Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 07:44   #691
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość

yyy chcesz się badać po 3 miesiącach starań rozwleczonych w tak długim okresie czasu Czy masz na myśli te badania typu toksoplazmoza etc.?



Hej, nie zauważyłam tego wcześniej, pewnie jak @ przyjdzie to zrobię jakieś podstawowe na hormony, spermę mojego mężą i inne takie abc, toksoplazmozę, różyczkę i żółtaczkę robiłam już
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 07:47   #692
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Też miałam urojoną w tym miesiącu, i dzisiaj test pokazał 1 krechę
hmmm przeciez mialas testowac w srode!!! Ula beda dwie w srode mowie Ci
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 09:49   #693
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
lublana- oj tam oj tam taniej wyszlo po prostu:P:P mam nadzieje ze nie zuzyje ich wszystkich
wystawisz na ebayu jako szczęśliwe testy

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
No chyba ja powinnam być kolejna do testowania, oczywiście ciąża urojona pełną gębą... piersi bolą, lekkie mdłości podczas jazdy samochodem, ale wcześniej niż we wtorek nie testuję...nie lubię tego rozczarowania..
Ja raczej jestem za tym, ze na samym początku ciąży w pierwszych dwóch tygodniach nie ma objawów powiedzmy somatycznych, jakiś takich zauważalnychBardziej to jest wmawianie sobie jak kobieta jest nastawiona na to, że jest w ciąży.

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Hej, nie zauważyłam tego wcześniej, pewnie jak @ przyjdzie to zrobię jakieś podstawowe na hormony, spermę mojego mężą i inne takie abc, toksoplazmozę, różyczkę i żółtaczkę robiłam już
Dla mnie takie badania na sam początek starań wprowadzają nerwową atmosferęale to moja opinia. Chyba, że masz podstawy do obaw o swój stan zdrowia, bo miałaś jakieś przeboje z hormonami etc.

My testujemy za 2 tygodnie 4.08Wprawdzie okres dostanę chyba 7.08, ale chcę zrobić test w sobotę jak będziemy razem w domku, żeby w razie czego odpowiednio to uczcić a nie gnać do pracy
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 10:30   #694
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość




Ja raczej jestem za tym, ze na samym początku ciąży w pierwszych dwóch tygodniach nie ma objawów powiedzmy somatycznych, jakiś takich zauważalnychBardziej to jest wmawianie sobie jak kobieta jest nastawiona na to, że jest w ciąży.
zgadzam się dlatego napisałam ciąża urojona i sama się z tego śmieję przecież )

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość

Dla mnie takie badania na sam początek starań wprowadzają nerwową atmosferęale to moja opinia. Chyba, że masz podstawy do obaw o swój stan zdrowia, bo miałaś jakieś przeboje z hormonami etc.

No dla mnie właśnie na odwrót, zawsze wolę wszystko zbadać na początku i wiedzieć że jestem zdrowa, a nie marnować cennego czasu w razie jakiś schorzeń gdzie wiadomo że na ciążę naturalnie nie ma szans, a z każdym tygodniem człowiek coraz bardziej zdołowany, zwłaszcza że mój pakiet medyczny z pracy obejmuje takie kompleksowe badania. A nie czarujmy się moje 29 za kilka tygodni 30 TŻ prawie 37 to nastolatkami już dawno nie jesteśmy no ale tu już każdy musi dobrać po siebie
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:04   #695
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
zgadzam się dlatego napisałam ciąża urojona i sama się z tego śmieję przecież )




No dla mnie właśnie na odwrót, zawsze wolę wszystko zbadać na początku i wiedzieć że jestem zdrowa, a nie marnować cennego czasu w razie jakiś schorzeń gdzie wiadomo że na ciążę naturalnie nie ma szans, a z każdym tygodniem człowiek coraz bardziej zdołowany, zwłaszcza że mój pakiet medyczny z pracy obejmuje takie kompleksowe badania. A nie czarujmy się moje 29 za kilka tygodni 30 TŻ prawie 37 to nastolatkami już dawno nie jesteśmy no ale tu już każdy musi dobrać po siebie
Ja Cię doskonale rozumiem - też uważam, że skoro można sobie oszczędzić jakiś rok starań, a później się dowiedzieć, że to było czymś spowodowane co np. trzeba leczyć lub mieć pod kontrolą to czemu nie zrobić badań na samym początku? Jeszcze jak masz za darmoche Ja to bym musiała za wszystko zapłacić, więc sobie darujemy póki co.
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:24   #696
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Ja Cię doskonale rozumiem - też uważam, że skoro można sobie oszczędzić jakiś rok starań, a później się dowiedzieć, że to było czymś spowodowane co np. trzeba leczyć lub mieć pod kontrolą to czemu nie zrobić badań na samym początku? Jeszcze jak masz za darmoche Ja to bym musiała za wszystko zapłacić, więc sobie darujemy póki co.
No właśnie, ja przed pierwszymi staraniami byłam u gina na usg i cytologii i poprosiłam go, żeby mi powiedział, jakie badania zaleca przed staraniami noooo to mi wypisał całą długą listę. Jak sprawdziłam ceny to na razie sobie odpuściłam. Najwyżej, jak nie będzie nam wychodziło to kolejno będę robiła te badania. Niestety pracuję w małej firmie i nie mamy dodatkowego ubezpieczenia. U małża moglibyśmy się zapisać, ale nie mają takich super warunków i przychodnię daleko, a i musielibyśmy za dwie osoby płacić. Chociaż czasami się zastanawiam, czy dobrze zrobiliśmy... bo kurka z NFZ iść do lekarza to masakra jakaś 4 m-ce do gina czekać...
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:38   #697
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ania0783 Pokaż wiadomość
Hahah a owu bede miala najprawdopodobniej w moje 27-ego lipca więc cos w ym musi byc
A co do pogaduszek to bardzo się ciesze ze do was dołączyłam bo nie ma to jak pogadac z innymi w temacie.

