Clare Blanc - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 20:23   #751
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dune jest chyba żółty? W CB żółte są Goldeny, 620 i 640.
Tak, zolty z dodatkiem oliwki. I chyba nawet pojde w kierunku 640 przynajmniej na lato, bo calkiem jasne sa te mineralki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 01:49   #752
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Bitedelite, czy moge Cie pomeczyc o zdjecie Papeete Sweetie w opakowaniu? Szukam czegos a'la bronzer-rozswietlacz na lato, zamiast rozu, by ozywilo twarz. Tylko zeby byl jasny i tak upatrzylam 2 firmy i jeszcze Clare sie 'nawinelo' na kandydata.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 06:53   #753
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Clare Blanc

Jeśli chodzi o żółte odcienie, to zdecydowanie Goldeny. Tak jak Koleżanka wyżej napisała - 620 albo 640 620 używałam zimą.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 19:05   #754
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Clare Blanc

hej dziewczyny, ja miałam Clare Blanc warm 520, zakupiony w sklepie stacjonarnym Organique. Przyszłam do sklepu z czystą buzią, konsultantka nałożyła mi na twarz puder i kilka godzin sobie po galerii w nim pochodziłam i stwierdziłam, że jest ok, taki na lato, kolor też mi idealnie przypasował. Niestety po zakupie, trochę zmieniłam zdanie, bo w świetle dziennym widać, jak po paru godzinach znika z twarzy i trzeba dołożyć produktu, nie radzi sobie tez z moimi niedoskonałościami...
Także na wakację, plażę i dla cery bez problemów - tak, ale na większe wyjścia czy imprezy niestety nie bo jak mamy bronzer czy róż na sobie, to nie da się tak po prostu "dopudrować". Nie chcę nikogo zrażać, ale mam cerę mieszaną z zaskórnikami która po prostu potrzebuje większego krycia, może u Was się sprawdzi

Ps. Sklep stacjonarny to opcja dla tych które chcą wypróbować na sobie produkt i nie płacić za próbkę czy przesyłkę

Ps.2. Z kryjących polecam GOSHA, ma takie mocno satynowe wykończenie i mega długo trzyma się na twarzy, Anaabelle Minerals to dla mnie porażka jakości - może na idealnej cerze ładnie wygląda, ale jak są jakieś problematyczne obszary to tworzy plamy na buzi.

Powodzenia w poszukiwaniach tego idealnego

Edytowane przez sophisticated_90
Czas edycji: 2017-07-26 o 19:08 Powód: muszę coś dopisać
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 23:01   #755
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Pewnie miałaś zła formułe z AM, czytaj kryjąca bo ona lubi robić takie psikusy albo po prostu formuła nie dla Ciebie. CB też są raczej suche i moga znikac albo zły krem
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 11:32   #756
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Pewnie miałaś zła formułe z AM, czytaj kryjąca bo ona lubi robić takie psikusy albo po prostu formuła nie dla Ciebie. CB też są raczej suche i moga znikac albo zły krem
Kryjaca AM z tego co pamietam, tez mi nie podpasowala, ale za to matujaca wersja - super.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 14:52   #757
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Pewnie miałaś zła formułe z AM, czytaj kryjąca bo ona lubi robić takie psikusy albo po prostu formuła nie dla Ciebie. CB też są raczej suche i moga znikac albo zły krem
Mam identyczne zdanie. Annabelle kryjąca lubi ciastkować. CB też są suchawe (a myślałam, że będą kremowe!) i mają tendencję do znikania w ciągu dnia. Zamówiłam próbki i tylko z różu jestem zadwolona
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-27, 21:41   #758
Domiska17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie. Annabelle kryjąca lubi ciastkować. CB też są suchawe (a myślałam, że będą kremowe!) i mają tendencję do znikania w ciągu dnia. Zamówiłam próbki i tylko z różu jestem zadwolona

