Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 243 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 20:17   #7261
tetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to tetka11
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kochane!
dawno nic nie pisałam, ale teraz mam o czym
właśnie rozmawiałam z p dr E.S. i zaplanowała moją operację na 3 lipca....
i właśnie dopadło mnie zwątpienie...czy dobrze że to u tej pani dr.....Dziewczyny pomocy!! jeszcze mogę się wycofać...mam taki mętlik w głowie, że chyba nie zasnę.
__________________
już są 3.07.2013. 350 cc hp mentor dr E.S.
tetka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:22   #7262
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Nie znam twoich wymiarów kochana ale jestem mała,niska chuda,drobna zwal jak zwal zaproponowali mi cos max do 200 bo mie wejdzie wiecej to raz a dwa bo bede karykaturalna.
Nie zgodziłam sie,włożyli ile weszło czyli 360cc i piersi są idealne,akuratnie ani nie wielkie ani nie ma specjalnego niedosytu
Także to różnie bywa kochana
Ps. Wrzucam zdjęcia pozostałych strojów kapielowych
No ja mam 160 cm wzrostu waze obecnie mniej niz 44 kg , ogolnie jestem drobna. Chociaz jak na swoja budowe to swoje cycki jakies tam mam nie zaprzecze ale chcialabym wieksze ale tez nie zgodze sie na mniej niz 360-380, bo wiem ze bede potem czuć niedosyt a nie o to chodzi

Nie moge tych zdjęć przekręcić wrrrrr
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:35   #7263
kapetki
Raczkowanie
 
Avatar kapetki
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 413
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

karola139 gratuluję ;*****
kapetki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:25   #7264
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Nie znam twoich wymiarów kochana ale jestem mała,niska chuda,drobna zwal jak zwal zaproponowali mi cos max do 200 bo mie wejdzie wiecej to raz a dwa bo bede karykaturalna.
Nie zgodziłam sie,włożyli ile weszło czyli 360cc i piersi są idealne,akuratnie ani nie wielkie ani nie ma specjalnego niedosytu
Także to różnie bywa kochana
Ps. Wrzucam zdjęcia pozostałych strojów kapielowych
Musze sie nie zgodzic do konca o ile pamietam mialas problemy ze szwami bo implant byl ponoc za duzy. Wiec mysle ze to bylo jakies ryzyko. Wszystko dobrze sie konczylo piersi ladne i proporcjonalne i owszem ale ryzyko jakies jest zawsze

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Ninka ja niedosyt mam do dnia dzisiejszego ale planuje wymiane za max 5 lat wiec glowy tym sobie nie zawracam i ciesze sie radze tez sie cieszyc bo oszalec idzie z tym niedosytem w glowie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:37   #7265
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Tak oliwka,w obu piersiach mam taka sama pojemność a pomimo to prawa goila sie w oczach a w lewej chyba dwukrotnie puścił kawałek szwa.
Podszywali na nowo,a w tej chwili mam w nim brzydsza blizne.
Mój doktor mowi ze to sytuacja wagi żadnej i praktycznie norma przy dużym implancie

Star90
Kurcze sama mam wagę piorkowa bo tam jakieś 46 kg niestety znowu spadło niewiedziec czemu i 160 wzrostu ale ty musisz byc mikrusia
U mnie ta waga nie jest sprawa normalna,spadła po ciazy i za cholerę nie chce skoczyć,dobrze wyglądam i zdrowo tzn mam większa pupe,kręgle biodra przy 50kg a niestety przy takim niskim wzroście nawet dwa kilo w dol robi różnice na niekorzyść przynajmniej dla mnie
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się

Edytowane przez scheherezade
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:44
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:47   #7266
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość
Tak oliwka,w obu piersiach mam taka sama pojemność a pomimo to prawa goila sie w oczach a w lewej chyba dwukrotnie puścił kawałek szwa.
Podszywali na nowo,a w tej chwili mam w nim brzydsza blizne.
Mój doktor mowi ze to sytuacja wagi żadnej i praktycznie norma przy dużym implancie
Trzeba pamietac o tym ze dziewczyny ktore maja dzieci skora jest bardzej rozciagliwa i szybciej wejdzie wiekszy implant niz u tych ktore nie rodzily. U Ciebie szew puscil cale szczescie ze dobrze sie skonczylo ale musisz przyznac ze cos jednak bylo bo z tym okolo 200 by takiego problemu nie bylo choc nie twierdze ze Twoje implanty sa jakies bardzo duze sa moim zdaniem jak najbardzej ok wygladasz proporcjonalnie z wiekszym u takiej szczuplej osoby wygladalo by juz dosc dziwnie ale to tylko moje zdanie choc jestem milosniczka duzych piersi jednak mysle ze wszystko musi byc z umiarem
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:18   #7267
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
Witam Was ,
U mnie już 7 doba po operacji i ....... mam mały problem.
W lewej prersi czuje taki ucisk na sercu lub na szwach. Bardzo boli i nie wiem czy to normalne czy jutro nie powinnam zadzwonic do lekarza i się zapytać.
To jest taki ucisk , ze bed podania mi tabletki przeciwbolowej to nie moge nic zrobić. Martwie sie czy nic sie nie przesuneło czy jak

