Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 09:50   #691
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość



A propos rozmowy o blokach - jak pisałam wcześniej kupiliśmy mieszkanie, będziemy mieszkać na 12 piętrze. Dla nas zjar, im wyżej tym lepiej. No ale tak w ramach wszechobecnej krytyki, dołączyła się też moja babcia z lamentem: "Boze, Boże! Tak wysoko! Jezu, 12. piętro, żeby chociaż może jakieś 8., a najlepiej jak najniżej, no dobrze, może nie parter, ale pierwsze, drugie byłoby idealne. Boże, ja będąc u was na pewno nie dam rady wyjrzeć przez okno. Chlip, chlip, chlip."



[/COLOR]
dokładnie... Nigdy nie rozumiem, jak komuś może podobać się mieszkanie na 3 pietrze... Ja mieszkam na 11, najwyżej jak się da w okolicy i uwielbiam to ale niektórzy znajomi boja się wchodzić na balkon :P i nawet zapalić zjeżdżają na dol przed blok :P
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:50   #692
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

to mam na czole chyba wypisane ciocia, ludzie mi sie zwierzaja z sekretow, z ktorych nie powinni, a ja oczywiscie dzielnie ciotkuje
tylko problem sie zaczyna w momencie, gdzie nie mam na czole wypisane, ze nie odwalam za innych roboty, to byl chyba moj najwiekszy problem zawsze, ze sie innym wydawalo, ze ja cos za nich zrobie jak oni leza i sie lenia XD


Goss recenzuje Make Up Geek
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:57   #693
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Skoro tyle z Was garbatych, to napiszę - może nie wiecie akurat i zrobię Wam życie - garb i nierówności wszelkie (brzydkość profilową tylko, kiedy z przodu nos normalny) można usunąć tanio (w porównaniu z operacją), bezboleśnie, bez rekonwalescencji, trwale i w 15 minut. Stosuje się taki sam wypełniacz (kwas hialuronowy), jak w przypadku ust. W miejscu, gdzie nos spotyka się z czołem, wstrzykuje się substancję - miejsce to się podnosi i nos prościutki. Niby coś dodane zostało, ale optycznie wygląda na połowę mniejszy. Koszt w zależności od zużytego materiału, ja (Kraków) zapłaciłam 500zł (mimo, że w cenniku 1000). Zrobiłam to rok temu, i mimo że kwas się teoretycznie powinien wchłaniać z czasem, to efekt wciąż taki sam. Metoda genialna, że też o niej wcześniej nie wiedziałam, żyłam w tej nosowej nienawiści dekady.
Czytałam i o tym przy okazji ust Ale zastanawiam się, jak prezentuje się efekt, bo jednak coś jest "dodane", czy nos nie jest jakiś hmm grubszy? w tym miejscu? Sama nie wiem, jak to opisać.
Mostly, masz może jakieś swoje zdjęcia przez i po i moglabys wysłać na priv? A jeśli nie chcesz, to może masz jakieś linki z efektami takich zabiegów?

edit: Znalazłam w necie trochę zdjęć i przy niektórych jestem w szoku, np. tutaj, pierwze zdjęcia: http://saskaclinic.home.pl/rhino.php
Da się zrobić coś takiego samym kwasem???



---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
dokładnie... Nigdy nie rozumiem, jak komuś może podobać się mieszkanie na 3 pietrze... Ja mieszkam na 11, najwyżej jak się da w okolicy i uwielbiam to ale niektórzy znajomi boja się wchodzić na balkon :P i nawet zapalić zjeżdżają na dol przed blok :P
A jeszcze w naszym przypadku, na osiedlu w otoczeniu 15-piętrowych bloków, mieszkanie na 1. piętrze to byłaby jakaś ciemnica...


Edytowane przez mangosteen
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:10
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:12   #694
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość




Czytałam i o tym przy okazji ust Ale zastanawiam się, jak prezentuje się efekt, bo jednak coś jest "dodane", czy nos nie jest jakiś hmm grubszy? w tym miejscu? Sama nie wiem, jak to opisać.

Mostly, masz może jakieś swoje zdjęcia przez i po i moglabys wysłać na priv? A jeśli nie chcesz, to może masz jakieś linki z efektami takich zabiegów?

