Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-11, 07:13   #751
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Mam dopiero luzny palec rozwarcia. Długi dzień przede mną. Na szczęście szyjka miękka
Mam nadzieje, że szybko jednak sytuacja się rozkręci.

Ja dzisiaj odpoczywam . To jest mój plan na dziś.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 07:53   #752
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 07:59   #753
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie doczekalas się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Jakieś skurcze się pisza i mam jakieś rozwarcie ale trafiłam na wredna lekarke i nie chce nic więcej powiedzieć. Jestem przyjęta na odddzial. Czekamy. Mi się już spać chce :p
Nie spac zwiedzać
Trzymaj się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:01   #754
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ooo ale się tu dzialo w nocy!

Asioka gratulacje jeszcze raz.

Kozie mleko, wytrwałości i szybkiego rozkręcenia akcji życzę 😗

Nem Tonie życzę jakiegoś skurczu chociaż na ktg dziś 😉

Ja właśnie tez czekam na ktg i decyzje co ze mną dalej. Nie wiem czemu ale się boję i denerwuje dziś 😱
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:02   #755
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kurde szczypac sutasow jeszcze nie probowalam...
Moze i by spróbować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:07   #756
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ale się dzieje od rana!
Asioka gratulacje
Koziemleko trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:12   #757
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! Gratulacje ! Szybko poszło .


Ja też myślalam, że wczoraj się coś rozkręca i znowu . Młody się wiercił jak oszalały, nocny spacer trochę pomógł, ale potem znów dawał czadu. No i kolejna noc z rozkminą czy powinnam jechać do szpitala, czy przeczekać...Do tego biegunka i mdłości . Rano rozpychania ciąg dalszy. Chyba miejsca coraz niej, ale dzieć uparty. Dobrze, że jutro wizyta.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 08:18   #758
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jejjj gratuluje z całego serca
Doczekałaś się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:43   #759
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty

Ja po nieprzespanej nocy i badaniu krwi wegetuję pod kocem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:51   #760
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja dzisiaj wizytuję u gina i diablo i może ktg się trafi jak wizyty pójdą sprawnie, w co wątpię bo u gina to standard te 3h czekania, a jadę na 17:00, diablo na 15:30, czyli jak zwykle 2/3 wtorku poza domem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty

Ja po nieprzespanej nocy i badaniu krwi wegetuję pod kocem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi też się dziś fatalnie spało, tzn. do 2 drugiej zasnęłam kamiennym snem, później już nie mogłam zasnąć, niby spałam ale tak nie do końca, sen na jawie, albo jawa we śnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 09:05   #761
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziękujemy kciuki za wszystkie wizyty z tych emocji nie moge spać, za to mała śpi w najlepsze.
Opisze Wam jak było, ok. 1.50 zaczeły mi się silne skurcze z krzyża tak co 10/8 min stwierdziłam że chwile poczekam i jak dalej tak będzie to dzwonimy po rodziców tak więc zrobiliśmy, ogarneliśmy się i ok. 3 jechaliśmy do szpitala, skurcze zmieniały swoją częstotliwość i już w drodze były co 3/4 min. Jak dojechaliśmy do szpitala i szliśmy na ip to przed samym wejściem odeszły mi wody (nie musze mówić jak wyglądałam ) na izbie.byliśmy ok. 3.30 tam ta cała papierologia, skurcze się nasilały, jak przyszedł lekarz mnie zbadać to miałam pełne rozwarcie już i wieźli mbie szybko na porodówke. Tutaj znów jakieś papierki ale bardziej mąż ogarniał, mnie podłączyli pod ktg, o 4.30 przyszła już na stałe położna i obserwowała postępy. Parcie trwało jakieś 40 min ze względu na to że chcieli chronić krocze i tak też się udało. Mam 3 szwy z tego co wiem leżymy jeszcze.na porodówce i noge wstać dopiero po 6 h od porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 09:14   #762
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziękujemy kciuki za wszystkie wizyty z tych emocji nie moge spać, za to mała śpi w najlepsze.
Opisze Wam jak było, ok. 1.50 zaczeły mi się silne skurcze z krzyża tak co 10/8 min stwierdziłam że chwile poczekam i jak dalej tak będzie to dzwonimy po rodziców tak więc zrobiliśmy, ogarneliśmy się i ok. 3 jechaliśmy do szpitala, skurcze zmieniały swoją częstotliwość i już w drodze były co 3/4 min. Jak dojechaliśmy do szpitala i szliśmy na ip to przed samym wejściem odeszły mi wody (nie musze mówić jak wyglądałam ) na izbie.byliśmy ok. 3.30 tam ta cała papierologia, skurcze się nasilały, jak przyszedł lekarz mnie zbadać to miałam pełne rozwarcie już i wieźli mbie szybko na porodówke. Tutaj znów jakieś papierki ale bardziej mąż ogarniał, mnie podłączyli pod ktg, o 4.30 przyszła już na stałe położna i obserwowała postępy. Parcie trwało jakieś 40 min ze względu na to że chcieli chronić krocze i tak też się udało. Mam 3 szwy z tego co wiem leżymy jeszcze.na porodówce i noge wstać dopiero po 6 h od porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje 🤗
Generalnie szybka akcja więc można pozazdrościć.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 09:15   #763
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Gratulacje dla świeżych mam, kciuki za wizyty i jeszcze większe kciuki za szybkie rozpakowanie!
My już może jutro wyjdziemy do domu, nie mogę się doczekać! Ledwo chodzę ale jednak w domku najlepiej
Wiecie co jest najgorsze po cc? Pytania dlaczego było cc i głupie, niepotrzebne komentarze, nawet od położnych... Co to ☠☠☠☠a kogoś obchodzi jak rodziłam i dlaczego?! I jeszcze te teksty, że poród naturalny jest taki super, a cesarka taka 'be'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 09:28   #764
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wizytuję u gina i diablo i może ktg się trafi jak wizyty pójdą sprawnie, w co wątpię bo u gina to standard te 3h czekania, a jadę na 17:00, diablo na 15:30, czyli jak zwykle 2/3 wtorku poza domem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

