Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-10, 21:58   #781
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

i tak zamiast rozstrzygać problemy gospodarcze mamy dwóch kandydatów różniących się jedynie światopoglądem obyczajowym, bo gospodarczo oboje zerkają w lewo (czyli prezentują mentalność rozdawania...głownie obietnic).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-05-10 o 21:59
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 21:59   #782
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Oboje?
a którego z nich podejrzewasz o płeć żeńską?
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:02   #783
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mnie również nie, ale zagłosuję na Dudę.
Komorowski stracił u mnie całą sympatię przez te ataki na Dudę przy koncu kampanii i to, że nie zgodzil się na debatę.

musiałam to gdzieś napisać, już sobie idę.

edit: i swoją drogą - zrzucanie winy za przegraną na to, ze była mała frekwencja? Serio? Niech oni się zastanowią.
Moim zdaniem cała kampania Komorowskiego to jakieś kuriozum. Ataki na Dudę, na obywateli, a w tle hasło "Zgoda buduje". Naprawdę, aż wstyd mi że tak zachowuje się głowa państwa, którą Komorowski przecież wciąż jest.

Dominikmeller, nie uważasz, że troszeczkę przesadzasz? Ja nie znoszę Korwina i mogliby mi całe mieszkanie wytapetować jego podobizną i postawić popiersie w salonie, a i tak bym na niego nie zagłosowała. Dla wielu ludzi Duda jest po prostu mniejszym złem i chcą zmiany władzy, choćby na PiS. Bo też, nie oszukujmy się, w tej kampanii nie tyle o prezydenturę chodzi, co o wybory do parlamentu. Programy kandydatów a realne kompetencje prezydenta to przecież w tej kampanii dwie różne sprawy...

Co do Kukiza i JOW-ów... Jakoś nie wierzę, by były one panaceum na całe zło w polityce. Hasło "głosuję na człowieka, nie na partię" może i jest chwytliwe, ale w praktyce oznacza, że jak mandat zdobędzie kandydat z 20- procentowym poparciem, to 80% wyborców nie będzie miała reprezentanta. Jak dla mnie lipa.

A pani Ogórek i SLD... myślicie, że Miller zachowa resztki honoru i zrezygnuje z przewodnictwa w partii czy tylko ja jestem taka naiwna?

Edytowane przez 201607111042
Czas edycji: 2015-05-10 o 22:03
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:03   #784
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Oboje?
a którego z nich podejrzewasz o płeć żeńską?
jeszcze pytasz?
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:03   #785
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Jezu ale jestem rozczarowana...wiem, że z sondazy wynikało, że Kukiz się nie dostanie, ale gdzieś w głębi duszy był promyk nadziei. Nie twierdzę, że rzeczywiście by to oznaczało wybawienie dla naszego kraju i Bóg wie co, ale byłby ktoś NOWY.

Jak mnie irytują ludzie, jeszcze zrozumiem głosy na Dudę, ale kto do jasnej cholery głosuje na Komorowskiego?! Skąd on ma tyle głosów skoro z kim bym nie rozmawiała to każdy mówił, że całe rodziny idą głosować na kogo innego niż Bronka. Nie znam ANI JEDNEJ osoby, która chciała mu oddać głos, więc WHAT THE FUCK
Ja znam parę takich osób i wcale nie są to osoby, o których można powiedzieć, że są "ustawione" i że żyje im się dobrze. W dodatku większość z tych osób mówiła, że niektórzy inni kandydaci wydają się być bardziej sensowni. Dlatego nie ogarniam tego zupełnie. Jak ktoś głosował na Komorowskiego z przekonania, to ok, w końcu mamy demokrację. Ale jak ktoś głosuje na niego, choć woli na kogoś innego, to jest dla mnie dziwny.

Moim zdaniem obaj kandydaci są beznadziejni. Duda ma tę przewagę nad Komorowski, że nie jest Komorowskim. No i potrafi wygłosić nieco lepsze przemówienia. Jak urzędujący prezydent wyskoczył z tym wezwaniem do debaty, to parsknęłam śmiechem. Co on ma za doradców? Już samo to świadczy o tym, że tam nikt nad niczym nie panuje.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:04   #786
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość

Co do Kukiza i JOW-ów... Jakoś nie wierzę, by były one panaceum na całe zło w polityce. Hasło "głosuję na człowieka, nie na partię" może i jest chwytliwe, ale w praktyce oznacza, że jak mandat zdobędzie kandydat z 20- procentowym poparciem, to 80% wyborców nie będzie miała reprezentanta. Jak dla mnie lipa.
A myślisz, że wybranie Dudy albo Komorowskiego będzie jakimkolwiek lekiem na polityczne zło? Wręcz przeciwnie. To już było.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:04   #787
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
i tak zamiast rozstrzygać problemy gospodarcze mamy dwóch kandydatów różniących się jedynie światopoglądem obyczajowym, bo gospodarczo oboje zerkają w lewo (czyli prezentują mentalność rozdawania...głownie obietnic).
Ja mam takie samo podejście. Gospodarczo to jest to samo, ale Komorowski ma tą zaletę, że nie chce zamykać za zapłodnienie in vitro czy vetować związków partnerskich. I znam sporo osób, które głosowały na Komorowskiego z tego samego powodu.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-05-10 o 22:05
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 22:05   #788
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Ja znam parę takich osób i wcale nie są to osoby, o których można powiedzieć, że są "ustawione" i że żyje im się dobrze. W dodatku większość z tych osób mówiła, że niektórzy inni kandydaci wydają się być bardziej sensowni. Dlatego nie ogarniam tego zupełnie. Jak ktoś głosował na Komorowskiego z przekonania, to ok, w końcu mamy demokrację. Ale jak ktoś głosuje na niego, choć woli na kogoś innego, to jest dla mnie dziwny.

Moim zdaniem obaj kandydaci są beznadziejni. Duda ma tę przewagę nad Komorowski, że nie jest Komorowskim. No i potrafi wygłosić nieco lepsze przemówienia. Jak urzędujący prezydent wyskoczył z tym wezwaniem do debaty, to parsknęłam śmiechem. Co on ma za doradców? Już samo to świadczy o tym, że tam nikt nad niczym nie panuje.
O, te słowa właśnie idealnie obrazują to jak postrzegam obu kandydatów
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:05   #789
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
i tak zamiast rozstrzygać problemy gospodarcze mamy dwóch kandydatów różniących się jedynie światopoglądem obyczajowym, bo gospodarczo oboje zerkają w lewo (czyli prezentują mentalność rozdawania...głownie obietnic).
Komorowski to też konserwatysta. Wcale nie mniejszy od Dudy, więc tak na dobrą sprawę... ja chciałabym tylko, żeby ktoś utarł nosa PO. I nie wiem, czy bardziej cieszyć się z przegranej KBK, czy płakać przez wygraną Dudy. Bo obu panów rózni tylko to, że jeden to kukiełka Tuska (a niedługo zapewne Schetyny), a drugi Kaczyńskiego.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:07   #790
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Moim zdaniem cała kampania Komorowskiego to jakieś kuriozum. Ataki na Dudę, na obywateli, a w tle hasło "Zgoda buduje". Naprawdę, aż wstyd mi że tak zachowuje się głowa państwa, którą Komorowski przecież wciąż jest.
o to, to, dokładnie.
Dlatego ja temu panu już dziękuję.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ja mam takie samo podejście. Gospodarczo to jest to samo, ale Komorowski ma tą zaletę, że nie chce zamykać za zapłodnienie in vitro czy vetować związków partnerskich. I znam sporo osób, które głosowały na Komorowskiego z tego samego powodu.
ej tak z ciekawości - skąd bierzesz wiedzę na temat kandydatow?
Bo mówisz, że TV nie, twitter nie, widać że inne części internetu też średnio. .. po prostu mnie to ciekawi.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:09   #791
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
A myślisz, że wybranie Dudy albo Komorowskiego będzie jakimkolwiek lekiem na polityczne zło? Wręcz przeciwnie. To już było.
Oczywiście, że nie. Chciałam tylko zauważyć, że wielu zagłosowało na Kukiza, przez chwytliwe hasło, które w praktyce zapewne okaże się pustym sloganem i jeśli już wprowadzą te JOW-y, to droga dla partii innych niż POPiS będzie praktycznie zamknięta.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 22:11   #792
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ej tak z ciekawości - skąd bierzesz wiedzę na temat kandydatow?
Bo mówisz, że TV nie, twitter nie, widać że inne części internetu też średnio. .. po prostu mnie to ciekawi.
Głównie z blogów. Przecież TV i Twitter to nie wszystko :-P. Ale przecież to że Duda popiera zamykanie za zapłodnienie in vitro jest faktem, to że będzie vetował ustawę o związkach partnerskich też, więc nie wiem skąd zastrzeżenia. Do tego, że chciałby rozdawać wielodzietnym rodzinom 500 zł od dziecka też się przyznał na debacie.

