Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 19:53   #751
jagoda221
Raczkowanie
 
Avatar jagoda221
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 115
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaką będziecie miały wódkę na weselu? bo my z TŻ właśnie się nad tym zastanawiamy...
my raczej Wyborową, juz niedługo będziemy kupować.

Dziś byliśmy na protokole przedmałżeńskim, jutro idziemy zawieść na zapowiedzi. Okazało się, że ksiądz, który nam miał dawać ślub odchodzi w lipcu z parafii i teraz musimy szukac nowego. W sumie nie jest tak źle bo jakis taki sztywny był.
__________________
"Ważne są dni których jeszcze nie znamy."

13.08.2011 - szczęśliwa żonka
jagoda221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:59   #752
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jagoda221 Pokaż wiadomość
my raczej Wyborową, juz niedługo będziemy kupować.

Dziś byliśmy na protokole przedmałżeńskim, jutro idziemy zawieść na zapowiedzi. Okazało się, że ksiądz, który nam miał dawać ślub odchodzi w lipcu z parafii i teraz musimy szukac nowego. W sumie nie jest tak źle bo jakis taki sztywny był.
A my nie wiemy kto bedzie nam dawać slub...

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ich strata, że ich nie będzie Wiem, że to przykre, ale nic nie poradzisz Jestem ciekawa, ilu gości nam odmówi... na razie jeszcze nikt i oby tak zostało.
W tym brat TŻta... Ech u nas już 15 osob na 90 zaproszonych Ale TZ mowi że nikogo nie będziemy zmuszać i choćbyśmy byli sami to impreza i tak będzie
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:20   #753
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jaką będziecie miały wódkę na weselu? bo my z TŻ właśnie się nad tym zastanawiamy...
My będziemy mieć żołądkową De Luxe, cytrynówkę i wino ( ale jeszcze nie wiem jakie )

Oby jak najmniej ludzi Wam odmówiło.

My jeszcze czekamy na te poprawiane zaproszenia, ale myślę, że już ( dopiero ) w ten weekend będziemy je roznosić, mam nadzieję, że szybko się z nimi uporamy

Właśnie też zastanawiałam się nad depilacją rąk, w sumie to mam jasne włoski, ale chyba chciałabym spróbować, na przedramionach golę sobie maszynką i nie odrastają, jakieś super mocne i ciemne,, ale kto wie jak się zachowają te na ramionach :conf used:
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:48   #754
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Byłam dziś u kosmetyczki na regulacji brwi namówiła mnie na depilację przedramion na wesele... nigdy przedramion nie depilowałam, przyzwyczaiłam się do tych włosków na rękach, są dla mnie całkowicie naturalnie i mi nie przeszkadzają, ale w sumie, co tam, raz mogę spróbować, a w zasadzie 2 razy:P bo umowilam się z nią , że w połowie lipca zrobię sobie to tak wstępnie, żeby sprawdzić reakcję skóry i tempo odrastania, żeby wiedzieć ile czasu przed weselem isc na to dodatkowo zapodam sobie na tę okazję chyba woskową depilację pach, choć normalnie golę się zwyczajnie maszynką ale to też wypróbuję w lipcu i zobaczę co ten zabieg jest warty
Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
ja pod pachami depiluje depilatorem z nakładką do miejsc wrażliwych
AŁAAAA!!!!
Kiedyś próbowałam pod paszką depilatorem.. w okolicach bikini też i mało się nie wściekłam z bólu. Dlatego dałam sobie spokój. Na nogach mnie nie boli tylko drażnią mnie pojedyncze wrastające włoski

Wódka u nas będzie: Krupnik, albo Gorzka Żołądkowa De Luxe, albo stock.. jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Najczęściej pijamy Krupnik ale niektórym butla nie pasuje na stół.

Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:
Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.
One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście
Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:54   #755
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:
Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.
One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście
Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami
Świetny ten wierszyk nie widziałam go nigdzie wcześniej.
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:15   #756
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
nigdy nie był to dla mnie jakiś problem natury estetycznej mam nadzieje, że w moim przypadku już gęstsze nie będą niż są
ogólnie mam dość wysoki poziom testosteronu we krwi jak na kobietę:/ mam nadzieję, że nie będzie to problemem przy ewentualnym staraniu się o dzidziusia na szczęście na razie ten testosteron nie idzie w parze z hiperptolaktynemią...
Też się zdążyłam polubić z moimi włoskami na rękach. A jeszcze na studniówkę poszłam specjalnie w rękawiczkach, tak mnie denerwowały
Niby udało mi się ujarzmić moje hormony, ale czasem dopadają mnie takie myśli a co, jeśli będę miała problemy z zajściem w ciążę... W sumie nie myślałam nigdy o tym tak na poważnie, dopóki lekarz mi nie powiedział, że przez moje problemy ze stawami biodrowymi mogę mieć problem z donoszeniem ciąży i z samym porodem. Mam nadzieję jednak, że mimo tego w jakich czasach żyjemy, z czym się stykamy, ile jajeczek zabiło mi już jakieś niedobre promieniowanie kosmiczne, to jeszcze zostały tam jakieś dwa albo trzy takie malutkie kawałeczki nadziei i tylko czekają, aż przyjdzie właściwa pora. A potem jeden po drugim do nas przyjdą

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Oj, ciepła wódka to jest tragedia
Ciepła wódka to zła wódka. Na szczęście u nas na sali są dwie lodówy z przeznaczeniem na wódkę

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
W tym brat TŻta... Ech u nas już 15 osob na 90 zaproszonych Ale TZ mowi że nikogo nie będziemy zmuszać i choćbyśmy byli sami to impreza i tak będzie
Więcej miejsca do tańczenia Ewentualnie doproście jakichś znajomych. U nas jest masa osób, które chcielibyśmy widzieć na naszym weselu, ale sala by ich wszystkich nie pomieściła, a portfele nie wykarmiły Jakbym mogła tak wszystkich zapraszać, to bym pół akademika zaprosiła chyba
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:20   #757
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
odmówiły dzis kolejne dwie osoby
wspolczuje i mam nadziej ze nie zaleznie od tego kto przyjdzie i tak tego dnia bedziecie szczesliwi

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Ja nogi i pachy traktuje depilatorem (pachy bolą ale idzie wytrzymać) a teraz jestem w trakcie usuwania bikini światłem IPL - spokój na 5 lat
tez sie zastanawiam ale czytalam gdzies ze najlepiej robic to w okresie jesienno-zimowym


Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
AŁAAAA!!!!
Kiedyś próbowałam pod paszką depilatorem.. w okolicach bikini też i mało się nie wściekłam z bólu. Dlatego dałam sobie spokój. Na nogach mnie nie boli tylko drażnią mnie pojedyncze wrastające włoski

Wódka u nas będzie: Krupnik, albo Gorzka Żołądkowa De Luxe, albo stock.. jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Najczęściej pijamy Krupnik ale niektórym butla nie pasuje na stół.

Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:


Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.

One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście

Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami

wierszyk rewelacja
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 21:36   #758
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cześć
Dopiero do domu wróciliśmy
Dziś mieliśmy dzień załatwiania ślubnych spraw

Najpierw byłam w salonie - kupiłam welon (może jeszcze dokupię jakąś długą mgiełkę na plener), a potem przymiarka - wszystko było ok - dekolt serducho takie jak ma być, tren i aplikacje śliczne , więc suknię mam już w domu, bo niestety nie mogła poczekać do ślubu w salonie :/ ; next pojechaliśmy na salę popytać o kilka szczegółów - właścicielka dopisała nam kilka rzeczy do menu, podała wstępne godziny, nie grymasiła nic na tort z innej cukierni i w zamian za tort będziemy mieć jeszcze coś w menu ale to niespodzianka , potem byłam na spotkaniu z p.Olą (bardzo sympatyczna kobieta ) i razem z Narzeczonym wybraliśmy bukiet i dekorację auta, a co do dekoracji kościoła damy jeszcze znać, jak się dowiemy czy ktoś jeszcze ślubuje w tym dniu co my Bukiet zupełnie inny niż te co miałam zapisane na kompie, ale będzie śliczny min. z białego goździka i fioletowej eustomy . Na końcu zakupy i padam ze zmęczenia. Za chwilę idziemy spać, do usłyszenia
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 05:47   #759
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 05:48   #760
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
powodzenia

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:48 ----------

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:
Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.
One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście
Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami
świetny wierszyk
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:25   #761
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
Trzymam kciuki!

