Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 22:29   #691
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ręczniki są fantastyczne w Tk Maxx i cenowo widziałam że bardzo podobnie jak w Tesco i Asdzie, ale trzeba trafić. Ja mam taki świetny czerwony ręcznik, na prawdę jakość rewelacja i kupiłam go za 8 funtów (duży, bath towel)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 23:55   #692
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja mam recznik z asdy i dziadostwo!
chyba wole polskie....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przez iPhone.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:07   #693
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=6746bdedfa49379c2543594 dc795ba743a60a5f4_5ea4c0f 24d671;48178233]Dziewczyny gdzie kupujcie pościel i ręczniki? Będę się musiała zaopatrzyć a chciałabym coś co wytrzyma trochę i nie będzie kosztować fortuny


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]


Reczniki mamy z Wilko juz od roku I trzymaja sie bardzo dobrze. Kolory nie wyblakly, nie zrobily sie szmaty. Teraz sa w promocji jeden za £5 dwa za £8 duze bath towels w pieknych kolorach. Taka sama promocja jest na male reczniki do twarzy i rak tylko cena inna. Posciel tez mam z Wilka ale ta drozsza 100% bawelny. Swietna jakosc.

Kolezanka kupuje tez przy okazji wyprzedazy w John Lewis I BHS i bardzo chwalila.

Musze sie przejsc do TkMaxx skoro te osob zachwala.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:16   #694
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:00
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 09:37   #695
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

polskie mam jeszcze z lat kiedy moja mama byla w moim wieku a tu kupilam i sie zaciagaja wygladaja okropnie....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przez iPhone.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

nie moge znalezc pokoju ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przez iPhone.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:10   #696
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A ja pracy :/ wlasnie jade na waterloo mam spotkanie z agencja.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:27   #697
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
polskie mam jeszcze z lat kiedy moja mama byla w moim wieku a tu kupilam i sie zaciagaja wygladaja okropnie....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przez iPhone.
Wplyw na to ma sklad recznika, to tak ja z ubraniami, zanim sie kupi trzeba przewalkowac sklad, a roznie kwiatki wtedy wychodza. Polowa ludzi nawet nie wie co ma skladzie swoich ubran. Ja polecam skarpety z primarka 2£ a bawelna 100% i nogi sie nie poca, za to w gapie, nike juz w skladzie sa duze domieszki nawet dla dzieciaczkow.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 10:43   #698
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Wplyw na to ma sklad recznika, to tak ja z ubraniami, zanim sie kupi trzeba przewalkowac sklad, a roznie kwiatki wtedy wychodza. Polowa ludzi nawet nie wie co ma skladzie swoich ubran. Ja polecam skarpety z primarka 2£ a bawelna 100% i nogi sie nie poca, za to w gapie, nike juz w skladzie sa duze domieszki nawet dla dzieciaczkow.

dobrze wiedzieć
w życiu nie pomyślałam, by tak analizować skład ciuchów, lol
choć faktycznie na skarpetki i majtasy patrzyłam czy bawełna, a i na koszulki dla dziecia... tylko w sumie czasami, teraz będę to robić uważniej, tak jak przy kosmetykach
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:18   #699
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

reczniki maja jednakowy sklad a mimo to jakos dziwna.. no mniejsze o to ale dzieki za rade bede musiala sobie dokupic z jeden recznik maly do wlosow ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum przez iPhone.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:31   #700
6746bdedfa49379c2543594dc795ba743a60a5f4_5ea4c0f24d671
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 675
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Asiczkaa Pokaż wiadomość
Reczniki mamy z Wilko juz od roku I trzymaja sie bardzo dobrze. Kolory nie wyblakly, nie zrobily sie szmaty. Teraz sa w promocji jeden za £5 dwa za £8 duze bath towels w pieknych kolorach. Taka sama promocja jest na male reczniki do twarzy i rak tylko cena inna. Posciel tez mam z Wilka ale ta drozsza 100% bawelny. Swietna jakosc.

Kolezanka kupuje tez przy okazji wyprzedazy w John Lewis I BHS i bardzo chwalila.