Tym bardziej sie boje, bo czuje jak mi serce przez to boli i już zaczynam powoli panikować. Powinno być z kazdym dniem lepiej, au mnie gorzej

A i jeszcze jedno pytanie....długo po operacji chodziłyście zgarbione? Bo mnie przez to już kręgosłup zaczyna boleć

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



Twoje cycuszki są REWELACYJNE.

Oglądam je i oglądam i napatrzeć się mogę
Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
Witam, ja ostatnio przestałam się udzielać bo wpadłam w dołek. jestem juz 10 dobe po operacji i nadal rano i wieczorem mnie boli i musze brac tabletke przeciwbólową. Dalej jak wstaje rano o mnie uciska. Też tak miałyście? Może coś jest u mnie nie tak Jutro i de na zdjęcie szwów.

Napiszcie mi po jakim czasie już jak wsawałycie z rana i nic Was nie bolało? Ja wiem, ze to pewnie sprawa indywiduana i kazda pewnie miała inaczej.
Moze jestem przewrażliwiona, ale boje się że moze coś się przemieściło lub... nie wiem czy te moje objawy są normalne. Bo wcześniej mnie tak nie kuło

Nawet jak sie śmieje to mnie boli, to normalne? :/
10 doba - więc teraz dopiero wyglądaj zmian. Na moje oko dopiero około 7-10 dnia jest jakaś widoczna zmiana i poprawa- nabiera się sił, zmienia się nasilenie bólu, zwiększa się możliwość ruchowa. 5 doba to jakiś chwyt marketingowy - bo ani rana , ani opuchlizna, ani nic innego po tak krótkim czasie zmienić się nie może A więc najpierw jest pierwsza doba kiedy to wraca się do żywych, a potem kolejne powiedzmy 10 dni trudnych. Historie o wracających w pełni do życia po tygodniu pacjentkach trzeba włożyć między bajki
Masz teraz wizytę kontrolną więc lekarz Cię obejrzy- alarmuj co Cię boli bardziej i co doskwiera.

Cytat:
Napisane przez tetka11 Pokaż wiadomość
Kochane!
dawno nic nie pisałam, ale teraz mam o czym
właśnie rozmawiałam z p dr E.S. i zaplanowała moją operację na 3 lipca....
i właśnie dopadło mnie zwątpienie...czy dobrze że to u tej pani dr.....Dziewczyny pomocy!! jeszcze mogę się wycofać...mam taki mętlik w głowie, że chyba nie zasnę.
O kurcze, to już niebawem rozmiarek fajny , będą śliczne panienki - czego tu się bać Nie wiem o co Ci chodzi z tym pytaniem które podkreśliłam jeśli masz obiekcje co do lekarza lepiej się wycofać.
Czemu się umówiłaś jeśli miałaś jakieś wątpliwości? i czemu masz wątpliwości po tym jak się umówiłaś Może idź jeszcze raz na konsultację dla pewności, może dodatkowo do innego lekarza? no nie wiem ale takie pytanie jakie zadałaś mnie zastanawia . Rozumiem jeśli są wątpliwości co do wielkości, co do operacji w ogóle- ale pytanie "czy u tej pani dr"???? co to ma być w ogóle ? Coś wiesz i momo to chcesz ryzykować czy jak?? Takich wątpliwości nie powinno być- przecież ten lekarz będzie Cię operował!!!!