Ze znajomymi to tak głupio popytywac i od razu pada grad pytań, a swojego tz nie chce za bardzo wciagac w temat bo mi się juz zstresował i chce isc na badania - a po co - to dopiero 3 cykle za nami - może jak te tesy owu nie pomoga to wtedy oboje sie przebadamy (bo do roku nie wytrzymam)
Zgadzam sie U mnie też głupi tak ze znajomymi, tym bardziej, że część albo nie planuje i uważa, że dzieci to ZŁO Albo część już ma dzieci i jakoś nie wczuwają sie w temat

Cytat:
Napisane przez czikita_89 Pokaż wiadomość
Całą noc myślałam,żeby jak najwcześniej zrobić, a dopiero wstałam.
Niestety, kolejny miesiąc starań przed nami
W następnym trzymamy kciuki za dwie kreseczki

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
U mnie niestety jedna kreska. Dzisiaj mam 33dc.
Zobaczymy czy @ sie pojawi. Poczekam kilka dni z drugim testem.
za dwie kreseczki, moze drugi test to będzie TO!

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny następny cykl będzie udany...

ja odebrałam wyniki krwi
i
prolaktyna w normie
testosteron chyba też
ft3 ok
ft4 ok

morfologia za mało żelaza ...anemia??
ob ok
bilirubina jak zwykle 3 krotnie przekroczyłam normę ale zawsze tak mam
tarczyca ok
cukier ok
a mocz jak już pisałam pojawiło się białko..

tak więc brak owulacji nie jest spowodowany hormonami to ja juz nic nie rozumiem... ciekawe co powie gin... na wizytę umówiłam się od 30 lipca codziennie na obserwacje cyklu...czyli od 12 dnia cyklu...

jeszcze popracuję nad tż żeby zgodził się na badania
Nie masz rewelacyjnych badań, ale dobre także musisz być dobrej myśli i czekać co powie gin. Co do białka w moczu to u mnie tak samo. Poza tym glukozę, cholersterol, THS, wątrobę mam w normie. Badania odbierałam w piątek, a we wtorek idę do lekarza na konsultacje.

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Witam,
Ja u Was pierwszy raz i jeśli mnie przyjmiecie to bym się chętnie dołączyła
W tym miesiącu z tz zaczęliśmy starania i co prawda już po przytulanku, ale jeszcze przed testowaniem więc czekam. Tak wiem wiem to dopiero pierwszy raz i ciężko tak od razu trafić, ale fajnie by było tak od razu. Choć z drugiej starania też są całkiem fajne
Tak czy inaczej witam wszystkie przyszłe mamusie
Witaj