Nos wydaje się mniejszy - optyka to taki cwaniak Podeślę Ci zdjęcia. Wygugluj hialuronic acid nose filler, zdjęć jest mnóstwo.

Edit: co do Twojeg edit - na moje bananie oko, to dziewczyna ma wstrzyknięty wypełniacz też w czubek nosa. Można dowolnie modelować profil, nie wiem, jak z przodu to wygląda. Ja jestem efektem zachwycona, uwielbiam swój nowy nos, po prostu.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:16
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:13   #695
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
zapisalam sie dzis na tuning twarzy nie wiem dlaczego ale zrozumialam, ze babka proponuje mi henne wasika nowy trend?


jeśli mowa o nosach to ja mam szczęście bo mój jest mały i zadarty i ogólnie bardzo go lubię ale żeby nie było zbyt różowo mam odstające uszy

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:15
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:15   #696
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziołszki, gdzie Wy oglądacie tę Grę o tron i to się jakoś trzeba logować czy coś? płacić? no nie wiem, jestem zielona w serialach...
Ja oglądam za darmo bez logowania się na tvseriesonline - jest tam z lektorem, z napisami i po angielsku.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Wkurzające jest to, że niektórym tak ciężko przychodzi zrozumienie, że każdy ma prawo po swojemu sobie życie układać. Szkoda że często surowiej ocenia się osoby introwertyczne albo te, które są domownikami czy są mniej towarzyskie niż te, które cały weekend imprezują, potem chorują i śpią i tak w kółko.
Moja ciotka ma mnie za nienormalną, bo wolę siedzieć w domu niż iść na imprezę. Takie samo zdanie ma o swoim synu.

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Nieee... nic nie wiadomo, bo to tajemnica z jej życia prywatnego, więc nie będzie o tym mówić. Poza 5 minutami w filmiku, zdjęciem na fejsie, komentarzami do zdjęcia na fejsie, komentarzami do filmiku... jej prywatna sprawa, to coś taka ciekawska??
Nie interesuj się, tylko prześlij jej ciepło i pozytywną energię.
O masakra. Jak robi z tego taką tajemnicę, to wiadomo, że ludzie będą dopytywać.
Chyba już całkiem nie rozumiem Bogusi.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
to nie urodowe, ale
jestem pod kreska strasznie, ale od dawna chce to sobie kupic, w koncu staniało, wiec chyba w koncu to zrobie
Fajne

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Mnie tu nic nigdy nie omija,a teraz nie wiem o czym dyskusja i nie chcę tak! Rózia,zlituj się, dziel się szybciutko tą wielką tajemnicą (jaki spam powstał hi hi )

https://www.youtube.com/watch?v=n3MpH--m924 Vlog z operacji Karo
Aż z ciekawości włączyłam

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Masza i Niedźwiedź
Tak mi się ta bajka spodobała, że w dwa dni nadrobiłam wszystkie odcinki

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BDOWyf4KlHP/

myslicie, że zjadła tylko pół jednej, jak ptaszek?


przepraszam, musialam
na pewno
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:32   #697
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość

edit: Znalazłam w necie trochę zdjęć i przy niektórych jestem w szoku, np. tutaj, pierwze zdjęcia: http://saskaclinic.home.pl/rhino.php
Da się zrobić coś takiego samym kwasem???

bylam z tym u swojego chirurga, mam asymetryczna chrzastke i taki jakby przedzialek od spodu nosa, powiedzial ze sie nie da tego kwasem, tylko operacyjnie, takze garba moza zniwelowac, ale to gorne zdjecie to raczej przesada

cale zycie chcialam nos poprawic, a potem wyrwalam ósemki, chyba nie jestem gotowa na ten bol, mimo ze teraz mam juz wskazania medyczne w sumie XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 10:34   #698
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Mam dziś taką ochotę na pad thai, ze hej ho. Jak tylko przestanie padać szuram do sklepu po składniki. A swoją droga czy pani z mojego ukochanego przepisu nie jest słodka?

http://youtu.be/m88rF0rwHo8
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:35   #699
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


Czytałam i o tym przy okazji ust Ale zastanawiam się, jak prezentuje się efekt, bo jednak coś jest "dodane", czy nos nie jest jakiś hmm grubszy? w tym miejscu? Sama nie wiem, jak to opisać.
Mostly, masz może jakieś swoje zdjęcia przez i po i moglabys wysłać na priv? A jeśli nie chcesz, to może masz jakieś linki z efektami takich zabiegów?

edit: Znalazłam w necie trochę zdjęć i przy niektórych jestem w szoku, np. tutaj, pierwze zdjęcia: http://saskaclinic.home.pl/rhino.php
Da się zrobić coś takiego samym kwasem???



