologa. Jednorazowo takie spóźnienia czy brak są w normie, tym bardziej że:
-wzięłaś tabletkę z końską dawką hormonów
-sporo schudłaś
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:44   #708
19nika95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziękuję! Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze, musze się trochę uspokoić..
19nika95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:14   #709
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No jak widzisz tu dwie kreski to sugeruję wizytę u optyka. Albo psychiatry.
Może trochę grzeczniej?
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 21:38   #710
jagoda99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Drogie Wizazanki, prosze Was serdecznie o pomoc! Na wstepie zaznacze ze jestem juz mama, aczkolwiek ucieszylabym sie z nowego brzdaca. 31 pazdziernika kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia. Cykle sa u mnie nieregularne, takze okres przypadalby mi miedzy 10 a 14 listopada (chyba ze pojawilaby sie obsuwka, ktorej nie uwzgledniam), poprzedni skonczyl sie 17 pazdziernika. Zauwazylam u siebie ogromna chec na slodkie, do tego zaczelam jesc za dwoje, z lozka potrafilabym nie wstawac - jedynie spac, do tego powiekszone i bolesne piersi, co czasami pojawia sie tez u mnie przed okresem. Wykonalam dwa testy plytkowe, w tym jeden dzisiaj - oba negatywne, nawet cienia drugiej kreski brak. Dodam, ze w pierwszej ciazy objawow nie mialam kompletnie zadnych, natomiast w drugiej - zwiekszony apetyt, ale nie az tak jak teraz. Czy jest mozliwosc, zebym byla w ciazy a test falszywie pokazuje mi wynik negatywny, chociazby ze wzgledu na nieregularne cykle? Niestety nie mam poki co zbytniej mozliwosci zbadania krwi
__________________
Cytat:
Napisane przez jagoda99 Pokaż wiadomość
Nie, 99 to nie mój rocznik, to pierwsza liczba która przyszła mi na myśl.

Edytowane przez jagoda99
Czas edycji: 2015-11-12 o 21:48
jagoda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:12   #711
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez jagoda99 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki, prosze Was serdecznie o pomoc! Na wstepie zaznacze ze jestem juz mama, aczkolwiek ucieszylabym sie z nowego brzdaca. 31 pazdziernika kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia. Cykle sa u mnie nieregularne, takze okres przypadalby mi miedzy 10 a 14 listopada (chyba ze pojawilaby sie obsuwka, ktorej nie uwzgledniam), poprzedni skonczyl sie 17 pazdziernika. Zauwazylam u siebie ogromna chec na slodkie, do tego zaczelam jesc za dwoje, z lozka potrafilabym nie wstawac - jedynie spac, do tego powiekszone i bolesne piersi, co czasami pojawia sie tez u mnie przed okresem. Wykonalam dwa testy plytkowe, w tym jeden dzisiaj - oba negatywne, nawet cienia drugiej kreski brak. Dodam, ze w pierwszej ciazy objawow nie mialam kompletnie zadnych, natomiast w drugiej - zwiekszony apetyt, ale nie az tak jak teraz. Czy jest mozliwosc, zebym byla w ciazy a test falszywie pokazuje mi wynik negatywny, chociazby ze wzgledu na nieregularne cykle? Niestety nie mam poki co zbytniej mozliwosci zbadania krwi
Owszem, możesz być w ciąży. Test ciążowy sikany to żadna wyrocznia na tę chwilę. Stężenie gonadotropiny może być jeszcze na tyle niskie, że test tego nie wyłapuje. Lepsza byłaby beta z krwi. Powtórz test za parę dni
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 12:49   #712
lula221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam. Proszę o poradę. We wtorek(03.11) zapomniałam wziąć tabletkę anty. Przyjęłam ją po 12-13godzinach na drugi dzień w środę-04.11(przypomniało mi się podczas obiadu). Natomiast w środę(04.11)odbył się stosunek bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Co prawda krótki i bez kończenia we mnie- w sumie wiem, że to znikomy sposób zabezpieczenia. Jednak pierwszy raz byłam w sytuacji, że zapomniałam tabletkę i nie zabezpieczyłam się dodatkowo. W wyniku paniki po 14h po stosunku pobiegłam po ellaone, czwartek 05.11. Czy dobrze postąpiłam? Czy jest/było ryzyko? Czy możliwe, że akurat tego dnia w którym odbył się stosunek mogła wystąpić owulacja? Był to pierwszy tydzień brania tabletek. Anty stosuję od ponad 2 lat. Od czasu przyjęcia ellaone do dzisiaj(13.11) urosły mi piersi, miewam nudnosci, zgagę, bóle żołądka. Czy to objawy ew.zapłodnienia czy efekty przyjęcia tabletki? Jeżeli tak to możliwe, żeby utrzymywały się już 8 dni?
lula221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 14:58   #713
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lula221 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o poradę. We wtorek(03.11) zapomniałam wziąć tabletkę anty. Przyjęłam ją po 12-13godzinach na drugi dzień w środę-04.11(przypomniało mi się podczas obiadu). Natomiast w środę(04.11)odbył się stosunek bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Co prawda krótki i bez kończenia we mnie- w sumie wiem, że to znikomy sposób zabezpieczenia. Jednak pierwszy raz byłam w sytuacji, że zapomniałam tabletkę i nie zabezpieczyłam się dodatkowo. W wyniku paniki po 14h po stosunku pobiegłam po ellaone, czwartek 05.11. Czy dobrze postąpiłam? Czy jest/było ryzyko? Czy możliwe, że akurat tego dnia w którym odbył się stosunek mogła wystąpić owulacja? Był to pierwszy tydzień brania tabletek. Anty stosuję od ponad 2 lat. Od czasu przyjęcia ellaone do dzisiaj(13.11) urosły mi piersi, miewam nudnosci, zgagę, bóle żołądka. Czy to objawy ew.zapłodnienia czy efekty przyjęcia tabletki? Jeżeli tak to możliwe, żeby utrzymywały się już 8 dni?