A mi też się dziś fatalnie spało, tzn. do 2 drugiej zasnęłam kamiennym snem, później już nie mogłam zasnąć, niby spałam ale tak nie do końca, sen na jawie, albo jawa we śnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi przed snem mąż powiedział, że brzuch mi się obniżył i się przejęłam i spać nie mogłam. Dopiero nad ranem sobie powiedziałam, ze czym się przejmuje skoro do porodu 2 tygodnie? 🤣
Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Gratulacje dla świeżych mam, kciuki za wizyty i jeszcze większe kciuki za szybkie rozpakowanie!
My już może jutro wyjdziemy do domu, nie mogę się doczekać! Ledwo chodzę ale jednak w domku najlepiej
Wiecie co jest najgorsze po cc? Pytania dlaczego było cc i głupie, niepotrzebne komentarze, nawet od położnych... Co to a kogoś obchodzi jak rodziłam i dlaczego?! I jeszcze te teksty, że poród naturalny jest taki super, a cesarka taka 'be'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie przejmuj się, nie rozumiem co komu do tego. Najważniejsze, że dziecko urodzone a takie komentarze nie są na miejscu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 09:32   #765
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Gratulacje dla świeżych mam, kciuki za wizyty i jeszcze większe kciuki za szybkie rozpakowanie!
My już może jutro wyjdziemy do domu, nie mogę się doczekać! Ledwo chodzę ale jednak w domku najlepiej
Wiecie co jest najgorsze po cc? Pytania dlaczego było cc i głupie, niepotrzebne komentarze, nawet od położnych... Co to a kogoś obchodzi jak rodziłam i dlaczego?! I jeszcze te teksty, że poród naturalny jest taki super, a cesarka taka 'be'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaka to różnica w jaki sposób dziecko się urodziło?, poród to poród i jaki by nie był to jest cudem i ogromnym przeżyciem dla każdego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 10:11   #766
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Psychox nie ma co się przejmować głupimi komentarzami. Z resztą jaknwychodzice to już nie będziesz musiała ich słuchać w takim zakresie🙂

Nie wiem co mam myśleć. Od rana wydawało mi się że mnie delikatne skurcze łapią, na ktg się zapisały niewielkie co 8-10minut, teraz czekam co mi na to lekarz powie, mąż twierdzi że zostawia mnie już tu ale szczerze mówiąc nie jestem gotowa psychicznie na zostanie w szpitalu 😂 i mam taka straszna ochotę na makaron na obiad..😅
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 10:24   #767
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wizytuję u gina i diablo i może ktg się trafi jak wizyty pójdą sprawnie, w co wątpię bo u gina to standard te 3h czekania, a jadę na 17:00, diablo na 15:30, czyli jak zwykle 2/3 wtorku poza domem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

A mi też się dziś fatalnie spało, tzn. do 2 drugiej zasnęłam kamiennym snem, później już nie mogłam zasnąć, niby spałam ale tak nie do końca, sen na jawie, albo jawa we śnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Powodzenia na wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 10:41   #768
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Asioka gratulacje ale szybko poszło.