---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



A jeszcze w naszym przypadku, na osiedlu w otoczeniu 15-piętrowych bloków, mieszkanie na 1. piętrze to byłaby jakaś ciemnica...

Może tajemnicę pierwszego zdjęcia wyjaśni to zdanie z opisu: "Wypełnienie kwasem hialuronowym można również połączyć z wstrzyknięciem toksyny botulinowej typu A, dzięki czemu możemy dodatkowo skorygować opadającą końcówkę nosa."?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:40   #700
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

konkretnie w tej metodzie chodzi o to, ze nos jest większy, jego się naddaje, nie koryguje, ale większy, kształtny nos zwraca mniejszą uwagę niz nos garbaty czy opadający
ale trzeba miec rozsadek i jak ktos juz ma za duzy nos do twrzy to jeszcze wiekszy mu nie potrzebny
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:43   #701
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Może tajemnicę pierwszego zdjęcia wyjaśni to zdanie z opisu: "Wypełnienie kwasem hialuronowym można również połączyć z wstrzyknięciem toksyny botulinowej typu A, dzięki czemu możemy dodatkowo skorygować opadającą końcówkę nosa."?
Czytałam opis, ale jednak nie spodziewałam się, że można uzyskać aż tak silny efekt. Stąd mój (pozytywny) szok.



Żeby już tak nie offtopować na maksa, Estee o swoim psiaku



Makijaż u Amelii

mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 10:59   #702
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


Hahaha
Ja może faktycznie nie spotykam się z jakimiś komentarzami na temat nosa tak prosto w twarz, no ale zdarzyło się w przeszłości, że np. dziewczyna, z którą byłam w konflikcie wyzywała mnie "wieśniara z końskim ryjem".
Kiedyś też na imprezie jeden facet powiedział mi, żebym zbierała kasę na operację plastyczną nosa. Podobno potem było mu głupio, był pijany i podobno sam ma mega kompleksy z powodu niskiego wzrostu i dlatego tak się wyżył, no ale tak czy siak miłe to nie było.
Ludzie są beznadziejni, jak można w ogóle do kogoś tak powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
chyba tylko dlatego, że takich piersi nie ma
Wszystko jeszcze przed nią
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:01   #703
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość




Czytałam opis, ale jednak nie spodziewałam się, że można uzyskać aż tak silny efekt. Stąd mój (pozytywny) szok.




O, botoks w końcówkę też miałam, ale to widać tylko przy uśmiechu - wtedy orzeł się nie zadziera. Na zdjęciu zamieszczonym osoba nie rusza mięśniami twarzy, teorię o botoksie bym odrzuciła.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:16   #704
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
obejrzałam sobie dwa vlogi Nesji i tak mi się przyjemnie je oglądało, w ogóle nie przypomina na nich tej zołzy z komentarzy :/ dziwna sprawa
Ja ją ostatnio odsubowałam przez te komentarze..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:24   #705
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Jak to, kółeczek poszukać? To ona za te 30 baksów kółeczek nie daje? Czy sama chcesz skonstruować z tasiemek? Pochwal się, jak tak.

Nieeeee, no te tasiemki się doczepia do miejsca, w którym ramiączko łączy się z miską na przykład i tam chyba powinno więc coś być. A mam kilka na przykład takich staników (ten w kilku kolorach dokładnie ):
https://veronabielizna.pl/biustonosz...na-vb-200.html
i tu jest inne połączenie. Martwię się, że sobie tego nie dopnę.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:30   #706
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Nieeeee, no te tasiemki się doczepia do miejsca, w którym ramiączko łączy się z miską na przykład i tam chyba powinno więc coś być. A mam kilka na przykład takich staników (ten w kilku kolorach dokładnie ):
https://veronabielizna.pl/biustonosz...na-vb-200.html
i tu jest inne połączenie. Martwię się, że sobie tego nie dopnę.