Ciekawe co wyjdzie na debacie Duda vs Bronek, pewnie po tym ostatecznie zdecyduję czy głosuję na Bronka czy wcale nie pójdę na wybory II tury.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-05-10 o 22:13
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:15   #793
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Głównie z blogów. Przecież TV i Twitter to nie wszystko :-P. Ale przecież to że Duda popiera zamykanie za zapłodnienie in vitro jest faktem, to że będzie vetował ustawę o związkach partnerskich też, więc nie wiem skąd zastrzeżenia. Do tego, że chciałby rozdawać wielodzietnym rodzinom 500 zł od dziecka też się przyznał na debacie.

Ciekawe co wyjdzie na debacie Duda vs Bronek, pewnie po tym ostatecznie zdecyduję czy głosuję na Bronka czy wcale nie pójdę na wybory II tury.
Obawiam się, że Bronek przegra z kretesem. Nie dlatego, że Duda jest tak dobry, ale dlatego, że delikatnie mówiąc debaty nie są mocną stroną "pana Bronisława".
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:15   #794
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Głównie z blogów. Przecież TV i Twitter to nie wszystko :-P. Ale przecież to że Duda popiera zamykanie za zapłodnienie in vitro jest faktem, to że będzie vetował ustawę o związkach partnerskich też, więc nie wiem skąd zastrzeżenia.
gdzie napisałam, że mam zastrzeżenia?
Ale też ile można rzuć te wypowiedzi o in vitro, bo mam wrażenie, że na końcu Pan Prezydent mówił już tylko o tym, co na ten temat sądzi Duda.

zresztą pisałam - ani jeden mi nie pasuje, ale nie wyobrażam sobie nie pójść na drugą turę, a że Komorowski zaliczył tyle wpadek (to o budżecie - serio?) i swoją kampanią na tyle mnie zniechęcił, że zagłosuje na Dudę. Za to, że nie jest Komorowskim i za to, że lepiej wygląda (pomijając koszmarną brodę)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:16   #795
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Oboje?
a którego z nich podejrzewasz o płeć żeńską?
Pomyłka

Ale chyba wiesz, który nie ma "jaj"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:17   #796
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie. Chciałam tylko zauważyć, że wielu zagłosowało na Kukiza, przez chwytliwe hasło, które w praktyce zapewne okaże się pustym sloganem i jeśli już wprowadzą te JOW-y, to droga dla partii innych niż POPiS będzie praktycznie zamknięta.
Nie wiem czy większość, ci z którymi rozmawiałam raczej mówili o tym, żeby zagłosować w końcu na kogoś innego i jednocześnie na kogoś kto ma(miał) największe szanse z dwoma pozostałymi kandydatami. Innymi słowy ludzie niespecjalnie już patrzyli na program wyborczy; i zresztą nie ma co się dziwić- wielu było takich, którzy głosili niezwykłe plany, obiecywali gruszki na wierzbie i Bóg wie co jeszcze, a potem nie dość, że nie wywiązywali się z obietnic to jeszcze zostawiali kraj w większej rozsypce.

Kukiz mówi w prosty sposób to, co dużą część Polaków boli. Ludzie widzą, że nie ma sensu ufać szumnym zapowiedziom zmian głoszonym przez POPiS i skierowali się w stronę Kukiza, bo wydawał im się najbardziej autentyczny. Przynajmniej ja tak wywnioskowałam z rozmów z ludźmi i komentarzy w internetach
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:17   #797
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
demonizujesz. Czy ciebie to skłoniło do głosowania na kandydata kościoła?
Chyba nie zrozumiałaś, pisałem o tym że już w trakcie ciszy wyborczej zawalono drogę tymi plakatami.
Tak jak plakaty Korwina wisiały tam na długo przed wyborami, tak plakaty Dudy pojawiły się w sobotnią noc lub nad ranem w niedzielę, innej opcji nie ma i to mnie wkurzyło.
Bo cisza wyborcza do czegoś powinna zobowiązywać, albo całkowicie powinno się ją znieść.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ja mam takie samo podejście. Gospodarczo to jest to samo, ale Komorowski ma tą zaletę, że nie chce zamykać za zapłodnienie in vitro czy vetować związków partnerskich. I znam sporo osób, które głosowały na Komorowskiego z tego samego powodu.
Ale Komorowski ma jeszcze taki minus że się odzywa i włazi na krzesło, ktoś taki samym zachowaniem jest niereprezentatywny.
A tu za chwilę debata i trzeba będzie się odezwać i pokazać, trudna przeprawa przed nim, będzie się pewnie z czego pośmiać bo wtopę pewnie zaliczy.

