Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 09:25   #691
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez jadziaaa1 Pokaż wiadomość
Witam My już sale zarezerwowaliśmy w końcu więc jeden problem z głowy Teraz kolejny dylemat przed nami ... jaki zespół? Nie znacie może wypróbowanych zespołów weselnych ? Zależy mi na tym żeby goście się nei nudzili..., czekam na info...
zajrzyj na wątek śląskich PMek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post26126600

tutaj rozmawiamy o salach
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 18:32   #692
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez jadziaaa1 Pokaż wiadomość
Witam My już sale zarezerwowaliśmy w końcu więc jeden problem z głowy Teraz kolejny dylemat przed nami ... jaki zespół? Nie znacie może wypróbowanych zespołów weselnych ? Zależy mi na tym żeby goście się nei nudzili..., czekam na info...

Ja polecam Party Brothers. Grają na żywo, przed podpisaniem umowy można ich posłuchać live, z tego co nam mówili to nie grają standardowo 5 piosenek przerwa tylko jeśli widzą że goście się bawią to grają nawet przez godzinę no chyba że jest ciepła kolacja czy coś tam. Będą grali u nas w sierpniu 2012 na weselu więc wtedy coś więcej będziemy mogli powiedzieć ale jesteśmy pozytywnie nastawieni.
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:29   #693
jadziaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
Ja polecam Party Brothers. Grają na żywo, przed podpisaniem umowy można ich posłuchać live, z tego co nam mówili to nie grają standardowo 5 piosenek przerwa tylko jeśli widzą że goście się bawią to grają nawet przez godzinę no chyba że jest ciepła kolacja czy coś tam. Będą grali u nas w sierpniu 2012 na weselu więc wtedy coś więcej będziemy mogli powiedzieć ale jesteśmy pozytywnie nastawieni.

Dzięki za info
A jeśli mogę zapytać, ile sobie liczą ?
jadziaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 11:40   #694
Tequillaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Nadmienię tutaj, bo chyba pojawiła się błędna informacja - Arachid nie ma klimatyzacji. Jestem tego pewna na 100%, bo prowadziłam absurdalną rozmowę na ten temat z kierowniczką.

Nie wiem kiedy byłaś ostatnio w restauracji Arachid ja robiłam tam wesele i byłam bardzo zadowolona, wtedy nie było klimatyzacji, ale teraz jest nowa klimatyzacja w całym lokalu, wiem bo często odwiedzam ten lokal. Jedzonko mają pyszne.
Tequillaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 05:05   #695
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez jadziaaa1 Pokaż wiadomość
Dzięki za info
A jeśli mogę zapytać, ile sobie liczą ?
tani nie są na 2012r. -3600
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 06:53   #696
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

My mamy DJa na dwa dni. Wychodzi o wiele taniej.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:48   #697
jadziaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
tani nie są na 2012r. -3600


To i tak nie dużo, bo ostatnio znalazłam jakiś zespół i z ciekawości wysłałam zapytanie i liczą sobie za dwa dni 5000-6000 zł :O więc byłam w szoku ;p;p
jadziaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 07:30   #698
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez pinkoosia Pokaż wiadomość
My mamy DJa na dwa dni. Wychodzi o wiele taniej.

Witam serdecznie
A ile płacicie za dj bo my byśmy chciali na drugi dzień
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:13   #699
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

My za dwa dni placimy 1600. Tak troszke po znajomosci, bo ten Dj gral juz u kuzynki TZ w poprawiny i na zjezdzie rodzinnym
Ale bardzo fajny jest
Za jeden dzien pewnie wezmie cos ok 1000zl.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:54   #700
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziewczyny to jest watek o salach...
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:03   #701
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest watek o salach...
dokładnie
a potem ciężko jest znaleźć informacje, których się szuka (o salach!) i dlatego podałam linka do śląskich PMek

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
zajrzyj na wątek śląskich PMek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post26126600

tutaj rozmawiamy o salach
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 16:48   #702
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Czy któraś z was mogłaby podzielić się opinią o restauracji Rejtan w Gliwicach???
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 07:18   #703
madzia870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam,
Mam pytanie do dziewczyn które miały lub będę miały wesele w sali bankietowej Constantin w Bytomiu. Mianowice chodzi mi o to ze w umowie zawarte z ta sala jest napisane ze "zamawiający przed przyjęciem opłaca umowę licencyjną dla firmy muzycznej ZAIKS..." przy podpisaniu umowy powiedziano nam ze zespól powinien mieć ja podpisaną, teraz jednak okazało się ze zespoły z którymi się kontaktowaliśmy nie maja takiej umowy.... w związku z tym mam pytanie czy sami opłacaliście ta umowę? czy może znaleźliście zespół który ja posiadał?
Może ktoś miał w innych miejscach tez ten sam problem? Będę wdzięczna za informacje
madzia870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 13:28   #704
madzia 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

