Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 09:27   #751
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam sobie w BRW tę meblościankę:
http://www.basic.brw.com.pl/meblosci...anka-goal.html
i taką oto sofę:
http://www.basic.brw.com.pl/meble_ta...o-lux-3dl.html
czy miał ktoś z Was doświadczenie z którymś z tych mebli?

Pozdrawiam
Moja siostra ma tę sofę. Mieszkają w bloku, więc służy im jako mebel salonowy i sypialniany ;-) Jest bardzo wygodna, po rozłożeniu duża. Mają ją już 4 lata i te ornamenty na poduszkach zaczęły się wycierać. Więcej zastrzeżeń brak.

Ma któraś z Was tę sypialnię Libera?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:31   #752
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Moja siostra ma tę sofę. Mieszkają w bloku, więc służy im jako mebel salonowy i sypialniany ;-) Jest bardzo wygodna, po rozłożeniu duża. Mają ją już 4 lata i te ornamenty na poduszkach zaczęły się wycierać. Więcej zastrzeżeń brak.
Dzięki za informację, tym bardziej jestem zadowolona z zakupu
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:30   #753
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ostatecznie zamówiłam tę sofę w linka wyżej, na meblościankę się nie zdecydowałam, natomiast zamówiłam kilka elementów z kolekcji Kaspian. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać na meble dłużej niż 4tyg..
Meble od wczoraj są już u mnie, zatem czas dostawy to 1,5tyg, a nie jak zapowiadali w sklepie 4 do 6tyg. Po weekendzie będziemy składać, zobaczymy czy wciąż będę tak zadowolona z BRW
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:29   #754
Konw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam, mam problem, zastanawiam się nad zakupem biurka i mam pewien problem. Podoba mi się biurko orinoko ale cena to ponad 2 tysiące w tym sklepie znajomi mi polecili bo wcześniej zamawiali szafę. Nie wiecie może czy jest coś podobnego w cenie do 1,500 zł ewentualnie może znacie jakieś sklepy, w których można trafić na ciekawe promocje ?
Konw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:09   #755
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Meble od wczoraj są już u mnie, zatem czas dostawy to 1,5tyg, a nie jak zapowiadali w sklepie 4 do 6tyg. Po weekendzie będziemy składać, zobaczymy czy wciąż będę tak zadowolona z BRW
Po ponad dwóch miesiącach stwierdzam, że jakość mebli BRW odpowiadała ich cenie. Cena raczej niska, z jakością podobnie. Już zarwała mi się jedna szuflada w dużej szafie, ale nie ma się co dziwić, skoro jej spód to cienka płyta Wizualnie bardzo ok, są ładne, szczególnie podoba mi się komoda. Ogólnie nie żałuję, bo nie było mnie stać na nic droższego, ale szału ni ma
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 07:58   #756
Dogmatix
Przyczajenie
 
Avatar Dogmatix
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mamy w kuchni meble od BRW - z drewnianymi frontami. Jak dla mnie nie było to tanio, ale wygląda tak jak chcieliśmy i dostawa była terminowa. Natomiast ekipy montażowej nie da się nazwać staranną, w szczególności fatalnie zamontowali cargo - ociera o fronty. Również osoby przyjmujące zamówienie / projektujące (z punktu w Jankach) nie bardzo wczuwają się temat - może kwestia natłoku zamówień. Trzeba samemu wszystko przemyśleć, montaż poprawić.
Dogmatix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:12   #757
dzabadzaba
Przyczajenie
 
Avatar dzabadzaba
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
Dot.: Meble BlackRedWhite. Help! Proszę o info:)

a ile byś chciała je mieć 30 lat? 7 lat to spoko
dzabadzaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 18:37   #758
tommyleej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ostatnio rozglądałem się za mebelkami do swojego nowego mieszkania, więc interesowałem się trochę tematem. Generalnie warto zwrócić uwagę na jakość materiału z którego wykonany jest mebel - żeby był łatwy w utrzymaniu i trwały, czy materac jest wykonany na sprężynach (tzw. bonell), czy jest rozkładany i ma schowek na pościel. Najlepiej kupować u producenta, tzw. 'small business'. Ostatecznie zdecydowałem się na zakupy w eltap24.pl i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Meble piękne, trwałe, wygodne i w dobrej cenie. Kierowca nawet pomógł nam wnieść mebel do mieszkania, a mieszkam na czwartym piętrze. Z doświadczenia radzę omijać szerokim łukiem wynalazki Ikea i BRW. O stosunku jakości do ceny w tych sklepach szkoda nawet gadać. Jedynie obsługa zasługuje na uznanie.
tommyleej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:24   #759
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez tommyleej Pokaż wiadomość
. Z doświadczenia radzę omijać szerokim łukiem wynalazki Ikea i BRW. O stosunku jakości do ceny w tych sklepach szkoda nawet gadać. Jedynie obsługa zasługuje na uznanie.
Obsługa w BRW? Ja ani jednego dobrego słowa na ten temat nie powiem, kupowanie mebli w BRW to był koszmar. Ale dobrze, że niektórzy mają zgoła odmienne zdanie
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 17:09   #760
cezex30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam kupiłem łóżko BRW oraz sowy.
Łóżko rozpadło mi się po 12 miesiącach a sofa połamała mi się po 8 miesiącach.