Kukiz zaś powinien dać sobie spokój z tymi JOWami, bo one byłyby wybawieniem dla PiS i PO co pokazały wybory na wyspach, drobna konkurencja by nie istniała.

Korwin z tego co słyszałem po tym co mówił o Dudzie raczej na bank go nie poprze, więc teraz będą podchody Dudy do Kukiza, ciekawe czy ten ulegnie i poprze system.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:20   #798
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Komorowski to też konserwatysta.
Jako osoba. Ale w polityce on jest partią a nie osobą.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ale też ile można rzuć te wypowiedzi o in vitro,
Ponieważ zostają tylko kandydaci różniący się podejściem do in vitro to o czym mamy rozmawiać?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:21   #799
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Nie wiem czy większość, ci z którymi rozmawiałam raczej mówili o tym, żeby zagłosować w końcu na kogoś innego i jednocześnie na kogoś kto ma(miał) największe szanse z dwoma pozostałymi kandydatami. Innymi słowy ludzie niespecjalnie już patrzyli na program wyborczy; i zresztą nie ma co się dziwić- wielu było takich, którzy głosili niezwykłe plany, obiecywali gruszki na wierzbie i Bóg wie co jeszcze, a potem nie dość, że nie wywiązywali się z obietnic to jeszcze zostawiali kraj w większej rozsypce.

Kukiz mówi w prosty sposób to, co dużą część Polaków boli. Ludzie widzą, że nie ma sensu ufać szumnym zapowiedziom zmian głoszonym przez POPiS i skierowali się w stronę Kukiza, bo wydawał im się najbardziej autentyczny. Przynajmniej ja tak wywnioskowałam z rozmów z ludźmi i komentarzy w internetach
Napisałam "wielu" a nie "większość"

Większość moich znajomych głosowała na Kukiza, bo uznali, że JOW-y zmienia Polskę, część faktycznie chciała pokazać POPiS-owi środkowy palec. Może to wynika z wieku, ja i moi znajomi to przedział 20-25.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 22:23   #800
Dziewczyna_Borata
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_Borata
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 145
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Ogladam teraz wypowiedzi politykow miedzy innymi Kamińskiego z PO na tvp info i komiczne jest to, ze jedynymi argumentami przeciw Dudzie są: Kaczynski, Macierewicz, Rydzyk i Kosciol. Zadna merytoryczna argumentacja, tylko niczym zdarta płyta powtarzanie tych nazwisk. Tak samo poczas kampanii wyborczej przedstawienie Dudy jako J.Kaczynskiego bylo zalosne i po prostu słabe

Tadla jak zawsze stronnicza, Krasko widac został troszkę utemperowany przez Kukiza.
Dziewczyna_Borata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:24   #801
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna_Borata Pokaż wiadomość
Ogladam teraz wypowiedzi politykow miedzy innymi Kamińskiego z PO na tvp info i komiczne jest to, ze jedynymi argumentami przeciw Dudzie są: Kaczynski, Macierewicz, Rydzyk i Kosciol. Zadna merytoryczna argumentacja, tylko niczym zdarta płyta powtarzanie tych nazwisk. Tak samo poczas kampanii wyborczej przedstawienie Dudy jako J.Kaczynskiego bylo zalosne i po prostu słabe

Tadla jak zawsze stronnicza, Krasko widac został troszkę utemperowany przez Kukiza.

Ja żaluję, że nie mogę oglądać, śledzę tylko relacje w internecie na rożnych stronach. Widzalam jak się Kukiz rzucał. Ciekawa jestem jak się wszystko dalej potoczy.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:25   #802
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Chyba nie zrozumiałaś,
sugerowałeś, że mogą wpłynąć na głosowanie.