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No ja mam 160 cm wzrostu waze obecnie mniej niz 44 kg , ogolnie jestem drobna. Chociaz jak na swoja budowe to swoje cycki jakies tam mam nie zaprzecze ale chcialabym wieksze ale tez nie zgodze sie na mniej niz 360-380, bo wiem ze bede potem czuć niedosyt a nie o to chodzi

Nie moge tych zdjęć przekręcić wrrrrr
Przy takich wymiarkach miseczkę D da implant 200/250- 65D spokojnie z tego będzie . Z 380 będzie 65 F/G hihihi czyli w sumie też D ale 75 .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 00:30   #7268
Kwiatuszekldn
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatuszekldn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 72
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Czesc Dziewczynki ! Czy mozna przylaczyc sie do rozmowy ? Bo tak pojawiam sie i znikam..Niebawem operacja i przyznam sie , iz przeraza mnie ten fakt .. chcialabym by bylo juz po wszystkim ! Najlepiej kilka miesiecy po .. Jak widze co opisujecie o bolu po zabiegu to az sie cala trzese . Nie sadzilam , ze zlapie takiego cykora O rany Beatrise ja zycze Ci szybkiego dojscia do siebie ! Wyobrazam sobie co Ty bidulka musisz przechodzic tyle dni w bolu . Widocznie potrzebujesz wiecej czasu na rekonwalescencje .
Zastanawiam sie jak poradze sobie sama z walizka 15 kg na lotnisku po 11 dniach po operacji .. chyba to troche nie rozsadne prawda? Moze znajdzie sie ktos na lotnisku kto mi pomoze , w sumie tylko trzeba bedzie zdjac bagaz z tasmy .. ja to zawsze lubie sobie komplikowac wszystko Pytalam sie czy znacie moze jakies stronki z pizamkami ..ale doszlam do wniosku ze wezne pierwsza lepsza koszulke rozpinana ,luzne gatki i powinno byc git oraz szczoteczke do zebow , dowod
osobisty, badania ,chusteczki odwiezajace i to chyba tyle - prawda?
Zapomnialabym o najwazniejszym , wyliczanka !

Bimbalki 10.06 - 7

Ladybarque 10.06-7
Kwiatuszekldn 26.06 - 23
Tetka11 03.07-30
Madlen666 12.08- 69
__________________
Dr T.K. Krakow -cycusie juz sa! silimed maximumXH 375 6.2 projekcja ,11.1
Kwiatuszekldn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:01   #7269
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Pojde jak najszybciej na konsultacje i sie wszystko wyjasni doktorka juz wybralam
Jestem mikrus i to straszny waga mi wiecznie spada a ja nic nie robie oprocz tego ze czasem sie ograniczam w jedzeniu ale to ze wzgledu na moje problemy z zołądkiem.
Ja mam jeszcze dosc widoczne piersi jak na swoja budowe ciała wiec to chyba tez ma znaczenie jaki mi implant wsadzi prawda?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:14   #7270
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszekldn Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki ! Czy mozna przylaczyc sie do rozmowy ? Bo tak pojawiam sie i znikam..Niebawem operacja i przyznam sie , iz przeraza mnie ten fakt .. chcialabym by bylo juz po wszystkim ! Najlepiej kilka miesiecy po .. Jak widze co opisujecie o bolu po zabiegu to az sie cala trzese . Nie sadzilam , ze zlapie takiego cykora O rany Beatrise ja zycze Ci szybkiego dojscia do siebie ! Wyobrazam sobie co Ty bidulka musisz przechodzic tyle dni w bolu . Widocznie potrzebujesz wiecej czasu na rekonwalescencje .
Zastanawiam sie jak poradze sobie sama z walizka 15 kg na lotnisku po 11 dniach po operacji .. chyba to troche nie rozsadne prawda? Moze znajdzie sie ktos na lotnisku kto mi pomoze , w sumie tylko trzeba bedzie zdjac bagaz z tasmy .. ja to zawsze lubie sobie komplikowac wszystko Pytalam sie czy znacie moze jakies stronki z pizamkami ..ale doszlam do wniosku ze wezne pierwsza lepsza koszulke rozpinana ,luzne gatki i powinno byc git oraz szczoteczke do zebow , dowod
osobisty, badania ,chusteczki odwiezajace i to chyba tyle - prawda?
Zapomnialabym o najwazniejszym , wyliczanka !
Walizki raczej nie próbuj podnosić, poproś kogoś o pomoc. Mi przez pierwszy miesiąc tak do 3kg pozwolili dźwigać A do szpitala rozpinana, luźna koszulka wystarczy. Weź sobie jeszcze w zasięgu ręki połóż jakiś sztyft nawilżający do ust, przynajmniej mi wyschły bardzo a pić na początku też nie można było więc pomadka pomagała I na powrót przygotuj sobie coś rozpinanego, łatwo-zakładalnego i buty których nie trzeba wiązać ani zapinać, ze schylaniem też miałam problem
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2013-06-03 o 08:16
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:08   #7271
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Oliwka, w jednym cycorze mialam olbrzymią opuchliznę
podobno to sprawiło napięcie w piersi i dlatego puścił szew,lekarz powiedział że to bardzo częste a już szczególnie przy większych implantach - mój sumą wszystkiego duży wcale nie jest,choć do mojej postury takie 360cc jest całkiem pokaźne