My będziemy mieć Wyborową, bo zamówiliśmy w restauracji, w której robimy open bar (wódka, wino białe i czerwone chilijskie - degustacja wciąż przed nami, piwo). Podobno jest neutralna, nie wiem, nie znam się. U nas na stołach (będą okrągłe) będą stać coolery i w nich wódka, więc nie ma opcji żeby była ciepła.
A co do odmawiania, pewnie jeszcze niejedna osoba nam odmówi, ale szczerze mówiąc przestałam się przejmować - będziemy się dobrze bawić w takim gronie, jakie się pojawi
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 06:29   #762
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
A co do odmawiania, pewnie jeszcze niejedna osoba nam odmówi, ale szczerze mówiąc przestałam się przejmować - będziemy się dobrze bawić w takim gronie, jakie się pojawi
na początku się przejmowałam, a teraz mam takie podejście jak Ty
kto ma być z nami w tym najważniejszym dniu to będzie, reszta niech żałuje
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:30   #763
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
na początku się przejmowałam, a teraz mam takie podejście jak Ty
kto ma być z nami w tym najważniejszym dniu to będzie, reszta niech żałuje
Dla mnie też najgorsze były pierwsze dwie czy trzy odmowy, a potem stwierdziłam, że będzie i tak ok. 75 super osób
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:31   #764
dhalii
Raczkowanie
 
Avatar dhalii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
Trzymam kciuki Powodzenia
__________________
Razem od 16.08.2006
Zaręczeni 14.02.2009
Nasz Ślub 20.08.2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110820040223.html


Dzieciaczki
dhalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 06:39   #765
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dla mnie też najgorsze były pierwsze dwie czy trzy odmowy, a potem stwierdziłam, że będzie i tak ok. 75 super osób
my prosimy 80 osób (bez nas i obsługi) - jak na razie 41 potwierdziło, 4 odmówiły; nastawiamy się, że będzie max 50 osób.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:52   #766
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
my prosimy 80 osób (bez nas i obsługi) - jak na razie 41 potwierdziło, 4 odmówiły; nastawiamy się, że będzie max 50 osób.
My zaprosiliśmy chyba 96 osób, myślę, że przyjdzie ok. 75; na razie potwierdzilismy my, rodzice, siostra i babcie reszta się jeszcze nie ujawniła, choć niektórzy mówili, że na pewno będą. a co, numer do nas mają, to niech dzwonią
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:09   #767
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość

Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:
Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.
One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście
Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami
My w sumie mamy dwa wierszyki, tzn wydrukowaliśmy dwa rodzaje wkładek do zaproszeń jeden jest podobny do Waszego, ale znacznie krótszy:
Wszyscy dają Młodym kwiatki:
róże, fiołki, chabry, bratki,
Dla nas najlepszą atrakcją będzie
wino lub książka z dedykacją

a drugi:

Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami,
lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami,
więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki,
przynieście zamiast nich wino lub czekoladki
i tak jak czytam Was, to faktycznie, nie wiem w co my to będziemy wkładać o tyle problem niewielki, że życzenia u nas będą na sali, więc najwyżej jakoś się to do kanciapy z wódką pod kluczykiem schowa