Misiu pysiu, ale my chyba o innych rzeczach Te harnessy Napiórkowskiej, które zamówić chcę, zakłada się na stanik (ma filmiki prezentujàce zakładanie). Nie wiem, o jakie tasiemki Tobie się rozchodzi Czy ja po prostu nie zakumałam idei - i Katrzyna na filmikach pokazuje jak to by miało wyglądać przeciągnięte przez dziurki? Bielizny nie ogarniam, a co dopiero, jakbym się chciała zaprać za doktoranctwo we Szwajcarii.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:43   #707
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ale po co to Wam w ogóle, że niby ładne czy seksowne, już pomijając kwotę jakiej za to oczekuje- 24 funty za kilka ramiączek od biustonosza. Jeszcze jak to by był element biustonosza to spoko, ale tak to jest ciężko głupie. Jak sobie wyobrażę, że ktoś ze mnie zdejmuje tę pajęczynę i jego minę...

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2016-03-22 o 11:49
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:45   #708
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
dokładnie... Nigdy nie rozumiem, jak komuś może podobać się mieszkanie na 3 pietrze... Ja mieszkam na 11, najwyżej jak się da w okolicy i uwielbiam to ale niektórzy znajomi boja się wchodzić na balkon :P i nawet zapalić zjeżdżają na dol przed blok :P
Ja już bym Cię na pewno nie odwiedziła jak jestem u siostry (która mieszka na 3 piętrze) to nawet nie podchodzę do okien, bo mam taki koszmarny lęk wysokości
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:51   #709
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale po co to Wam w ogóle, że niby ładne czy seksowne, już pomijając kwotę jakiej za to oczekuje- 24 funty za kilka ramiączek od biustonosza. Jeszcze jak to by była element biustonosza to spoko, ale tak to jest ciężko głupie.

Pasują do mnie te tasiemki, czuję je. Noszę tylko zwykłe białe/czarne/szare koszulki - chcę się poczuć tak odświętnie . Poza tym - fajnie wesprzeć kreatywny pomysł młodej polskiej osoby. Jak Baszak wypuści płaszcz zimowy "w swoim stylu", też kupię.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 11:52   #710
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale po co to Wam w ogóle, że niby ładne czy seksowne, już pomijając kwotę jakiej za to oczekuje- 24 funty za kilka ramiączek od biustonosza. Jeszcze jak to by był element biustonosza to spoko, ale tak to jest ciężko głupie. Jak sobie wyobrażę, że ktoś ze mnie zdejmuje tę pajęczynę i jego minę...
ee dostaniesz to w Polsce dobrej jakosci do 30zł
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:52   #711
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
dokładnie... Nigdy nie rozumiem, jak komuś może podobać się mieszkanie na 3 pietrze... Ja mieszkam na 11, najwyżej jak się da w okolicy i uwielbiam to ale niektórzy znajomi boja się wchodzić na balkon :P i nawet zapalić zjeżdżają na dol przed blok :P
umarłabym mieszkając na 11 piętrze :"D
to znaczy - nie to, że bym nie chciała, widok z dachu falowca jak sie kiedys tam wczłapałam był super, lubie takie, ale...
...mam takie małe dziwactwo i nie wjeżdżam windą wyżej niż na siódme piętro :"D nie umiem tego w żaden sposób wyjaśnić, po prostu mam irracjonalny lęk i tyle. Podstawą moich najgorszych koszmarów jest zawsze wjazd wysoko winą i ona zazwyczaj nie zarzymuje sie tam gdzie chcę, tylko pędzi w góre... brrrr
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:54   #712
juluux
Przyczajenie
 
Avatar juluux
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
na Zaspie, najlepsza dzielnia, najlepsze murale
u mnie tez by sie wydawało, że towarzystwo "morenowe", bo nowe budownictwo, a tu takie akcje XD
Też mieszkam na zaspie, i zawsze myślałam, że to dzielnia starych osób i rodzin z dziećmi. Nie wiedziałam, że ktoś tu takie ciekawe życie prowadzi
Przy okazji - z tego co pamiętam lubisz sobie pochodzić po lumpach? Jak masz jakieś godne polecenia to poproszę


Rozyczkadzessi, też bym chciała link, wszyscy tak zachęcają
juluux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:59   #713
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez juluux Pokaż wiadomość
Też mieszkam na zaspie, i zawsze myślałam, że to dzielnia starych osób i rodzin z dziećmi. Nie wiedziałam, że ktoś tu takie ciekawe życie prowadzi
Przy okazji - z tego co pamiętam lubisz sobie pochodzić po lumpach? Jak masz jakieś godne polecenia to poproszę