Cytat:
Napisane przez Koronek Pokaż wiadomość
Ja Cię doskonale rozumiem - też uważam, że skoro można sobie oszczędzić jakiś rok starań, a później się dowiedzieć, że to było czymś spowodowane co np. trzeba leczyć lub mieć pod kontrolą to czemu nie zrobić badań na samym początku? Jeszcze jak masz za darmoche Ja to bym musiała za wszystko zapłacić, więc sobie darujemy póki co.
Mam tak samo, lepiej dmuchać na zimne I byc dobrze przygotowaną. Ale u mnie to kwestia charakteru do wszystkiego tak podchodzę i często jest to bardzo uciążliwe Jednak wolę zrobić wszystkie badania, na wszelki wypadek, żeby nie było później problemów w ciąży.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 16:44   #698
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 17:00   #699
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
Wow!!!! gratulacje!! teraz musisz umowic sie z ginem na wizyte dbac o siebie Daj nam troche ciazowych fluidów
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 17:07   #700
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
jaaaa gratuluje!
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:02   #701
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
łohoho, gratulacje, ciąża jak nic
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 19:10   #702
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
łohoho, gratulacje, ciąża jak nic
w srodunie bedziemy tobie gratulowac)
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 19:57   #703
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
w srodunie bedziemy tobie gratulowac)
Niestety nie w tym cyklu niestety, już się czuję jak przed okresem
Ale dziękuję za wsparcie!
Mam nadzieję, że trzymanie kciuków będzie owocne w kolejnym cyklu. A teraz ja trzymam mocno za Ciebie
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:09   #704
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Niestety nie w tym cyklu niestety, już się czuję jak przed okresem
Ale dziękuję za wsparcie!
Mam nadzieję, że trzymanie kciuków będzie owocne w kolejnym cyklu. A teraz ja trzymam mocno za Ciebie
poki ta @ jeszcze nie przyszla to ja i tak dalej wierze ze nie przyjdzie))
Trzymaj trzymaj kazda para kciuków sie przyda:P
btw: co tu taka cisza ?
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 21:40   #705
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
ninua a jakie badanie na prl robiłaś?? takie zwykłe, czy po MTC??
Pytam, bo mi zwykla prl też wyszła ok i dopiero po obciążeniu MTC wyszlo, że jednak jest nie tak
zwykłą prolaktynę miałam robioną a na czym ta polega???




Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 05:09   #706
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
o kude!! Dzidzius!! kochana gratulacje!!! bedziesz nam zdawac relacje dodawać zdjęcia brzusiae tc??
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 05:10   #707
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ObserwujeCie
moja gratulacje
ja miałam 197 i u mnie jakos 4,5 tydzien
z tego co widze u Ciebie 5 od okresu oczywiscie więc patrząc na Twój cykl to by się zgadzało
kurka 2 dni mnie nie było i widzę dobre wieści super
Ghia
witaj
ula_betula natalyya
: kciuki:
ula
to że czujesz się jak na @ nie oznacza że @ przyjdzie życzę Ci żeby przyszła ale za jakies 9 m-cy
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 06:27   #708
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość

beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
GRATULACJE to oznacza, że jesteś w ciąży

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
zwykłą prolaktynę miałam robioną a na czym ta polega???
NA zwykłej niestety nie zawsze wychodzi, że cos jest nie tak... prl po obciażeniu mierzy się w ten sposób, że najpierw pobierają Ci krew potem połykasz tabletkę metroclopramidu i potem pobierają Ci znowu krew po 60 minutach i po 120 czasem pobierają tylko po 60 ale lepiej zobrazować całość U mnie dopiero na tym badaniu wyszło, że z prl jest cos nie teges

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

p.s. nie wytrzymam do piątku zatestuje w środę

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

... choć moja intuicja trochę mnie opuściła
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 06:50   #709
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli,
jaki szczeniak? jaka hodowla, powiesz cos więcej

gratuluję ciąży
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 07:02   #710
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny... chyba padnę, do jutra mieliśmy potwierdzić odbiór szczeniaka z hodowli, mój mąż stwierdził że nie ma co testować testami i zawiózł mnie do diagnostyki do szpitala, gdzie za 28 zł robią bete i w ciągu 2 godzin wynik jest on line.. i wynik to


beta-HCG244mIU/ml

czy to oznacza że jestem w ciąży ???? rany co się robi dalej ! zwariowałam..
Czyli ciąża nieurojona tym razem Super!!! Gratulacje, dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Niestety nie w tym cyklu niestety, już się czuję jak przed okresem
Ale dziękuję za wsparcie!
Mam nadzieję, że trzymanie kciuków będzie owocne w kolejnym cyklu. A teraz ja trzymam mocno za Ciebie
Cicho cicho, @ jeszcze nie ma, więc się nie poddawaj

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
GRATULACJE to oznacza, że jesteś w ciąży



NA zwykłej niestety nie zawsze wychodzi, że cos jest nie tak... prl po obciażeniu mierzy się w ten sposób, że najpierw pobierają Ci krew potem połykasz tabletkę metroclopramidu i potem pobierają Ci znowu krew po 60 minutach i po 120 czasem pobierają tylko po 60 ale lepiej zobrazować całość U mnie dopiero na tym badaniu wyszło, że z prl jest cos nie teges

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

p.s. nie wytrzymam do piątku zatestuje w środę

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

... choć moja intuicja trochę mnie opuściła
Intuicja intuicją, a Ty testuj i będą II krechy - muszą być! Trzymam kciukasy!