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Też się zdążyłam polubić z moimi włoskami na rękach. A jeszcze na studniówkę poszłam specjalnie w rękawiczkach, tak mnie denerwowały
Niby udało mi się ujarzmić moje hormony, ale czasem dopadają mnie takie myśli a co, jeśli będę miała problemy z zajściem w ciążę... W sumie nie myślałam nigdy o tym tak na poważnie, dopóki lekarz mi nie powiedział, że przez moje problemy ze stawami biodrowymi mogę mieć problem z donoszeniem ciąży i z samym porodem. Mam nadzieję jednak, że mimo tego w jakich czasach żyjemy, z czym się stykamy, ile jajeczek zabiło mi już jakieś niedobre promieniowanie kosmiczne, to jeszcze zostały tam jakieś dwa albo trzy takie malutkie kawałeczki nadziei i tylko czekają, aż przyjdzie właściwa pora. A potem jeden po drugim do nas przyjdą
ja też mam taką nadzieję
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć
Dopiero do domu wróciliśmy
Dziś mieliśmy dzień załatwiania ślubnych spraw

Najpierw byłam w salonie - kupiłam welon (może jeszcze dokupię jakąś długą mgiełkę na plener), a potem przymiarka - wszystko było ok - dekolt serducho takie jak ma być, tren i aplikacje śliczne , więc suknię mam już w domu, bo niestety nie mogła poczekać do ślubu w salonie :/ ; next pojechaliśmy na salę popytać o kilka szczegółów - właścicielka dopisała nam kilka rzeczy do menu, podała wstępne godziny, nie grymasiła nic na tort z innej cukierni i w zamian za tort będziemy mieć jeszcze coś w menu ale to niespodzianka , potem byłam na spotkaniu z p.Olą (bardzo sympatyczna kobieta ) i razem z Narzeczonym wybraliśmy bukiet i dekorację auta, a co do dekoracji kościoła damy jeszcze znać, jak się dowiemy czy ktoś jeszcze ślubuje w tym dniu co my Bukiet zupełnie inny niż te co miałam zapisane na kompie, ale będzie śliczny min. z białego goździka i fioletowej eustomy . Na końcu zakupy i padam ze zmęczenia. Za chwilę idziemy spać, do usłyszenia
za wszystkie załatwienia

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:10   #768
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

a ja tam się nie przejmuję odmowami, bardziej się boję że jednak prawie wszyscy przyjdą. Mamy do zaproszenia ok 190 osób, więc jak wszysccy przyjdą to będzie masakra
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:18   #769
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
wspolczuje i mam nadziej ze nie zaleznie od tego kto przyjdzie i tak tego dnia bedziecie szczesliwi



tez sie zastanawiam ale czytalam gdzies ze najlepiej robic to w okresie jesienno-zimowym




wierszyk rewelacja
Bo najlepiej robić to na bladą skórę a ja narazie bikini nie opalam, więc jest ok. A u mnie w mieście jest już taka głowica co na opaloną skórę jest używana, także można robić to cały rok. Byłam już na 2 zabiegach i widać już duże efekty. Na jesień zrobie sobie nogi i pachy.

A wczoraj udało nam się w końcu spisać protokół , a jutro idziemy dać zapowiedzi i wybrać obrączki.
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 08:20   #770
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
Powodzenia !!
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:20   #771
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
A wczoraj udało nam się w końcu spisać protokół , a jutro idziemy dać zapowiedzi i wybrać obrączki.
i
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:31   #772
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
powodzenia!
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:06   #773
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dhalii Pokaż wiadomość
Świetny ten wierszyk nie widziałam go nigdzie wcześniej.
nie widziałaś, bo sama go układałam - jedynie początek wykorzystałam z innego

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
wierszyk rewelacja
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
wietny wierszyk
a dziękuję, dziękuję

mamy jeszcze jeden dodatkowy odnośnie prezentów ale bardzo króciutki

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
trzymamy - daj znać jak poszło
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:19   #774
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

lasoa
daj znać, jak poszło


A my już jesteśmy po naukach i poradni W Poradni byliśmy tylko raz i taką wiedzą i uświadomieniem się wykazaliśmy, że Pani nam podpisała wszystkie rubryczki A już jak się pochwaliliśmy, że chcemy mieć trójkę lub więcej dzieciaczków, a mama TŻ jest emerytowaną położną, to już żadnych oporów nie miała

A w ogóle, to TŻ kupił mi zestaw witamin dla kobiet planujących zajście w ciążę i kazał łykać, bo "a nuż zaraz po ślubie pojawi się dzidziuś i trzeba być przygotowanym w razie w..." no cóż, witaminki nie zaszkodzą, tym bardziej, że pod względem niektórych witamin i makroelementów mam chroniczne braki w organizmie, więc lepiej brać jedną tabletkę z kompleksem witamin niż 10 tabletek każdych składników z osobna...

