Wszystko o EMU - cz.2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 10:07   #751
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
nowe ale wiem, że kiepsko wyglądają, to przez ten tłuszcz, który nie do końca zszedł, jakbym łaziła w nich nie wiadomo po czym

ale skoro to z przed dwóch lat to cena powinna być jakaś promocyjna a u nas oczywiście żerują jak mogą

po jakim tłuszczu ?? o co chodzi?

łaadne sa najwazniejsze ze w nozki bedzie cieplo!

a jesli chodzi o te emu to cena powinna byc nizsza, a poza tym patrzylam emu na ebay'u i powiem wam ze ceny są zachecajace a przesylka z usa jest wiec oni napewno maja dostep do oryginalnych i ceny do 120$ za stingery
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:14   #752
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
po jakim tłuszczu ?? o co chodzi?

łaadne sa najwazniejsze ze w nozki bedzie cieplo!

a jesli chodzi o te emu to cena powinna byc nizsza, a poza tym patrzylam emu na ebay'u i powiem wam ze ceny są zachecajace a przesylka z usa jest wiec oni napewno maja dostep do oryginalnych i ceny do 120$ za stingery
pisałam wcześniej, że po tym jak przyszły do mnie emu to oczywiście łaziłam w nich po domu i smażąc kawałki kurczaka, parę mi spadło na stopę.
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:52   #753
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

uu
nie da rady czyms wyczyscic??

btw -tez w moich pierwszych emu chodzilam po domu (Bo przyszly w wigilie 3 lata temu)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 15:30   #754
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

czyściłam, ale do końca nie zeszło trudno
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 18:00   #755
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

;[ no to nie dobrze...
impregnowalas je czy odpuszczasz?? bo ja nie wiem wlasnie hmm ciagle mysle i mysle

moze ktos sie wypowie co buty przechodzil sezon bez impregnacji?? <lol>
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 19:40   #756
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

ja nie impregnowałam butów w ogóle ani ich nie czyściłam jedynie od czasu do czasu jak się zabrudziły to wytarłam wilgotną gąbką
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 20:00   #757
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

i rozumiem nie przemokły??
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 22:34   #758
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

dziewczyny orientujecie się czy są stingery hi w kolorze indigo? nie chcę bronte hi indigo ani stingerów lo mini ani z nowej kolekcji melby i alby bo wiem, że te są granatowe...
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:54   #759
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się czy są stingery hi w kolorze indigo? nie chcę bronte hi indigo ani stingerów lo mini ani z nowej kolekcji melby i alby bo wiem, że te są granatowe...
Na stronie emu australia są stigery hi indygo w porażającej cenie 229 euro, w innych sklepach online nie widziałam
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:14   #760
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczęta kochane, podejrzewam, że w całym wątku znajdę mnóstwo sposobów na czyszczenie EMU, ale moje zabrudzenia są dość ciężkie i problematyczne :-( Raz, zaryzykowałam i wyprałam je w pralce z Perwollem do wełny i lekkie brudki i plamy z soli zeszły bardzo ładnie, ale... Po bokach mam takie jakby ciemnozielone (?) plamy - mam szare butki. Pranie nie pomogło, szampon do obuwia z Coccine także (może troszeczkę)... Macie jakiś pomysł?
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:23   #761
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Na stronie emu australia są stigery hi indygo w porażającej cenie 229 euro, w innych sklepach online nie widziałam

mówisz o trzecim kolorze? http://www.emuaustralia.com/store/wo...tinger-hi.html
nie podają obok nazw kolorów i sama już nie wiem czy to indigo czy szaryale w środku futerko w sumie niebieskie..
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 12:06   #762
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się czy są stingery hi w kolorze indigo? nie chcę bronte hi indigo ani stingerów lo mini ani z nowej kolekcji melby i alby bo wiem, że te są granatowe...
http://www.javari.co.uk/Emu-Womens-S...hoesbrowserel2
tutaj również są i cena niższa, ale...patrząc na zdjęcia średnio mi to na indigo wygląda, chociaż jest napisane, że to właśnie ten kolor.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
Dziewczęta kochane, podejrzewam, że w całym wątku znajdę mnóstwo sposobów na czyszczenie EMU, ale moje zabrudzenia są dość ciężkie i problematyczne :-( Raz, zaryzykowałam i wyprałam je w pralce z Perwollem do wełny i lekkie brudki i plamy z soli zeszły bardzo ładnie, ale... Po bokach mam takie jakby ciemnozielone (?) plamy - mam szare butki. Pranie nie pomogło, szampon do obuwia z Coccine także (może troszeczkę)... Macie jakiś pomysł?
Ja niestety jestem na etapie poszukiwania dobrych sposobów na czyszczenie emu...ale skąd to ciemnozielone się wzięło Bo rozumiem, że przed praniem tego nie było?Jaki masz ogólnie kolor butków?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 12:17   #763
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem na etapie poszukiwania dobrych sposobów na czyszczenie emu...ale skąd to ciemnozielone się wzięło Bo rozumiem, że przed praniem tego nie było?Jaki masz ogólnie kolor butków?
Oj, nie, źle się wyraziłam Przed praniem było... To po prostu jakiś wstrętny brud Spróbowałam sposobem odplamiacz+Woolite+prosze k, czyściłam gąbką - właśnie schną
__________________