Róże mają genialne chociaż ja polubiłam się rwnież z podkładem. AM u mnie to tragedia ciastkuje się po 30 minutach plus schodzi nierównomiernie. W niektórych sklepach stacjonarnych Organique teraz można wypróbować CB. Tam je właśnie poznałam i podkłady wydają się spoko ma ktoś porównanie CB do LL?
Domiska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 09:10   #759
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Domiska17 Pokaż wiadomość
Róże mają genialne chociaż ja polubiłam się rwnież z podkładem. AM u mnie to tragedia ciastkuje się po 30 minutach plus schodzi nierównomiernie. W niektórych sklepach stacjonarnych Organique teraz można wypróbować CB. Tam je właśnie poznałam i podkłady wydają się spoko ma ktoś porównanie CB do LL?
Ja mam porównanie. Najpierw uzywalam LL, potem CL. LL mi nie pasuje przez suchosc. Nie dosc, ze nie ma tam odpowiedniego żółtka, to i jezzcze tak suche i tak pylą, wysuszają, że jak dla mnie 3x Nie. CL mi odpowiada zdecydowanie bardziej, kolor dla mnie maja idealny - goldeny i ta suchość, również są suche, ale mam wrażenie, że nie aż tak jak LL. Próbowałam również z Ecolore, ale coś pierwsza próba średnio. Nie wyobrażam sobie nakładać podkład w pudrze na gołą skórę ze względu na ich działanie (mimo wszystko) podsuszające, a Ecolore najlepiej sprawują się właśnie na gołej skórze. Gdy używałam CB, to nakładałam na filtry i było całkiem nieźle, a w moim znaczeniu całkiem nieźle, to naprawdę całkiem nieźle U mnie nic nie chce dobrze leżeć. Nawet profesjonalny make-up, wykonany na wypeelingowaną skórę, gładziutką, po godzinie wyglądał jak dla mnie FUJ. Albo rozsławiona makijażystka do kitu.
W swojej malutkiej karierze miałam Annabelle (matująca), Ecolore, Lily Lolo, Neauty Minerals i Clare Blanc. Ostatnie jak dla mnie najlepsze
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:15   #760
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Hej.Mam próbki CB golden 620 i 640.Obecnie używam 640 i jest ok, ale jestem nadal w fazie testów kolorów( a nóż coś jeszcze lepiej będzie wyglądać?). Wyraźnie pasuje mi najbardziej podkład z CB w porównaniu do innych firm, dlatego postanowiłam zakupić większe opakowanie-przed tym jednak muszę mieć 100% pewność koloru...Moja cera ma żółte pigmenty ale wydaje mi się że też beżowe. Nie znoszę na twarzy różowych pigmentów i pomarańczy.Czy może doradzicie mi po jaki kolor mogę jeszcze sięgnąć z CB aby wypróbować?? Używam tez próbek z Annabelle i pasują mi kolory Sunny Light oraz Golden Light więc zdecydowanie ciepłe...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 14:14   #761
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej.Mam próbki CB golden 620 i 640.Obecnie używam 640 i jest ok, ale jestem nadal w fazie testów kolorów( a nóż coś jeszcze lepiej będzie wyglądać?). Wyraźnie pasuje mi najbardziej podkład z CB w porównaniu do innych firm, dlatego postanowiłam zakupić większe opakowanie-przed tym jednak muszę mieć 100% pewność koloru...Moja cera ma żółte pigmenty ale wydaje mi się że też beżowe. Nie znoszę na twarzy różowych pigmentów i pomarańczy.Czy może doradzicie mi po jaki kolor mogę jeszcze sięgnąć z CB aby wypróbować?? Używam tez próbek z Annabelle i pasują mi kolory Sunny Light oraz Golden Light więc zdecydowanie ciepłe...
Możesz jeszcze wypróbować gamę Warmów, 540 i wyżej
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 06:31   #762
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze wypróbować gamę Warmów, 540 i wyżej
Dziękuję a nie wybija z nich brzoskwinia?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:12   #763
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