Musze sie przejsc do TkMaxx skoro te osob zachwala.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

O dziękuje ślicznie nie znałam tego sklepu a cena bardzo dobra akurat w promocji
I ja nie mogę znaleźć pokoju



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
6746bdedfa49379c2543594dc795ba743a60a5f4_5ea4c0f24d671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 19:46   #701
girl_from_london
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

W Wilko dużo fajnych rzeczy do domu jest; farby do włosów tańsze, mydła i środki czystości też- nie mówię o poundlandach, a porównując do innych sklepów. Asdę też lubię, ale na większe zakupy. Tesco ma jak dla mnie zbyt drogie warzywa (wolę na straganach u hindusów); mięso kiepskiej jakości, pieczywo też jakoś nie bardzo; może dlatego, że mam tylko tesco express w pobliżu. Ale byłam w tym Tesco Extra koło Ikei (wembley) i większego rozpierdzielu w sklepie to nie widziałam.
girl_from_london jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 19:52   #702
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

w wilko, czasem jest taniej niż w funciaku - sprawdzone wielokrotnie
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:28   #703
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:00
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:37   #704
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A bo znam kogoś ale z Hendon nie pojedzie na bank chyba że zapytam. Świetny facet, mi robił przeprowadzkę.

Lewisham to moje okolice tak w ogóle ;p moze pomyśl jeszcze nad Catford?
Dzieki. Poki co mysle, ze faktycznie znajde cos na londynku.

Pomysle nad ta okolica. W ogole jestem koszmarnie przytloczona i szukam w sumie wszedzie, gdzie jest OK. Mam jakies 2 tygodnie na znalezienie mieszkania. laboga:
Mysle tez, ze potencjalnie mogloby mi sie udac znalezc studio na zachodzie w dobrej lokalizacji, wiec moze ostatecznie zostane po tej samej stronie rzeki.

Na dodatek zastanawiam sie czy uda mi sie wynajac w ogole, bo od pol roku jestem self employed.
Dostane list od pracodawcy, ktory wciaz mnie zatrudnia tylko jako freelancera, mam sterte faktur, konto biznesowe, srodki wplywaja stale na konto... teoretycznie powinno byc ok, ale...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:43   #705
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Na Ealing Broadway zaraz przy stacji metra jest tesco express i salon fryzjerski (chyba Visage) pomiedzy tymi dwoma punktami jest fajna restauracja- wywiesili dzis kartke, ze poszukuja zalogi (kelnerow/ki) na full time
Dzieki Ale ja szukam w mojej branzy czyli jako niania. Jak narazie prace do 17 pazdziernika mam na pol etatu. Wiec oszczednosci dalej nie ruszane. Do 17 jednak wolalabym cos znalezc, no daje sobie 2 tyg wolnego jakby co W dwoch agencjach jestem juz zarejestrowana, DBS w drodze wiec powinno byc dobrze
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013

Edytowane przez kasia_no87
Czas edycji: 2014-09-18 o 21:44
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:50   #706
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:00
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:01   #707
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Lewisham to ponoc dzielnica czarnych (nigdy tam nie bylam wiec mowie jak slyszalam, Monnie nie mam nic do czarnych oczywiscie i ponoc bialych tam ledwo co widac.

Ktoras moze mieszka na Thornton Heath? Albo byla/zna? Jakies opienie?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:07   #708
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:00
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:09   #709
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nie lubię Lewisham W ogóle mi się tam nie podoba. Dużo ludzi, targi na ulicach ze smierdzącą rybą itd, cały czas jakieś bójki... Ale w sumie nie byłam nigdzie poza Lewisham Central, nie wiem jak tam dalej jest koło stacji na przykład (wygląda lepiej). Catford jak dla mnie jest wporządku. Moje Woolwich też się ludziom nie podoba, ale powiem wam jakbyście zobaczyły to piękne osiedle przy rzece too aaaa... miłość strzeżone, czyściutkie, nowiutkie mieszkania. Może tam byś popatrzyła Enn? mnóstwo ludzi wynajmuje tam za w miarę normalne pieniądze i widuje wszystkich w garniturach, kobiety w eleganckich sukienkach, bardzo mało ludzi czarnych hindusow itd mieszka na tym osiedlu , prawie sami biali
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 22:10   #710
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Kurcze, 2 tygodnie to krotko

Sproboj zachod- ja wiem, ze zaraz tu wszyscy napisza, ze lewisham jest ok, ale ja bym sie tam nie czula bezpiecznie
Nie bez powodu nawet kupno mieszkania jest srednio o polowe tansze w tamtych okolicach.