My mieliśmy tak samo, zespoły nie miały tego podpisanego z zaiksem, chociaż świadcząc tego rodzaju usługi powinny mieć!! ale mniejsza z tym my w tamtym roku płaciliśmy 100zł za całą imprezę weselną.
madzia 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:48   #705
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Najlepiej powiedzieć że się ma to opłacone. To jest w przypadku gdyby przyszła jakaś kontrola to żeby wszystko było ok. Ale powiedzcie mi jaka kontrola przychodzi w soboty na wesela......
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:02   #706
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

podbijam wątek, szukam sali w okolicach Gliwice- do 20 km

Brałam pod uwagę hotel/restauracje Posejdon na dzierżnie i Restauracje Biały domek w Ochojcu. WIem ze o Białym domku są podzielone zdania, ale czy ktoś ma jakieś plotki o Posejdonie?

A moze inne sale godne polecenia? Wesele na 60 osob, moze mniej...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 20:11   #707
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Biały Dom PAniówki, albo Pod Kasztanami Zabrze
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 21:16   #708
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez pinkoosia Pokaż wiadomość
Biały Dom PAniówki, albo Pod Kasztanami Zabrze
Biały dom bierzemy pod uwage, Kasztany odpadaja....

Biały domek w fajnym miejscu polozony, menu moze niezbyt ciekawe ale to mozna zawsze dogadac....

A o Posejdonie nikt naprawd enic nie slyszal? Zalezałoby mi na opinii, bo czesc gosci mam dojezdnych a tam oferuja juz nocleg
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2011-04-23 o 21:17
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 21:17   #709
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Biały dom bierzemy pod uwage, Kasztany odpadaja....

Biały domek w fajnym miejscu polozony, menu moze niezbyt ciekawe ale to mozna zawsze dogadac....

Czy ktoś ma inne propozycje??
a przeglądałaś ten wątek? myślę, że coś tu dla siebie znajdziesz, ale warto poszukać
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 21:38   #710
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
a przeglądałaś ten wątek? myślę, że coś tu dla siebie znajdziesz, ale warto poszukać
przejrzałam, przecież to tylko 15 stron W mojej okolicy pojawiły się nazwy takich restauracji jak MAG, Tawerna (mieszane uczucia) Trzy Swiaty- cena, Biały domek- rybnik ochojec- też brany pod uwage
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 21:48   #711
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
przejrzałam, przecież to tylko 15 stron W mojej okolicy pojawiły się nazwy takich restauracji jak MAG, Tawerna (mieszane uczucia) Trzy Swiaty- cena, Biały domek- rybnik ochojec- też brany pod uwage
z tego co widzę 24
ale jest wyszukiwarka
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:29   #712
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
z tego co widzę 24
ale jest wyszukiwarka
zależy jaką masz ustawioną ilość postów na stronie PS wyszukiwarka nei wskazała mi zbyt wiele wpisując nazwę Posejdon, Dzierżno lub Gliwice (stricte o restauracjach)

Gliwice 200 tys miasto, okolice druga polowe tyle i eni wierze ze istnieja tylko 4 restauracje ktore sa godne polecenia....

Moze jednak ktos znalazl perelki?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2011-04-24 o 11:03
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:32   #713
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziewczyny kochane wiem że to jest wątek o salach ale mam pytanie czy rodzicom też sie wręcza zaproszenia na ślub??? Rodzice nam sponsorują wesele ale wszystko załatwiamy sami, sami też o wszystkim decydujemy i nie wiem jak wypada: dać czy nie dać??? Prosze o odpowiedz albo wskażcie mi wątek to poczytam
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:29   #714
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane wiem że to jest wątek o salach ale mam pytanie czy rodzicom też sie wręcza zaproszenia na ślub??? Rodzice nam sponsorują wesele ale wszystko załatwiamy sami, sami też o wszystkim decydujemy i nie wiem jak wypada: dać czy nie dać??? Prosze o odpowiedz albo wskażcie mi wątek to poczytam
My daliśmy - będą mieli pamiątkę Moją część kosztów sponsorują rodzice, TŻ sam za siebie płaci.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 14:04   #715
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
My daliśmy - będą mieli pamiątkę Moją część kosztów sponsorują rodzice, TŻ sam za siebie płaci.
u mnie to samo i też dajemy zaproszenia rodzicom
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:34   #716
joanna_1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Gliwice 200 tys miasto, okolice druga polowe tyle i eni wierze ze istnieja tylko 4 restauracje ktore sa godne polecenia....