Wlasnie się skapnełam że nie weszły mi dwie foty bo ich nie zmniejszyłam,już je wrzuciłam
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 09:58   #7272
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Udało mi się fotki przekręcić,więc jakby ktoś chciał zobaczyć moją wyjściówkę zapraszam do albumu, niestety jest prywatny więc jak coś proszę wysyłać zaproszenia.
Za dużo ludzi ogląda mój profil żeby zrobić ten album publiczny
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:25   #7273
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

cześć dziewczyny

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Musze sie nie zgodzic do konca o ile pamietam mialas problemy ze szwami bo implant byl ponoc za duzy. Wiec mysle ze to bylo jakies ryzyko. Wszystko dobrze sie konczylo piersi ladne i proporcjonalne i owszem ale ryzyko jakies jest zawsze

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Ninka ja niedosyt mam do dnia dzisiejszego ale planuje wymiane za max 5 lat wiec glowy tym sobie nie zawracam i ciesze sie radze tez sie cieszyc bo oszalec idzie z tym niedosytem w glowie
może ja też sobie wymienię hi hi a co mi tam co racja to racja trzeba się cieszyć że się ma cycuchy
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:17   #7274
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9


unsafe ja też miałam taki podły,nerwowy humor i warczałam na męża prawie 2 dni

Scheherazede, bosssko prezentuje się ten czarny strój na piersiach

Będę zaglądać i podczytywać świeże spostrzeżenia dziewczyn po operacji
Dziś mam wolne od dość długiego czasu.Młoda śpi, ja sączę kawkę,ach
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:06   #7275
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Przyjęłam wszystkie zaproszenia
Dziewczyny a myslicie ze ze wzgledu na swoja budowe dostanę anatomki? Bo tak wlasnie dumam nad tym.. ( ostatnio o niczym innym nie mysle jak tylko o op )
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:21   #7276
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam dziewczyny


Star jezeli chodzi o dobieranie implantow to sie przekonalam bedac tu na forum ze jest roznie. A Ty ku jakim sie sklaniasz bardzej?

Ninka masz super piersi ciesz sie nimi) mi bardzo duzo pomagalo to jsk obserowowalam daiewczyny ktore mialy mniejszy biust niz ja pomaga w sekunde
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:33   #7277
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny


Star jezeli chodzi o dobieranie implantow to sie przekonalam bedac tu na forum ze jest roznie. A Ty ku jakim sie sklaniasz bardzej?

Ninka masz super piersi ciesz sie nimi) mi bardzo duzo pomagalo to jsk obserowowalam daiewczyny ktore mialy mniejszy biust niz ja pomaga w sekunde
Raczej ku anatomicznym ale lekarz zadecyduje.. Nie bede sie wymadrzac bo sie nie znam a on juz troche robi w fachu chociaz wydaje mi sie ze wieksze okragle moga sie odznaczac
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:15   #7278
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę
Ja mam prawie 21 lat, piersi od 15 roku życia w ogóle się nie zmieniły.
Nie mam nawet miseczki A, biust mam jak facet z lekką nadwagą

Ja niestety na operację będę musiała jeszcze długo poczekać.
Na razie co najmniej 3 lata spędzę na stażu (za który dostaję niewiele ponad 800 zł), po odliczeniu wydatków bardzo rzadko zostaje mi kwota do odłożenia większa niż 100 zł.

Tż akceptuje mój biust, ja widząc siebie w lustrze czuje obrzydzenie do samej siebie
Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się zrealizować swoje marzenie

Cieszcie się dziewczyny, że macie możliwość zoperować piersi
Pozdrawiam Was wszystkie
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:23   #7279
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



może ja też sobie wymienię hi hi a co mi tam co racja to racja trzeba się cieszyć że się ma cycuchy

hehhe, ja najpierw schizowąłam, że są za duże, teraz Was czytam, lecę do lustra i stwierdzam, no nie są za małe!

po dziecku się wymieni na większe jakby co, a teraz cieszmy się że są! i są piękne!
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:26   #7280
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
hehhe, ja najpierw schizowąłam, że są za duże, teraz Was czytam, lecę do lustra i stwierdzam, no nie są za małe!

po dziecku się wymieni na większe jakby co, a teraz cieszmy się że są! i są piękne!
Haha, nawet ja mam czasem takie myśli
Ale wiem, że są idealne, większe nie wchodziłyby już w grę
Chyba jestem tu jedyna bez uczucia niedosytu
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:33   #7281
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę
Ja mam prawie 21 lat, piersi od 15 roku życia w ogóle się nie zmieniły.
Nie mam nawet miseczki A, biust mam jak facet z lekką nadwagą

Ja niestety na operację będę musiała jeszcze długo poczekać.
Na razie co najmniej 3 lata spędzę na stażu (za który dostaję niewiele ponad 800 zł), po odliczeniu wydatków bardzo rzadko zostaje mi kwota do odłożenia większa niż 100 zł.