Bo pewnie jako prawy obywatel zgłosiłeś naruszenie ciszy na Policji?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:26   #803
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ponieważ zostają tylko kandydaci różniący się podejściem do in vitro to o czym mamy rozmawiać?
W tym rzecz. Chociaż ja zwracam uwagę na jeszcze jedną sprawę. Jeśli w sejmie przegłosują związki partnerskie, to Komorowski pewnie to podpisze. Duda na pewno nie. To drugi powód. A trzeci, to głupoty jakie Duda wygadywał o globalnym ociepleniu. Komorowski robi wiochę ale nie popisuje się tak swoją ignorancją.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:26   #804
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Bardzo dobre wybory, coś pękło i zaczyna się zmieniać.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:27   #805
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Chyba nie zrozumiałaś, pisałem o tym że już w trakcie ciszy wyborczej zawalono drogę tymi plakatami.
Tak jak plakaty Korwina wisiały tam na długo przed wyborami, tak plakaty Dudy pojawiły się w sobotnią noc lub nad ranem w niedzielę, innej opcji nie ma i to mnie wkurzyło.
Bo cisza wyborcza do czegoś powinna zobowiązywać, albo całkowicie powinno się ją znieść.



Ale Komorowski ma jeszcze taki minus że się odzywa i włazi na krzesło, ktoś taki samym zachowaniem jest niereprezentatywny.
A tu za chwilę debata i trzeba będzie się odezwać i pokazać, trudna przeprawa przed nim, będzie się pewnie z czego pośmiać bo wtopę pewnie zaliczy.

Kukiz zaś powinien dać sobie spokój z tymi JOWami, bo one byłyby wybawieniem dla PiS i PO co pokazały wybory na wyspach, drobna konkurencja by nie istniała.

Korwin z tego co słyszałem po tym co mówił o Dudzie raczej na bank go nie poprze, więc teraz będą podchody Dudy do Kukiza, ciekawe czy ten ulegnie i poprze system.
Jeśli Kukiz poprze obojętnie PO czy PiS to jesienią ludzie sie od niego odwrócą. Jego sukces to wynik dwóch rzeczy: antysystemowości i walki o JOW-y. No i fakt, jest autentyczny. Jak poprze system, to już nie będzie.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:29   #806
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Bardzo dobre wybory, coś pękło i zaczyna się zmieniać.
Można patrzeć na to z innej strony. PO się zmobilizuje, widząc, jak Komor przegrał (albo wygrał ledwo ledwo), coś tam sensownego zrobi przed wyborami parlamentarnymi i zyska poparcie i dalej będzie rządzić. Przecież ludzie tylko na to czekają by PO dało im powód, by na nich głosować.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:30   #807
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
W tym rzecz. Chociaż ja zwracam uwagę na jeszcze jedną sprawę. Jeśli w sejmie przegłosują związki partnerskie, to Komorowski pewnie to podpisze. Duda na pewno nie. To drugi powód. A trzeci, to głupoty jakie Duda wygadywał o globalnym ociepleniu. Komorowski robi wiochę ale nie popisuje się tak swoją ignorancją.
Widać, że z Twojego punku widzenia, PO i Bronka właśnie związki partnerskie i invitro to największy problem polaków inne sprawy jak kwota wolna od podatków, system podatkowy, gospodarka itd. to mało istotne rzeczy.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:30   #808
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Jeśli Kukiz poprze obojętnie PO czy PiS to jesienią ludzie sie od niego odwrócą. Jego sukces to wynik dwóch rzeczy: antysystemowości i walki o JOW-y. No i fakt, jest autentyczny. Jak poprze system, to już nie będzie.
Wg mnie JOWy to kiepski pomysł. A czy jest autentyczny? Na debacie powtarzał po Dudzie, Korwinie itd., sam z siebie niewiele wydukał.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:31   #809
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Można patrzeć na to z innej strony. PO się zmobilizuje, widząc, jak Komor przegrał (albo wygrał ledwo ledwo), coś tam sensownego zrobi przed wyborami parlamentarnymi i zyska poparcie i dalej będzie rządzić. Przecież ludzie tylko na to czekają by PO dało im powód, by na nich głosować.
Ostatnie zdanie mnie rozbawiło .
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:31   #810
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Widać, że z Twojego punku widzenia PO i Bronka właśnie związki partnerskie i invitro to największy problem polaków inne sprawy jak kwota wolna od podatków, system podatkowy, gospodarka itd. to mało istotne rzeczy.
Nie uważam, że to sprawy najważniejsze. Po prostu tylko w takich kwestiach różnią się Duda i Komor, więc jeśli wybierać między jednym, a drugim, to jakby wybierać między wprowadzeniem związków partnerskich/niewprowadzeniem i wprowadzeniem kary więzienia za zapłodnienie in vitro/nie wprowadzeniem.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 18:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.