Ja mam testować 2 sierpnia, ale chyba w sobotę to zrobię, bo mamy imprezę rodzinną i nie bardzo nawet mam ochotę pić alkohol ... Ehhhh nie lubię poniedziałków
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:11   #711
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

... ja tez nie lubie
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:15   #712
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

jak idziecie na badanie krwi to mówicie ze chcecie HCG, tylko tyle? tak to sie nazywa fachowo?
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:38   #713
nati_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 269
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Witajcie!
Nie było mnie cały weekend a tu takie nowości.
ObserwujeCie gratuluję fasolki

czikita_89 szkoda, że nie było dwóch kresek. (Jak bym czytała na bieżąco to chyba bym obgryzła wszystkie paznokcie w oczekiwaniu na wiadomość od Ciebie. Umiesz trzymać w niepewności)

Ja dzisiaj rano mówię do Tż, że jak nam się uda w tym miesiącu to będę się śmiała bo uważam, że w zeszłym cyklu staraliśmy się bardziej (czyt. częściej). W tym jakoś tak nie wychodziło.
nati_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:44   #714
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
jak idziecie na badanie krwi to mówicie ze chcecie HCG, tylko tyle? tak to sie nazywa fachowo?
badanie na hormon beta-hcg ja tak powiedziałąm i babka iwedziała o co chodzi
wybierasz się ??
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:45   #715
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
jak idziecie na badanie krwi to mówicie ze chcecie HCG, tylko tyle? tak to sie nazywa fachowo?
ja powiedziałam beta hcg i pani wiedziała o co chodzi

Dzięki dziewczyny za gratulacje!
wysyłam wam ciążowe fluidy

...ale powiem wam że zaczęłam się teraz nieźle stresować i martwić czy wszystko będzie ok... ehh zdolna jestem, jeśli chodzi o wyszukiwanie problemów , na jutro umówiłam się do ginekologa, także zobaczymy co powie, choć jak sądzę na usg nic jeszcze widać nie będzie...
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:49   #716
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez nati_85 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Nie było mnie cały weekend a tu takie nowości.
ObserwujeCie gratuluję fasolki

czikita_89 szkoda, że nie było dwóch kresek. (Jak bym czytała na bieżąco to chyba bym obgryzła wszystkie paznokcie w oczekiwaniu na wiadomość od Ciebie. Umiesz trzymać w niepewności)

Ja dzisiaj rano mówię do Tż, że jak nam się uda w tym miesiącu to będę się śmiała bo uważam, że w zeszłym cyklu staraliśmy się bardziej (czyt. częściej). W tym jakoś tak nie wychodziło.
czasami a nawet bardzo często jak się trochę odpuści i nie działą się na siłe to wtedy wychodzi jak najbardziej więc trzymam kciukasy

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
ja powiedziałam beta hcg i pani wiedziała o co chodzi

Dzięki dziewczyny za gratulacje!
wysyłam wam ciążowe fluidy

...ale powiem wam że zaczęłam się teraz nieźle stresować i martwić czy wszystko będzie ok... ehh zdolna jestem, jeśli chodzi o wyszukiwanie problemów , na jutro umówiłam się do ginekologa, także zobaczymy co powie, choć jak sądzę na usg nic jeszcze widać nie będzie...
więc to jednak zaraźliwe ja zaraziłąm Ciebie teraz Ty kolejną i tak pójdzie ciągiem
szybko szybko dziewczyny bo chce już do wątku przyszłych mamuś a bez Was się nigdzie nie ruszam zaczełyśmy razem to kończymy też razem
nie martw się jak nie będzie nic widac jeszcze u mnie tez nie było widac jak byłam w czwartek troszke się zestresowałąm tym ale lekarz mnie uspokoił zresztą stres i nerwy najbardziej szkodzą fasolce więc odłuższmy je na bok i bądźmy dobrej myśli musimy wspierac dziewczyny żeby były jak najszybciej zafasolkowane
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:16   #717
sauatka
Raczkowanie
 
Avatar sauatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

dziewczyny dziś testowałam, jest blada krecha.
czuję się tak

wczoraj jeszcze robiłam test, ale wieczorem i nic, a dziś z rana blada kreska.
jutro powtórzę dla pewności
sauatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:25   #718
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez sauatka Pokaż wiadomość
dziewczyny dziś testowałam, jest blada krecha.
czuję się tak

wczoraj jeszcze robiłam test, ale wieczorem i nic, a dziś z rana blada kreska.
jutro powtórzę dla pewności
Gratki

Jejku wysyp jakiś, oby tak już do końca!!!
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:27   #719
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

sauatka
jupi jupi!!!!
moje gratki klask i:
coraz więcej NAS dziewczyny zaczynam wierzyc że to zaraźliwe faktycznie jest
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:35   #720
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

sauatka gratki, ja by olała drugi test i na betę leciała - duża większa pewność i się wie od razu
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.