prawie, że Pani Psycholog

Edytowane przez alexalexalex
Czas edycji: 2011-08-28 o 12:29
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 12:55   #764
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
Oj, nie, źle się wyraziłam Przed praniem było... To po prostu jakiś wstrętny brud Spróbowałam sposobem odplamiacz+Woolite+prosze k, czyściłam gąbką - właśnie schną
Oby pomogło, a ja właśnie siedzę i szukam tego forum, w którym dziewczyna ten sposób opisywała i nie mogę tego znaleźć Od teraz wszystko co warto zapamiętać od razu do zakładek Daj znać później jak efekty.
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 13:24   #765
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Oby pomogło, a ja właśnie siedzę i szukam tego forum, w którym dziewczyna ten sposób opisywała i nie mogę tego znaleźć Od teraz wszystko co warto zapamiętać od razu do zakładek Daj znać później jak efekty.
Chodzi o ten post?
Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Ja mogę dodać swoje 3 grosze do tematu CZYSZCZENIE

Posiadam stingery (czasem zwane 'premium') hi w kolorze chesnut.

Na początku sezonu było wszystko pięknie, fajnie, ale spadł śnieg i drogi wysypano solą... no i zaczęło się - mięciutkie i czyste buty zamieniły się w jakąś masakrę, powstały czarno-białe zacieki i plamy - buty wyglądały jak pokryte pleśnią i smarem .

I tak:

- mycie roztworem wody i octu - pomaga przy małych zabrudzeniach, wydaje mi się, że nieco odświeżyło kolor; tam, gdzie brud/sól wniknęły mocniej, przy wysychaniu plama ponownie 'wychodziła'. Kolejny minus - octowy zapach. Pomaga doraźnie.
- skórka od chleba - u mnie zupełnie nie zdała rezultatu

I wreszcie mój faworyt delikatny proszek, nieco odplamiacza (Vanish) i wspominany wcześniej przez jedną z Wizażanek różowy Woolite - butki są jak nowe! . Wszystkie plamy zeszły, a dodatkowym bonusem było to, że w przeciwieństwie do mycia tylko roztworem mydła buty nie usztywniły się, ale odzyskały swoją mięciutką, delikatną strukturę.
Niestety górna część futerka nieco złapała orzechowy kolor, ale w porównaniu ze wcześniejszą masakrą jest o niebo lepiej.
Tylko to znalazłam
Ja użyłam innego odplamiacza, miałam jeszcze resztkę w saszetce (Persil bodajże), troszkę proszku Persil i różowego Woolite'a. Czyściłam gąbką, woda była dosłownie czarna. Zauważyłam jednak, że nie byłam w stanie ich porządnie wypłukać, więc wrzuciłam je do pralki na samo płukanie. Oby cokolwiek pomogło, chociaż i tak jestem przygotowana na kupno nowych
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:25   #766
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
Chodzi o ten post?

Tylko to znalazłam
Ja użyłam innego odplamiacza, miałam jeszcze resztkę w saszetce (Persil bodajże), troszkę proszku Persil i różowego Woolite'a. Czyściłam gąbką, woda była dosłownie czarna. Zauważyłam jednak, że nie byłam w stanie ich porządnie wypłukać, więc wrzuciłam je do pralki na samo płukanie. Oby cokolwiek pomogło, chociaż i tak jestem przygotowana na kupno nowych
haha tak o ten post mi chodziło za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć gdzie ja to widziałam, byłam pewna, że na innym forum
Oby...i ciekawe czy to zielone coś Ci zejdzie w końcu, ale cholera zastanawiam się jak to Ci się tam zrobiła, skąd ta zieleń
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:43   #767
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
haha tak o ten post mi chodziło za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć gdzie ja to widziałam, byłam pewna, że na innym forum
Oby...i ciekawe czy to zielone coś Ci zejdzie w końcu, ale cholera zastanawiam się jak to Ci się tam zrobiła, skąd ta zieleń
To wygląda, jakby mi butki zgniły Podejrzewam, że to po prostu brud, który bardzo się w nie wtarł i zmienił kolor na ciemnozgniłozielony :/
Masz napisane, że jesteś z Pomorza - może z Trójmiasta? Bo zastanawiam się, gdzie mogę kupić Emu w sklepie
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:28   #768
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
To wygląda, jakby mi butki zgniły Podejrzewam, że to po prostu brud, który bardzo się w nie wtarł i zmienił kolor na ciemnozgniłozielony :/
Masz napisane, że jesteś z Pomorza - może z Trójmiasta? Bo zastanawiam się, gdzie mogę kupić Emu w sklepie
W Trójmieście bywam b. często, ale na stałe (jeszcze) nie mieszkamhttp://www.eastend.pl/ Prowadzą sprzedaz internetową, ale prowadzą również sklep stacjonarnyw 3mieście właśnie.