Mo ja waga to 79kg jeżeli tego nie wytrzymuje.

Meble tragedia nawet najgorszemu wrogowi by ich nie polecił.
cezex30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 20:44   #761
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Bylismy w sklepie, gdyz za niedlugo bedziemy kupywac meble. Poogladalismy i wyszlismy. Wygladaja kiepsko. Zreszta cena mowi za siebie.
Sklep dla malo wymagajacych klientow moim zdaniem.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 14:09   #762
Theofilos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

NIE POLECAM!!!
Meble na pierwszy rzut oka wyglądają ładnie.
Po zamówieniu zaczynają się problemy.
Elementy nie są dobrze zapakowane. W środku poniszczone. Brakuje elementów do złożenia.
Kiepskiej jakości deski. Wkręcenie raz śruby i wykręcenie jej i ponowne wkręcenie powoduje, że element już się nie trzyma.
REKLAMACJA
Czas oczekiwania miesiące. Ja czekam od zeszłego roku na kompletna reklamację. Po kliku miesiącach zrealizowali część. Też przyszły z błędami elementy, ale już nie będę reklamował, bo latami bym czekał.
Na resztę reklamacji nadal czekam.
FUNKCJONOWANIE BRW.
Mają - jak się dowiedziałem z dobrze poinformowanych źródeł - wielki dział reklamacji. Przerób dokumentów z reklamacji większy niż z umów. Masa papieru się kseruje, drukuje. Wiele maszyn biurowych i sztab ludzi.
Zamiast produkować dobrze, to oni wolą obsługiwać reklamacje.
To istny horror.
Theofilos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 08:09   #763
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja mam meble w sypialnie z brw. Z wyglądu estetycznego jestem zadowolona, ale z jakosci srednio. Meble kupilismy z narzeczonym w sklepie partnerskim, wiec o obsludze sie wnie wypowiem. Uzytkujemy je 1,5 roku, są w bardzo dobrym stanie, ale tylko dlatego ze chodzimy koło nich jak na szpilkach, a dzieci jeszcze nie mamy. Na jednym stoliczku wylał nam się pilot (bateria dokladnie) i okleina napęczniała i straciła kolor.
Meble prezentują się bardzo ładnie, są eleganckie o wogóle (zestaw koen), ale trzeba na nie bardzo uwazac

zreszta... mamy tez listwy mdv i drzwi z podobnego/takiego samego materiału. Bardzo łątwo je zarysować czy uszkodzić. Nie ma jak drewno, tylko kogo na to stac.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 15:13   #764
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A ja myślę, że dużą rolę również odgrywa cena. Wcześniej miałam meble brw ze sklejki i faktycznie na rogach się odklejały. Ale jaka cena taka jakość. Niemniej przetrwały prawie 10 lat i nie wyglądają tak źle
Obecnie również zakupiłam sobie meble brw, z kolekcji premium, konkretnie orland: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=70,orland - są z prawdziwego drewna. Fakt, że kosztowały mnie dużo ponieważ za kilka mebelków do salonu i sypialni (szafka na telewizor, witrynka, komoda, toaletka, szafka nocna oraz słupek z szufladami) zapłaciliśmy z mężem prawie 14 tys. złotych ale jakość jest wysoka. Prezentują się bardzo ładnie, są solidne, bardzo ciężkie i wydaje mi się, że praktycznie nic im nie zagrozi
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 04:29   #765
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witajcie!
Zamówiłam online łóżko do sypialni.
Mam czekać na telefon od konsultanta w celu potwierdzenia, więc póki co nie miałam kogo dopytać.
O co chodzi z tym: " Materac i wkład do łóżka dostępny za dodatkową opłatą." ? Bo chyba jakaś nierozumna jestem
No materac ok, wiadomo trzeba sobie oddzielnie kupić, ale co z tym wkładem? Co to jest? To ten stelaż, zn te szczebelki na dole, czy co, bo nie wiem.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:24   #766
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

To prawdopodobnie ten stelaż z desek. Są różne - mniej i bardziej wypasione, więc dokupujesz sobie odpowiedni. Rama to w sumie tylko jeden, sumarycznie niezbyt duży wydatek przy zakupie łóżka.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:16   #767
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
To prawdopodobnie ten stelaż z desek. Są różne - mniej i bardziej wypasione, więc dokupujesz sobie odpowiedni. Rama to w sumie tylko jeden, sumarycznie niezbyt duży wydatek przy zakupie łóżka.
Dzięki za odp!