A dziś idziemy do parafii TŻ po kartkę, że wygłoszono zapowiedzi i nikt nie zgłosił przeszkód i modlimy się, żeby jacyś kumple TŻ sobie nie zrobili jakiś żartów i czegoś nie próbowali zgłaszać...
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:26   #775
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
mój TŻ coś mówił o panie tadeuszu ale mamy zamiar spróbować smirnoffa co o tym myślicie?
My mieliśmy najpierw wyborową ale potem po jakiejs imprezce zmieniliśmy zdanie i kupiliśmy stocka.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Odnośnie podarunków, to mam ten sam problem i dopiero wcześniejszy post mi to uświadomił.. My daliśmy gościom alternatywę takim oto wierszykiem:

Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki.

One jednak wadę mają i szybciutko usychają.
Kupon totka, jakaś zdrapka też się łatwo mieści w łapkach
Za to książka, czy butelka, czy też inna rzecz niewielka
Gdy opadną już emocje i gdy posną wszyscy goście

Pozostanie razem z nami i ucieszy wspomnieniami
Super wierszyk. Sama chciałam napisac cos o książkach ale z drugiej strony nie chciałam robić różnych wkładek i poszło tylko że słodycze lub wino. Gdyby nie to że część zaproszeń już rozdana poprosiłabym Cię i pozwolenie na kopiowanie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:53   #776
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
lasoa
daj znać, jak poszło


A my już jesteśmy po naukach i poradni W Poradni byliśmy tylko raz i taką wiedzą i uświadomieniem się wykazaliśmy, że Pani nam podpisała wszystkie rubryczki A już jak się pochwaliliśmy, że chcemy mieć trójkę lub więcej dzieciaczków, a mama TŻ jest emerytowaną położną, to już żadnych oporów nie miała

A w ogóle, to TŻ kupił mi zestaw witamin dla kobiet planujących zajście w ciążę i kazał łykać, bo "a nuż zaraz po ślubie pojawi się dzidziuś i trzeba być przygotowanym w razie w..." no cóż, witaminki nie zaszkodzą, tym bardziej, że pod względem niektórych witamin i makroelementów mam chroniczne braki w organizmie, więc lepiej brać jedną tabletkę z kompleksem witamin niż 10 tabletek każdych składników z osobna...

A dziś idziemy do parafii TŻ po kartkę, że wygłoszono zapowiedzi i nikt nie zgłosił przeszkód i modlimy się, żeby jacyś kumple TŻ sobie nie zrobili jakiś żartów i czegoś nie próbowali zgłaszać...
No to pięknie, że poradnia załatwiona
A co to za witaminki, jeśli można spytać ? Bo też byłabym zainteresowana Myślę jeszcze, żeby zacząć łykać kwas foliowy, ale najpierw chyba udam się do lekarza, zrobię potrzebne badania (chcę zrobić też badania na toksoplazmozę, bo od małego mam ciągły kontakt z kotami) A wzmocnić organizm na pewno muszę, bo ostatnio jakaś słaba jestem, mam niską odporność, dużo stresu itd.
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-06-15 o 09:54
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:02   #777
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
No to pięknie, że poradnia załatwiona
A co to za witaminki, jeśli można spytać ? Bo też byłabym zainteresowana Myślę jeszcze, żeby zacząć łykać kwas foliowy, ale najpierw chyba udam się do lekarza, zrobię potrzebne badania (chcę zrobić też badania na toksoplazmozę, bo od małego mam ciągły kontakt z kotami) A wzmocnić organizm na pewno muszę, bo ostatnio jakaś słaba jestem, mam niską odporność, dużo stresu itd.
co do zestawu witamin, to wielu lekarzy poleca Falvit, a kwas foliowy to konieczność, z dietą nigdy nie wprowadzimy zalecanych ilości dla kobiet w ciąży, powinno się zacząć suplementację przynajmniej pół roku przed planowaną ciążą i łykać do końca 2 trymestru ciąży Dzięki obecności kwasu foliowego dobrze rozwija się przede wszystkim układ nerwowy maluszka (jestem świeżo po egzaminie z żywienia ciężarnych )

