cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 21:02   #691
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

tyko, ze w rutinoskorbinie jest tej calej witaminki bardzo malo. mozna lykac codziennie. chyba zaczne od dzis bo tez mi pekaja naczynka od tabsow
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:55   #692
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Miałam zamykane naczynka przy skrzydełkach nosa wczoraj.Nie wiem,czy juz tak zostanie,ale u mnie efekt był natychmiastowy.Po zabiegu lekarz kazał się przejzeć w lustrze i nie mogłam uwierzyć.Po naczynkach śladu.Miałam po obu stonach nosa po 4 szt takich długich czerwonych nitek i na bokach i czubku rozległe pajączki.Zabieg trochę bolał,ale jak już nie wytrzymywałam to obniżono mi moc światła i dałam radę.Czyli było ok 10 naczynek.Zabieg trwał ponad pół godziny.Zapłaciłam 350zł za sam nos,bo cała twarz to 800zł.Nie byłam przygotowana na taką kwotę.Wieczorem po ok,6 godz,zrobiłam normalny makijaż i po sprawie.A jak zamykałam rok temu te same naczynka w Szczecinie za 250zł,bez bólu to jak przyjechałam do domu to nadal je widziałam i wcale się nie wchłonęły.Więc skuteczność zabiegu zależy od sprzętu i mocy lasera,Im droższy sprzęt ,to i zabieg droższy.Ja miałam na ten nos 700 impulsów,a jeden kosztuje 1zł.Naczynka zniknęły mi od razu.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 07:57   #693
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Vincenza Pokaż wiadomość
Miałam zamykane naczynka przy skrzydełkach nosa wczoraj.Nie wiem,czy juz tak zostanie,ale u mnie efekt był natychmiastowy.Po zabiegu lekarz kazał się przejzeć w lustrze i nie mogłam uwierzyć.Po naczynkach śladu.Miałam po obu stonach nosa po 4 szt takich długich czerwonych nitek i na bokach i czubku rozległe pajączki.Zabieg trochę bolał,ale jak już nie wytrzymywałam to obniżono mi moc światła i dałam radę.Czyli było ok 10 naczynek.Zabieg trwał ponad pół godziny.Zapłaciłam 350zł za sam nos,bo cała twarz to 800zł.Nie byłam przygotowana na taką kwotę.Wieczorem po ok,6 godz,zrobiłam normalny makijaż i po sprawie.A jak zamykałam rok temu te same naczynka w Szczecinie za 250zł,bez bólu to jak przyjechałam do domu to nadal je widziałam i wcale się nie wchłonęły.Więc skuteczność zabiegu zależy od sprzętu i mocy lasera,Im droższy sprzęt ,to i zabieg droższy.Ja miałam na ten nos 700 impulsów,a jeden kosztuje 1zł.Naczynka zniknęły mi od razu.
vincenzo a mogla bys podac strone i adres kliniki gdzie wykonywalas zabieg?
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:05   #694
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

Rutinoscorbin jest skuteczny ponieważ zawiera zarówno wit.C jak i rutynę. Przy rozszerzonych naczyniach powinno się go brać raz dziennie.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:27   #695
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Rutinoscorbin jest skuteczny ponieważ zawiera zarówno wit.C jak i rutynę. Przy rozszerzonych naczyniach powinno się go brać raz dziennie.
Raz dziennie po jednej tabletce?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:46   #696
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

Przynajmniej 1 - można rano i wieczorem. Ja biorę po 1
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:17   #697
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Tak,już podaje.Szczecin ul.Ku Słońcu 2/1
tel.091 4332295

Stargard Szcz,
ul.Skarbowa 14a
tel.091 8344050

Ja mieszkam w Stargardzie i też tam robiłam.Lekarz młody i widać ,że zna się nz rzeczy,ale pieniądze też kocha.Mówi konkretnie tyle i tyle będzie to kosztować.Nic nie owija w bawełne.