Bez sensu, bo wychodzi na to kupuję samą ramę? To w takim razie to nie powinno nazywać się łóżkiem, tylko ramą łóżka. : To jest wprowadzanie klienta w błąd.
No nic, mają dzwonić ze sklepu żeby potwierdzić zamówienie to zapytam.
Coś mi się wydaje że im jednak podziękuję.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:15   #768
jugrus
Raczkowanie
 
Avatar jugrus
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 127
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ale przecież to normalna procedura. Porządne łóżko składa się z trzech elementów - ramy, stelaża i materaca. Każdy z elementów dobiera się indywidualnie do potrzeb. Dzięki temu można mieć takie łóżko, jakie nam pasuje
jugrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:01   #769
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez jugrus Pokaż wiadomość
Ale przecież to normalna procedura. Porządne łóżko składa się z trzech elementów - ramy, stelaża i materaca. Każdy z elementów dobiera się indywidualnie do potrzeb. Dzięki temu można mieć takie łóżko, jakie nam pasuje
dokladnie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje że im jednak podziękuję.
podziekuje ladnie i idz do nastepnego sklepu, gdzie bedziesz miala taka sama sytuacje: rama + stelaz + materac. No chyba, ze kupisz sobie wersalke albo tapczan
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 11:23   #770
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
dokladnie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------



podziekuje ladnie i idz do nastepnego sklepu, gdzie bedziesz miala taka sama sytuacje: rama + stelaz + materac. No chyba, ze kupisz sobie wersalke albo tapczan

no dobra, w takim razie powinno to się nazywać rama łóżka, a nie łóżko.
Dla mnie łóżko to rama + stelaż (tudzież wkład)
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:45   #771
blondrebellion
Przyczajenie
 
Avatar blondrebellion
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: United States Of America - L.A O.C
Wiadomości: 27
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Moja siostra miała duże łóżko z BRW i zestaw mebli (szafa 3-drzwiowa z lustrem, toaletka, komoda z szufladami i 2 małe szafki nocne) wszystko się rozlatywało a w szczególności szuflady które odpadały co moment i żaden klej ich nawet nie chwytał.
Moja ciotka ma również meble z BRW i to samo - zaraz po zakupie w nocy obudził ich huk - okazało się, że spadło lustro z szafy i się zbiło, potem w szafie zepsuły się prowadnice które potrzebne były aby przesuwać w szafie drzwi, odpadały szuflady w komodach, szafa się rozlatywała cała i była zbita gwoździami - masakra!
W dodatku krzesła do jadalni były bardzo ryzykowne, nawet lekka osoba która usiadła mogła znaleźć się w niebezpieczeństwie bo odpadało oparcie z tylnymi nogami
__________________
Fucking perfection

Intensywna regeneracja włosów,rzucenie palenia,beautiful nails.
blondrebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:08   #772
madziula12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

osobiście nic nie znalazłam nigdy w brw, ale znam inne sklepy bardziej konkurencyjne i cenowo i większy wybór mają.
madziula12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:43   #773
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Z BRW mam biurko, po roku musiałam podkleić szuflady, ale mimo wszystko nie zamieniłabym je na inne
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:19   #774
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Moi rodzice mają meblościankę i biurko z BRW. Biurko jakoś się trzyma, ale generalnie nie jest w ogóle ruszane, tylko ta półeczka na klawiaturę jest wyciągana. Za to ze składaniem go była masakra, jakieś dziury trzeba było dodatkowo wywiercić, dużo elementów się nie "schodziło". W jednym miejscu po wbiciu bolca do dziury z drugiej strony zrobiła się dziura O składaniu meblościanki się nie wypowiem, bo była przywieziona skręcona ze sklepu. ALE po kilku latach prawie zupełnie zeszła okleina z frontów, w ogóle się nie trzyma, jedynie przy uchwytach. Znajoma też ma meblościankę z BRW i też jej się fronty całe odkleiły, tyle, że jej to zeszło jeszcze w okresie gwarancji. Reklamacji nie uwzględniono, bo "źle użytkowała meble". U mnie niektóre szafki z jednej strony praktycznie w ogóle nie są otwierane, a i tak okleina trzyma się tylko i wyłącznie przy uchwycie