Poza tym wydaje mi się, że kiedys w Galerii Bałtyckiej widziałam EMU, ale nie wiem co to za sklep był...jakiś obuwniczy zapewne
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:58   #769
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się czy są stingery hi w kolorze indigo? nie chcę bronte hi indigo ani stingerów lo mini ani z nowej kolekcji melby i alby bo wiem, że te są granatowe...
Są stingery Hi w kolorze indygo Ja w tamtym roku kupiłam na shaffie
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 09:00   #770
BoBoma
Raczkowanie
 
Avatar BoBoma
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny, a ma któraś z was kapcie Emu ? Zastanawiam się nad kupnem i chciałam zapytać czy zamawiać swój rozmiar czy mniejszy (:
I jeszcze jedno pytanie wiecie czy rękawiczki Emu są w środku ocieplane tak jak buty ? Dokładnie o te rękawiczki http://www.emuaustralia.com/store/wo...ah-gloves.html

Edytowane przez BoBoma
Czas edycji: 2011-08-29 o 09:03
BoBoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:08   #771
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

boboma ja mam emu

wez rozmiar mniejszy!!! ja kupilam rozmiar jaki nosze chodz tu mnie przestrzegaly dziewczyny zeby rozmiar mniejszy brac... nie posluchalam sie jak byly nowe ok fajnie pasowalo jak sie rozchodzily rozmiar mniejszy byl by swietny...

co do czyszczenia emu.... nie kombinujcie a zaniescie do dobrego szewcai beda jak nowe!!

nie wierzylam, ale mam szewca w rodzinie... mam czarne i po zimie mialam niezle zacieki odsoli.. wygladalo to strasznie myslalam ze nie da sie nic z tym zrobic...

zanioslam i wygladaja jak nowe!!! zero zaciekow niczego... oni maja specjalne specyfiki do czyszczenia takich skor... plus farby itp..... generalnie nie warto niszczyc za tle kasy buty byle waniszem itp....

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

a moze ktos mainstrukcje jak wiazac paski???? musialam paski wyjac z butow i nie wiem jak je teraz zawiazac
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:44   #772
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny dzisiaj przyszły moje stingery chestnut!!!! )) Juuupi!! )
Są piękne, cudowne, mięciutkie...ALE...wydaje mi się, że nieco pięta mi w nich lata :/ obawiałam się, że będą za małe, a wyjdzie jeszcze na to, że za duże :/
Jak wrócę do domu będę mierzyła jeszcze raz bo teraz jestem w pracy i TŻ mi przywiózł na chwilę bo wiedział jak na nie czekałam ;pp i zabrał z powrotem co bym ich niczym nie upaćkała ;p ;d

A po drugie nie wiem już sama co myśleć...w domu muszę je obejrzeć dokładnie, ale wydaje mi się- jak tak na szybko na nie okiem rzuciłam, że czegoś mi w nich brakowało. Niby wszystko ok, ale wydaje mi się, że tam na samej górze, przy tym szwie- nie wiem jak to się nazywa konkretnie, w każdym razie tam gdzie te metki są skórzane przyszyte nie było tych napisów emu. Wiecie o które mi chodzi? One powinny iść tak na około, a ich tam chyba wcale nie było... Nie wiem już sama. Czy jest możliwe, że to jakiś starszy model, w których tego nie robili czy w każdych stingerach te napisy muszą być i jak ich nie ma to podróby?? (

Na zdjęciach na stronie, na której zamawiałam one są :

http://www.javari.co.uk/Emu-Womens-S...hoesbrowserel2

Na zdjęciach, które anusiakkk dodała również je widzę... nie wiem, jak przyjdę do domu sprawdzę jeszcze raz dokładnie, może już teraz sobie wkręcam...