Moze jednak ktos znalazl perelki?[/QUOTE]

Ja miałam imprezę w Kropce w Tarnowskich Górach(Bobrowniki) i jestem baaaaaaaaaaaardzo zadowolona zaraz obok maja motel ekstra urządzony można zarezerwować salkę obok gdzie dzieci mogą szaleć do woli http://www.restauracjakropka.pl/
joanna_1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:05   #717
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że kropka jest zaraz przy głownej ulicy i nie ma żadnego ogródka
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:42   #718
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że kropka jest zaraz przy głownej ulicy i nie ma żadnego ogródka
Z tego co słyszałam to wydzielili tam trochę miejsca z przodu, oddzielili wysokim płotem, ale nie wiem czy można tam usiąść czy jest tylko trochę miejsca do zapalenia papierosa - no i tak jak piszesz, sala jest niestety przy głównej ulicy

chyba nikt nie opisywał tutaj "mojej" sali - tj Bronder - http://www.bronder.com.pl/
(jest też filmik w zakładce oferta)
Przy sali jest duży taras i piękny ogród a sama sala jest utrzymana raczej w minimalistycznym stylu (przynajmniej wtedy gdy tam byłam), neutralne kolory, nie ma zbędnych tiuli i innych, tego szukałam. Krzesła były przybrane na biało kiedy oglądaliśmy tę sale.
Cena też konkurencyjna (przynajmniej w porównaniu z salami, które oglądaliśmy i które opisywała stronę lub dwie wcześniej) bo za dwudniowe wesele płacimy na chwilę obecną 140zł. Na razie słyszałam same pozytywne opinie, możliwe, że sami będziemy ją mogli "sprawdzić" bo prawdopodobnie będziemy tam na weselu w sierpniu. Minusem jest to, że napoje (bez%) trzeba kupić u nich, a wychodzą drożej, a także dojazd bo sala jest w Żędowicach a to już opolskie.
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:35   #719
dariadzem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to wydzielili tam trochę miejsca z przodu, oddzielili wysokim płotem, ale nie wiem czy można tam usiąść czy jest tylko trochę miejsca do zapalenia papierosa - no i tak jak piszesz, sala jest niestety przy głównej ulicy

chyba nikt nie opisywał tutaj "mojej" sali - tj Bronder - http://www.bronder.com.pl/
(jest też filmik w zakładce oferta)
Przy sali jest duży taras i piękny ogród a sama sala jest utrzymana raczej w minimalistycznym stylu (przynajmniej wtedy gdy tam byłam), neutralne kolory, nie ma zbędnych tiuli i innych, tego szukałam. Krzesła były przybrane na biało kiedy oglądaliśmy tę sale.
Cena też konkurencyjna (przynajmniej w porównaniu z salami, które oglądaliśmy i które opisywała stronę lub dwie wcześniej) bo za dwudniowe wesele płacimy na chwilę obecną 140zł. Na razie słyszałam same pozytywne opinie, możliwe, że sami będziemy ją mogli "sprawdzić" bo prawdopodobnie będziemy tam na weselu w sierpniu. Minusem jest to, że napoje (bez%) trzeba kupić u nich, a wychodzą drożej, a także dojazd bo sala jest w Żędowicach a to już opolskie.


Sala rzeczywiście dosyć ładna, i w dobrej cenie. Mnie niestety odstraszył bar z automatami, który jest na dole - podczas wesela nie jest zamykany. Byłam tam w nd o 15:00 i siedziało tam już parę podpitych gości, co dopiero w sb w nocy (jeżeli ktoś wesele planuje na weekend)... Nie chciałabym sytuacji, że wychodząc do ogródka goście mijają pijanych klientów baru, a to niestety nieuniknione,więc niestety skreśliłam salę z mojej listy.
Chociaż sala rzeczywiście ładna, skromnie i z gustem udekorowana.
dariadzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:13   #720
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
zależy jaką masz ustawioną ilość postów na stronie PS wyszukiwarka nei wskazała mi zbyt wiele wpisując nazwę Posejdon, Dzierżno lub Gliwice (stricte o restauracjach)

Gliwice 200 tys miasto, okolice druga polowe tyle i eni wierze ze istnieja tylko 4 restauracje ktore sa godne polecenia....

Moze jednak ktos znalazl perelki?
my mamy wesele w Veronie w Paniówkach maja kilka pokoi dla gości ale nie dużo. Jedzenie b. dobre

Podobno sala bankietowa Valdi plus w Borowej Wsi jest też godna uwagi. Sami już tam nie dotarliśmy by ocenić.

Silvia w Sośnicowicach - znajoma miała i nie zgłaszała zastrzeżeń chociaż szczegółów nie znam Sala bankietowa jest bardzo ładna, no i jest hotel na miejscu.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.