Nie mam doświadczenia z sofami, ale jakichś meblościanek, biurek itp. bardzo nie polecam.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:29   #775
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 381
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

My mamy w salonie z serii Ontario komodę, szafkę narożna, lustro i stolik kawowy. Powiem szczerze, że jak na BRW to sie bardzo dobrze trzyma (przy dójce małych dzieci, które biegają i się obijają o meble). Drzwiczki trzymają sie na swoim miejscu, uchwyty również, szuflady się nie wypaczają. Najmniej opłacalny jest stolik kawowy za który daliśmy chyba około 500 zł, a to kawałek blaty z nóżkami. Blat słabo się trzyma nóżek, dzieci wchodziły pod stół i teraz bla można unieść do góry. Mąż nie ma czasu na sklejenie. W sypialni mamy łóżko i szafę z kolekcji Dream, ale kupiona dawno temu i pochopnie, więc całkowicie nie w moim guście i dlatego ją sama przerobiłam- przemalowałam szafę i łóżko, zmieniłam w szafie uchwyty i nakleiłam naklejki. Ogólnie meble się trzymają, ale szału nie ma, bo już po głowie chodzi mi zmiana łóżka.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 22:26   #776
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam kilka mebli z BRW i trzymają się dprzyzwoicie. Te opinie o zacinających się szufladach i odpadających okleinach są chyba mocno przesadzone. To dość popularna firma, więc część znajomych ma ich meble w przynajmniej jednym pokoju i opinie o kiepskiej jakości są pojedyncze i dotyczą raczej tych najtańszych serii.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:44   #777
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 381
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Mam kilka mebli z BRW i trzymają się dprzyzwoicie. Te opinie o zacinających się szufladach i odpadających okleinach są chyba mocno przesadzone. To dość popularna firma, więc część znajomych ma ich meble w przynajmniej jednym pokoju i opinie o kiepskiej jakości są pojedyncze i dotyczą raczej tych najtańszych serii.
Dokładnie tak, jeśli idzie o BRW to nie ma co kupować tych najtańszych, bo rzeczywiście są zazwyczaj gorsze. Koleżanka kupiła całą kolekcję w wyprzedaży i ... tragedia. Szuflady latają, drzwiczki nie są spasowane, ogólny wygląd jest odstraszający. Nazywały się Yoko.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 15:25   #778
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Co ciekawe - meble na wymiar, które kupiliśmy przez kuchnie.pl kosztowały mniej niż gotowy zestaw w BRW. Generalnie wszystko da się kupić taniej, trzeba tylko szukać.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 11:59   #779
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ostrzegam każdego przed zakupem czegokolwiek z BRW. Szkoda pieniędzy, nerwów, straconego czasu.
Miesiąc temu kupiłam meble z tej pseudo "firmy meblowej". Wszystko było w porządku do samego zamówienia i umowy. Od dostawy i zapłaty całości za meble zaczęły się problemy. Po odpakowaniu okazało się że w każdym pudełku meble są połamane, zniszczone - w pierwszej chwili myślałam że to jakaś pomyłka - odpad. No ale niestety to były meble dla mnie.... Sprawę zgłosiłam do sklepu gdzie poinformowano mnie że sklep swoje "zrobił" i że jedynie mogą mi pomóc w ten sposób że podadzą mi numer do koordynatora ds sprzedaży. To niewiarygodne ale dalej było jeszcze gorzej....
Na infolinii rozmawiałam z osobą absolutnie niekompetentną, która jedyne co potrafiła powiedzieć to stek bzdur: m.in że mebli zwracać nie można... Zero podejścia do klienta. Żenada!! Nie muszę wspominać chyba że nr do tego koordynatora nie odpowiada.... Reklamacja została złożona w sklepie i od 3 tyg jest w toku.... Meble do tej pory nie zostały ode mnie odebrane, pieniądze nie zwrócone, a mój remont trwać chyba będzie w nieskończoność... naprawdę jestem pełna obaw jak się to skończy.
Nigdy więcej nie kupię nic z tej firmy. Ostrzegam każdego przed Firmą Black Red White. OSZUŚCI I TYLE
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 00:03   #780
jonk999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

BRW to meble zdecydownie z niższej półki moim zdaniem. Żadne drewno a najzwyklejsza sklejka. Lepiej chyba kupić stary mebel z demobilu i zainwestować w obicie u tapicera i mieć w domu prawdziwe drewno, które ma duszę. Co ciekawe czasem wyjdzie taniej. Jak ktoś jest z okolic Wielkopolski to warto pojechać do miejscowości Czacz gdzie praktycznie cała wioska handluje antykami.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez jonk999
Czas edycji: 2014-10-29 o 00:12
jonk999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.