Lekarz to Dr.Bojko
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
HIPOKRATES

Edytowane przez Vincenza
Czas edycji: 2008-04-29 o 22:22 Powód: Dodaje personalia Lekarza
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 08:32   #698
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez Vincenza Pokaż wiadomość
Tak,już podaje.Szczecin ul.Ku Słońcu 2/1
tel.091 4332295

Stargard Szcz,
ul.Skarbowa 14a
tel.091 8344050

Ja mieszkam w Stargardzie i też tam robiłam.Lekarz młody i widać ,że zna się nz rzeczy,ale pieniądze też kocha.Mówi konkretnie tyle i tyle będzie to kosztować.Nic nie owija w bawełne.

Lekarz to Dr.Bojko
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
HIPOKRATES

dziekuje uprzejmie
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:46   #699
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Flos-Lek - Krem nawilżający do cery z problemami naczynkowymi

Witam!
Przeczytałam całe archiwum i niestety- znalazłam baaardzo mało informacji na temat tego kremu Moim głównym problemem są zaczerwienione, piekące policzki. Do tej pory używałam koncentratu Dermacos firmy Farmony, który doskonale radził sobie z nadwrażliwością policzków, natomiast na rumień bardzo dobrze sprawdza się krem-maseczka z Flos Leku. Ponieważ wycofano mój ukochany koncentrat, pilnie poszukuje jakiegoś dobrego kremu bądź żelu na naczynka. Moja uwagę przykuł właśnie krem nawilżający do cery naczynkowej. Mam cere wrażliwą, skłonną do zapychania i zastanawiam się czy bedzie dla mnie odpowiedni Prosze o opinie na temat tego kremu, czy dobrze radzi sobie z rumieniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb.php.jpg (5,8 KB, 10 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:30   #700
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Flos-Lek - Krem nawilżający do cery z problemami naczynkowymi

madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:04   #701
Polin24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 15
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Vincenzo,a czy mogłabyś napisać jakiego laseru użył lekarz(o ile wiesz oczywiście ?
Polin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 11:32   #702
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: popękane naczynka

czyli najlepiej nic nie robić, siedzieć w domu i mało co jeść i pić :P to ja chyba wolę pajączki na nogach.
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:38   #703
agataaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agataaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szwecja (polska)
Wiadomości: 44
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

Mi lekarz zalecil na wzmocnienie naczynek brac 2 tabletki 3 razy dziennie przez dwa tygodnie, a pozniej tydzien przerwy i znowu
__________________


- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.


agataaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:05   #704
Curious71
Zadomowienie
 
Avatar Curious71
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Subterra Incognita
Wiadomości: 1 122
Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

Mój Tato jest starszym gościem, który lubi ciągle coś robić: przy samochodzie, w ogrodzie, w domu ... Wiadomo, przy takich pracach nietrudno o skaleczenia czy otarcia. Z racji tego, że ma słabe naczynka wokół każdej rany robiły się okropne krwiaki - niektóre nawet o średnicy ok. 2 cm. Znajoma lekarz rodzinna zaleciła mu by dla uszczelnienia naczyń krwionośnych łykał rutinoscorbin lub scorbolamid, tudzież cerutin ( dawkowanie wg. opakowania ) i faktycznie pomaga! Najlepiej rutinoscorbin, nie wiem od czego to zależy ? W każdym razie żadne krwiaki już się nie robią! Ale na efekty trzeba trochę poczekać Myślę więc, że przy cerze naczynkowej jak najbardziej wit.C jest wskazana. Na moje oko nie zmniejszy istniejących "pajączków" ale zapobiegnie tworzeniu się nowych ale specjalistką nie jestem
__________________
Curious71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:44   #705
Myszette
Raczkowanie
 
Avatar Myszette
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 183
Cera sucha, naczynkowa, z ropnymi pryszczmi i plamami od słońca oraz zmarszczkami