Poza tym wszystko wydawało się ok.
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:57   #773
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny, mam problem.
Moje łydki są dość grube, ogólnie całe nogi mam takie. Który fason Stingerów wybrać ? Hi czy Low ? Chciałabym w nich w miarę ładnie wyglądać.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:44   #774
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj przyszły moje stingery chestnut!!!! )) Juuupi!! )
Są piękne, cudowne, mięciutkie...ALE...wydaje mi się, że nieco pięta mi w nich lata :/ obawiałam się, że będą za małe, a wyjdzie jeszcze na to, że za duże :/
Jak wrócę do domu będę mierzyła jeszcze raz bo teraz jestem w pracy i TŻ mi przywiózł na chwilę bo wiedział jak na nie czekałam ;pp i zabrał z powrotem co bym ich niczym nie upaćkała ;p ;d

A po drugie nie wiem już sama co myśleć...w domu muszę je obejrzeć dokładnie, ale wydaje mi się- jak tak na szybko na nie okiem rzuciłam, że czegoś mi w nich brakowało. Niby wszystko ok, ale wydaje mi się, że tam na samej górze, przy tym szwie- nie wiem jak to się nazywa konkretnie, w każdym razie tam gdzie te metki są skórzane przyszyte nie było tych napisów emu. Wiecie o które mi chodzi? One powinny iść tak na około, a ich tam chyba wcale nie było... Nie wiem już sama. Czy jest możliwe, że to jakiś starszy model, w których tego nie robili czy w każdych stingerach te napisy muszą być i jak ich nie ma to podróby?? (

Na zdjęciach na stronie, na której zamawiałam one są :

http://www.javari.co.uk/Emu-Womens-S...hoesbrowserel2

Na zdjęciach, które anusiakkk dodała również je widzę... nie wiem, jak przyjdę do domu sprawdzę jeszcze raz dokładnie, może już teraz sobie wkręcam...

Poza tym wszystko wydawało się ok.
czy płaciłaś za przesyłkę ? ja z tej strony nie rozumiem raz jest napisane że darmowa na terenie UK a później są wymienione kraje w których jest za darmo i tym Polska
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:02   #775
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Na javari też wysyłają za darmo do Polski.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:08   #776
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy płaciłaś za przesyłkę ? ja z tej strony nie rozumiem raz jest napisane że darmowa na terenie UK a później są wymienione kraje w których jest za darmo i tym Polska
Darmowa na terenie UK jest ta jednodniowa: one- day free delivery, pozostałe standardowe do wymienionych krajów UE w tym Polski za darmo
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:15   #777
drizzle91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Leszno/Poznań
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

pandulek ja też mam problem z tą piętą! :/ i też mam stingery chestnut i mimo, że mam na styk a nawet lekko odznacza mi sie palec to podnosi mi się pięta w trakcie chodzenia i nie wiem co mam robić.. pani w sklepie powiedziała mi, że dziewczyny ze szczupłą stopą tak mają i może to się dopiero dopasuje???
drizzle91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:27   #778
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez drizzle91 Pokaż wiadomość
pandulek ja też mam problem z tą piętą! :/ i też mam stingery chestnut i mimo, że mam na styk a nawet lekko odznacza mi sie palec to podnosi mi się pięta w trakcie chodzenia i nie wiem co mam robić.. pani w sklepie powiedziała mi, że dziewczyny ze szczupłą stopą tak mają i może to się dopiero dopasuje???
no właśnie ja na razie na gołą stopę mierzyłam- może w skarpetkach będzie inaczej. Nie wiem już sama czy je wymieniać na mniejsze, mam tak samo na styk, wieczorem przymierzę jeszcze raz.

A jeżeli chodzi o te napisy "emu" na górze buta to czy u Ciebie je tam widać?? Jak dorwę aparat to zrobię fotki i same zobaczycie jak to u mnie wygląda bo już sama nie wiem
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:46   #779
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

u mnie widac delikatnie te napisy, a co do tej piety to na gołą stope mi nie wysuwa sie pieta, ale pamietam w starych emu po rozbiciu owszme wysuwala mi sie pieta, załóżcie grubsze skarpetki
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:57   #780
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
u mnie widac delikatnie te napisy, a co do tej piety to na gołą stope mi nie wysuwa sie pieta, ale pamietam w starych emu po rozbiciu owszme wysuwala mi sie pieta, załóżcie grubsze skarpetki
No, ale to dopiero po rozbiciu i z tego co kojarzę wczesniej miałaś bronte? A u mnie ledwo przymierzyłam i już się wysuwa...

a miało być tak pięknie...;p


właśnie sprawdziłam jeszcze raz- jednak są te napisy uff, a już zaczęłam sobie wkręcać. One takie słabo widoczne są, a w pracy oświetlenie słabe miałam ;D Jak przymierzyłam na skarpetki pięta tak nie lata więc chyba nie ma sensu nr mniejszych brać bo będą za małe...

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:06
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.