Tż akceptuje mój biust, ja widząc siebie w lustrze czuje obrzydzenie do samej siebie
Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się zrealizować swoje marzenie

Cieszcie się dziewczyny, że macie możliwość zoperować piersi
Pozdrawiam Was wszystkie
obrzydzenie??? o nie, nie można tak o sobie mówić, jesteś zdrowa, mądra, piękna i z małym biustem, a za kilka lat z dużym biustem. ja też miałam malutki biuścik, ale ładny i zawsze lubiłam siebie, znam dziewczyny z jeszcze mniejszym i kochają siebie, chyba od nich nauczyłam się tak pozytywnie myśleć (choć biust jednak zrobiłam , jesteś jeszcze młoda i ta akceptacja siebie i zrozumienie przchodzi z wiekiem, ale spróbuj koncentrowac się na swoich najlepszych stronach i myśleć pozytywnie!

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Haha, nawet ja mam czasem takie myśli
Ale wiem, że są idealne, większe nie wchodziłyby już w grę
Chyba jestem tu jedyna bez uczucia niedosytu

całe kobiety najpierw, ze maja być naturalne, nie za duże, że mają po prostu w końcu być....a potem, małe i małe

unsafe Twoje 500 są mega, a czy są jeszcze większe rozmiary????
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:38   #7282
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Haha, nawet ja mam czasem takie myśli
Ale wiem, że są idealne, większe nie wchodziłyby już w grę
Chyba jestem tu jedyna bez uczucia niedosytu
No to teraz dalas
Twój jeden cycek jest jak dwa moje hrhr
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:56   #7283
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9a

Hej dziewczynki
Ja mam doła i was tylko czytam , tez jakiś mnie nerw łapie i z mężem na siebie tylko warczymykoniec roku szkolnego się zbliża więc mój syn ma mało do nauki i mnie strasznie denerwuje , co 5 minut słyszę mamooooo nuuuudzi mi się.... może to ta pogoda w kratkę tak na mnie wpływa

Pozdrawiam Was serdecznie i na poprawę nastroju idę do albumików oglądać cycochy , jejku jak długo ja muszę na nie czekać
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:21   #7284
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez scheherezade Pokaż wiadomość

Wlasnie się skapnełam że nie weszły mi dwie foty bo ich nie zmniejszyłam,już je wrzuciłam
Powinnaś mieć zakaz wrzucania zdjęć, bo się człowiek kompleksów nabawia oglądając je

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Haha, nawet ja mam czasem takie myśli
Ale wiem, że są idealne, większe nie wchodziłyby już w grę
Chyba jestem tu jedyna bez uczucia niedosytu
Jeszcze ja, jeszcze ja

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość

unsafe Twoje 500 są mega, a czy są jeszcze większe rozmiary????
są większe, tu u nas np Horo ma 600, w necie jest dość sporo zdjęć z implantem 800 czy 1000cc ale to już raczej rozmiar w usa spotykany, ostatnio widziałam dziewczyna dawała zdjęcia - przy pierwszej op miała wsadzony 425, przy drugiej 700cc a przy trzeciej 1200cc
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:25   #7285
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

o matko to 1200ml takie też są masakra jakaś to mi chyba moje wystarczą bo takie 1200 to chyba by mi twarz zasłoniły hihi
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:30   #7286
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Takie cyce 1200 to potrafia udusic podczas snu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:30   #7287
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Powyżej 900ml to chyba na specjalne zamówienie .
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:32   #7288
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
o matko to 1200ml takie też są masakra jakaś to mi chyba moje wystarczą bo takie 1200 to chyba by mi twarz zasłoniły hihi
największe jakie widziałam na zdjęciach miały 2000cc i nie zasłaniały twarzy
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:17   #7289
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
największe jakie widziałam na zdjęciach miały 2000cc i nie zasłaniały twarzy
Pewnie zaslaniały pępek
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:58   #7290
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Pewnie zaslaniały pępek
Nie było tak źle, w sumie nawet Sheyla Hershey ze swoimi 5500cc (chociaż w sumie nie wiem ile ona teraz ma po tym zakażeniu gronkowcem) nie miała zasłoniętego pępka
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.