dziewczymy, a jak te regulujące podkłady sprawdzaja się u cer tłustych/mieszanych ? najbardziej mi chodzi, czy zapychają ???
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 14:05   #764
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczymy, a jak te regulujące podkłady sprawdzaja się u cer tłustych/mieszanych ? najbardziej mi chodzi, czy zapychają ???
Nie zapychają. Są właśnie idealne do cer tłustych i trądzikowych. Jak piszą na ich stronie "Produkty Claré Blanc przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Są lekkie, jedwabiście gładkie i bardzo trwałe. Dzięki naturalnym składnikom wzbogaconym o cenne oleje, witaminy i aminokwasy istnieje niskie prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych. Nie zatykają porów. Posiadają naturalny filtr przeciwsłoneczny SPF 15.Kosmetyki są w pełni przyjazne dla środowiska. Są wolne od konserwantów, talku, syntetycznych substancji zapachowych, parabenów, tlenochlorku bizmutu, sztucznych barwników."
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 20:57   #765
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej.Mam próbki CB golden 620 i 640.Obecnie używam 640 i jest ok, ale jestem nadal w fazie testów kolorów( a nóż coś jeszcze lepiej będzie wyglądać?). Wyraźnie pasuje mi najbardziej podkład z CB w porównaniu do innych firm, dlatego postanowiłam zakupić większe opakowanie-przed tym jednak muszę mieć 100% pewność koloru...Moja cera ma żółte pigmenty ale wydaje mi się że też beżowe. Nie znoszę na twarzy różowych pigmentów i pomarańczy.Czy może doradzicie mi po jaki kolor mogę jeszcze sięgnąć z CB aby wypróbować?? Używam tez próbek z Annabelle i pasują mi kolory Sunny Light oraz Golden Light więc zdecydowanie ciepłe...
Wydaje mi się, że mogłabyś spróbować odcieni z gamy warm. Śmiało pisz do nich jeśli masz jakieś wątpliwości, mnie odpowiadali bardzo szybko i dokładnie na wszelkie pytania dotyczące kolorów. Możesz podać przykłady czego używasz z innych marek.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 06:17   #766
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mogłabyś spróbować odcieni z gamy warm. Śmiało pisz do nich jeśli masz jakieś wątpliwości, mnie odpowiadali bardzo szybko i dokładnie na wszelkie pytania dotyczące kolorów. Możesz podać przykłady czego używasz z innych marek.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
O, dziękuję Nie spodziewałam się że Oni są tak mili;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 08:29   #767
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Nie zapychają. Są właśnie idealne do cer tłustych i trądzikowych. Jak piszą na ich stronie "Produkty Claré Blanc przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Są lekkie, jedwabiście gładkie i bardzo trwałe. Dzięki naturalnym składnikom wzbogaconym o cenne oleje, witaminy i aminokwasy istnieje niskie prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych. Nie zatykają porów. Posiadają naturalny filtr przeciwsłoneczny SPF 15.Kosmetyki są w pełni przyjazne dla środowiska. Są wolne od konserwantów, talku, syntetycznych substancji zapachowych, parabenów, tlenochlorku bizmutu, sztucznych barwników."



super, bardzo Ci dziękuję zamówie sobie na razie próbki, bo musze dopasować kolor
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 08:30   #768
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

do tej pory używałam Earthnicity Minerals i - korektora i też byłam zadowolona ale chce tez wypróbować CB . Czy znacie może odpowiednik koloru korektora kolor Honey EM? w CB jest tyle ocieni, że mam zamęt w głowie



---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-08-25 o 08:38
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:45   #769
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

no nic zamówiłam trochę w ciemno próbki : 520,620,350 - mam nadzieie, że którys kolor mi podpasuje


na FB prosiłam o doradzenie koloru ale mnie olali... w sumie powinnam tez ich olać...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 14:40   #770
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
no nic zamówiłam trochę w ciemno próbki : 520,620,350 - mam nadzieie, że którys kolor mi podpasuje


na FB prosiłam o doradzenie koloru ale mnie olali... w sumie powinnam tez ich olać...
Dla mnie kontakt z nimi jest taki bardzo oschły. Niekiedy pisałam z jakimś sprzedawcą tak ciepło, nie wiem jak to okreslić. Z nimi czuje taki dystans, trochę jakbym gitarę zawracała. Ale niektórzy tu widziałam są zadowoleni i mają inne odczucia. Na odpowiedź czekałam zwykle 2-4 dni, ale przynajmniej odpisywali. A są firmy/sprzedawcy/dystrybutorzy/producenci, które/rzy mają to gdzieś i można było czekac i miesiąc i zero odp.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 15:48   #771
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;76744656]Dla mnie kontakt z nimi jest taki bardzo oschły. Niekiedy pisałam z jakimś sprzedawcą tak ciepło, nie wiem jak to okreslić. Z nimi czuje taki dystans, trochę jakbym gitarę zawracała. Ale niektórzy tu widziałam są zadowoleni i mają inne odczucia. Na odpowiedź czekałam zwykle 2-4 dni, ale przynajmniej odpisywali. A są firmy/sprzedawcy/dystrybutorzy/producenci, które/rzy mają to gdzieś i można było czekac i miesiąc i zero odp.[/QUOTE]



hhmmm.... to słabo świadczy o nich niestety... no nic może puder okaże się taki super, że im to wybaczę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:26   #772
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