Ja się dalej mecze. Mam 4 palce rozwarcia i gaz wdycham
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 10:44   #769
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Mam dopiero luzny palec rozwarcia. Długi dzień przede mną. Na szczęście szyjka miękka
Powodzenia, oby jakoś szybko szło

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Nem Tonie życzę jakiegoś skurczu chociaż na ktg dziś 😉
Nic z tego chociaż w ciągu tych 30min czułam tak ze 3-4 razy takie jakby spinanie się brzucha na dole, tak w podbrzuszu. Ale to chyba nie skurcze bo na ktg zapisywały się max 35

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Gratulacje dla świeżych mam, kciuki za wizyty i jeszcze większe kciuki za szybkie rozpakowanie!
My już może jutro wyjdziemy do domu, nie mogę się doczekać! Ledwo chodzę ale jednak w domku najlepiej
Wiecie co jest najgorsze po cc? Pytania dlaczego było cc i głupie, niepotrzebne komentarze, nawet od położnych... Co to ☠☠☠☠a kogoś obchodzi jak rodziłam i dlaczego?! I jeszcze te teksty, że poród naturalny jest taki super, a cesarka taka 'be'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olej. I jeden i drugi poród ma swoje plusy i minusy. Najważniejsze że dziecko się urodziło całe i zdrowe, a w jaki sposób to bez znaczenia

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Psychox nie ma co się przejmować głupimi komentarzami. Z resztą jaknwychodzice to już nie będziesz musiała ich słuchać w takim zakresie🙂

Nie wiem co mam myśleć. Od rana wydawało mi się że mnie delikatne skurcze łapią, na ktg się zapisały niewielkie co 8-10minut, teraz czekam co mi na to lekarz powie, mąż twierdzi że zostawia mnie już tu ale szczerze mówiąc nie jestem gotowa psychicznie na zostanie w szpitalu 😂 i mam taka straszna ochotę na makaron na obiad..😅
Ooo czyżby coś się zaczynało?



Ja już po ktg. Co prawda nie usłyszałam że już rodzę ale! Podobno szyjka się skróciła, jest miękka i małe rozwarcie, chyba na palec z tego co zrozumiałam. I od razu humor lepszy Skurczy na ktg prawie brak, czasem się pisało coś po ok 30-35. Mała ma 3250g, wody w normie, łożysko już się starzeje no ale to już po terminie więc podobno normalne. Przepływy są ok, mam obserwować ruchy i w razie co na IP. I tyle Kolejne ktg w piątek, wtedy też jak nic nie ruszy samo to zrobi mi masaż szyjki. Jak wciąż nic nie ruszy to poniedziałek szpital i od razu dają albo oksy albo balonik, 2 dni prób i cc. Podobno mówi że 10dzień po terminie to już ostateczność. Także wróciła nadzieja na to że do świąt będziemy już we troje
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 10:51   #770
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Asioka gratulacje ale szybko poszło.



Ja się dalej mecze. Mam 4 palce rozwarcia i gaz wdycham
Czyli u Ciebie kozinko też ruszyło. Oby szybko poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Powodzenia, oby jakoś szybko szło





Nic z tego chociaż w ciągu tych 30min czułam tak ze 3-4 razy takie jakby spinanie się brzucha na dole, tak w podbrzuszu. Ale to chyba nie skurcze bo na ktg zapisywały się max 35


Olej. I jeden i drugi poród ma swoje plusy i minusy. Najważniejsze że dziecko się urodziło całe i zdrowe, a w jaki sposób to bez znaczenia


Ooo czyżby coś się zaczynało?