Nawet dalej- ale zachod- gdzies przy czerwonej linii- jezeli korzystasz z transportu

Moze zobacz jakies lokalne agencje- w takich bardziej po ludzku podchodza do sprawy- pamietam jak ja szukalam do wynajmu to w Dexters chyba na starcie dali mi tabele ile musze zarabiac rocznie, dawno to bylo, ale na 2bed chcieli 64k rocznie
Wynajelam od Foxtons, ale tez mialo byc szybko- do momentu kiedy nie podpisalam umowy- wtedy maja cie gdzies

Pytanie prosto z mostu, ale ile mozesz wydac?
Mam znajomych- zadzwonie do nich- wybajmowali przez mala agencje ktora jest tylko na zachodzie- na greenford czy perivale mozna znalezc juz duzo tansze mieszkania
Musze sie stad wyniesc do polowy pazdziernika, oczywiscie zawsze moge szukac na gwalt czegos "available now" na tydzien przed terminem, ale jakos sobie tego nie wyobrazam.

Wiesz co, mnie to trudno stwierdzic. Nigdy tam nie mieszkalam, z drugiej strony jak jestem gdzies w SE, to w sumie dobrze sie tam czuje i podoba mi sie (niektore miejsca bardziej niz inne). Mam znajomych ktorzy tam mieszkaja i sa zadowoleni, co do bezpieczenstwa - crime map nie klamie. Dlatego wciaz bije sie z myslami jesli chodzi np. o Lewisham, ale w Brockley chetnie bym cos wynajela.
Teraz poszerzylam zakres jeszcze o okolice Clapham, w sobote ide ogladac bardzo fajne mieszkanie, ale jestem prawie pewna, ze juz nie bedzie dostepne.

Wyslalam PW.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 01:37   #711
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Co do Lewisham - zgadzam sie (jezdzilam tam do kolezanki ktora prefko sie wyprowadzila)
Bylam tam 2razy- za kazdym razem w srodku dnia bylam zaczepiana
Nawet nie chce wiedziec jak jest wieczorem
Byliśmy kiedyś nocą w Lewisham w szpitalu i wracaliśmy kawałek pieszo, nikt nas nie zaczepiał, ale bezpiecznie się tam nie czułam. Mieszkam w SE (koło Deptford Parku) i nasza ulica jest spoko, ale kilka ulic dalej bałabym się iść sama wieczorem.

Dostałam dziś u lekarza receptę na 3 opakowania plastrów antykoncepcyjnych i w aptece zapłaciłam za nie 8,05f. Opłaca się bardziej niż w Polsce, ale jestem trochę zmieszana, bo gdy szukałam informacji u kogo mogę dostać receptę, to ciągle się przewijało się stwierdzenie, że antykoncepcja w UK jest za darmo. Babka w aptece powiedziała, że jak płacimy podatki i nie mamy benefitów, to za każdą receptę się płaci te 8,05f. I tak się zastanawiam czy wszyscy na forach biorą benefity? Nie wiecie jak to dokładnie działa?
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:52   #712
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Moze akurat ten rodzaj plastrow nie jest refundowany? Wiekszosc srodkow antykoncepcyjnych jest za darmo, ale pewnie sa jakies wyjatki.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:23   #713
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nikt nie byl/nie zna Thornton Heath?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:32   #714
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Byliśmy kiedyś nocą w Lewisham w szpitalu i wracaliśmy kawałek pieszo, nikt nas nie zaczepiał, ale bezpiecznie się tam nie czułam. Mieszkam w SE (koło Deptford Parku) i nasza ulica jest spoko, ale kilka ulic dalej bałabym się iść sama wieczorem.