Naprawdę to zrobiłaś?
1. Pominiętą tabletkę przyjęłaś ze spóźnieniem, które mieści się w normie. Dopiero powyżej 12h mówi się w ogóle o jakimkolwiek spóźnieniu, a Ty się w tym zmieściłaś, kilkanaście/dziesiąt minut nie robi różnicy.
2. Skoro krótki i bez kończenia, to o co chodzi? Był z zabezpieczeniem, bo bierzesz tabletki
3. Kroku przyjęcia Ellaone nie rozumiem w ogóle i pytania czy dobrze zrobiłaś też. Zrobiłaś źle niesłusznie faszerując się taką dawką hormonów
4. Nie ma mowy o jakiejkolwiek owulacji, kobieto
5. Efekty ciąży urojonej lub przyjęcia tabletki. Tak mogą się utrzymywać nawet dłużej, to nie Apap.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 15:18   #714
ewe12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witajcie! Zacznę od tego, że mam nie regularny @, mimo ze mam 28 lat i już rodziłam. Cykle trwają 30-40 dni (zdarzały się też dłuższe). Tym razem dostałam w 36 dniu (czyli wczoraj wieczorem ok 23) i już nie ma. Tak jeszcze nigdy nie miałam i zaczynam się martwić. Dodam tez ze współżyję z mężem czasami bez zabezpieczenia ale zwykle tylko na początku potem zakłada prezerwatywę. Proszę poradźcie coś. Pozdrawiam
ewe12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 15:43   #715
lula221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Naprawdę to zrobiłaś?
1. Pominiętą tabletkę przyjęłaś ze spóźnieniem, które mieści się w normie. Dopiero powyżej 12h mówi się w ogóle o jakimkolwiek spóźnieniu, a Ty się w tym zmieściłaś, kilkanaście/dziesiąt minut nie robi różnicy.
2. Skoro krótki i bez kończenia, to o co chodzi? Był z zabezpieczeniem, bo bierzesz tabletki
3. Kroku przyjęcia Ellaone nie rozumiem w ogóle i pytania czy dobrze zrobiłaś też. Zrobiłaś źle niesłusznie faszerując się taką dawką hormonów
4. Nie ma mowy o jakiejkolwiek owulacji, kobieto
5. Efekty ciąży urojonej lub przyjęcia tabletki. Tak mogą się utrzymywać nawet dłużej, to nie Apap.
Zle napisalam. Nie wzielam tabletki we wtorek bo zapomnialam, a na nastepny dzien- srode, czyli spoznilam sie z tabletka anty 13 albo 14 godzin. Czyli ponad 12h.
No i w srode wieczorem byl nie zabezpieczony stosunek, a powinnam sie zabezpieczyc dodatkowo, stąd ta decyzja o przyjeciu ellaone.
A skoro zapomniałam tabletki w pierwszym tyg.to nagle mogła mi wyskoczyc owulacja takie moje teraz myslenie
Moze az nadto sie stresuje ale bylo to malo odpowiedzialne
lula221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 15:53   #716
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lula221 Pokaż wiadomość
Zle napisalam. Nie wzielam tabletki we wtorek bo zapomnialam, a na nastepny dzien- srode, czyli spoznilam sie z tabletka anty 13 albo 14 godzin. Czyli ponad 12h.
No i w srode wieczorem byl nie zabezpieczony stosunek, a powinnam sie zabezpieczyc dodatkowo, stąd ta decyzja o przyjeciu ellaone.
A skoro zapomniałam tabletki w pierwszym tyg.to nagle mogła mi wyskoczyc owulacja takie moje teraz myslenie
Moze az nadto sie stresuje ale bylo to malo odpowiedzialne
Ale 13h to wciąż nie 24. Tyle czasu nie robi większej różnicy. O owulacji nie da się odblokować takim spóźnieniem, potrzeba kilku dni najmniej.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 16:58   #717
ewe12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Kochane proszę Was o pomoc
ewe12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:06   #718
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez ewe12350 Pokaż wiadomość
Witajcie! Zacznę od tego, że mam nie regularny @, mimo ze mam 28 lat i już rodziłam. Cykle trwają 30-40 dni (zdarzały się też dłuższe). Tym razem dostałam w 36 dniu (czyli wczoraj wieczorem ok 23) i już nie ma. Tak jeszcze nigdy nie miałam i zaczynam się martwić. Dodam tez ze współżyję z mężem czasami bez zabezpieczenia ale zwykle tylko na początku potem zakłada prezerwatywę. Proszę poradźcie coś. Pozdrawiam
Znikome prawdopodobieństwo Zrób test 14 dni od ostatniego stosunku. Pamiętaj, że takie jednorazowe zawirowanie z krwawieniem mieści się w normie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:12   #719
ewe12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Znikome prawdopodobieństwo Zrób test 14 dni od ostatniego stosunku. Pamiętaj, że takie jednorazowe zawirowanie z krwawieniem mieści się w normie.
z tym że my kilka razy w tygodniu się kochamy
ewe12350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:24   #720
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez ewe12350 Pokaż wiadomość
z tym że my kilka razy w tygodniu się kochamy
No wiesz, brak zabezpieczenia wiąże się z ryzykiem Dlatego potwierdź to testem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.