Ja już po ktg. Co prawda nie usłyszałam że już rodzę ale! Podobno szyjka się skróciła, jest miękka i małe rozwarcie, chyba na palec z tego co zrozumiałam. I od razu humor lepszy Skurczy na ktg prawie brak, czasem się pisało coś po ok 30-35. Mała ma 3250g, wody w normie, łożysko już się starzeje no ale to już po terminie więc podobno normalne. Przepływy są ok, mam obserwować ruchy i w razie co na IP. I tyle Kolejne ktg w piątek, wtedy też jak nic nie ruszy samo to zrobi mi masaż szyjki. Jak wciąż nic nie ruszy to poniedziałek szpital i od razu dają albo oksy albo balonik, 2 dni prób i cc. Podobno mówi że 10dzień po terminie to już ostateczność. Także wróciła nadzieja na to że do świąt będziemy już we troje
Czyli są jakieś konkrety u Ciebie Nem nareszcie. A może samo ruszy do piątku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:00   #771
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Za to ja pójdę do szpitala przez cukrzycę około 20 grudnia i będę tam przez całe święta leżeć bezczynnie, dopiero po terminie zaczną wywoływać czyli młody urodzi się w nowym roku... także ten, super, nic tylko zazdrościć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj to nie fajne, a nie mogliby Cie monitorowac dochodzaco? Przyszlabys na badanie i wrocila do domu, przeciez caly czas nie bedziesz podpieta do monitorow.

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
No tyle mam energii ze nawet spokojnie siedzieć nie mogę...
Wiec skacze sobie na piłce
Jakieś pomysły jeszcze na pozbycie się nadmiaru energii ?
Dwa spacery za mną, zakupy zrobione, chata cała wysprzątana i wymyta, spotkanie z koleżanką było, obiad się robi. A mi ciągle mało! Załącznik 7652475
tak! podziel sie ze mna prosze, bo potrzebuje

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mnie tez ani w poprzedniej ani obecnej ciazy nie zlecal ktg. Nie ma chyba potrzeby jak nic sie nie dzieje niepokojacego.
Ja akurat ktg teraz juz raz mialam kiedy jakis miesiac temu pojechalam na ip sprawdzic czy wszystko ok.
[/URL]
ja to w uk w ogole nie mialam, tylko jak na porod przyjechalam.

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Tak jeszcze wracajac do tematu wkurzajacego pytania "czy juz rodzisz? " wyobrazcie sobie co będzie u tych z nas ktore urodza przed świętami odnosnie tego co jeść a czego nie jesc na święta juz mi sie smiac chce na samą myśl o tych wszystkich durrrrnotach bo pewnie nic z potraw nie mozna 🤦🏼

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zamierzam jesc wszystko. Z synkiem jadlam wszystko i bylo ok. A co mowia inni to jednym uchem wpuszcze a drugim wypuszcze, choc pewnie tez sie nawkurzam.

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Kamaska w sumie tak. Praca to praca. Nawet na oddziale pytaliśmy pielegniarki bo mówimy do niej że najgorzej to trafić w Wigilię a ona mówiła że szkoda wtedy wychodzić z domu ale potem w pracy to już inaczej się o tym myśli
Ale tak czy siak chciałabym żeby mój malec poczekal do terminu
ja tez co roku pracuje w Swieta, choc udaje mi sie miec Wigilie wolna, bo tu w uk jej nie swietuja, za to oni swietuja 26, a ja juz z przejedzenia sie chetnie poruszam dyzur nocny mam tez jeden, ale tu juz nie tak zle, bo ja zostaje w domu i jak zadzwonia to musze byc w szpitau po 45 minutach. I zgadnijcie o ktorej zawsze dzwonia? a jakze o 3 w nocy, gdy ja juz spie w najlepsze

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziś o 5.13 na świat przyszła Maja waga 3570g i 55 cm długości. Porod sn, czujemy się super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje! Witamy Majeczke!

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Ja właśnie tez czekam na ktg i decyzje co ze mną dalej. Nie wiem czemu ale się boję i denerwuje dziś 😱
trzymam kciuki, moze zacna wywolywac