Ostatnio nie mogę już patrzeć na swoją cera. Do jej licznych problemów doszły nie tak dawno ropne pryszcze, których dawno nie od jakiś dziesięciu lat.
Poszłam z nimi do dermatologa i usłyszałam, że to trądzik. Pani doktor zapisała mi Zineryt- z którego korzystam i Skinoren, którego używam mniej bo bardzo mnie szczypie. Z ropnymi pryszczami trochę się uspokoiło- nie zanikły jednak całkowicie, za to cała twarz wygląda kiepsko.
Skorzystałam więc z okazji i poszłam na badania skóry do Vichy. Tam pani dermatolog po wykonaniu mi wielu magicznych testów powiedziała mi, że skórę mam wystarczająco nawilżoną, bardzo odtłuszczoną ( zawsze miałam skórę mieszaną), bardzo powiększone pory, mocno widoczne naczynka i plamy od słońca, których będzie więcej. Oprócz tego robią mi się pierwsze zmarszczki.
Czego mam używać, aby się nie zastrzelić.
Czytam dziś o pielęgnacji różnych problemów ze skóra i pomyślałam sobie, ze muszę sobie ułożyć nowy program.
I tak potrzebuje kremu z filtrami na dzień, który ocali mnie przed fotostarzeniem, ale nie zapcha tych nieszczęsnych porów, Na noc czegoś co natłuści i pomoże na naczynka, ale nie zapcha, no i odzmarszczy- czy witaminą C będzie dobra? Czy można usunąć plamy od słońca? Swoją drogą ciekawe czemu mam je akurat ja skoro nigdy w życiu się nie opalałam.
Czy możecie mi coś poradzić? Chodzi mi o konkretne produkty, o których będę mogła doczytać.
__________________
Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
"Jądro ciemności" Joseph Conrad
Myszette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:40   #706
Piskonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, z ropnymi pryszczmi i plamami od słońca oraz zmarszczka

Sama mam naczynka i pomaga mi krem Iwostinu.Ale na wszystkie problemy razem wzięte nie jestem dość mądra. Nie zalamuj się nie wierze, że jest aż tak źle. Poczytaj jeszcze forum na pewno coś znajdziesz.
Piskonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:52   #707
whyme
Przyczajenie
 
Avatar whyme
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam.
ja bylam zamykac naczynka kolo nosa,zaplacilam 150zl,niestety efekt byl na chwilke a teraz znow je mam a robilam to zaledwie 3tyg temu, z tym ze ciagle bylo slonce i cieplo,to wszystko nie sprzyja temu,dermatolog mowila,ze to nakjelpiej robic zima lub pozna jesienia i jak tam zrobie bo wyglada to orkopnie.

pozatym znalazlam na necie takie kremy
atodiane
aurriderm xo
pha15 face cream

one podobno dzialaja ale sama nie probowalam jeszcze,moze ktoras z was je miala
whyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:27   #708
lachonek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Re: zamykanie naczynek zastrzykami?

Ja miałam dzisiaj usuwane żyłki i pajączki metodą skleroterapii w Jaworznie. Pan doktor najpierw wysłał mnie na badanie dopplera, żeby sprawdzić czy żyły są drożne i czy nie ma perforacji. Następnego dnia zgłosiłam się z samego rana do lekarza i ten w czasie dosłownie 15 minut w moje żyły wprowadził cieniutką igiełkę ze srodkiem sklerotyzującym. Obandażował mi obie nóżki i kazał chodzić przez 30 minut, co posłusznie uczyniłam nie korzystając z komunikacji miejskiej Opatrunek mogę zdjąć dopiero jutro a najlepiej we czwartek, a dziś nóg nie można moczyć. Efekty widać od razu, bo żyły robią się czerwone, ale po kilku tygodniach wszystko się zacznie goić i po żyłkach i pajączkach nie będzie ani śladu. Polecam skorzystanie z usług gabinetu Esteuroda.
lachonek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:28   #709
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Unhappy popękane naczynka na twarzy

Mam pytanie w jaki sposób mogę pozbyć sie popekanych naczynek na twarzy mam z tego powodu straszne kompleksy, bez przerwy sie czerwienie prbowałam różnych kremów ale nie pomagają. Słyszałam że dobry jest IPL. Chciałabym się dowiedzieć czy jesy on całkowicie bezpieczny, czy nie pozostaną ma na twarzy jakieś blizny lub zaczerwienienia? Mam bardzo wrażliwą skórę i boje się że po tym zabiegu może być jeszcze gorzej Proszę o radę
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:18   #710
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: popękane naczynka na twarzy

!