Sama zastanawiam się, czy nie zacząć już łykać kwasu foliowego, co prawda nie planujemy na najbliższe pół roku starań o dzidziusia, ale 90% ciąż to ciąże nie planowane więc w tej kwestii lepiej być przezornym
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:02   #778
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
dzis mam egzamin praktyczny zawodowy wiec trzymacie kciuki
napewno dobrze ci pojdzie

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Bo najlepiej robić to na bladą skórę a ja narazie bikini nie opalam, więc jest ok. A u mnie w mieście jest już taka głowica co na opaloną skórę jest używana, także można robić to cały rok. Byłam już na 2 zabiegach i widać już duże efekty. Na jesień zrobie sobie nogi i pachy.

A wczoraj udało nam się w końcu spisać protokół , a jutro idziemy dać zapowiedzi i wybrać obrączki.
za protokol.
aha dzieki o tym ze na blada skore to nie wiedzialam powiedz jeszcze czy to jest bolesne?
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:04   #779
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
A my już jesteśmy po naukach i poradni W Poradni byliśmy tylko raz i taką wiedzą i uświadomieniem się wykazaliśmy, że Pani nam podpisała wszystkie rubryczki A już jak się pochwaliliśmy, że chcemy mieć trójkę lub więcej dzieciaczków, a mama TŻ jest emerytowaną położną, to już żadnych oporów nie miała

A w ogóle, to TŻ kupił mi zestaw witamin dla kobiet planujących zajście w ciążę i kazał łykać, bo "a nuż zaraz po ślubie pojawi się dzidziuś i trzeba być przygotowanym w razie w..." no cóż, witaminki nie zaszkodzą, tym bardziej, że pod względem niektórych witamin i makroelementów mam chroniczne braki w organizmie, więc lepiej brać jedną tabletkę z kompleksem witamin niż 10 tabletek każdych składników z osobna...

A dziś idziemy do parafii TŻ po kartkę, że wygłoszono zapowiedzi i nikt nie zgłosił przeszkód i modlimy się, żeby jacyś kumple TŻ sobie nie zrobili jakiś żartów i czegoś nie próbowali zgłaszać...
super, że się Wam szybko z poradnią udało
i powodzenia dziś z karteczką o zapowiedzi
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:16   #780
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
co do zestawu witamin, to wielu lekarzy poleca Falvit, a kwas foliowy to konieczność, z dietą nigdy nie wprowadzimy zalecanych ilości dla kobiet w ciąży, powinno się zacząć suplementację przynajmniej pół roku przed planowaną ciążą i łykać do końca 2 trymestru ciąży Dzięki obecności kwasu foliowego dobrze rozwija się przede wszystkim układ nerwowy maluszka (jestem świeżo po egzaminie z żywienia ciężarnych )

Sama zastanawiam się, czy nie zacząć już łykać kwasu foliowego, co prawda nie planujemy na najbliższe pół roku starań o dzidziusia, ale 90% ciąż to ciąże nie planowane więc w tej kwestii lepiej być przezornym
Dziękuję za nazwę tych witamin No właśnie, też jestem tego zdania, że lepiej łykać niż nie łykać Kiedyś mój K. pytał mnie, po co ten kwas foliowy, to mu zrobiłam wywód o cewie nerwowej maluszka Mój ginekolog mówił mi, że dobrze łykać przynajmniej 3 miesiące przed zajściem w ciążę, ale też słyszałam, że lepiej na pół roku wcześniej, dlatego muszę zniezwłocznie zacząć, bo lepiej być przezornym
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.