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Gratulacje dla świeżych mam, kciuki za wizyty i jeszcze większe kciuki za szybkie rozpakowanie!
My już może jutro wyjdziemy do domu, nie mogę się doczekać! Ledwo chodzę ale jednak w domku najlepiej
Wiecie co jest najgorsze po cc? Pytania dlaczego było cc i głupie, niepotrzebne komentarze, nawet od położnych... Co to ☠☠☠☠a kogoś obchodzi jak rodziłam i dlaczego?! I jeszcze te teksty, że poród naturalny jest taki super, a cesarka taka 'be'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie przejmuj sie, nie ludzi interes. Ja bym mowila, ze decyzja lekarska i ucinala temat bez wchodzenia w szczegoly. A polozne zaraz pozegnasz wiec nie beda sie wtracac juz
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:08   #772
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
oj to nie fajne, a nie mogliby Cie monitorowac dochodzaco? Przyszlabys na badanie i wrocila do domu, przeciez caly czas nie bedziesz podpieta do monitorow.



tak! podziel sie ze mna prosze, bo potrzebuje



ja to w uk w ogole nie mialam, tylko jak na porod przyjechalam.



ja zamierzam jesc wszystko. Z synkiem jadlam wszystko i bylo ok. A co mowia inni to jednym uchem wpuszcze a drugim wypuszcze, choc pewnie tez sie nawkurzam.



ja tez co roku pracuje w Swieta, choc udaje mi sie miec Wigilie wolna, bo tu w uk jej nie swietuja, za to oni swietuja 26, a ja juz z przejedzenia sie chetnie poruszam dyzur nocny mam tez jeden, ale tu juz nie tak zle, bo ja zostaje w domu i jak zadzwonia to musze byc w szpitau po 45 minutach. I zgadnijcie o ktorej zawsze dzwonia? a jakze o 3 w nocy, gdy ja juz spie w najlepsze



gratulacje! Witamy Majeczke!



trzymam kciuki, moze zacna wywolywac



nie przejmuj sie, nie ludzi interes. Ja bym mowila, ze decyzja lekarska i ucinala temat bez wchodzenia w szczegoly. A polozne zaraz pozegnasz wiec nie beda sie wtracac juz
Będę kombinować żeby nie musieć leżeć ale najlepiej by było urodzić przed terminem, tylko mąż coś nie chce mi w tym pomóc, a to kręcenie sutków jakoś do mnie nie przemawia no mam jeszcze czas i mimo że ja chce to bobo może nie chcieć wyjść wcześniej, nie mam żadnych oznak, skurcze na ktg max do 25 więc tyle co nic, czop nadal jest, twardnienia brzusia nie mam, tylko młody fika i się wykona że aż boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:45   #773
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Asioka gratulacje ale szybko poszło.



Ja się dalej mecze. Mam 4 palce rozwarcia i gaz wdycham
Wow super 4 palce to juz praktycznie koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:46   #774
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Czyli są jakieś konkrety u Ciebie Nem nareszcie. A może samo ruszy do piątku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś się ruszyło. Ale niektóre dziewczyny z rozwarciem chodzą iles tygodni wiec to mało pocieszające . Ale lepsze to niż nic ☺ i mam nadzieje ze jednak samo się zacznie. Dziś jeszcze zmolestuje Tz bo w weekend nie dał się dotknąć

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:52   #775
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Coś się ruszyło. Ale niektóre dziewczyny z rozwarciem chodzą iles tygodni wiec to mało pocieszające . Ale lepsze to niż nic i mam nadzieje ze jednak samo się zacznie. Dziś jeszcze zmolestuje Tz bo w weekend nie dał się dotknąć

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Powodzenia oby się ruszyło
Jejuu jak Wam zazdroszczę tego „coś się ruszyło” mnie tylko czasami dzisiaj poszczypie podbrzusze i tyle. Jedyny mocny skurcz dzisiaj to ten w łydce, po którym do teraz noga mnie boli
Ale już do mnie dochodzi fakt, ze mam uparciucha w brzuchu i przed terminem to ona nie wyjdzie pozostaje wiec mi czekać i cieszyć się Waszymi postępami porodowymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:58   #776
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Powodzenia oby się ruszyło
Jejuu jak Wam zazdroszczę tego „coś się ruszyło” mnie tylko czasami dzisiaj poszczypie podbrzusze i tyle. Jedyny mocny skurcz dzisiaj to ten w łydce, po którym do teraz noga mnie boli
Ale już do mnie dochodzi fakt, ze mam uparciucha w brzuchu i przed terminem to ona nie wyjdzie pozostaje wiec mi czekać i cieszyć się Waszymi postępami porodowymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O to, to właśnie. Cieszmy się innymi maluszkami bo takie słodziaki to rzadko w takiej ilości można oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 12:55   #777
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Wracam do domu. Szyjka się zaczęła skracać wreszcie i zmiekla, ale jeszcze bez rozwarcia. Skurcze jakieś niewielkie faktycznie się pisały i nie wykluczają że coś się rozkreci ale na porodowke się nie nadawało a na patologii nie mieli miejsca i uznali że bardziej komfortowo dla nas będzie czekać w domu. Jeśli się rozkrecila to może w nocy, a jeśli nie to jutro przyjęcie i podobno od razu mają zaczynać wywoływać, najpierw żel żeby przygotować szyjke, potem balonik i jak jakieś rozwarcie się pojawi to oxy. Także plan jest, a ja się boję 🙈 teraz jedziemy na pyszny makaron 😍