Edytowane przez Mikimice
Czas edycji: 2009-03-08 o 12:49
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:47   #711
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: popękane naczynka na twarzy

hmmm nie słyszałam o tym kremie, ale tez mam problem z jednym duzym naczynkiem pod lewym okiem... i odkąd zaczełam używać wyskokich filtrów i brać codziennie witamine C jakby zjasniało A co do laserowego zabiegu to własnie mam zamiar sie wybrac za ok 2 tygodnie (pajaczki na nogach)
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:34   #712
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: popękane naczynka na twarzy

di4n4 daj proszę znać jak będziesz po zabiegu, jestem bardzo ciekawa efektu.
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:43   #713
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: popękane naczynka na twarzy

a próbowałaś ?
Farmona, DermaCos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 1%



ma bardzo dobre opinie na kwc
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 20:42   #714
marvina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

niestety mam ten sam problem i same pytania. rozszerzone naczynka pojawily mi sie jakis czas temu na twarzy, a ostatnio na zawnetrznej stronie uda. twarz postanowilam zostawic sobie na jesien, ale z nóżka zrobilabym cos wcześniej, zwłaszcza że planuję zajść w ciążę w niedalekiej przyszłości a wiem że w ciąży potrafią się jeszcze pogłębić. troche nie wiem jakby sie tu do tego usuwania zabrać i gdzie najlepiej pójść w łodzi tak żebym nie ogołociła portfela ale żeby było bezpiecznie. dajcie znać łodzianki bardziej doświadczone w kwestii usuwania naczynek. jakie macie wypróbowane adresy. z góry dziekuje i pzdr
marvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 07:11   #715
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Ja mam bardzo dużo popekanych tych naczynek i niczym tego nie zamaskuje bo i tak widac. Na twarzy mam takie plamy czerwnone, a czesto moja twarz robi sie czerwona np.gdy jest goraco. Muszę chyba isc na zabieg laserem bo mam z powodu tych naczynek ogromne kompleksy. Bardzo bym prosila osoby, ktore mialy robiony taki zabieg o wypowedz
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:04   #716
wampirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 13
Smile Dot.: rutinoskorbin a cera naczynkowa

pewnie pomaga na naczynka, mi lekarz kazal brac rutinoscorbin i pic wapno jak czesto leciala mi krew z nosa, na wzmocnienie naczynek, po kilku tyg.pomoglo i juz nie mam tego problemu pewnie rutinoscorbin pomaga na cere naczynkowa
wampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 08:45   #717
kachna115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

hej mam takie pytanie czy to prawda ze po laserowym zamykaniu naczyn krwionosnych(na twarzy) w miejscach gdzie byly one widoczne zamiast tych czerwonych pajączkow pojawiaja sie biale??gdzies przeczytalam na jakims forum ze sa takie biale niteczki. Bardzo to widac??no bo nie wiem czy isc na te lasery czy nie
kachna115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:05   #718
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Naczynka, trądzik różowaty i wit.PP

Właśnie zaopatrzyłam się w zapas witaminy PP i też odkryłam w necie sprzeczne informacje. W składzie na opakowaniu jest wymieniony tylko nikotynamid 200, żadnego kwasu nikotynowego. W z drugie strony czytam w necie, że "witamina PP obejmuje dwa związki: kwas nikotynowy (Nicotinic Acid) i amid kwasu nikotynowego (nikotynamid, Nicotinamidum)",więc jak to jest? czy na 100% mogę ją bezpiecznie zażywać i nie pogorszy stanu moich naczynek, nie chciałabym sobie zaszkodzić. Może ktoś jeszcze się wypowie. jestem skołowana. Czytałam też na stronie e-aptekarz, że jest różnica między wit. P a PP, ta pierwsza (rutyna) uszczelnia naczynka, a PP roszerza i powoduje pieczenie twarzy.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 15:41   #719
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Exclamation Dot.: Naczynka, trądzik różowaty i wit.PP

Może ktoś jednak mi pomoże? Może to przypadek, ale od kiedy biorę tę witaminę naprawdę czuję pieczenie twarzy..
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:18   #720
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: skleroterapia

Czy miała któraś ten zabieg na Śląsku albo w Małopolsce?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.