dzisiaj testuje kolor 350 - puder regulujący i... sama nie wiem... kolor ładny, ciepły, nie za ciemny ale raczej na lato - czyli teraz jeszcze OK martwi mnie tylko szybkie błyszzcenie... , jutro będę testowała 540
...............
dzisiaj mam 540 i uważam , że to cudny, idealny kolor dla mnie - ciepły, naturalny, cera wydaje się świeża i wypoczęta - cudo! , jutro 520
..............
kolor 520 okazał się strzałem w 10 ! ładny, jasny , ciepły kolor - jeśli się skusze na większa pojemność to właśnie wybiorę ten kolor
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-09-07 o 08:38
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 08:19   #773
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dzisiaj testuje kolor 350 - puder regulujący i... sama nie wiem... kolor ładny, ciepły, nie za ciemny ale raczej na lato - czyli teraz jeszcze OK martwi mnie tylko szybkie błyszzcenie... , jutro będę testowała 540
...............
dzisiaj mam 540 i uważam , że to cudny, idealny kolor dla mnie - ciepły, naturalny, cera wydaje się świeża i wypoczęta - cudo! , jutro 520
A jak oceniasz 540?Jakie tony posiada? Bo ja tez mam w planie testy tego koloru...Daj znać potem jak 520 Niby wybrałam już (620 i 640) ale kusi mnie 540 i 550....Ogólnie one wcale jakoś nie "regulują", nie matują ...Szczerze potestowałam już innych firm i tez "matujące" szału nie robią
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 09:10   #774
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A jak oceniasz 540?Jakie tony posiada? Bo ja tez mam w planie testy tego koloru...Daj znać potem jak 520 Niby wybrałam już (620 i 640) ale kusi mnie 540 i 550....Ogólnie one wcale jakoś nie "regulują", nie matują ...Szczerze potestowałam już innych firm i tez "matujące" szału nie robią


540 jest najbardziej zblizony do korektora koloru honey z Earthnicity - dla mnie kolor idealny... co do tonów to nie wiem ja to opisać ciepły, nie pomarańczowy, świetlisty, buzia wygląda na prawdę wypoczętą , jest troszkę jaśniejszy od 350, jedyny minus to włąsnie to brak matowienia, musze używac krzemionki na to... i wtedy jest OK


licze, że 520 bedzie jeszcze troszkę jaśniejszy ze względu na zbliżająca się zimę ...
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-09-06 o 09:13
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 15:02   #775
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Clare Blanc

Ja miałam z Clare Blanc 520 i 620. Zdecydowanie przypasował mi - ideal wręcz - 620. Jestem z ciepłych żółtków.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 18:42   #776
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Ja miałam z Clare Blanc 520 i 620. Zdecydowanie przypasował mi - ideal wręcz - 620. Jestem z ciepłych żółtków.
a czy 620 jest jaśniejszy od 520 ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 05:53   #777
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
a czy 620 jest jaśniejszy od 520 ?
Oj, tego już nie pamiętam, bo miałam z dobry rok temu Myślę, że nawet jeśli, to ta różnica jest nieniezauważalna. Minerały pięknie wtapiają się z cerą. Ja miałam Warmy, dla mnie coś nie podpasowało, za to Goldeny - mniam, czysta poezja
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2017-09-07 o 05:54
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 10:18   #778
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

jednak Clare Blanc - puder regulujący nie jest dla mnie , kolory sa piękne, ale na mojej mieszanej cerze w ogóle się nie trzymają, skóra szybciej się przetłuszcza mimo używania krzemionki wracam do korektora Earthnicity
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 08:38   #779
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jednak Clare Blanc - puder regulujący nie jest dla mnie , kolory sa piękne, ale na mojej mieszanej cerze w ogóle się nie trzymają, skóra szybciej się przetłuszcza mimo używania krzemionki wracam do korektora Earthnicity
Przyznam rację ,że Clare Blanc prawie nie kryją(ale kolory super), dlatego w sumie nawet nie wiem czy pod koniec dnia jest na twarzy czy nie...bo od początku go nie widać(super dopasowane kolory),ale podoba mi się ten efekt Matowienie też jest słabe...Musze kupić krzemionkę właśnie, bo coś mi się czoło strasznie tłuści (nie wiem czemu).Używam od kilku dni hydrolatu oczarowego i jest minimalnie lepiej ale i tak nie kumam co mi się z cerą dziejeA czy tego korektora używasz jako podkładu? Mam próbki z tej firmy dwóch korektorów, ale kiepsko dobrałam (Ivory za jasny, Sand-utlenia się do pomarańczy).
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:05   #780
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Przyznam rację ,że Clare Blanc prawie nie kryją(ale kolory super), dlatego w sumie nawet nie wiem czy pod koniec dnia jest na twarzy czy nie...bo od początku go nie widać(super dopasowane kolory),ale podoba mi się ten efekt Matowienie też jest słabe...Musze kupić krzemionkę właśnie, bo coś mi się czoło strasznie tłuści (nie wiem czemu).Używam od kilku dni hydrolatu oczarowego i jest minimalnie lepiej ale i tak nie kumam co mi się z cerą dziejeA czy tego korektora używasz jako podkładu? Mam próbki z tej firmy dwóch korektorów, ale kiepsko dobrałam (Ivory za jasny, Sand-utlenia się do pomarańczy).
korektora używam do całej twarzy i prawde mówiąc jest ładniejszy i mniej widoczny niż podkład tej samej firmy ja mam kolor Honey - dla mnie kolor idealny cos jak 520 i 540 z CB
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-09-12 o 12:21
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.