Dostałam dziś u lekarza receptę na 3 opakowania plastrów antykoncepcyjnych i w aptece zapłaciłam za nie 8,05f. Opłaca się bardziej niż w Polsce, ale jestem trochę zmieszana, bo gdy szukałam informacji u kogo mogę dostać receptę, to ciągle się przewijało się stwierdzenie, że antykoncepcja w UK jest za darmo. Babka w aptece powiedziała, że jak płacimy podatki i nie mamy benefitów, to za każdą receptę się płaci te 8,05f. I tak się zastanawiam czy wszyscy na forach biorą benefity? Nie wiecie jak to dokładnie działa?
Ja też płaciłam za receptę kiedy brałam tabletki dawno temu. Nie płaciłam jedynie wtedy gdy dostałam je bezpośrednio w sexual health clinic. Tam też zrobiłam implant za darmo

Kasia ja byłam na Thorton Heath, ale za wiele nie mogę napisać o tej dzielnicy, bo byłam tak wiesz, na spacerze
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:53   #715
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Za tabletki na recepte tez nie placilam nigdy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:11   #716
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja też płaciłam za receptę kiedy brałam tabletki dawno temu. Nie płaciłam jedynie wtedy gdy dostałam je bezpośrednio w sexual health clinic. Tam też zrobiłam implant za darmo

Kasia ja byłam na Thorton Heath, ale za wiele nie mogę napisać o tej dzielnicy, bo byłam tak wiesz, na spacerze
Moni ale jak wrazenia po spacerze? Duzo pakistanczykow itp? Czy raczej wiekszosc bialych? Czysto? Zamieszkalabys tam, czy raczej nie? Cos cie odrzucilo albo spodobalo ci sie?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:25   #717
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Musze sie stad wyniesc do polowy pazdziernika, oczywiscie zawsze moge szukac na gwalt czegos "available now" na tydzien przed terminem, ale jakos sobie tego nie wyobrazam.

Wiesz co, mnie to trudno stwierdzic. Nigdy tam nie mieszkalam, z drugiej strony jak jestem gdzies w SE, to w sumie dobrze sie tam czuje i podoba mi sie (niektore miejsca bardziej niz inne). Mam znajomych ktorzy tam mieszkaja i sa zadowoleni, co do bezpieczenstwa - crime map nie klamie. Dlatego wciaz bije sie z myslami jesli chodzi np. o Lewisham, ale w Brockley chetnie bym cos wynajela.
Teraz poszerzylam zakres jeszcze o okolice Clapham, w sobote ide ogladac bardzo fajne mieszkanie, ale jestem prawie pewna, ze juz nie bedzie dostepne.

Wyslalam PW.
Ja polecam ta agencje: http://www.castleresidential.co.uk/
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:39   #718
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Moni ale jak wrazenia po spacerze? Duzo pakistanczykow itp? Czy raczej wiekszosc bialych? Czysto? Zamieszkalabys tam, czy raczej nie? Cos cie odrzucilo albo spodobalo ci sie?
Kasia, czekaj! Ja źle skojarzyłam Thorton Heath haha, ja tam byłam wiele razy, moja koleżanka tam mieszka. To za Croydon!
Jak dla mnie bardzo daleko, jedynie blisko do Brixton i to tam właśnie autobusy jeżdzą caly czas, mnóstwo ludzi innych ras, dużo sklepów hinduskich itd. Tam gdzie byłam to syf, brudne ulice, worki ze śmieciami na chodnikach, dużo młodzieży palącej zielsko. Ale wiesz, moze są lepsze ulice jak na każdej dzielnicy Tam gdzie mieszkała koleżanka to jak dla mnie tragedia i ona sama mówiła, że w nocy się bała wracać.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:27   #719
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dzieki! To dlatego tanie mieszkania tam sa
A Bromley? Tez daleko ale co zrobic?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:59   #720
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A nie chcesz do mnie?! Też tanie mieszkania :P
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.