Nem, no to gratuluję, coś się dzieje, czuje że teraz pójdzie już z gorki.

Kozie mleko mocne kciuki i dużo sił, już końcówka! 😃
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 13:00   #778
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Wracam do domu. Szyjka się zaczęła skracać wreszcie i zmiekla, ale jeszcze bez rozwarcia. Skurcze jakieś niewielkie faktycznie się pisały i nie wykluczają że coś się rozkreci ale na porodowke się nie nadawało a na patologii nie mieli miejsca i uznali że bardziej komfortowo dla nas będzie czekać w domu. Jeśli się rozkrecila to może w nocy, a jeśli nie to jutro przyjęcie i podobno od razu mają zaczynać wywoływać, najpierw żel żeby przygotować szyjke, potem balonik i jak jakieś rozwarcie się pojawi to oxy. Także plan jest, a ja się boję teraz jedziemy na pyszny makaron

Nem, no to gratuluję, coś się dzieje, czuje że teraz pójdzie już z gorki.

Kozie mleko mocne kciuki i dużo sił, już końcówka!
To smacznego Kamaska i aby ten makaron co nieco wywołał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 13:01   #779
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Powodzenia oby się ruszyło
Jejuu jak Wam zazdroszczę tego „coś się ruszyło” mnie tylko czasami dzisiaj poszczypie podbrzusze i tyle. Jedyny mocny skurcz dzisiaj to ten w łydce, po którym do teraz noga mnie boli
Ale już do mnie dochodzi fakt, ze mam uparciucha w brzuchu i przed terminem to ona nie wyjdzie pozostaje wiec mi czekać i cieszyć się Waszymi postępami porodowymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas już po terminie wiec najwyższy czas żeby coś się ruszyło
Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Wracam do domu. Szyjka się zaczęła skracać wreszcie i zmiekla, ale jeszcze bez rozwarcia. Skurcze jakieś niewielkie faktycznie się pisały i nie wykluczają że coś się rozkreci ale na porodowke się nie nadawało a na patologii nie mieli miejsca i uznali że bardziej komfortowo dla nas będzie czekać w domu. Jeśli się rozkrecila to może w nocy, a jeśli nie to jutro przyjęcie i podobno od razu mają zaczynać wywoływać, najpierw żel żeby przygotować szyjke, potem balonik i jak jakieś rozwarcie się pojawi to oxy. Także plan jest, a ja się boję teraz jedziemy na pyszny makaron

Nem, no to gratuluję, coś się dzieje, czuje że teraz pójdzie już z gorki.

Kozie mleko mocne kciuki i dużo sił, już końcówka!
Super wieści ☺ masz plan, może już jutro będziesz tulic core!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 13:26   #780
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Wracam do domu. Szyjka się zaczęła skracać wreszcie i zmiekla, ale jeszcze bez rozwarcia. Skurcze jakieś niewielkie faktycznie się pisały i nie wykluczają że coś się rozkreci ale na porodowke się nie nadawało a na patologii nie mieli miejsca i uznali że bardziej komfortowo dla nas będzie czekać w domu. Jeśli się rozkrecila to może w nocy, a jeśli nie to jutro przyjęcie i podobno od razu mają zaczynać wywoływać, najpierw żel żeby przygotować szyjke, potem balonik i jak jakieś rozwarcie się pojawi to oxy. Także plan jest, a ja się boję teraz jedziemy na pyszny makaron

Nem, no to gratuluję, coś się dzieje, czuje że teraz pójdzie już z gorki.

Kozie mleko mocne kciuki i dużo sił, już końcówka!


Smacznego ! I trzymamy kciuki by się rozkręciło ale jak już się najesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.