Rozyczkadzessi, też bym chciała link, wszyscy tak zachęcają
własnie dzis się wybieram do moich trzech ulubionych na Zaspie koło "Lotni" na Żwirki i Wigury - "Fuks" na poziomie ulicy, "Tani Armani" w piwnicy i lumpeks na pierwszym piętrze tam gdzie Tani Amrani (osobiscie to mój ulubiony )
po świętach chce zbadać w tym temacie Żabianke bo podobno bardzo spoko
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:00   #714
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Puściłam sobie do nudnej roboty w pracy what's in my bag u Chole Mirello i of kors, jak to Chole pierwsze co słyszę to "oh, vagina wipes". Kocham ją bardzo, ze nie robi z niczego tabu (i ze nie tylko ja nosze takie rzeczy i sie do tego otwarcie przyznaje).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:00   #715
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Pasują do mnie te tasiemki, czuję je. Noszę tylko zwykłe białe/czarne/szare koszulki - chcę się poczuć tak odświętnie . Poza tym - fajnie wesprzeć kreatywny pomysł młodej polskiej osoby. Jak Baszak wypuści płaszcz zimowy "w swoim stylu", też kupię.
Ona to wymyśliła?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:05   #716
juluux
Przyczajenie
 
Avatar juluux
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
własnie dzis się wybieram do moich trzech ulubionych na Zaspie koło "Lotni" na Żwirki i Wigury - "Fuks" na poziomie ulicy, "Tani Armani" w piwnicy i lumpeks na pierwszym piętrze tam gdzie Tani Amrani (osobiscie to mój ulubiony )
po świętach chce zbadać w tym temacie Żabianke bo podobno bardzo spoko
Dzięki!
juluux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:05   #717
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ee dostaniesz to w Polsce dobrej jakosci do 30zł
Podczytuję Was często gęsto, ale dziś się wtrącę-takie ramiączka/tasiemki(tylko bez charmsów) ma w ofercie julimex-można je dostać w sklepach bieliźnianych lub online
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:05   #718
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale po co to Wam w ogóle, że niby ładne czy seksowne, już pomijając kwotę jakiej za to oczekuje- 24 funty za kilka ramiączek od biustonosza. Jeszcze jak to by był element biustonosza to spoko, ale tak to jest ciężko głupie. Jak sobie wyobrażę, że ktoś ze mnie zdejmuje tę pajęczynę i jego minę...

Dlaczego mi przy kwocie wyświetla się "zł"? 28 zł za uprząż. O co chodzi?


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Nieeeee, no te tasiemki się doczepia do miejsca, w którym ramiączko łączy się z miską na przykład i tam chyba powinno więc coś być. A mam kilka na przykład takich staników (ten w kilku kolorach dokładnie ):
https://veronabielizna.pl/biustonosz...na-vb-200.html
i tu jest inne połączenie. Martwię się, że sobie tego nie dopnę.
Sorry za mega offtop, ale jak widzę stronę, gdzie dla kobiet z obwodem pod biustem 73-77 cm polecają jakąś tam miskę 75, to od razu wychodzę
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:10   #719
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ona to wymyśliła?

No nie, podejrzewam, że tasiemki istniały przed Napiórkowską. Ale firmę założyła, pomysł jakiś w życie wciela. Wspieram to duchowo bardzo, a że towar mi się przyda, to mogę i zakupowo wesprzeć.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was często gęsto, ale dziś się wtrącę-takie ramiączka/tasiemki(tylko bez charmsów) ma w ofercie julimex-można je dostać w sklepach bieliźnianych lub online

O, dzięki!

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-03-22 o 12:10
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:16   #720
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Dlaczego mi przy kwocie wyświetla się "zł"? 28 zł za uprząż. O co chodzi?



Nie wiem, u mnie 24 najtańsza a najdroższa 44 funty.

Niech sobie zakłada firmy i zarabia, ale sprzedawanie kilku ramiączek za cenę 44 funtów to nie jest kreatywność tylko pazerność.
To wygląda jak pentagram po szyją
http://www.midnightclothing.net/coll...leeloo-harness

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2016-03-22 o 12:24
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.